Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) DigitXT válasza rumos14 (#4300) üzenetére


DigitXT
félisten

Az utolsó verseny "fun race". Amúgy majdnem full tuningon jól megy,
csak egy picit sok aranyat kellett beletolni. De az autó ingyen volt így.

(#4302) Pompi válasza rumos14 (#4300) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én csinálom, de még csak 4. napnak a végén járok. Én is azt érzem, hogy annyira nem gáz a kocsi, érezhetően javult a fejlesztéseknek hála, jelenleg 18/34 tuning van rajta, teljes level 3, és most megy még bele kettő ami dollárért elérhető volt a 4. szintből.

Feel Good Inc.

(#4303) l4ci válasza rumos14 (#4300) üzenetére


l4ci
senior tag

Egyelőre kihagyom az új csellendzseket, még mindig a 2.1-el farmolok, kell még 25 milla meg párezer arany, hogy folytathassam (a 2.4-el egyelőre), szerintem csak nyáron fogok frissíteni a legújabb verzióra... :)

(#4304) Gyurma_13 válasza l4ci (#4303) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Azt montad unod a farmolást. :)) Evvel a dupla fame-es dologgal akár a régit is folytathattad volna.
Bár nem tudom mi a célod. Ha a mindenre full tuning, akkor azért kevés lett volna. De + 3-4000 aranyat tudtál volna szerezni ugyanennyi befektetett órával.

[ Szerkesztve ]

(#4305) l4ci válasza Gyurma_13 (#4304) üzenetére


l4ci
senior tag

Pénzt farmolni más, mint aranyat. 3-4000 arany az semmi, pár extra autó tuningjára talán elég, többre nem... :)
A 2.1-ben már minden megvan, csak 17 autó tuningja hiányzik (többnyire a drágaságoké), ehhez kell most pénzt farmolnom, mert aranyat könnyen lehet szerezni. Viszont már léptem kb. 40 szintet, ugyanilyen feltételekkel a mostani verzióban nem éri meg "farmolni", mert a pénzt nem tudnám elkölteni, aranyat meg alig adna. Az arany farmolásból lett elegem, meg a több mint 1000 Ferraris versenyből LeMans-ban. Most ugyanezt a körözést csinálom Suzukában, Silverstone, meg ami éppen hiányzik még közben, kb 69%-nál járok. Mire befejezem a farmolást, kb. 90%-os lesz a profil, akkor már csak aranyat kell szereznem és jöhet a frissítés... :)

[ Szerkesztve ]

(#4306) Petya25 válasza l4ci (#4305) üzenetére


Petya25
addikt

Én sem értem teljesen a logikádat, de te tudod. Általában mindenkinek az arany szerzés a probléma nem a pénz. Mindenféle trükközés és farmolás nélkül 95%-os voltam pár hónap alatt a 3.x verzióban.
Igaz nem volt célom minden autót fullra tuningolni.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4307) kgymac válasza l4ci (#4299) üzenetére


kgymac
őstag

Úgy rémlik, szerviz idő trükközés esetén ill. offline nem adta oda az autókat. Én mindig be voltam jelentkezve a g+ fiókba, a futam indításakor offline, a futam vége előtt online voltam (wifi, meg volt állítva az rr3 amíg csatlakozott). Így a szerverek sikeres online-nak látták a futamokat, de csak gyári ellenfeleim voltak...

a fórumon volt, aki írt a supportnak és megkapta, ill. volt, aki szabvány {mert csaltál} választ kapott.

(#4308) kgymac válasza rumos14 (#4300) üzenetére


kgymac
őstag

Bár én nem tolom az eventet, de mintha lekörözni kéne. Páran bugról írtak már korábban is (375f1-nél), de az utóbbi eventeken lekörözés kellett, hogy lépjen a számláló.

(#4309) l4ci válasza kgymac (#4307) üzenetére


l4ci
senior tag

Igen, én ott mindkettőt elkövettem, időt is trükköztem, meg offline is voltam az utolsó futamnál, valszeg ezért sem adta oda, de nem volt gáz, mert pénzem rengeteg volt, így megvettem utána "bagóért". Legközelebb már nem követtem el ilyen hibákat. (Ügyesebben trükköztem...)

Petya25: Igaz, hogy az újabb verziókban sok pénzt lehet szerezni a versenyekkel (5-600e R$ is összejön a duplázókkal), de a 2.1-ben 130-170e-nél nem nagyon lehet egyszerre többet szerezni. Aranyat viszont könnyű itt haxolni. A tervem az, hogy az "alap" 82 autót itt feltuningolom fullra, szerzek annyi aranyat, hogy a többi kocsira is maradjon, aztán "frissítek" 2.4-re, itt még szintén a régi fame rendszer van, de már az LMP+Ferrari széria is benne van, ezt is végigtolom és csak utána frissítek a legújabbra. Na most ehhez kell még 25 milla, hogy a maradék 17 kocsit is felhúzzam maxra, mert 65 darab már fullos... :D

(#4310) Lirion válasza Petya25 (#4306) üzenetére


Lirion
addikt

A következő autók közül melyiket tudtad megvenni?

599 GTO
Ferrari F12 Berlinetta
Maserati Granturismo MC Stradale Limited
Pagani Zonda R
Lamborghini Miura
Porsche 911 RSR (2013)
Porsche 911 RSR (2014)
Aston Martin Vantage GTE
Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse
Ferrari LaFerrari
Koenigsegg Agera R
Lamborghini Veneno
Porsche 919 Hybrid
Ferrari 412 T2
Toyota TS040 Hybrid

Persze a lista nem teljes, de az olcsó goldos autókat nem sorolom fel mindet.

(#4311) DigitXT válasza Lirion (#4310) üzenetére


DigitXT
félisten

Ebből több nyeremény autó. Mások* meg 40%-os akcióban elérhetőek voltak:
elég sok goldot lehetett kapni achievementekért, meg a szériák teljesítéséért.
(De mondjuk pl. az 1000 aranyos Toyota az tényleg a vicc kategória csúcsa.)

*: pl. Porsche 911 RSR (2014) szerintem nekem úgy lett meg. A Berlinetta az
lehet, hogy csak simán a 20%-os akcióban, amikor pont volt rá annyi arany...
A 2013-as verzió annyiban hiányzik, hogy a Porsche szériában kellene sajna,
de mondjuk 600 arany az is, ami vicc.:K (De ami még vicc, hogy az ingyenes
WRC autó tuningja többszáz gold, széria 100%-hoz fel kell húzni PR60-ra.:((()

Soha nem térül meg.:D

[ Szerkesztve ]

(#4312) l4ci válasza DigitXT (#4311) üzenetére


l4ci
senior tag

Ebből csak 4 db a nyereményautó, a többi extrém drága és nem éri meg árát. A Toyota eddig egyszer volt 40% akcióban, akkor vettem meg 600 aranyért, az összes többit vagy megnyertem, vagy megvettem 20% akcióban. Kivéve ugye a Miurát, mert azt csak fix áron lehetett megvenni fix időpontban. Normáls körülmények között több száz óra aranyfarmolás nélkül nem lehet megvenni a drága aranyos autókat. Ja, a Veyron kabriót is meghekkeltem, mert egy iPad-es ismerősömmel leboltoltam a vásárlását, így nem kellett rá aranyat farmolni...

[ Szerkesztve ]

(#4313) Petya25 válasza Lirion (#4310) üzenetére


Petya25
addikt

Igen, vagy vettem vagy nyertem.

Csak ezek nincsenek meg:

Lamborghini Miura (idióta időlimites a vásárolhatósága)
Porsche 911 RSR (2014)
Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse
Ferrari LaFerrari
Koenigsegg Agera R
Lamborghini Veneno
Toyota TS040 Hybrid
Spada Codatronca Barchetta

meg a Rönók...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4314) Pompi válasza DigitXT (#4311) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A 2013-as verzió annyiban hiányzik, hogy a Porsche szériában kellene sajna, de mondjuk 600 arany az is, ami vicc

Nem rég volt az is 40-50-60-as (a helyes válasz aláhúzandó) akcióban, én is akkor ruháztam be rá.

Feel Good Inc.

(#4315) Lirion válasza Petya25 (#4313) üzenetére


Lirion
addikt

Ezek az autók alig ~4800 aranyba kerülnek. Nagyjából annyiba, mint az összes többi goldos autó, amit már megvettél. Ha 95%-nál jársz, akkor ezek közül talán 1-2-t fogsz még tudni megvenni, a többi elérhetetlen, vagy fizetsz valós pénzzel, ami nagyságrendileg még 500 dollárodba kerülne, ez napi árfolyammal 140.000 forint.

Vagy farmolhatsz a szintekért még úgy kb. 600 órán keresztül, amit ha minimálbéren akarnánk forintosítani, akkor kb. 240.000 ft lenne. :)

(#4316) Gyurma_13 válasza Lirion (#4315) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Vagy kb. 3-4 hónap alatt összegyűjtöd napi egy szintlépéssel. (Nálam 42 gold/szintlépés)
Én most ebbe fogtam bele. És remélem utána nem kell többet szükölködnöm az aranyért. Kb. 4 futam/nap. (1óra)
Persze ezt a dupla fame nap loop-olással csinálom, addig mind a 100 nap április 17.-e :DD

De ahogy elnézem egy évben kétszer is van erre lehetőség, aki meg tud lenni 3 hónapig offline-ban az próbálja meg.

[ Szerkesztve ]

(#4317) Lirion válasza Gyurma_13 (#4316) üzenetére


Lirion
addikt

120 órát ugyanazon a pályán körözni néhány autóért nekem nem adja, nem élvezet. 2.1-ben minden verseny után tudok 50 aranyat szerezni, nem kell órákon át köröznöm, lehet haladni farmolás nélkül. :)

(#4318) Petya25 válasza Lirion (#4315) üzenetére


Petya25
addikt

Ezt írtam meg már többször én is, és pénzt nem fogok betolni.
Kb 5000 elérhetetlen gold kellene (fél éve), csak ezért én nem játszom.
Most hogy jött ez a dupla frame, 2-3 verseny egy szint, így azért párszázat össze tudok tolni, hogy be tudjak fejezni pár szériát. Van pár széria/futam amit arany/PR hiány miatt nem tudtam végigvinni. Na de most...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4319) l4ci válasza Petya25 (#4318) üzenetére


l4ci
senior tag

Na ez a különbség a 2.1 és a 3.x között: azt az 5000 aranyat kb 5 nap alatt összegyűjtöm, de ha nagyon pofátlan vagyok, akkor 1-2 nap alatt is megvan, és nem kell órákat farmolni érte... Tudom, hogy nem teljesen legális, csak egy bug (vagy feature?) kihasználása, de még mindig nem annyira nagy csalás, mint a csilliárd aranyos/pénzes profilok másolása - amiért mellesleg még ban is jár...

(#4320) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Az mitől lehet, hogy egy darab csoportot sem látok a játékban? A friend listemen látom, hogy vannak akik már csatlakoztak valahova, de olyan is van, hogy tudom, hogy már csatlakozott valahova, de én még "csupaszon" látom.

Feel Good Inc.

(#4321) Gyurma_13 válasza Lirion (#4317) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Igen, a 2.1 az kényelmesebb, de sajna nekem nincs lementve. IOS-en kicsit bonyolultabb visszarakni.
Sajnos nekem marad a körözgetés :U
TV nézés mellett elmegy. És a level-ek is szépen gyarapodnak. :K

[ Szerkesztve ]

(#4322) #40359168 válasza DigitXT (#4301) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ja, marhanagy fun, egy rakás fejlesztést toltam az autóba és esélyem nincs utolérni azt az egyetlen 911-est, ami úgy otthagy mindegy egyenesben, hogy öröm nézni. Firemonkey rulez...

(#4323) zozika2 válasza #40359168 (#4322) üzenetére


zozika2
tag

Igen, szerintem régóta nem volt ilyen elcseszett event.
Én is rengeteget fejlesztettem, már amikor lehetett és nem analizált fél napig.
A belső előzéses részt kb. 20-25 alkalommal próbáltam, hiába előztem, ahogy kellett nem számolt.
Csak egy napig, tegnap nem tudtam játszani, de esélyem nem volt behozni azt az egy napot, rohadtul idegesít, hogy feleslegesen játszottam eddig.

[ Szerkesztve ]

(#4324) rumos14 válasza #40359168 (#4322) üzenetére


rumos14
nagyúr

nekem ez a challenge lényegesen pozitívabb mint a két előző Aston-os, amiket meg sem csináltam. a belső előzős asszem harmadikra sikerült, de tényleg mák, hogy jól számoljon, és 3-ikra is volt, hogy vissza kellett eneednem magam elé egy autót, hogy aztán megint belülről megelőzhessem, reménykedve, hogy most már jól érzékeli.

most az utolsó nap head to head-nél tartok (3 kör Nbring), elsőre nem ment mert a rohadékja megtolta a seggemet és kicsúsztam a pályáról. amúgy igen mókás a hosszú egyenesekben cikázni előtte h ne előzzön meg... mindegy, este legyűröm.

(#4325) 485 válasza rumos14 (#4324) üzenetére


485
aktív tag

nekem is tetszett ez a rönós event. szerintem eddig a legjobb. volt jó pár verseny, amit tényleg élveztem. az utolsó nap utolsó versenye rohadt izgalmasra sikeredett. végig pár méteren belül voltam az első helyért. 20as fejlesztési szinten fejeztem be.

(#4326) #40359168 válasza rumos14 (#4324) üzenetére


#40359168
törölt tag

Cirka 15. nekifutásra, kb. félórával a vége előtt végre beadott egy olyat, hogy egy Shelby volt a leggyorsabb, így sikerült nagy nehezen, megvan az autó. Amúgy tényleg normálisabb volt összességében ez, mint az Aston-os, bár a kedvencem visszatekintve még mindig a 919-es, illetve a Maserati-s challenge volt.

(#4327) Sordoran


Sordoran
addikt

Indy oval pályát nem tudtam egyedül saját erőből megcsinálni, esélytelen volt utolérnem a Mustangokat, kanyarba megelőztem 2-3-at, egyenesben elment mellettem 5, egész szélességében meg nem tudtam blokkolni őket. Azt skippeltem 30 goldért, illetve 28/34 tuning ment autóra az utolsó előtti napon, így más verseny nem okozott problémát. Nem szerettem meg, utálatos autó, de összességében nem lett gáz az event így, legalább nem volt speciális szívatós kihívás, csak az autó volt szar alattunk, és erősen kellett bele a tuning, mert attól megtáltosodott. :P ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4328) Pompi válasza zozika2 (#4323) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Csak egy napig, tegnap nem tudtam játszani, de esélyem nem volt behozni azt az egy napot, rohadtul idegesít, hogy feleslegesen játszottam eddig."

Szerintem simán behozható egy kihagyott nap, maximum többet kell használni 1 goldért a mechanikot, hogy megmaradjon az autó állapota. Főleg, hogy az utolsó nap az igazából kettő. Én is kihagytam még az elején egy napot, végig toltam magam előtt a lemaradást, apránként behozva, ma reggelre - amikor nekem indult az utolsó nap - értem utol magam. Most már csak az utolsó nap van hátra és - szokás szerint - azt írja, hogy 2 napom van teljesíteni.

Feel Good Inc.

(#4329) #40359168 válasza Pompi (#4328) üzenetére


#40359168
törölt tag

Nekem két nap esett ki és simán behoztam, pedig nem játszottam agyon magam, Az autó amúgy sok tuninggal nagyon jó szerintem, a kezelhetőség, kanyarsebesség frankó, csak a hangjához nehéz hozzászokni.

(#4330) Pompi válasza #40359168 (#4329) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen, nekem sincs sok bajom az autóval, a top speed kevés kicsit, hosszú egyenesekben elfogy, főleg erősebb autók ellen. 28 tuning van rajta (5-4-5-4-5-5) A porszívó hang nagyon durva :) párom jegyezte meg amikor csak a monoton zúgást és a kerékvetők búhgását hallotta, hogy olyan, minhta fénykardoznék :D

Feel Good Inc.

(#4331) rumos14 válasza Sordoran (#4327) üzenetére


rumos14
nagyúr

ilyenkor 1 versenyen direkt utolsó helyen érsz célba, a következő versenyen könnyebb ellenfeleket kapsz. de tényleg ügyeskedni kellett azon a versenyen, ahogy később sokszor lényegesen gyorsabb autókat kellett feltartani.

(#4332) rumos14 válasza Pompi (#4328) üzenetére


rumos14
nagyúr

az utolsó nap utolsó verseny kifejezetten élvezetes mert az előző napok autói teljesen random szerepelnek. elsőre sikerült de csak a 4. körben álltam élre.

(#4333) DigitXT válasza #40359168 (#4322) üzenetére


DigitXT
félisten

De hát nem is egyenesben kell megverni az AI-t.:D Amúgy nem értem, hogy miért
vergődnek egyesek, hogy sok pénz kell a tuningra, de csak aranyat tud "hackelni":
aranyra nem lehet megvenni a tuningot? Akkor még várni sem kell rá. Na mindegy.

(#4334) Sordoran válasza rumos14 (#4331) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezt el is játszottam, egymás után 3x utolsó helyen, majd szerviz, de utána se tudtam mit kezdeni velük, időt meg nem akartam áldozni rá, hogy tovább gyengítsem őket, inkább skip.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4335) rumos14 válasza Sordoran (#4334) üzenetére


rumos14
nagyúr

ja és facebook logout, offline-ban kell lennie, hogy gyengüljenek az ellenfelek - én így vettem észre.

(#4336) l4ci válasza DigitXT (#4333) üzenetére


l4ci
senior tag

Én nem érzem úgy, hogy bárki is "vergődött" volna, de ha te így gondolod...
Abban viszont igazad van, hogy hekkelt arannyal azonnali az upgrade, viszont lehet, hogy "egyesek" nem csak a pénzért farmolnak, hanem a szintlépésért is (a későbbi nagyobb arany jutalom fejében), amivel egyúttal pénz is jár - kellemest a hasznossal egyúttal... :D

[ Szerkesztve ]

(#4337) DigitXT válasza l4ci (#4336) üzenetére


DigitXT
félisten

Kinek nem inge...:DDD

(#4338) oz82


oz82
senior tag

Én most fogok végezni az Impulse al. pr 26 os a gép. Majdnem addahagytam a 6. nap asszem 4. szakasza amikor 6 kör alatt kell utolérni és lekörözni 6 ellefelet. 5. körben érten valahogy utol az első-másodikat + ők az utolsókat, kicsit belassultak és akkor megelőztem őket + leköröztem 2-t, és ennyi. Próbáltam offline, többszöri nekifutás stb. sehogy se ment.
Kb .60% os állapotban, tehát bővel zöldben volt a kocsi, idegből megjavítottam + 5 goldért vettem fék upgrade et. Nesze neked egyből meglett a következő próbára (Első körben már első voltam, 5. körben még le is estem a pályáról mert beakadt a telóban a senzor és nem fordult ,és 8 at köröztem le), pedig annyival nem lett jobb a gép (Ok a fék +2 PR jelentett), de elvileg nem volt "sérült".

Már csak a TT és a 7 chalenge van vissza.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#4339) DigitXT válasza oz82 (#4338) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem ott ment a gold a szervizesre (nem értelmetlenül, hiszen nyerni mindig
sikerült, csak az a fránya lekörözés), és több próbálkozás után lett meg.:R
Pedig rendesen fel volt húzva az autó, de pont azért erősebb ellenfeleket adott,
retry-ra meg nem gyengített rajtuk sokat*, elvégre nyertem simán, miért tenné?

PR45,4: elsőre csak 5/6 lekörözés jött össze:D (3:54.668, legjobb kör 37.161)
A másodikra szinte "koppintás" futam, dettó 5/6, 3:54.822, legjobb kör 36.953
Aztán harmadikra simán meglett, valami 8/6 volt, 3:50.795, legjobb kör 36.388

*: nem néztem az utolsó befutók milyen időket mentek, az elsők ~ugyanolyat.

(#4340) Sordoran válasza rumos14 (#4335) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát most már nem számít, amúgy így is végig gépi ellenfeleket kaptam, egy TSM-es ellenfél se volt egész event alatt, hiába voltam online.
Ráadásul offline el se indul frissítés óta a játék, mert kiírja, hogy le kell töltenie 1 MB-ot, mindig. Valamint Vertex szériában is megakadtam, mert 1 cup kell még a Ferrari event feloldásához (ami amúgy már completed), és ha megszerzem kifagy játék, mindegyik verseny végén.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4341) oz82 válasza DigitXT (#4339) üzenetére


oz82
senior tag

hopp nem a pr 26 hanem az upgrade...

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#4342) oz82 válasza oz82 (#4338) üzenetére


oz82
senior tag

Na meglett az utolsó nap is. 7. szakaszon már az első kör 4. kanyarjában vezettem. Igaz a futam végéig 200m nél távolabb nem kerültem a kanyargós részeken. Szintén volt egy pályaelhagyás, és a végén úgy ügyeskedtem hogy kb 60 m rel nyertem.

[ Szerkesztve ]

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#4343) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez az Event egész türhető volt :)

Szerintetek ezt fogják fejleszteni tovább vagy jön egy új rész ? :D (RR)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4344) DigitXT


DigitXT
félisten

Lehet megérte volna dobni egy aranyat "a futam" előtt a szervizes csókának...:DDD

(#4345) npeter


npeter
csendes tag

Sziasztok!
Befejeztem a Marquis eventet, és elvileg fel kellett volna oldani neki a Luxury Tourer Tournamentet, és a Race-Spec Maserati Granturismo Mc Stradale World Tourt de sehol nem találom őket.

(#4346) DigitXT


DigitXT
félisten

Úgy látom, megint dupla fame van, ha valakit esetleg érdekel...:R

(#4347) Gyurma_13 válasza DigitXT (#4346) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Az jó :)

Van valaki aki még nem frissített a renault-os update-re?
Nála is van dupla FAME nap?
Mert akkor felmegyek online és mentek egyet. Ugyanis offline vagyok még a régebbi dupla FAME napon. ;] :))

(#4348) Petya25 válasza Gyurma_13 (#4347) üzenetére


Petya25
addikt

Engem is érdekelne, hogy ha most utolérem magam, akkor tudok-e ezen a napon maradni amig kell. :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4349) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Üdv!

Srácok játszik valaki controllerrel? Érdemes egyáltalán gondolkodni ilyesmiben, ha igen, melyik éri meg a legjobban? Előre is köszi!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#4350) Gyurma_13 válasza Tsebacsi (#4349) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Szerintem senki nem használ controllert.
Ez a játék táblagépen a legélvezhetőbb, bal oldalt fék, jobb oldalt gáz, és döntögetéssel a kormányzás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.