Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) szmar válasza #40359168 (#4146) üzenetére


szmar
csendes tag

Nem vagyok benne biztos, hogy pontosan 330 kell, szerintem lehet több, más kérdés, hogy nem nagyon lesz, mert a 320 körüli sebességhez is több aranyas fejlesztés kell.. szóval 45goldért szinte ingyen van a kihagyás, nekem kb bármelyik fejlesztés, ami kb 2 km/h-t javított 50 arany volt, szóval nem volt bonyolult választás. Elvileg a 10-edik napon is lesz egy ilyen feladat, ott valszeg a le-mansi célegyenesnél, kíváncsi leszek az teljesíthető lesz-e, vagy az is 50 körüli arany ki az ablakon

(#4152) Petya25 válasza szmar (#4151) üzenetére


Petya25
addikt

Szerintem sem pont 330 kell, hanem azt kell "megütni", ha több az nem baj.
Szkipp lesz a vége nálam is.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4153) Pepi6 válasza Petya25 (#4152) üzenetére


Pepi6
tag

biztos, hogy lehet több ... de hát közel van az a célvonal nagyon a kanyar után :/ 325-től jobbat nem tudtam menni még..arany meg nincs.. mehetek LeMans-ba :( :DDD

(#4154) #40359168 válasza szmar (#4151) üzenetére


#40359168
törölt tag

Valamelyik korábbinál volt egy ugyanilyen, Melbourne-ben kellett megcsinálni, emlékszem, mérföldre állítottam a kijelzést, hogy másfélszer akkora esélyem legyen, és így is kellett hozzá jópár próbálkozás. Ha fölélőttem, "Goal failed" jött. Talán az R8 spyder-nél volt, nemtom. Nem at least 330-at írnak, hanem at 330-at, bár tökmindegy, úgyse tudom megfutni, megpróbálok egy kis aranyat összeszedni, hogy tudjak skip-elni. 😐

(#4155) Sordoran


Sordoran
addikt

Kíváncsi vagyok sikerül-e valakinek, és mennyi fejlesztéssel. Én 2 nappal később kezdtem, így még nem ott járok, viszont lehet hülyeség volt most rátolni a maradék tier2 goldosat, és így is skippelni kell majd. Hétfőn meglátjuk, hogy 21 fejlesztéssel menni fog-e.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4156) Petya25


Petya25
addikt

Én szkippeltem, a maradék két futam megalázóan fölényes volt. Az utolsó 10 körös Brand Hatch, első körében 800m előnyöm volt, 3 kört kapott....

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4157) Pepi6


Pepi6
tag

Ha időben kezdtem, akkor holnap estig kell befejezni teljesen ugye?

(#4158) Pepi6 válasza Petya25 (#4156) üzenetére


Pepi6
tag

jól tetted..az F1-s Ferrarival futottam pár kört Monzában, azzal tudok 332-334 között áthaladni a célvonalon..és azért van különbség a két autó között!

(#4159) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Hát ezt akkor jól megcsinálták ...

Feel Good Inc.

(#4160) zozobá válasza Sordoran (#4155) üzenetére


zozobá
csendes tag

Hali

Sikerült a 330-at elérni. Nem tudom most megnézni, számszerint mennyi fejlesztésnél járok, de 1kör pénzes-1kör gold - 1kör pénzes + 1 db kipufogó gold-ért van a kocsin. Persze sokadik próbára lett meg.

(#4161) Petya25 válasza Pompi (#4159) üzenetére


Petya25
addikt

Mások is itt akadtak meg. :(
Ahogy itt a srác írja, hogy rengeteget beletolva meg lehet csinálni, nade 350 arany... (a pénz nem számít)
Én 130-at dobtam csak bele és a szkippért 45-öt, többet nem ér, várjuk a holnapot.

Ovál meg van már?
A holnapi futam lista fent van valahol?
Holnap bekapunk egy 500 mérföldes ovált? Brutál lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4162) Pompi válasza Petya25 (#4161) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ovál megvan, de beszivatott. Elég durva pakkot fogtam ki, és mivel üzemanyag elfogyással lett vége a futamnak, nem vett belőlük vissza, csak mire erre rájöttem már mindent próbáltam, aztán beértem egyszer utolsóként a célba és visszavette olyanra, hogy a következő már lazán meg lett.
Ahhoz képest, hogy az előző ilyen benzinspórolósak milyen könnyen teljesíthetően voltak, ezt elszabták egy kicsit.

Feel Good Inc.

(#4163) kgymac válasza Sordoran (#4155) üzenetére


kgymac
őstag

Nálam 4 fejlesztés hiányzik (engine 6+7: 270g+r$ és body 4+5: 85g+r$), és így is csak harmadikra sikerült (fék low rémlik + kipörgésgátló be), 324, majd elfogyott a tevenyál. Kikapcsolva a kipörgésgátlót 334 jött össze.

(#4164) Kronok


Kronok
aktív tag

ez az utolsó nap nem volt valami nehéz...
az utolsó 12 körös 120L benzin 14500m lekörözés se volt nagyon megerőltető, inkább a 41 perc ami időbe került az egész na az volt fájdalmas

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4165) Curka


Curka
csendes tag

Kb. 20. nekifutásra is csak 325Km/h a max amit ki tudok hozni belőle ezeknek elment az esze....

(#4166) #40359168


#40359168
törölt tag

Én feladtam, tartok egy kis szünetet a játékban, aztán inkább versenyezgetek mérgelődés nélkül. Az eddigi legjobb event amúgy a 919-es volt eddig szerintem, nehéz volt, de minden perce élvezetes, és nem az ipari lehúzásról szólt. Ráadásul ez az Aston annyira nem is mozgat, inkább kimaxolom a majdnem elfelejtett autóimat - McLaren F1, CCXR, Huayra és társaik - aztán hadd szóljon. 89 autóm van meg, na bumm, igazából a hiányzók közül csak a két 911 RSR, az Agera R, a Zonda R és a Veneno izgat, ezekre majd szép lassacskán összefarmolom a goldokat. Na jó, a Miura meg a Countach is kell. 😃

(#4167) Gyurma_13 válasza #40359168 (#4166) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

A kimaxolásnak sincs sok értelme, szerintem inkább vegyél egy újabb autót. Amúgy nagyon szemetek a tűzmajmok, rohadt nehéz feljlődni egy bizonyos szint után. :(

Amúgy meg a Tunnelbear VPN-t mindenkinek ajánlom, napi 5-10 gold megvan belőle. GB, DE, CH, elég jól ad. Nagyon egyszerű használni. Rengeteget számít már ez is.

4091 hsz. Link is van ( köszi Szmar)

[ Szerkesztve ]

(#4168) Curka


Curka
csendes tag

Számomra az is idegesítő, hogy ha végzek egy adott nappal nem enged tovább. Gondolom nem vagyok egyedül azzal a problémával hogy nem tudok egész nap játszani mert dolgozni esetleg suliba kell járni így csak este jut egy kis idő játékra de mivel az autó szervizelése is időt vesz igénybe így szinte teljesen lehetetlen teljesíteni. Arról nem is beszélve hogy ha már az ember végigszenvedi a küldetéseket legalább ne kerülne 3x annyiba a tuning amire szükség van mint az autó tényleges vételára,. Ez a 330Km/h kiverte nálam a biztosítékot. Egy rakás aranyat és pénzt rávertem a gépre és így sem tudom megcsinálni így elveszett az egész inkább hagytam volna a franca az egészet és a tuning árán meg is vehettem volna. Így se lé se verda. Gratulálok a készítőknek sikerült megutáltatni a játékot velem pedig több mint 3 éve játszottam vele.

(#4169) Curka


Curka
csendes tag

Ja arról nem is beszélve hogy egészen a 8. napig elég volt a második tuning kör és a harmadiknak meg két nap kell. OKOS.

(#4170) Gyurma_13 válasza Curka (#4168) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Skippeld, és most ünnepekkor 4 nap alatt visszajön a gold VPN-t használva. Most elég jól adja az 1 goldos kis reklámokat.
Csak arra kell figyelni, hogy időzónát ne nagyon ugrálj, én most event alatt USA-ból nem jelentkezek be, csak EU-ból :D

[ Szerkesztve ]

(#4171) Curka


Curka
csendes tag

sajna nekem ez héber

(#4172) Gyurma_13 válasza Curka (#4171) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Pár napja még nekem is az volt. iOS-t vagy Android-ot használsz?
Töltsd le a Tunnelbear appot. Indítsd el,(regisztrálj) majd a térképén kiválasztasz egy országot, megvárod míg átvált arra az országra, ( 3 másodperc ) és kész. Ekkor olyan mintha az adott országba lenne a készüléked. Ilyenkor VPN kapcsolatban vagy az adott országgal, olyan mintha onnan neteznél.

Elindítod a RR3-at, és megvárod míg betölt. Megynyitod az ingyen goldot adó reklámot. Egészen addig míg adja őket. Ha már nincs több, akkor kilépsz. Kilövöd a Tunnelbeart, és visszanézel pár óra múlva.
Ua kezdődik előrről bekapcsolod a Tunnelbeart csak most egy másik országot állítasz be és utána megint belépsz RR3-ba és megint megnézed van e goldos reklám.

Pofon egyszerű. De nézd meg a linket a 4091 hozzászólásnál, mert Szmar jobban leírta.
Egy próbát megér... ;)

[ Szerkesztve ]

(#4173) Curka válasza Gyurma_13 (#4172) üzenetére


Curka
csendes tag

Köszi máris sokat segítettél. Androidom van addig el is jutottam hogy felteszem a TunnelBeart választok országot csatlakozik belépek a játékba. de hogy ott hol tudok nézni reklámot azt nem tudom.

(#4174) Gyurma_13 válasza Curka (#4173) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Jobb sarokban fent a free gold feliratnál kell rábökni.
De azt várd meg míg az RR3 teljesen betölt, ezt úgy tudod biztosra ellenőrizni, ha ugyan innen indulsz mint a képen. ( a time Trial versenynek sem szabad homokórázni, meg kell várni hogy az is betölt )

Ha ráböktél elvileg elindít egy 15-30 sec reklámot, lent a sarokban számlálja mennyi ideje megy a reklám, végigvárod, vége a Mini bejátszásnak, vársz egy picit és ad egy goldot.
Ha szerencsés vagy megint el tudsz indítani egy újabbat, ha nem akkor egyelőre ennyi, pár óra múlva újra próbálod. Angol, Francia, Német, Olasz, Svájc, néha többet is ad egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#4175) Curka válasza Gyurma_13 (#4174) üzenetére


Curka
csendes tag

Köszi szépen működik :)

(#4176) Gyurma_13 válasza Curka (#4175) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Szuper. :C Tunnelbear-t ne nagyon használd másra, mert hamar elfogy az 500 Mb.
Azt hiszem 35 gold, hogy átugord(skippeld) ezt a pályát az eventben. Én ötödik napnál járok, de akkor ezek szerint, nem szabad nagyon feltuningolni, mert nem sokat ér.

[ Szerkesztve ]

(#4177) Kronok válasza Gyurma_13 (#4176) üzenetére


Kronok
aktív tag

15-20 arany utan kiírja a program próbáljam később, ez normalis? Kb 1 órája csinálja ezt, ha le törlöm a programot újra telepítem 15-20 arany után újra nem enged, Nálatok is ezt csinálja? Vagy ez normális? Mennyi idő amíg ujra lehet próbálni? 400mb van még az 500ból

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4178) Gyurma_13 válasza Kronok (#4177) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Nekem nem ad ennyit mint neked. Vagy első napos vagy? Mert akkor nekem is annyit adott, de aztán csökkentett. Ha arra gondolsz amit már hónapok óta kiír ( függetlenül ettől a VPN-es dologtól ) azt nekem is kiírja:

De ezt már te is beraktad pár hónapja. Magyarországról nem kapunk semmit, csak ezt... :W

Hó végén újra indul az 500 Mb. Én már a kicsit bonyolultabbnak tűnő OVPN-t is felraktam, ha elfogy a Tunnelbear, tudjam azt is használni.

[ Szerkesztve ]

(#4179) Kronok válasza Gyurma_13 (#4178) üzenetére


Kronok
aktív tag


Erre gondolok

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4180) Gyurma_13 válasza Kronok (#4179) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Ja, ezt én nem tapasztaltam. Mindegy, ne izgulj, egyszerre ne akarj meggazdagodni. :D Próbáld kicsit később.
Én kb. 1-3 goldot kapok/belépés. 3 óránként szoktam ránézni, és csak egy max. két országból nézek rá.

Az nem normális, hogy 15-20 aranyat kapsz! ( hogy a kérdésre is válaszoljak ) :DD :)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#4181) DigitXT válasza Kronok (#4164) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerencsére nem volt egyéb feltétel (offroad pl.), 36,5p alatt lezavartam.
Páran kaptak három kört is. A második meg valami 34 km-t (2,5 kör), de
a lekörözésekkor megtörtem a kocsit - nem mentek végig 2:59-es körök.
3:08-ig is visszalassultam néha. Benyával sem kellett sokat spórolni: jó,
a 330 km/h feltétel miatt beleöltem a gépbe jó pár aranyat. Ez van.:R

(#4182) Gyurma_13 válasza DigitXT (#4181) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Meddig tuningoltad, hogy meglett a 330?

(#4183) Kronok válasza Gyurma_13 (#4182) üzenetére


Kronok
aktív tag

Oválon nekem 331 sikerült elsőkörös fejlesztéssel :))

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4184) Curka


Curka
csendes tag

10/2 megint esélyes :(

(#4185) DigitXT válasza Gyurma_13 (#4182) üzenetére


DigitXT
félisten

Sajnos sokáig: egyiket 85 goldom bánta, és pontosan +2 km/h-t jelentett.
Kronok: természetesen nem az oválról van szó, nem értem, hogy jön ide.
Oválnál 346-ot adott: lepukkant kocsival 295 ment. Aztán adott 344-et, de
csak 342.83-at sikerült kipréselnem a PR80,3-as fostalicskából.:))
Elméleti TopSpeed-je akkor 351 volt. Potom 50 aranyért ez 354-re nőtt.:O
Erre 339-et adott következőre, tehát itt felesleges volt a fejlesztés: 345.73
Szerk: ha figyeled a számokat, szinten pontosan a fejlesztésnyit gyorsult.

Parabolicából kellett kigyorsítani, hogy meglegyen a célvonalig 330.:W
Sajnos rengetegszer volt 327, majd fejlesztés után 329, és érdekes mikor
a harmadik fejlesztést is rátoltam, akkor meg 331. (Igyekeztem jól belőni,
határon elfordulni, meg minden, de hát ennyi tellett tőlem - szar ügy.:R
Olcsóbb lett volna "skippelni", mert "feleslegesen jó" lett így a kocsi LOL.)

Az 5. körben köröztem le először a másodikat... A 10. körben másodszor.

Ui: amúgy összességében szórakoztató széria volt, a kocsi is jó: tetszett!
(Ez a költs rá gyorsan 1-2K-t goldra, mert különben buktad, na az nem.:DDD)

[ Szerkesztve ]

(#4186) #40359168 válasza Gyurma_13 (#4167) üzenetére


#40359168
törölt tag

A kimaxolást a pénzes upgrade-ek plafonjáig értettem. :) A McLaren F1 pl. alapból nem egy nagy élmény, de felfejlesztve bitangjó, élmény vele menni. Huayra: ugyanez, nem a legjobb, de az összes pénzes tuninggal simán verem vele a Koenigsegg-eket. A lényeg az élmény, így megvan. :)

(#4187) npeter


npeter
csendes tag

Befejeztem a The 500-at egy teljesen alap autóval, semmi tuningot nem tettem bele, egyedül a monzai 330-ast skippeltem.

(#4188) DigitXT válasza npeter (#4187) üzenetére


DigitXT
félisten

Grat, jó döntés! Korábban én is így szoktam, most meg elkezdtem fejlesztgetni,
de minek, ha adaptív a nehézség. Kivéve persze azt, ahol fix a célfüggvény, oda
meg olcsóbb a SKIP, mint arra a szintre felhúzni a verdát, ez sajnos tény.:R

(#4189) Petya25 válasza DigitXT (#4188) üzenetére


Petya25
addikt

Pénzes tuningon kívül sok aranyat tényleg nem érdemes rátolni, ha végképp nem megy akkor szkipp.
Az uccsó futam megint gyagyi lett, a 6. körben megvolt a 14km előny.
Visszavettek a majmok az tuti.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4190) NNME


NNME
tag

Hát végre nekem is megvan! A 330-as challenge-et nekem is skippelni kellett mert nem bírt annyit menni ez a rohadt jó ócskavas! :D Ma délután még a tegnapi stage-en voltam ragadva aztán láttam, hogy még alig 15 órám van teljesíteni, így kicsit belehúztam. Az utolsó stage versenyeit aranyos szerelővel kellett megcsináljam, hogy ne romoljon az autó és én se aludjak el.

A legutolsó versenyen Ti hogy mentetek ennyire jó időket? Elég volt az üzemanyag? A 7. körig úgy mentem, hogy +10-nyi üzemanyagot spóroljak meg, addig alig 6000 m előnyt szereztem és csak a 11. körben előztem le az másodikat. A végén persze megmaradt 5.x, de pár körön keresztül legalább tudtam menni rendesen.

Időközben megszerettem az autót, főleg itt LeMansban volt lehetőség többet menni vele és még élveztem is. Jó a tapadása és meglepően gyors is. Valami erősebb ellenfelek ellen mennék még 10 köröket is fej-fej mellett, majd remélem a szériájában lesz néhány ilyen verseny. :)

Így néz ki a nyereményem, majd ha ellenem versenyeztek akkor vigyázzatok a fényezésre! :D

A következő frissítés valamikor április végén esedékes ha jól számolom, remélem valami újabb finomság fog érkezni.

(#4191) DigitXT válasza NNME (#4190) üzenetére


DigitXT
félisten

Én a szokásos tökön-paszulyon át módszerrel, ha már nem nézte.:D
Kicsit spórolgattam a féktávok előtt, meg nem nyomtam ki a szemét:
350 km/h körül néha "krúzoltam". De miután láttam, hogy bőven elég
lesz, igyekeztem taposni, de így is megmaradt három liter/gallon, lol.
Sok esetben nem a spórolás miatt fordultam gáz nélkül, hanem mert
úgy garantáltan nem dobja ki a seggét, és fékezni sem kell annyit.:K
(Nem igen szeretek ilyenkor fékezni, zavar a precíz kormányzásban.)

Ui: olvastam, hogy 41 perc lesz, így aggódtam, hogy nem lesz annyi
időm játszani: nem az alázás miatt nyomtam neki, hanem siettem.:D

A 3:08 körüli idők, mint a befutó is kifejezetten lassúnak számítottak.
(Jó lett a festésed! Mondjuk én amikor "telibe" fóliáztam, egy verseny
után dobtam le róla az egészet, mert a napellenzőn lévő rész zavart.)

[ Szerkesztve ]

(#4192) Mezcal


Mezcal
addikt


Ezt tudja teljes fejlesztéssel.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4193) Petya25 válasza Mezcal (#4192) üzenetére


Petya25
addikt

Valszeg így különösebb erölködés nélkül is ment volna a 330.
Mi gold volt?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4194) Mezcal válasza Petya25 (#4193) üzenetére


Mezcal
addikt

Nevetségesen sok goldot kértek a fejlesztésért.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4195) Sordoran válasza Petya25 (#4193) üzenetére


Sordoran
addikt

Már full tier3 tuninggal másodikra meg lett nálam ma, elsőre 329 lett, másodikra 330. Persze 45 goldért olcsóbban kijöttem volna skippelve, de így legalább lesz benne még erő maradék kihívásokra és sorozatra is. Meg ugye mégis itt van az, hogy minden kihívást teljesítek magamtól, de tény, hogy ezzel sokakkal kiszúrtak (én 2 napja pont ezért küldtem rá tier2 goldot és 2 napos tier3-at). Remélem jövőben tartózkodnak az ilyenektől.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4196) Petya25 válasza Mezcal (#4194) üzenetére


Petya25
addikt

Aha, 780 a csak arannyal vehető upgrade és mellé a többi még 5 misi.
Tényleg a pofám leszakad.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4197) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Meg van nekem is. Összesen 72 goldomban van az egész challenge. Ennyivel van kevesebb goldom, mint amikor elkezdtem. Az elmúlt 10 napban csak ezeket a futamokat teljesítettem, közben volt egy szintlépésem, ez 30 gold volt pluszban (gyakorlatileg pont szintlépésem után kezdődött a challenge), meg az összeszedhető elvileg 80 gold. 3 aranyas fejlesztést toltam fel az autóra - gyakorlatilag a challenge szepontbjából feleslegesen - és mechanikra költöttem jópárszor, sokszor nem is az időhiány, hanem az inkább legyek már túl rajta miatt.
Ráadásul az utolsó 12 körösön elfelejettem a fame duplázót betolni (előtte valamelyik nagyobb 10 körösre bekapcsoltam, egyébként nem), de ezért nem akartam újra futni, annyira nem élvezte a csuklóm :) A 330 km/h-s monzait skippeltem 45 aranyért, és ha jól emlékszem 2x volt olyan, hogy utolsó helyen végzéssel kelljen kitrükközni az AI-t és így a győzelmet, amúgy nem volt gond.
Tehát 72 aranyban van az autó megszerzése, amin most 13/27 fejlesztés van, 79.5-9s PR-rel. Összeséségen még ha közben az ember azt is érzi, hogy b@sszák meg a majmok, pénz lehúzás stb. azért nem rossz ennyiért az autó szerintem.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4198) Petya25 válasza Pompi (#4197) üzenetére


Petya25
addikt

Kb én is így toltam végig 13 fejlesztéssel 1 szkippel. (korábban 17-et írtam de rosszul emlékeztem)
Pontos arany mennyiséget nem tudok, de most szerintem több van mint amivel kezdtem.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4199) DigitXT válasza Pompi (#4197) üzenetére


DigitXT
félisten

Nagyon pipec festéseket csináltok kevés elemből is, le a kalappal!:R
Én vagy csak poénkodtam, vagy ráhánytam valamit, vagy mindkettő.:DDD


Végtelen golddal nem volt probléma felvásárolni minden sz*rt - de ilyen
értékelhetőbb dizájnom soha nem volt; most meg nem költök rá goldot.
De látom, hogy az alap formák is elég jól mutatnak, jól kombinálva...:)

(#4200) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nekem is meglett a GTE, viszont az utolsó pályán észrevettem valamit. Az első igazán hosszú egyenesben az első néhány körben lazán elértem a 360 km/h-t, de az utolsó körökben akárhogy erőlködtem már csak 345 körül sikerült menni, mielőtt fékezni kellett. Lehet, hogy mégis romlik futam közben is egy picit az autó?

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.