Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) SkyLaci válasza NNME (#4548) üzenetére


SkyLaci
őstag

kell várni a stage-ek megnyilására, vagy lehet folyamatosan haladni?

(#4552) Kronok válasza SkyLaci (#4551) üzenetére


Kronok
aktív tag

5 nap van a teljesítésre, nem kell várni, végeztél az egyikkel jön a következő

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4553) Pepi6 válasza Petya25 (#4550) üzenetére


Pepi6
tag

Nekem sikerült megszerezni csak pénzes fejlesztéssel. Viszont az utolsó napon az 5 körös versenyt skippelnem kellett, oda kevés volt a vas 😀

(#4554) DigitXT válasza NNME (#4548) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez a fékerő érdekes... Repülőrajt után közvetlenül kipróbáltam,
lepörgött 95%-ra, majd lassan visszakúszott 100-ra... Onnantól
kezdve viszont végig 100%-on állt, mert nem nyúltam a fékhez:
a motorfék* 390-ről is bőven visszalassított a körforgalomig.:K

Nem mellékesen végre levették a csúszásnövelő setupot, így a
szokásos levágásokkal 2:44-2:45-ös köröket karistoltam. Vagy
20 másodperccel (14:52-es összidő) nyertem. (Tuning PR94.3)

*: vagy az energiavisszanyerő rendszerek, vagy csak bug miatt.

(#4555) Sordoran válasza DigitXT (#4554) üzenetére


Sordoran
addikt

Na igen, ez nekem is feltűnt, hogy ha elengedem a gázt ugyanolyan mértékben lassul az autó, mintha fékezném (na jó, picit gyengébben). Akkor ez itt hasznos lesz, de más manuális gázos kihívásoknál idegesítő volt (bár nem nehezítette meg annyira).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4556) Petya25 válasza Pepi6 (#4553) üzenetére


Petya25
addikt

Köszi az infót, a motorra rászántam 38-at és utána a pénzest kört még pluszban.
Ha nem kell szkip a végén akkor megérte.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4557) Sordoran


Sordoran
addikt

Na én is letudtam. Végül csak pénzes tuninggal, skippelés nélkül is sikerült, nem kellett sokszor újra kezdenem kihívásokat (többnyire akkor is a telefon kivágott, belaggolt, beragadt kormány/fék stb.). Utolsó előtti valóban izgi volt, bár 4. körben élre kerültem, de nagyon érdekes, hogy második helyre már feljöttem 2. körben, ennyivel gyorsabb volt első azért vicces. Másik két autóval a kihívást akkor 5-5 nap alatt kell letudni, és július 4-ig be kell fejezni? Vagy bármikor elkezdhetjük ezután vajon?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4558) Fez69


Fez69
csendes tag

Az utolsó nap 3x kellett ugratnom (1,2,6), mert a 92-es PR szintem mellett az LMP kocsik elmentek vagy 10 másodperccel. Nem is láttam őket. Az idegbetegség és a tablet megsemmisülésének elkerülése végett, éjjel egykor beváltottam némi forintot aranyra :-) Az előző napok viszont meglepően korrektek voltak, nem úgy, mint az F1 Ferrari esetében.

[ Szerkesztve ]

(#4559) ivadyduba válasza Pompi (#4528) üzenetére


ivadyduba
újonc

Köszi!
Detto. :(((

(#4560) Kronok


Kronok
aktív tag

akinek nincs kedve keresgetni:

Pursuit of Victory Le Mans 2015

Pursuit of Victory Day 1
Goal 1: 1 lap Le Mans, első hatban kell lenni
Goal 2: 2 laps Le Mans, 225 kph
Goal 3: 1 lap Le Mans, nem szabad ütközni
Jutalom: 5000 pénz, 5 arany

Pursuit of Victory Day 2
Goal 1: 1 lap Nürburgring, Head to Head
Goal 2: Nürburgring, Hunter
Goal 2: Autocross
Goal 3: 1 lap Nürburgring, 228m kell lehagyni az autókat
Goal 4: 4 lap Nürburgring , nem szabad ütközni
Jutalom: 5000 pénz, 5 arany

Pursuit of Victory Day 3
Goal 1: 2 lap Nürburgring Cup - nem szabad, h megelőzzenek
Goal 2: 1 lap Nürburgring, Head to Head - nem szabad ütközni és kimenni a pályáról, elsőnek kell lenni
Goal 3: Nürburgring, Autocross
Goal 3: Nürburgring, Elimination
Goal 3: Nürburgring, Endurance
Goal 4: 1 lap Nürburgring, Head to Head - 5x meg kell előzni a másikat
Jutalom: 5000 pénz, 5 arany

Pursuit of Victory Day 4
Goal 1: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Cup - 193kph
Goal 2: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps, Time Trial
Goal 3: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Cup
Goal 4: 2 lap Circuit de Spa-Francorchamps - 10L benzin, kézi gáz-fék, nyerni kell
Goal 5: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - 209kph
Jutalom: 10 arany

Pursuit of Victory Day 5
Goal 1: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Cup - top 10ben kell végezni
Goal 2: 2lap Circuit de Spa-Francorchamps - Endurance - 2 körnek meg kell lenni
Goal 3: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Speed Record - pálya elhagyás nélkül
Goal 4: 2 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Cup - top 10ben kell végezni - kézi gáz fék - vigyázni kell a hőfokkal
Goal 5: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Cup - ne legyél utolsó - kézi gáz fék - hőfok nagyon magasan van
Jutalom: 10000 pénz 10 arany

Pursuit of Victory Day 6
Goal 1: 2 lap Silverstone - Cup
Goal 2: 1 lap Silverstone - Cup - ellenkező irányban kell körbemenni és elsőnek áthaladni a célvonalon - Steering-Brake Assist kikapcsolva
Goal 3: Silverstone - Speed Record
Goal 3: Silverstone - Autocross
Goal 3: Silverstone - Autocross
Goal 4: 2 lap Silverstone - Head to Head - 10x meg kell előzni a másikat és a végén nyerni
Goal 5: 1 lap Silverstone - Head to Head – törni kell
Goal 6: 1 lap Silverstone - Head to Head - 274m előnnyel kell nyerni - nem szabad a pályát elhagyni
Jutalom: 10 arany

Pursuit of Victory Day 7
Goal 1: 1 lap Nürburgring- Head to Head
Goal 2: Circiut de Catalunya- Autocross
Goal 2: Brands Hatch - Autocross
Goal 2: Hockenheimring (Night)- Autocross
Goal 3: Dubai Autodrome - Elemination
Goal 3: Nürburgring - Speed Record
Goal 4: Autodromo Nazionale Monza - Eldurance - 2 körnek meg kell lenni - 209kph átlag
Goal 5: 1 lap Mount Panorama - Cup - nem lehet elhagyni a pályát - 355kph 1x el kell érni
Goal 6: Mount Panorama - Head to Head - nem lehet csúszkálni
Jutalom: 15 000 pénz 15 arany

Pursuit of Victory Day 8
Goal 1: 1 lap Circuit des 24 Heures - Cup - 3 perc 20 mp alatt meg kell nyerni
Goal 2: Circuit des 24 Heures - Time Trial - 3 perc 10 mp alatt kell végezni
Goal 3: 3 lap Circuit des 24 Heures - Cup - Break Assist kikapcsolva - fékre kell figyelni
Goal 4: 1 lap Circuit des 24 Heures - Head to Head - 10x driftelni
Jutalom: 15 000 pénz 15 arany

Pursuit of Victory Day 9
Goal 1: 1 lap Circuit des 24 Heures - Cup - 4 perc 20 mp alatt, utolsó helyen kell végig menni, 100% kerék szint
Goal 2: 1 lap Circuit des 24 Heures - Cup - top 6ban kell végezni
Goal 3: Circuit des 24 Heures - Endurance - nem lehet elhagyni a pályát
Goal 3: Circuit des 24 Heures - Elemination - nem lehet elhagyni a pályát
Goal 3: Circuit des 24 Heures - Head to Head - nem lehet elhagyni a pályát
Goal 4: 2 lap Circuit des 24 Heures - Cup - 254kph
Goal 5: 2 lap Circuit des 24 Heures - Cup - nem lehet érintkezni a fallal és a kocsikkal sem
Goal 6: 2 lap Circuit des 24 Heures (Evening) - Cup - gumikopás
Goal 7: 1 lap Circuit des 24 Heures (Evening) - Cup - top 10ben kell végezni - manuális gáz, fék - 3L benzin - Break Assist kikapcsolva
Jutalom: 20 000 pénz 15 arany

Pursuit of Victory Day 10
Goal 1: 2 lap Circuit des 24 Heures (Night) - Cup - 1554m előnnyel nyerni kell
Goal 2: 2 lap Circuit des 24 Heures (Night) - Cup - 257khp
Goal 3: Circuit des 24 Heures (Morning) - Endurance - 15mp várakozás után lehet elindulni - kézi fék, gáz
Goal 4: 3 lap Circuit des 24 Heures (Morning) - Cup - kézi fék, gáz - 9L benzin
Goal 5: 1 lap Circuit des 24 Heures - Cup - nem lehet a pályát elhagyni
Goal 6: 5 lap Circuit des 24 Heures - Cup - kézi fék, gáz - fékre kell vigyázni - Break Assist kikapcsolva
Goal 7: 1 lap Circuit des 24 Heures - Cup - 5 karikát kell csinalni - Steering Assist, Traction Control kikapcsolva
Jutalom: 30 arany + a kocsi

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4561) Sordoran válasza Kronok (#4560) üzenetére


Sordoran
addikt

Ez alapján jól be lehet tervezni az újbóli lefutást. Igaz 5 nap van rá csak, de ha van szabadidőnk, és nem sajnálunk goldot költeni a szervizes segédre, hogy ne sérüljön az autó, akkor kivitelezhető. Én vasárnap toltam le Nissan-al a 10. napot, valamikor du. 3kor végeztem, utána nekiálltam újra az Audi-val, és most járok 9. nap 3. kihívásánál. Akár ma be is fejezhetném, de nem kell rohannom.
Tervezés (hogy akkor hagyjuk sérülni és szervizeltetni autót amikor amúgy is szüneteltetni akarjuk játékot, amúgy meg ha nyerni kell, nyugodtan költsünk segédre 1-1 goldot) illetve idő kérdése (aki dolgozik annak érdemes hétvégére beszúrni, elkezdi szerda/csütörtök, és a végén amikor nehezebb feladatok jönnek már van ideje otthon próbálkozni).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4562) oz82 válasza Kronok (#4560) üzenetére


oz82
senior tag

Gyakorlatilag ua mint az első nekifutás, fele annyi idő alatt...
Hagyom a fenébe, nincs kedvem napi 30p.-nél többet pöcsölni vele

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#4563) Kronok válasza Sordoran (#4561) üzenetére


Kronok
aktív tag

2 nap alatt letoltam a 9 állomást, most akarok d.u. nekifeküdni az utolsónak, aztán a következő kocsi, az a gáz szombaton repülünk és nyaralás alatt nem fogom tudni megcsinálni mert tavaly is pont akkor volt a Le Mansi etap amikor éppen a nyaralás kellős közepében voltunk, nem tudtam megcsinálni mert nap végére teljesen lefáradtam semmi kedvem nem volt stresszelni a játékon

az utolsó állomás 5 körös marhaságát megpróbálom megcsinálni ha nem megy akkor skip mert nem rágom le a körmöm miatta, a nissan-nál is fogtam skipeltem

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4564) SkyLaci válasza oz82 (#4562) üzenetére


SkyLaci
őstag

nekem másfél nap alatt megvolt, holnapra minden autó meglesz.
Ismerve a kihívás teljes menetét könnyen lehet tervezni, néha egy-egy hosszabb versenyre érdemes szerelőt venni, és így egy szervizzel lehet egy-egy napot megcsinálni (sőt akár többet is)

igaz, nem napi 30p

[ Szerkesztve ]

(#4565) Mezcal


Mezcal
addikt




Ezt tudják full tuninggal.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4566) Kronok válasza Mezcal (#4565) üzenetére


Kronok
aktív tag

ha egyszer megérjük, h lehet egymásnak aranyat, pénzt küldeni akkor 5.000 aranyat elfogadnék Tőled, annyival megoldódna minden problémám :D

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4567) Mezcal válasza Kronok (#4566) üzenetére


Mezcal
addikt

Adnék többet is, mert egy kicsit sok :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4568) DigitXT válasza Mezcal (#4567) üzenetére


DigitXT
félisten

Jaja, hadd bannoljanak most már kicsit mást is!:D

(#4569) Mezcal válasza DigitXT (#4568) üzenetére


Mezcal
addikt

Most éppen aktív vagyok, majd biztos jön a sokadik bann :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4570) Pompi válasza Mezcal (#4565) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az Audi még a tavalyi :P

Kár, hogy ezeknek a statoknak nem sok köze van a valósághoz, legalábbis amit a Nissan mutatott most hétvégén az alapján semmiképp.

Feel Good Inc.

(#4571) Mezcal válasza Pompi (#4570) üzenetére


Mezcal
addikt

Kicsit eltúlzott a tuningolás, de lehet, hogy a valóságban is fel lehetne tuningolni. Látványosan jobb lesz a játékban.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4572) DigitXT válasza Mezcal (#4571) üzenetére


DigitXT
félisten

Csak a Nissannak nincs annyi aranya, mint neked...:P

(#4573) Pompi válasza Mezcal (#4571) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem a tuningolás aránytalan, hanem a három autó egymást közti viszonya a valóságan nem azt mutatja, mint itt a játékban a számok.

A Nissan Nismo legjobb körideje 3:35 volt a hétvégén versenyben, a Porsche ehhez képest 3:18-as az Audi meg 3:17-es időt is tudott. A játékban nem ez tükröződik vissza, persze, nem is elvárható, hisz nem tudták előre, hogy hogy fog menni az autó.

DigitXT: LOL :DDD

Feel Good Inc.

(#4574) Mezcal válasza Pompi (#4573) üzenetére


Mezcal
addikt

De ez minden autós játékban így van. F1 2014-ben a valóságban leggyengébb versenyauótval is lehet futamokat nyerni, sőt bajnokságot is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4575) Pepi6 válasza Pompi (#4573) üzenetére


Pepi6
tag

Aránytalan minden kategóriában. A valóságban rendre rosszabb időket lehet menni. Az F1 szériában is nagyon nagy a különbség a valósághoz képest köridők tekintetében.

(#4576) Sordoran válasza Pompi (#4573) üzenetére


Sordoran
addikt

A probléma az, hogy tavaly is aránytalanul gyorsabbak voltak mint a valóságban, sőt. És idén ezt javíthatták volna, mert ciki, hogy fél percet verünk a játékban a valós köridőkre. Persze, amúgy nem zavar annyira, meg nem is érdekel, de vicces, hogy Real Racing a neve, miközben a reálistól nagyon messze vannak. :U

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4577) SkyLaci válasza Sordoran (#4576) üzenetére


SkyLaci
őstag

szerintem a "Real"ilása a mobilos játékok kontextusában értendő...nézünk csak rá az Asphalt sorozatra, ami szerintem a mobilos autós játékok etalonja volt sokáig (még 7 éve a Symbian korszakban játszottam vele sokat amikor egész jó 3D-s grafikája volt már, de talán már azelőtt is volt), most pedig valami minősíthetetlenül idióta vidámpark lett abból a játékból.

(#4578) Lirion válasza SkyLaci (#4577) üzenetére


Lirion
addikt

A készítők szerint a real az valós autókat jelent, valós fizikával, valós pályákon és valódi emberi játékosokkal. Ami inkább baj, hogy nincs konkurenciája, mert az asphalt vagy a gt racing 2 inkább vicc ehhez képest.

(#4579) Gyurma_13 válasza Sordoran (#4576) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Sajnos ezt nem tudják meglépni, mert ha lassabbra veszik a lmp-s autókat, akkor a kicsivel rosszabbakat is lassabbá kell venni, és ez ha dominószerüen végigmegy, akkor az első autók csiga lassúsággal mennének És az élvezhetetlen lenne, pont abban a részben amikor elkezded ezt a játékot.

Ez még mindig így a legjobb ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#4580) Lirion válasza Gyurma_13 (#4579) üzenetére


Lirion
addikt

A 60 éves porschék vagy a Dodge chargerek tetű lassúak, mégse sírtak miattuk. Kibírná mindenki, ha ezzel reálisabb köridőket lehetne futni.

Amúgy tuning nélkül full alap autóval tényleg egész valós a tempó, lmp verdákkal alig 5-10 mpt lehet verni a valódi köridőkre. :)

(#4581) 485


485
aktív tag

na, megvan a porsche és az audi, 10+5 nap, összesen 1 db skippet nyomtam az első körben az utolsó 5 körössel nem boldogultam, a második körben a porschét tovább tuningoltam, azt hiszem 94 re, azzal ment, na jó, volt benne egy AL butítás.

most jöhetne a 2 napos, de azt max viccből kezdem el, annyi időm azért nincs.

olyankor mi történik, júli 4-e után fizetős?

(#4582) oz82 válasza 485 (#4581) üzenetére


oz82
senior tag

3. ra is 5 nap van.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#4583) Sordoran válasza 485 (#4581) üzenetére


Sordoran
addikt

Wiki szerint 10+5+5 nap van rájuk. És szintén wiki szerint, 950 gold mind a 3 autó külön-külön, szóval meggondolandó az event újra tolása. Én most Audi-val szenvedek (csak pénzes tuning), bár már kedden ott voltam utolsó nap előtt, de azóta nem is sok időt szánok rá, meg nem is nagyon megy az utolsó előtt 5 körös. Egyszerűen nem érem utol, szinte tökéletes vezetéssel, levágásokkal is 15 sec a lemaradásom első helyhez képest, legjobb köröm 2:51, neki meg 2:52, lehet jobban kéne fékre támaszkodnom. Most az éjjel butítottam az AI-t, remélem így már sikerül, ha nem akkor skip, mert csak 3 órám maradt befejezni. Nissan-al sima liba volt pedig ez is. Porsche-t meg majd jövőhéten megszerzem.

ui.: Éjjel totál károsan is toltam egy butító futamot, és azt vettem észre, hogy motorfékkel jobban lassult az autó mint sima fékkel már. (jó állapotban azért a fék jobb, bár nem olyan sokkal)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4584) 485 válasza Sordoran (#4583) üzenetére


485
aktív tag

az 5 nap az más, akkor megpróbálom. nekem voltak 2.48-as körök. a féket csak 150 körül nyomtam a kanyar előtt pár méterrel, addig csak motorfék.

(#4585) Sordoran válasza 485 (#4584) üzenetére


Sordoran
addikt

Most nekem is összejött már 2:48-as kör, ugye ha az első körben, mikor sok az előzés és koccansz, csúszkálsz a fűben (mert azért a levágás is művészet :U ), akkor gyengül az autó menetteljesítménye. Illetve kidolgoztam azt is, mikor fékezzek. Itt van is egy térkép, én így tudtam végigtolni a pályát Audi-val.
Tegnap este még 15:08-as idővel ért célba az első helyezett, én 3. voltam 15:27 körüli idővel, most pedig 15:15-ös idővel értem célba, második 15:18-al. (volt pár restart is mikor ütköztem, kipördültem, és ilyenkor meg rendre 130 perces, vagy 0 perces hibás időket írt elsőnek, normális időt meg 16:05-öt, csak érdekességként). 4. kör elején álltam élre, kiautóztam egy jó 7-800 méteres előnyt, majd utolsó kör 3. nagy egyenesének végén olyan szerencsétlenül köröztem (volna) le egy autót, hogy összeértünk, én kipördültem út szélére, menetiránynak háttal, hát majdnem agyvérzést kaptam, de szerencsére 50 méter előnyöm maradt, csak ugye Nissan jött mint a meszes mögöttem, szerencsére lassú részen simán tartottam. De végre letudtam. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4586) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Én az első 10 napos eventet végignyomtam a Nissannal. Most a Porschéval tolom az első 5 nap alattit. Egész jól lehet haladni a dolgokkal. A Porsche lényegesen jobban vezethető szerintem, mint a Nissan.

Egy érdekesség volt, én a 10 napos eventet 2 nappal később kezdtem el, így a 9. napos 1554 méterrel kell nyerni mizériából kimaradtam, nekem már állórajtos volt eleve, nem is emlékszem, hogy akkor lett volna vele gondom, meg volt simán.

Most a Porscheval nem nagyon akart sikerülni, ha kinyomtam a szemét, csont nélkül mentem végig, akkor sem sikerült ennyivel elhúzni (goldos tuning is van az autón, 94-es PR szint), majd gondoltam egyet és átmentem offlineba. Na és itt jön a furcsaság, offline az összes ellenfél GT autó lett, míg online a fele pakk LMP1-es volt, őket nem tudtam 1.5 kilóméterrel lerázni, a GT autókat persze simán.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4587) Kronok válasza Pompi (#4586) üzenetére


Kronok
aktív tag

Nekem még szerencsém volt repülő rajtot kipróbálni, nem nagyon sikerült, jött az álló rajtos frissítés és simán ment, és igen, online Lmp1-es kocsikkal van tele, offline egy sincs belőlük és sokkal egyszerűbb a dolog.

Porsche-al csináltam meg utoljára, Nálatok is volt egy kis videó az event előtt?

Akkor most július 4. lesz a lambo futam?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4588) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni hackelésben? Ipadem van. Eddig hack-el játszottam 8.2-es rendszerrel, de mióta frissítettem 8.3-ra nincs lehetőség ifunbox-al belépni a documents mappába. Már mindent megpróbáltam. Már azon gondolkozom, hogy vannak ezek a hack tools programok de emelt díjas sms küldéssel lehet beaktiválni. Az én előfizetésem nem támogatja ezt a fizetési formát. Valaki próbálta már ezt?Tudtok valami megoldást a problémámra?

(#4589) plaszy válasza SoldierL (#4588) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Szabályzat: "„Warez”: a szerzői és szomszédos vagy egyéb vagyoni jogok (vagy általában jogszabályok) által védett bárminemű szoftver / adat / képanyag / hanganyag / filmanyag / stb. jogosulatlan használatának elősegítése (információ megadásával, linkeléssel, bárhogyan); segítségkérés, használatra buzdítás (például: szoftver illegális regisztrációjához, működéséhez szükséges kód vagy azt kijátszó eljárás; elektronikus készülék szoftverének jogellenes megváltoztatása, kijátszása, megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez, fájlcserélő oldalak meghívói)."

Üdv.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#4590) Gyurma_13 válasza SoldierL (#4588) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Szia,
Itt azt írják, hogy játékmentésre van megoldás:

http://szifon.com/2015/04/14/miert-nem-mukodnek-megfeleloen-az-ios-8-3-mal-az-imazing-ifunbox-es-tarsai/

Ibackupbot segítségével tudsz mentést másolni a documents mappába.

[ Szerkesztve ]

(#4591) SoldierL válasza Gyurma_13 (#4590) üzenetére


SoldierL
senior tag

Szia! Köszi, hogy írtál igen olvastam már le is szedtem az ibackupbot-ot de nem tudom, hogy kell ezt megvalósítani. Nem találok semmi leírást, meg szerintem JB kell hozzá. Esetleg nem tudna valaki segíteni ebben? Hogy tudnám meghackelni a játékot, ifunbox és társain kívűl valamilyen más módszerrel? ios 8.3-van fent.

(#4592) Gyurma_13 válasza SoldierL (#4591) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Jb nem kell hozzá, én csak arra használom, hogy backupot készítek vele.
Nem szoktam hackelni. Nem értek hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#4593) SoldierL


SoldierL
senior tag

Fizetés nélkül végig lehet vinni ezt a játékot? Ti mit tanácsoltok ha mégis fizetésre adnám a fejem, milyen packot vegyek és hogy költsem el a legokosabban? Ha nekem nincs kedvem végigtolni, hogy tudnék venni egy nagyvérű gépet és azzal néha cirkálni?

(#4594) Sordoran válasza SoldierL (#4593) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem lehet végigtolni tisztán vásárlás nélkül, kivéve ha nem sajnálsz több ezer órát beleölni (szintlépésenként jár gold, ami végtelenségig folytatható, de nagyon lassan jön egy idő után). RR3 wiki oldalán meg tudod nézni melyik autó mennyibe kerül, és ami pénzes az elérhető bárki számára egyszerűen, a goldos autókat viszont nagyon meg kell gondolni, melyikre költesz.
Fizetni én a helyedben nem fizetnék, aránytalanul drágák a csomagok.

A fórum sötét rejtekeiben van megoldás nem legális módon goldot szerezni, ha elég kalandvágyó vagy keress rá. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4595) Pompi válasza SoldierL (#4593) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Ha nekem nincs kedvem végigtolni, hogy tudnék venni egy nagyvérű gépet és azzal néha cirkálni?"

Azt azért észre kellett már venned ha már játszottál vele, hogy a játék felépítése nem ilyen, hogy veszel egy komoly autór és cirkálgatsz vele.

Különböző szériák vannak, különböző - az adott szériának megfelelő autókkal.

Feel Good Inc.

(#4596) Petya25 válasza SoldierL (#4593) üzenetére


Petya25
addikt

100%-ra nem igazán, ha nem kezdted el régen még a cheat-es időkben, vagy nem bohóckodsz jó sokáig egy korai verzióval offline. Én többször voltam már 95%-on minden ráfordítás és farmolás nélkül. Az RS elég lenne de a gyűjthető gold sosem. Most gyűröm a 3. LMP1-es gépet két nap és megvan, de sajna vannak amiket már csak kemény aranyért lehet venni. Lassan összejön a Miurára elég gold, de marad 6 db elérhetetlen 600+ -os, vagy majd jön egy jó offer és mégis meglesz valamelyik.
Ha pénzt szánsz rá, akkor aranyat vegyél nagy tételben (1000 az nagyon kevés), de nem ajánlom, annyit nem ér az egész.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4597) SoldierL


SoldierL
senior tag

Köszi a válaszokat. Akkor nekem egy korai verzió kéne amiben még szépen fizetés nélkül lehetne haladni. Csak itt a bökkenő, nem tudom honnan lehetne beszerezni egy korábbi ipa-t. Szerintem sem ér annyit az egész, föleg mert már ios 8.2-őn meg volt hackelve, ki volt nyitva minden. Lefrissitettem 8.3-ra nyomtam egy restore-t és itt szállt el minden :( Elhihetitek, hogy nagy visszalépés most ez nekem és tuti nem fogok rákölteni. Nagy szemétség ez az iap rendszer :/

(#4598) Gyurma_13 válasza SoldierL (#4593) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Ha nem akarsz vele több száz órát játszani nem lehet végigvinni.
Ha hajlandó vagy 500+ órát belefeccölni és sok-sok kört ugyanazon pályán lefutni, akkor meg lehet csinálni. Etz hívjuk farmolásnak.

Pénzt fizetni hülyeség. Ami még szóba jöhet, az a többmilliós goldos mentések, de ott meg álandóan bannolnak. Viszont minden kocsit ki tudsz próbálni, lásd Sztrego 4569 hsz.

És nincs olyan ismerősöd akinek még nincs fent a 8.3?
Ő felrakja a cuccot, lementi felhőbe, te meg visszatöltöd a mentést. És bár nem tudod puszkálni, de onnan tudod folytatni

[ Szerkesztve ]

(#4599) SoldierL válasza Gyurma_13 (#4598) üzenetére


SoldierL
senior tag

Nekem is ilyen goldos mentésem volt. De már nem lehet megnyitni a documents mappát, hogy bemásoljam. Ez az én nagy gondom. Az apple bezárta ezt a kiskaput :O Próbáltam már mindennel. Emlékszem mikor még nekem 8.2 volt nem engedett a felhőbe menteni. Korábban engedte, de utána már nem. Ha belépek az icloud-ba pedig látom, hogy a mentésem 2mb felett van, de akárhogy próbálom már nem engedi visszatölteni.

[ Szerkesztve ]

(#4600) SoldierL


SoldierL
senior tag

Bárkinek van valami ötlete, szivesen veszem nagyon nincs kedvem 0ról kezdeni, szenvedni vele. Így is tegnap elcsesztem 3000 ft-ot erre a kamu hack tools-os hülyeségre. Emelt díjas sms-t kellett küldeni és megkapsz valami aktiváló kódot a hck tools-hoz. Igen de béna voltam mert lejárt az idő limit és nem fogadta el a kódot. Átverés. Valaki próbálkozott már ezzel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.