Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) Pepi6 válasza Aladdin (#5900) üzenetére


Pepi6
tag

Szerencse vagy van valami tipp esetleg?

(#5902) zozobá


zozobá
csendes tag

2. körbe a 29-es menetbe beadta Le-Man-t a szívatós no contact no off-track no sliding-al. Feladtam :D

(#5903) Aladdin válasza Pepi6 (#5901) üzenetére


Aladdin
senior tag

Vegso elkeseredes :)
Gallardoval mentem, full tuninggal. Megtanultam minden mozdulatot az elejen, annyiszor nekifutottam. Ha a domb aljan az egyenesre nem a hetediknek jottem ki, mar nem is probalkoztam.
Ma az 50-es etappal szoptam. Hockenheimring, harom kor, Magnus az elso. Asszem csak 2 goldos tuning van az alap penzesen felul, de alig lehetett utolerni. Ennek is rengetegszer nekifutottam.
Es tegyuk hozza, en messze nem tudok itt olyan idoket futni, mint nehanyan...

(#5904) kgymac válasza Aladdin (#5903) üzenetére


kgymac
őstag

5 kör alatt sikerült az event. Az utolsó előtti futamot megszakítottam, amikor meg lett volna az utolsó szinthez szükséges pont, de nem írta jóvá a pontokat (tőlem már korábban is nyúlt le pontot). A befejezéshez kellett a boss-os futam, ott már kénytelenek voltak a pontokat jóváírni.
A 4. sorozattól a vulcant extreme kategóriába sorolta, PR növelés kell üzenet jött minden futam előtt, de szerencsére nem volt rá szükség.

A következő sz_patás 7 nap múlva indul, a huracan-ért.

(#5905) rumos14 válasza kgymac (#5904) üzenetére


rumos14
nagyúr

én nem szívatom magamat, eddig 2x a 25. körüli versenynél újrakezdtem, nem fogok idegeskedni ilyen no offtrack meg no collision a porsche tesztpályán jellegű hülyeségekkel. most van 220e pontom, maholnap meglesz a verda.

az új koenigsegg-et nem látom egyik szériában sem :F

(#5906) lalikaone válasza rumos14 (#5905) üzenetére


lalikaone
csendes tag

szinten, 1x31 meg most megint nemtudom hanyadiknal jarok kb 180k pont, igyis meglesz a vege elott vagy 2-3 nappal gorcsoles nelkul

(#5907) SkyLaci válasza rumos14 (#5905) üzenetére


SkyLaci
őstag

csak össze kell gyűjteni 300000 pontot és meg van a kocsi? a teljes kihívást nem is feltétlenül kell teljesíteni?

(#5908) cuebler válasza SkyLaci (#5907) üzenetére


cuebler
senior tag

igen, most szólj hozzá... :DD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5909) .Habi válasza rumos14 (#5905) üzenetére


.Habi
csendes tag

Elvileg 2x 30 és 1x18 feladattal megvan a 300e pont. A 2x 30 feladat meg is volt (a 35-ösnél adtam fel én is az első kört).
Emlékszem egy Boss-os futamra, ami a rövid monzában volt, de csak pénzes tuninggal egyszer volt esélyem utolérni az elsőt, leelőzni persze tudtam, aranyat erre még nem áldoznék (újrakezdés után a boss extrem-é válik). Végül aztán az utolsó 18-at is két részletben toltam le. Nem éri meg az idegeskedést, kicsit tovább tart, de a megadott időn belül megszerezhető a kocsi bőven.

(#5910) Kronok válasza rumos14 (#5905) üzenetére


Kronok
aktív tag

a koenigsegg kp vagy árány lesz

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5911) cuebler


cuebler
senior tag

gotcha :C :C :C nekem bejövős az új bonyolítás, a magamfajta lassú, de szorgos emberek is juthatnak valamire és ehhez nem kell öt fánk, három skidding meg nyolc betört hátsó szélvédő sem :DDD

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5912) rumos14 válasza Kronok (#5910) üzenetére


rumos14
nagyúr

a kérdés nem ez (1000 arany lesz), hanem hogy később milyen szériában/versenysorozatban lehet majd használni az autót.
az én kérdésemre a válasz ez: [link]

(#5913) 485 válasza rumos14 (#5912) üzenetére


485
aktív tag

Super Hyper Mega??? elég dedósan hangzik. :F

(#5914) kgymac válasza cuebler (#5911) üzenetére


kgymac
őstag

A SpeedrushTV3-ban ezek biztosan lesznek :)

(#5915) cuebler válasza kgymac (#5914) üzenetére


cuebler
senior tag

ne is mondd :W

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5916) l4ci válasza kgymac (#5914) üzenetére


l4ci
senior tag

Ja, meg olyan is biztos lesz, hogy no skidding, no off-track, no touch, miközben a kormány meg random húz balra vagy jobbra... :D

(#5917) cuebler válasza l4ci (#5916) üzenetére


cuebler
senior tag

a random balra/jobbra-húzásnál mindenkinek megvolt az a fura, recsegő hang?

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5918) l4ci válasza cuebler (#5917) üzenetére


l4ci
senior tag

Persze, innen tudtam, hogy következik a rángatás és figyelni kell. A régebbi szériákban is volt már hasonló, nem is egyszer. Az egyik legutálatosabb nehezítés, főleg a gyors Mount Panoramán, ahol 300 felett lehet menni az egyenesben, na ha ott a VALÓSÁGBAN is így berángatja, azt ember nem fogja meg. Na de hát mégiscsak Real Racing vagymi a neve... :D

(#5919) cuebler válasza l4ci (#5918) üzenetére


cuebler
senior tag

indianapolis road course, a célegyenes előtti nyújtott gyors kanyarban mikor hirtelen balra kezdett húzni 280-290 környékén... hajjjajj :C főleg, hogy sokat játszottam halkítva vagy egyszerűen némítva.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5920) Buster17


Buster17
addikt

Szeretnék tableten játszani a játékkal. Mit ajánlatok? 8" vagy 10" képátmérőjűt nézzek?

Ios vagy android?
Ha androiddon játszok most ioson ugyanonnan tudom folytatni?
Esetlek konkrét tupus amiv akadásmentesen tud futni?

(#5921) Pompi válasza Buster17 (#5920) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Fogod tudni folytatni ha rendszert váltassz.
Én alapvetően Android párti vagyok, de csak játékre, illetve főleg erre a játékra azt mondom, hogy iPaddel jobban jársz talán, ha más szempont nincs.
Ha van más szempont és droidon akarsz maradni, akkor egy kellőképpen gyors tableten menni fog rendesen a játék - csak hát nincs élsimítás, ezért iPaden szebben néz ki.
Tavaly ilyenkor erősen gondolkoztam, hogy milyen tabot vegyek, átmenjek-e emiatt a játék miatt iOS-re, legalábbis tablet szintem, végül maradtam droidon, és egy Mi Padet választottam. A sebességgel nincs gond, a recékkel van :(

Feel Good Inc.

(#5922) kgymac válasza cuebler (#5917) üzenetére


kgymac
őstag

Nem. Le van kapcsolva a hang, de ha elindul jobbra vagy balra, akkor még általában tudok korrigálni. Kormány: full, a BuKaVu miatt, szinte észrevehetetlen az RR3 rángatása :)

(#5923) Buster17 válasza Pompi (#5921) üzenetére


Buster17
addikt

Melyik ipodot ajánlod? Nem akarok nagy összeget beruházni rá. Elég nekem az alapmodel is.

Nexus5 van most nekem és ezen mintha nem lennének recék.

(#5924) .Habi válasza Buster17 (#5923) üzenetére


.Habi
csendes tag

Nexus 5 nem egy rossz telefon. :)

(#5925) Pompi válasza Buster17 (#5923) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Azért nincsenek recéid, mert 5 colon nézed ;)
8 colon a fullhd-nál nagyobb, 2048 x 1536 pixelen látszanak, elférne az élsímítás.

iPad témában nem vagyok teljesen képben, hogy hogy követték egymást a generációk, de azért kellene alá vas szerintem. Pl. iPad miniből az elsőt biztos nem venném, már csak a felbontása miatt sem.

Feel Good Inc.

(#5926) Aladdin válasza Buster17 (#5923) üzenetére


Aladdin
senior tag

Én eddig Ipad3-on játszottam, azért be tudott szaggatni. Nem mindig, csak ha valamit csinált a háttérben. Most egy Air2-n tolom, azon hibátlan...

(#5927) Gyurma_13 válasza Buster17 (#5923) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Én iPad mini2-ön játszok, méretre ideális. Ez még határeset gép 2016-ban, de már én is a cserén gondolkodok.
Amire váltanék: iPad Air2, iPad Mini4 (de lehet megvárom mit tud majd az Air3)
Nem olcsó vasak, de a minőségre nem sajnálom kiadni az extra pénzt. :K

[ Szerkesztve ]

(#5928) Buster17


Buster17
addikt

Szétnézek azért najd droid fronton is.

Egyébként telefonon vagy tabon jobb vele játszani?

(#5929) Pompi válasza Buster17 (#5928) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem tabon. Nekem a 8" az ideális, ha nem 16:9-es, hanem 4:3-as mint ez az MiPad vagy iPad mini az még jobb szerintem.

Egy 64GB-s Mi Pad EU-ból 266 dollár, azaz kb. 76 ezer forint. A 16GB még olcsóbb is lenne, de éppen out of stock.

A napokban jelent meg a Mi Pad 2 - de azzal meg kellene várni egy-két tesztet, specifikációk szerint gyengébb lehet, főleg a grafika része.

Feel Good Inc.

(#5930) Mezcal


Mezcal
addikt

Én Nexus 7 (2013) játszom FULL HD-ban, alapból a legjobb grafikát kapcsolja be a gép és nagyon szép. A hang meg egyenesen parádés rajta a surround hangszórók miatt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5931) cuebler válasza Mezcal (#5930) üzenetére


cuebler
senior tag

azért egy normális 5" körüli telefonon is jól el lehet vele lenni (akár full hd-ban is). van úgy, hogy várok valakit az irodában vagy csak egyszerűen kell öt-perc-kikapcs, telefon elő, indít és egy-két verseny. itthon meg egyszerűen kib****m a képet a tévére néha :)
táblagépen is próbáltam, de a telefon után kényelmetlen volt a súlya miatt (nexus 7-es 2013 és "sima" is).

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5932) NNME válasza Buster17 (#5928) üzenetére


NNME
tag

Én is Nexus 7-en játszom. Alig recés a grafika és ritkán szaggat be, újabban Le Mansban is jól megy az első kanyar után :D

Itt van három friss screenshot, 7"-en amúgy nem ilyen borzasztó :D

kép1
kép2
kép3

[ Szerkesztve ]

(#5933) rumos14 válasza Pompi (#5921) üzenetére


rumos14
nagyúr

nekem az LG Tab 8.3-on szintén nagyon recés, nem is játszom vele, inkább a telón (LG G2).

(#5934) rumos14


rumos14
nagyúr

azért nem teljesen büntetlen dolog a gauntlet újrakezdése. a boss challenge-ek egyre nehezebbek, most már az elsőnél is azt írja nekem, hogy "hard" (10 upgrade).

(#5935) cuebler válasza NNME (#5932) üzenetére


cuebler
senior tag

Nexus 5X-en:

kép1

kép2

recés ;] de hát 5,2"-on nem látszik...

rumos14: nem feltétlen. nekem egy boss fight-ot extreme-re írt, a javítást követően viszont medium lett. szerintem ez az easy/medium/hard/extreme minősítés függhet a kocsi PR-tól is...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5936) lalikaone


lalikaone
csendes tag

aki hasznal vpn-t, mukodik rendesen? nekem betolti a video modot a jatekban,de ahelyett hogy elindulna a video, csak egy fekete kepernyo es semmi reagalas. par oraval ezelott meg osszeszedtem par 10 aranyat vele, de most este mar nagyon csinalja a hulyeseget.

(#5937) kgymac válasza rumos14 (#5934) üzenetére


kgymac
őstag

Lesz abból még extreme is. Talán a 3. vagy 4. újrakezdésre, azért durva, hogy már a 3. futamban :)
Nekem az "elvileg utolsó" körben nem írta jóvá a pontokat megszakításkor (1. futam, 5e-t adott, <4e kellett volna a kocsihoz, de 0-t írt jóvá a rim@), újra kellet kezdeni a kört, csak a boss legyőzésekor írt jóvá pontot.
A korábbiakban mindig megtörtént a jóváírás megszakításkor.

szerk: @cuebler:
Nekem az utolsó 4-5 boss futam extremen maradt. Ezek közül az első volt csak nehéz, a későbbiek elég lazák voltak, általában az első körben le volt előzve Nagy.

[ Szerkesztve ]

(#5938) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Ezt a recés nem recés dolgot tavasszal már körbejártuk.

Egyébként eddig nem voltam biztos benne, de most, hogy csináltam pár friss screenshotot elmondhatom, hogy ezzel az új frissítéssel nálam nem működik a plist fájl kicserélgetős grafika tuning. Legalábbis hiába cserélem le az összes állományt akár a xtrahighra, akár a ipad3,4-re, rosszabb grafikát kapok mint eddig.

Jelenleg ilyen a kép nálam: [link]
A mostani frissítésig valami ilyesmit ki tudtam hozni: [link]

Na és összehasonlítás képpen itt egy kép iPadról: [link]

Még a jobbik androidos kép is messze van ettől sajnos.

Pár további kép almás eszközről: [link] [link] [link]

Ha nálatok ilyen a kép androidon szóljatok és mondjátok el, hogy hogyan csináljátok. De már az is elég most ha arra rávezettek, hogy a mostani frissítés óta miért szarabb a kép, és hogyan lehetne jobb. Mert ez most nagyobb b@ssza a csőröm, hogy ilyen lett. :( :O

Itt a vas, Nvidia Tegra K1 Kepler, 192 feldolgozó egységgel, ez vígan felvenné a versenyt a retinás iPad minivel mindenképp, és erre "kijön" belőle egy ilyen grafika.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#5939) DigitXT válasza Pompi (#5938) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem a pixeleket kéne vadászni, hanem a jó időeredményeket.;]

(#5940) l4ci válasza lalikaone (#5936) üzenetére


l4ci
senior tag

Nekem működik a VPN rendesen, tableten és telefonon is. Igaz, hogy néha fekete képernyő jelenik meg elsőre, de eddig csak egyszer kellett visszalépnem mostanában, mert mindig betöltötte a következő reklámot egy idő után. Tegnap keveset adott USA-ra (8-10 db), de átállítva Oroszországra újra dobott egy párat. Ja és így csökkentettem a javítási és tuning időt is a Gauntlet challenge-en! :)

Más: azért ez az újrakezdett Gauntlet nem egyszerű. Az utolsó Boss kihívást kellene megnyernem, hogy megkapjam az autót, már csak ~15k pont hiányzik és bent van ~21k, de nem tudom teljeíteni a 3 körös Nürburgring - Müllenbachschleife versenyt, mert Magnus úgy elhúz, hogy a majdnem full tuningos kocsival sem tudom utolérni. Egyszer utolértem, le is koccontam, de persze megcsúsztam és elhúzott, ez is elment...
Most 24 tuning van rajta a 28-ból, de az utolsó kettő pénzes is elindítva. Pedig "csak" medium-nak írja, de ezen a rövid pályán 20 autót leelőzni, plusz a leggyorsabb Magnust az elején, eddig szívtam vele, lehet, hogy újraindítom és a maradék pontot csak összeszedem már 1-2 Boss challenge-el...

(#5941) cuebler


cuebler
senior tag

amúgy a Regera-ra aszongya: "...locked. Earn it FREE by playing the Reign Supreme..." :C

a Regera-felni mintáját már láttam valahol: a Resident Evil-sorozatban ez a biohazard jel. ez ám egy jó ómen ;]

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5942) lalikaone válasza l4ci (#5940) üzenetére


lalikaone
csendes tag

en nem csokkentem igy a szervizidot, hanem eppen ezalatt az uresjarat alatt vpn-ezek, mert jonnek meg a kovetkezo eventek amikre ugyanugy kell majd a gold.

(#5943) Kronok


Kronok
aktív tag

ez a ticket baromság, h van?
tegnap elkezdtem játszani, kiléptem a 12. szint után, újra nekikezdtem 12 ticket-em volt, lazán elbarmoltam az összeset, gondoltam majd megint lesz ennyi, ma játszottam 8. szintig 1 ticket-em van, most ez mi?
eddig a 12. szintig jutottam aztán nem jött össze és vissza dobott az elejére, 111.000 pontompénzem van, kíváncsi leszek sikerül e a 300e ilyen csiga tempóban

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5944) BikaGT


BikaGT
tag

Elérte már valaki a bűvös 300.000-et? Tényleg beadja ezután a Vulcant? Még van hátra négy napom, de eddig csak 205 ezerig jutottam. Gondolom beleférek majd az időbe.

(#5945) oz82 válasza Kronok (#5943) üzenetére


oz82
senior tag

Először a 35. szintig jutottam. 112000 pont, elkezdtem újra 30. nál vagyok 238000-rel. Talán sikerül még 1x a 35. jutni jó lenne mert akkor kevesebb mint 40 ezer kell a 300k hoz.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#5946) cuebler válasza BikaGT (#5944) üzenetére


cuebler
senior tag

elérte és megkapta :DD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5947) Pompi válasza lalikaone (#5942) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem ezzel a VPN-nel se jött el a kánaán. Pedig USA időzónára is tettem magam. Tegnap meg tegnapelőtt jött 5 reklám aztán slussz. Ma meg (még) egy se. Egyszer beadta a jelet, de közölte, hogy nincs reklám, majd eltűnt.

Feel Good Inc.

(#5948) Kronok válasza Pompi (#5947) üzenetére


Kronok
aktív tag

ezzel pontosan így vagyok én is, tegnapelőtt 10-15 között adott USA, tegnap már csak 2, aztán azóta semmi, de még magyarban sem semmi, a többi országban sem ad semmit...

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5949) l4ci válasza Kronok (#5948) üzenetére


l4ci
senior tag

Valóban elég hektikusan működik, tegnap nekem is csak 10 körül adott USA, aztán körbeutaztam a Földet, jártam Japánban, Kínába, de végül az oroszoknál jött még néhány, aztán nem próbálkoztam tovább. Én amúgy 2 eszközön próbálkozok már, amikor a tableten már nem jön több, felhő mentés, telefon letöltés és folytatom, hátha. Ma reggel is jött USA-ra néhány, azzal gyorsítottam fel a Vulcan upgrade-jét munkába menet, de közben elfogyott az adatkeretem, így nem nyomtam többet. Majd este otthon.

(#5950) rumos14 válasza Pompi (#5947) üzenetére


rumos14
nagyúr

én azt csináltam tegnap és ma is, hogy töröltem a supervpn-t, teló újraindít, újra telepít supervpn-t, konfigurá, játék elindít, és megint van 5 reklám. nem több, nem kevesebb.
újratelepítés nélkül nem jelentek meg a reklámok. nem értem, de nem is akarom :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.