Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) #40359168 válasza Pepi6 (#5750) üzenetére


#40359168
törölt tag

Márpedig az, valószínűleg megint túl nagy előnyökkel nyertem a megelőző versenyeket, és rá akar szorítani a játék a fejlesztésekre (19 upgrade került rá). Marhanagy előnnyel nyer a másik, nem is látom még a célt, amikor ő már befut. Nyilván 3-4 upgrade-del meglenne az a gyorsulás, ami ezen a pályán a siker kulcsa (a Viper azért kanyarokban nem túl acélos). Azzal is próbálkoztam, hogy ütközök vele, de attól se lett jobb, annyi, hogy a Corvette orra rommá tört és lassúbb lett.

(#5752) Allien válasza #40359168 (#5751) üzenetére


Allien
veterán

De ha utol éred, akkor nem seggbe kell nyomni, hanem kiforgatni. ;] Ha egyszer utol érek egy autót ilyen kiélezett helyzetben, megpróbálom kiforgatni, mert onnan már nem tud vissza előzni. :B :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#5753) Pepi6 válasza Allien (#5752) üzenetére


Pepi6
tag

De itt egymással szemben mennek :D szóval elég nehéz lenne kivitelezni :D

(#5754) Allien válasza Pepi6 (#5753) üzenetére


Allien
veterán

Upsz. Akkor passz. :B :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#5755) #40359168 válasza Allien (#5752) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ja, kiforgatni én is szoktam ellenfeleket, mondjuk inkább akkor, ha felidegesítenek verseny közben. :DDD Mindegy, 7-8 szintlépés és megveszem, ha már beleraktam az upgrade-ekbe az aranyat.

(#5756) DigitXT válasza #40359168 (#5755) üzenetére


DigitXT
félisten

Pedig ilyenkor olcsóbb beletolni 500 Ft-ért a hiányzó 10-20 goldot, mint
később farmolni 300-at. Szigorúan szvsz. Bár, ha "elvből" nem akarsz...

Amúgy szerintem pite volt. Az első körökben persze nehéz! Nade ugye
ütközni nem nyerő. Továbbá kb. soha nem mentem a pályán visszafelé:
36-os első szektor + ütközés = kuka. 34 + ütközés = kuka. 34-es után
nem ütközve már majdnem megvolt... de még nem: szerviz után kapott
egy (goldos!) felfüggesztés tuningot, a pályát is már jobban ismertem...
Szóval végül 32-es első szektor után (szintén nem ütközve) laza volt.:D
1:25 elég volt. Ehhez képest lehet, hogy nálad erősebb volt a bot.:R

(#5757) #40359168 válasza DigitXT (#5756) üzenetére


#40359168
törölt tag

Tuti, hogy a bot volt erős, az autocross-nál pl. vagy 5 másodpercet vertem a másodikra. Pénzt belerakni nem akarok, mert úgy járnék, mint a cigivel, 16 évesen elszívtam az elsőt, na azóta bagózom. :DDD

(#5758) DigitXT válasza #40359168 (#5757) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát az autocross már csak ilyen.:D Én speedsnap-eztem: <1 km/h-val nyertem.
Na nem mert olyan rohadtul taktikus vagyok, hanem mert ennyit tudott a verda.

Én akkor szívtam el egy cigit, mikor TK-ra törtem a családi autót: nem szoktam
rá szerencsére. (Az autó törésre sem. Kivéve persze a játékokban! Nyehehe.:D)

[ Szerkesztve ]

(#5759) Buster17


Buster17
addikt

Én a mostani eventet pénzes tuningokkal csináltam végig és kettő skippel ami 55 gold volt.

Befejeztem (100%) azt a két versenyszériát amiben ez a kocsi volt és vissza jött majdnem az ára is amit ráköltöttem. Pár goldból lett egy kocsim amivel 6 versenyt lehetett megcsinálni.
Nem rossz ez azért :))

(#5760) Petya25 válasza Buster17 (#5759) üzenetére


Petya25
addikt

Ez most tényleg elég jó bolt volt.
A múltkori Nascar széria pl nem az.
Igaz az autók megvannak, de a szériáik nagyon nagy befektetést igényelnek. Én egy gldot sem toltam beléjük és így csak 50%-ra jutottam velük.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5761) BikaGT válasza Petya25 (#5760) üzenetére


BikaGT
tag

Szintén. Igaz én 55%-ig jutottam, de a többi egyelőre nem megy a nem kevés gold nélkül a PR feltételek miatt.

(#5762) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Valaki kitöltötte már ezt? Sajna én nem tudok jól angolul...

(#5763) Mezcal


Mezcal
addikt

RIP Real Racing 3. :( Mától hivatalosan is a CSR Racing 2 a legszebb grafikájú autós játék mobilra!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5764) Pompi válasza Mezcal (#5763) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És amúgy? Mert én nem kimondottan a szépsége miatt játszok vele. Szóval miért kell temetni az RR3-at? Mit nyújt a CSR Racing 2?

Feel Good Inc.

(#5765) Sordoran válasza Pompi (#5764) üzenetére


Sordoran
addikt

Szebb. Ennyi, legalábbis videók alapján csak drag race, kevesebb kocsi, bár van 1-2 (számomra) érdekes is, ami itt nincs. De nálam biztos nem váltja le. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5766) cuebler válasza Sordoran (#5765) üzenetére


cuebler
senior tag

egyáltalán mivel kompatibilis? a play-fiókomhoz rendelt három eszközből (nexus5, nexus5x és note4) ugyanis egyikkel sem ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5767) Mezcal válasza Pompi (#5764) üzenetére


Mezcal
addikt

Ez inkább pozitív történet, hogy ennyit kellett várni egy jobb grafikára. Az RR3 még mindig kiváló grafikailag is.

SordoranMiért kéne leváltani vagy lecserékni az RR3-at? Megférnek egymás mellett! A CSR 2 már valóban PC-s grafika őrület, hogy milyen szép és van élsimítás is.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5768) Pompi válasza Mezcal (#5767) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Miért kéne leváltani vagy lecserékni az RR3-at?"

Te írtad, hogy RIP ...

Feel Good Inc.

(#5769) Mezcal válasza Pompi (#5768) üzenetére


Mezcal
addikt

Grafikára értettem. Írtam is, hogy szebb grafika miatt. Amúgy más típusú autóversenyés, ezért férnek meg egymás mellett, legalábbis nálam. :)
A gépigénye mér durvább is az RR3-nál, biztos, hogy ezzel fogják tesztelni a hardvereket.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5770) Pompi válasza Mezcal (#5769) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Már amelyikre fel lehet tenni, mert ahogy cuebler is írta, nekem sincs olyan eszközöm amivel kompatibilis lenne :) ami azért érdekes: Nexus 4 - OnePlus X - Xiaomi Mi Pad

Feel Good Inc.

(#5771) cuebler válasza Pompi (#5770) üzenetére


cuebler
senior tag

most már b****a a csőröm, holnap meg fogom nézni i6s és s6edge készülékeken is...

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5772) Sordoran válasza Mezcal (#5767) üzenetére


Sordoran
addikt

8 GB rom van telómon, már most is hetek óta sípol, hogy elfogy a tárhely, nem frissítettem régóta appokat. :U Szóval én csak akkor tudok valami újba belekezdeni ha ezt letörlöm. Az a baj, hogy most már ha jön játékhoz új frissítést se tudom feltenni majd, pedig tényleg csak azok az appok vannak telón amiket naponta használok. Kénytelen leszek app to SD-t szórakozni vele. :O

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5773) Mezcal válasza Pompi (#5770) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem Nexus 7-en fut.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5774) cuebler válasza Mezcal (#5773) üzenetére


cuebler
senior tag

na azon még megnézem, olyanom nekem is van még egy valahol...
közben még néhány, a play áruház szerint nem kompatibilis eszköz: galaxy s4, galaxy s6 edge (!), galaxy tab s 10.5 (?). fura egy játék ez, én mondom :DDD

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5775) Pepi6 válasza cuebler (#5766) üzenetére


Pepi6
tag

Play storeban nekem ki sem dobja. Csak sima "CSR Racing" van. Ez az lenne?

(#5776) cuebler válasza Pepi6 (#5775) üzenetére


cuebler
senior tag

böngészőből szoktam én is beütni: "play.google.com/store/apps/details?id=com.naturalmotion.customstreetracer2" és megnyitja a játék play store oldalát. azóta találtam itthon még egy nexus7 2013-t 32 gb-tal, 5.1 androiddal (hmm, ezt sem mostanában kapcsoltam be), na azon sem települt. most letöltöttem w**** forrásból, megpróbálom ráerőszakolni a nexus 5x-re :DDD
elindult :W

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5777) oz82 válasza Sordoran (#5772) üzenetére


oz82
senior tag

Miért? Letörlöd és újra felrakod kb. egy gigát nyersz vele, mert nem tölt le mindent, majd menet közben igen leszedegeti, de biztos vannak olyan autók versenyek amiket ritkán, vagy egyáltalán nem használsz, akkor meg minek foglaljon helyet?

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#5778) cuebler válasza cuebler (#5776) üzenetére


cuebler
senior tag

megy a nexus5x-en. igaz, hogy moddolt verzió, de így legalább kipróbálom az összes kocsit a játékból :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5779) #40359168 válasza Mezcal (#5769) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ugyan már... a 2005-ös Most Wanted-et is százszor überelték grafikában, mégis olyan élményt ad, amit semmi más, és ezt a RR3 is tudja, szóljon bármennyire is a lóvéról a játékmenet. :K

(#5780) cuebler válasza #40359168 (#5779) üzenetére


cuebler
senior tag

jogos, szívemből beszélsz... :C :C :C (esetleg most wanted behelyettesíthető need for speed online-ra is)

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5781) Pepi6 válasza cuebler (#5776) üzenetére


Pepi6
tag

Ha rányomok a telepítésre és nem történik semmi, akkor nem támogatott a telo? / Lg g2/

(#5782) Petya25


Petya25
addikt

Volt mostanában heti akcióban autó valakinél?
Én már régóta várok a maradék 5 gépre, de még meglévőt sem dobott már vagy 2 hónapja,

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5783) kgymac válasza Petya25 (#5782) üzenetére


kgymac
őstag

Lamborgini Miura 40% - 245gold
Pagani zonda R 40% - 240gold
AM Vantage GTE 50% - 360gold

szerk: a lányomnál, nekem megvannak. 2015-ös lmp-s kocsit persze nem adott fel, de korábban volt a 2015-ös 911-es, pont amikor a bemutatóra lett elég pénzem, 20% helyett 40% kedvezménnyel adta.

[ Szerkesztve ]

(#5784) Petya25 válasza kgymac (#5783) üzenetére


Petya25
addikt

Nem rosszak. :K
Mondjuk az összes hiányzóm 750+ -os, ott még több lenne a spór, remélem egyszer csak beadja őket. Addig tolom kisebb lépésekben a nem 100-as szériákba... :O

A 2015-ös RSR-t én is megvettem mikor kint volt.

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5785) kgymac válasza Petya25 (#5784) üzenetére


kgymac
őstag

Nekem 10 goldos kocsi hiányzik (4nasi+3lmp1+2porsche+1mc), csak olyan, ami a renault event óta jelent meg. Kihagytam sok eventet, mert akkor úgy tudtam, a frissítés után a mérnök is kellett volna a farmoláshoz, a korábbi verziónál meg nem (a goldos F1-ek hiányoztak) . Egy kicsit bánom, mert amióta frissítettem a mclaren event miatt, kiderült, hogy van élet a mérnök nélkül is: a ts040 alig járt szervizben (csak éjszaka vagy munkanapokon délelőtt), futott néhány kört le mans-ban, csak a free mérnökkel, mindig nyert :), volt kb. 40 szintlépés /duplázós nap nélkül/, jelenleg leharcolva is összehoz 0,8 - 1 kör előnyt a végére (amit persze el kell adnom, hogy ne erősödjenek meg a botok).
Az új eventek /mc óta/ alatt a botok jelentősen butíthatónak bizonyultak (a stingray-es alatt is sikerült), élő ellenfelet alig adott, így nem kellett az eventet feladni egy-egy teljesíthetetlennek tűnő futam - + gold hiány /skip/ - miatt (pl. maserati, f1-ek).

De végül is nem bántam meg: a renault előtti verzió (minden széria/futam) 100%-os volt. :B

(#5786) Mezcal


Mezcal
addikt

[link]
Csináltam egy grafikai összehasonlítást a két ász között.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5787) BikaGT válasza kgymac (#5785) üzenetére


BikaGT
tag

A Stingray event különösebb butítás és skippelés nélkül teljesíthető széria volt.

(#5788) Lirion válasza Mezcal (#5786) üzenetére


Lirion
addikt

Szerintem nincs olyan nagy különbség, szebbek az autók a csr 2-ben, de közel sem akkora mértékben, mint az rr3 az rr2-höz képest. De legalább a versenyek nekem dög unalmasak lennének. :)

(#5789) cuebler válasza Lirion (#5788) üzenetére


cuebler
senior tag

azok is :)
úgy a harmincadik után kezd unalmas lenni: optimális fordulatszám, villogó zöldre elváltani, esetleg néha a változatosság kedvéért nitro-t tolni. arról nem is szólva, hogy az úgynevezett crew battle versenyeken a "főgonosz" legyőzéséhez felajánl a játék olyan alkatrészt, ami még a "végtelenített" mod-ban lévő pénzekkel sem vásárolható meg. az én "képességeim" pedig enélkül kevesek voltak legyőzni őket, persze ez nem zárja ki, hogy vannak olyanok, akiknek enélkül is megy ;]
jól van, kipróbáltam, láttam, ennyi... :C
maradok a real racing 3-nál.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5790) Mezcal válasza cuebler (#5789) üzenetére


Mezcal
addikt

Mindegyik bosst legyőztem az előző részekben anélkül, hogy egy kanyit költöttem volna rá.;)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5791) cuebler válasza Mezcal (#5790) üzenetére


cuebler
senior tag

ez a háromsession-os boss-versenyek utáni pink slip. nem kívánok rajta vitatkozni, nekem nem sikerült, a játék szép, de uncsi. ennyiből felrakok egy fullhd-s david attenborough filmet a telóra :)

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5792) kgymac válasza BikaGT (#5787) üzenetére


kgymac
őstag

Igen, utólag annak bizonyult. De nem szeretem a meglepetéseket, nem igazán vagyok híve pl. a >15km-es endurance futamoknak. Eddig minden abbahagyott eventben kaptam 15-20km-es távot igénylő futamot is. A kötelező goldos tuning vagy skip sem igazán zavar, mert telik rá (+ volt már rá példa korábban is: F1-es eventek)...

(#5793) Petya25 válasza kgymac (#5783) üzenetére


Petya25
addikt

hohohooo
Aston Martin GTE "Black Friday edition" 50%
Kár hogy már rég megvan...

Agara R-t, LaFerrari-t, Vitesse-t, TS040-t, F1 GTR-t ide :K

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5794) kgymac válasza Petya25 (#5793) üzenetére


kgymac
őstag

Nekem 0 / 20%-ra is jó lesz. Még 5-7 nap és meglesz az első lmp1/2015-ös kocsim (talán a 919-et kéne választanom a nismo helyett :(, hogy haladhassak %-osan is ), sajna teljes árért.

Az F1 GTR-t hiába várod, egyhamar nem lesz akciós (bár 20% van rá :) ) Nem azért kell érte gold-ot csengetni, hogy hamar meglegyen mindenkinek...

(#5795) mcdennis


mcdennis
tag

Sziasztok!

Én nagy rajongója vagyok ennek a játéknak. Jelenleg 10 győzelem hiányzik a Master ligához. Én eddig mindent igyekeztem 100%-ra megcsinálni, de Pro és Expert szinten már lehetetlen. Annyi igényli hogy költs rá pénzt, hogy az hihetetlen. De én játékra egy forintot nem költök. Sajnos Experten már 3. autó vásárlásakor kell azt játszanom, hogy régi nagy hosszúságú futamokat nyomok le dupla RS ért. Egyszerüen nincs fölösleges 400 000 meg 600 000 rs-em. El sem tudom képzelni mi lesz itt MAster meg Legend szinten.

Ti hogy szoktatok goldot és rs-t szerezni?

(#5796) mcdennis


mcdennis
tag

Azt lehagytam, hogy szeretnék profi barátokat a játékba, hogy mikor time trialon megyek ne csak a béna haverjaim legyenek benne.

(#5797) DigitXT válasza mcdennis (#5796) üzenetére


DigitXT
félisten

Profit itt szerintem nem találsz, de a számtalan
FB csoportban biztos vannak WR-menők.:R

Szerk: a "másikhoz" annyit tennék hozzá, hogy
annyit kellene a játékra költeni, amennyit neked
a fejlesztők munkája ér. Persze ha ez "semmi",
akkor nem kötelező játszani vele. Szerintem.:D

Párszáz forint után már a reklámok is eltűnnek,
szóval már csak azért is megér annyit. Párezer
még azt mondom, normális, pártízezer: túl sok!

Ja farmolni később lehet nagy pénznyereményű
futamokon. Ahol pl. 26-27 perces futam után jár
néha 1M R$ -> idővel nem is kell R$, csak gold.
Azt farmolni nehéz. Bár fame is jár Le Mans-ért.

[ Szerkesztve ]

(#5798) mcdennis válasza DigitXT (#5797) üzenetére


mcdennis
tag

Hát nekem tényleg nagyon béna haverjaim vannak, akik minimális időt játszottak vele. Ezért nehéz az összehasonlítás :/

Szerény kis ösztöndíjomat vétek lenne erre költeni :/ De egyszer biztos eljön az idő mikor már normális jövedelmem lesz :D

hmm 26-27 perces futamok. Olyanok mikor vannak ? :)

(#5799) DigitXT válasza mcdennis (#5798) üzenetére


DigitXT
félisten

Legend széria, 10 körös Le Mans... Sajnos ha folyamatosan haladsz,
mert csak úgy lehet a dolgokat feloldani, akkor még nagyon messze.

TT-n amúgy első körben jó cél bejutni az A csoportba. Ha ez már túl
könnyű, utána jöhet, hogy Top1000-be bejutni, vagy később Top100.
Nem is olyan rég futottunk egy háziversenyt, ahol a PH-s csoportból
3-4-en is simán behajszoltuk egymást a Top100-ba: azért az valami!

(#5800) Pompi válasza mcdennis (#5798) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Javaslom az RR3 Wiki olvasgatását. Itt vannak pl. a futamok a nyeremények szerint csökkenő sorrendben.

A 26-27 perces futam, az egy 10 körös LeMans futam, a Legend-ben lesz majd. Előtte ami jól farmolható az a Ferrari Classicban lesz a 4 körös LeMans. De ott a lista, hogy mit érdemes.
Eleinte gondot okoz még az R$ aztán valóban jön majd ha kell ha nem, és nehéz lesz elkölteni, akkor majd a gold lesz a gond már. Amit csak a szintlépssel járó goldokkal lehet érdemben (?!) növelni, meg a napi belépésekkel járó jutalmakkal is jön egy ideje viszonylag szabad szemmel is jól látható összeg.

Ha normálisabb TT ellenfeleket akarsz, akkor itt az FB csoportunk, jelölj pár embert hátha visszajelölünk ;] :P

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.