Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Sordoran


Sordoran
addikt

Másnak is feltűnt, hogy szar a manuális gáz-fék kihívás olyan szempontból, hogy ha elengedem a gázt, az autó ugyanúgy lassul mintha fékezne, leszámítva, hogy a féklámpa nem ég? Nem mintha (eddig) gondot okozott volna, de azért nah.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4502) Curka válasza SkyLaci (#4498) üzenetére


Curka
csendes tag

Ez sajna nekem se megy rommá töröm és semmi :(

(#4503) Kronok


Kronok
aktív tag

Pursuit of Victory Day 7

Goal 1: 1 lap Nürburgring- Head to Head
Goal 2: Circiut de Catalunya- Autocross
Goal 2: Brands Hatch - Autocross
Goal 2: Hockenheimring (Night)- Autocross
Goal 3: Dubai Autodrome - Elemination
Goal 3: Nürburgring - Speed Record
Goal 4: Autodromo Nazionale Monza - Eldurance - 2 körnek meg kell lenni - 209kph átlag
Goal 5: 1 lap Mount Panorama - Cup - nem lehet elhagyni a pályát - 355kph 1x el kell érni
Goal 6: Mount Panorama - Head to Head - nem lehet csúszkálni

Jutalom: 15 000 pénz 15 arany

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4504) Curka


Curka
csendes tag

Tök érdekes mert néztem YouTube videót és ott már az első ütközésnél megadja én meg vagy 10x rongyolok bele és semmi. Esetleg valami ötlet?

(#4505) SkyLaci válasza Curka (#4504) üzenetére


SkyLaci
őstag

olvastam olyat hogy a grafikai beállításokon múlik, erősebb gépeken magasabb grafikával megy a játék és működik a dolog, gyengébb androidokon alacsony grafikával előjön a hiba, én meguntam próbálkozni és várni a bugfixet, inkább 20 aranyért skipeltem, GFX-el nem volt kedvem szórakozni, de az is megoldás lehet.

(#4506) Curka válasza SkyLaci (#4505) üzenetére


Curka
csendes tag

ok de ennyire sz@r nem lehet húzza a földön a lököst és mégse adja meg.... :(

(#4507) DigitXT válasza Curka (#4506) üzenetére


DigitXT
félisten

De, ennyire szar: low grafon az istennek se.:O Talán azért, mert az
okos majmócák úgy definiálták, hogy ha a "42. vertex" eltávolodott
x egységre a "29-től", akkor jó a megoldás, de mivel különböző graf
különböző modelleket használ, talán azon nincs is 42. vertex - LOL.

SkyLaci: köszi a tippet, pár perc volt GFX csereberével a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#4508) Curka válasza DigitXT (#4507) üzenetére


Curka
csendes tag

Ezt a GFX cserét kifejtenéd bővebben mert nem vágom. Köszi :)

(#4509) DigitXT válasza Curka (#4508) üzenetére


DigitXT
félisten

[link] AndExplorert használva PC sem kell hozzá.:))
Valamint ha tudod, melyik fájlt használja, elég azt felülírni.

[ Szerkesztve ]

(#4510) PepeDon válasza Curka (#4508) üzenetére


PepeDon
tag

Ezt letöltöd és telepíted, majd be tudod állítani a kívánt minőséget. Nekem még medium-2 épp játszható volt és meg is adta. ZTE v5 snapi 400.
http://hitex.lt/pages/projects/graphics-for-real-racing-3

root kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#4511) Sordoran válasza DigitXT (#4507) üzenetére


Sordoran
addikt

Időközben javították, ma indításnál letöltött valamit, és mivel én egy nappal később kezdtem most jött a szélvédőtöréses feladat, és simán megadta low grafon.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4512) DigitXT válasza Sordoran (#4511) üzenetére


DigitXT
félisten

Szélvédőtöréssel eddig sem volt gond, ez most lökhárító leszakítós volt...:DD
De örülök, hogy javították, mert röhejes bug volt, hogy low grafon nem megy.


VS.

(#4513) Sordoran válasza DigitXT (#4512) üzenetére


Sordoran
addikt

Igaz, hogy lökhárítót írt, de nálam csak a hátsó szélvédő tört be, és így is beadta. Sőt, én low grafon nem is láttam még lerepülő lökhárítót. Meg lettem volna áldva ha fel kellett volna tekernem a grafikát, Sony olyan jól megcsinálta telóm, hogy a menüből kivág maxon, pedig hardver bírná, csak a memóriát szarul kezeli gyári rom.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4514) DigitXT válasza Sordoran (#4513) üzenetére


DigitXT
félisten

Leszakadni nem szakadt le teljesen, csak egy kicsit lógott, az már elég.
A szélvédőtörés (volt korábban ilyen feladat) az önmagában még nem.:N
Nekem high grafon az első ütközésnél betört a hátsó ablaka. De az még
nem volt elég. A második ütközés eredményét fotóztam le a replay-ből...

Amúgy nálam a vas nem bírja a high grafot, idegesítően szaggat, viszont
ez a default, szóval ha jön egy-egy frissítés, mindig felül kell írnom a fájlt.
Szerencse, hogy nem kell root hozzá, mert amúgy érintetlen gyári a teló.

Ui: igen, a menü is rendesen el van b*szarintva, háttérben a 3D modellel.

(#4515) Curka válasza DigitXT (#4514) üzenetére


Curka
csendes tag

reggel nekem is sikerült elsőre mondjuk sikerült is rendesen bele rombolni az első kanyarba. Öröm volt nézni ahogy kirepül a pályáról :)

(#4516) NNME


NNME
tag

Én ezt a Nissant nem tudom vezetni. Nem látok ki belső nézetből, ilyen sokat pálya szélén még autóval nem mentem! Nagyon szokni kell még.. :D

Kedvencem amikor Spaban voltak a challengek, a legelső hajtű kanyart mindig vagy túl szélesen vettem, vagy túl korán kanyarottam és egyenesen bele a falba! :D

[ Szerkesztve ]

(#4517) DigitXT válasza NNME (#4516) üzenetére


DigitXT
félisten

+1. Elimination-ben rendszeresen kiestem, baromira nem láttam az íveket.:W

(#4518) Sordoran válasza NNME (#4516) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát én külsőből játszom és így nem gond. :DDD
Majd ha reálisabb lesz a játék, akkor talán én is reális nézetből nyomom. :P
Project cars-t próbáltam ki nemrég Xbox One-on, azt hittem mivel RR3-ban kívülről fújom Le Mans-t már, sima liba, hát megszenvedtem vele.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4519) Kronok


Kronok
aktív tag

Pursuit of Victory Day 8

Goal 1: 1 lap Circuit des 24 Heures - Cup - 3 perc 20 mp alatt meg kell nyerni
Goal 2: Circuit des 24 Heures - Time Trial - 3 perc 10 mp alatt kell végezni
Goal 3: 3 lap Circuit des 24 Heures - Cup - Break Assist kikapcsolva - fékre kell figyelni, ha mar nagyon alacsony és a pirosban jár érdemes a füvet használni fékezésre
Goal 4: 1 lap Circuit des 24 Heures - Head to Head - Bentley Continental GT Speed - 10x driftelni

Jutalom: 15 000 pénz 15 arany

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4520) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nemrég lett vége irl a LeMans24 első időmérő edzésének. A Porsche és az Audi durván lelépték tavalyhoz képest a Toyotát, konkrétan az egyik Porsce megfutotta az eddigi legjobb lemansi köridőt (3:16.887), a Nissan végsebességben top, de amúgy sehol sincs. Kíváncsi vagyok ez a játékban hogyan jelenik majd meg.

Feel Good Inc.

(#4521) l4ci válasza Pompi (#4520) üzenetére


l4ci
senior tag

Hát igen, kb. ezt jósolták a szakértők is, hogy gyors lesz a Nissan az egyenesekben, de a fronthajtás miatt a kanyarokban veszíteni fog a tapadásból és sehol se lesz...

[ Szerkesztve ]

(#4522) oz82 válasza Kronok (#4519) üzenetére


oz82
senior tag

Szia, egy kérdés,

Le Mans-ban a fejlesztéseket hogy igényli? 6. napon járok. Eddig stage 1 ráment az AUDI-ra ami csak pénzes + stage 2 motor ami már goldos volt + a következő pénzes stage 3 motor. Kihúzhatja a végéig vagy kell e goldot beleölni?

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#4523) Kronok válasza oz82 (#4522) üzenetére


Kronok
aktív tag

eddig csak pénzes fejlesztést toltam bele a kocsiba, jelenleg semmi hátrányát nem látom a kocsinak a 8. napon, h esetleg arany fejlesztést toljak a Nissan-ba, engem a fékút hosszúsága zavar aztán ez lehet ha több a fejlesztés rövidebbre tolódik ki

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4524) ivadyduba


ivadyduba
újonc

Tisztelt Hölgyek, Urak!

Van-e valamelyikőtöknek tapasztalata az RR3 Hungary Team-mel (R3RH) kapcsolatban?
Elküldtem a jelentkezést a csapatba pár nappal ezelőtt, de eddig semmi visszajelzés.

Üdv.: duba

(#4525) SkyLaci válasza Pompi (#4520) üzenetére


SkyLaci
őstag

az azért érdekes hogy a játékban lazán futhatunk 3 perc alatti köröket (persze tuninggal)
A PR értékekben azért látszik hogy a Nissant lejjebb pozicionálják, illetve többen írtátok (és néha én is így érzem), hogy nem mindig sikerül vele bevenni a kanyarokat úgy mint más kocsikkal, talán ez is tudatos realitás közelítés...(?)

(#4526) Lirion válasza SkyLaci (#4525) üzenetére


Lirion
addikt

Tuning nélkül a tavalyi alap autókkal is vidáman lehetett futni 3:10-es vagy alatti időket, de jellemzően minden alap autó gyorsabb a pályákon, mint a valós megfelelője. Ez egy ilyen játék.. :)

(#4527) SkyLaci válasza Lirion (#4526) üzenetére


SkyLaci
őstag

mégis milyen lassúak, én pont egy éve kezdtem a játékot, amikor az első Le Mans challenge volt, a 919-el kezdtem, olyan furcsa volt utána a sok lassú autóval végigjátszani a játékot :D

(#4528) Pompi válasza ivadyduba (#4524) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ugyan így jártam én is, úgy két hete. Vártam pár napot aztán cancel.

Feel Good Inc.

(#4529) Kronok


Kronok
aktív tag

Pursuit of Victory Day 9

Goal 1: 1 lap Circuit des 24 Heures - Cup - 4 perc 20 mp alatt, utolsó helyen kell végig menni, 100% kerék szint
Goal 2: 1 lap Circuit des 24 Heures - Cup - top 6ban kell végezni
Goal 3: Circuit des 24 Heures - Endurance - nem lehet elhagyni a pályát
Goal 3: Circuit des 24 Heures - Elemination - nem lehet elhagyni a pályát
Goal 3: Circuit des 24 Heures - Head to Head - nem lehet elhagyni a pályát
Goal 4: 2 lap Circuit des 24 Heures - Cup - 254kph átlag
Goal 5: 2 lap Circuit des 24 Heures - Cup - nem lehet érintkezni a fallal és a kocsikkal sem
Goal 6: 2 lap Circuit des 24 Heures (Evening) - Cup - gumikopás ("szivatnak anyám stop" szintű pálya volt nálam sokadik próbálkozásra sikerült, cél előtti szakaszon bármilyen nagyságú előnyből simán utolértek és második lettem, a tapadás 30% alatt olyan mintha már nem is lett volna)
Goal 7: 1 lap Circuit des 24 Heures (Evening) - Cup - top 10ben kell végezni - manuális gáz, fék - 3L benzin - Break Assist kikapcsolva - (a benzin nagyon ki van centizve, a célvonalon 0L-el suhantam volna át, ha a mögöttem jövő nem rongyol belém és tol át a célon, ha nem nekem jön 11. leszek)

Ez valami batári hosszú etap volt, kivancsi vagyok a Tik véleményetekre

Jutalom: 20 000 pénz 15 arany

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4530) 485


485
aktív tag

Helló, 3.4.0 után most jött egy frissítés, kB 40 MB, ebben mi van?

(#4531) Kronok válasza 485 (#4530) üzenetére


Kronok
aktív tag

Nem lehet, h csak egy mezei download volt játék közben? Verzió szám változott?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4532) 485 válasza Kronok (#4531) üzenetére


485
aktív tag

3.4.1
A playáruház dobta fel.

[ Szerkesztve ]

(#4533) Kronok válasza 485 (#4532) üzenetére


Kronok
aktív tag

iOS-en még nem jött ilyen értesítés, de akkor itt is jönni fog biztos

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4534) NNME válasza 485 (#4532) üzenetére


NNME
tag

A Race Teams módon volt egy kis javítás, ezért is csúszott az aktuális event indulása pár napot.

(#4535) Micsurin


Micsurin
nagyúr

a renaultos APK megtalálhatom még valahol ? (szükségem lenne rá , azt nem mentetem le , így 1 most kimaradna az eddigiekből :D )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4536) DigitXT válasza Kronok (#4529) üzenetére


DigitXT
félisten

Gumikopásosnál nem kell offroadozni, úgy jól bírja, és a végén
bár lassabb tempóval még 0%-os gumin is lehet kanyarodni.:B
A benzinfogyasztós nekem könnyű volt: 3:14-gyel lettem 8., és
még vagy 0.4 egység benya megmaradt. Lehet a tuning miatt?

(#4537) Pepi6


Pepi6
tag

Nekem ma folyamatosan crashel belépéskor. Ha most emiatt nem tudom befejezni az eventet... Nektek működik?

(#4538) SkyLaci válasza Pepi6 (#4537) üzenetére


SkyLaci
őstag

nekem is gyakran volt crash, újraindítás (akár kikapcsolás, hogy lehűljön a készülék), ram ürítés (esetleg alkalmazások törlése), offline mód.

(#4539) DigitXT válasza Pepi6 (#4537) üzenetére


DigitXT
félisten

Próbáld meg wifin, hátha előjött a régi bug: le akar vmit tölteni!:R

Amúgy ez a szutyok egyenesben gyors, de nem kanyarodik setup...
Oké, tudjuk, hogy ez a Nissan a valóságban is ilyen lehet, de azért...

(#4540) Pepi6 válasza DigitXT (#4539) üzenetére


Pepi6
tag

Wifin vagyok, és kidob. Ujrainditottam a telót, memóriát töröltem és nem meleg, de rohadtul nem indul.. 😯

(#4541) 485


485
aktív tag

[L:/dl/upc/2015-06/13/474720_j4oqfnih79jljcf8_dsc_0115.jpg](IMG:/dl/upc/2015-06/13/474720_j4oqfnih79jljcf8_dsc_0115.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Megnéztem élőben :)

[ Szerkesztve ]

(#4542) Sordoran


Sordoran
addikt

Na aki végzett már eventtel valami tapasztalat utolsó napot illetően? Még csak 9. napnál járok, most javítják a verdát, de eddig nem volt semmi húzós, végére szokott cifrább lenni, de olvasatra nem látok semmi olyat utolsó napra se. Ha valóban nincs szívatós feladat, akkor ez 3 ajándék autó, ráadásul még goldot se kellett eddig költenem rá, így egész baráti lett.
Holnap végzek 10. nappal rögtön nekiugrok pl. Audi-val újra, ha jól látom július 4-én lesznek elérhetőek, szóval addig lehet el kell kezdeni 3. kört is, hogy ingyen legyen mind a három.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4543) Curka válasza Sordoran (#4542) üzenetére


Curka
csendes tag

Nagy szívás az utolsó nap. Már 100 gold ráment a kocsira és nem jutok tovább a második küldin. Jó ha 5. nek beérek. :(

(#4544) Sordoran válasza Curka (#4543) üzenetére


Sordoran
addikt

Ellenfél gyengítést próbáltad már? Menj végig, legyél utolsó, és az se baj ha totál káros autó ismételd meg 2-3x, majd javítás után már új ellenfelek ellen sokkal könnyebb. Az ilyen futamoknál ez mindig beválik, mivel ha nem vagy dobogós, akkor az ellenfelek következőre gyengébbek lesznek (nem sima restart, hanem lépj ki verseny után menübe, és úgy indítsd újra, mert csak akkor ad új ellenfeleket).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4545) Curka válasza Sordoran (#4544) üzenetére


Curka
csendes tag

ez lehet működne csak sajna ez az utolsó nap szóval idő szűkében vagyok

(#4546) Petya25 válasza Curka (#4545) üzenetére


Petya25
addikt

Amíg nem lépsz ki a napból, addig az idő állítással akárhányszor nekifuthatsz és szervizelhetsz.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4547) DigitXT válasza Sordoran (#4542) üzenetére


DigitXT
félisten

Első futamot pl. 1554 méterrel kéne nyerni. Repülőrajtos volt még reggel,
most már állórajtos (letöltött valamit!), ami könnyítés. Utálom az éjszakai
szakaszt, mert pikk-pakk kimehet a világítás - onnantól meg, főleg ezzel a
jó sz*r, csúszkálós setuppal hazardírozás. (Nem nehéz, inkább idegesítő.)

(#4548) NNME válasza Sordoran (#4542) üzenetére


NNME
tag

Most fejeztem be. Az utolsó előtti verseny többször megizzasztott. 5 kört kellett megtenni de úgy, hogy a fék elég gyorsan fogy és lassan töltődik fel és nyerni is kell. A második körben már utólértem az első helyezettet, a 3. körben sikerült is megelőzni de már alig volt fékerőm. Gyakran a korlátot vagy a pálya szélét használtam lassuláshoz, végül csak 5 mp előnnyel sikerült nyerni harmadik próbálkozásra. Az autóban elég sok fejlesztés van, csak az Engine és a Drivetrain nincs maxra fejlesztve, legelőször 12 mp hátránnyal végeztem, akkor soha nem is láttam az első helyezettet, másodikra az utolsó körben az utolsó sikánnál felragadtam a falra és elment mellettem a köcsög, aztán harmadikra meglett.

Elkezdtem a Porschével is a challenget, a 10 stageet 5 nap alatt kell befejezni, hogy megkapjuk az autót (a Nissan több 2 napos fejlesztésére is szükség volt az utolsó napon, szinte lehetetlennek érzem így most a Porschével is teljesíteni, bár próbálkozok).

(#4549) Kronok


Kronok
aktív tag

Pursuit of Victory Day 10

Goal 1: 2 lap Circuit des 24 Heures (Night) - Cup - 1554m előnnyel nyerni kell
Goal 2: 2 lap Circuit des 24 Heures (Night) - Cup - 257khp
Goal 3: Circuit des 24 Heures (Morning) - Endurance - 15mp várakozás utan lehet elindulni - kézi fék, gáz
Goal 4: 3 lap Circuit des 24 Heures (Morning) - Cup - kézi fék, gáz - 9L benzin
Goal 5: 1 lap Circuit des 24 Heures - Cup - nem lehet a pályát elhagyni
Goal 6: 5 lap Circuit des 24 Heures - Cup - kézi fék, gáz - fékre kell vigyázni - Break Assist kikapcsolva (ez egy agyrém)
Goal 7: 1 lap Circuit des 24 Heures - Cup - 5 karikát kell csinalni - Steering Assist, Traction Control kikapcsolva

Jutalom: 30 arany + a kocsi

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4550) Petya25 válasza Kronok (#4549) üzenetére


Petya25
addikt

Goldot toltál bele?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.