Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) l4ci válasza BLUE TORNADO (#4400) üzenetére


l4ci
senior tag

Talán azért, mert előbb-utóbb minden millió gold-os csalót utólér a végzete és bannolják? :)
Valahol írnia kell egy hibakódot, hogy mi a kitiltás oka, ez lehet csak egy szám, vagy szöveg, nem tudom, mert én még nem kaptam (nem is használtam ilyen profilokat). A FireMonkey oldalán utánanézhetsz, hogy mit jelent ez a kód.
Lehet, hogy elévül pár hét múlva, de a fórumozók szerint (is) vissza fog térni - mivel nem tudod elhasználni az aranyat és a pénzt -, ezért gyakorlatilag permanent ban-nak minősíthető innentől kezdve... :D

(#4402) BLUE TORNADO válasza l4ci (#4401) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Azért így elég idegesítő, hogy alig ad pénzt. A goldról ne is beszéljünk. Igaz, ma kezdtem el az egészet, nem toom, hanyadjára. Nem online játszok. Ahhoz még le kellene tölteni kb. 120 megát. Azt meg jelenleg nincs kedvem megvárni. Gondolom, viszont neten jobb a játékélmény :-)

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#4403) Lirion válasza BLUE TORNADO (#4402) üzenetére


Lirion
addikt

Ha nem online játszol, akkor használhatod a sok milliós profilt is, de figyelni kell arra, hogy mielőtt elindítod a játékot tiltsd le a netet a készülékeden. Az online tartalmakat persze így nem fogod elérni (felhő mentés, TT tournament, pár napos eventek), de annyira ezek nem adnak sokat az élményhez szerintem.

(#4404) Kronok


Kronok
aktív tag

Tinálatok, h van ez a reklámos 1 aranyos dolog? 3 napja nálam úgy néz ki, h 3-4 videó simán megenged nézni, ilyen mostanában nem volt.
A TunnelBear már egy ideje nem megy, egyfolytában server kommunikációs hibát ír, az OpenVPN-el egyszer nem sikerült a dolog még.

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4405) Mezcal válasza l4ci (#4399) üzenetére


Mezcal
addikt

Lehet játszani milliós profillal is online, amíg nem bannolnak, utána 2 hét pihi és megint megy tovább. Nekem így megy már fél éve. De a pihi alatt is lehet játszani offline rendesen.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4406) Gyurma_13 válasza Kronok (#4404) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Nekem április 17.-ig mind a kettő ment rendesen, kb 5-10/nap.
Jelenleg offline vagyok, sajnos most nem tudom leellenőrizni. Nálam még mormota-nap van ;)

(#4407) Petya25 válasza Kronok (#4404) üzenetére


Petya25
addikt

Nekem ma 11 videós 5 app aranyat adott.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4408) szmar


szmar
csendes tag

Lassan itt a következő le mans challenge
http://youtu.be/shumEPipYrA

(#4409) Sordoran válasza szmar (#4408) üzenetére


Sordoran
addikt

Akkor ezért van 30% akció most a Toyota-n is. Bár nem tudom, 700 gold így is sok érte.

Amúgy más téma:
Ha PC-re felrakok egy android emulatort, arra rakok RR3-at, akkor simán tudok játszani utána kontrollerrel rajta akár? Erősen gondolkozom rajta, hogy túl nagy ez a játék már telefonra, és csak ilyenkor, új event érkezésénél "érdekel", amúgy napi rutin 1 futamot megyek és heti TT-t.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4410) Pepi6 válasza szmar (#4408) üzenetére


Pepi6
tag

Ideje már, hogy történjen valami :D Amúgy jól értettem, hogy mind a 3 kocsit meg lehet most nyerni majd? vagy túl szép álom?:D

(#4411) Petya25 válasza Pepi6 (#4410) üzenetére


Petya25
addikt

Szerintem csak a Nismo-t, a többi vagy megvan, vagy most 30% off van a Toyotára (így sem venném meg).

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4412) oz82 válasza Petya25 (#4411) üzenetére


oz82
senior tag

A videóban azt mondta a csàvó, hogy ùjra lehet jàtszani, tehàt elvileg megszerezhetőek. Bónuszkènt jàrna vagy megszerezhető a Lambo is.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#4413) Pompi válasza Petya25 (#4411) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"a többi vagy megvan, vagy most 30% off van a Toyotára (így sem venném meg)"

Új, 2015-ös Toyota és Porsche jön. Mind a 3 megszerezhető, de ha jól értem, ahhoz 3x kell végignyomni a challenge-et, mindig másik autót választva.

Feel Good Inc.

(#4414) Petya25 válasza Pompi (#4413) üzenetére


Petya25
addikt

Jaja, nem láttam, hogy 2015-ös gépek, :R

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4415) Pompi válasza Petya25 (#4414) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Rosszul írtam. Audi, Porsche és a Nissan lesz. Toyota nem.

Feel Good Inc.

(#4416) NNME


NNME
tag

Annyi aranyat rá fog kellene költeni ezekre az autókra a 3x10 napos challenge alatt a teljesítéshez, hogy ihaj! És nekem van 30 mert amióta lejárt a Renault-os challenge azóta vegetálok.. :D

(#4417) Sordoran válasza NNME (#4416) üzenetére


Sordoran
addikt

Én csak ezek miatt tartogatom, most megvehetném 700ért a Toyota-t, de inkább nem, így 1300 golddal futhatok neki majd, hátha elég lesz. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4418) Petya25 válasza NNME (#4416) üzenetére


Petya25
addikt

Én is itt állok 94%-on és kb semmit újat nem tudok csinálni, Reklámokat nézegetek. :D
Mindjárt összejön annyi hogy meglegyen a spéci Rönyó, azt a szériát kipörgetem valameddig és kb vége. 95% Utána már csak komoly arany ráfordítással megy tovább a maradék 6 autó....

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4419) Kronok


Kronok
aktív tag

jöhetne már ez az új móka mert bepunnyadtam rendesen a játékba

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4420) Pompi válasza Kronok (#4419) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Megjött a frissítés, az event 2 nap múlva kezdődik.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4421) plaszy válasza Pompi (#4420) üzenetére


plaszy
őstag

:C

Halle!

:)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#4422) NNME válasza Pompi (#4420) üzenetére


NNME
tag

Sehol nincs szó róla, de megjött egy Porsche 911 RSR (2015) is, ugyanaz mint a 2013, 2014, csak ez is 670 aranyba kerül és bedugták néhány korábbi szériába. :D

valamint a changelogban van egy ilyen sor:
"Rebalanced rewards given per track" - tuti a játékosokat szívatják ezzel és nem jelent nagyobb jutalmat ha lefutsz egy 30 perces lemanst, na mindjárt megnézem..

[ Szerkesztve ]

(#4423) DigitXT válasza NNME (#4422) üzenetére


DigitXT
félisten

Basszus, ha kinyírják a farmfutamot, akkor nem lesz "értéktelen" az R$?
Az utóbbi időben elkezdtem szórni a fejlesztésekre, mert úgyis az arany
limitál: elköltöttem 8 milláról ~4 millára, ami egyáltalán nem fájt, tekintve,
hogy a Le Mans futamon, 600K volt kereshető napi bónusz + managerrel.

Na, ha ezt elveszik rebalance címén, akkor később tuti nehezebb lesz.:(

(#4424) NNME válasza DigitXT (#4423) üzenetére


NNME
tag

Beszoptuk.

100%-os napi bónusz plusz a fame menedzser aktiválva is volt. Sőt, mostantól a játék előrehaladtával a mendzserek is drágulnak, az Endurance Kingben épp 5 aranyba kerülnek.

Én befejezem a játékot. Esküszöm uninstall lesz néhány nap múlva.. Kipróbálom a Nissan GT-R LM-et aztán megy a kukába az egész. :W

(#4425) DigitXT válasza NNME (#4424) üzenetére


DigitXT
félisten

Bakker.:W Szerk: akkor aki eddig farmolt fame-et managerrel, elköltött
3-4 goldot, de kapott 28-30-at, most költhet 15-20-at ugyanezért? Igazán
csodálotos "balance".:D Mindig képesek valami új, aljas húzást csinálni.

Igazából pár napja már nem játszottam, de eddig is csak a végigjátszás
motivált (egy-két versenyen azért volt kihívás, viszonylag gyenge autóval
indulva), meg a TT-k, amikben elég jó szoktam lenni, első nekifutásra is,
de gyakorlatilag kinyírják a tuningokat: eddig is drága játék volt nade az,
hogy ilyen 5 aranyakat kérjenek el egy sz*ros managerre, hát az röhej...
És még képes voltam nekik fizetni (megint), mert akciós volt az arany.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#4426) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

sux

Feel Good Inc.

(#4427) l4ci válasza NNME (#4424) üzenetére


l4ci
senior tag

Nem tudnak már mit kitalálni, hogy nehezítsék a végigjátszást, régóta érlelődött már egy ilyen frissítés. Ezzel most jól visszavágták az arany és R$ kereseti lehetőségeket, sokat abba fogják hagyni itt. Facebookon is nagyon sokan szídják a majmokat, nem tudom, hogy ezt hova lehet még fokozni. Ha nem 50000 arannyal frissítek erre a verzióra, akkor nem is nagyon van értelme, mert úgyis lenyúlják a több ezer aranyos autókkal és upgrade-ekkel...

(#4428) DigitXT válasza Pompi (#4426) üzenetére


DigitXT
félisten

Na, megyek is a marketra, átírom egy csillagra...:C
Biztos "nagyon fog fájni" nekik - de jobbat nem tudok.
(Bosszant, mert a TT tényleg jó móka volt, élveztem.)

(#4429) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Szerintem nem fog így maradni. Ez olyan elvándorlást fog generálni, hogy kénytelenek lesznek visszakozni.
Azt ne mondjátok, hogy egyszerű eljutni a végéig. Ezeknek elgurult a gyógyszer! :((

Akkor nem frissítek, sőt offline maradok egész nyáron! ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#4430) DigitXT válasza Gyurma_13 (#4429) üzenetére


DigitXT
félisten

Innen már nem sok van hátra ahhoz, hogy egyáltalán ne adjon goldot.:D
A gold pénzért van. Sok pénzért. Értem?:D (Sírvaröhögök, és már látom
a pillanatot*, amikor felszabadul néhány GB tárhely a telefonomon.:R)

*: lehet, inkább elkezdek megint PC-n játszani, a DFGT + ClubSporttal?

[ Szerkesztve ]

(#4431) l4ci válasza Gyurma_13 (#4429) üzenetére


l4ci
senior tag

Nekem 1 év alatt sikerült eljutni a végéig, a 3.1-et még végigtoltam, minden autó megvolt, 100%-os minden széria. De ezzel az upgrade-del már nem tudnám befejezni ingyen 2 év alatt se.
Én is átírom 1 csillagra az értékelést, biztos ami biztos.

(#4432) Gyurma_13 válasza DigitXT (#4430) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Én törölni nem fogom, mert szerintem kb. egy év múlva már pl. appletvbox segítségével lagmentesen lehet majd TV-n is játszani, és azért akkor nem lesz hátrány az eddig megszerzett autók száma, de a kedvemet erősen tudja befolyásolni egy ilyen ostoba döntés a tűzmajmok részéről.

L4ci, 860 órát nem mindenki játszik egy év alatt egy autós játékkal :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4433) DigitXT válasza Gyurma_13 (#4432) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát nem tudom: ANNYIRA azért nem jó játék. Csak telefonhoz képest!:B
Szimulátornak nem igazán mondható, a grafika sincs annyira toppon, stb.
De telefonon az egyik legjobb autós játéknak tartom, ez tény! Nem várom
el azt, hogy azt nyújtsa mint mondjuk PC-n egy Assetto Corsa, vagy egy
Project Cars (utóbbit mondjuk még nem próbáltam, de a grafikája ott van).
Továbbá olvastam, hogy lassan jön egy új DiRT, amiből a 2 nagyon bejött.
De a 3 sem volt rossz, csak kevés volt benne rally, sok a Gymkhana LOL.

Ui: androidom van, így nekem ez az appletvbox sem játszik. Passzolom.

(#4434) NNME


NNME
tag

Még mindig nem lenne késő ha az arany árán javítanának. 2-5 euróért vagy dollárért szívesen vásárolnék havonta néhány alkalommal 50-100 aranyat is akár. Ha a pénzre hajtanak akkor ne 100 euróért adják a legnagyobb csomagot hanem ennek a negyedéért vagy feléért, így a kis tranzakciókkal többet tudnának keresni mint így egyáltalán.
Megértem azt is, hogy ingyenes játék és a jogdíjak talán nekik pénzbe kerülnek (bár szerintem marketing szempontból a gyártók célja lenne, hogy megjelenjenek egy ennyi ember által játszott és dicsért játékban) és ezért hajtanak ennyire az arany vásárlásokra és ezért szinte ellehetetlenítik az ingyenes arany osztogatását. De ami engem és a többi játékost is a legjobban zavarja az szerintem a játékszabályok ilyen mértékű módosítása. Ez a nem igazságos, hogy 2 év alatt többször változtatták az arany és R$ jutalmak értékét ami nagyon rossz stratégia. Gyorsan csináljanak egy javítást ahol visszaállítják az előző (már így is rossz, megszokott, kritizált de elfogadott jutalomrendszerre) és duzzogva játszunk tovább. Én így ezek nélkül bojkottálom és soha senkinek nem ajánlom a játékot.
Tavaly novemberben jelentették be a NFS No Limits-et és arról szóltak a hírek, hogy év elején megjelenik, ugyanaz a csapat készíti mint a RR3-at és még mindig nincs sehol. Egyre nagyobbat csalódok az EA/Firemonkeys kartellben.

(#4435) rumos14


rumos14
nagyúr

tudja vki h a 911 2015 mennyibe fáj?

(#4436) l4ci válasza NNME (#4434) üzenetére


l4ci
senior tag

Ha maradt volna az eredeti felállás - régi jutalom rendszer 2-5 arany szintenként -, akkor sem tudtuk volna végigjátszani ingyen. De a 2.4-ben hozták a módosított arany jutalmakat, itt sokan elkezdtek farmolni, én is szereztem itt pár ezer aranyat. Hamar rájöttek, hogy túl sokan túl sok aranyat szereztek, így nehezítettek, és a 2.5-ben hozták a fame lassító frissítést. Úgy látszik még ez sem volt elég, mert most csökkentették a jutalmakat (R$ és Gold is!) és 5x annyiba kerülnek a managerek. Eddig tartott a farmolás és nem tovább, ezzel végleg értelmetlenné tették a farmolás intézményét, aki aranyat akar, annak vennie kell, mert csak a töredékét lehet megszerezni, mint régen.

(#4437) Gyurma_13 válasza l4ci (#4436) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Szerinted, ha még offline maradok (még a dupla fame napon vagyok) mondjuk júliusig és akkor netre megyek, el fogja fogadni a rendszer vagy kidob valami hibakóddal?
Mert akkor még farmolok egy utolsót ;)

Eddig nem volt gond pár hónap offline farmolás, de már nem csodálkoznék semmin...

[ Szerkesztve ]

(#4438) Pompi válasza rumos14 (#4435) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

FB-on azt írta valaki, hogy 670 gold.

Feel Good Inc.

(#4439) l4ci válasza Gyurma_13 (#4437) üzenetére


l4ci
senior tag

Nem tudom, ezek bármire képesek, de nem hinném, hogy az offline gyűjtögetést is büntetnék. Talán majd fél év múlva, ha már nem tudnak máshogy kib..ni velünk... :D

Amúgy még én is május 1-én vagyok, pedig csak 2.1-el gyűjtöm a zsét... :)

(#4440) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Rendben , akkor most ~3GB-al lett több a helyem a Nexuson , ha változtatnak talán felmegy újra , de ez undorító ... :((( Kár , pedig lassan a végére értem volna , az utolsó a Legend jött volna :(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4441) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Hehe, még ezt se tudták normálisan megcsinálni ;]

"Go into amateur and select your agent for 1 gold coin and then go to whatever race you want."

Feel Good Inc.

(#4442) l4ci válasza Pompi (#4441) üzenetére


l4ci
senior tag

Hmm, szinte biztos lehetsz benne, hogy erre jön majd egy update, ami javítja a hibát! Ilyen bugot biztos, hogy nem fognak benne hagyni! :D

[ Szerkesztve ]

(#4443) Micsurin válasza l4ci (#4442) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem fog fríssiteni :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4444) rumos14 válasza Pompi (#4438) üzenetére


rumos14
nagyúr

reménykedtem, hogy a 3. rókabőrért már nem aranyat kérnek :W

más: meghátráltak, részben: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4445) NNME válasza rumos14 (#4444) üzenetére


NNME
tag

ettől még nem lett több kedvem játszani.. :D

(#4446) DigitXT válasza rumos14 (#4444) üzenetére


DigitXT
félisten

Rájöttek, hogy kijátszható, inkább "gálánsan visszaadták" az eredeti állapotot?:DDD

(#4447) Kronok válasza rumos14 (#4444) üzenetére


Kronok
aktív tag

ez az, jó lett volna, h ha ezt legalább pénzért adják, még ha 1 millába került volna de akkor sem arany lenne...

ezek még csak le van írva, kérdés mikor lesz belőle vmi

holnap 9-kor van indul a mandula?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4448) l4ci válasza Kronok (#4447) üzenetére


l4ci
senior tag

Ha VPN-ezel és időt állítasz, akkor akár hamarabb is... :D

(#4449) Kronok válasza l4ci (#4448) üzenetére


Kronok
aktív tag

TunnelBear-el 1 hónapig tudtam azóta nem, OpenVPN-el meg egyszerűen sehogyan sem sikerül

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4450) NNME válasza Kronok (#4447) üzenetére


NNME
tag

Csak indítsd újra a készüléket és újra 1 aranyba kerülnek a menedzserek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.