Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) SkyLaci válasza Lirion (#5050) üzenetére


SkyLaci
őstag

én az endurance-okat egyszerűen úgy szoktam csinálni hogy előtte kilövöm az internetkapcsolatot, így a legjobb ellenfél max 10 km-et fut, ezt pedig jellemzően még teljesen lestrapált autóval is sikerül megfutnom. (egy éve jöttem rá erre, előtte rengeteget szívtam néha a huszonakárhány kilométerekkel)

[ Szerkesztve ]

(#5052) Pompi válasza Pepi6 (#5049) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ezt nekem írta ki.

DigitXT: egyelőre csak 34 ezreddel sikerült megközelítselek ;] de már unom ezt a ricsmondi minikört, úgyhogy egy időre feladom.

Feel Good Inc.

(#5053) DigitXT válasza Pompi (#5052) üzenetére


DigitXT
félisten

Á, ez a buta pálya nekem sem begyere.:DD
Hosszabb/technikásabb pályákon szeretek
csapatni, abban több (ill. másféle) a kihívás.

(#5054) Pepi6 válasza Pompi (#5052) üzenetére


Pepi6
tag

Mennyi a legyőzendő idő? :DDD

(#5055) Pompi válasza Pepi6 (#5054) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

00:18.914

Feel Good Inc.

(#5056) Pepi6 válasza Pompi (#5055) üzenetére


Pepi6
tag

nyertem :DDD

(#5057) Pompi válasza Pepi6 (#5056) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Felőlem :) de inkább egy time trialt legyél szíves ;)

Feel Good Inc.

(#5058) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Én a széria utolsó két versenyére lennék kiváncsi, hogy aki első lesz, annál mennyi az összidő, illetve a 2. helyezett milyen időt futott. Arra akarok rájönni, hogy a TT idő befolyásolja-e a futamokban a botok erősségét

Illetve ha a retry-re nyomunk és nem a continue-ra, akkor vajon butit vagy megtartja a botok erősségét?

Pepi: Pompi jól mondja, TT ellen TT. Más a kezdősebesség....

[ Szerkesztve ]

(#5059) Pepi6 válasza Gyurma_13 (#5058) üzenetére


Pepi6
tag

Nem hiszem, hogy befolyásolja, mert én még csak most csináltam meg a TT-t és feljebb látszik milyen időt mentek. holnap megyek majd rajta megint és megnézem változik-e.

Amúgy a szélárnyek miatt versenyben jobb időt lehet futni, mint TT-ben.

Kivettem a képet, a real nevek miatt. Pompi

[ Módosította: Pompi ]

(#5060) DigitXT válasza Pompi (#5055) üzenetére


DigitXT
félisten

Abban a körben felkenődtem a falra. Új idő: 18.622
Felraktam az összes tuningot, de így nehezebb lett.

(#5061) DigitXT válasza Gyurma_13 (#5058) üzenetére


DigitXT
félisten

Én is 6:32-t mentem, mint Pepi6. (18.404-es legjobb körrel.)
A második a végére majdnem kört kapott, 6:47-et futott. De
ebben szerepe volt annak is, hogy amikor előztem, lelassult
az összekoccanás miatt: a legjobb köre 18.077 volt amúgy!

Nem csak a botok erőssége: mennyi balhé volt a futamon?
Néha egy-egy kocc miatt be tud állni 10-20 autó... olyankor
jobb a balhét messziről elkerülni, bár túl hirtelen történik.:DDD
Egy esetben lehet felkészülni rá. Ha te csinálod, lol.:))

Szerk: ez retry után volt. Elsőre gyengébbek voltak, csak az
említett balhét nem sikerült megúszni, megpördülés nélkül!
19.127-es volt az első legjobb köre. (Nekem 18.331: hiába.)
Mondjuk ha van még pár kör, elkopott volna a 3 mp hátrány.

[ Szerkesztve ]

(#5062) klb_coco


klb_coco
csendes tag

Sziasztok!

Az új Nascar verzióban a szervizidő trükközés működik valahogy?
Közvetlen frissítés után egyszer sikerült a dolog, de azóta nem tudom reprodukálni.:(

(#5063) klb_coco


klb_coco
csendes tag

A drive upgrade-nek milyen feltételei lehetnek? 80-as szinten vagyok és még mindig csak két "drive" lehetőségem van.
2.5-ről frissítettem az aktuális verzióra. Reméltem, hogy megvásárolhatom a plusz három lehetőséget de továbbra sem ajánlja fel. Érdekes, hogy a heti autó akciókat se látom már jó ideje.Most épp mi akciós?

(#5064) Pompi válasza klb_coco (#5063) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Most nincs akció szerintem. Drive upgradet pedig szerintem bármikor tudsz venni. Felajánlani nem fogja, fent a drive részre kattints rá és ott lesz lehetőség bővíteni.

Feel Good Inc.

(#5065) Gyurma_13 válasza DigitXT (#5061) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Szép idő! Nálam a második 06:44-et ment, én 6:38-at. Akkor kb. ugyan az.
Viszont voltak érdekes körök. Az első pár körben szépen lehet előzgetni, de volt a közepe-vége fele néhány olyan kör, hogy csak követtem pár autót egyszerűen utol sem tudtam őket érni csak tartani a távolságot, aztán az utolsó pár körben megint lehetett előzgetni őket.

(#5066) Kronok válasza Gyurma_13 (#5065) üzenetére


Kronok
aktív tag

melyik pályaszéria ez?

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5067) Gyurma_13 válasza Kronok (#5066) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

A Nascar 17-es utolsó két versenye a 20 körös Richmond és a 10 körös Indianapolis

Az 5065-ösben a 20 körös Richmondról diskuráltunk

[ Szerkesztve ]

(#5068) Kronok válasza Gyurma_13 (#5067) üzenetére


Kronok
aktív tag

oh, kösz!
jó nektek, h már ott tartotok, a Marquis-t kellett végigtolnom, h végre én is elkezdjem, az első 2 futamnál tartok a Nascar-ban, kicsit még odébb van

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5069) DigitXT válasza Kronok (#5068) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez nem a challenge, én még nem kezdtem el.
Ez a nulladik széria az Amateur előtt.:))

(#5070) rumos14


rumos14
nagyúr

a 4. napi 5 körös Indy futam csak pénzes tuninggal sikerült már vkinek? ez jön most.
eggel jól elszórakoztam a szélárnyékos előzős feladattal, végül úgy sikerült, hogy a célegyenesben utolértem az elsőt, de a társam lemaradt, így falhoz nyomtam szegénykét.

(#5071) BikaGT válasza rumos14 (#5070) üzenetére


BikaGT
tag

Azt én is úgy csináltam meg, hogy a szélárnyékból gyűjtött lendülettel megelőztem az elsőt majd beálltam elé "lefékezni", hogy a másik autó is meg tudja előzni. Így meglett az 1-2.

(#5072) oz82


oz82
senior tag

Hát nekem az AMATUR/ NASCAR első széria Suzukai 9 körös (aszem 16 széria) nem megy... Full tuning. Már 2x volt olyan hogy pont utolértem az elsőt és szélárnyékba voltam de nem lett előzés. Olyan is volt, hogy az istenért nem tudtam megközelíteni, Ő utolérte az utolsót és belassult, de már nem tudtam megfoni.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#5073) Lirion válasza rumos14 (#5070) üzenetére


Lirion
addikt

Én alap autóval csináltam meg, a 3. körben lett meg a 17,5k drafting. Ámbár én a korábbi endurance-n drasztikusan lebutítottam a botokat, emiatt nagyon lassúak voltak a versenyeken is.

[ Szerkesztve ]

(#5074) Curka válasza oz82 (#5072) üzenetére


Curka
csendes tag

Nekem a 7 körös nem megy a többi meg van de ezt nem tudom megcsinálni már mindent próbáltam. Két napja ezzel bajlódok.

(#5075) Curka


Curka
csendes tag

Ezt most már nem hiszem el több mint 100 próbálkozáson vagyok túl és egyszerűen nem lehet megcsinálni. Full tuning a verda és 4:58-nál nem tudok jobb időt menni az elő meg megy 4:56-ot. 3 éve játszok vele de most nagyon kiborított. Nem is tudok továbblépni míg ez meg nincs agyrém.

(#5076) Gyurma_13 válasza Curka (#5075) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Ez melyik futam a szérián belül? (1-17 ig)

(#5077) oz82 válasza Curka (#5074) üzenetére


oz82
senior tag

Na meglett.
Volt egy tömeges crash 10. helyig feljöttem a második körben. Aztán az első hamar utolérte a bolyt és mindíg belassult, de így is a 16. körbe keveredtem az élre.

Legjobb köröm 18,9xx volt Volt olyan hogy 17,2 mentek.. :Y

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#5078) Curka válasza Gyurma_13 (#5076) üzenetére


Curka
csendes tag

11. Suzuka Circuit 7 körös

(#5079) Curka válasza oz82 (#5077) üzenetére


Curka
csendes tag

ez nekem meg lett elsőre de a 7 körös egyszerűen lehetetlen. Ha lenne elég kör és utolérné a végét akkor én is közelebb férkőznék de így hogy szabad az út előtte esélytelen.

(#5080) Gyurma_13 válasza Curka (#5078) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Próbáld meg még az első két körben megelőzni mindet.

Ha nem megy, butitsd a botokak.

[ Szerkesztve ]

(#5081) Curka válasza Gyurma_13 (#5080) üzenetére


Curka
csendes tag

nem bírom. már az első körben egy célegyenesnyivel vezet az első és hiába vagyok én a második nem tudok szélárnyékba kerülni. próbáltam már a butítást is de akkor is marad a kettőnk közötti távolság. nem értem.

(#5082) Gyurma_13 válasza Curka (#5081) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Na futottam egyet én is, és azt kell mondjam, hogy a 4:58 az egy jó idő amit futottál. Nálam a bot nem 4:56-ot ment ,csak 5:09-et.

Túl erős ellenfelet kaptál. Bár én ennek örülnék mert azokat a futamokat szeretem, ahol jó sokat kell próbálkozni :))

Hogy butítod? Indítsd el a futamot, elindítod a kilépést és ne a retry-re nyomj, hanem continueval fejeztesd be, és ezt játszd el vagy tízszer.

[ Szerkesztve ]

(#5083) Curka válasza Gyurma_13 (#5082) üzenetére


Curka
csendes tag

Nem így butítottam ezt még megpróbálom de nálam mindig az F. Galloway az első és az az érdekes hogy ha néha butul és pl. 5:20 az ideje ez 50-böl 1x akkor is második vagyok és akkor is kb. 2 másodpercel elmaradva pedig hiba nélkül megyek. Olyan mintha a játék nem engedne nyerni.

(#5084) Gyurma_13 válasza Curka (#5083) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Szerintem az első körben még mielőtt átmennél a célvonalon már mindenkit meg kell előzz és már csak ez a "szemét" lehet előtted. Ha ezt nem bírod megcsinálni, akkor már ennél a pontnál mehet az újra gomb.

(#5085) Curka válasza Gyurma_13 (#5084) üzenetére


Curka
csendes tag

Na most megpróbáltam úgy ahogy írtad minden újraindításnál kiírta ugye az időt 5:40 5:42 aztán gondoltam most már így sima ügy, de nem mert mikor végigmentem akkor Mr. F Galloway megint ment egy 4:56-ot VICC

(#5086) Curka válasza Gyurma_13 (#5084) üzenetére


Curka
csendes tag

De már néztem saját wiki fórumot és nem én vagyok az egyetlen akit ugyan ez szopat.

(#5087) Gyurma_13 válasza Curka (#5085) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Akkor holnap folytasd ugyan így a butítást egészen addig, hogy az indulók között ne is szerepeljen a neve.

(#5088) Curka válasza Gyurma_13 (#5087) üzenetére


Curka
csendes tag

Más már nincs hátra. Olyat olvastam hogy pár nappal később valakinek ment elsőre aki ugyan így szenvedett.
Még annyi hogy online vagy offline érdemes próbálkozni?

[ Szerkesztve ]

(#5089) Gyurma_13 válasza Curka (#5088) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Minkettőt érdemes kipróbálni.

(#5090) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A Stage 5 / 1 -re van valakinek nyerő taktikája? 5 körös richmondi futam, 0% tapadással indulva a 43. helyről és az első 20-ban kell végezni. A tapadás a 3. kör vége fele kezd megjönni, tehát 2-2.5 kör van behozni őket és feljutni a 20. helyig. Én eddig 3-4x próbáltam - amíg le nem amortizálódott az autó - de nem sikerült, pedig elvileg butultak futamról futamra a botok. Lehet kevés lesz a pénzes tuning?

Feel Good Inc.

(#5091) SkyLaci válasza Pompi (#5090) üzenetére


SkyLaci
őstag

maxra tuningolt Fusion-nel nekem nem volt gond, viszont a 5/4 futamot sok-sok próbálkozással, és butítással sem sikerült még megnyernem. 1:20 alatt kéne a 4 kört lefutni

(#5092) Pompi válasza SkyLaci (#5091) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Rátoltam a body, brakes és tire első goldos tuningokat (meg persze elindítottam a következő pénzeseket ezekből, de az 12 óra) és így elsőre meg lett az 5/1.

Ez az 5/4 keménynek hangzik. Gondlom repülőrajtos, de akkor is. Fullos Forddal 18 közepe-vége időket mentünk itt páran TT-ben, tehát nem lehetetlen elvileg.

Feel Good Inc.

(#5093) SkyLaci válasza Pompi (#5092) üzenetére


SkyLaci
őstag

biztosan nem lehetetlen, de első kör előtt még a rajtvonalat is el kell érni ami azért több másodperc ennyi ellenféllel előttem, ezenfelül nem szabad sérülni

(#5094) Pompi válasza SkyLaci (#5093) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen közben eljutottam ideáig. Nem egyszerű a helyzet, 32. helyről feljönni 4 kör alatt, no damage.
:(

Feel Good Inc.

(#5095) SkyLaci válasza Pompi (#5094) üzenetére


SkyLaci
őstag

én most már a szervízelés előtt 5 percig álltam, ennél jobban már nem tudom hogyan lehetne lebutítani, remélem következő próbálkozásnál meglesz

(#5096) Lirion válasza Pompi (#5090) üzenetére


Lirion
addikt

Kanyarban nem kell fékezni, csak belülről rárepülsz a botokra, hogy ők tartsák az ívet és lefékezzenek. A 2. körben 20. voltam, bár nálam végtelenül buták a botok. Legközelebb az ilyen eventek közben ha jön egy endurance vagy elimination, veszíteni kell a rajtvonalon állva 15-20 alkalommal és tuning nélkül is sétakocsikázás lesz az összes verseny.

(#5097) rumos14


rumos14
nagyúr

folyamatos bot butitassal es 2 arany tuninggal meglett az 5. nap. de volt benne kihivas.
nalam mukodik az idougras (javitasra) igy lehet ujra probalkozni.

(#5098) SkyLaci válasza SkyLaci (#5095) üzenetére


SkyLaci
őstag

most 2. próbálkozásra 1:22-es idővel sikerül 2 tizedmásodperccel nyerni

(#5099) Tibcsi21


Tibcsi21
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni a NASCAR Stage 5 / 4 -ben, hogy mit kell csinálni a győzelemhez? Azt hiszem nem lehet ütközni... visszajelzéseket előre is köszönöm! :-)

Real Racing 3 :-)

(#5100) DigitXT válasza Lirion (#5096) üzenetére


DigitXT
félisten

sétakocsikázás lesz az összes verseny
De annak mi értelme? Rakhatnának bele egy gombot is:
"F.ck the challenge, gimme the car!" felirattal, nem?:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.