Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) kgymac válasza Pompi (#5399) üzenetére


kgymac
őstag

Általában igen, mert nem mindig van időm/lehetőségem vele foglalkozni. Így utólag elég lett volna 1x-is, de csak később derült ki, hogy endurance az utolsó futam.
A 2 órás szerviz idő valóban felüdülés, de ez csak azt jelentheti, hogy az event vége felé sok - többnyire kocsit is amortizáló - feladat lesz (6-7 futam, esetleg több futamos feladat is, mint az első két napon). Ha nem vagy gold szűkében, a mérnök kihagyásával alig lehet megtakarítani, többnyire a napi díj - ha goldot ad - bőven fedezi. A legutóbbi gold korrekciós eset (nascar, 25-öt adott az első kör végén, talán f@ce-es reklamációk miatt ?) miatt szinte biztosan fog adni 5-10-15 goldot a napok teljesítéséért.

(#5402) kolos15 válasza kgymac (#5401) üzenetére


kolos15
csendes újonc

Működik az időugrás a jelenlegi verzióban, bocs, csak most regisztráltam.
Kilépsz RR3-ból, pl. clean masterrel memória törlés (gondolom újraindítás is jó), idő átállítás, clean master memória törlés, rr3 indít és hurrá. Legalábbis nálam droid alatt simán megy.

(#5403) kgymac válasza kolos15 (#5402) üzenetére


kgymac
őstag

Nem használok időugrást, legfeljebb dupla fame-es napokon, offline. Ha event közben rájöttek az időugrásra a majmok, volt, aki nem kapta meg a kocsit az event végén. Ezt inkább nem kockáztatom meg, főleg, mert bírom még golddal a mérnököt.Jóval olcsóbb, mint néhány száz goldért az egyébként megnyerhető kocsit megvenni Jelenleg másfél-két nap a szintlépés, 60 goldért. Már mérnök sem kell a toyotához, szerviz nélkül is összehoz 6-10km előnyt le mans-ban
A droidban is vannak alap funkciók app kilövésére, leállítására, cache törlésre, nem kell a clean master, elég a root.

A második nap végi meglepetés: 10e R$, no gold.

(#5404) kgymac válasza Pompi (#5399) üzenetére


kgymac
őstag

A 3. napon a goal 2,3,4-ben kölcsönadnak egy f1 gtr-t. 3 óra a szerviz :), 12 óra az első körös fejlesztés.
A p1-nél a második körös fejlesztések zöme goldos, 2 pénzes van, 24 órával. Az f1-é is biztos hasonló lesz...

(#5405) #40359168 válasza kgymac (#5404) üzenetére


#40359168
törölt tag

A 3. nap 3. verseny nagy kicseszés... 2. körben legyen meg az első hely, vagy nyerj legalább 169 Km/h átlagsebességgel, Suzuka, 4 kör, kölcsön F1. Egyszer elkezdtem, majd láttam, hogy nem lesz meg, kiléptem, utána végigtoltam kíváncsiságból. 196-os átlaggal sikerült összehozni az 5. helyet, ebből skip lesz szerintem. :(((

(#5406) Mezcal


Mezcal
addikt

Már többen használják az új gold és rs doc filet, ami nem ad milliós összeget hozzá, így nem tiltják.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5407) DigitXT válasza Mezcal (#5406) üzenetére


DigitXT
félisten

Mennyit ad? (Gondolom "nullás" mentés, nem csak goldot növel.:()

(#5408) BikaGT


BikaGT
tag

Ettől az új frissítéstől majdnem földhöz vágtam a telefont. A McLareneknek örülök, de hogy a Pro/am-ben, Pro-ban kimaxolt szériákba betettek néhány értelmetlen versenyt az már sok. Ráadásul az össz. százalék is visszaesett. :W

(#5409) rumos14 válasza BikaGT (#5408) üzenetére


rumos14
nagyúr

és ez miért is baj?

az F1 GTR csak aranyért lesz megvehető, jól értem? ráadásul a sokkal jobb P1 GTR-rel tették egy szériába :F

(#5410) kgymac válasza BikaGT (#5408) üzenetére


kgymac
őstag

Sajnos, eddig is ez volt a gyakorlatuk (pl. maserati, ferrari f1-ek, aston, renault, stb.), szvsz gyorsan be lehet majd hozni, kivéve a sok száz goldos autókat. De az sem lehetetlen. Én 100%-ról :B estem vissza (renault előtti verzióm volt) 280 - 950 gold között árazott autók hiányoznak, ezeknek a tuningjuk sem lesz olcsó, ráadásul le lett nullázva a kedvenc toyotám (ami csak kb. 1000 gold fejlesztés után megy úgy, mint a videókon :), az alap alig gyorsabb, mint a 919 vagy az R18-as )

(#5411) SkyLaci válasza Mezcal (#5406) üzenetére


SkyLaci
őstag

én egyszer kaptam valami nagyon nagy akciót (talán a 200. szint elérésénél) gold vásárlásra, rányomtam, de volt a telefonomon "lucky patcher" és így ingyenesre sikerült a vásárlás...

(#5412) Lirion válasza Mezcal (#5406) üzenetére


Lirion
addikt

Az milyen?

(#5413) Pompi válasza kgymac (#5401) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A 2. napot egymenetben megcsináltam szerviz és manager nélkül, a 3. cup és a 4. endurance mentek lestrapált verdával is.

Feel Good Inc.

(#5414) kgymac válasza Pompi (#5413) üzenetére


kgymac
őstag

A 3. nap első is menni fog (nem szervizeltem előző nap végén, elbambulás miatt). Én sem használtam volna fel két managert a 2. nap, ha tudom, hogy endurance lesz az utolsó futam.

(#5415) l4ci válasza DigitXT (#5388) üzenetére


l4ci
senior tag

Hmm, ez érdekes. Valószínűleg akkor nulláztam ki magam, amikor próbaképp töröltem a local profilt, hátha vissza tudom tölteni felhőből. De úgy látszik a 2.4 már tudja, hogy valamikor volt egy újabb 3.1-es mentésem, vagy csak az kavart be neki, hogy egyszer beléptem asszony iPhone-járól egy újabb verzióval. De ott nem is nyomtam felhőmentést, csak restore-t próbaképp. Lehet, hogy visszamentette és azért írta, hogy nem tölthetem vissza az újabbat. Na majd ma este újra nyomok egy próbát, már lehúztam újra a 2.1-et.

Amúgy az volt az érdekes, hogy szerintem már a 2.4-ben is frissíti a fame-szintlépés követelményt, mert a frissítés előtt a 2.1-ben kb 90000 Fame kellett a level up-hoz (306-307 körül), utána pedig egy dupla LeMans után (ami ugye 56800 Fame) csak negyed szintet ugrott a csík, nem pedig felet, amennyit kellett volna. Pedig elméletileg csak a 2.5-ben vezették be az új szigorúbb szabályokat...

Viszont a 156000 Gold-ból csak 100000 van meg, mert 56000-et elköltöttem a full tuningokra meg minden autóhoz megvettem minden elérhető extrát is (festést, felnit, matricákat, stb.). Így lett 82 autóval 280 millás a garázsom értéke. A maradék 100000 talán elég lesz a következő 42-45 autóra... :)

(#5416) Kronok


Kronok
aktív tag

Born for Victory

Stage 02

Goal 1: 2 lap Cup - Silverstone
Goal 2: Hunter - Silverstone - nem szabad elhagyni a pályát
Goal 2: Autocross - Silverstone - nem szabad elhagyni a pályát
Goal 2: Speed Snap- Silverstone - nem szabad elhagyni a pályát
Goal 3: 3 lap Cup - Silverstone
Goal 4: Endurance - Silverstone

Jutalom: 10 000 pénz

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5417) Mezcal válasza DigitXT (#5407) üzenetére


Mezcal
addikt

Még nem próbáltam, de sok ezret, az biztos. Viszont minden autót felold.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5418) Kronok válasza Mezcal (#5406) üzenetére


Kronok
aktív tag

mindegyik platformon ellehet ezt játszani?

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5419) Mezcal válasza Kronok (#5418) üzenetére


Mezcal
addikt

Android verzióról tudok.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5420) Kronok


Kronok
aktív tag

Born for Victory

Stage 03

Goal 1: 1 lap Cup - Silverstone
Goal 2: 2 lap Cup - Nürburgring - első ötben kell lenni
Goal 3: 4 lap Cup - Suzuka - elsőnek lenni vagy 169 kph átlag
Goal 4: 1 lap Cup - Silverstone - 1:55 alatt célba érni, 261 kmh-al átmenni a célon
Goal 5: 1 lap Cup - Silverstone

Jutalom: 5 arany

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5421) #40359168 válasza Kronok (#5420) üzenetére


#40359168
törölt tag

Én letudtam a negyedik napot is, annyira nem vészes, sajna a feladatokat nem jegyeztem meg, de az volt a legnehezebb, hogy Silverstone hosszú pályán légy első, őrizd meg a pozíciódat 90 másodpercig, majd ess vissza a harmadik helyre, végül nyerj, mindezt három kör alatt.

(#5422) npeter


npeter
csendes tag

Ma az egyik verseny közbe kilőttem a játékot, mert kicsúsztam. Majd újra elindítom, és újból beadta a a 70%-os bónuszt, mondom ezt most miért? Utána látom, hogy nem mentette el a korábban játszott versenyeket sem. Újra lejátszottam egy versenyt, majd a következőnél ismét kilőttem, és az előző versenyt ismét nem mentette el. Ugyan ezt el játszotta ma az event-nél is 4.versenynél kilőttem a játékot, és mikor újra indítottam el se volt kezdve az event.

(#5423) oz82 válasza #40359168 (#5421) üzenetére


oz82
senior tag

Fejlesztések vannak a kocsin?

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#5424) Petya25


Petya25
addikt

Nem tom másnál hogy van, de nálam a Mekis frissítés óta visszatért a Free Gold, ma eddig 40-et adott. Az érem másik oldala, hogy a Legend szakaszban a Mekis széria a Racing Spirithez lett kötve ahol szükséges lenne még 4 kupa a feloldáshoz... (72%) Korábban volt már 75 felett de bejött az RSR 2015 amit nem vettem meg és továbblépnem súlyos aranyakba kerülne... ráér.

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5425) Aladdin válasza Petya25 (#5424) üzenetére


Aladdin
senior tag

Nekem is visszajott napi kettovel...

(#5426) #40359168 válasza oz82 (#5423) üzenetére


#40359168
törölt tag

Igen, minden pénzes, kettő még most ketyeg közülük.

(#5427) #40359168


#40359168
törölt tag

Stage 5, Hockenheimring
1. Első helyről indulva megőrizni a pozíciót, de max 91 méter előnnyel
2. Menetiránnyal szemben egy kör Aston ellen, nyerni kell ütközés nélkül, minden assist kikapcsolva (ezt skip-eltem, nem szeretem az ilyen feladatokat)
3. Speed snap, elimination, hunter, a speed snap a legnehezebb, a hunter teljesen ledurrant autóval is meglett elsőre
4. Kétkörös verseny, max 3:02 alatt, sima ügy
5. Hat kör, 9 ellenfelet le kell körözni (Zonda R-ekkel mennek), a másodikat nem sikerült utolérnem, az utolsót viszont kétszer, így meglett elsőre
Jutalom: 10 gold

(#5428) Kronok


Kronok
aktív tag

Born for Victory

Stage 04

Goal 1: Speed Snap - Silverstone
Goal 2: Eleminattion - Silverstone - nem lehet elhagyni a pályát
Goal 3: Speed Record - Silverstone
Goal 3: Speed Snap - Silverstone
Goal 3: Hunter - Silverstone
Goal 4: 3 lap Cup - Silverstone - 1. körben az első ötben lenni, 2. körben első ötön kívül lenni, 3. körben
Goal 5: 3 lap Cup - Silverstone - 90 mp az élen, 3. helyre visszaállni, majd megnyerni a futamot

Jutalom: 15 000 pénz

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5429) Kronok


Kronok
aktív tag

Born for Victory

Stage 05

Goal 1: 1 lap Cup - Hockenheimring - 91 méteren belül kell maradni a mögötted lévőhöz képest és első helyen kell végig maradni
Goal 2: 1 lap Cup - Hockenheimring - menetiránnyal ellentétes irányban, ütközés nélkül kell áthaladni elsőnek a célon, kormány-fék segítség kikapcsolva
Goal 3: Speed Record - Hockenheimring
Goal 3: Elemination - Hockenheimring
Goal 3: Hunter - Hockenheimring
Goal 4: 2 lap Cup - Hockenheimring - 3:02 alatt kell nyerni
Goal 5: 6 lap Cup - Hockenheimring - 9 ellenfélt kell lekörözni

Jutalom: 10 arany

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5430) Buster17 válasza Kronok (#5428) üzenetére


Buster17
addikt

Goal 1 nél elakadtam.
De nem csinálom tovább mert úgy se tudnám befejezni. Nincs annyi keretem meg amúgy is a játék elején vagyok nem fog kelleni a kocsi még

(#5431) oz82 válasza Buster17 (#5430) üzenetére


oz82
senior tag

Neke meg az volt a gondom hogy túlfutottam a 91m-en mert néha olyan lassan veszik a buta botok a kanyarokat :C

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#5432) Petya25 válasza oz82 (#5431) üzenetére


Petya25
addikt

Szerintem még az előző napnál tartott.

A 91m-es futam nem volt gond, de a visszafele futam az elég szar, szerelek. :)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5433) oz82 válasza Petya25 (#5432) üzenetére


oz82
senior tag

Ja igen sorry, :B
A visszafele kör nem volt vészes csak nekem nehezen akart megfordulni a kocsi még tolatni is kellett. Aztán mikor átrobogtam a célon még nem tűnt fel szemből az ellenfél.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#5434) Lirion válasza Buster17 (#5430) üzenetére


Lirion
addikt

Ez okos döntés, mennyivel jobb lesz később több száz goldért megvenni az autót, mint most mondjuk bot butítással, tuning nélkül végig tolni a szériát. :)
Az autó teljesítménye és különlegessége alapján kb. 700-800 goldért lehet majd megvenni, ami elég sok.

(#5435) Mezcal


Mezcal
addikt

Még csak most próbáltam ki a Nascar versenyeket, hát jó nagy csalódás. Köze nincs a Nascaros versengéshez, az autó nem úgy viselkedik, a versengés nem olyan, az előzés sem. Legnagyobb probléma, hogy nincs beállítva fojtótárcsa, ami miatt vicc az egész.
GT6-tal játszom, ott fojtótárcsás versenyek vannak, olyan az egész, mint a tv-ben. Véleményem szerint ebben a formában nem szabadna Nascart rakni az RR3-ba.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5436) Aladdin válasza Buster17 (#5430) üzenetére


Aladdin
senior tag

Ne add fol. Az otodik napon vagyok tul, meg mindig az alap autoval. Van lehetoseg a butitasra, csinald meg, menni fog!

(#5437) lalikaone


lalikaone
csendes tag

cső srácok! az oldalon regelve uj vagyok, bar olvasom egy ideje ezt az rr3 fórumot. (lvl 54 kb 2 hónapja játszok) hát elég érdekes ezek a born for victoryban adott feladatok.. de összességében könnyű volt eddig. tuning és 95%ban butítás nélkül meglettek a napok, de ezzel a mai nürburgring nappal megszenvedtem.. utálom ezt a pályát..de készvan :DD

(#5438) Lirion válasza lalikaone (#5437) üzenetére


Lirion
addikt

Ma már rendkívül könnyűek ezek a feladatok. Amikor a road to le mans megjelent, akkor még vért izzadtunk 1-1 nap teljesítésévél.
- a célok teljesítéséről semmi tájékoztatást nem kaptál, szóval az előzz meg x autót és hasonlókban neked kellett számolgatni, hogy hogy állsz
- a no collision az tényleg no collision volt, ha egy hangyányit neki koccantál egy másik autónak, buktad a célt
- a no offtrack kitételnél egy kerék se mehetett le a pályáról, ma már elég egy keréknek a pályán maradni hozzá.
- ha buktál egy célt, azt csak a verseny végén tudtad meg (rtlm-ban volt egy 5 körös le mans-i verseny, no offtrack no collision kitétellel)

(#5439) Buster17 válasza Lirion (#5434) üzenetére


Buster17
addikt

nekem nem akar butulni valamiért :(

(#5440) Lirion válasza Buster17 (#5439) üzenetére


Lirion
addikt

Amikor elindulsz, a zöld lámpa után nyomj retire-t, majd continue, continue, aztán indítsd el újra a versenyt, és ismét retire a zöld lámpa után. Endurance, speed snap/record, Hunter és autocross versenyeknél látszik a legegyértelműbben, hogy gyengültek, cup versenynél az összidőt nézd, egyre többnek kell, hogy legyen. Ha korábban gyors voltál, akkor kellhet akár 5-10 butítós kör is, hogy elkezdjenek érdemben gyengülni.

(#5441) Aladdin válasza Buster17 (#5439) üzenetére


Aladdin
senior tag

A 4. és 5. napon is van Elimination, ott könnyű butítani...

(#5442) Buster17 válasza Lirion (#5440) üzenetére


Buster17
addikt

ja hát igy egyszerűbb. nem tudtam hogy retrivel is működik. Mindig megvártam hogy lejárjon az idő vagy utolsónak értem a célba. :R

szer
Ha butítok akkor már mindig buták maradnak?

[ Szerkesztve ]

(#5443) Lirion válasza Buster17 (#5442) üzenetére


Lirion
addikt

Attól függ, ha nyersz, akkor egy kicsit mindig jobbakat kapsz majd, de cup versenyen pl. meg lehet azt csinálni, hogy folyamatosan feltartod a botokat és lassú köröket futsz, akkor nem emeli a botok szintjét, sőt, ha elég hatékony vagy még az is lehet, hogy a nyerés ellenére gyengébb botokat fog sorsolni. :)

A reitre-s megoldás csak az ilyen pár napos eseményeken működik, a rendes szériákban sajnos nem. Itt azért működik, mert ha kilépsz, akkor is feldobja, hogy goal failed, tehát vereségként könyveli el a rendszer a versenyt és emiatt kapsz majd gyengébb botokat.

[ Szerkesztve ]

(#5444) Buster17 válasza Lirion (#5443) üzenetére


Buster17
addikt

nyomok retiret de nem írja hogy failed. :F Valamelyik versenynél viszont kiirta. Mostaninál nem

(#5445) Lirion válasza Buster17 (#5444) üzenetére


Lirion
addikt

A born for victory stage 4 esetében a 3. feladatnál (és a többi ahhoz hasonló feladatnál) nem megy a retire-ös butítás, a többi feladatnál mennie kell. Fontos, hogy a zöld lámpa kigyulladjon, de én azt is megvárom, hogy eltűnjön.

(#5446) lalikaone válasza Lirion (#5445) üzenetére


lalikaone
csendes tag

speed record feladatban viszont azt vettem eszre, hogy butitasnal mentel mondjuk 250 nel, a retry utan a kovetkezo probalkozasnal meg mondjuk 255 tel, akkor a kovetkezoben viszont nem csokken a botok sebessege, hanem emelkedik 1-2 km/h val.

(#5447) Kronok


Kronok
aktív tag

Born for Victory

Stage 06

Goal 1: 3 lap Cup - Nürburgring
Goal 2: Head to Head - Nürburgring
Goal 3: Head to Head- Nürburgring
Goal 4: 4 lap Cup - Nürburgring - nem szabad elhagyni a pályát és ütközni
Goal 5: Autocross- Nürburgring
Goal 5: Speed Record - Nürburgring
Goal 5 Head to Head - Nürburgring
Goal 6: 4 lap Cup - Nürburgring - 1 kört 1:40 alatt vagy a 4 kört 7:00 alatt kell teljesíteni

Jutalom: 10 000 pénz 5 arany

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5448) kgymac válasza lalikaone (#5446) üzenetére


kgymac
őstag

A 4. helyezettnél gyengébb eredmény esetében butít csak, az éppen aktuális eredményed (+ rr3-ban elért szint, kocsi PR, az aktuális sorozatban elért szint) alapján fogja meghatározni az ellenfeleket, azaz sok butítást is haza lehet vágni egy kiemelkedő eredménnyel. Érdemes csak kicsivel nyerni.

A 7/2 endurance elég szivatós, elég magas átlagot kell elérni. Nálam 12km fölötti táv alatt sem jött össze az átlag, ezért skipeltem (-1km/h, az első 5.1km volt + kevés időm maradt a teljesítéshez). A többi feladat egyszerű volt.

[ Szerkesztve ]

(#5449) BikaGT


BikaGT
tag

Online multiplayerben miért van az, hogy toronymagasan nyertem meg két versenyt is, a második sehol nem volt, valahol a pálya közepén megállt mégis másodikként érzékelte, hogy befutottam. Nem volt wifis probléma senkinél tehát nem emiatt előzött meg a "ghost car". Hogy is van ez?

(#5450) #40359168 válasza kgymac (#5448) üzenetére


#40359168
törölt tag

Nekem az simán ment, bár volt egy-két necces ütközés (egynél még szikrázott-csattant is, szerencsére az elején, meg párszor belémjöttek az átlátszó megelőzött autók, ezt utálom a legjobban ilyenkor). Érdemes minél többet menni, mert az idő lejárta után szabadon guruló, lassuló autó sebességét is beleszámolja még az átlagba, és nyilván ha több időt töltött az ember a versenyben, jól megküldött sikánokkal, ez kevésbé problémás. Nem emlékszem pontosan, de 24-25 Km körüli távval, 239-es végső átlagsebességgel lett meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.