Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) l4ci


l4ci
senior tag

Nekem a frissítések óta (már a legújabb verzió van fent) a napi első versenynél, - ami általában LeMans szokott lenni -, mindig lefagy vagy kilép a játék. Van olyan, hogy már a betöltés közben kidob, de olyan is van, hogy az első kör közepén dönt úgy, hogy nem fut tovább és egyszerűen kilép a játékból. A managerek és a bónusz megmarad ugyan, de indíthatom újra az egészet, ami LeMans esetén nem vmi gyors. Ugyan már közel sem laggol úgy, mint a "régi" esetén, de ez a kilépegetés eléggé bosszant. Nálatok rendben fut, tapasztaltatok már ilyen hibát?

Jelenlegi hardver/szoftver: Sony Tablet Z / Android 5.1.1

(#5652) Pepi6 válasza l4ci (#5651) üzenetére


Pepi6
tag

Nekem most tökéletesen működik szerencsére. Nincs probléma vele, sőt naponta kapok 2-3 reklámot is.

Lg G2 - 5.1 android

(#5653) Kronok válasza Pepi6 (#5652) üzenetére


Kronok
aktív tag

1,5 hete semmi reklám, de ma megtört a reklámtalanság

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5654) Mezcal


Mezcal
addikt

6.0-án jobban fut a játék, mint 5.1-en!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5655) Gyurma_13 válasza l4ci (#5651) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Kapod a "kötelező" reklámokat verseny után? Mert nekem azok csináltak ilyet. Kénytelen voltam pénzt áldozni a játékra, hogy megszünjenek. Azóta egyszer sem volt összeomlás.

(#5656) Petya25 válasza Gyurma_13 (#5655) üzenetére


Petya25
addikt

Verseny utáni reklám van még?
Hónapok óta nem láttam, pedig nem fizettem nekik.
Free Gold szerencsére van.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5657) DigitXT válasza Pepi6 (#5650) üzenetére


DigitXT
félisten

Én a pálya közepén fél másodperccel is vezettem már magamhoz képest.
Aztán sajnos ez a hatalmas előny stresszelt is picit, elfékeztem -> kuka.:D
De mindenképpen jó jel, hogy lazán megy, és tudom, hol vannak a tizedek:
jahát kérem, be kéne fejezni a kört. Sajnos ott ritkán járok, könnyű hibázni.

(#5658) Sordoran válasza DigitXT (#5657) üzenetére


Sordoran
addikt

Már én is feladtam, még kb. 6 tized van benne nekem, de egyszerűen nem tudok összerakni egy hibátlan kört. Vagy lassabb vagyok, vagy a határon autózom, de akkor tuti elrontom valahol. Ez a pálya nem enged sok hibát, és az autó se beton stabil, de így legalább kihívás.
Amúgy javaslom, aki ma éjfélkor első lesz, az mondja a következőt, lehetőleg minimális goldból maxolható autó legyen. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5659) kgymac


kgymac
őstag

Elindult a Stingray-es event. A javítási idő 1 óra 35 perc. Az első körös fejlesztések pénzesek (40-60e), 10 perc alatt. Második kör 2 pénzes fejlesztés (30 perc), a többi goldos (15-20), a harmadik kör pénzes fejlesztései 1 órásak.
Első nap:
1) kupa, Laguna seca, 1 kör, nyerj
2) kupa, laguna seca, 1 kör, driftelj összesen 6 mp-et és legyél legalább hatodik vagy ne és legyél az első 3-ban.
3) kupa, Indianapolis, road curse 2 kör, legyél legalább 3.
szerk: repülő rajt, indulás a 3. helyről, a 4-en egy jóval gyorsabb kocsi :)

[ Szerkesztve ]

(#5660) kgymac válasza kgymac (#5659) üzenetére


kgymac
őstag

Első nap: jutalom 5 arany, elég könnyű volt.

(#5661) DigitXT válasza Sordoran (#5658) üzenetére


DigitXT
félisten

Tekintve, hogy elindult az új Challenge, hagynám ezt az őrült TT-zést...
Belefáradtam az erőltetésébe, pedig tudom, hogy össze lehetne hozni,
"könnyen" egy Top10-es időt: az se rossz, hogy Pepi6 Top20-ba került.

Olyan szinten elfáradtam, hogy megnéztem a Ghostodat de nem hogy
1 másodpercet vertem volna rá, ahogy elméletben van, hanem kaptam.

Ui: nem vicc, hogy a WR időnek simán odacsaptam 2-3 tizedet, jó pár
kanyar erejéig
, csak félúton olvadt el és fordult át hátrányba...:))

(#5662) BikaGT


BikaGT
tag

Eddig nagyon könnyű a Stingray Evolution. Ráadásul szerencsére a szerelési idők és a fejlesztések sem vészesek. Kíváncsi leszek a végére, hogy mennyit fog nehezedni.

(#5663) l4ci válasza Gyurma_13 (#5655) üzenetére


l4ci
senior tag

Hmm, nem! Semmilyen reklámot nem kapok se az elején se a végén... Akkor ez lehet az oka, mert régebben soha nem volt ilyen szintű összeomlás. De az a fura, hogy csak LeMans esetén lép ki, de teljesen véletlenszerű helyen, van hogy az első körforgalom után gondolja meg magát és dob ki...

(#5664) Gyurma_13 válasza l4ci (#5663) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Petya25 azt mondta, hogy már nincsenek reklámok. Pedig azt hittem, hogy azért omlik össze a játék neked. De ezek szerint más oka is lehet.

(#5665) DigitXT válasza DigitXT (#5661) üzenetére


DigitXT
félisten


Tessék: Top10 ("Rengeteg" van még benne, ez csak jelenleg a rekordom: 9. hely:D)

[ Szerkesztve ]

(#5666) Pompi válasza DigitXT (#5665) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem tudsz leállni :DDD

Feel Good Inc.

(#5667) DigitXT válasza Pompi (#5666) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha Pepi6 válaszul fut egy Top3-at, muszáj lesz lenyomnom a WR-t.;]

(#5668) Sordoran


Sordoran
addikt

Stage 02

Goal 1: Cup - Mount Panorama 1 kör - Nyerj
Goal 2: Cup - Mount Panorama 2 kör - Ne hagyd el a pályát és nyerj
Goal 3: 3 event: Speed snap, Hunter, Elimination - Nyerd meg az egyiket
Goal 4: Cup - Melbourne 3 kör - Sérülés nélkül nyerj

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5669) Pepi6 válasza DigitXT (#5665) üzenetére


Pepi6
tag

Na erre semmi szükség nem volt :D

Mindenesetre hatalmas grat ;)

(#5670) Kronok


Kronok
aktív tag

Stage 3/3-al kinek mi az élménye?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5671) oz82 válasza Kronok (#5670) üzenetére


oz82
senior tag

Hát fel kell pimpelni a kocsit hozzá. Kellett rá nekem a pénzes tuningok + minimum 3 goldos fejlesztés (motor, hajtás, kipufogó), így tudtam első lenni éppenhogy.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#5672) .Habi válasza Kronok (#5670) üzenetére


.Habi
csendes tag

A pénzes tuningon kívül szükség van sajnos a Body (15) és az Exhaust (16) következő gold-os tuningjaira, illetve az utána lévő pénzesekre is. Utána kikapcsolt assist-okkal éppen megvan.
Vagy a Drivetrain 2. upgrade-ja 18 goldért + a pénzes.

[ Szerkesztve ]

(#5673) rumos14 válasza .Habi (#5672) üzenetére


rumos14
nagyúr

lebutítás?
erősen gondolkodom rajta h hagyom a francba ezt az autót.

(#5674) Sordoran válasza rumos14 (#5673) üzenetére


Sordoran
addikt

Vagy skip. Bizonyára goldért megvehető autó lesz, szóval még mindig olcsóbb tuningolva, vagy pár skipet használva megszerezni, mint utána teljes (vagy 20% kedvezményes) áron. Tuning hosszú távú befektetés végül is, csak legyen ésszerű keretek között megvalósítható az a szint, ami kell hozzá.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5675) .Habi válasza rumos14 (#5673) üzenetére


.Habi
csendes tag

Lebutítás sajna nem megy, se offline, se online. :(

(#5676) .Habi válasza Sordoran (#5674) üzenetére


.Habi
csendes tag

300 gold lesz a teljes ára.
Remélem többet nem kell goldot költeni az event alatt rá, mert nem nagyon szeretnék.

(#5677) oz82 válasza .Habi (#5675) üzenetére


oz82
senior tag

PErsze hogy nem megy a butítás hiszen csak gyorsulás van, ott meg mindegy Butítás csak a kanyarsebességen lassít!

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#5678) rumos14 válasza Sordoran (#5674) üzenetére


rumos14
nagyúr

elképesztő 300 gold az ára. jelenleg 2 olyan szériában szerepel, ahová utólag lett betéve, minimális arany jár az újra 100%-os teljesítésért.
felhalmoztam 2000 feletti aranyat, de ilyen autóért inkább sajnálom.

(#5679) Sordoran válasza rumos14 (#5678) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha nem kell az autó akkor persze, kihagyható. Én speciel sajnálnám abbahagyni, ha már van lehetőség megszerezni "olcsón".
Amúgy nekem 3 gold tuninggal (Drivetrain, Body és Exhaust) meglett, úgy, hogy még az ezeket követő tier 3 pénzes fel se ment rájuk. (szerintem elég ezek közül kettőt felnyomni, és utánuk lévő pénzest megvárni és abból is megvan)

Stage 03

Goal 1: Cup - Mazda Raceway 2 kör - Nyerj
Goal 2: Cup - Mazda Raceway 2 kör - Segíts Ahmed-nek, hogy legalább 3. legyen
Goal 3: Cup - Indianapolis 1 kör - Nyerj (Drag race távolságra kezdesz a célvonal előtt)
Goal 4: Cup - Indianapolis 3 kör - Verd meg Magnus-t, vagy segíts Ahmed-nek legyőzni Rusty-t (legyél első, vagy segíts Ahmed-nek hogy 2. legyen)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5680) 485 válasza Sordoran (#5679) üzenetére


485
aktív tag

igen, nekem is 3 goldossal ment.

(#5681) Kronok válasza Sordoran (#5679) üzenetére


Kronok
aktív tag

hát 20 gold skip-et választottam ha több ilyen nem lesz akkor megérte mert 6 futamra kell csak a kocsi és még PR követelmény szint sincs azokhoz a pályákhoz ami a versenysorozaton kívül lesz

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5682) Lirion válasza Kronok (#5681) üzenetére


Lirion
addikt

Day 5/Goal 4 szintén drag race lesz, nem lepne meg, ha ugyanilyen szivatás lenne az is. Egyértelmű gold sink ez a 3. napi drag és valszeg pont azért, mert tudják, hogy ezen a szérián kívül kb. senki többet nem fog vele menni, így költeni se fog rá.
A magam részéről ma este akartam elkezdeni (pont az ilyenek miatt, hogy ne érjen meglepi), de most inkább megvárom az 5. napot és a tapasztalatokat. :) Tartok tőle, hogy a végén érdemesebb lesz skippelni ezt a két versenyt.

(#5683) kgymac válasza .Habi (#5675) üzenetére


kgymac
őstag

Ezzel kissé vitatkoznék. Megy az, csak sok próbálkozás kell hozzá, s nem feltétlenül a 3/3-as verseny alatt kell elkezdeni. A sorrend látszólag nem változik, de jelentősen lassul a mezőny.
Tegnap a melbourne-t kb. 20x toltam végig (direkt, leharcolt kocsival), az utolsó próbálkozásra majdnem sikerült is megnyerni, kb. 30m hiányzott. Szerviz után sima ügy lett, de továbbra is érdemes csak 50-100m-rel nyerni. Az 50m előny ráadásul kissé szivatós is, mert gold nélkül nem nagyon gyorsul a stingray, be lehet ragadni a célvonal előtt
Ma a 3/2-es verseny adja magát a butításra, mert Ahmed-nek kell 3-nak vagy jobbnak lenni, Te lehetsz akár utolsó is.

szerk: ráadásul mintha direkt nem lenne endurance.

[ Szerkesztve ]

(#5684) Lirion válasza kgymac (#5683) üzenetére


Lirion
addikt

A drag race-nél ha előre meghatározott autó ellen mész, akkor nem tudsz butítani. Az kizárólag a kanyarodási sebességre van hatással, gyorsulási versenynél meg ugye nincs kanyar..

Az 50-100 m előny nem szempont a butítás esetén, csakis az idő a szempont. A legjobb megoldás az, ha hagyod párszor a mögötted levőt utolérni, és amikor majdnem elment melletted, kilököd. :)

(#5685) kgymac válasza Lirion (#5684) üzenetére


kgymac
őstag

Bár nincs kanyar, de dragnál gyengébb ellenfeleket ad. Jelen event esetében a résztvevők nem változnak, csak az idejük nő. Ma kétszer is teljesítettem a 3. napot, a lányom profiljával gyengébb (PR szerint) kocsira erősebb ellenfeleket adott, mint nekem (A 3/4 futam esetén kb. 10 mp-cel volt jobb a futam ideje, mint az én profilommal. Mindkettő profillal nyertem, vezetni nagyjából ugyanúgy - bénán, low segítségekkel :B - szoktam, nem hinném, hogy 1-2 mp-nél több eltérés lenne a két profil körei között). Igaz, a lányom profiljával nem mentem kb. 20 elvesztett melbourne-i futamot tegnap.

(#5686) kgymac válasza kgymac (#5683) üzenetére


kgymac
őstag

@.Habi:
A 4/2-ben Ahmed a lányomnál 2:46:779-et , míg nálam 2:48:119-et ment, nem lett akadályozva/kilökve, stb.
A 4/3.as endurance-ban a lányomnál 7.3km, nálam 5.9km kellett az első futamban az első helyhez.
A különbség a 2. napi melbourne-i sikertelen próbálkozásaimban van. ;]

(#5687) kgymac


kgymac
őstag

A 4/3 endurance-ban botok ellen kell menni. Egy bot ellen 3-4 futam is lehet, 100m-enként csökkenti az első helyhez a távot, retry-vel is (a szokásos hiba: más az indulás és a végén a botok listája/eredménye). Nekem folyqmatosan csökkent a kitűzött táv, majd végül 2.6 után 4 km lett :). Kb. 3 futam után 2km lett a cél, ezzel léptem tovább.
A 4/4 a régi stringray-jel fut, ezt is lehet fejlesztgetni (korábban már megvolt a kocsi, 8 szint fejlesztés elég volt a teljesítéshez)

(#5688) l4ci


l4ci
senior tag

Sokan írjátok itt, hogy nehéz volt megnyerni a kihívásokat. Sajnos én már fullra tuningolt kocsival megyek, így nem tudhatom, hogy mi történne alap autóval (gold tuning nélkül). Biztos nem egyszerű, de így maxon még lestrapált autóval is elsőre meglett a Melbourne, meg a többi is.

Engem inkább az bosszant, hogy tegnap a 6. LeMans körben dobott ki ez a mocsok játék. Egyre idegesítőbb, hogy már bárhol képes lefagyni, de csak LeMans-ban! A Stingray küldetés után már biztos, hogy reinstall lesz a vége, ezt most már kivárom, akármi is lesz...

(#5689) oz82 válasza l4ci (#5688) üzenetére


oz82
senior tag

Én ha tudom, hogy le mans les nyomok egy teló újraindítot, eléggé memóriaigényes a pálys és a SP- memóriában nem bővelkedik (még ha a proc és grafika jó még mindíg benne).

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#5690) Sordoran


Sordoran
addikt

Stage 04

Goal 1: Cup - Suzuka 2 kör - Nyerj
Goal 2: Cup - Suzuka 1 kör - Előzd meg Ahmedet a kör végére (Hunter stílus)
Goal 3: Endurance/Drag race/Speed snap - Nyerd meg az egyiket
Goal 4: Cup - Suzuka 1 kör - '69 Stingray 427-et vezetve ne hagyd hogy megelőzzön Ahmed, Hunter stílusban, előnyből indulsz (ha nincs meg az autó nem is fejlesztheted, de így se nehéz)
Goal 5: Cup - Suzuka 2 kör - Ess vissza a 12. helyre, majd nyerj

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5691) rumos14 válasza Lirion (#5682) üzenetére


rumos14
nagyúr

nem tart vki már az 5. napnál? :B
most vagyok a 3/3-nál, arany tuning kéne, gondolkodóba estem, hogy csináljam-e tovább. mert ha most belenyomok 2 fejlesztést, de az 5. napon megint kvázi kötelező még x további, hát akkor már nnna...

(#5692) Buster17 válasza rumos14 (#5691) üzenetére


Buster17
addikt

Most azon gondolkodok hogy nyomassak goldos fejlesztést vagy skippeljem tovább. Mert ahogy nézem ezek még nem nehezéz feladatok talán még megy alap kocsival is

(#5693) l4ci válasza oz82 (#5689) üzenetére


l4ci
senior tag

Sony Tablet Z, van benne 2 GB RAM, régen "csak" laggolt LeMans-ban, de sose lépett ki, sose dobott ki így, mint ahogy most. Itt vmi bug lesz, amit a frissítések közben szedhetett össze. Reinstall majd nulláról és sztem jó lesz az...

(#5694) Kronok válasza l4ci (#5693) üzenetére


Kronok
aktív tag

ki be kapcsolás ezek szerint már megvolt?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5695) #40359168 válasza rumos14 (#5691) üzenetére


#40359168
törölt tag

5. nap 4. menet ipari kicseszés, Indianapolis, a "szokásos" gyorsulási verseny, 15 upgrade-del lehetetlen megnyerni, semmi butulás 10-15 nekifutás után sem. Skip: 35 arany... :W

(#5696) Pompi válasza #40359168 (#5695) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

18/31-gyel ment:
3/6 3/4 3/6 2/5 3/4 2/3 2/3
Ez az utolsó tire upgrade nem volt meg előtte, ez kellett hozzá, enélkül nem ment.
Nem tudom eddig ez így mennyi arany volt (*) . De nem szívesen skippelek, eddig sose tettem.

(*) Szerk: ha jól számoltam rr3 wiki szerint 85 arany ment bele.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#5697) DigitXT válasza Pompi (#5696) üzenetére


DigitXT
félisten

85...:(

(#5698) Pompi válasza DigitXT (#5697) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hja, nem frissítettem és közben kiszamolgattam én is.

A két skip 55 gold lett volna. Ez van, nem bánom.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#5699) DigitXT válasza Pompi (#5698) üzenetére


DigitXT
félisten

Persze, skiphez képest megéri.:K Ez nem az a szint, amikor 1 tuning 195.:DD
Csak ha speciel nem lenne talonban 85 aranyad, akkor... BINGO! Vegyél!:W

Szerk: nem láttam, hogy közben kiszámoltad. Megnéztem a screenshotokat.

[ Szerkesztve ]

(#5700) #40359168 válasza Pompi (#5696) üzenetére


#40359168
törölt tag

Upgrade lesz nálam is, úgy legalább megmarad az arany, ha a végén enyém az autó, meg hát van még két nap utàna, jól jöhet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.