Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) Lirion válasza Fez69 (#5499) üzenetére


Lirion
addikt

Előbb-utóbb el fogsz jutni oda, hogy az okozza a fejtörést, mihez kezdj a több tízmillió r$-sel.

(#5502) kgymac válasza Lirion (#5501) üzenetére


kgymac
őstag

Elkölthetetlen 347M R$-omat elosztogatnám, ha lehetne...

(#5503) Fez69 válasza Lirion (#5501) üzenetére


Fez69
csendes tag

A RR3 megjelenése óta, csaknem 3 éve tolom, átlagosan napi fél órát, de még soha sem volt két millánál több $-om. Nem célom a játék "kijátszása". A szériákat csak 75%-ig viszem általában. A Renault-ra semmi szükségem. A többi szériánál szépen meg is oldották a dolgot, csak itt lett elbaltázva. Remélem javítják.

(#5504) DigitXT válasza kgymac (#5502) üzenetére


DigitXT
félisten

Én inkább aranyra cserélném.:D (Bár kevesebb, mint 10M van, de nem hiányzik.)

(#5505) 485


485
aktív tag

Hoho, bugot találtam. Stage5/1. 40m-nél lecsapja, hogy hibáztam, miközben 91méter előnyöm lehet. ötödszörre próbálom és ugyanaz.

(#5506) Pompi válasza 485 (#5505) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Indítsd újra az eszközt. Nekem volt ilyen még régebben valamelyik Ferrari F1-es kihívásban. Egy reboot megoldotta.

Feel Good Inc.

(#5507) DigitXT válasza 485 (#5505) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem még el sem indult a futam, már a rajtrácson kiírta, hogy failed.:DDD
(De másodjára működött rendesen.:R)

(#5508) 485 válasza Pompi (#5506) üzenetére


485
aktív tag

ok, kösz megoldotta az újraindítás, már megijedtem, hogy 25 arany lesz...
persze mehet is a szervízbe

[ Szerkesztve ]

(#5509) kgymac válasza DigitXT (#5504) üzenetére


kgymac
őstag

Aranyra biztosan nem lesz, mert maguk alatt vágnák a fát. De legalább lehetne küldeni barátnak, akár goldért is... A lányom nem nagyon farmol, az eventeknél pedig mindig forráshiányos (bár gold azért van, ha nagyon kell /max100/).

(#5510) lalikaone


lalikaone
csendes tag

valaki tudja azt, hogy a mclaren 650gt3 lesz e special eventben, vagy csak a z51 corvette?!

(#5511) l4ci


l4ci
senior tag

310-es szint környékén nektek mennyi fame egy szintlépés? Én olyan 270000-re tippelnék, 4-5 db dupla LeMans, jól gondolom?

(#5512) SkyLaci válasza lalikaone (#5510) üzenetére


SkyLaci
őstag

szerintem nem lesz
holnap éjszaka lehet limitált ideig megvásásrolni
Valaki tudja hány órán keresztül szokott nyitva lenni a limitált autók vásárlási lehetősége? (nincs kedvem ezért hajnal 3kor fölkelni)

(#5513) cuebler válasza SkyLaci (#5512) üzenetére


cuebler
senior tag

eccerű, le sem kell feküdni :))

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5514) Buster17


Buster17
addikt

Ha egyszer lemaradtam 20%os akcióról de még nem vettem meg és másik csoportban is van ilyen kocsi és ha ott is eljutok a "feloldásig" akkor újra felajánla a 20%ot vagy már nem?

Ha igen akkor inkább kivárom,de ha nem akkor nem húzom az időt és megveszem.

Porsche spyderről van szó, 845.000r$

(#5515) Petya25 válasza Buster17 (#5514) üzenetére


Petya25
addikt

Akkor már nem adja be újra az egyszeri 20%-ot.
Amúgy most pont történt velem ilyen az RSRS2015 kapcsán, de korábban hiába találkoztam újra egy adott autóval nem ajánlotta fel a kedvezményt.

lalikaone
Szerintem is csak sima vásárolhatóság lesz belőle, nem akció, nem nyeremény.
A Miura is így volt sokáig, aztán egyszercsak volt annyim, hogy egy nyitott pillanatban megvettem.

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5516) Buster17 válasza Petya25 (#5515) üzenetére


Buster17
addikt

Akkor bezúzom annyiért. Köszi

Más
'69 stingray 427 150goldért lehet megvenni. Ez lesz most olcsóbb vagy mi?

(#5517) lalikaone válasza Petya25 (#5515) üzenetére


lalikaone
csendes tag

a miura nekem is igy lett meg, volt annyim es eppen meg lehetett venni, a race spec maseratival szinten igy jartam. amugy 100 as szint felett mennyi aranyat ad szintlepesenkent?

(#5518) DigitXT válasza Petya25 (#5515) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem korábban mindig beadta, amikor az adott autó showcase/TT párosa megnyílt. Igen, ha ez 2-3 szériában is előfordult, akkor 2-3x is. Annyiban egyszeri, hogy adott szériában többet nem ajánlja fel: vagy van annyid, pont akkor, vagy így jártál. Vagy vásárolsz gyorsan goldot/R$-t, mert azt bármikor lehet: ez a céljuk.:K

(#5519) Petya25 válasza Buster17 (#5516) üzenetére


Petya25
addikt

Szerintem nem, ez ennyi és ha kell megveszed.
Persze lehet hogy lesz rá akció a jövőben valakor....

DigitXT
Erre így nem emlékszem, de akkor úgy lehet.

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5520) Pompi válasza DigitXT (#5518) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem korábban mindig beadta, amikor az adott autó showcase/TT párosa megnyílt. Igen, ha ez 2-3 szériában is előfordult, akkor 2-3x is.

:K Nekem is.

Feel Good Inc.

(#5521) SkyLaci válasza lalikaone (#5517) üzenetére


SkyLaci
őstag

(#5522) rumos14


rumos14
nagyúr

meglepő módon nem aranyos autó lesz ez a limitált McLaren, hanem 2,5 misi pénzes.

(#5523) Pompi válasza rumos14 (#5522) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Wow, akkor össze kell lapátolnom egy kis pénzt :) Hátha éjfélkor rá tudok nyomni.
Amíg néha néha megfutottam valami farmkört, addig szépen össze jött egy 10 milla körüli összeg észrevtlenül, azt hittem sose fogy el, aztán az utóbbi idők kihívásai alatt a tuning szépen megcsapolta, most amikor a Renultra rányomtam bementem 2 milla alá. Na majd ma futok egy 10 köröst megint, úgyis 200% RS nap van :)

Feel Good Inc.

(#5524) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Haha, lehet nem RR3, de attól még poén :D

Feel Good Inc.

(#5525) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Valakinek sikerült 100%-osra megcsinálni a nascar-os champion cup-okat? már több mint egy hónapja nyomatom de az utolsó versenyeket egyszerűen nem tudom megnyerni...kezd idegesíteni

(#5526) Pompi válasza SkyLaci (#5525) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nincs az a gold, hogy én azokat feltoljam addig :) A Camry-m PR 53-as, az nem tudom meddig lesz jó, 56%-ig vittem, 75%-re kevés lesz gondolom, a többi PR 50.2 - 50.3 azokkal 50%ig el tudom vinni. Aztán itt megállok majd egy jó időre.

Feel Good Inc.

(#5527) SkyLaci válasza Pompi (#5526) üzenetére


SkyLaci
őstag

hát én már teljesen felfejlesztettem mindent, csak ezek a versenyek választanak el a 100%-os profiltól

(#5528) Petya25 válasza rumos14 (#5522) üzenetére


Petya25
addikt

Akkor lelövöm ha éjjel is kell fentlennem érte. :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5529) Petya25 válasza SkyLaci (#5525) üzenetére


Petya25
addikt

Én a 4 Nascar szériát csak pénzes autókkal toltam és az meg épp az 50% előtt fújt ki az én tudományomat is beleértve. A 100%-ra nálam ott kicsi az esély mert annyi aranyat nem ér az egész....

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5530) Gyurma_13 válasza l4ci (#5511) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Jól gondolod. 300-400-ig, kb. 9-12 dupla kell majd/szintlépés, ha azt is duplázod akkor 4-5-ritkán 6 lesz kb. 300-350-400-hoz viszonyítva. (F40/F50-nel)

[ Szerkesztve ]

(#5531) lalikaone válasza SkyLaci (#5521) üzenetére


lalikaone
csendes tag

koszi, hasznos kis tablazat!

(#5532) 485


485
aktív tag

6/4 csak engem szívat? lehetetlennek tűnik. csak első szint tuning van rajta. lehet, kevés lesz.

(#5533) DigitXT válasza 485 (#5532) üzenetére


DigitXT
félisten

Rálocsolsz egy valag goldot, még akkor is kevés.:( Lövöldözd ki a játékot
addig, amíg gyengébb ellenfeleket ad, szvsz brutális szívatás az a futam...

(#5534) Pompi válasza Pompi (#5523) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Na majd ma futok egy 10 köröst megint, úgyis 200% RS nap van"

Nem lett rossz, managerrel együtt :)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#5535) Petya25 válasza Pompi (#5520) üzenetére


Petya25
addikt

Mondjuk akkor nem értem miért nem kaptál egy -20%-os ajánlatot most az RSR 2015-re? :F

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5536) Pompi válasza Petya25 (#5535) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem azért mert ahova eddig bekerült nálam a 2015-ös RSR ott nem kellett unlockolni. Nem volt egy olyan pont a játékban, hogy feloldottad és beadta a showcase eventjét. Aztán lehet majd a Racing Spiritben ha eljutok odáig majd beadja a 20%-ot, vagy ebben a High-Tech Legendsben. Elég foghíjas nálam a Legend rész még.

Feel Good Inc.

(#5537) Ercsesz válasza rumos14 (#5522) üzenetére


Ercsesz
újonc

Mennyire biztos, hogy pénzes lesz ez a McLarenes autó? Ezt automatikusan felkínálja majd? Esetleg, vagy jut, vagy nem? Vagy kell egy bizonyos szint, hogy elérhető legyen? Eddig már rááldoztam pár aranyat, az utolsó napnál vagyok, és ha nem biztos, hogy pénzért elérem, akkor lehet kell még egy kis aranyat áldoznom. Rutinosabbak vagytok, ha van tippetek, kérlek adjatok tanácsot. 7. nap 2. feladatával küzdök, 22 órám maradt.

(#5538) Pompi válasza Ercsesz (#5537) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem ugyan arról a McLarenről van szó.
Te a challengeben megnyehető P1 GTR-ről beszélsz, ami ha nem tudod megnyerni a kihívásban, 900 goldért lesz megvásárolható a későbbiekben.

rumos14 viszont a limitált szériás 650S GT3-ról.

Szóval ha tudod vidd végig a kihívást, mert utána drága mulatság lesz.

Feel Good Inc.

(#5539) Ercsesz válasza Pompi (#5538) üzenetére


Ercsesz
újonc

Nagyon köszönöm a választ. Ez sokat segített a döntésben. Valóban így már nem mindegy.

(#5540) Gyurma_13 válasza 485 (#5532) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Na ennyit rég szenvedtem, mint a 6/4! Olcsóbban kijöttem volna a skippel, de nem hagytam magam. Csak pénzes van rajta, és nem tudom, hogy ezt hogy gondolták. 800 óra játékkal a hátam mögött, majdnem azt mondtam, hogy ezt nem lehet megcsinálni. Aztán 10-15 próbálkozás után meglett, de csak úgy, hogy az utolsó 5 nem retry, hanem rendes befejezéssel lettem utolsó és lebutultak egy picit, de még úgy sem volt egyszerű.

Persze a szerelőt mindig buktam, és kétszer idegből rányomtam a gyorsszervizre :W

Vajon aki most kezdte a játékot annak is ilyen erős botokat rakott be? ;]
Mindegy már megnyugodtam :))

[ Szerkesztve ]

(#5541) kgymac válasza Petya25 (#5515) üzenetére


kgymac
őstag

Felajánlja ismét 20%-on, ha még nincs meg a bemutatós tier. Így lett meg a Berlinetta és a 911/2015 is. Ha már fel van oldva, csak teljes áron lehet megvenni. Mentés visszaállítása után is működik, a lényeg a showcase feloldása.

A Miura limitált db-os, az akció kezdete adott, a vége pedig változó, a készlet függvényében. Amikor én vettem, 3-4 órája ment az "akció" és volt megvásárolható példány. Csak online lehet megvenni.

@SkyLaci: Igen, a camry-s van meg a lányomnak. 1 db 85 aranyos fejlesztés maradt ki, minden más kellett a PR szinthez (az utolsó tier-ben az induláshoz 250 arany kellett [175+75]. A wiki-ben 70 goldot ír 75 helyett, de 75-öt kellett beáldozni a fejlesztéshez)

[ Szerkesztve ]

(#5542) Buster17


Buster17
addikt

Végre felajánja hogy 35% off a spada de nem tudok rányomni mert szürke :O

(#5543) #40359168


#40359168
törölt tag

Rápróbáltam most az NFS No limits-re, hát vizet se vihet az RR3-nak... Csak külső nézet, nulla fizika, tré az egész. :N

(#5544) DigitXT válasza Gyurma_13 (#5540) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem is bazierős botok voltak. És levágni se lehetett. Kemény menet volt.:K

(#5545) Sordoran válasza Buster17 (#5542) üzenetére


Sordoran
addikt

Szériájában fel van oldva? Nekem is ott volt ma, de a szériáját el se kezdtem így nem tudtam megvenni, viszont szerencsére csak első 3 futamot kell megcsinálni, és rögtön adta is be 35% kedvezménnyel.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5546) 485 válasza Gyurma_13 (#5540) üzenetére


485
aktív tag

Megvan a 6. nap. Szemét volt, de szétbutítottam őket. Eddig megúsztam arany nélkül.

(#5547) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Én végül nem éjszakáztam a 650S GT3 miatt, viszont reggel belépve az a képernyő fogadott, hogy megvehetem. ;)

Feel Good Inc.

(#5548) Kronok válasza Pompi (#5547) üzenetére


Kronok
aktív tag

Szintén, meg is vettem 2,5 millióért, nagy csoda, h nem aranyos lett. Miura nem volt ilyen egyszerű, ott 2 hét is kellett mire sikerült, szerencse itt nem azt a hulye megoldást alkalmazták a megszerzéséhez

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5549) lalikaone válasza Kronok (#5548) üzenetére


lalikaone
csendes tag

nekem is reggel beajanlotta, de nem volt annyi rs-em, szoval meg gyujtogetes lesz, igaz beajanlott egy rs csomagot 80% kedvezmennyel, de valodi penzt akkorsem fogok beletolni.. a jatekbol ugyse veszik ki, szoval raerek vele..

(#5550) schulzy


schulzy
csendes tag

Sziasztok!

Még új vagyok ebben a témában és egy hülye kérdésem lenne, mennyire éri meg ezeket a limitált darabokat megvásárolni, mert most éppen hogy megtudnám venni és nem feltétlenül lenne jó lenullázni a kontómat. Ezeket az autókat későbbiekben is meg lehet majd vásárolni, vagy ez most csak egyszeri?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.