Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) mcdennis válasza Pompi (#5800) üzenetére


mcdennis
tag

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat!

(#5802) mcdennis


mcdennis
tag

Ti milyen segítséggel játszotok (ha van egyáltalán)? Én maximális kormány segítséggel a gázt pedig a játék nyomja én csak fékezem.

(#5803) Buster17 válasza mcdennis (#5801) üzenetére


Buster17
addikt

Napi hirdetések nem jönnek már egy hete. Kiirja hogy free gold de írja hogy nincs most hirdetés. 1 hét alatt 2 hirdetés jött be max a napi 5-6 helyett :(

(#5804) lalikaone válasza Buster17 (#5803) üzenetére


lalikaone
csendes tag

szinten, kb egy hete mostmar azt a napi 1-2 t sem adja be.. tenyleg elgondolkozok neha hogy koltsek ra 1-2 e. ft-ot, es utana hatha jobban es gyakrabban lennenek ilyen ingyen gold szerzesi lehetosegek. (egyebkent a fejlesztok munkajaert meg fizetnek is, de a fejetol buzlik a hal, a EA vezetok penzehsege az kiakaszto tud lenni..

[ Szerkesztve ]

(#5805) Gyurma_13 válasza mcdennis (#5802) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Én nekem OFF, OFF, OFF, javaslom, hogy te is minnél több futamot rásegítés nélkül próbálj megcsinálni. A szériák elején könnyű nyerni, ott kezd a gyakorlást. Persze tableten könnyebb mint telefonon, de én az amateur után, már kikapcsoltam mindent. Az elején csuszkáltam, meg kisodródtam, de aztán belejöttem. Viszont ha jó időket akarsz futni, csak így fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#5806) .Habi válasza Buster17 (#5803) üzenetére


.Habi
csendes tag

Miért nem próbálkozol/próbálkoztok vpn-el? Az utóbbi 3 hétben kb. 1500 goldot sikerült összeszednem. Én a SuperVPN-t használom androidon, usára állítva.

Petya25, te is így farmolsz goldot?

(#5807) lalikaone válasza .Habi (#5806) üzenetére


lalikaone
csendes tag

te mint aktiv hasznaloja a programnak, korul tudnad irni a lenyeget es a mukodeset? koszi!

(#5808) .Habi válasza lalikaone (#5807) üzenetére


.Habi
csendes tag

Indítsd el a RR3-at, jelentkezz be valamelyik közösségi hálózatba (én a google-ba szoktam). Lépj ki a játékból teljesen.
Indítsd el a vpn-t. A jobb felső sarokban a "select location" résznél válaszd ki usa-t, majd connect.
Ha kapcsolódott, lépj be a játékba. Menj a Time trial-hoz és várd meg, míg betöltődik. Ekkor már a free gold logo ott figyel. Nyomj rá és addig folytasd, míg meg nem unod. Néha jön fekete képernyőn, hogy nincs több reklám, de ne foglalkozz vele, folytasd bátran, illetve nekem néha belefagy a reklám előtt (kb. fél perc alatt sem jön be semmi), ilyenkor hard reset és újraindít.
Jó szórakozást!

(#5809) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Ezt meg hogy?

ELITE széria, 12+ CYL SLAM, utolsó futam
Vicces egy bug :))

[ Szerkesztve ]

(#5810) lalikaone válasza .Habi (#5808) üzenetére


lalikaone
csendes tag

Koszonom, goldszerzesnek tenyleg nagyon jo szorakozas! :D

(#5811) 485 válasza .Habi (#5808) üzenetére


485
aktív tag

Kipróbáltam, sikerült, viszont két reklám után nem adott többet, és az értesítési sávban van egy kis kulcs, meg írja, h lehet h a hálózatot figyelik. Ez normális?

(#5812) DigitXT válasza 485 (#5811) üzenetére


DigitXT
félisten

Szintén zenész. Két reklám, és eltűnik a reklámos ikon cakk-pakk, vissza se jön.:F
(De legalább adott be két reklámot - usára állítva -, vpn nélkül általában az sincs...)

Szerk: egyébként most jó áron van gold. A legkisebb pakk 16 helyett 32-t ad. Faja!
Egyetlen bökkenő, hogy az F1 GTR 20% akcióban is 600 gold. Azaz 10KHUF. LOL.

[ Szerkesztve ]

(#5813) Sordoran válasza DigitXT (#5812) üzenetére


Sordoran
addikt

Én kaptam hiper-szuper ajánlatot, csak 9.99 $-ért járt 300ezer pénz, és 10 órára 100% fame bonus, hát nem éltem vele. ;]
2 napja vettem meg Bioshock: Infinite-t DLC-kkel együtt 12,49 €-ért, és sokkal tartalmasabbnak és élvezetesebbnek tartom, mint azt a semmi pénzt és 10 óra hülyére farmolást. :U Jó, igaz lehetne sokáig folytatni mi érné meg ennél is jobban, de nálam egyszerűen ez nem.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5814) DigitXT válasza Sordoran (#5813) üzenetére


DigitXT
félisten

Na, kegyetlen "exkluzív" ajánlat lehetett, ugyenezt nekem is betolta.
Természetesen én sem éltem vele, mert az ilyet nettó baromságnak
tartom. Viszont az "olcsó goldból" vettem, mert "miért ne", de aztán
kiszámoltam, hogy 10K lenne eljutni a GTR-ig, szóval eléggé "LOL".

Ui: egyik szemem sír, a másik meg üveg.:D Vagy hogy mondják.;]

Szerk: eleve R$-t venni, amikor alig bírom kilapátolni az ablakon?:DDD

[ Szerkesztve ]

(#5815) Pompi válasza DigitXT (#5814) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor ezt az exkluzív ajánlatot mindenki megkapta ;)

Feel Good Inc.

(#5816) mcdennis válasza Gyurma_13 (#5805) üzenetére


mcdennis
tag

és te is a fékezést irányítod, a gyorsítást magától csinálja?

(#5817) Petya25 válasza DigitXT (#5814) üzenetére


Petya25
addikt

Nálam is járt ez az ajánlat. :)
A VPN ezek szerint pofára megy van akinek megy van akinek nem.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5818) DigitXT válasza Petya25 (#5817) üzenetére


DigitXT
félisten

Vagy csak a FB-osoknak nem adja... Te amúgy hogyan klónoztad le magad?:DDD
És nevezted át Petya_25-nek? Valamint mindkét profiloddal játszol továbbra is?

(#5819) Gyurma_13 válasza mcdennis (#5816) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Én adagolom a gyorsítást is. Manuális a gáz, és a fék. Tabletten játszom többnyire. Telefonon kicsit nehezebb...

[ Szerkesztve ]

(#5820) BikaGT


BikaGT
tag

Nagyon exkluzív ajánlat volt. Én is megkaptam, de nem éltem vele. Inkább lefarmolom. Viszont legalább tegnap jött 21 gold a reklámokból. :DDD

(#5821) l4ci


l4ci
senior tag

Rég jártam már erre, akkor lássuk a felhozatalt! :)

mcdennis: Fel tudok ajánlani egy közepesen kipörgetett profilt, amivel el tudsz indulni egy kicsit könnyebben, mint ahol most tartasz: van benne 40-50 autó, azokkal már könnyebben tudsz farmolni és tovább haladni. Vagy tudok még egy 3.1-es fullos mentés is felajánlani, mert azt a profilt már nem használom, abban van kb 100 autó meg sokmillió R$ és kevés arany.

Gyurma_13: Ezt a bugot én is láttam, igaz én az Online Multiplayerben, sajnos screenshot nem készült róla, pedig tényleg vicces hiba... :D

DigitXT: Nagyon durván tolod Te ezt a time trialt! Ahol meg tudtalak verni a full tuningos autókkal, ott is visszaadod elég hamar. Van még mit gyakorolnom, na meg behoznom, most tartok még csak 66%-nál, újra kell játszanom szinte mindent, amit már egyszer régen végigtoltam. De így azért kicsit más, hogy nem kell aggódnom az utánpótlás miatt, nem kell görcsösen farmolgatni ész nélkül... :D

VPN-es reklám-arany: Nekem továbbra is működik USA és Japán használatával. GB és DE viszont alig ad 1-1 reklámot naponta. Annyi a trükk nálam, hogy átállítom az időzónát arra az országra, ahova csatlakozom, mert valahogy úgy tapasztaltam, hogy akkor adja be a több reklámot. Na meg az aranyat. Most hétvégén is 30-40 goldot szereztem csak ezzel. Szóval működik, méghozzá elég hatékonyan. :)

[ Szerkesztve ]

(#5822) DigitXT válasza l4ci (#5821) üzenetére


DigitXT
félisten

Többször olyan idő ellen mentél, amit még kb. alap autóval értem el...:R
Azért amikor különösebb megerőltetés nélkül megyek 7,6 mp-cel gyorsabb
kört a saját időmnél, volt változás tuningban - noha fulltól messzi vagyok.:B

23/34 tuning van rajta: PR34,7-es a gép.:D (A Tiéd - ha jól láttam - PR41,6.)
PR15-ös Porsche PR23,1-es ellen keményebb dió volt: elköltöttem 2 goldot!
Szerk: de drive-ra költeni ~34Ft-ot nem olyan nagy érvágás, hogy vacakoljak
a backup visszatöltésével. Amikor Top10-es időkre hajtottunk, ott kellett sok.

[ Szerkesztve ]

(#5823) l4ci válasza DigitXT (#5822) üzenetére


l4ci
senior tag

Látom jó ellenfél leszel TT-ben, szinte mindenhol te vagy az első nálam, vagy ahol nem, ott hamarosan az leszel, mert mindig visszavágsz... :D
Megpróbálom majd a ghostod ellen is, kíváncsi vagyok hol rontom el nagyon. Az az érdekes, hogy volt olyan pálya, ahol saját magam ellen mentem és a mostani fullos kocsikkal sem tudtam már követni saját magam, tehát nagyon elszoktam már az időmérőktől. Az Ariel Atom V8-al pl harmadjára, vagy negyedjére sikerült az első szabályos kör, mert az első kanyart a célegyenes végén mindig elfékeztem és kicsúsztam - érvénytelen kör, kilép, újrakezd... Utána persze mindenhol előbb fékeztem, hogy legalább egy érvényes köröm legyen, benne is maradt jónéhány másodperc, kíváncsi vagyok meddig tudom még javítani, mert Suzukát kifejezettem szeretem, csak sok benne a trükkös kanyar, meredek féktávokkal... :)

(#5824) DigitXT válasza l4ci (#5823) üzenetére


DigitXT
félisten

mindig visszavágsz
Ha van mivel, akkor igyekszem.:D Sajnos, az Atomnál pont nincs: fullos kocsival
mentem anno (a pénzcsalós profilban) azt az időt, amit megfogtál 14 ezreddel.:K
Most minimál tuning van rajta (hiába, válság van). Esélyem sem lesz visszavágni.
Esetleg azt eljátszhatom, hogy "kölcsönzök" tuningot: megdöntöm az időt, majd
visszatöltöm a profilt... Csak félek, hogy belement nekem közben (néha szokott),
és ott maradok a végén egy feleslegesen feltuningolt Atommal, goldok nélkül...:(

nagyon elszoktam már az időmérőktől
Ó, hát ez mindig így van. Poénból elindultam a Top10-es idő ellen: elsőre kaptam
magamtól 4 másodpercet. Hiába no, az már "ki volt centizve" picit. Kis gyakorlás
után már csak 1 másodperccel voltam lassabb: vissza kell rázódni a féktávokra...
(Meg mondjuk az is megszokás kérdése, hogy hol a határ, ahol még épp elfordul,
vagy ahol már bele kell egy "lehelletnyit" fékezni a stabilizálásért... ha nem kellett
volna, az ugye nettó veszteség, pláne, ha kigyorson történik, úgy halmozottan.:DDD)

[ Szerkesztve ]

(#5825) Petya25 válasza DigitXT (#5818) üzenetére


Petya25
addikt

A Gmail-es és a FB-os loginom van mögötte, nincs benne trükk.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5826) Pepi6 válasza DigitXT (#5824) üzenetére


Pepi6
tag

Ajjajj... Megint TT időket posztolgatunk? :DD

(#5827) DigitXT válasza Pepi6 (#5826) üzenetére


DigitXT
félisten

Neeee...:))

(#5828) kgymac


kgymac
őstag

Van új frissítés, néhány új autóval, eventekkel.
Az event 8 napos, egy a-m vulcan-t lehet nyerni a végén.
Az event felülete új -legalábbis nekem, bár lehet, h láttam már- , limites (ticketes, 3-ad ad, ebből 1-el elvesz, ha elindul az event). Az első nap (?) amatőr szériás kocsikkal+a vulcannal kell menni, pontokat() kell gyűjteni, szintlépéskor ad jutalmat (eddig 5goldot adott, a 10. után adja a vulcant). 9 futam után még nincs vége a napnak :(, de lehet h ennek örülni kell. A vulcan szerviz 2 óra, fejlesztés első köre is (nekem még tart, de biztos goldos lesz a következő kör, néhány rs$-os kivételével). Nekem randa trabis libaf@s vulcant adott, de festhető/matricázható szerencsére.

A havi jutalmak hasonlóak a novemberihez, de 31-én adja az utolsó goldot.

[ Szerkesztve ]

(#5829) Kronok válasza kgymac (#5828) üzenetére


Kronok
aktív tag

kicsit visszavettek a havi mutatványban, az első 2 hónapban többet lehetett azért kapni (vagy csak az elsőben?), de örüljünk ennek is :)

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5830) rumos14 válasza kgymac (#5828) üzenetére


rumos14
nagyúr

érti vki ezt az új challenge rendszert? reggel csak 1 percem volt frissíteni. most már nem naponta nyílnak meg az újabb szintek, hanem bármikor le lehet nyomni? vmi trükk azáért biztos van benne és arra megy ki az egész h még több aranyt költsünk :)

(#5831) cuebler válasza rumos14 (#5830) üzenetére


cuebler
senior tag

a trükk az, hogy ha elcseszel egy futamot, visszadob az elejére. hogy ez most a szint vagy az egész challenge eleje, szerencsére nem sikerült megtudnom. de lehet, hogy azt is ki lehet váltani goldért... melbourne-be n megforgattak és már nem értem vissza az elejére.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5832) Kronok válasza cuebler (#5831) üzenetére


Kronok
aktív tag

a pályákat nem random módon adja? amikor az egyik pályát teljesítem kilép belőle, jön egy szerencsekerék szerűségű effekt elindul a szöveg és csak megáll, vagy csak én néztem ezt be?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5833) Buster17


Buster17
addikt

remélem mostantól nem ilyen lesz az összes ingyenesen szerezhető autó mert ehhez aztán nagy pofa kell

(#5834) 485 válasza Kronok (#5832) üzenetére


485
aktív tag

úgy láttam randomban dobálja a versenyeket, én 12-es valamiig jutottam, az már a második szint, vagy nap, vagy fogalmam sincs, hogy mi, de végig lehet tolni az egészet elméletileg.

[ Szerkesztve ]

(#5835) Pompi válasza Kronok (#5829) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

itt vannak a havi gold osztások:

augusztus (105) - szeptember (125) - október (125) - november (105) és itt a december (105) :

Két jobb hónap volt, de úgy néz ki beálltak a 105 aranyra.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#5836) NNME


NNME
tag

A pályák és a versenyek mennyire randomok?

Nekem eddig volt:
1 kör Laguna Seca
1 autocross Brands Hatch
2 kör Suzuka East - BOSS

1 autocross Melbourne
1 hunter Brands Hatch
2 kör Melbourne - BOSS

1 kör Nürburgring Night
1 kör Silverstone
1 autocross Melbourne
3 kör Richmond Evening (elég fura volt utcai autókkal ezen az ovál pályán :D)

(#5837) cuebler válasza 485 (#5834) üzenetére


cuebler
senior tag

valahol írja is, hogy randomizált helyszín, versenytípus és körülmények (nekem eddig kétszer steering help off és egyszer steering pulling left - balrahúz).

NNME: akkor mégsem random, mert nekem is ugyanezek voltak.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5838) kgymac válasza cuebler (#5831) üzenetére


kgymac
őstag

Elsőre engem nem dobott vissza, csak figyelmeztetett, ha a retry-t is elszúrom, visszatesz az elejére.
Szerencsére volt mentésem, gond nélkül elfelejtődött a bukta. Minden sikeres futamot menteni kell (amíg mobilnettel bírom :) ).

szerk: a melbourne 2 körös nálam nem volt boss, csak az oval.

[ Szerkesztve ]

(#5839) Pompi válasza kgymac (#5838) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem is volt egy retrym sajnos. Volt mentésem, de mégis azt írta, hogy 4 órával ezelőtti az utolsó, nem értettem, mert előtte mentettem, így nem mertem bereszkírozni a restore-t. Úgyhogy most már nincs retry lehetőség, van izgalom :)

Feel Good Inc.

(#5840) NNME válasza cuebler (#5837) üzenetére


NNME
tag

úgy tudtam, hogy csak az arcuk nagy a drága tűzmajmoknak.... :D

(#5841) Buster17


Buster17
addikt

Én elrontottam egy versenyt ilyenkor megfogom és gyorskilépek.
Mindig beválik.

(#5842) cuebler válasza NNME (#5836) üzenetére


cuebler
senior tag

majd
Laguna Seca autocross rossz fékekkel
Brands Hatch hunter skidding max 5x
Suzuka GP Circuit speed snap rossz gumik
Le Mans 24h 2 kör cup

Buster17: nekem egyszer így ment el kb 30 versenyem

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5843) NNME válasza cuebler (#5842) üzenetére


NNME
tag

pontosan! micsoda véletlenek! :D

(#5844) Buster17 válasza cuebler (#5842) üzenetére


Buster17
addikt

Igen most kicsit hazudtam hogy mindig. kb 1 hónapja volt ilyen de csak pár napig csinálta utána nem. Azóta figyelek és csinálom amíg működik.

---------------------------------------
Nekem is ugyanezek a versenyek voltak most

(#5845) rumos14 válasza Pompi (#5839) üzenetére


rumos14
nagyúr

az új frissítéssel együtt "véletlenül" és "átmenetileg" a cloud restore funkció sem működik.

érdekesek ezek a random event-ek, vszleg simán elfogytak az ötleteik...

az nem tiszta még, hogy mennyiségben mit jelent ez az új rendszer az eddigi mondjuk 7 nap x 5 verseny helyett mennyi kell az autó elnyeréséhez.

[ Szerkesztve ]

(#5846) zozobá válasza cuebler (#5842) üzenetére


zozobá
csendes tag

Annyira mégse random , mert én is ugyanezeket a versenyeket kaptam eddig, (ios)

(#5847) .Habi válasza rumos14 (#5845) üzenetére


.Habi
csendes tag

A kezdőképernyőn azt írja, hogy 300 000 pontnál kapod meg az autót. Véletlenül pont az utolsó nap utolsó feladatának teljesítésével fog összejönni annyi, szerintem. Elvileg most is 7 nap van rá. Vagyis a feltételek változatlanok, csak nem naponta jönnek a challenge-k, hanem egyben is letolható.

(#5848) Sordoran válasza .Habi (#5847) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, nem is igazán értem minek bűvészkednek ezekkel a nagy pontokkal. Akkor lenne ennek értelme, ha minden helyezésért járna pont, vagy csak top 3, és minél előrébb végzel annál több. És ez alapján lehetne valóban random pálya, vagy válassz 3 adott event közül.
Ráadásul lesz szívás itt is, mert wiki kommentek alapján valaki már Porsche-val versenyez, nem hagyhatja el pályát, nem érintkezhet senkivel, és első kanyaron se tud túljutni (Porsche test track, tudjuk milyen szűk néhol). Skip pedig itt nincs, szóval kb. bukta az autót így.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5849) Kronok


Kronok
aktív tag

3. Retry után: :o :W

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5850) .Habi válasza Sordoran (#5848) üzenetére


.Habi
csendes tag

Hol találtál erre az eventre wiki-t?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.