Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) Pompi válasza BikaGT (#5449) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mert bugos fos.

Feel Good Inc.

(#5452) BikaGT válasza Pompi (#5451) üzenetére


BikaGT
tag

Csak az a baj vele, hogy a heti tizen x ezer bevételre jó lenne, de így egy "elrontott" verseny után visszaveszi a bónuszpénzt... :W

(#5453) Mezcal


Mezcal
addikt


Teljes tuninggal.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5454) lalikaone


lalikaone
csendes tag

az 237es atlagos endurance szopatos volt elegge, pont a kanyargos reszen ertem utol a mezony "javat" azt meg meg is csinaltam, de az ido lejarta utolso tizedmasodpercben esett le 236 ra az atlag.. de megvan, varom a 2 orat az utolso 2 feladatra..de legalabb eleg sok penzt es fame pontot adnak a 7.napi versenyek :R

(#5455) Buster17


Buster17
addikt

Van egy piros maseratim de nem emlékszem hogy vettem volna mert még nem járok ott ahol ilyen kocsikat lehet venni, de az se rémlik hogy nyertem ilyen eseményen mert még egy eseményt se vittem végig. Hogy is van ez?

Illetve régen,nagyon régen, aszem ez volt az első esemény amivel találkoztam ahol audi r8 spydert lehetett nyerni. Ezt az eseményt most is eltudom indítani az elit részlegen belül. Hogy is van ez?

[ Szerkesztve ]

(#5456) Lirion válasza Buster17 (#5455) üzenetére


Lirion
addikt

Vannak események, amik bekerültek a karrier módba, de a legtöbb csak egy adott időkeretben játszható, utána eltűnik. Az audis mellett a road to le mans, a maseratis vagy két f1-es eseménysorozat is elérhető a karrier módban és lehet, a jövőben bekerül még pár olyan, amin túl vagyunk és már nem elérhető.

(#5457) #40359168 válasza Lirion (#5456) üzenetére


#40359168
törölt tag

Jó lenne, a Lamborghini-ről lecsúsztam... A McLaren amúgy a vége felé elég zúzós volt (az LMP1-esek elleni 6 körös, 3. kör végére legalább 5. helyezésre gondolok főleg), de megvan. Jó kis autó, és a szervizideje is csak 2 óra, ezt külön értékelem.

(#5458) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok
Hogyan méri az időt a játék, meddig lehet befejezni a McLarenes feladatokat? Nem akarok lekésni, épp 1 szakasz van még hátra

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#5459) tutuhawer válasza tutuhawer (#5458) üzenetére


tutuhawer
őstag

Hoppá , bocs, épp átváltott, órákra lebontva. 23 óra van még a végéig.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#5460) lalikaone válasza Lirion (#5456) üzenetére


lalikaone
csendes tag

ugye nem a limitalt race-spec maseratira gondolsz? azt megvettem aranyert, de ha az event meg megvan, akkor kb feleslegesen..

(#5461) Kronok


Kronok
aktív tag

Born for Victory

Stage 07

Goal 1: 1 lap Cup - Circuit des 24 Heures
Goal 2: Endurance - Circuit des 24 Heures - 237kph átlag, nem szabad ütközni és pályát elhagyni
Goal 3: 2 lap Cup - Circuit des 24 Heures
Goal 4: 6 lap Cup - Circuit des 24 Heures - az utolsó 3 körre az első ötbe kerülni
Goal 5: 4 lap Cup - Circuit des 24 Heures - nem szabad ütközni
Goal 6: 1 lap Cup - Circuit des 24 Heures

Jutalom: 15 arany - McLaren P1 GTR

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5462) rumos14 válasza #40359168 (#5457) üzenetére


rumos14
nagyúr

ma reggelre változott a feladat, a verseny végére kell 5. helyre érni.
most pont itt tartok és egyelőre nem igazán megy csak pénzzel tuningolt autóval, 6. helyre érek fel, de az 5. elhúz.

(#5463) lalikaone válasza rumos14 (#5462) üzenetére


lalikaone
csendes tag

nekem az egesz sorozat 0 tuningos autova sikerult szerencsere.

(#5464) rumos14 válasza lalikaone (#5463) üzenetére


rumos14
nagyúr

:R
a le mans pályán a k. hosszú egyeneseken egyszerűen nincs mit tenni, elhúznak az LMP-k.
de akkor ezek szerint a bot butítás ezen is segít.

(#5465) Kronok válasza rumos14 (#5462) üzenetére


Kronok
aktív tag

nálam pont fordítva volt, 5. helyen voltam a mögöttem lévővel harcoltam, h ne előzzön meg

esetleg egy tipp: cél előtti utolsó 2 kanyart én levágtam fékrásegítés kikapcsolt állapotában, aztán fékrásegítés vissza

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5466) Lirion válasza lalikaone (#5460) üzenetére


Lirion
addikt

Ha te is erre gondolsz, akkor igen, erre gondolok. :)

(#5457) skitter
Én még csak ma fejeztem be a 4. napot, szal le vagyok maradva. Eddig nagyon könnyű a széria, csak a 4/4-ben szívtam egyet, mert azt hittem, a 2. körben a 5-nél jobb helyezés kell és simán 4-ként átmentem a rajtvonalon, aztán meg pislogtam, hogy miért failed. :)

[ Szerkesztve ]

(#5467) #40359168 válasza rumos14 (#5462) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ha sikerül felmenni 4-5. helyre, bármikor megelőznének, ki kell forgatni a seggüket, hadd szálljanak bele a falba. Úgyis olyan darálás megy a legelején, igazán megérdemlik. :DDD

(#5468) rumos14 válasza #40359168 (#5467) üzenetére


rumos14
nagyúr

eddig csak egyszer futottam neki, az volt a baj, hogy ketten-hárman utolértek a hosszú egyenesekben, ott meg aztán már gondban voltam, hogy kit is tartsak fel. közben az ötödik előnye csak nőtt és nőtt.
a dupla sikán levágása meg rizikós, sajnos volt már hogy elqrtam...

(#5469) Pompi válasza #40359168 (#5450) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

" Érdemes minél többet menni, mert az idő lejárta után szabadon guruló, lassuló autó sebességét is beleszámolja még az átlagba, és nyilván ha több időt töltött az ember a versenyben, jól megküldött sikánokkal, ez kevésbé problémás."

Minden bizonnyal ez is egy jó megoldás, de én egyszerűen lefékeztem mikor lejárt az idő. 12km-et mentem, a Porsche kanyaroknál lett vége, az akkor egy ideje előttem menő autót már nem előztem meg, nem akartam plusz időt. Majd mielőtt lejár az idő satu. 245km/h körül lett a vége.

Feel Good Inc.

(#5470) rumos14 válasza Pompi (#5469) üzenetére


rumos14
nagyúr

ezt a feladatot elsőre buktam, mert nem nyomtam satut a végére és a már kezelhetetlen autó persze pont nekiment a porschés jobb-balra egyikében az előttem kolbászolóba... fail...
másodikra miután elértem a 250-es átlagot, beálltam az előttem álló mögé, várva, hogy leteljen az idő, de közben meg csökkent az átlagsebességem... 238 lett a vége :U

(#5471) Petya25 válasza Pompi (#5469) üzenetére


Petya25
addikt

Jaja
Az utolsó másodpercben satu és az alig ront az átlagon, nem volt probléma.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5472) #40359168 válasza Pompi (#5469) üzenetére


#40359168
törölt tag

Annyi, hogy a hosszú futammal több zsét meg pontot ad, ami nálam szempont volt. Elég kevés aranyam volt, és úgy voltam vele, ha szintet lépek, kapok 35-öt, ami pont elég egy skip-hez (anno az Aston-t úgy buktam, hogy nem volt keret se fejlesztésre, se skip-re, és lejárt az időm).

(#5473) Buster17


Buster17
addikt

Holnap 15:00ig van az esemény?

(#5474) Gyurma_13 válasza Buster17 (#5473) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Ez mindenkinél más, én 3 napja kezdtem, még van 4 napom.

(#5475) Sordoran válasza Buster17 (#5473) üzenetére


Sordoran
addikt

Annyi napod van rá ahány napos az esemény. Emiatt érdemes adott napon minél később kezdeni. Hogy miért?
7 napos esemény esetén, ha elkezded hétfő reggel, akkor vasárnap megkapod utolsó napi feladatokat, de csak másnap reggelig van időd megcsinálni. Ha viszont hétfő késő este kezded el (még éjfél előtt) akkor is vasárnap kapod meg utolsó napi feladatokat, de még hétfőn is tudod csinálni ha megcsúsznál velük.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5476) Buster17 válasza Kronok (#5461) üzenetére


Buster17
addikt

Goal 4ben lehetek első vagy 5. nek kell cérba érni? Elsö kanyar után az első vagyok...

(#5477) Pompi válasza Buster17 (#5476) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Első ötben kell végezni. Tehát lehetsz első is akár. Én második lettem.

Feel Good Inc.

(#5478) lalikaone válasza Lirion (#5466) üzenetére


lalikaone
csendes tag

a limited versenyvaltozatra gondolok. de vegulis annyira nem gaz mert abban az eventben elegge adjak majd az aranyat ahogy latom a cikkben. :C egyebkent valaki innen tagja valamilyen csapatnak? milyen a csapatverseny modja a jateknak? erdemes jatszani vele, vagy televan cheaterrel mint a time trial es online versenyek?!

[ Szerkesztve ]

(#5479) Petya25


Petya25
addikt

Ez egész jó nap volt.
Meglett a P1 GTR, megnyílt vele két széria (az is ami a hiányos spirit miatt volt zárva) és jött egy egyszeri bónusz a RSR 2015-re is, ami be is pattant a garázsba. Sajna annyi aranyam nem volt hogy a szintén egyszeri offal feloldott F1 GTR is meglegyen. Sebaj az ráér csak abban a szériában kell míg a 2015 háromban is.

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5480) rumos14 válasza Petya25 (#5479) üzenetére


rumos14
nagyúr

a McLaren generations csak akkor nyílik meg, ha a Racing Spirit-ben 34 trófea van, nem?
én még el sem kezdtem azt, egy autóm sincs meg belőle :U a Renault elég gyengusznak tűnik, a Vantage GTE-ről lemaradtam anno, azt kéne most vszleg 20% kedvezménnyel megvenni. az RSR 2015 ennyi aranyért nem igazán villanyoz fel, rókabőr a köbön.

(#5481) Kronok válasza Petya25 (#5479) üzenetére


Kronok
aktív tag

jó Neked, én múlt héten teljes áron vettem meg, gondolván, h nem rég került a listába úgysem lesz kedvezmény rá mostanában...

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5482) Pompi válasza Petya25 (#5479) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem nem adta be a 2015-ös Porschét, pedig lecsaptam volna rá.
Múlt héten adta be hosszú hosszú autós akció nélküli időszak után a Spada Barchettát egy 35% offal, azt bezsákoltam mert nem volt még meg, annyira hitvány, hogy sajnáltam rá az aranyat :)

Mindent összevetve az utóbbi időszak egyik legjobb challenge-je volt ez a McLarenes szerintem. Ugyan mindenkinél más és más a nehézségi szint, én nem trükköztem semmivel, volt is ami megizzasztott, de hát az a jó ha van kihívás. A 6/4 volt az ahol kénytelen voltam egy goldos tuningot is rátenni, anélkül nem tudtam tartani a lépést a másik P1-gyel.

Feel Good Inc.

(#5483) Petya25 válasza rumos14 (#5480) üzenetére


Petya25
addikt

Nekem eddig azt írta, hogy a Spiritben hiányzik még 4 trófea (azóta se toltam bele aranyat hogy legalább az a 4 meglegyen) és addig zárva lesz. De most hogy a P1 GTR meglett, kinyitotta és alá még egy High-Tech Legends is nyílt, ami szerintem eddig nem volt ott (vagy csak nem emlékszem).
Az RSR-re tök váratlanul rátolta az egyszeri offot, ez ugye az amiről már egy korábbi felodláskor is megvolt csak nem tudtam vele élni. Érdekes, hogy most mégegyszer volt rá 20% off, ahogy az F1 GTR-re is azonnal lett volna 20% off, csak annyim nem volt.

Ja és tök érdekes, hogy lelkesen adott egy egyedi ajánlatot is 50 euro / 619 aranyra amit persze nem kértem, ez 30% off. Mivel ennyi összejön magától is kb 2 hét alatt, nekem nem ér pénzt.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5484) Petya25 válasza Pompi (#5482) üzenetére


Petya25
addikt

Akkor adja be ha elkezded a High-Tech Legends-et és odaérsz (pedig ugye egyszer már fel lett oldva).
Valahol egészen az elején a szériának.

A Mekis kihívás tényleg jó volt és még lesz a Corvette Stingray Z51 / McLaren 650S GT3 is hamarosan...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5485) DigitXT válasza Pompi (#5482) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyet???:O Én beleöltem most vagy 200 goldot, de így se megy.
Mondjuk minden kilövés után eggyel hülyébb botot ad: türelem!

Vagy csak jobban kéne vezetnem. Vagy rosszabbul kellett volna
korábban, amikor még "sétagalopp" volt csak pénzes tuninggal?

Szerk: SpeedyParkins már majdnem elég hülye volt nekem is.:Y
(Viszont amikor összekoccoltam vele merevre fagyott a proggi.)

[ Szerkesztve ]

(#5486) DigitXT válasza DigitXT (#5485) üzenetére


DigitXT
félisten

"Eraser" már ment volna, de falba csapódtam.:D Így "The Raven" már könnyű volt.
Kérdés: az utolsó kihívást egészen komolyan gondolták? (1:40-es kör, amikor már
1:24-ekkel szórakoztatott korábban? A kiegyensúlyozottságon dolgozhatnának...)

Ui: az utolsó futamnak (megint) kétszer volt vége. (Egyszer eljátszotta korábban,
hogy nyertem, manager miatt maradt a kocsi, majd újra vége lett és elromlott.:DDD)

[ Szerkesztve ]

(#5487) #40359168 válasza rumos14 (#5480) üzenetére


#40359168
törölt tag

Jó a Renault. :)

(#5488) Buster17


Buster17
addikt

Nekem ez volt az első kocsi amit ingyen nyertem és semmit költöttem rá. Jó persze le voltam maradva két nappal mert beletörődtem, hogy úgy se lesz meg és kénytelen voltam gyorsszervízt csinálnom meg volt 2 faladat ami skippeltem is. 80gold így is el ment rá a tudatlanságom végett de még se 900 :)

(#5489) Pompi válasza Buster17 (#5488) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mindenképp érdemes kibulizni ezeket a free autókat, még ha bele is kerül némi goldba, mert valóban több száz goldot lehet vele spórolni, hogy nem kell később megvenni.

Feel Good Inc.

(#5490) DigitXT válasza Pompi (#5489) üzenetére


DigitXT
félisten

Én akkor dobtam le majdnem a hajam, amikor láttam, hogy a sz*ros NASCAR-os
kocsik is 750+ goldba kerültek volna, ha nem challengen nyerem meg őket: röhej!

(#5491) #40359168 válasza DigitXT (#5490) üzenetére


#40359168
törölt tag

Én lemaradtam róluk, de nem is veszem meg egyiket se, az tuti. A leggagyibb széria, akkor már inkább Agera R, Zonda R, vagy valami egyéb értelmes autó ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#5492) DigitXT válasza #40359168 (#5491) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát annyiért biztos...:D Amúgy vannak benne jó versenyek, de összességében
rém unalmas, köszönhetően az ismétlődésnek, és hogy a 4 autó tkp. ugyanaz.
Emellett felháborítóan kevés gold jár a széria X%-ra való teljesítéséért: legutóbb
ugye írtam, hogy a 75%-hoz kellett komolyabb mennyiségű goldot rálocsolni az
elbaltázott PR feltételek miatt, erre kaptam cserébe 19-et a teljesítésért. Gáz...

(#5493) rumos14 válasza #40359168 (#5487) üzenetére


rumos14
nagyúr

biztos jó, csak éppen a szériában szereplő többi autóhoz képest a számok alapján gyenge.

(#5494) #40359168 válasza rumos14 (#5493) üzenetére


#40359168
törölt tag

Csak pénzes fejlesztésekkel simán elviszed vele 50%-ig a szériát.

(#5495) Lirion válasza DigitXT (#5492) üzenetére


Lirion
addikt

Na igen, kell vagy 650 gold a 100%-hoz, cserébe a teljesítésért a szponzorokkal és a 25%-os jutalmakkal együtt kapsz kb. 150 goldot. Ha csak egy széria lenne, benne a 4 autóval és elég lenne egyet feltolni, akkor azt mondom, legyen, de így, hogy tök ugyanaz kb. az összes, még az autók is, ez így rablás. Hozzá se kezdtem a szériákhoz és nem is fogok. Nem hiányzik ez a dög unalmas nascarozás...:)

(#5496) DigitXT válasza Lirion (#5495) üzenetére


DigitXT
félisten

Én letoltam mindet 77%-ig, és annyi. Sajnos tényleg ugyanaz.:O
Egyetlen izgalmasabb verseny volt benne, amikor Endurance-ban
valami 28 km-t ment egyik kolléga, én meg nagyon nem értettem,
hogy hogyan: gyanakodtam, hogy kevés a tuning! Végül rájöttem:
vagy bug, vagy nemt'om mi miatt, adott tuningszint után bedobált
sokkal lassabb autókat is, akik egyrészt adták a bónusz 10 mp-t,
másrészt feltartották a gyorsabb botokat, így több kört is minimál
időveszteséggel le lehetett tolni, így végül futottam vagy 30 km-t...
Korábban ezeknek a lassabb botoknak nyoma sem volt és 20 km
is szenvedősen ment, ami ugye kevés volt az üdvösséghez: gáz...
(Egy-két Nascar versenyt is élveztem amúgy, de ahogy írod, ebből
bőven elég lett volna egy széria a "4" "különböző" autóval is.:R)

(#5497) Gyurma_13 válasza DigitXT (#5496) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Meg pár izzasztós Suzuka. Nekem azok tetszettek, mert sosem sikerült elsőre, se másodikra, se harmadikra, se...
:))

(#5498) DigitXT válasza Gyurma_13 (#5497) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem is volt velük némi gondom az elején, de mire odáig jutottam,
hogy szükség lenne a kiszámolt, és Petya25 által szidott, ~4:55-ös
össz-időre, már visszabutították úgy, hogy elég volt a laza 5 perc is.
Bántam is, meg nem is. (Korábban már kiélveztem 5-6 körön, LOL.)

(#5499) Fez69


Fez69
csendes tag

Hiába lett meg a P1 GTR, az új HI TECH szériához meg kellene venni a Renault-t, ami 20% kedvezménnyel is több, mint másfél milla és kell a francnak. Jópofa : )

(#5500) Gyurma_13 válasza Fez69 (#5499) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Nem olyan nehéz összeszedni azt a 1,5 millát. Napi R$ bónusz amikor legalább 150% + a manager és egy F50 vagy LMP-s futam, kb. 400e - 800e-ig is hozhatnak/futam. ( lehet picit felfelé kerekítettem )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.