Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) DigitXT válasza Djuree (#3000) üzenetére


DigitXT
félisten

~15 perc volt az egész.:)

(#3002) Djuree válasza DigitXT (#3001) üzenetére


Djuree
félisten

hogyhogy az egész?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3003) DigitXT válasza Djuree (#3002) üzenetére


DigitXT
félisten

A mai etap. Amíg könnyű, nem igényel sok időt/türelmet.:))

(#3004) Mezcal


Mezcal
addikt




Ezt tudják teljes fejlesztéssel.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3005) Gyurma_13 válasza Mezcal (#3004) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Az a baj, hogy így megölöd a játékélményt. Nekem kb. 5 autóm van maxon a többi általában addig tuningolva amíg R$-t kellett csak hozzá költeni. De még így is túl könnyű nyerni általában.
Jó, néha kell a PR miatt aranyért is fejleszteni, de csak az utolsó pár versenyen.

[ Szerkesztve ]

(#3006) Djuree válasza DigitXT (#3003) üzenetére


Djuree
félisten

hát jó, de a többi a vége felé meg elég szopatós, az autó meg hamar leamortizálódik. a kilépéses trükköt nem alkalmaztam.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3007) Mezcal válasza Gyurma_13 (#3005) üzenetére


Mezcal
addikt

Hát most futom a '95-ös F1-gyel a saját tournamentjét, ott azért van kihívás pl a melbourne-i pályán nyerni, csak az utolsó kör utolsó kanyarjában tudtam előzni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3008) Gyurma_13 válasza Mezcal (#3007) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Értem én, csak azt nem, hogy miért toltad előre fel a tuningokat, miért nem csak ahogy haladsz a vége felé. Ha 3-4 szer nem sikerül, akkor fejlesztesz, akkor több pálya is olyan lenne mint ez a Melbourne. Mert így csak az utolsó pár pálya az élvezhető.

(#3009) l4ci válasza Mezcal (#3007) üzenetére


l4ci
senior tag

Alap autóval tényleg nem lehet könnyű ott nyerni, csak ezüstöt tudtam elérni, majd amikor PR 119-re tuningoltam, akkor majd egy km-t vertem az elsőre is a végén...

(#3010) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ha nehéz egy verseny, akkor a dinamikus ellenfelek miatt előbb-utóbb kapsz könnyebbeket, csak a PR követelmény miatt kell tuningolni. (No meg a TT-k miatt.)

Dive ever, work never.

(#3011) l4ci válasza F-ECT$ (#3010) üzenetére


l4ci
senior tag

Akkor kapsz könnyebbeket, ha nem vagy benne az első 3-ban, különben nem könnyít.

(#3012) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Na meg ugye ott vannak a drag race-ek, volt hogy nem akartam aranyat költeni és kb. 30 nekifutásra sem gyengített. (Legalább is annyira, hogy meglegyen a feladat) Bár ez még 2014 tavaszán volt :)
Most már lehet okosodott az AI

[ Szerkesztve ]

(#3013) DigitXT válasza Gyurma_13 (#3012) üzenetére


DigitXT
félisten

Én olyankor megpróbálom jól leszorítani a reakcióidőmet. Akár kiugrás árán is.:DD
Az utolsó lehetőségnél, ha csak az arany van hátra, nem kockáztatom, mert DNF.

Példa 1:
Aston Martin Expedition, Supafly Gentleman's Bout, Drag Race
3. 11.999 VS. 12.130, 12.109, 11.837
2. 11.937 VS. 11.851
1. 11.903 VS. 11.904 (:O), kiugrás, 11.860

Példa 2:
Pro/Am Supercar Club, Mastare Australasian Extreme Motorsport, Drag Race
3. 10.160 VS. 10.084
2. 10.003 VS. 10.100, 10.090, 10.055, kiugrás, 10.052, 10.063, 10.077, 9.872
1. 9.987 VS. 10.090, 10.057, 10.079, 10.042, kiugrás, 10.034, hagyjuk a francba
De látszik, hogy az arany megszerezhető lett volna az előző (mákos) idővel.:R
Szerk: természetesen az összes váltás Perfect Shift, az nyilván alap az ilyennél.

[ Szerkesztve ]

(#3014) Mezcal válasza Gyurma_13 (#3008) üzenetére


Mezcal
addikt

Hogy fogyjon az aranyom. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3015) DigitXT válasza Mezcal (#3014) üzenetére


DigitXT
félisten

Annyit úgy sem tudsz elkölteni, hogy ne maradjon még úgy is többmillió,
amiért meg ugye előbb-utóbb (ismét) ban jár, szóval jó is ez a hackelés...
Anno milyen jó volt, hogy hagytak békében, azelőtt fizetős játékosként.:O
(Mondjuk tényleg elveszi a kihívást, ha az ember elkezdi rögtön felpakolni
az összes tuningot, és csodálkozik, hogy egyetlen nehéz verseny sincs.)

(#3016) Mezcal válasza DigitXT (#3015) üzenetére


Mezcal
addikt

De már nem tudok mit csinálni, mert elmentette a profilomat a milliókkal együtt, új játékot meg nem fogok kezdeni, túl sok órám van benne. Van azért kihívás így is, pl van egy verseny a kisebbeknél, amit teljes tuningos autóval sem tudtam még megnyerni. Az arany meg arra azért jó, hogy ne kelljen várni a szervizeléseknél, így azért van egy normális játékom, az arany nélkül meg szivatós.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3017) DigitXT válasza Mezcal (#3016) üzenetére


DigitXT
félisten

Van 60+ autóm. Most decemberben kezdtem teljesen nulláról.:B
Két ünnep között a punnyadás során kb. végig játszottam... Nem
kellett soha arany, hogy azonnal kész legyen az autó: volt másik.

(#3018) thrill


thrill
tag

[ Szerkesztve ]

(#3019) F-ECT$ válasza thrill (#3018) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem látszik.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3020) thrill válasza F-ECT$ (#3019) üzenetére


thrill
tag

most már igen (bénáztam)

(#3021) Kronok válasza thrill (#3018) üzenetére


Kronok
aktív tag

Stage 08? ezt hogyan?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#3022) plaszy válasza Kronok (#3021) üzenetére


plaszy
őstag

Ez még a 412-es széria.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#3023) Edebácsi


Edebácsi
csendes tag

Megint megszivatott a jatek :( A mai Ferraris nap 3. állomasan egyszer csak ujraindult, elvesztette a mai addig jatszott eredmenyeket, es nem lehet semmivel jatszani. Minedenre kiirja hogy nem tudja letolteni a jatekbeallitasokat, ellenorizzem a net kapcsolatot. Ujrainditottam a gepet semmi haszna. Net van mert menteni visszaallitani tud, a baratok listajat is latom, a tabon minden mukodik, jatekbeallitasoknal azt irja minden naprakesz.
nem tudom mit szivat, es hogy oldjam meg. Valakinek tipp?

(#3024) F-ECT$ válasza thrill (#3020) üzenetére


F-ECT$
titán

És mit kellene látni?

Dive ever, work never.

(#3025) magery válasza F-ECT$ (#2997) üzenetére


magery
tag

Az lehet, de akkor aki később kezdte el a játékot annak hogy hogy nincs korlátozva? Nem értem. :(

"Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."/Woody Allen/

(#3026) Pompi válasza magery (#3025) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nagyjából sehogy. Élek a gyanúval, hogy a haverod egyszer már elkezdte régebben, még ha nem is jutott sehova, csak feltelepítette a játékot mondjuk.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3027) magery válasza Pompi (#3026) üzenetére


magery
tag

Biztosan nem, mert addig nem is volt olyan telefonja amire fel tudta volna telepíteni.

"Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."/Woody Allen/

(#3028) Gyurma_13 válasza magery (#3027) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Akkor bug-os a játék, a következő frissítéskor valószínű elveszik neki ez az előnye.

(#3029) DigitXT


DigitXT
félisten

Faszán indul a mai etap. Baleseteznek, előzök, fékezek, megelőznek,
és persze mindig én vagyok a hibás. A Forma 1 megcsúfolása 2.0.:D

Szerk: fel kell tartani őket az elején + imádkozni, hogy nem ütköznek.
És az utolsó kanyarban nem lecsúszni a pályáról, mert az is bukta.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3030) NNME válasza DigitXT (#3029) üzenetére


NNME
tag

Az első challenge még még sikerült kb 10. próbálkozásra, de a második nem akar menni. Eddig legmesszebb a 6. kanyarig jutottam és ott jött belém hátulról egyik paraszt. Vagy megelőznek vagy belém jönnek hátulról. Kb lehetetlen ez most így nekem.. még próbálkozom vele de azt hiszem ez lesz az első olyan verseny amit ki kell skippeljek.. borzasztó.

(#3031) Edebácsi válasza DigitXT (#3029) üzenetére


Edebácsi
csendes tag

Szivatos volt kisse a nap, de azert nem volt durva. Teny hogy ha baleset van elotted nincs menekves mert az is baj ha elozol de az is ha teged. Szerviz nelkul vegig lehetett nyomni az egesz napot. Az utolso ket reszt teljesen tonkrement autoval is.
Ami viszont eleg bunkesz dolog, hogy mar egy upgrade 110 arany, a jutalom viszont meg mindig csak 5 arany per nap.

(#3032) Edebácsi válasza NNME (#3030) üzenetére


Edebácsi
csendes tag

Probalkozz csak tovabb. A harmadik meg rosszabb. Ott sem kicsuszas sem utkozes.

(#3033) fatorzs válasza Edebácsi (#3032) üzenetére


fatorzs
tag

A másodikat skippeltem, vicc az egész. Volt, hogy az utánam jövő bedobta magát az első kanyarban, és az előttem jövőt ütötte ki. Ilyenkor mit lehet tenni?
A harmadik nem volt nehéz, elvezetgetek én óvatosan, de a rajti tumultust megúszni anélkül, hogy előznél, vagy előznének, és nem is blokkolhatod őket, az pusztán szerencse kérdése.
Akkor inkább pókerezem.

Ami vicces, hogy utána: "start from 13th, gain 5 places and finish 9th" :C

[ Szerkesztve ]

(#3034) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Na beleolvasva a topikba kezdés előtt fel voltam készülve a legrosszabbra :)
Ezzel szemben az első kettő 16. helyet tartós meg lett elsőre, a 13. helyes 3 körös az már szivatósabb volt, annak többször kellett nekifutni és többször a 3. körben ment el valamin a dolog, de meg lett.
Egyelőre itt tartok, az utána következő első helyről indulós, és >274 méterrel nyerős nekem nem megy lestrapált autóval, nyerni tudok, de nem ennyivel - erősek az ellenfelek.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3035) thrill válasza F-ECT$ (#3024) üzenetére


thrill
tag

Benéztem, azt hittem a mostani széria.
Ha mindezt a mezőny közepén kéne művelni, az elég szép lenne.

(#3036) Tibcsi21


Tibcsi21
csendes tag

Szia(sztok)! Hát ez az F1 2014 ötödik nap egy nagyon nehéz nap volt. Főleg, hogy 5 aranyat ad érte. Az első 4 futamot 2 óra próbálkozással sikerült összehozni. A 4. futam szerviz nélküli F1-essel is kivitelezhető.
5/5 könnyű: ütközhetsz, kicsúszhatsz. (9-nek kell beérni).

Real Racing 3 :-)

(#3037) F-ECT$ válasza NNME (#3030) üzenetére


F-ECT$
titán

Én skippeltem. Kapják be :)

Dive ever, work never.

(#3038) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Az 1.-t kb. 20 próbálkozás után sikerült csak megcsinálni. :W :))
A 2.-at 30-adjára se. :O Skip. :DDD
3-4-5 könnyű elsőre ment totál javítatlan autóval.

[ Szerkesztve ]

(#3039) thrill


thrill
tag

Tényleg kapják be, de megcsináltam én is azért. :)

1.-2.-nál bekapcsoltam a full segítséget, hogy eleve ne legyek gyors és ragadtam az előttem lévőre, kanyarokban meg inkább kimentem külső ívre mellé hogy véletlenül se legyen kocc.

3.-4.-nél meg inkább elmentem előre szabadon, majd az utolsó kanyarban megálltam, bevártam őket és tettem amit kellett.

Amúgy most (is) lebukott a rendszer, hogy nem a valós sérülést nézi. A koccolós feladatnál volt hogy besokaltam és már nem sikerült, nekiálltam crashfestet rendezni. Ugyanannyira sérült restart után, mintha csak a kis kocc lett volna. Ergo csak a megtett távot nézi.

(ez volt az eddigi legnehezebb az összes nap közül)

[ Szerkesztve ]

(#3040) NNME válasza F-ECT$ (#3037) üzenetére


NNME
tag

Végül most sikerült. Rengeteget próbálkoztam vele, aztán egyszer valahogy összejött. Valahol 50. próbálkozásra :D

A 3 körös megint meglepett, első kör végén izzadtan hajtottam át a célvonalon aztán látom, hogy nincs még vége :D Szerencsére a második, harmadik körre annyira lemaradtak, hogy csak arra kellett ügyeljek, hogy ne menjek le a pályáról vagy hajtsak bele az előttem levőbe.. :)

Az első két challenege nagyon szemét volt. Ha ilyen feladatokat hagynak, mint a formation körnél, hogy nem szabad előzni akkor az AI-nak miért szabad? Az AI miért nem tud rendesen fékezni és rongyol belém többször hátulról?! [asztalborogatósfuckthisshit.jpg]

(#3041) F-ECT$ válasza NNME (#3040) üzenetére


F-ECT$
titán

A többi tényleg pite volt, de én inkább beáldoztam ezt a kis goldot, minthogy a hajam tépjem. 10x próbáltam meg, abból 8x nem én hibáztam: belém jöttek, vagy előttem kicsúszott valaki. Innentől ez nem kihívás, hanem szerencsejáték, amihez se időm, se kedvem nem volt.

Dive ever, work never.

(#3042) NNME válasza F-ECT$ (#3041) üzenetére


NNME
tag

Érthető, valszeg ha nem vasárnap lenne én is hagytam volna a fenébe. Rengeteg időmet elvette és most lehet ha 1-2 nappal korábban is halok meg miatta :D

(#3043) rumos14 válasza Gyurma_13 (#3038) üzenetére


rumos14
nagyúr

nekem egész könnyen mentek, 5-10- próbálkozásra ezek a "helytartós" feladatok, és ha nem megy, akkor már az első kanyarban kiderül, szóval nem olyan időrabló. vmi baj lehet velem, de én kifejezetten élvezem, sztem tök izgi :) persze amikor az első kanyarban kirepül vki, ott nincs mit tenni, retry. a későbbi feladatok már egyszerűek voltak.

(#3044) l4ci válasza rumos14 (#3043) üzenetére


l4ci
senior tag

Az első kettő helytartós feladat szerintem nem volt nehéz, azokat még a fürdőkádban ázva csináltam meg - vízálló Sony Tablet rulez -, viszont a 3. kicsit nehéznek bizonyult, kb. 20x kezdtem újra, de az már csak az ágyban fekve sikerült, de ott kb. harmadjára. A többi már könnyű volt, az utolsóban 2km-rel vertem a másodikat...

(#3045) DigitXT válasza l4ci (#3044) üzenetére


DigitXT
félisten

A 2 km magyarázata: addigra agyonbutította magát az AI.:))

(#3046) l4ci válasza DigitXT (#3045) üzenetére


l4ci
senior tag

Nemtom, lehet. Az is butítja az AI-t, ha nem fejezem be a versenyt, csak simán kilövöm a játékot? :)

(#3047) magery


magery
tag

5. nap kész!

Többen írjátok hogy nem használtok segítséget a játékban. Én már többször próbáltam kikapcsolt segítség nélkül, de valahogy nekem túl nehéz úgy a játék.

Ahogyan én használom:

kormány: high
fék: low
kipörgésgátló: on

Már több mint 5000 futam után azt kell mondjam hogy nekem ez vált be. Így ugyan könnyebb a játék, de hát nem is az a cél hogy halálra stresszeljem magam minden kanyarban, hanem hogy első legyek. :K

Ti milyen beállítást használtok?

[ Szerkesztve ]

"Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."/Woody Allen/

(#3048) F-ECT$ válasza magery (#3047) üzenetére


F-ECT$
titán

Kormány, fék off, mostanában már a kipörgésgátló is, bár azt nem akkora "hiba" bekapcsolni, mert a gázzal nem tudsz olyan finoman bánni, mint pl a kormányzással.

Dive ever, work never.

(#3049) magery válasza F-ECT$ (#3048) üzenetére


magery
tag

Kikapcsolt féknél nagyon kell ismerni a pályát hogy hol és mikor kell fékezni, ezt még tetőzi hogy minden autó másképp viselkedik a kanyarokban.

"Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."/Woody Allen/

(#3050) magery


magery
tag

A BlueStack-ot használja valaki az RR3-hoz?

"Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."/Woody Allen/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.