Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) rumos14 válasza NNME (#4445) üzenetére


rumos14
nagyúr

sztem el sem fogom kezdeni a challenge-et, nincs időm/kedvem napi fél órát játszani már.

(#4452) NNME válasza rumos14 (#4451) üzenetére


NNME
tag

Én elkezdem, meghajtom a Nissant, 76 aranyból és közel 6 millióból fejlesztek rajta annyit amennyit tudok aztán meglátom meddig jutok. Szerencsére nincs most helyhiány így marad a tableten a játék, de ez lesz az első amit letörlök ha úgy adódik..

(#4453) 485


485
aktív tag

hogy is lehet aktiválni a managereket? gyorsan még szednék egy kis pénzt, eléggé fogytán van.

(#4454) DigitXT válasza 485 (#4453) üzenetére


DigitXT
félisten

Ígérj nekik hatalmas bónuszt, ha hozzák a számokat...:))

(#4455) 485 válasza 485 (#4453) üzenetére


485
aktív tag

na, megtaláltam, működik is.

milyen az új csellendzs? meddig kell befejezni? kicsit húznám még.

(#4456) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Hoppá. Ilyenre is ritkán van példa (főleg itthon).

Egy videóüzenetben kérnek elnézést a változtatásokért és visszaállítják az update előtti reward állapotot.

A message from the Real Racing team.

Feel Good Inc.

(#4457) Kronok


Kronok
aktív tag

Nissan GT-R LM Nismo (2015) választottam, kíváncsian várom a 10. nap végét, h most akkor az összes kocsit megkapjuk, vagy mi lesz mert választani engedett az elején de nem látok olyan opciót, h most akkor megyek a másik kocsival is

Pursuit of Victory Day 1

Goal 1: 1 lap Le Mans, első hatban kell lenni
Goal 2: 2 laps Le Mans, 225 km/h fölött kell lenni az átlagnak
Goal 3: 1 lap Le Mans, nem szabad ütközni

Jutalom: 5000 pénz, 5 arany

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4458) Pompi válasza Kronok (#4457) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Elvileg újra lehet majd játszani, és akkor másik autót kiválasztva, másikat lehet megnyerni. Tehát így az első körben nem fogod mind a hármat megkapni, hanem most a Nissant.

Feel Good Inc.

(#4459) NNME válasza Pompi (#4456) üzenetére


NNME
tag

Szuper. Ez volt a minimum amit tehettek úgy érzem. :)

(#4460) DigitXT válasza NNME (#4459) üzenetére


DigitXT
félisten

Ennek ellenére a rossz szájíz maradt, és nem először játszanak ilyet. Ez van.
(Lehet, hogy mégiscsak besz*rtak, hogy a sok-sok 1*-os értékelést látva nem
tudnak majd új balekokat befűzni, a régiek meg inkább elhagyják a játékot?:o)

(#4461) NNME válasza DigitXT (#4460) üzenetére


NNME
tag

A tegnap amikor én is 1 csillagot adtam akkor csináltam egy screenshotot, azóta csak 1000-el nőtt az 1 csillagos értékelések száma, ami az átlagot nem is befolyásolta. Szóval a piti bosszúnk "nem ért semmit". :D

[ Szerkesztve ]

(#4462) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Mennyi arany kell , hogy bőven meglegyen a végig játszás ? :F (Esetemben Összes Pagani és McLaren P1 :DDD ) csak mert most sok volt itt a kavarás :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4463) Petya25 válasza Micsurin (#4462) üzenetére


Petya25
addikt

Ha nem húzod az összes autót fullra és egy kicsit is jól gazdálkodsz vele, akkor kb 12e kell, hogy minden autód meglegyen. Talán 15e-ből az összes PR szint és széria végogtolható.
Nekem most 7500 arany után 95% van és 6 autó hiányzik,

Ezen felül van még az aktuális frissítés, a 3 új LMP1, na meg a challenge, amit még nem húztam le.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4464) kgymac válasza Petya25 (#4463) üzenetére


kgymac
őstag

18600 is kevés a full PR-hez (renault előtti verzióm van, csak a két új F1-es ferrari hiányzik ill. még legalább 4e gold a PR-hez [enzo,laferrari,veneno, lmp utolsó fejlesztései]). Inkább 23-25e-re tippelnék.

(#4465) Micsurin válasza kgymac (#4464) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezek betegek :Y ha a nyári diák munka pénzt ráköltöm akkor az,sem elég :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4466) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Ha az elejétől kezdve okosan bánsz az arannyal, akkor kb. 8500 aranyból meg tudod venni az összes kocsit. A mostani frissítést nem számolva. Persze ehhez birka türelem kell, én pl. szinte mindig csak akciósan vásároltam goldos autót, a 300 alattiakat 20%-al, a drágábbakat meg megvártam, hogy 30-50%-os akció legyen rájuk. A hátránya ennek, hogy valamikor hónapokat is vártam az autóra.
A full PR-nek szerintem nem sok értelme van, szerintem felesleges gold pocsékolás. Elég annyi amivel be lehet fejezni a szériát.

Bocs a Bugatti sportot az R$-ért vettem, mert akkor még volt rá lehetőség, ezt leszámítva nagyából akkor stimmelnek a fentiek

Persze avval egyetértek, hogy ezek betegek :K

[ Szerkesztve ]

(#4467) Micsurin válasza Gyurma_13 (#4466) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A Veyron az nem is szép :P De köszi a választ :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4468) SkyLaci válasza Pompi (#4456) üzenetére


SkyLaci
őstag

és ha jól értettem lesz egy double fame hétvége

(#4469) Gyurma_13 válasza Micsurin (#4467) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Egyébként, ha valaki nagyon nagy fanatikus és rászán napi 2 órát hack nélkül is meg lehet csinálni 110 autóig, kb. 6 hónap ferrari le mans-ozással. :Y
Ha a dupla fame napon offline mész. (Ez szerintem egy enyhe trükközés)
Én április 17. óta 3000 goldot gyűjtöttem. Napi 6 futam.

[ Szerkesztve ]

(#4470) Petya25 válasza kgymac (#4464) üzenetére


Petya25
addikt

Féreértettél, én a szériákban előírt PR követelményekre gondoltam, nem a fullra húzott autók PR-jére. Az totál felesleges gold pazarlás.

Megjött a frissítés. Amit eddig nem tom említett-e valaki de nem csak a 3 LMP1-es gép van, hanem egy totál felesleges sokadik Porsche RSR 2015 is 670 goldért. Ezután már ez lesz, hogy goldért jönnek új autók csak?

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4471) Kronok


Kronok
aktív tag

Pursuit of Victory Day 2

Porsche 911 RSR (2015) Stage

Goal 1: 1 lap Nürburgring, Head to Head
Goal 2: 1 lap Nürburgring, Hunter
Autocross
Goal 3: 1 lap Nürburgring, 228m kell lehagyni az autókat
Goal 4: 4 lap Nürburgring , nem szabad ütközni

Jutalom: 5000 pénz, 5 arany

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4472) Micsurin válasza Gyurma_13 (#4469) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Olyan enyhe trükközés amit tutti , hogy megjátszok :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4473) Gyurma_13 válasza Micsurin (#4472) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Én azóta április 17.-én vagyok, wifi, net le van kapcsolva a tableten. Mindig figyelek, hogy ki ne csússzak a visszaszámlálóból ami nézi hány óra van még hátra. A csaj managert mindig megveszem, nekem még a szerelő megmarad, de szintlépésnél hagyom veszni és újra veszem, az az egy gold/szint belefér.

Persze én azért tudtam ennyit gyűjteni mert már 44 goldot kapok szintlépésnél, viszont többet is kell menni érte, mert 5 dupla-dupla futam kell. Az 20 sima futam lenne manager és dupla fame nélkül :Y

Persze ez csak a f40/f50 szeria utolsó versenyét futva csinálható, legalább addig el kell jutni

1h:15m/38gold, az 30 goldos órabér :D

[ Szerkesztve ]

(#4474) Micsurin válasza Gyurma_13 (#4473) üzenetére


Micsurin
nagyúr

77-en nem tudom mennyi jön , rég nem léptem már :D már már csak a Zonda F-elkörözgetek :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4475) Gyurma_13 válasza Gyurma_13 (#4473) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Persze akinek nem marad meg a szerelő az mindig vegye meg, mert offline nem lehet szervizelni!

(#4476) Kronok válasza Gyurma_13 (#4473) üzenetére


Kronok
aktív tag

nem dobta fel 1xsem az ablakot futam előtt, h leszeretne tölteni valamit?
én is próbáltam azon a napon ragadni de 3 nap után egyszerűen nem tudtam már elindítani mert egyfolytában letöltést követelt

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4477) kgymac válasza Petya25 (#4470) üzenetére


kgymac
őstag

A vége felé szinte minden kocsit majdnem fullra kell fejleszteni (de van kivétel is, pl. enzo: full, majdnem 2000 goldért). A legtöbb kocsinál csak 1-2 fejlesztés marad ki, hogy meglegyen a kívánt PR szint. Az utolsó kb. 3e goldom (+ 1e a venenoért) csak fejlesztésre ment el :(

(#4478) Petya25 válasza kgymac (#4477) üzenetére


Petya25
addikt

Ezért is áll nálam vagy 10 széria befejezetlenül 75-100% között mert az előírt PR-t nem toltam bele, no meg 6 autó is hiányzik. Majd ha egyszer lesz annyim, hogy épp nem kell máshová, na majd akkor tolom bele (kb soha).

Jó lenne egy zseton beváltó fícsör: 1 misi RS -> 100 Gold :DDD
Rögtön megérné játszani. Persze a majmoknak nem.

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4479) Lirion válasza Gyurma_13 (#4475) üzenetére


Lirion
addikt

Ez valami változtatás az újabb verziókban?

(#4480) Lirion válasza kgymac (#4477) üzenetére


Lirion
addikt

A kezdeti szériákban szinte sehol nem kellett fullra fejleszteni az autót, sőt, a legtöbb simán R$ tuninggal teljesíthető volt, ide értve pl. a koeningseggeket is. Aztán persze később rájöttek, hogy ez így nem buli, de most már nagyon elszaladt velük a ló, azért nem kicsit köcsög dolog, hogy lassan tényleg minden új autó goldos lesz és még 1 híján fullra is kell tuningolni a pr követelményhez...

(#4481) NNME válasza SkyLaci (#4468) üzenetére


NNME
tag

most hétvégén lesz úgy tudom

(#4482) Gyurma_13 válasza Kronok (#4476) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Igen, tudom miről beszélsz, de most kicseleztem őket. Nem csak akkor megyek offline, ha játszok, hanem azóta nem volt a tablet neten, 04.17.-e óta. Szerintem, úgy is komunikál valamit néha, ha nem nyitod meg, de van neted. Valamit biztos monitorozik.
Ha majd netre megyek azt sem úgy csinálom, hogy már nettel indítom el a játékot, hanem offline betöltöm a játékot, játszok vele, és megnyitom a wifit. Mert azt vettem észre, hogy akkor azzal kezd, hogy feltölti a statjaimat és utána tölti be a javító csomagot. De ez régebbi féléves tapasztalat. Azóta folyamatosan javítják a hibáikat. Ugye a legfrissebben már a szerelő sem marad meg.

Lirion: hát, nekem az van, hogy offline elindítom a szerelőt, de sosem fejezi be a javítást. Lepörög az idő, azt látom, hogy kész. Viszont ha megnézem az autót, nincs kész a javítás.
Ez nem a legújabb verzió.

[ Szerkesztve ]

(#4483) 485 válasza Kronok (#4471) üzenetére


485
aktív tag

megtudod mondani, hogy meddig kell befejezni az új versenyt? azt látom, hogy 10 napos, de 3x10, mivel mindegyik autóval kell menni? vagy hogy van? nem értem. kösz, vagy bárki aki tudná.

(#4484) Kronok válasza 485 (#4483) üzenetére


Kronok
aktív tag

Tegnap kezdtem el, és ha igy folytatom akkor 3x10 ahogy te irtad akkor pontosan július 4.-re lesz meg, ha benézel az új kocsikhoz ez a dátum szerepel fölöttük, h onnantól érthetőek el

Már csak az a kérdés, h a Lamborghini mikor kerül elő a semmiből amit még mutattak a videóban is

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4485) Petya25 válasza Kronok (#4484) üzenetére


Petya25
addikt

A Lambót én is lestem, de a Coutach már bent van régen az autók között.
Inkább valami old cars cup fog indulni a Mustang-gal meg ilyenek, nem?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4486) 485 válasza Kronok (#4484) üzenetére


485
aktív tag

na jó, köszi, letöltöm, lesz ami lesz...

(#4487) Gyurma_13 válasza Lirion (#4479) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Javítom, amit előbb írtam. A javítást indítom, ezt akartam írni. (A szerelő az a goldos csávó fent :) )

(#4488) kgymac válasza Lirion (#4480) üzenetére


kgymac
őstag

Így is van, én tavaly augusztus végén kezdtem, de csak később olvasgattam, mert némileg nehéz volt az előrelépés (jött az első/második/harmadik goldos auto és nem volt elég gold). Manager/Agent/Engeneer-t csak novemberben használtam először :B Meg aztán a korai szakaszban festegettem is, ami már feleslegesnek látszik, mert megoldható fóliázással is (kár, hogy nem lehet matt/fényes/metál között váltani).
A csak R$ tuninghoz gyenge ellenfelek kellettek, bár most már butítom az AI-t, de a masserattit és az F1-es ferrarikat a teljesíthetetlen feltételek miatt hagytam abba (általában endurance, >=18km, míg nekem max 11km jött össze, a goldos fejlesztések ellenére is).

(#4489) YoungOld


YoungOld
tag

Sziasztok! Hány órakor érdemes elkezdeni egy (bármelyik) challenget, hogy a legtöbb idő álljon rendelkezésre? Úgy tudom, nem mindegy.

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#4490) Sordoran válasza YoungOld (#4489) üzenetére


Sordoran
addikt

Órára pontosan nem tudom, de elvileg ha elkezded akkor az a 0. nap, és ha minden nap letudod a napit, akkor utolsóra 2 napod lesz. Kb. mindegy egyébként, mert az első nap mostani challenge-nek rövid, 3 event, egy 3 órás szerviz elég rá bőven.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4491) Kronok


Kronok
aktív tag

Pursuit of Victory Day 3

Porsche 911 RSR (2015) Stage

Goal 1: 2 lap Nürburgring Cup - nem szabad, h megelőzzenek
Goal 2: 1 lap Nürburgring, Head to Head - nem szabad ütközni és kimenni a pályáról, elsőnek kell lenni
Goal 3: Nürburgring, Autocross
Goal 3: Nürburgring, Elimination
Goal 3: Nürburgring, Endurance
Goal 4: 1 lap Nürburgring, Head to Head - 5x meg kell előzni a másikat

Jutalom: 5000 pénz, 5 arany

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4492) NNME


NNME
tag

A Porsche nagyon nyomja ezt a játékot, kellene! :D

(#4493) Kronok


Kronok
aktív tag

Pursuit of Victory Day 4

Goal 1: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Cup - 193kph
Goal 2: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps, Time Trial - jobb szépen lassan óvatosan csinálni, mert tuti lesz még ilyen és meg kell javítani az időt, aztán nehogy :Y legyen a vége
Goal 3: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Cup
Goal 4: 2 lap Circuit de Spa-Francorchamps - 10L benzin, kézi gáz-fék, nyerni kell
Goal 5: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - 209kph

Jutalom: 10 arany

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4494) SkyLaci válasza Kronok (#4493) üzenetére


SkyLaci
őstag

kis javítás ha megengeded

Pursuit of Victory Day 4
Goal 1: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Cup - 193kph (nyerni kell, de akár leharcolt kocsival is könnyen megvan)
Goal 2: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps, Time Trial - jobb szépen lassan óvatosan csinálni, mert tuti lesz még ilyen és meg kell javítani az időt, aztán nehogy :Y legyen a vége
Goal 3: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Hunter
Goal 4: 2 lap Circuit de Spa-Francorchamps - 10L benzin, kézi gáz-fék, nyerni kell
Goal 5: 3 lap Circuit de Spa-Francorchamps - 209kph
Jutalom: 10 arany

(#4495) Kronok


Kronok
aktív tag

Pursuit of Victory Day 5

Goal 1: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Cup - top 10ben kell végezni
Goal 2: 2lap Circuit de Spa-Francorchamps - Endurance - 2 körnek meg kell lenni
Goal 3: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Speed Record - pálya elhagyás nélkül
Goal 4: 2 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Cup - top 10ben kell végezni - kézi gáz fék - vigyázni kell a hőfokkal
Goal 5: 1 lap Circuit de Spa-Francorchamps - Cup - ne legyél utolsó - kézi gáz fék - hőfok nagyon magasan van

Jutalom: 10000 pénz 10 arany

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4496) Mezcal


Mezcal
addikt


Ezt választottam.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4497) Kronok


Kronok
aktív tag

Pursuit of Victory Day 6

Goal 1: 2 lap Silverstone - Cup - Ford Focus, Nissan Silva közül lehet választani
Goal 2: 1 lap Silverstone - Cup - Ford Focus, Nissan Silva közül lehet választani - ellenkező irányban kell körbemenni és elsőnek áthaladni a célvonalon - Steering-Brake Assist kikapcsolva
Goal 3: Silverstone - Speed Record
Goal 3: Silverstone - Autocross
Goal 3: Silverstone - Autocross
Goal 4: 2 lap Silverstone - Head to Head - 10x kell a kocsit elengedi el menni mellette és a végén nyerni
Goal 5: 1 lap Silverstone - Head to Head - be kell törni az ellenfél hátsó ablakát
Goal 6: 1 lap Silverstone - Head to Head - 274m előnnyel kell nyerni - nem szabad a pályát elhagyni

Jutalom: 10 arany

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4498) SkyLaci válasza Kronok (#4497) üzenetére


SkyLaci
őstag

ez nagyon furcsa, hiába töröm össze a másik autó hátsóját (goal 5), a számláló nem megy, és nem teljesül a feladat.

(#4499) Kronok válasza SkyLaci (#4498) üzenetére


Kronok
aktív tag

Miután sikerül a törés elsőként mész át a célvonalon?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4500) SkyLaci válasza Kronok (#4499) üzenetére


SkyLaci
őstag

igen
néztem facebookon, nem egyedi probléma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.