Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) Kronok válasza rumos14 (#5950) üzenetére


Kronok
aktív tag

ezt már kipróbáltam én is és ugyan így jártam, de a Open VPN-re is ez vonatkozik meg a Tunel macira, naponta ezt eljátszani pöttye azért macerás

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5952) majkrem111


majkrem111
csendes tag

Én most ezt az ujj need for speedet tesztelgetem.. Sajnos elég sok bug van benne még.. Pl: a töltőképernyőn lévő kép rosszab minőségű mint maga a játék????! Ezt mégis hogy? nemtudnak egy full hd felbontású képet csinálni, de egy full hd ready játékot igen? nem értem.... A Real nekemis nagy kedvenvem de a végére már szét hekkeltem :D mert kiváncsi voltam a komolyabb verdákra is.. Ezáltal elrontottam a játékélményt és hamar maguntam... :((

K'

(#5953) Aladdin válasza BikaGT (#5944) üzenetére


Aladdin
senior tag

Na, ma megkaptam az autót.
Az 51. menet körül (asszem) olyan 260000 pont környékén hagytam abba, mert Magnus megint szívatott. Az autóra 12-es tuningot raktam föl. Szóval hátramaradt kb 40000 pont. Akkor elkezdte újra az egyszerűbb, olcsóbb futamokat, majd megint beadott egy Magnust, ami szar volt. Akkor megint újrakezdtem és onnantól már könnyű volt minden. Pikk-pakk összejött a maradék pontszám és az Aston...
Nemtom, h nézi-e a program, h mekkora előnnyel nyerek, de amikor "easy" futam volt, akkor is direkt csak minimális előnnyel értem be a célba. Onnantól már az "extreme" Magnusos futamok sem voltak nehezek.

[ Szerkesztve ]

(#5954) Zedco válasza l4ci (#5940) üzenetére


Zedco
csendes tag

Javaslat a 3 körös Müllenbach-ra (nekem így sikerült): felejtsd el a pálya ívét az elején! :)
Rajt után jobb szélre húzódni és a "mezőn" átvágva az első hosszú jobboson a mezőny elejére érkezni!
Kb. 3-4. helyen találhatod Magad kis lökdösődést követően!
A laza bal-jobb utáni éles jobbosban pedig bevágni a 2. helyre (mert Magnus picit még mindig előrébb lesz valszeg) és utána lesz még 2 köröd megfogni a Svédet! ;)
Mennie kell, ha nekem ment "csak pénzes" tuninggal!
(a sorozatban én is az 51. challenge-ig jutottam, ahol egy újabb Le Mans-i "senkivel semmit nem szabad futam" várt, de elfáradtam, így most 280e-ről indulok újra elölről, még van 6 ticketem)

[ Szerkesztve ]

(#5955) Petya25


Petya25
addikt

Csak pénzes tuninggal is meg lehetett csinálni, csak a javítás vitt goldot.
Ebben a szisztémában gyorsabb volt-e mint egy sima 7-8 napos challenge, viszont töményebb is. :)

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5956) Zedco


Zedco
csendes tag

Nekem kimondottan bejött ez a lebonyolítás! Valóban "töményebb", és ez a jó benne!
Úgyhogy garázsban a "kicsike"! :))
Újraindulás után egyébként már nem volt gond!! A futamok újra easy-k lettek, csak Magnus extreme-kedett! Viszont olyan pályákat adott (Spa, Suzuka East és végül a kedvenc Melbourne), amelyeken könnyű volt beszúrni és az élre állni!

A nagy kérdés már csak az, hogy vajon mindegyik decemberi "akció" ilyen lebonyolítású lesz-e!

[ Szerkesztve ]

(#5957) #40359168


#40359168
törölt tag

No, 3700 pont kell még, most mindhárom autóm szervizben van, remélem, az utolsó Magnus-féle futam nem lesz teljesíthetetlen. Kétszer kezdtem újra, így minden záró verseny Extreme, de nem annyira vészesek (a két körös Le Mans-nál pl. vagy 2 kilométert vertem volna Magnus-ra, ha nem lassítgatok direkt). Raktam a pénzeseken felül 3 gold-os tuningot is a Vulcan-ra, amin nagyon meglepődtem, az az, hogy a Tires and wheels-nél az utolsó, harmadik tuning pénzes, ilyet nem is láttam még szerintem egy autónál sem. Ja és ma beadott hét reklámot, aminek nagyon örültem, mert az utolsó fejlesztés nem ment volna anélkül a pár arany nélkül.

(#5958) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Goldos tuning nélkül, csak pénzes fejlesztésekkel csináltam végig. 2 újrakezdés kellett, 35 - 30 - 18 felosztásban. A javításra sem költöttem goldot, minek?

Nem mondom, hogy határozottan tetszett, mondjuk azt sem, hogy nem :) minden esetre az jó volt, hogy volt valami más.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#5959) DigitXT válasza Pompi (#5958) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem nagy hátránya, hogy ott a 20000 pont, amit NEM kapsz meg a bukott
Boss challenge után. Ha az ember nem akarja bukni, esetleg 15 gold a retry...:O
Engem kétszer befűztek ezzel és persze mindkétszer buktam másodszor is, lol.
Pedig korábban már a 9 goldra azt mondtam, hogy lófax a seggetekbe -> új kör!

Szóval ez az új üzleti modell. Amit egyébként leírnak a korábban linkelt cikkben.
Teszem hozzá, én hibám, hogy béna kacsa módjára, 38 fokos lázzal játszottam.

(#5960) rumos14 válasza DigitXT (#5959) üzenetére


rumos14
nagyúr

de ha látod, hogy nem fog menni a boss challenge, akkor miért nem lövöd ki a játékot?

korábbi kérdésre: a többi 3 autót a megszokott napi leosztásos challenge formájában lehet majd megszerezni.

(#5961) kgymac válasza Petya25 (#5955) üzenetére


kgymac
őstag

Akkor is, ha még olyan kocsival kell menni, ami még nincs meg ? pl. spada, zonda...
Nekem ezek megvoltak, bőven golddal megszórva, de a gyereknek nincs meg és még rs sincs bőven, a goldról nem is beszélve...

[ Szerkesztve ]

(#5962) Gyurma_13 válasza rumos14 (#5960) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Ma fogok nekirugaszkodni a challengnek. Működik a "ha nem sikerül a futam végén kilövöm" módszer?
Offline kell lenni ehhez vagy online is működik? Ha van más jó tanács is, jöhet... :))

(#5963) kgymac válasza Gyurma_13 (#5962) üzenetére


kgymac
őstag

Működik, de elég sokszor korábbi futamra tesz vissza. A mentés segít megoldani a játék hibáit. Én online voltam végig, offline-t nem próbáltam. 3G-ről is ment (trémobil, kártyás, kb. 80MB-ot használtam fel, kb. 20 mentés+2 visszatöltés).

szerk: pontot csak boss futamnál ír jóvá (vesztettnél is), nem boss futam esetén abbahagyva lenyúlja a pontokat.

[ Szerkesztve ]

(#5964) Aladdin válasza Gyurma_13 (#5962) üzenetére


Aladdin
senior tag

Persze, igy futottam neki az egyiknek vagy otvenszer :))
Online voltam vegig.

(#5965) lalikaone válasza kgymac (#5961) üzenetére


lalikaone
csendes tag

mivel minden versenyt csak minimalis elonnyel nyertem meg, igy a 0 tuningos zondaval is kenyelmesen nyertem a futamokat. szoval ezen szerintem ne aggodj.

(#5966) Petya25 válasza kgymac (#5961) üzenetére


Petya25
addikt

Gyanítom a nem meglévő autókba is elég lehet a csak pénzes tuning. Az se veszik el elvileg. De akinek nincs rá kerete az nem kezd bele csak azért hogy lenullázza magát, ez nem kötelező. Ha maga akarja végigtolni akkor értem, hogy küzd, de amúgy miért nem adod oda neki a mentésed?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#5967) Pompi válasza kgymac (#5963) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Működik, de elég sokszor korábbi futamra tesz vissza."

Nekem ilyet sose csinált, pedig én is kilőttem párszor. Mindig jó helyen maradt.

Feel Good Inc.

(#5968) zozika2


zozika2
tag

Helló!
Nálatok volt már olyan, hogy csak úgy lefagy a játék, amikor benyomom a netet? Soha nem volt semmi ilyesmi vele. Most amíg nincs net, addig elvan, ahogy bekapcsolom rögtön lefagy, ahogy betölt. Semmit nem tudok csinálni, még menteni sem.

(#5969) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Itt mit kell csinálni? El kell hagyni a pályát 2 másodpercre? Vagy nem hagyhatom el 2 másodpercnél hosszaban?

[ Szerkesztve ]

(#5970) Aladdin válasza Gyurma_13 (#5969) üzenetére


Aladdin
senior tag

Nem szabad 2 mp-nel tovabb elhagyni a palyat...

(#5971) SkyLaci válasza zozika2 (#5968) üzenetére


SkyLaci
őstag

Nekem a "store" gombra nyomva fagyott le mindig a frissítés óta,
Valószínűleg a LuckyPatcherrel volt gondja, mert egy újrapatchelés megoldotta a problémát.

(#5972) zozika2 válasza SkyLaci (#5971) üzenetére


zozika2
tag

Köszi, és azt hogy kell csinálni?:)

(#5973) #40359168


#40359168
törölt tag

Helyesbítek, a Vulcan-nál nem a Tires & wheels, hanem az Exhaust 3. tuningja pénzes. :B

(#5974) cibere11


cibere11
tag

Udv!
Ios9.1 em van es nincs jailbreak.szeretnek egy kis aranyat de nem szeretnek erte fizetni.regen ez jbvel ment siman.most nem tudom masolni a document mappat.koszonom

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#5975) kgymac válasza Pompi (#5967) üzenetére


kgymac
őstag

Több event esetében is előfordult, nem csak nálam. Nem minden futamnál, mert én is kilőtem vagy 50x, de csak 2 esetben tett vissza korábbra. Mentéssel orvosolható, ha mégis előfordul.

(#5976) BikaGT válasza kgymac (#5975) üzenetére


BikaGT
tag

Én is kilőttem menet közben többször is, de soha egyetlen alkalommal nem tett vissza rossz helyre.

(#5977) Buster17


Buster17
addikt

Vettem 20 euroért 2.1 r$-t.

Hogy miért nem goldod? Mert semmi pénzem nincs és muszáj ezeket a drága kocsikat tuningolni. Így is elment csomó gold mert nem volt pénzem fejleszteni. Ha meg goldot vetten volna az meg még kevesebb ideig tartana ki mint ez a pénz.

Szóval most én is beadtam a derekamat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5978) DigitXT válasza BikaGT (#5976) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem eszembe se jutott a kilövése, mert jóelőre közölte, hogy az instant bukta.
Úgy látszik, picit ezt is túlmisztifikálták, mint a többezerféle "random" futamot.:U

(#5979) l4ci


l4ci
senior tag

Nos, én is többször kilőttem, és volt, hogy előző Boss Challange elé rakott vissza, ezt orvosolható, most már minden Boss futam után nyomok egy Cloud Save-et, sőt van, hogy sima verseny után is, így biztosan végig lehet csinálni, ha esetleg elrontanám és nem kell plusz fél órát görcsölnöm a versenyek újrajátszásával.

Ez a Vulcan nem vmi sokat ér a McLaren P1 GTR ellen. Hétvégén a Team Challenge keretében futottam vele jónéhány kört, és Monzában 6 kör alatt sem sikerült lenyomnom az első P1-et, pedig már a célegyenes után 3. voltam. Kétszer-háromszor sikerült mellé kerülnöm a Parabolicában, de vagy lekoccoltam vagy megcsúsztam és elhúzott, nem értem utól az egyenesben. Pedig 26 update van rajta a 28-ból! Hiába, sokkal jobban gyorsul a P1, mint a Vulcan.

Tegnap este megint megpróbáltam a reklámokat és USA-val 42-t dobott. Utána viszont semmit se, akármelyik országra is állítottam! Előző napokon (péntek-szombat) viszont alig adott párat, mondjuk nem is nagyon nyomogattam a VPN-n. Tehát elég érdekes adja, van hogy hirtelen sokat, van hogy semmit.

(#5980) Pompi válasza l4ci (#5979) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Téged szeretnek a reklámok :) nekem eddig max. 5 volt amit zsinórban adott, de az utóbbi 3 napban semmit. VPN ide vagy oda.

Feel Good Inc.

(#5981) l4ci válasza Pompi (#5980) üzenetére


l4ci
senior tag

Lehet benne valami. Pedig nem töröltem és telepítettem újra semmit se, mégis szórja... :)
Neked milyen kütyüd van, amiről játszol? Lehet, hogy a márkának, platformnak is van köze a reklámok mennyiségének?!

Viszont most napközben nem tudok (nem merek) játszani, hekkelni vele telefonon, mert ma reggel kémszoftvert találtam a 2 hetes Lenovo telefonomban, este viszem vissza a boltba, aztán frissítsék le vírusmentes firmware-re!

(#5982) Aladdin válasza Pompi (#5980) üzenetére


Aladdin
senior tag

Nekem is mostansag ot, VPN-nel...

(#5983) Buster17


Buster17
addikt

Jó nagy disznóságot csinált múltkor velem az EA
Múltkor 40% offba beajánlotta a Maserati Granturismo MC Stradale (Limited) kocsit. Rögtön le is csaptam rá aztán most esik le, hogy nem soká odaérek ahol meglehet nyerni ingyen is a kocsit. :W

Mocskos banda

(#5984) rumos14 válasza Buster17 (#5983) üzenetére


rumos14
nagyúr

nem tudod ingyen elcsípni.
csak amikor új volt ez a challenge, kb. egy éve, akkor volt erre lehetőség. most már csak pénzt kapsz érte, abból sem sokat.

és: a te dolgod, de pénz venni sztem nem éri meg, pár hosszabb verseny, 2x-ezős segítők, napi bónuszok, és gyorsan megvan a zsé.

[ Szerkesztve ]

(#5985) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Eljutottam én is a 35-ös pályáig. Ki hogy vitte túl?

(#5986) l4ci válasza Gyurma_13 (#5985) üzenetére


l4ci
senior tag

Sehogy, itt kezdtem újra, mert azon a szűk pályán nem bírtam kocc nélkül végigmenni az első néhány kanyaron, vagy ha igen, akkor meg nem értem utól az elsőt 3 kör alatt. 10-15 próbálkozás után meguntam és inkább előlről kezdtem az egészet.

(#5987) BikaGT


BikaGT
tag

Jó dolog ez a VPN-ezés. Tegnap is hozott a mikulás 20 aranyat. :D Elég kiszámíthatatlan az igaz, de azért decemberben már jött vagy 70-80 arany összesen. Reményeim szerint így egy hónap alatt lehet belőle simán 300-400.

(#5988) Kronok válasza Gyurma_13 (#5985) üzenetére


Kronok
aktív tag

a 25. pályánál voltam így, fogtam elbuktam kezdtem előröl, (kb 10e pont kellett a 300e-hez) az első pályák sokkal könnyebbek ahhoz, h a maradék pontot összeszedjem idegroham nélkül :D

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#5989) Buster17 válasza BikaGT (#5987) üzenetére


Buster17
addikt

Melyik progit használod?

(#5990) Aladdin


Aladdin
senior tag

Én rögtön kimentem az út bal szélére és a hosszú egyenes végéig ott maradtam, addig legalább följöttem a 6. helyre.
És kurvasok próbálkozás. :)

(#5991) kgymac válasza Gyurma_13 (#5985) üzenetére


kgymac
őstag

Szintén sehogy. 6x eljutottam az S kanyarig, 4-6 pozicióban, de mindig belém jött valaki vagy lementem a fűre esetleg én csapódtam bele egy elém szambázóba. Ehhez kb. 30 próbálkozás kellett, a zömében már a dombra sem jutottam fel. Az én vezetési képességeimmel esélytelennek tűnt, így feladtam. (AI nehézségi szint: nekem az első endurance megnyeréséhez 9,6 km, a későbbiekhez 7.2km kellett, a gyereknél 9,4km majd 7.1km, az Ő profiljával csak a 31-es futamig jutottam el, gyakorlatilag 200e pont felett a boss végig extreme volt, extra fejlesztés nem kellett, végig <100m előnnyel sikerült nyerni, volt közötte egy 0.004 mp-es is ;] )

(#5992) mcdennis válasza l4ci (#5979) üzenetére


mcdennis
tag

Sziasztok! Olyan kérdéseim lennének hogy:
1) Hogy működik ez a VPN?

Nekem nagyon ritkàn vannak elérhető reklàmok. Ràkattintok a "Free"re de azt irja ki hogy nincs elérhető ajànlatuk szàmomra (term. Angolul)

2) hogyan tudnék több reklámot nézni hogy kapjak aranyat?

Előre is köszönöm a válaszotokat!

(#5993) Pompi válasza mcdennis (#5992) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

VPN

Elsőre [link] és [link]

Egyébként pedig [link] ;]

Feel Good Inc.

(#5994) Lirion válasza rumos14 (#5984) üzenetére


Lirion
addikt

A maseratikat meg lehet nyerni még most is, annyi, hogy az eredetihez képest kevesebb nap alatt kell teljesíteni a sorozatot.

(#5995) lalikaone válasza mcdennis (#5992) üzenetére


lalikaone
csendes tag

SuperVPN, USA location. ingyenes, k*rva egyszeru, es 90% ban mukodik. kb masfel het alatt 1000 es 1500 kozti szerzett gold. a pontosat nemtudom mert fejlesztek belole folyamatosan. egyik nap volt hogy 200-nal untam meg, masik nap meg egyetse adott, illetve egy ket napig csak fagyott minden alkalommal, de most 3 napja megint rendesen mukodik, igaz mikor ki x-elem a reklamot a vegen, kb fel perc mire visszatesz a jatek fokepernyojere. de pl tegnap is kb 30 utan hagytam abba faradsag miatt, birt volna tobbet is a vpn. szoval egy probat meger mindenkepp.

(#5996) Buster17 válasza lalikaone (#5995) üzenetére


Buster17
addikt

Én is ezt használom. Napi 5 reklám azt ennyi. Első nap jött kb 40 reklám azóta beállt 5 re

(#5997) l4ci válasza Buster17 (#5996) üzenetére


l4ci
senior tag

Nekem tegnap egyet se akart adni, erre csináltam egy cache törlést (minden program szemetének kiürítese), utána már adott USA-ra meg Japánra néhányat.

(#5998) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Ebben az új eventben azt nem értem, hogy az kap több aranykupát, aki a rosszabb teljesítményt nyújt.
Mert az visszadobja az elejére, ahol kevesebb pontot kap futamonként és mire összegyűlik a 300e pont, több kupát gyűjt be, mint aki felmegy magasabb szintig.

Nekem még nincs meg a 300e pont. Vagy ha megvan enged tovább is vagy ott vége a challenge-nek?

[ Szerkesztve ]

(#5999) Kronok válasza Gyurma_13 (#5998) üzenetére


Kronok
aktív tag

ottan akkor vége a challenge-nek, és ha 300e fölé kúszol az elillan

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#6000) Petya25


Petya25
addikt

Tök jó ez az upgrade gyorsítás reklám nézegetéssel.
A 48 órából pikk-pakk lehet 5-öt csinálni, ami már elég mire hazaérek. :)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.