Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) Pepi6


Pepi6
tag

TimeTrial működik Nektek? Nálam nem tölt be semmit..TSM ellenfelek sincsenek, pedig online vagyok és be vagyok jelentkezve FB accounttal :/

(#4802) Kronok válasza Pompi (#4799) üzenetére


Kronok
aktív tag

282. szinten is ugyan az mint Nálad

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4803) ptakacs


ptakacs
csendes tag

Nem tudtok esetleg magyar csapatot, ahol még van szabad hely és be tudnék szállni? Szívesen gyűjteném a kilómétereket egy magyar csapatban.

(#4804) DigitXT válasza ptakacs (#4803) üzenetére


DigitXT
félisten

Véletlenül se vedd kötekedésnek, de ennek amúgy mi értelme van?:F
Jár érte valami jutalom? (Jelenleg ott tartok a játékban, hogy kb. nincs
már mit csinálni, amit lehetett megnyertem, rengeteg arany kéne még
a PR feltételek miatt a tuninghoz, meg az "aranyos" autókhoz. Ennyi.)

(#4805) Petya25 válasza DigitXT (#4804) üzenetére


Petya25
addikt

Nálam most így áll a helyzet, ezek nincsenek kész:
Expert - 4db Spada futam, 98%
Master - a zárt új széria, 92%

Elite - Agera R hiányában 2db futam, 99%
Legend - egy rakás széria 75% felett áll arany hiányában, 83%

7 autó: Boxster GTS, Agera R, TS 040, RSR 2015, LaFerrari, Vitese, Miura

Most játszok kb egy éve, summa 94% és kb nem lehet továbblépni csak nagyon lassan. A kiemeltek belátható időn belül meglesznek, a többi.....

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4806) ptakacs válasza DigitXT (#4804) üzenetére


ptakacs
csendes tag

Nem sietek sehova, tennivaló bőven akad, hiszen még csak 71-es szinten vagyok. Nem vagyok megszállott játékos, és néha ha van ilyen csapatosdi, szívesen beszállnék. Tudom elég kicsi az esélye, hogy bármit is nyerjünk, de az a pár nap nem vesz el tőlem semmit. Ez alatt is tudok pénzt meg tapasztalatot gyűjteni.
Arra a szintre ahol te vagy meg valószínűleg évek kellenek majd :)

(#4807) DigitXT válasza ptakacs (#4806) üzenetére


DigitXT
félisten

Ne túlozzunk, nem kellenek ide évek.:N (A 100%-hoz, farmolással már lehet.:O)
424 óra játék alatt 95%-ra van meg: 2873 "event" a 3020-ból. Bármit is jelentsen.

3049 kupa (3037/8/4 eloszlásban), de az istennek nem találom, hol van 4 bronz!
Viszont csak 106 autó van meg, s több helyen csak ennyi hiányzik a 100%-hoz:
vagy az autó, vagy még egy "kis" tuning, amiért elkérik több autó árát => röhej!

Ui: csak 141-es szinten vagyok, s csak 57000 km-t vezettem a játékban.:))
8543 goldot "kerestem", és jelenleg van 0. Nulla, zéró, semmi. S egy-két futam,
ahol az ezüst után van esélyem az aranyra (bár tuning esetleg oda is kellhet), a
többinél meg (PR feltétel miatt) el sem indulhatok: vásárlás, vagy farmolás, vagy
a játék lerakása, nagyjából ezek a lehetőségek maradtak. ("18 nap" játék után.)

[ Szerkesztve ]

(#4808) DigitXT válasza Petya25 (#4805) üzenetére


DigitXT
félisten

Láttam a statokban, hogy mostanában fej-fej mellett haladtunk... Hol neked volt +1%, hol nekem.:D Sajnos nekem is drága autók hiányoznak, ami "kiakasztó". Kicsit bánom, hogy az egyik challenge-t kihagytam, mert az is min. 240 gold bukó.

Expert: Aston Martin Vantage N430 (240G), Spada Codatronca Barchetta (270G) És rohadjanak meg, hogy a TS fullra felhúzva csak 69.9 lenne, két futam PR70.:U
Master: Porsche Boxster GTS (gondolom jön rá a challenge, jelenleg hiányzik:DDD) Elite: Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse (750G), 911 RSR 2013 (600G) Legend: Pagani Zonda R (400G), Koenigsegg Agera R (800G), Lamborghini Miura (out of stock, ha jól emlékszem 240G), Ferrari LaFerrari (790G), 911 RSR 2015 (670G), Lamborghini Veneno (900G), Toyota TS040 Hybrid 2014 (1000G), és ezen felül persze még tuningok (pl. Enzora, vagy F1-esekre), amik "elérhetetlenek".:W

Ui: és az kicsit sem vigasztal, hogy pénzt azt nagyon könnyen lehet farmolni (nincs is mire költeni, akkor meg?). Aranyat sajnos nem egyszerű "nyerni", és elnézve a fenti listát, annyit meg aztán végképp nem lehet, amennyire szükség lenne. Kicsit irigylem ilyenkor a kollégát, aki behekkelt ~70000 goldot magának (annak idején), és még csak ki sem bannolták érte: jó másfél millió HUF érték, ha ezt meg kéne vásárolni most.:DDD

Annyira fájnak az ilyen tuningok, hogy 120 arany, és alig hoz valamit, de ebből nem egy van, hanem tegyél rá még 8-10-et, hogy egyáltalán elindulhass egy nyavalyás utolsó futamon, hogy kividd a szériát 100%-ra, hogy nyerjél a végén 25-28 aranyat: WTF? Legalább lenne valami NAGY nyeremény, ha 100%-ra kiviszed, nem?:N Tök jó a játék, még mindig, csak az arányokat cseszték el, és nem azzal van a baj, hogy párezer forintot rákölt az ember (annyit nekem meg is ért!), hanem hogy nagyságrendekkel vannak eltévedve a srácok, így a ráköltés végeredményben értelmetlen.:O Nade abbahagytam a "sírást".:DDD

[ Szerkesztve ]

(#4809) Petya25 válasza DigitXT (#4808) üzenetére


Petya25
addikt

A Spada-val én is majdnem ráfargtam, az volt a gyunus, hogy azonos tuning után a nyitott gép 1 egész PR-rel magasabb volt, abba toltam utána a zsetont. Kell még pár tuning de az a széria mindjárt készen van.

A korábbi puszira arany gyűjtögetést meg farmolást sajna én kb teljesen bebuktam ezzel párezer illetve párszáz aranyról lemaradtam. A mai 'javított" verziókkal már korántsem lehet úgy szerezni mint régen. A 70e GOLD azért szíven ütött. :D Most a free goldra gyúrok rá, azt nem hanyagolom, ha tudok nyomok rá. Tegnap 12 ma eddig 9 jött. Azért az is haladós futam nélkül.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4810) #40359168


#40359168
törölt tag

Kihagytam 2-3 hónapot a játékban, most folytatom, közben persze volt frissítés, 2015-ös LMP-k, 2 új Porsche stb. Arra viszont sehogy se tudok rájönni, hogy hol van a Speedrush Season 2., illetve hogy hol vannak az új autókhoz tartozó versenyek, valakinek van ötlete? Köszi előre is! :)

(#4811) Ryser válasza #40359168 (#4810) üzenetére


Ryser
csendes tag

speedrush 2 asszem holnap vagy holnapután kezdődik. az új LMP1es kocsik legendben, a boxster masterben és az új porsche 918 spyed is legendben van a racing spirit alatt :)

iPhone 12

(#4812) Sordoran


Sordoran
addikt

Speedrush TV Challenge 2

Stage 1
Goal 1: 2 kör Porsche test truck - 125 kph (78 mph) átlagsebességgel nyerd meg a futamot.
Goal 2: Autocross; Speed snap; Hunter - Nyerd meg az eventeket.
Goal 3: 4 kör Hockenheimring - Körözz le egy versenyzőt és nyerj.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4813) Petya25 válasza Sordoran (#4812) üzenetére


Petya25
addikt

Hány napos a menet?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4814) Sordoran válasza Petya25 (#4813) üzenetére


Sordoran
addikt

Csak 5 nap. Első nap utolsó feladata azért nem volt egyszerű, legalábbis TSM ellenfelek ellen két próba alatt se ment, aztán Offline már röhögve meglett. Fejlesztés megint nulla, Tier 1 megvan 30 perc alatt, mindegyik pénzes, Tier 2-ben viszont már csak 2 pénzes, többi goldért mehet.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4815) rumos14


rumos14
nagyúr

legkésőbb mikor lehet beszállni? most szabi alatt inkább nem kezdeném el.

(#4816) Pompi válasza Sordoran (#4814) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Tier 2-ben viszont már csak 2 pénzes, többi goldért mehet."

Szokás szerint lesz ott még pénzes fejlesztési lehetőség, goldos szint után. [link]

Feel Good Inc.

(#4817) Petya25 válasza Sordoran (#4814) üzenetére


Petya25
addikt

Na genya játék majdnam megszivatott.
Mikor kész volt az első nap, még futottam másik futamot meg toltam upgradet is egy autóba, mentettem, kiléptem. Aztán később visszaláptem és lám a Porsche nap 2 stage-e után állok és a többi amit csináltam az is ment a levesbe. Na még jó hogy visszanéztem rá, a javítás sem pörgött meg semmi. Azért gyorsan letoltam amit kellett, cserébe ma pontosan nem is tudom de kb 20 free gold jött. :)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4818) Sordoran


Sordoran
addikt

Stage 2

Goal 1: 2 kör Porsche test truck - Térkép és HUD információ nélkül nyerd meg a futamot.
Goal 2: Drag race; Speed record; Speed snap - Nyerd meg az eventeket.
Goal 3: 3 kör Circuit of Catalunya - Teljesíts 3 kört, mielőtt az ellenfeled teljesít 2 kört.
Goal 4: Endurance Nürburgring - Nyerd meg az eventet sérült, jobbra húzó kormánnyal.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4819) cuebler válasza Sordoran (#4818) üzenetére


cuebler
senior tag

azért a 4. elég szopacs volt elsőre, nem is sikerült. most három óra múltán (szervíz ugye) viszont mintha nem húzott volna annyira jobbra a porka, mint reggel. pedig már a kávé és a pálesz is megvolt... :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#4820) Pompi válasza cuebler (#4819) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"most három óra múltán (szervíz ugye)"

Ez is marha bosszantó, hogy minden újabb kocsinak 3+ órás a szeriz ideje. Hol vannak a régi pár pár perces, fél órás max. egy órás szervizidők!? Goldos autók - hosszú szerviz idővel - lehúzás.

Feel Good Inc.

(#4821) Lirion válasza Pompi (#4820) üzenetére


Lirion
addikt

Én is pislogtam, hogy ez az új porsche annyit van szervízben, mint egy 1000 goldos autó.. Ennek csak az lehet az oka, hogy így nehezebb teljesíteni az eventet, hamarabb költ a játékos goldos szervízre és hamarabb vesz újabb goldot emiatt.

(#4822) gabe8719 válasza Petya25 (#4809) üzenetére


gabe8719
senior tag

Nekem kb. háromnaponta jön egy... :(

(#4823) DigitXT válasza gabe8719 (#4822) üzenetére


DigitXT
félisten

Mert Petya lenyúlja az összeset, amit Magyarországra szánnak.:DDD
(Nekem már napok óta egy reklám sem jön, 0 aranyon tengődök...)

(#4824) Pepi6 válasza DigitXT (#4823) üzenetére


Pepi6
tag

:D :D Én kapok kb. heti 1-2t. Csodálkozok is mikor irja valaki, hogy naponta jön neki 10 :O

(#4825) Mbenyo97


Mbenyo97
aktív tag

Hali!
Kérdésem az lenne hogy hogyan lehet lementeni a profilt amit eddig lejátszottam? Mert lesz majd egy telefon csere és az új telon onnan szeretném folytatni ahol abba hagytam.

(#4826) l4ci válasza Mbenyo97 (#4825) üzenetére


l4ci
senior tag

Akkor cloud save, az új telón meg lemented, ez nem olyan bonyolult. Van lehetőség offline mentésre is, ha az jobban tetszik, de az már csak Androidon él, az Apple sajnos már befoltozta a filrendszer direkt elérését...
A mentés menetéről olvashatsz bővebben a fórumban, csak rá kell keresni a megfelelő kulcsszavakra! :)

(#4827) Mbenyo97 válasza l4ci (#4826) üzenetére


Mbenyo97
aktív tag

Közben már megtaláltam :) De azt hova menti el amúgy? A google playre ?

(#4828) Lirion válasza Mbenyo97 (#4827) üzenetére


Lirion
addikt

Az FMEA szervereire. De mielőtt telefont cserélsz, ellenőrizd le valahogy a mentést, például hogy mit ír ki, mikor volt utoljára mentve, mert nálam pl. nem menti el az állást, hiába próbálom...

(#4829) Petya25 válasza DigitXT (#4823) üzenetére


Petya25
addikt

Néha jön arab szöveges reklám is, szerintem nem hunnak nézek ki. :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4830) Mbenyo97


Mbenyo97
aktív tag

A facebook, a sina weibo és a google friends-en kívül hogyan lehet még meg hívni ismerőst ? Gondolok például a Player ID alapján nem lehet ?

(#4831) Kronok válasza cuebler (#4819) üzenetére


Kronok
aktív tag

én észre sem vettem, h lenne valami baja a kocsinak, simán ment :)

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4832) Kronok válasza Pompi (#4820) üzenetére


Kronok
aktív tag

valamilyen csoda folytán sikerül idő ugrást csinálnom és nem kellett a 3 óra javítást megvárni, remélem holnap is sikerül

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4833) Sordoran válasza Kronok (#4832) üzenetére


Sordoran
addikt

Azért ilyenkor ellenőrizd, hogy Reward-nál ott van-e még az autó, mert ha játék észleli a turpisságot, akkor ki szokta venni onnan, és a végén nem kapod meg a verdát.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4834) Petya25


Petya25
addikt

3. nap 4. futam, elsőre elég reménytelennek tűnik.
50 sec alatt első legyél a 14. helyről Le Mans utolsó pár kanyarjában levágás nélkül..... hát

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4835) DigitXT válasza Petya25 (#4834) üzenetére


DigitXT
félisten

30 mp.:D (Csak ne ütközz: az elején bőven van hely a külső íven...)
A sikánig el se kell érni. Sőt, mivel rögtön megadja, amikor az első
helyre kerülsz, ott akár kamikáze mód is kifékezheted őket, ha kell.

Ui: mindig elfelejtem javításra küldeni a kocsit a nap végén: ehh!:(

[ Szerkesztve ]

(#4836) cuebler válasza DigitXT (#4835) üzenetére


cuebler
senior tag

nekem meg pont úgy jött össze, hogy végig a belső ívet próbáltam hozni, kisebb volt a lendületvesztés, "megtámasztottak" a kanyarban a leelőzöttek :C mondjuk, negyedikre sikerült csak, ezernyi "***** ********* ***** *****" után... :B némi mentális tuning :D

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#4837) Petya25 válasza DigitXT (#4835) üzenetére


Petya25
addikt

Mennyi tuningot toltál rá?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4838) DigitXT válasza Petya25 (#4837) üzenetére


DigitXT
félisten

PR44.6 (A aranyhiányomból kíndulva, csak a pénzeseket.)

(#4839) Sordoran


Sordoran
addikt

Stage 3

Goal 1: 2 kör Porsche test truck - Nyerj!
Goal 2: 3 kör Mount Panorama - Legyen tiéd a leggyorsabb kör.
Goal 3: 1 kör Mazda Raceway Laguna Seca - Nyerd meg a futamot és legalább 181 kph sebességgel haladj át a célvonalon.
Goal 4: 1 kör Le Mans - Szerezd meg az első helyet 50 sec alatt pálya elhagyás nélkül.

Jutalom: 5 arany

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#4840) Petya25 válasza DigitXT (#4838) üzenetére


Petya25
addikt

Tényleg meg lehetet csinálni, kb fék nélkül.
Nekem is lemaradt a javítás. :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4841) cuebler válasza Petya25 (#4840) üzenetére


cuebler
senior tag

az nettó szívás, mert már az első stage után javítanom kellett 100%-ról indulva. hagyjatok elég időt, ha tehetitek.
nem írom le a sorozatot, mert úgy látom Sordoran kolléga tiszte, eleve nem is jegyeztem meg mindent.
jó szórakozást ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#4842) Kronok


Kronok
aktív tag

Stage 4 -

Goal 4 - Head to Head - nagy szívás, 20m belül kell maradni az előtted haladóhoz, pénzes fejlesztéssel lehetetlen, vagy 20 gold skip vagy pár aranyos fejlesztés

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4843) Pepi6 válasza Kronok (#4842) üzenetére


Pepi6
tag

Valóban nem megy aranyos fejlesztés nélkül. rááldoztam 50 aranyat, de még így sem volt egyszerű. Lehet érdemesebb lett volna skipelni. :(

(#4844) Kronok válasza Pepi6 (#4843) üzenetére


Kronok
aktív tag

Erősen gondolkodtam, h fejlesztés vagy skip, az utóbbi mellett döntöttem.

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#4845) Petya25 válasza Kronok (#4844) üzenetére


Petya25
addikt

+1

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4846) Pepi6 válasza Kronok (#4844) üzenetére


Pepi6
tag

Majd holnap meg jön egy SpeedRecord, egy SpeedSnap meg egy Drag aztán mi jó lesz ez a fejlesztés :DD

(#4847) Pepi6


Pepi6
tag

Brands Hatch-i 6 körös sikerült valakinek vagy felesleges próbálkozni rajta? :(( :(((

(#4848) Curka válasza Pepi6 (#4847) üzenetére


Curka
csendes tag

Eddig nem nagyon kb. 5. kör végére jön meg a 100% tapadás és akkor még 9. vagyok.

(#4849) SkyLaci válasza Pepi6 (#4847) üzenetére


SkyLaci
őstag

másodjára sikerült, full tuninggal

(#4850) cuebler válasza Pepi6 (#4847) üzenetére


cuebler
senior tag

skip...
nekem a teljes mezőny lekörözése kemény. 8-10 másodperccel vagyok gyorsabb a mezőnynél, 8 kör alatt éppen kiadná, csak hát az első (fél) kör nagyon-nagyon óvatos, úgyhogy eddig mindig a célegyenesben értem volna csak utol a másodikat :O

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.