Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) csongi


csongi
veterán

Annyit hozzá tennék, már túl vagyok ilyenen. A tesztem később íródott minta készüléknek megszületett topikja. Szerintem a végére oda kell tenni a fórum linket ami ide szól, sok olyan általános kérdés is van lesz amit mi többiek is meg tudunk válaszolni.
Szóval nem sok értelme van, megosztani a készülékhez tartozó dolgokat főleg nem házon belül :)

(#6702) tope


tope
addikt

Ha telepíteném az Új Mexel Emui-s Próféciát :R , akkor előtte 12.17-es ROM-ot kell-e törölni (úgy értem a kérdést, mint számítógép esetén a telepítés előtti formázást), a 3 lépés (Reset) elég hozzá ? Csakhogy a felesleges dolgok ne maradjanak az agyában.

(#6703) mexel


mexel
veterán

Még jó hogy elkészült a blog :( Valóban érdemes volt leírni mindent a telepítésről, még aggódtam hogy túl szájbarágósan írom le hogy mindenki megértse. :DDD Mondjuk az tény hogy azt nem írtam le hogy nem csak a gyári új rendszert kell törölni telepítéskor hanem mindig minden rendszert ami éppen a telefonon van.
Eddig ez nem jutott eszembe, de lehet hogy módosítom majd.

tope: Szerintem ne törölj semmit, telepítsd mellé így mindkettőt lehet majd használni :)

[ Szerkesztve ]

(#6704) WOT-H-A-C válasza mexel (#6703) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szia. Valóban kicsit kusza a dolog és van benne 1-2 elírás, de ezeket leszámítva imformatív és érthető, sok dolog egy helyre összeszedve. A blogoddal és az összefoglalóval gyakorlatilag minden elérhető a telefonhoz. Szép munka!! Bár a tapasztalatom az, hoy vannak emeberek akiknek nem lehet elég szájbarágóssan leírni a dolgokat és akkor is el tudják rontani ha ott ülsz mellettük és diktálod mit csináljanak( más topik, más telefon) A teljes wipe-olás kontra rom dolgon elmerengve gyanítom, hogy a gyári vagy gyári alapú romokról emui-ra való áttérésnél lehet gond, nálam is így volt, ha cach-t, datát, és FR-et nyomtam nem volt gond, illetve akkor sem amikor AOSP rom ment fel a gyári 0.18-ra.

Köszönjük a leírást!! :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6705) mexel válasza WOT-H-A-C (#6704) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! A kuszaságot nehezen tudom elkerülni ha mindent le akarok írni, de amelyik rész felesleges törlöm. Az elírásokat írd meg hogy javíthassam, de már párszor átolvastam a hibák miatt de mindig találok még.
Egyébként lehet hogy mégis törlöm és csak a romokat rakom ki és mindenki azt csinál vele amit akar, talán az lenne a legjobb. Nem akartam senkire ráerőltetni, nem sok érdekem fűződik hozzá, ahhoz sem hogy a romok ott legyenek, de ha már készen vannak akkor ne csak én használjam. Igaz akkr majd jönnek aprivik és itt a kérdések arról amit ott a hibáknál megpróbáltam leírni, de szerintem sokan sem ott sem máshol úgysem fogják megérteni, erről viszont nem tehetek.
A hibák meg minden elírás jöhet priviben és javítom.

[ Szerkesztve ]

(#6706) WOT-H-A-C válasza mexel (#6705) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szerintem, félre értetted amit írni akartam.....ha jól emlékszem te magad is beleírtad , hogy kicst kusza a dolog.... nem támadásként írtam sőt még kritikának sem nevezném... egy apró példa gondolom HTC romot akartál írni, aztán ott vannak az áthúzott részek, ilyenek amiket idővel lehet javítani... mégegyszer mondom, nem kritikának szántam. Ezért írtam, hogy szépmunka!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6707) mexel válasza WOT-H-A-C (#6706) üzenetére


mexel
veterán

Ja, nem vettem rossz néven, szerintem is kusza pár dolog, de mindent le akartam írni. ( még mindig úgy gondolom hogy feleslegesen :) )
Az áthúzott rész azért van mert ha mégis fennáll valakinek aza hiba akkor láthatja hogy volt olyan és le van írva. Ha törlöm akkor szólni fognak hogy ez hiba. Elvileg kijavítva, de annyira máshogy viselkednek minden telefonon a romok hogy még elképzelhető hogy előjön. Ezzel azt akartam kb elérni. Zárójelben odaírtam miért is van ot az áthúzott rész hogy az is érthető legyen.

Na pl a HTC-t észre sem vettem pedig nagy betűvel van írva, már javítottam is, köszi! Ilyen hibák jöhetnek priviben, biztos lesz még pár darab.

(#6708) andras888


andras888
aktív tag

bocsi az offért de mostanában úgy is sokat romolgatunk itt.

Tehát adott egy TCL s720 a playaruház nem tölti be az alkalmazásokat, rott, twrp fent van, most keresek hozzá gappsot, de azon töprengek hogy elötte nem kell valahogy eltávolítani a régi gappsokat? vagy mehet rá simán twrp-ből?

(#6709) janaman01 válasza andras888 (#6708) üzenetére


janaman01
addikt

szerintem , mehet rá roszabb nem lesz :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6710) andras888 válasza janaman01 (#6709) üzenetére


andras888
aktív tag

köszi a gyors választ :R

Neked most milyen rom van fent?
Én felraktama twrp-s 29 et amit linkeltél de sok bug volt benne, visszaraktam a 23 mas twrp mentésem, amit updateltem 28-ra, pedig pucolva, rootolva, volt. de simán megy csak újrakellet rootolni, meg a twrp :)

(#6711) janaman01 válasza andras888 (#6710) üzenetére


janaman01
addikt

felváltva :) mexel illetve gyari 25 ös....igazából a 29 et elkuffantották rendesen, gyariból a 23 ill.a 25 a jó...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6712) mexel válasza janaman01 (#6711) üzenetére


mexel
veterán

Valamelyik gyárit érdemes megcsinálni, vagy azok készen vannak mindenestől? A 029 egy bughalmaz, lehet hog törlöm is a linkek közül, nem sok értelme van feltenni.

(#6713) janaman01 válasza mexel (#6712) üzenetére


janaman01
addikt

a 23 as official nem rossz egyébként, itt egy kipucolt twrps backupos változat....play root benne..ha gondolod .....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6714) mexel válasza janaman01 (#6713) üzenetére


mexel
veterán

Ha már van megcsinált kész verzió akkor nem állok neki :) Nem használni akarom :D

(#6715) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

EMUI 3 Build.258 Kangvip (01.28) fennvan, belakás zajlik...

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#6716) mexel


mexel
veterán

Ha van észrevétel az új 01.28-al akkor várom. HTC-t próbálta valaki? Abban hibák?

[ Szerkesztve ]

(#6717) erik88


erik88
aktív tag

Olyan kérdésem lenne, hogy egy xperia romból (pl z1 compact ) a kamera appot kilehetne szedni és pl egy mexel emuiba berakni. De konkrétabban nekem az az interaktív dolgok kellenének. Az ilyen ninjás meg dinós meg mittudom én:) valami megoldás létezik azon kivül, hogy vegyen egy z1-et?

(#6718) Turbobacsi válasza mexel (#6716) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

egyenlőre minden oké! majd 7végén több időm lesz nyúzni...

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#6719) Robit Sakraf


Robit Sakraf
tag

Nálam is felment a EMUI 3 Build.258 Kangvip (01.28). Ha nem jelentkezem akkor minden remek! :))
Köszönet mexelnek a kitartó munkájáért. :R :R :R :C :C :C

(#6720) erik88


erik88
aktív tag

Mindjárt felrakom a sense romot :) írok én is róla majd

(#6721) mexel válasza erik88 (#6720) üzenetére


mexel
veterán

A sense egy egyszerű aosp szerű rom, annál azért szebb, :) de nem teszteltem mindent. A fontos dolgok mentek rajta, de nem volt idegem hozzá most.
Februárban még a vibeui 2-t megpróbálom, már közel vagyok ahhoz hogy lokalizáljam a kínai linkeket kirakó rész helyét, már csak 2 játék linkjét pakolja ki az a kis dög, de sajnos még nincs magyar nyelvem hozzá.
Egyébként mindegyik közül nekem még mindig az emui a legbejövősebb :)

(#6722) tope


tope
addikt

ROM , lletve a teló adatainak mentése, mivel a legegyszerűbb (és hogyan) ?
Ha csak simán másolnám a teló adatait, az gondolom nem elég.

[ Szerkesztve ]

(#6723) Turbobacsi válasza tope (#6722) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

én így csinálom:
kontaktok, sms-ek: gyári backup
telepített progik, beállításaikkal együtt: TitaniumBackup

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#6724) tope válasza Turbobacsi (#6723) üzenetére


tope
addikt

Progikkal nincs is nagy baj, mert letöltöm újra, nagyon nincs olyan amit sokáig tartana beállítani.
Max a kontaktok, sms meg nincs.

(#6725) mexel válasza tope (#6722) üzenetére


mexel
veterán

Ha biztonsági mentésre gondolsz amivel vissza tudod állítani ha baj van, akkor pl TWRP-ből egy fullos backup, vagy az MTKDroidTools-al le tudod menteni ( egy utóbbi mentés mindenképpen ajánlott mindenkinek).
Erről találni leírást itt a ph-n, de hogy ne kelljen sokat kersgélned itt van Cappa72 írása. Elsőre macerásnak fog tűnni de megoldható ha figyelmes vagy.
Nekem az MTK DroidTools 2.5.3 vált be azt hiszem az F1-hez. A driverekkel lehet gond, azokat is megtalálod azt hiszem az összefoglalóban.

(#6726) tope válasza mexel (#6725) üzenetére


tope
addikt

Köszi neked is Szent Mexel, meglesem.

Bár nekem a 12.17-essel sincs bajom.

(#6727) erik88 válasza mexel (#6721) üzenetére


erik88
aktív tag

Elég szép ez a sense viszont nem olyan jó mint az emui. :)

(#6728) WOT-H-A-C válasza tope (#6726) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha biztosra mész akkor cwm, droidtools, spflashtools readback, dd mentés parancs sorból... de szerintem is elég egy cwm és droidtools mentés, a droidtoolsnak adb driver kell és ha megvagy akkor át kell alakítani a flashtoolsnak emészhető formára hogy vissza is tudd rakni.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6729) mexel válasza tope (#6726) üzenetére


mexel
veterán

Pedig jobb a 2 újabb, mondjuk párom is még a 12.17-et használja mert belakta és amire használja ott nincs baj vele. Ezeket a jelzőket unkább hagyjuk :D

(#6730) tope válasza mexel (#6729) üzenetére


tope
addikt

OK, akkor csak mexel :)

(#6731) Hrabci válasza mexel (#6729) üzenetére


Hrabci
csendes tag

A kv-s verziónál gond nélkül raktam fel (és gond nélkül műkszik) friss rendszerre az előző twrp nandroid datáját... :-)

(#6732) csongi


csongi
veterán

Rajottem mi okozza az erintesi problemat.
Be volt kapcsolva az erintes-tiltas mod.
:)
Feltettem a 1.28 at szeritem hang pech nelkul is szuperul mukodik es eleg hangos :) :R
Koszonjuk

(#6733) nixit


nixit
csendes tag

Sziasztok!

Valaki felvilágosítana engem arról, hogy ez a készülék elvileg úgy van hirdetve, hogy 8 magos processzort tartalmaz( mindenhol ezt olvasom) Kb csak kínai telókban van minden más európában ismert márkánál 4magos procik vannak és a mexel féle rom a telefon infoban kétmagosnak írja?
Most akkor mi igaz ebből a 8 magból vagy ezt hogy kell érteni ?:)

Köszi előre is! :D

(#6734) mexel válasza Hrabci (#6731) üzenetére


mexel
veterán

Azért azt tett hozzá hogy Te mindkétszer Kangvipes EMUI-t használtál amelyikeknél egyik sem odexes.
Aki nem így frissít rendszert annak azér nem ajánlanám a régi data visszamásolását.
Egyébként ennek ellenére nem értem mire jó hogy a régebbi rendszer datáját visszateszed. Abban van pl az audio vol fájl, így az újabban lévő javítottat rögtön törlöd is, stb. Ha más rendszerről nyergel át valaki és ezt írod neki akkor megint jöhetnek hibák és majd jön a nyafogás hogy nem jó a gps, a wifi a BT stb. Ezek az ilyen más rendszerek beállításainak visszamentése, rámásolása stb nem biztos hogy mindig olyan jó ötletek, még ha először úgy is tűnik hogy semmi gond. Én biztos nem másolnám rá a már letörölt sok visszamaradt fájlt egy régebbi rendszerről az újra. Ha az a cél hogy ne kelljen újra beállítani a programokat azt biztos nem így csinálnám :)
Csak azért írom ezt, mert ha valaki ezt olvassa majd azt hiszi az a jó megoldás hogya régi mentésekből egy-két részt kiragadva írjon rá az új rendszerre.

nixit: látom te is lusta voltál olvasni :( Mindegy, hogy ne kelljen keresni: sajnos ezzel a rommal csak kétmagos lesz a gép, de még így is nagyon gyors, a többit úgysem használná, csak sokat fogyasztana.

[ Szerkesztve ]

(#6735) janaman01 válasza mexel (#6734) üzenetére


janaman01
addikt

"ezzel a rommal csak kétmagos lesz a gép"

Nahát ezen besirtam...:D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6736) nixit


nixit
csendes tag

Csak most vettem észre, hogy van folytatás nem lustaság volt egyszerűen azt hittem olyan rövid a cikk, de már látom olvasom és majd jelzem észrevételeim ( Első sorban szerintem ez a kínai zene lejátszó tök jó még dalszöveget is ír és ingyen lehet vele zenét letölteni)

(#6737) csongi válasza janaman01 (#6735) üzenetére


csongi
veterán

Azta, valami issszonyat ket mag ez :) mert a roket ket magosa ehhez kepest nem lassu henem el sem indul :) mi lenne ha menne a maradek 6mag is :)) :DD

(#6738) Turbobacsi válasza mexel (#6716) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

Az antutu kb. 1500-al több lett :)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#6739) Robit Sakraf válasza mexel (#6734) üzenetére


Robit Sakraf
tag

😃😃😃Ez naaadon jó!😃 Már azonnal cserélem a romot egy másikra.😃😃😃

(#6740) robin112 válasza mexel (#6734) üzenetére


robin112
csendes tag

Szia!

Másodjára tettem fel az EMUI 3 Build.258 Kangvip (01.28) romot, de ugyanaz a hibajelenség :Y
Az usb-pc csatlakozás nem működik. Közvetlenül a rom telepítése után még jó, felajánlja a csatlakozás módját, látszik a külső-belső meghajtó,másolható, korrektül leválasztható.
Aztán telepítek rá egy-két progit és kész, nyikkan kettőt a laptop a csatlakozásnál, de nem látja a meghajtókat és a telefonon sem jön fel a kiválasztó menü. A titanium backup után jelentkezett a hiba, összefüggésben lehet vele? :F

üdv

(#6741) mexel válasza robin112 (#6740) üzenetére


mexel
veterán

Szerinted? Mit tettél vissza titaniummal? Ugyanis ez a hiba javítva lett.

(#6742) mexel


mexel
veterán

A rohadt életbe, írtam egy litániát erről az egészről erre lejárt az időlimit a szerkesztésre és ugrott az egész :W
Mindegy, nem írom le újra, úgysem érdekelne senkit :D
Tököm tele van azzal ha szerkesztek akkor simán töli a hszt ha túl lépem az időt, már nem az első.

[ Szerkesztve ]

(#6743) Turbobacsi válasza robin112 (#6740) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

nálam frankó! (igaz általában a wifi file transfert használom, de most kipróbáltam...)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#6744) mexel válasza robin112 (#6740) üzenetére


mexel
veterán

Csak annyi röviden a hibára: simán rájöhetsz a hiba okára ha akarsz: telepítsd újra a rendszert, és próbáld ki hogy nem raksz vissza semmit a titaniummal. Ha a hiba nem jön elő akkor megvan a megoldás. Ha előjön akkor máshol kell keresni. Így lehet szépen kideríteni egy hiba okát.
Ez nem neked szól csak igazán, csak leírom:
Én amikor a romot raktam össze naponta akár 50-60X telepítettem újra egy rendszert (vagy ki tudja hányszor, kb 5-10 percenként akár) mert voltak dolgok amik csak frissen telepített rendszernél látszottak, ha menet közben a működőn módosítottam akkor nem úgy viselkedett mint amikor a telepítőbe is beépítettem. Ezek a gyártóspecifikus rendszerek ( emui, miui, lenovo) sokkal érzékenyebbek bármi kis változásra mint a sima alap android rendszer ( pl egy aosp), a sima rendszer sokkal toleránsabb a változtatásokra is.
Ezekben az újakban már akkor máshogy viselkedik az egész rendszer a ha csak pl a lokáción-nyelven módosítok kicsit, vagy pl a telefon azonosítóján akármit átírok, abban a pillanatban nem mindegy hogy coolpad-ként vagy huawei-ként ismeri fel, minden kis változtatással mást és mást lehetett kihozni a rendszer viselkedéséből is, kis változtatások hatására volt hogy nem működtek dolgok amik addig jók voltak, stb.
Nem mondanám annyiszor ha nem tapasztaltam volna ki hogy ezért fontos mindent törölni ezeknek a felrakása előtt, mert volt időm rájönni hogy nagyon sokat számít.
Így jöttem rá pl a youtube hibára is még az elején. Egy AOPS rendszer után telepítettem az emui-t úgy hogy nem töröltem mindent csak a szokásos alap dolgokat, de nem töröltem data stb-t. Felraktam az emuit és működött a youtube. Örültem is hogy milyen fasza gyerek vagyok, megcsináltam, mert egy csomó mindent mókoltam a telepítőn, biztos jól megcsináltam.
Csakhogy amikor ugyanazt a telepítőt újra felraktam ismét nem ment a youtube. Szerencsére csináltam nandroid mentést a működő rendszerről. Ha azt visszatettem jó volt, ha pedig a telepítővel telepítettem nem. Na sok keresgélés után rájöttem hogy a régi aosp-ból ott maradt néhény fájl ami hiányzott az emui-bó, illetve nem pont ugyanolyan volt, és azért működött ( améretük is megegyezett de az egyik módosított volt, ha összehasoonlítást csináltama fájlon).
Ezzel azt akarom mondani, hogy akár olyan fájl is maradhat a régi rendszerből ha nem törlünk mindent ami viszont éppen nem jó, és hibát okoz. ( ilyet is sikerült csinálnom)
Csak és kizárólag ezek miatt papolom folyamatosan hogy mindent töröljünk mert különben nem garantált hogy minden jó lesz. Ha valaki ezt nem érti meg akkor tényleg nem tudok segíteni.

Mindig fogtam a fejem akkor is amikor valaki pc-n új rendszert telepített, majd a régiből simán visszamásolt mindent az újba majd sírtak hogy deszarezavindózsemmisejórajta.
Vagy amikor a régi rendszert úgy frissítjük hogy rátoljuk az újat ( ez főként még Millenium Xp korszakban volt) és ment a rívás hogyez nem jó, de xp-win7-nél is volt sok ilyen. Érdekes ha úgy telepítek rendszert hogy előtte format, és mindent újrarakok ami kell, ráadásul tudom mit lehet leállítani és mit nem a rendszerben akkor évekig is tudott hiba nélkül menni egy XP is. Persze a microsoft kényszerből adott lehetőséget az ilyen frissítésre de mindig tele voltak a fórumok azzal hogy azért ez nem nagon működik úgy ahogy kellene.
Na kb ez van itt is, ezek az új rendszerek nem nagyon szeretik az ilyen beavatkozást. Aki nem hiszi kísérletezzen, de én éppen ezt tettem ezzel a rendszerrel nagyon-nagyon sokszor, ezért írom le ennyiszer, de most utoljára azt hiszem.
Nekem a titaniummal sikerült érdekes dolgokat előidézni ha visszaraktam dolgokat ( volt hogy csak akksi ki, és frász jött rám mert azt hittem tégla lett a telefon még a kijelző is b@szakodott vagy öt percig utána).
Amire nagyon jó volt az a jegelés a próbákhoz-tesztekhez, de ezt gyakorlatilag azt hiszem ezek az új rendszerek majdnem tudják, és van erre más lehetőség is.
Ha sms visszaállítás kell arra is van külön progi, de ha néhány rendszerfájlt felülírunk ebben arendszerben bármi előjöhet, főként hogy már írtam hogy úgy készült, hogy kb 5-6 különböző emuiból pakoltam össze a fájlokat hogy működjön. Így éppen nem bizots hogy az előző rendszerből visszarakott motyó annyira jó lesz az újban. Ha letöltjük a most megjelenő kanai és orosz emuikat még mindig vannak bennük azokból a hibákból is amik már a 12.17-ben javítva lettek.
Na mindegy, azt hiszem én most abbahagyom a romokkal való foglalatoskodást hamarosan, mer februárban még van időm de utána nem lesz. Addig még megnézem a lenovót vibeui-t ami majdnem kész, és miuit, ha sikerül valamit csinálnom velük - bár ahhoz gyári frissítés kell majd, de az emuihoz nem nagyon nyúlok, a 01.28-ból sokal többet nem lehet kihozni, legfeljebb apróságokat. ( frissített szoftverek, és apró biszbaszok, de egyik sem olyan fontos talán és házilag is megoldható a kínai áruház felpakolásával, most nem jut eszembe a neve, de azért azt nem árt óvatosan használni :D )
Ha majd jön teljesen új emui akkor lesz érdemes azt megnézni de szerintem arra még várni kell, a huaweieken sem kifutott még ez a rendszer :)

(#6745) mexel válasza robin112 (#6740) üzenetére


mexel
veterán

Megnéztem ezt az usb dolgot, sajnos ezt viszont nem a Titanium okozza. Ezt a ramdsisk módosítás ami most lett felrakva hogy felismerje a pc a telefont. Az előzőben javítva volt és működöt, most újra előjött pedig nem az volt módosítva. Tehát ha bepipáljuk hogy ne emlékeztessen hogy mire állítottuk akkor nem jön fel többször az ablak :)
Ezt megint szét kell szedni és megnézni, de nem tudom mikor lesz időm rá.
Jó hogy szóltál, köszi. Pedig már ezt is a Titanium számlájára írtam volna :)
Na ebből is látszik amit az előbb írtam, minimális módosítás történt a rendszeren és mégis elszállt valami ami eddig jó volt. :(

(#6746) mexel


mexel
veterán

Ki is szedtem a linkeket a blogból, megnézem mit lehet tenni :)

(#6747) Anonymus23 válasza mexel (#6746) üzenetére


Anonymus23
veterán

:R
Elismerésem. nem keveset belefeccölsz ebbe!

;) - The Power of the Light Side

(#6748) mexel válasza Anonymus23 (#6747) üzenetére


mexel
veterán

Annak ellenére mégsem jó most, töröltem is a kettő emui linket amíg nem tudom úgy összerakni hogy az usb csatlakozás is jó legyen és a pc is úgy ismerje fel hogy lehessen mtkdt-vel pl menteni. A hiba helye megvan de alakadtam egy aprósággal :(
Sajnos ma és holnap nem biztos hogy lesz időm erre, addig várakozás :)

[ Szerkesztve ]

(#6749) Robit Sakraf válasza mexel (#6748) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Jól értem hogy ideiglenesen az is elég ha nem pipálunk?

(#6750) mexel válasza Robit Sakraf (#6749) üzenetére


mexel
veterán

Nem próbáltam, csak annyit hogy ha pipálok akkor nem jön visza mint a régiben. Ha nem pipálunk akkor lehet hogy jó, meg kellene nézni, de most éppennincs fent a rom a telefonon, egy módosított van azzal meg most hiába is nézném. ha kipróbálod és megírod akkor köszönjük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.