Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) mexel válasza unskillful (#7385) üzenetére


mexel
veterán

Szia! A témák nem véletlenül lett így megoldva. Nekem is van olyan verzió amiben a crediteseket is le lehet tölteni, sőt még reg sem kell hozzá hogy települjön ( sok romban letölthető de csak bejelentkezéssel lehet telepíteni), de azok a creditesek nagyrészt csak kínai témák, ez pedig inkább "európaibb" témák, más lokációt néz. Nem ugyanazokat találni a kettőben ahogy láttam ( legalábbis úgy tűnt), és sajnos a sok kínai az sokszor nagyon kínai. ( rajzos, kiscsajos stb) Ezek viszont jobb minőségűek, olyan letisztultabb. Ha mindkettőben ugyanazok vannak akkor én tévedek, akkor berakhatom a másik megoldású témakezelést is ha kell.
A kamera felbontás az szerintem állítható csak nem számokkal adják meg hanemminőséggel. Most nem tudom megnézni de valami közepes meg jó vagy legjobb minőség, ilyesmi. Szerintem itt van a felbontás, csak így oldották megszerintem.

(#7402) ekrisztian válasza mexel (#7401) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Mi a baj a mangákkal :D

(#7403) Robit Sakraf válasza Balazs66 (#7398) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Ha EMUI van neked, akkor az abban lévő biztonsági mentéssel simán meg lehet csinálni. Ez csak akkor jó ha marad az EMUI vagy annak másik verziója.

(#7404) andras888


andras888
aktív tag

Sziasztok, ma beakartam adni a derekam az emui-nka, de nem megy a kangvipes link maxel oldalán. Tudtok róla valamit?

(#7405) mexel válasza andras888 (#7404) üzenetére


mexel
veterán

Már megy :)

(#7406) andras888 válasza mexel (#7405) üzenetére


andras888
aktív tag

akkor nem úszom meg :DD
Köszönöm! :R

(#7407) Balazs66 válasza ekrisztian (#7400) üzenetére


Balazs66
csendes tag

THX!

(#7408) testo92


testo92
csendes tag

Felraktam a Kangvip-es EMUI-t , szép és jó, de a Gmail-től nem kapok értesítés. Ahol a Beállításokba lehet ilyet állítani nem is jelenik meg a Gmail. Amit csináltam a rom telepítés után: Letiltottam Titaniummal a Böngészőt,E-mail, Időjárás, Videó és Zene appokat.

(#7409) andras888


andras888
aktív tag

nekem áálandóan "A(z) Galéria nem válaszol" hibával kifagy a galéria, Bent pedig tényleg ratyi képeket lő a telefon ezzel a rommal, kint még nem próbáltam. Esetleg nem lehet beletenni a coolui-s camera appot? :)

(#7408) testo92: Nekem megy szépen, most tettem fel elsőnek.

Szerk: a GPS viszont villám gyors, sőt gyorsabb(bent a szobában) :)

[ Szerkesztve ]

(#7410) mexel válasza andras888 (#7409) üzenetére


mexel
veterán

Ez a galéria dolog érdekes, majd megnézem. Másnak is van ilyen hiba? Én próbáltam a gyári rom fényképezőjét is de nem láttam hogy olyan nagy különbség lenne. Egymás után feltettem vagy 4 romot ( aosp, gyári stb) és ugyanott ugyanazokat a dolgokat fotóztam, de számottevő különbséget nem láttam, pedig igencsak sokat teszteltem.

Más: közben készülök valamivel ami még nem volt magyarul, takán sikerül megcsinálni ha lesz pár napom. Az alapok már biztatóak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7411) Balazs66 válasza Robit Sakraf (#7403) üzenetére


Balazs66
csendes tag

PC-re szeretném menteni, tehát PC-s szofverre gondoltam.

(#7412) ak05 válasza ekrisztian (#7396) üzenetére


ak05
tag

hazajöttem,rádugtam pc-re usb kábellel és láss csodát,müködött :DD
nem tudom mi lehetett az ok

(#7413) andras888


andras888
aktív tag

Pedig úgy telepítettem ahogy a leírásban szerepel, én nem szoktam ennyire letörölni mindent, de nyilván ártani nem árt. :)
Nekem bent rettentő zajos, és homályos képeket készít. Nah, majd próbálgatom. a kamera appokat :)

(#7414) Balazs66 válasza andras888 (#7413) üzenetére


Balazs66
csendes tag

Ha találsz használhatót, oszd meg velünk is :)

(#7415) Balazs66


Balazs66
csendes tag

Coolpad 9150W MTK6589 4,5 "
Erről sincs tapasztalata senkinek?
Egy barátom mobil vásárlás előtt áll, de az F1 (5") mérete túl nagy neki. Kisebbet szeretne.

(#7416) andras888


andras888
aktív tag

Hali felraktam egy másik készülékre is a rendszert de megint nem megy a galéria app. :(

(#7417) mexel válasza andras888 (#7416) üzenetére


mexel
veterán

Majd kipróbálom nem szúrtam-e el valamit. Mondjuk galériához nem nyúltam. Egy-két apró rész még fordítva lett, + live wallpapir ment bele ( bár feleslegesen szerintem), új root, új gapps. HA ezek is hatnaka galériára akkor az már érdekes.
Most rakom fel a 02.09bx-et megnézni.

Ja, van bent külső sd-d?

[ Szerkesztve ]

(#7418) mexel válasza andras888 (#7416) üzenetére


mexel
veterán

Na megnéztem: tényleg nem jó valami a galériával. Mindjárt cserélem a linket a sima 02.09-re, azzal nem volt gond, most nem tudom megnézni mi a nyűgje. Hihetetlen hogy olyan dolgok is számítanak amire nem is gondolnék.

Na cseréltem is a Kangvipeset, ez ami fent volt a 02.09. Ha lesz időm megnézem mi a nyűg az újjal, valami apróság lehet, talán hibásan csomagoltam valamit vagy valami ilyesmi. Bocs.

[ Szerkesztve ]

(#7419) andras888 válasza mexel (#7417) üzenetére


andras888
aktív tag

A kangvipesben van, a másikat már posta készre csomagoltam, nem szívesen bontom ki, talán holnap este megtudom nézni a sajátomon. :) most már megyek, mert korán kelek, és hosszú napom lesz!
Jó éjt!

(#7420) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

van egy TarrMobilTV alkalmazásom, amivel (mivel Tarr TV szolgáltatóm van) online tudok tv adásokat nézni. Nos ez a mostani rom-al (mexel februári) nem működik: nagy feketeség jön be lejátszáskor, se kép, se hang. Az előző telefonommal, ill. ha jól emlékszem a gyári ROM-al működött. Mi lehet a gond?

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#7421) dale74 válasza Turbobacsi (#7420) üzenetére


dale74
tag

A MindigTV-vel is ugyanez a helyzet. Adatot szívja a hálózatról, de kép, hang nincs.

(#7422) mexel


mexel
veterán

Régebbiekkel mennek ezek a tv progik? Ha igen akkor melyikkel? A mindig tv-t majd kipróbálom ha befejezem a mostani projektet, remélem sikerül. :)

[ Szerkesztve ]

(#7423) mexel


mexel
veterán

A fenébe mickvip megelőzött kicsit, új romot akartam kihizni :). Napok óta dolgozom a Vibeui 2-n F1-re, elvileg már készen vagyok csak a full magyarítással vannak gondjaim még, igaz ő csak orosz verziót rakott fel. Remélem érdekel majd valakit a dolog. :)
Mondjuk én más alapot használok, nekem tetszik az vibeui2 :)

[ Szerkesztve ]

(#7424) Bélabá86 válasza mexel (#7423) üzenetére


Bélabá86
újonc

Titkon reménykedtem benne, hogy a VibeUI a titkos projected :) A régi telefonomon használtam a Lenovo rendszerét, sok hasznos és jó dolog volt/van benne.
Természetesen személyemben már találtál egy vállalkozó kedvű alanyt (akár a tesztelésben is!) :)

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

(#7425) mexel válasza Bélabá86 (#7424) üzenetére


mexel
veterán

Már megvan, szinte minden magyar ( multi) de a settingset nagyon nehezen tudom normálisra fordítani, és van pár apró kis gond. Ráadásul most napok alatt kijött vagy 3 új verzió, és mindig nekiállok az újabbnak, mert sokakat csak az érdekel. Amivel még sokat szívok, hogy sok kínai és orosz motyót kell kiszednem ( mostanában a kínai mellet mindenhol mindenben orosz feliratok vannak).
Kár hogy magyarok nem nagyon csinálnak jó romokat amik igazán tisztítva, magyarítva ( európaiasítva) vannak.
Nagyon jó lenne szerezni olyan romot amit pl a médiában látok a huawei vagy xiaomi vagy lenovo telefonokon, azok szépen ki vannak tisztítva, de sehonnan nem tudok ilyet szerezni.

(#7426) WOT-H-A-C válasza mexel (#7425) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Baralajbi ;)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7427) mexel válasza WOT-H-A-C (#7426) üzenetére


mexel
veterán

Ismerem, beszéltem már vele természetesen. Ennyire nem egyszerű a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#7428) mexel


mexel
veterán

Na kipróbáltam az orosz gyerek vibeui-ját de valami nem stimmel azzal a build számmal. Ő 1512-t ír ami a legújabb lenne ( én a 1511-nél tartok) de a romjában a fájlok, a működés és minden olyan mint a kb1439-esben volt, a régiben. Teljesen más minden mint az újban. Szerintem csak beírta az új buildszámot hogy elsőnek jöhessen ki, de szerintem ez elég felesleges volt így. :(

(#7429) ekrisztian válasza mexel (#7428) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Hát én még korrekt orosz embert nem láttam :)
Ezen már meg se lepődöm/nék.

(#7430) WOT-H-A-C válasza mexel (#7428) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"Szerintem csak beírta az új buildszámot hogy elsőnek jöhessen ki, de szerintem ez elég felesleges volt így"

1512-es buildal már jött ki rom S939 Lenovora is! :U

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7431) mexel válasza WOT-H-A-C (#7430) üzenetére


mexel
veterán

Igen, erről beszélek, azt is néztem, de én már azt hiszem nem írom át az én 1511-emet. Amit viszont ő 1512-nek ír az teljesen olyan mint a régi 1439-es. Teljesen más fájlok vannak abban és a legtöbb appo már újabb a 1512-ben, a kinézetük is más. Az övében még a régi téma és fájlok vannak. Szerintem az egy 1439-es, csak átírta a buildszámot, hogy úgy tűnjön hogy már portolta a 1512-t. ( mondjuk ő is a 898t-t használta, én a 939-et, bár majdnem ugyanazok ha minden igaz.
Így már érted amit írtam?

Sajnos csak kínai vagy orosz verziókat találok. :( Egyáltalán van ezekből valamilyen "gyári" verzió amibe nem piszkált bele valaki, vagy nem csak kínai karakterek vannak benne?

(#7432) WOT-H-A-C válasza mexel (#7431) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igen így már tiszta!! :K

Egyáltalán van ezekből valamilyen "gyári" verzió amibe nem piszkált bele valaki, vagy nem csak kínai karakterek vannak benne?

Persze, hogy van gyári! Kínai/Angol nyelv gapps nélkül!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7433) WOT-H-A-C válasza WOT-H-A-C (#7432) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

ez pl egy reco-ból telepíthető gyári de ha kell akkor meg tudok osztani veled egy teljessen gyári érintetlen 4.2-őt de a .qsb file amit én is csak factory menüből tudok telepíteni, nem tudom mire mész vele.... :(

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7434) mexel válasza WOT-H-A-C (#7433) üzenetére


mexel
veterán

Ezeket a "gyáriakat " megtaláltam, de sajnos sokba van piszkálás nyoma mégis. Az a baj hogy a legújabbak mindig orosz vagy más kínai oldalakon vannak, és valóban sok 4.2-t találok agyanazzal a builddal is. Elég nagy keveredés van :)

A kínai gondolkodásra azért jellemző hogy be akarnak törni az európai piacra de eszükbe sem jut hogy ne kínai alapnyelvet használjanak hanem ide adjanak ki angol alapnyelvű romokat. Olyat amiben nem kínai városok, kínai szolgáltatók és képek vannak, hanem európai dolgok. Szerintem ha pl egy német vagy angol cég gyártana ázsiának ilyesmit akkor itt kínai nyelvvel csinálnák. A kínaiakat ez nem érdekli nagyon sajnos.

(#7435) WOT-H-A-C válasza mexel (#7434) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Kéne keresned egy olyan lenovo topikot mint pl a p70 vagy a 2gigás s860.Ezek a romok európai piacra szántak. Szerintem valaki meg tudna osztani veled egy cwm es mentést lehet, hogy segítene.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7436) mexel válasza WOT-H-A-C (#7435) üzenetére


mexel
veterán

Próbálkoztam már, kelltt volna huawei is de nem nagyon sikerült :(
A legjobb lenne egy Huawei ascend g7 vagy valami hasonló azt hiszem, meg pl lenovotól is valami új, de nem nagyon van.
A másik pedig hogy amiket itthon néztem, buildban nagyon el vannak maradva.

(#7437) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Gyári rendszeren ez hol érhető el szerintetek?

Beállítások->Adatvédelem->Hozzáférés értesítések

MiBand értesítéshez lenne rá szükségem!!

Köszönöm!

(#7438) Slukkica


Slukkica
őstag

Beköszönök, üdv mindenkinek :R
Igaz egy F2-vel, de annak nincs külön fórum.
Olvasgatok, ismerkedem. :)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#7439) erik88


erik88
aktív tag

Needromon van egy vibeui rom :) tessék kipróbálni szerintem nagyon király :)

(#7440) apic


apic
csendes tag

Sziasztok!
valaki tudna esetleg segíteni? Összetörött a kijelző, ahogy csak lehet bepókhálósodott,
hogy honnan érdemes esetleg rendelni kijelzőt, nem tudom hogy van hogy érintőpanellel együtt , de a panelnek nincs semmi baja tehát működik minden csak pókhálós, ja meg hogy ezt hogy tudom kicserélni? :W :W

(#7441) mexel válasza apic (#7440) üzenetére


mexel
veterán

Holnap írok privit hogy kit keress meg.

(#7442) apic válasza mexel (#7441) üzenetére


apic
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm :))

(#7443) Hrabci válasza erik88 (#7439) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Mickviprusé? Nekem túl sok benne az orosz, angolra állítva is. Morelocallal sok minden magyar lesz (lenovo appok is pár), viszont cserébe több dolog angolból kínai... :-) szóval abszolút multi, csak nem a szó klasszik értelmében.

(#7444) mexel


mexel
veterán

Már megvan az új vibeui2-m, nem az a régi felületű mint mickvirpusé, már csak egy két apróságot kell megcsinálnom. Magyar lesz teljesen. Aza baj hogy a lenovos időjárást nem tudom megcsinálni hogy keressen. :(

(#7445) erik88 válasza mexel (#7444) üzenetére


erik88
aktív tag

Megára felrakod majd, mert akkor azt fogom használni

(#7446) Hrabci válasza mexel (#7444) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Ha jól érzékeltem, akkor az app már addig nem jut el, hogy helymeghatározásért folyamodjon, szóval szvsz az app a bibis /kibic üzemmód off/

(#7447) mexel válasza Hrabci (#7446) üzenetére


mexel
veterán

Valami ilyesmi, de nem tudom megoldani. Már mejdnem kész vagyok. Ha egy két kis hibát leszámítok akkor kész, nem tudom vesződjek-e olyanokkal hogy pl a zene és videó alkalmazásnál az első indításkor kínai képek vannak, vegyem-e ki stb. Egy menüpont(SYNCit) nem megy, de az app az igen, ilyen apróságok vannak még, pár apró fordítási hiányosság.
Valamiért nem tudom eltünetni a "Google-beállítások" ikont, azt is keresem miért.
Majd küldök egy tesztverziót :) Változtathatnék ég rajta sokat, de idő az kevés szokás szerint. :(

Ja, meg még meg kellene valahogy cserélnem az sd-t és a telefon memóriát.

[ Szerkesztve ]

(#7448) Hrabci válasza mexel (#7447) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Jöhet. FYI: az sd alapértelmezetté történő beállítása után elég egzotikus dolgok történtek a mickviprus vibeuiban, szóval az is egy potenciális problémaforrás és összefügghet az sd és belső memória cserével...

[ Szerkesztve ]

(#7449) mexel válasza Hrabci (#7448) üzenetére


mexel
veterán

Az sd cserével nincs akkora gondom, mert mindent jó helyre ment, csak a win intézőben van fordítva, elöl az sd utána a telefon, de azon gondolkodom hogy én vagyok h@lye mert a win ábécé rendbe teszi, és az újban már le van fordítva, nem external hanem SD-kártya és Telefon-memória-ként van írva :) Így jönnek sorba :)

(#7450) Hrabci válasza mexel (#7449) üzenetére


Hrabci
csendes tag

ööö... a többi hiba is hasonló? ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.