Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Hrabci válasza Bélabá86 (#7000) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Aha... friss szemmel nézve valamikor valahol megváltozott a default fontkészlet... előnyére. :-)

(#7002) Hrabci válasza Bélabá86 (#6997) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Témázgatáshoz akkor fel kell rakni a wsmtoolst meg a moduljait

(#7003) A Peti


A Peti
csendes tag

Kicseréltem azt a 3 még angol appot is.
A linken már azokkal érhető el a rom.

Ha valakinek kellenek külön az alkalmazások: [link]

Amúgy az óra nem angol?

[ Szerkesztve ]

(#7004) Hrabci válasza A Peti (#7003) üzenetére


Hrabci
csendes tag

De.. :-)

(#7005) A Peti válasza Hrabci (#7004) üzenetére


A Peti
csendes tag

Már nem :DD

Köszi :)

Még a systemUI amit nem sikerült magyarítani, de azt nem cserélem ki mert nem biztos, hogy működni fog utána.

[ Szerkesztve ]

(#7006) Hrabci válasza A Peti (#7005) üzenetére


Hrabci
csendes tag

S valóban. Baba.

Hála, köszönet meg minden. Megérdemelsz egy sört. :-)

(#7007) mibilszerviz


mibilszerviz
csendes tag

Sziasztok!

http://hardverapro.hu/apro/uj___cubot_x9___f_e_k_e_t_e___dual_sim/#kommentek

Vélemény?

[ Szerkesztve ]

!!! XIAOMI KIEGÉSZÍTŐK !!! méretpontos üvegfólia 1500 Ft | átlátszó szilikontok 1500 Ft | SIM kártya átalakító szett + tű 1000 Ft | Piston füles 6000 Ft | Powerbank 10.000mAh 5000 Ft | Powerbank 20.000mAh 8000 Ft

(#7008) mexel


mexel
veterán

Texasi hamarosan törölteti majd a hozzászólást vagy valami alpári stílusban válaszol. Egy igazi bunkó egyébként, volt már szerencsém hozzá. Kár foglalkozni vele. Ha valaki meg akarja venni a telefonjait akkor gyorsan felemeli az árát 56 ezerre mintha mindig is annyi lett volna :D Ha meg szólsz hogy nem ennyi volt amikor nézted, akkor privátban anyázik. Érdekes eladói stílus :(

[ Szerkesztve ]

(#7009) mibilszerviz válasza mexel (#7008) üzenetére


mibilszerviz
csendes tag

Szia!

Mex megkaptam az üzenetet, csak eddig nem voltam aktív. Köszönöm Mex! :R :R :R :R :R
Az emberke megtalált, holnap tesszük boldoggá, kapott az F1-es telója egy új kijelzőt.
Reméljük többé nem töri be.

[ Szerkesztve ]

!!! XIAOMI KIEGÉSZÍTŐK !!! méretpontos üvegfólia 1500 Ft | átlátszó szilikontok 1500 Ft | SIM kártya átalakító szett + tű 1000 Ft | Piston füles 6000 Ft | Powerbank 10.000mAh 5000 Ft | Powerbank 20.000mAh 8000 Ft

(#7010) mexel válasza mibilszerviz (#7009) üzenetére


mexel
veterán

Én is köszi! Unokaöcsém is megkapta a telefont.

(#7011) erik88


erik88
aktív tag

Needromon van egy nitro v3 rom :) valaki megnézte már valaki?

(#7012) mibilszerviz válasza mexel (#7008) üzenetére


mibilszerviz
csendes tag

Szia!

Igazad volt Mex máris töröltette a hozzászólást!

De a félrevezetés a mások megtévesztése az nem tilos az oldalon.

A Cubot X9 meg sem közelíti a Coolpad F1-et akkor mitől F1 killer a telefon?

SOC 1,7Ghz helyett 1,4 Ghz
GPU 700Mhz helyett 600Mhz
Ram kezeleés -66mhz a buszon
Kamera Sony IMX 135 F.: 2.0 helyett első generációs Sony Exmor BSI F.:1.8
De még egy nyamvadt gorilla védelmet se bírtak finanszírozni a telóra Cuboték, simán az Iphone 6 koppintásból szeretnének megélni ...........

Egy dologban jobb az F1-nél az X9, az X9 jobban hasonlít a Iphone 6-ra. De az ilyen klónok nekem mindig a négy csikós Adidaszos csávókat juttatják eszembe, akik a suli udvarán próbáltak lejmolni, meg menők lenni, és ők el is hitték hogy menők, közben az egész suli arról beszélt hogy mekkora gagyi a hamis cuccuk.

Akkor magyarázza el nekem valaki, mitől jobb mitől GYILKOS a Cubot X9.

Nem egy telefon ment át a kezemen és én látom őket belűről is, sőt néha még beljebb is.

[ Szerkesztve ]

!!! XIAOMI KIEGÉSZÍTŐK !!! méretpontos üvegfólia 1500 Ft | átlátszó szilikontok 1500 Ft | SIM kártya átalakító szett + tű 1000 Ft | Piston füles 6000 Ft | Powerbank 10.000mAh 5000 Ft | Powerbank 20.000mAh 8000 Ft

(#7013) mibilszerviz


mibilszerviz
csendes tag

Na ezt kicsit méregből írtam, de nagyon rühellem ha egyes emberek mások kárán, ócsárolásán próbálnak meggazdagodni.

[ Szerkesztve ]

!!! XIAOMI KIEGÉSZÍTŐK !!! méretpontos üvegfólia 1500 Ft | átlátszó szilikontok 1500 Ft | SIM kártya átalakító szett + tű 1000 Ft | Piston füles 6000 Ft | Powerbank 10.000mAh 5000 Ft | Powerbank 20.000mAh 8000 Ft

(#7014) Bélabá86 válasza A Peti (#7005) üzenetére


Bélabá86
újonc

Mivel a fájlok cseréje nálam nem hozott megoldást (Én csesztem el valamit tuti!), így felraktam újra a friss verziót. A következőket tapasztaltam:
- Ébresztéskor nem éled fel a kijelző, csak újraindítással lehet leállítani azt
- A böngésző vagy nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem reagál (nem FC-zik, csupán csak befagy, nem lehet weboldalt beírni pl.)

Mást nem tapasztaltam,ezeket leszámítva remekül szuperál:). Nem tudom, hogy ez a magyar fájlok, cserélt appok hibája-e vagy a forrás is produkálja ezeket...

[ Szerkesztve ]

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

(#7015) Fater38 válasza A Peti (#7005) üzenetére


Fater38
csendes tag

Szuper a rom, :R :C .Egyetlen hibát találtam eddig-tegnap óta,az ébresztést csak a telefon kikapcsolásával tudtam leállítani.
Most látom úgy jártam mint Bélabá :)

[ Szerkesztve ]

(#7016) Fater38


Fater38
csendes tag

Közben kipróbáltam az egyszerű módot,ehhez újra indul a telefon ugye,de sajnos tyúkláb alkalmazás leáll-az eredmény,nem is tudom feloldani a képernyőt :F .

(#7017) A Peti


A Peti
csendes tag

Akkor ezek az appok hibái. Majd, ha végre visszakapom a telóm, majd tudok okoskodni vele. Így elég lutri, hogy nem tudom tesztelni a dolgokat.

(#7018) Hrabci válasza A Peti (#7017) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Nekem a hangerő állító kör is szétcsúszott némileg

(#7019) andras888 válasza mibilszerviz (#7013) üzenetére


andras888
aktív tag

Tényleg nemlehet valami szimpatikus figura folyamatosan mondják nekem is hogy nem valami kedve, és még finoman fogalmaztam. :-)

(#7020) nash13


nash13
aktív tag

del:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 7

(#7021) nash13


nash13
aktív tag

Megválok szeretett telefonomtól, mely patika állapotban van. Fennt van hardveraprón ha esetleg keres valaki.

iPhone 7

(#7022) Regit válasza mibilszerviz (#7009) üzenetére


Regit
csendes tag

Úgy van!

Tényleg nagyon örülök a minőségi javításnak. A törött vasból csináltatok egy újat. Még egyszer köszönet a korrekt szervizes munkáért! :C

Valamint külön köszönet Mexel kollégának a közreműködésért! :R

[ Szerkesztve ]

(#7023) erik88


erik88
aktív tag

Ma csinált egy kis érdekességet a telefonom... nem tudom mi lehet ilyet még nem láttam. Éppen cigizek, előveszem a telefont és nyomogatom a bekapcs gombot erre semmi. Nyomom hosszan, bekapcsol. Elolvastam egy cikket, vissza a zsebembe és mire beértem a házba valahogy megint kikapcsol a telefon a zsebembe és eljátszotta vagy 5-6 szor ezt. Volt olyan is, hogy,be se kapcsolt rendesen hanem bootanimációnál már kikapcsolt. Most váltottam tarifacsomagot és gondoltam kiveszem a SIM kártyát, (Nem tudom mért gondoltam erre) és erre abbahagyta. Mondom WTF??? ez lehet vagy csak túl álmos vagyok és behalucináltam?? Erre mondjatok valamit! :)

[ Szerkesztve ]

(#7024) ekrisztian válasza Hrabci (#7018) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Hi!
Nálam is..
Mellé nekem nagyon halk.
3G nem megy Aldis simmel.Egyik slotba se.
APN fczik.
Nem értem a miui miért nem támogatja végre a 3G cserét a slotokon szoftverből.
Amúgy a design nagyon tetszik!!
:R

(#7025) Hrabci válasza ekrisztian (#7024) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Hi,mtkengineeringel feltornáztam a hangot, apnt meg ezzel kezeltem:
https://mega.co.nz/#!UhZQDKZQ!bZkmSzoPDQ1ZJo81OfXUjmaw9aefK3ByLM8WCUz-YzI

[ Szerkesztve ]

(#7026) ekrisztian válasza Hrabci (#7025) üzenetére


ekrisztian
senior tag

A vanillás aosp is ment a lecsóba.
Lancsert :) cserélni kellett, mert témázás után fc-zett.
Az épp aktuális 3G slot térereje harmat gyengusz volt.
Az hogy 8óra kijelzőt is lehet vele csinálni, nem nagyon hatott meg, mert nekem 90Km/h-nál a mobilnet nagyon eszi az akkut. :D
De mexel romjával a legjobb az akku idő és nem mellesleg folyamatos mobilnet + film + töltés mellett se melegszik!
:R

[ Szerkesztve ]

(#7027) Bélabá86 válasza Hrabci (#7025) üzenetére


Bélabá86
újonc

Milyen beállításokat, értékeket használtál a hangerők növelésére? Én is próbálkoztam vele, de nekem még így sem az igazi (5.2.10.). Az alapértelmezettel sincs akkora nagy bajom, de néha, zajosabb környezetben akadnak kisebb problémák...

[ Szerkesztve ]

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

(#7028) Lalaland


Lalaland
tag

Valaki próbálta már a hivatalos gyári új romokat? Milyenek? én még 4.2 -041est használok.
(4.2 - 43)
(4.4 - 32)

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#7029) mexel


mexel
veterán

Meg kellene nézni ezt a miuit. Van már több verzió belőle, ki kellene válogatni mindegyikből a jó részeket és szépen összerakni egyet :) Az orosz srác verziójába nagyon belenyúlt a srác, alapnak én nem azt használnám, de abból sok mindent ki kellene menteni. A Peti rakott fel magyar nyelvet, ez Jbartos gondolom. Az orosz srác nem rakott fel valami magyart is? Vagy az is Jbartos? Az a baj nincs időm rá abszolút, pedig jó lenne megnézni mit lehet kihozni belőle. Úgy olvasom sok apró hiba van, meg kellene nézni azok melyikekben vannak és melyikekben nem, akkor lehetne sakkozni hogy melyikben hol a bibi :)
Ha lesz időm ( ami már sajnos kétséges mostantól) akkor lehe hogy nekiállok én is. Talán páran összehoznánk valamit :)

[ Szerkesztve ]

(#7030) andras888 válasza Lalaland (#7028) üzenetére


andras888
aktív tag

4.4-ből csak a 28-ast ajánlom, a 32-es 2,5 óra kijelzőidővel bír, míg a 28-al zokszó nélkül megvan a duplája.

[ Szerkesztve ]

(#7031) janaman01 válasza andras888 (#7030) üzenetére


janaman01
addikt

még nem raktam fel a 32 , de szerintem igy már nem is fogom :) 2,5 óra???? az marha kevés , mi az isten szipákolja ennyire....kitakaritottad rendesen a tyúklábakat ? illetve a staus bar milyen feketésbe átmenő vagy átlátszó?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7032) andras888 válasza janaman01 (#7031) üzenetére


andras888
aktív tag

Nem tudom úgy egységesen merült nagyon, nem volt kiugró fogyasztó.
A status barra nem emlékszem, de már fekete volt szerintem, már visszaraktam a 28 as mentésemet. Az nagyon jó, stabil, nem melegszik, gyors, csak kíváncsi voltam kapunk e valami újat a frissítéstől. De nem azt kaptam amit szerettem volna! :)

[ Szerkesztve ]

(#7033) Lalaland válasza andras888 (#7030) üzenetére


Lalaland
tag

Kösz az infot. A 28ast hol találom? (vmi gyorsabb helyről)

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#7034) andras888 válasza Lalaland (#7033) üzenetére


andras888
aktív tag

Én felfrissítettem a 23 ról, amit janaman01- osztott meg itt a fórumon.

(#7035) mexel


mexel
veterán

A 02.09-et próbálta egyébként valaki? ha nyűgöt találtok vele írjátok meg, mert azt még rendbe rakom :)

(#7036) ekrisztian válasza mexel (#7035) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Én reggel raktam fel menet közben, a miui után, full wipe után.
Volt egy kis system ui fc.Elsőre kangvipre fogtam, mert miután az órát középre raktam kezdte el az fc-t.
De reboot óta oké.És az óra középre rakása után is ok.
Pc re nem tudom dugni, sms jön, talán az értesítések is.
De a miui bele kotort a led szinekbe és most sárga a töltés led kikapcsolva.
De ezt még megnézem.
Más gyökérkedés nincs benne :D
Ha megcsinálod a miuit akkor is ez marad :)
Sd fix után ok a jágó is, gps ok.
Playben ott a world of tanks.
Szóval thanks ! :)
:R

(#7037) ekrisztian válasza ekrisztian (#7036) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Igen sárga a töltés led és nem megy az animáció.
Ez lehet a miui maradvány.Ha pedig ez az, akkor a twrp nem töröl mégse mindent.
Most vissza kellene tegyem a 01.03 kv verziót, hogy valóban kiderüljön, jól emlékszem, hogy ott piros led volt és animáció.
Deeee ez pont nem érdekes.

(#7038) Cyborg válasza ekrisztian (#7037) üzenetére


Cyborg
őstag

01.03-on is sárga a töltés led kikapcsolt állapotban alapból. Így jöttem rá egyszer véletlenül, hogy tudja ezt a színt is a led:-)

(#7039) ekrisztian válasza Cyborg (#7038) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Akkor zsír :)

(#7040) Hrabci válasza Bélabá86 (#7027) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Roppant szofisztikált módon ráengedtem a 160at mindenre és ennyi... ;-)

(#7041) Robit Sakraf válasza mexel (#7035) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Én már használom egy pár napja. ;-) Eddig nem észleltem hibát. :-)

(#7042) Bélabá86


Bélabá86
újonc

MIUI V6 frissítve az [5.2.13.]-as verzióra. Elsőre minden rendben, sok sok apró hiba javítva! Verzióról verzióra egyre használhatóbbá válik,érti a dolgát az orosz barátunk! :)

Mickvip elkezdte a különbözó nyelvek hozzáadását (még nem nevezném igazi miltilang-nak :) ), de sajnos a magyar nyelvet még nem tartalmazza :( [Link]

Esetleg egy vállalkozó kedvű MIUI kedvelő kinyerhetné a legfisebb 5.2.13.-as forrásnak használt ROM-ból (Redmi?) a magyar string-eket, és felvehetné a kapcsolatot Mickvip-el, így hátha belekerülne a következő verzióba :D
Sajnos Én linux alatt nem boldogulok az appok kicsomagolásával, stringek kinyerésével (nem vagyok egy linux guru...csak kíváncsi :D). Ha időm engedi akkor feldobok egy Windowst és nekiugrom :)

Hrabci:
Köszönöm, megpróbálom a javasolt beállításokat :)

[ Szerkesztve ]

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

(#7043) Lajos65


Lajos65
tag

Sziasztok!
Mezei felhasználónak (laikusnak) melyik a leginkább javasolt Mexel ROM?
Jelenleg a 12.17.es van felrakva. Telefonálok, netezek, youtube, némi office, stb., semmi játék.
Valamelyik új, vagy maradjon ez?

[ Szerkesztve ]

(#7044) HerbertSobel válasza Lajos65 (#7043) üzenetére


HerbertSobel
csendes tag

Szia!
Én is a 12.17.t használtam,hasonló dolgokra.
2 napja van fent a b262 kv rom.
Naptár app ált le néha.
Egyedül az akksi idő nem tetszik.Sokkal kevesebb nálam.
Egyébb hiba nem jött elő.
Most felteszem a b258 odexes rom-t Mexeltől.

(#7045) Lajos65 válasza HerbertSobel (#7044) üzenetére


Lajos65
tag

köszönöm. Mennyi a kevesebb akkuidő? Nekem kb 24-27 óra. Átlagos használat mellett. (ekkor nincs video)

(#7046) HerbertSobel válasza Lajos65 (#7045) üzenetére


HerbertSobel
csendes tag

30% volt az akksi amikor 3 óra 40 perc körül volt a kijelző idő.
Még rom csere előtt kipróbáltam, gond nélkül csatlakozott a PC-hez.

Más: ez a második Coolpad F1-m és azt tapasztaltam, hogy ebben a telefonban jobb a GPS, gyorsabban talál holdakat, és pontosabb is.

(#7047) Bélabá86


Bélabá86
újonc

MIUI kedvelőknek, tesztelni vágyóknak:
[MIUI V6 5.2.14.]
Fix list:
- fixed lockscreen carrier name
- Transfer+ Updated Gaap

Mickvip sajnos hajthatatlan a nyelvek hozzáadását illetően :( :O

[ Szerkesztve ]

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

(#7048) ekrisztian válasza Bélabá86 (#7047) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Mondjad neki, hogy hol van a nagy orosz magyar barátság?
Jön Putyin apád nem sokára és beárulunk! :)

(#7049) MatyiDeLudas


MatyiDeLudas
újonc

Sziasztok!

Egy csöp segitségre lenne szükségem, van egy coolpad f1-em leesett, és azóta nagyon nehezen érzékeli az érintést, és nagyon melegszik. Igértek már nekem, fűt fát, meguntam rendeltem hozzá Aliról egy érintőt, elvittem egy szervizbe, és azóta se kép se hang. A szerelő meg mossa kezeit. Nekem benne van a memoríába az életem. Tudna valaki javasolni egy korekt szervízt/szerelőt?

(#7050) Hrabci válasza ekrisztian (#7048) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Lengyel és magyar megkeresés volt, a lengyelre adott válaszban pl. konkrétan ott sasolt a poltical szó. Szóval no, meg na, kifogtunk egy ultrát... ;-)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.