Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) janaman01


janaman01
addikt

Kiváncsi lennék nálatok hogy müködik a vaku esti fotózáskor....én azt tapasztaltam, hogy ugye mikor befókuszál rányomja a vakut majd mikor fényképezek, bevilágitja egész jól a teret és amikor megcsinálja a fotót, akkor már sötétebb az egész kép ..mintha a fényképezés lemaradna a vakuhoz képest...elég zavaró mert mikor látom hogy teriti a fény azt amit fotózni akarok, akkor hajj de szuper ..mikorra meg már megcsinálja a képet , sokkal sötétebb az egész kép...erre valami megoldás, vagy ez igy jó és ennyi ??

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1002) unskillful válasza janaman01 (#1001) üzenetére


unskillful
tag

Ezt én is tapasztaltam, de nem minden camera app-al. Majd tesztelgetem, hogy melyikkel csinálja, és melyikkel nem.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#1003) unskillful válasza janaman01 (#998) üzenetére


unskillful
tag

Elméletileg igen. A kínai fórumon azt írták, hogy nem befolyásolja a root az OTA update-et.

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#1004) viktorhu válasza unskillful (#1003) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem nem sikerült mindenesetre - nekem még a 020 verzió van fenn, de onnantól kezdve, hogy megváltoztattam a system mappa tartalmát, nem volt hajlandó ota update-et csinálni.

(#1005) everestHUN


everestHUN
csendes tag

Nekem is ugyan ez van. Ha valaki tud rá megoldást pls írja le. Lenne nekem is egy kérdésem ezt a modult hogyan lehet szerkeszteni ? Mert az óránár csak az időt és az országot lehet állítani. De a képet benne és a celsius fokot hogy lehet bekapcsolni vagy állítani ??? Választ előre is köszönöm. Gyári rom van a készülékemen:

[ Szerkesztve ]

2014

(#1006) viktorhu válasza Hrabci (#1000) üzenetére


viktorhu
veterán

Pont téma volt a spanyol fórumon is, ott a kijelzőt törte el valaki, onnan lopom az infót:

Kijelző előlappal:
[link]

Itt pedig a szerelés:
[link]

(#1007) viktorhu válasza everestHUN (#1005) üzenetére


viktorhu
veterán

Én kicseréltem az idokep.hu widgetjére :)

(#1008) everestHUN válasza viktorhu (#1007) üzenetére


everestHUN
csendes tag

nekem nincs olyan alkalmazás a telómon. Azt lelehet tölteni vagy csak rom frissítéssel érhető el ?

2014

(#1009) viktorhu válasza everestHUN (#1008) üzenetére


viktorhu
veterán

A google play store-ból le tudod tölteni.

(#1010) everestHUN válasza viktorhu (#1009) üzenetére


everestHUN
csendes tag

Köszönöm !!! Az esti vakus fótóval neked is hasonló problémád van amúgy mint nekünk ?

[ Szerkesztve ]

2014

(#1011) andras888 válasza everestHUN (#1010) üzenetére


andras888
aktív tag

Nekem ma reggel fagyogatott a teló, nem jött be a kép, de a teló ment, meg le is fagyott a teló is, de újraindítás után nem csinálja, lehet csak nem ártott egy restart miután egyszerre felment vagy 50 app. :-)
A 38 as van rajta.

(#1012) janaman01 válasza unskillful (#1002) üzenetére


janaman01
addikt

Köszi , legfeljebb ha találálsz olyan kamera appot ami estire jó, linkeld már be légyszives, és akkor max a vakusokhoz azt használom,, atöbbire meg a gyárit, ugyanis azzal meg lennék elégedve ezt leszámitva.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1013) Harpoon13 válasza janaman01 (#1012) üzenetére


Harpoon13
csendes tag

Ha az expozíciót feltolod maxra, akkor elfogadható képeket csinál a gyári is, bár gyanítom zajosabbak, mintha időben exponálna.

(#1014) Harpoon13


Harpoon13
csendes tag

Egyébként csak engem zavar, hogy ha leteszem a telefont az asztalra, akkor max hangerőn is alig hallani a csörgést?

(#1015) viktorhu válasza everestHUN (#1010) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem nincs vele problémám, nekem csak az a gondom van vele, hogy miközben ugyanolyan kamerája van, mint a Samsungoknak, az S3-am esti szobai világítás mellett sokkal jobb képeket csinált, de ezt meg ISO-tologatással sikerül kompenzálni (az expozíciós idő kitolása azért nem jó ötlet, mert bemozdul a kép, sőt, szerintem a szoftver is pont ezzel próbálkozik, és ettől életlenek az esti képek). A nagy ISO-tól is nyilván zajos lesz, de csodát nem várhatunk, a fényképezéshez fény kell vagy állvány :)

(#1016) everestHUN


everestHUN
csendes tag

Most próbálgatok pár kamera alkalmazást a play-ről. A HD Camera Ultra kilőve: (este-sötétben) még sötétebb képet csinál vakuval mint a gyári fényképezőjével.

2014

(#1017) everestHUN


everestHUN
csendes tag

Az aksi nektek mennyit bír ki ? Mert nekem kb 3-4 napig. Napi 2-3 óra nyüstöléssel (játék-zenehallgatás)

2014

(#1018) viktorhu válasza everestHUN (#1017) üzenetére


viktorhu
veterán

Camera FV-5 a kínai marketről. Érdemes a kínai marketet nem letörölni, mert sok jó dologhoz hozzá lehet jutni, a netflixet is onnan töltöttem le, nem kellett apk-ért kutatnom a netet, és még a frissítés is meg van oldva.

(#1019) everestHUN


everestHUN
csendes tag

Mi a kínai market neve ? vagy macska kaparás a neve ?
Vagy a mobomarketre gondolsz ?

[ Szerkesztve ]

2014

(#1020) viktorhu válasza everestHUN (#1019) üzenetére


viktorhu
veterán

Egy bevásárlótáska az ikonja és rá van írva hogy Coolpad :)

(#1021) everestHUN válasza viktorhu (#1020) üzenetére


everestHUN
csendes tag

Megvan, de nekem mobomarket a neve :D na mind1. Kipróbáltam, nem jobb, de jobban kézre esnek a beállítások, és részletesebb a beállítási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

2014

(#1022) janaman01


janaman01
addikt

felraktam ezt : 4.2.036.P0.140704.8297W.cpb, a vroot al elvileg rootoltam a telót viszont a mut ból hiába rakom fel a twrp.t ujrainditáskor egy elfektettett droid jön elő, majd hangerő gombra elöjön a gyári e3 recovery angol....erre valami okosság illetve erre romra hogy tudnám a gappokat feltolni ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1023) Harpoon13 válasza janaman01 (#1022) üzenetére


Harpoon13
csendes tag

Ha a rootolás sikerült, akkor MobileUncle Tools-zal tudod felrakni a TWRP-t, TWRP-ből pedig a bejegyzésben linkelt gapps zip-et. Én pont így csináltam tegnap.
Most látom hogy pont ezt csináltad:D
Hányas vroot-tal próbáltad? Megnézted valami root checker-rel, hogy tényleg sikerült-e?

[ Szerkesztve ]

(#1024) janaman01 válasza Harpoon13 (#1023) üzenetére


janaman01
addikt

megvan a bibi...rossz mut al próbáltam...mert ugye még a gapp nincs fent addig nem tudom playrol telepiteni :) a mut al tudom viszont a twrp t amiből meg lehet a gapp okat :) de leszedtem egy másik mut ot és azzal már felment a twrp...most már minden megy :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1025) andras888 válasza everestHUN (#1017) üzenetére


andras888
aktív tag

Én töltöm naponta :)

(#1026) fenixke válasza everestHUN (#1017) üzenetére


fenixke
csendes tag

Én is naponta töltöm kb. melyik ROM-ot használod?

(#1027) everestHUN


everestHUN
csendes tag

Még a gyári rom van rajta :D Annyi még +-ba hogy nem használok (livewallpaper) élőhátteret mert az tudja zabálni az aksit rendesen.

2014

(#1028) fenixke válasza everestHUN (#1027) üzenetére


fenixke
csendes tag

Azt én sem, még is hasonló használat mellett 1-2 naponként tölteni kell. Mi a pontos verziószám 015?

(#1029) janaman01


janaman01
addikt

az annya....eddig az összes romból ki volt takaritva a TTPoD lejátszó ( zene) , hát gyerekek ez az összes közül a legjobb :) :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1030) everestHUN válasza fenixke (#1028) üzenetére


everestHUN
csendes tag

Igen 0.15 ös verzió.

2014

(#1031) KukkSteve


KukkSteve
aktív tag

Nekem 1napot bír, kb 4óra kijelzőidővel...
A kolléga biztosan nem lőtte rá a 3g-t+mobilnetet, vagy pedig beállt az akksija. Nekem még ez csak a 4.töltés most, kb 10nél áll be az akksi.
Van aki korrektül megcsinálta a bejáratást?
(100->2-3-4%ra, aztán egy töltéssel fel 100ra, ezt 8-10x)

A számom az adatlapomon. ;)

(#1032) szblb


szblb
újonc

Sziasztok!

Három hete rendeltem a telefont teljesen elégedett vagyok vele, viszont ma, amikor ki akartam próbálni az OTG-t, (amit elég sok oldalon írnak, hogy támogatja mondjuk van olyan is, ahol azt írják hogy nem támogatja) kellemetlen meglepetésben részesültem: nem működik...
Csak nálam van így? Vagy esetleg eleve hardveresen nem kivitelezhető?

(#1033) vin99


vin99
csendes tag

Hol tudom beallitani a gmailes nevjegylistamat? A gmailes email mar ok, de se a beallitas se a telszamlistaban nem Lehet...

(#1034) erik88


erik88
aktív tag

Valaki nekem el tudna linkelni a kollega altal magyaritott romot :) azt a gyari romot mert gondolom ha jon frissites akkor OTA-n keresztul ugy tudom frissiteni :)

[ Szerkesztve ]

(#1035) TedThomas válasza szblb (#1032) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Nem tudja az OTG-t.
Sőt én sehol nem láttam azt az információt.
Az OTA-val kevered szerintem. (Amit mondjuk szintén nem hallottam még hogy működne de az van a specifikációban)

[ Szerkesztve ]

(#1036) Harpoon13 válasza TedThomas (#1035) üzenetére


Harpoon13
csendes tag

OTA működik (tiszta gyári rommal), az OTG pedig számos oldalon szerepel(t) támogatottként. Többek közt minideal-en is azt írták, hogy működik, de úgy látom már javították.

[ Szerkesztve ]

(#1037) everestHUN válasza KukkSteve (#1031) üzenetére


everestHUN
csendes tag

Nincs mobilnet, csak wifit használok. Futási idő most tart 22 óránál és eddig 64%-on van az akksi. Ma is kb 2 órát gameltem a telefonon + zenét hallgattam rajta. Az 24 órás töltés megvolt amúgy (ami csak 20 volt kb ;) ) de csak 1 szer, nem 4-5x. :))

[ Szerkesztve ]

2014

(#1038) TedThomas válasza Harpoon13 (#1036) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Nekem gyári rommal jött és reggelig nyomhattam volna az update gombot akkor se történik semmi :)

(#1039) erik88 válasza erik88 (#1034) üzenetére


erik88
aktív tag

Na sikerult rajonnom hogy hogyan kell letolteni a Megarol a romot ugyhogy mar nem kell link.

(#1040) Jonesy84 válasza vin99 (#1033) üzenetére


Jonesy84
tag

A gyári rommal Nekem sem jelentek meg a kontaktok, viszont az itt linkelt 038-as rommal már szépen mentek.

(#1041) apic válasza everestHUN (#1037) üzenetére


apic
csendes tag

Hi.

Akku Használatról lőnél majd egy screenshotot ha időd engedi? :D

(#1042) everestHUN válasza apic (#1041) üzenetére


everestHUN
csendes tag

Majd csinálok, a másik amit írni akartam, hogy az energia takarékos módot kapcsoljátok be !!!

2014

(#1043) vin99 válasza Jonesy84 (#1040) üzenetére


vin99
csendes tag

köszi, 7végén indul a csere. Nem buheráltam még így telot, kb mennyi idő egy zöldfülűnek?

(#1044) Harpoon13 válasza everestHUN (#1042) üzenetére


Harpoon13
csendes tag

A Power Saver-re gondolsz vagy a CPU power saving mode-ra a Settings/Battery-ben?

(#1045) Hrabci válasza viktorhu (#1006) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Special thx. Ez szerintem csak az lcd ès a digitizer keret nélkül, de megkérdezem az eladót. Melyik spanyol fórumban téma ez?

(#1046) Jonesy84 válasza vin99 (#1043) üzenetére


Jonesy84
tag

Pár lépés az egész, néhány perc alatt megvan a csere.

(#1047) janaman01 válasza Jonesy84 (#1046) üzenetére


janaman01
addikt

már csináltam ilyet van is hozzá 2oldalas ragasztóm de igazából olyat vadásztam volna ami szivacsos is mert a sima 2 oldalas az nagyon vékony...igaz én csak érintöt cseréltem lcd nélkül...állandóan bemet alá a por ...vagy ami már egyben van azon van valami ragasztó is alapból ?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1048) viktorhu válasza vin99 (#1033) üzenetére


viktorhu
veterán

Feltetted a teljes gapps csomagot? Van egy google contact sync app benne, azt használja.

(#1049) viktorhu válasza TedThomas (#1035) üzenetére


viktorhu
veterán

Az OTA működik, de nem az Android beállítások között, hanem külön app van rajta hozzá, ami szól, ha van frissítés. Viszont nekem azután nem működött, hogy a System mappa tartalmát megváltoztattam (továbbra is figyelmeztetett, hogy van frissítés, de már nem tudta telepíteni).

(#1050) viktorhu válasza Hrabci (#1045) üzenetére


viktorhu
veterán

Jonzalvo fórumában (ő csinálja az európai romokat a telefonhoz).
http://www.forocoches.com/foro/showthread.php?t=3671980

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.