Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) ekrisztian válasza Hrabci (#6349) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Ha gondolod be tudok menni mondjuk Nürnberg belvárosába, csak nemtom elfogadják e a zsaruk az indokot, hogy gps teszt miatt vagyok ott :D
Csak gps teszt appba vettem észre, hogy 2-3m pontosságot ír és ha térképen opción állok, akkor időnként, de mindig 1492m pontosságra dob.Sztem ez app probléma.
3betűs is jó.Most elég csak hallanom, hogy jobbra és van ott lehajtó.:)
Tudtok esetleg egy trackkelő appot amivel hoszabb szakasz loggolható?
Hátha ott látszik ugrál e.
Nem sokára azon a szakaszon leszek ahol rendre a pálya mellé tesznek a navik.
Majd lesem.
:R

[ Szerkesztve ]

(#6352) csongi válasza Hrabci (#6349) üzenetére


csongi
veterán

Epot hogy toltottel le?

(#6353) ekrisztian válasza mexel (#6350) üzenetére


ekrisztian
senior tag



(#6354) Hrabci válasza csongi (#6352) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Leszedtem a play-ről egy MT GPS EPO fix nevű okosságot és azzal.

(#6355) mexel válasza ekrisztian (#6353) üzenetére


mexel
veterán

Így jónak tűnik. Még jó hogy így ráérsz vezetés közben :DDD

(#6356) ekrisztian válasza mexel (#6355) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Mikor Lenovom volt még romot is cseréltem közben.
De ne gondoljátok, hogy felelőtlen vagyok!
Tempomat, távolságtartó, sávasszisztens.Én csak kormányzok:D

(#6357) Hrabci válasza ekrisztian (#6356) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Ááá, fel sem merült.... ;-) robotpilóta nincs?

Amúgy én gugli térképpel csináltam, feltételezvén, hogy sokan azt használják

[ Szerkesztve ]

(#6358) Lidl válasza ekrisztian (#6356) üzenetére


Lidl
senior tag

Szerintem az anyósülésen ülsz, és egy felfújható bábú vezet helyetted :DD

Lidl

(#6359) ekrisztian válasza Hrabci (#6357) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Csak neked :)

(#6360) ekrisztian válasza Lidl (#6358) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Neem.
De a vezetőség örülne, ha gumibabák vezetnének:D

(#6361) Hrabci válasza ekrisztian (#6359) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Kircsi.. :-) én most éppen egy 7E-n tolom és még buszban is 6 m-es pontossággal megy. Franc se érti...

(#6362) janaman01 válasza Lidl (#6358) üzenetére


janaman01
addikt

nem nem..a guminő, ott tátog az anyósülésen :DDD ..már ha kamionban van ilyen.. :F

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6363) mexel válasza Hrabci (#6361) üzenetére


mexel
veterán

Nem valahol belvárosban próbáltad ahol nem volt pontos rálátás hódokra? Vagy valami mágneses vihar nem volt a környékeden? Mondjuk ez akkor volna zavaró és észrevehető ha te lennél a vasorrú bába. :DDD

Ha többször nincs ilyen hiba akkor nem cincálom szét a romot, mert nekem pillanatok alatt megtalál mindent egyelőre, de hamarosan tesztelem erősebben is.

Most éppen a 12.17 utódját szerkesztgetem, de jobb lenne abból is újat csinálni, pl egy 258-ast.

[ Szerkesztve ]

(#6364) Hrabci válasza mexel (#6363) üzenetére


Hrabci
csendes tag

De, belvárosban próbáltam, de vállalhatatlan volt akkor is. Kis napkitörést éreztem aznap, fel is ment a D vitamin szintem rendesen... nu, ha nem tudjuk csoportosan sem reprodukálni, akkor nincs bug. ;-)

(#6365) Balazs66 válasza Lidl (#6341) üzenetére


Balazs66
csendes tag

Melyik programot használtad az állítgatáshoz, és milyen színeket sikerült beállítani?
Nálam sajnos maradtak az alap színek: hívás-zöld, üzenet-zöld, viber-fehér, töltés-piros, fehér és zöld.
A Light Managerrel próbálkoztam.

(#6366) nixit válasza mexel (#6344) üzenetére


nixit
csendes tag

Szia!

Sorban: Élő háttérképet énis észrevettem azt hittem, hogy azok egyáltalán nem működnek, de tök jó ha megcsinálható dolog:)

Led: Én megköszönném ha bele bírnád építeni jelenleg nem bírtam úgy megcsinálni ahogy szerettem volna.

Amire rájöttem, hogy a messengert úgy lehet állítani ha a messengerben lévő led jelzést leállítod és egy másik appal pl Light Managerel beállítottam kékre úgy megy :) De pl töltés jelzés ledjét nem lehet állítani :s

Köszönjük előre is! :)

(#6367) ekrisztian válasza nixit (#6366) üzenetére


ekrisztian
senior tag

LED nekem is megborult. :(
Szóval ez aosp xposed és xled használatával jó csak hosszú távon.

(#6368) Balazs66 válasza ekrisztian (#6367) üzenetére


Balazs66
csendes tag

No másodszorra sikerült a led beállítás.
Most egyelőre működik szépen a Light manager-el.
Majd meglátjuk meddig... :)

(#6369) mexel válasza nixit (#6366) üzenetére


mexel
veterán

Már van egy majdnem kész 12.17 utód, ebben megy a live háttér, új email és exchange kliens, benne vannak az ébresztési hangok más a supersu, 258-as build,megvan a tükör is :D stb. A stabilitását még tesztelni kell majd.
Ami nincs még meg az értesítési sávból állítható óra és egyszerűen nem tudom megoldani az engineering módot. ( lehet hogy csak deodexelt romon működik? )
A ledet mejd megkeresem, nem tudom miben volt benne, de megnézem majd. A romba semmiképpen nem fogom beleépíteni mert külső program, legfeljebb egy zip fájl lesz ami recoveryből feltehető. ( vagy a kangvipesből lesz egy olyan verzió amiben lesznek ilyen külső progik amiket itt megszavazunk, és az csak belső használatra megy :DDD , a kangvip úgyis alapból módosítgat a rendszeren )

Ami mindkettő romba kell majd még,hogy valami olyan azonosítót megoldani amit elfogad a play mindenhez. ( a fentebb írt Magic 2014-2015az megy, de a Godfire akármi játék nem jön be a play-en)

Tulajdonképpen ezek már nem nagy dolgok, csak időigényesek a sok teszt és próba miatt.

[ Szerkesztve ]

(#6370) janaman01 válasza mexel (#6369) üzenetére


janaman01
addikt

Látom , nem lankadtál ;) a karácsonyi pihenő után újult erővel ......

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6371) Hrabci válasza mexel (#6369) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Itt a módosított led so-t felrakó zip, ha ez kell...
https://mega.co.nz/#!QshkjAID!m-IQNhYP_MPF9sh23_R4BA_aVs1_TKMWmOj7gG2TZfs

[ Szerkesztve ]

(#6372) Lidl válasza Balazs66 (#6365) üzenetére


Lidl
senior tag

Hali,

én is a Light managert és a Light Flow-t használtam. Mind a kettő szépen kezelte a színeket. De nem igazán szeretem, ha egy ilyen rezidens progi fut, ezért most nincs fent egyik sem.
Sokkal jobb, ha a kívánt program kezeli a LED színét. Pl. a HandcentSMS-ben be lehet állítani és szépen meg is jeleníti a színt.
7 színt tud a LED: zöld, piros, kék, türkiz, lila, sárga és fehér (vagy valami világos).

Lidl

(#6373) Lajos65 válasza mexel (#6046) üzenetére


Lajos65
tag

Elvégzett egy frissítést a SUPERSU. Utána akármikor elindítom, mindenképpen akarja a binárist frissíteni.
Ott nem talál valami MD5-öt. Ha megint indítom, akkor megint akarja a binárist frissíteni. Ennek biztosan így kell lennie?

(#6374) janaman01


janaman01
addikt

ha valaki kedvet érez a miui v6 hoz...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6375) Hrabci válasza janaman01 (#6374) üzenetére


Hrabci
csendes tag

nemá... :O

(#6376) Turbobacsi válasza janaman01 (#6374) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

erről irnak valahol részletesen?

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#6377) mexel válasza janaman01 (#6374) üzenetére


mexel
veterán

Tudsz valamit róla? ha hazaérek megnézem. Közben teszteltem 01.03-as gps-ét, nálam nagyon pontos volt végig ma.

Más: írták, hogy a 01.03-ban volt olyan, hogy mutat térerőt a készülék de nem jött meg az sms és hívni sem lehetett róla. ( csak egy led variáló program lett feltelepítve)
Másnál aki teszteli nem volt ilyen gsm hiba? ( ugyanaz az alapsáv van benne mint a 12.17-be, ami ott bevált - az új gyári)

(#6378) mexel válasza janaman01 (#6374) üzenetére


mexel
veterán

Nem tudom még felrakni de itt letöltöttem és belenéztem, gyanúm szerint ez nagyon kínai lesz :DDD Úgy látom tele van minden tyúklábbal ami csak lehetséges. Ezt még telepítés előtt pucolom azt hiszem :DDD
Kíváncsi vagyok rá mi lehet, meg gyűjtöm a jó csengő és ébresztő hangokat az új romba, a kínai dallamokat pedig kiveszem :)

(#6379) janaman01 válasza mexel (#6377) üzenetére


janaman01
addikt

még semmit , de én is úgy látom van benne tyúkláb rendesen :)

közben megy fel a 29 cpb ha valakit érdekel...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6380) Hrabci válasza janaman01 (#6379) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Ez egy fos így elsőre, a kettes slotban lévő sim pinjét nem fogadja el, és nem is enged tovább anélkül bármelyik krixkraxra nyomok. A kamera esetleg elérhető lenne a zárképernyőről, viszont megnyitva csak feketeség van...

(#6381) janaman01 válasza Hrabci (#6380) üzenetére


janaman01
addikt

sajnos nálam is igy viselkedik....felejtős a rom...ezek a kinaiak egyre rosszabb romokat raknak össze.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6382) janaman01


janaman01
addikt

4.4.029.P0.150107.8297W.CPB

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6383) andras888 válasza janaman01 (#6382) üzenetére


andras888
aktív tag

Fincsi, recovery, root-ugyanúgy megy mint a régebbinél? :)

(#6384) mexel válasza janaman01 (#6382) üzenetére


mexel
veterán

Ez teljesen gyári? Ez nincs meg customban érintetlenül?
A miui-t fel se rakjam? A miui-ban van magyar?

[ Szerkesztve ]

(#6385) Fater38 válasza mexel (#6384) üzenetére


Fater38
csendes tag

Ne rakd fel nincs benn magyar és tényleg fos :) sajnos,de a kamerája az tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#6386) janaman01 válasza mexel (#6384) üzenetére


janaman01
addikt

customban , nincs ,viszont kipucolva , most töltöm fel ( root , kangvip , alap gapps ) a restorés változatot...twrp/ backups/0000000000000 mappába bemásolni a 29 clean 4.4 mappát zippelve rakom fel de nyilván ne a zipet rakjátok be a a 0000000000 mappába!....és utána 2.4 twr ből mehet a restore.....fél óra és linkelem, azt is

andras888: jaja :K

unskillful : : úgy néz ki hogy a bétákban a feketés statusz bart hanyagolják...ennek se fekete...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6387) turai_


turai_
tag

MIUI-nal irjak is, hogy hasznalhatatlan, csak publikalta a tag. Fejlesztes alatt van egyelore, ydss-en le van irva, hogy mik nem mennek, plusz mar modacon is.

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#6388) janihunk


janihunk
senior tag

Tudnátok ajánlani valani fainul kinéző és jól működő rom-ot? Inkább magyar de nem baj ha részben angol. Köszi.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#6389) mexel válasza janihunk (#6388) üzenetére


mexel
veterán

Nekem van ötletem :DDD
Ha nem sürgős akkor remélem hétvégén felkerülnek az újak.

(#6390) janihunk válasza mexel (#6389) üzenetére


janihunk
senior tag

Köszi, vas úgy is itthon leszek. Tegnap letöltöttem innen egy 8xx megásat csak a GPS nem müxik.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#6391) tope válasza janihunk (#6390) üzenetére


tope
addikt

Mexel ROM, ha nem lett volna egyértelmű, a 12.17-es fent az összefoglalóban, de a mi urunk Szent Mexel meghallgatja az imáinkat és készül a következő prófécia.

(#6392) nixit válasza mexel (#6389) üzenetére


nixit
csendes tag

Várjuk ! :P

Akkor az email kliens működni fog vagy az picit várandós még ?:)

(#6393) mexel válasza tope (#6391) üzenetére


mexel
veterán

:DDD :R

Az újakban új emailkliens van és működik is ( Hrabci ajánlásával :R ). A 01.03-as kangvipes lesz az ajánlott, illetve az utódja. Elvileg minden megy benne ( kivéve a hívások menüben a már említett quick calling de van gyorshívás menü helyette :) )
A 12.17 utódja is 258-as build lesz elvileg, sok minden egyezik, pár apró hiba kijavítva ( kivéve az óra az értesítési sávban, 2 napja azzal molyolok de most az kimarad) , de az alapja eléggé megváltozik. Azt majd azért tesztelni kell, bár remélem jó lesz.

Egész jó dolog a kangvip, lehet hogy érdemes használni a kangvipeset. Ma teszteltem a gps-t, nálam egész nap hibátlan volt, net és sim kártya nélkül is tökéletesnek tűnt.
Egy dologgal nem tudok mit kezdeni, az az hogy a play-en egy-két dolog nem látszik ( ez sajnos sok készüléknél van így) de elenyészőek. Saját készüléken tudtam megoldást találni ( build.prop módosítással) de ha módosított build.prop-al telepítem a rendszert akkor nem indul a play. :F

Egy valakinek volt baja a módosítással, de szerintem ott más gond is lesz mert nagyon sok minden más is hibázott.

Amit még akarok hétvégén: a csengő-értesítő-ébresztő hangokat még begyűjtöm a gyári, a Vibeui és a Miui romokból ( csak amik jók) és belerakom ebbe a kínai zenék helyett.

Lajos65: több helyen is írtam hogy én nem javaslom a supersu frissítést, ki kell kapcsolni a play-en, van akinek sikerült, nekem soha.
Az újba új supersu is kerül.

[ Szerkesztve ]

(#6394) janaman01


janaman01
addikt

a gyari beta 29 es TWRP backupos változata, annak aki nem akar (tud) kinlódni a cpb vel...
figyelem, ez nem telepithetős ez twrp backup restorés változat...azaz csak azért van becsomizva mert igy könyebb volt feltölteni:)

29 clean 4.4

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6395) JoinR válasza janaman01 (#6394) üzenetére


JoinR
senior tag

Köszi. Ebből is ki vannak véve a kémprogramok? Vagy új néven vannak benne...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#6396) KisTé


KisTé
tag

valaki meg tudja oldani, hogy az adobe flash működjön ?Konkrétan erre az oldalra gondolok F1-esen :

[link]

Próbáltam dolphin böngészővel, elindul ugyan de belépni már nem enged, kolegám Samsung S5-ösén meg be tud lépni mozillával???... :( :(((

(#6397) janaman01 válasza JoinR (#6395) üzenetére


janaman01
addikt

Na igen :) ebböl már hiányoznak a kémprogramok ( mármint nekem nem hiányzik :D)
Most vagy kivették belőle, vagy másnéven futnak...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6398) Hrabci válasza mexel (#6393) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Rámenten én is a gps-re ma a kangvipeseddel, guglimepszel és sygic-el is tökéletes Budapest belvárosban. Nem tudom mi lehetett a baja múltkor...

(#6399) mexel válasza Hrabci (#6398) üzenetére


mexel
veterán

Már írtam: mágneses viharban voltál. Az apró bennemaradt a zsebedben vagy kirángatta a vihar? :DDD

Akkor ez jó hír, hamarosan ( nem ma! )befejezem a romot. Más komolyabb hiba nincs? Cyborg írta hogy neki volt gsm hiba, volt térerő kijelzés de nem ment ki a hívás és nem jött meg az sms. Másnál ilyen hiba? ( mondjuk nála sok minden nem úgy működött ahogy kellett volna ahogy észrevettem, valami nem úgy müxik ahogy kellene)

Amit még éppen csinálok: egy blogbejegyzésbe írok a romról, mit kell tudni róla és nagyon aprólékos telepítési útmutatót teszek mellé. Beleírom az ismert hibákat, ha lesz időm a root-ról is írok, plusz ott lehet majd elérni a romokat.

Hosszú lesz, de minden le akarok írni hogy ne kelljen mindenkinek kérdezgetnie mert a kereső használata bonyolult. ( mondjuk szerintem azt sem fogja senki végigolvasni ezért megfordítom az egész blogot és az első sorba berakom a 2 romot :) )
Mindenesetre ott bőven, szájbarágósan le lesz írva minden, ez főként az abszolút laikusoknak lesz jó. Vagy nem :D Fotókat is kellene berakni, és leírom milyen gombokat kell nyomni, hogy ne kelljen ezeket privátban csinálni mert vannak ilyen kérdések. Érdekes módon ha ide irányítom az illetőt, ide nem írnak :)

(#6400) janaman01 válasza KisTé (#6396) üzenetére


janaman01
addikt

talán ezzel a böngészővel

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.