Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) janaman01


janaman01
addikt

Én is most cseréltem, a bal sarka alul bereccsent...még jó hogy rajta volt....és most olyan jött aminek ki van vágva a. Kamera része is...a régi nem volt kivágva de szerintem is jobb ha nincs kivágva...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6952) csudri


csudri
őstag

Jólvan-jólvan-jólvan, akkor nem sírok a TG miatt.

Viszont a hozzászólásom fontosabbik felére nem jött válasz, a zene. Plz help!

(#6953) gyczib válasza andras888 (#6942) üzenetére


gyczib
csendes tag

Nekem se rakta fel a gyári v29 re a v32-t a twrp miatt, majd trükköznöm kell.
A gyári v32 ből van egyébként Liutao változat, és ott el lehet olvasni, hogy mi a változás a v32-ben.

[ Szerkesztve ]

(#6954) Cyborg válasza Cyborg (#4012) üzenetére


Cyborg
őstag

...csak gondoltam leírom a tapasztalataimat erről a tokról.

Szóval Nekem bejön(ne) a tok, szemből kifejezetten pofás tőle a teló, könnyen belemegy a teló, benne is marad, és nem cseszteti a pereme a tempered glasst, mint a szilikon toknál.
A fekete része egész jó anyagú, DE a színes része viszont egy rideg, kemény, csúszós műanyag, ami árnyalja a képet(kár, hogy ezt anno senki nem mondta:)), elég furán néz ki, hogy amikor csavargatok a tokot, eláll a kétféle műanyag egymástól:)
Ha az egész egyféle anyagból lenne, a puhábból, szerintem marha jó cucc lenne, függetlenül attól, hogy mennyivel vastagítja a telefont, így viszont csak simán közepes, asszem be kell rendelnem egy nillkin tokot is próbára.

(#6955) andras888 válasza gyczib (#6953) üzenetére


andras888
aktív tag

Már azon is filóztam, ha törlöm a rootot meg visszateszem a gyári recoveryt akk felmenne a frissítés leeht az még egyszerűbb mint amit fentebb írtam.

(#6956) A Peti válasza andras888 (#6955) üzenetére


A Peti
csendes tag

A root maradhat, bár frissítés után úgy sem lesz. :D
Már ha jól emlékszem. Rég használtam a gyári romot.
A lényeg, hogy meglegyen az összes gyári app és a gyári recovery.

(#6957) janaman01 válasza andras888 (#6942) üzenetére


janaman01
addikt

nyers forditásban a 32 es

Frissítés:
System Settings
Fix: epizodikus memória nem elegendő flash back problémák

Bluetooth-beállítások
Fix: alkalmi problémák Bluetooth replay error
Fix: Még most nincs semmi probléma bukkan fel a Bluetooth mentési párbeszédablak

Hívásrekordokhoz
Fix: Miután a tömeges törölni a menü nem beszélve a probléma hamu

Kapcsolatok
Fix szerkesztés kártypartner szám nem látható, amikor a további probléma
Javítás: Hívásnapló frissül után új kapcsolatot nem időszerű kérdés

Naptár
Optimization: start-up sebesség
Fix: új menetrend a havi nézetben képernyő azzal a problémával, egymást átfedő Lunar font
Fix: Lunar Birthday Countdown szabad megkérdőjelezni

File Browser
Fix: tömöríteni a nagy fájlok alkalmi sikertelen probléma

Ébresztő óra
Optimalizálás: memóriát

Cool komornyik
Javítás: Teljesítmény lopás Elfelejtett jelszó beviteli felületen fedelének fordítási problémák

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#6958) wombat87


wombat87
csendes tag

Azt mi okozhatja, hogy folyamatosan változik a MAC-cím második fele? És hogy tudnám megoldani, hogy ne csinálja? Mexel féle 01.28 rom van fenn. Köze lehet az nvram errorhoz?

(#6959) mexel válasza wombat87 (#6958) üzenetére


mexel
veterán

Mitől van nvram errorod? Ennél a romnál már ki lett küszöbölve. Nem hiszem hogy attól változna egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#6960) wombat87 válasza mexel (#6959) üzenetére


wombat87
csendes tag

Nem tudom, nálam eddig mindegyik romnál (12.17, 01.03) ott volt a wifi hálózatoknál. Mondjuk soha nem zavart, és ha ezt a gondot nem ő okozza, akkor ezután se fog. Arra esetleg van ötleted, hogy lehetne ezt a MAC problémát megoldani? Előre is köszi! :R

(#6961) tope válasza wombat87 (#6960) üzenetére


tope
addikt

Nálam is ott van a wifi-k között, de nem zavar különösebben

(#6962) tope


tope
addikt

NVRAM WARNING Err = 0x10 néven látni a wifi hálózatok között

(#6963) wombat87 válasza tope (#6962) üzenetére


wombat87
csendes tag

Jaja, ez az. Nincs vele gondom, csak azt hittem, ez okoz valami zavart, amitől változik a MAC címem. Ez viszont már zavar, mivel elég gykran vagyok egy olyan helyen, ahol MAC szűréssel van levédve a wifi, és ígynem tudok rácsatlakozni.

(#6964) Fater38


Fater38
csendes tag

Aki próbálta a Miui 6-ot,a kamera nála is hibás?Nevezetesen nem menti a képeket és nem is lehet visszanézni a kamera alkalmazáson belül.

Más. ezt próbáltátok?

[ Szerkesztve ]

(#6965) A Peti válasza Fater38 (#6964) üzenetére


A Peti
csendes tag

Menti a képet csak ha kamerából akarod megnyitni akkor valamiért átugrik a felhő tárhelyre.
Viszont az orosz verzióban ez már javítva van.

(#6966) andras888 válasza janaman01 (#6957) üzenetére


andras888
aktív tag

Köszi!

Érezhetően nem láttam változást egy dolgon kívül ami aggasztó is szívja az aksit mint állat. kb 2,5 óra kijelző idő, 10 óra alatt. és 12% on vagyok. :(
28 nagyon jó volt!

(#6967) mexel


mexel
veterán

Érdekes ez a sok warning error :( Egyre inkább úgy tűnik hogy valóban nem egyformák teljesen a telefonok, én már 2 félét is láttam.
A warning error egyébként eltüntethető ezzel a fix-el is ha minden igaz.

(#6968) Hrabci válasza Fater38 (#6964) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Melyiket hasznalod? Nekem a micviprus fele van fent, aminek a fire fele az alapja es tokeletesen mukszik. ... es most megyek es keresek ekezeteket is

(#6969) mexel válasza Hrabci (#6968) üzenetére


mexel
veterán

Azt már linkelted amelyiket használod? (azt hiszem igen) Megnézem szerintem.

Közben sok b@szkolódás árán elkészült az új rom. (02.09)
Sajnos az új 262-esekkel sok volt az apró baj, újra kellett építeni a 258-ból a 262-t :) Kis kompromisszumot kell kötni, mert szerettem volna megcsinálni valamit, de hozzáértő is megnézte a fájlt és sajnos a huawei egyedi kódolása miatt nem megoldható amit akartam, nem lehet módosítani.
Az eddig hibás Quick Calling funkció életre kelthető, de kell neki egy app. Sajnos ez az app nagyrészt kínaiul kommunikál és önmagában nem használható így. ( hangutasítások alapján keres fájlokat, zenét, appot stb) Ez eddig mindig ki volt pucolva mert nem volt értelme hogy a rendszerben legyen, de közben rájöttem a 262-es révén hogy ennek az appnak a hangfelismerő részét használja a Quick Calling opció.
( ami lehet hogy nem sok mindenre jó, majd kiderül, de legalább működik)
Az volt a tervem, hogy úgy telepíteni az appot hogy az ikonja ne látszódjon sehol, de a progit tudja használni a funkció. Közben kiderült hogy sajnos nem megoldható. (ezért szívtam sok más fájllal is mert kiderült hogy egyedi kódúak, a kicsomagoló progik ezért jeleznek mindig hibát )
Így dönteni kellett hogy mappában ott lesz a kínai/angol app és megy a Quick Calling, vagy nem lesz ott az app és nem megy a Quick Calling.
Úgydöntöttem az app kevéssé zavaró, ezért ott lesz. Erre egy napom elment, pár apróságra még 2-3, de elkészült.
Sajnos a mega nem működik most nekem valamiért, de hamarosan felteszem az új romot. Van benne új zenelejátszó, backup és fájlkezelő, valamint újabb kangvip 2 új ( vagy több) funkcióval. Más nincs :)

(#6970) Bélabá86


Bélabá86
újonc

A MIUI-t tesztelni (esetleg magyarítani :DD) vágyóknak íme egy kis kollekció mickviprus munkáiból:
[MIUI V6 Collection]
Jelenleg az 5.2.8.-as verzió fut nálam. Gyorsabb, döccenés mentesebb, mint az előző verziók. Az 5.2.9.-ben javítottak minden hibát(a SIM2 PIN kivételével, sajnos nem volt még időm tesztelni, majd ma délután). Véleményem szerint az eddigi legjobban használható MIUI6 verziók mickviprus kezei közül kerültek ki :)

[ Szerkesztve ]

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

(#6971) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Végre megérkezett az új telefon :)
Az első post átolvasva, de jelenleg mi a legpreferáltabb rom? A telefon "gyárilag" rootolva.
Android: 4.2.2
Kernel: 3.4.39
Custom build version: 136.

Nekem két dolog számít - lehet sablonos: jó fénykép és jó akkuidő. Ha a gyári elég erre, akkor nem frissítgetek :)

Üdv

Mess with the best / Die like the rest

(#6972) TedThomas válasza Louro (#6971) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Nekem Emui romokkal hozta a legjobb üzemidőt.
További infó az emuiról: [link]

(#6973) KukkSteve válasza Bélabá86 (#6970) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Üdv újra mindenkinek! :)

Ez a telefon a keresztem. Egyszerűen ilyen áron nincs jobb! A ZTE V5 kínszenvedés minden téren ehhez képest. (GPS használata közben nem számít nekem hogy 1 lépést érzékel-e vagy sem...csak hogy ne hagyjak támadási felületet 1-2 V5fannak) ;) ;]

Felpattintottam én is a Mexel féle EMUI-t, hibát nem tapasztaltam még, az akkuidő is elég biztató egyébként.

Feltettem MIUI V6-ot is, amit A Peti fórumtárs magyarított és ezeket tapasztaltam:
SIM 2 tényleg nem jó (ha csak ennyi lenne a hiba, akkor sim zárat annyira nem nehéz levenni :B)
WIFI nagyon húzza az akksit
File Explorer tényleg kifagy (nem nagy problem)
Maradt is volt nekem ezektől eltekintve, de behülyült az akkuhasználat része, aztán mondom oké, elteszem magam holnapra, erre ébresztőt sem engedett állítani, FC-zett minden. Mondom itt valami gebasz van. Másnap helyreállt egyébként valami oknál fogva, de akkor jött a Googe App hiba, ami elvileg a 2.9-ben már javítva van.

Várnám A Peti fórumtárstól, hogy hogy kell a nyelvi fájlok másolásával magyarítani, vagy ha egyszerűbb neki megcsinálni, akkor hajrá. :P Egyébként csak kíváncsi vagyok a MIUI V6-ra mindennapos használatban...ha más nem, backupból visszaállok az EMUI-ra. :P

Költői kérdés: A Xiaomi mikor akar egy jó telefont gyártani!? A rendszerük szerintem az egyik legjobb...Már csak normális hardver és egy átgondolt teló kellene...

A számom az adatlapomon. ;)

(#6974) WOT-H-A-C válasza KukkSteve (#6973) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

MI3

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6975) Cyborg


Cyborg
őstag

Nekem úgy tűnik, talán EMUI 2.3-on a hangyapöcsnyivel jobb volt az üzemidő, de az emui3.0 se rossz valóban.
Mostanában elkezdett makacskodni az EMUI3.0(01.03), nem jönnek meg azonnal az üzik, volt, hogy be kellett lépnem hangoutsba, és úgy töltögette be utólag az üzeneteket.

Légyszi nézzétek már meg nekem, hogy mindenkink mindig bekapcsol-e a kijelző, ha telefonálás közben elveszi a fülétől a telefont, nekem van, hogy nem, de ha odateszem az ujjam a proximityhez, és újra elveszem, akkor már megy. És még azt vettem észre, hogy az autó fényerőszabályozás mintha kevés lenne, mármint megy faszán, csak sokszor kicsi a fényerő, szerintem egy 0,5-1 egységgel lehetne minden helyzetben több a két végállást kivéve. Kinek mi a véleménye erről?

(#6976) KukkSteve válasza WOT-H-A-C (#6974) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Párszor gondolkodóba ejtett, (jóóóópárszor) DE nekem ilyen hibákkal nem JÓ telefon egy telefon:
- Nincs sd hely és csak 13gb használható
- 1 SIM
- Drága

Ilyen áron:
1, lehetne 4G
2, Snapi 801 azért beleférne
3, 2 Sim
4, 1 slot sd nek

Többi teljesen jó.
BTW nem mondom hogy a Coolpad F1-re most milyen árat kaptam, mert a Mi3 elbújna szégyenében. :P :U ;]

[ Szerkesztve ]

A számom az adatlapomon. ;)

(#6977) WOT-H-A-C válasza KukkSteve (#6976) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"BTW nem mondom hogy a Coolpad F1-re most milyen árat kaptam, mert a Mi3 elbújna szégyenében."

Nem egy kategória a 2!Semilyen formában!

Az érveidet meg tudom érteni! Bár én most egy Vibe z-t használok és attól eltekintve , hogy ez dual aktív, ugyan az a vas, és nagyon elégedett vagyok. Egyenlőre nem találtam neki utódot. Pedig volt már nálam pár felső kategóriás kínai...

Még mindíg ugyanonnan rendeled a telókat?

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6978) Hrabci válasza KukkSteve (#6973) üzenetére


Hrabci
csendes tag

A Bélabá által javasolt pakkok közül az 5.2.8ast nyűvöm mickviprustól. Két gond van vele: 2. Sim csak pin nélkül megy (így maga a teló is, ha két pinnel tolod), illetve újraindítás után az exchanges mail widgetet újra kell raknom. Állítólag a bluetooth is bugos, de ebből nem tapasztaltam semmit, bár egyszer használtam. Gugli play van, rootolni meg lehet azzal a zippel, amivel a v5-öt is lehetett annak idején. Ja, és van benne orosz meg ukrán nyelv is suicide hajlamúaknak, meg akik szeretik v. értik. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#6979) Kloss válasza KukkSteve (#6976) üzenetére


Kloss
őstag

Azt a telefont akartam én is megvenni, de az sd kártya hiánya és a rossz kamera miatt elvetettem. Mert sajnos rossz, ismerős is vett egyet és elhűlt az F1 képein.
A PH-s teszten is látszik, hogy milyen életlen képeket készít.

(#6980) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Nos tegnap este kisebb kálvária után meglett a EMUI 3.0 telepítése.
Tapasztalatok, amik segíthetnek.
KingoRoot nem ment nálam. A SuperSU és VRoot-tal ment. A végén már el sem hittem, hogy sikerült
Utána haladtam a leírás alapján, amiben egy kis észrevételem lenne. Az, hogy "ne töröld az External Storage-t", olyan, mint a ne nézz le. Este, fáradtan csak a kulcsszóra fókuszáltan, bedaráltam azt is. :) Újraindítás nem ment. Fogtam egy másik microsd-t, ráraktam a rom.zip-et és úgy gyorsan felment, gond nélkül a rom.

Ami hiányzik, hogy az eredetiben volt egy olyan funkció - bár nem próbáltam -, hogy scheduled power on&off. Tök jól hangzik. Play-en nem találtam, csak schedule power off-ot. Van esetleg alternatíva a gyárira?

Mess with the best / Die like the rest

(#6981) Cyborg válasza Louro (#6980) üzenetére


Cyborg
őstag

Igazából ez személyes tapasztalat, és teljesen egyénfüggő, amit most írni fogok, de én rögtön EMUI-val kértem a telefont anno Kukkstevetől, és nekem annyira kézreállt benne minden, igaz Nekem Huawei telóm volt előtte, így jól ismertem. Piszkálta Nekem is a csőrömet, hogy azért basszus csak fel kéne tenni egy gyárit is, mégis csak azzal a telefont alapesetben, de kb. fél órát se volt fennt, annyira kuszának tűnt, hogy rögtön vissza is raktam az EMUI-t:)
Egyébként:
Twrp-s 23-as
25-ös cpb-s

[ Szerkesztve ]

(#6982) A Peti


A Peti
csendes tag

Nos, akkor itt van:

Miui V6 Multi-language BG, CZ, CN, GR, US, ES, FR, HR, HU, IT, NO, NL, PL, BR, PT, RU, SK, TR, VN.

Test_MIUI_5.2.10_C8297W-4.4.Multi..zip 365.1 MB
[link]

Forrás: [link]
Test_MIUI_5.2.10_C8297W-4.4_CH_EN_RU
mickvip

Viszont egy vállalkozószellemű egyén tesztelhetné, ugyanis én jelenleg nem tudom, nincs nálam az F1-em.
Fogalmam sincs hogy működik a rom. Ugyanis mickvip eléggé keményen belenyúlt a dolgokba, volt app amit nem tudtam kicsomagolni, azt helyettesítettem másikkal.

Hangsúlyozom: NINCS TESZTELVE!

(#6983) Hrabci válasza A Peti (#6982) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Az 5.2.10-ben alapból van két bajom: a theme nem indul el ha van netkapcsolat, illetve play-ről telepítés közben úgy beragadt a play háttérként, hogy csak újraindítással tudtam kigyakni onnan. Aztán lehet, hogy a két dolog még össze is függ... :)

Felpakkantottam az 5.2.9-est, az rendben lévőnek tűnik.

(#6984) Bélabá86 válasza Hrabci (#6983) üzenetére


Bélabá86
újonc

Idő közben kijött a végleges (nem TEST fázisban lévő) 5.2.10. is! Nem tudom Te melyikkel próbálkoztál. Elvileg a következőket javítja:
- Animation fix
- Install script fix (all custom CWM or TWRP)
- Wallpapers fix
- Theme manager fix
- File explorer lan work

Délután teszek vele egy próbát!

A Peti:
Nagy munka lenne a végleges 5.2.10.-et magyarítani? Akkor azzal kísérleteznék este, nem az orosz verzióval.

Letöltés:[MIUI V6 5.2.10.]

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

(#6985) Hrabci válasza Bélabá86 (#6984) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Nem, a teszteset néztem még tegnap este, az nem volt meggyőző. Ha ez a végleges tízes jobb, mint a 8-as vagy 9-es volt, akkor már mehetne bele magyarosítás, ezek már használható verziók, ha ez után még naponta jönnek verziók, akkor is. Az utolsó v. utolsó közeli verzió nekem az lenne, ahol a 2-es sim pin-jét is megcsinálják, azt lenne majd érdemes magyarosítani.

(#6986) A Peti


A Peti
csendes tag

Na jó.... :DD

Egyenlőre itt az 5.2.9

signed_MIUI_5.2.9_C8297W-4.4.Multi

[link]

Egy betűkészlet nem ártana bele...

(#6987) nash13


nash13
aktív tag

Eddig még nem tűnt fel de Emui 3.0 12.17-nél ha névjegyzékben akarok újat létrehozni, azt ugyan engedi és kiírja , hogy mentve, mégsem található meg utána. Viszont ha tárcsázóból mentek akkor gond nélkül rögzíti.

iPhone 7

(#6988) Hrabci válasza A Peti (#6986) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Hájja. V5-höz volt egy neon lamp téma, amit magyarok csináltak és szépek voltak az ékezetes betűk, de nem találom, még túrok.

Egyébként pedig nagyon kösziiiiiiii!!! :-)

[ Szerkesztve ]

(#6989) Bélabá86 válasza A Peti (#6986) üzenetére


Bélabá86
újonc

Köszi!! Bennem megtaláltad a vállalkozó szellemű tesztelőt :)

Első blikkre minden működik, fagyással, FC-vel nem találkoztam eddig (igaz csak pár percet nyomkodtam, majd referálok később ha valami jelentkezik).Ami így elsőre feltünt, hogy a Calender, a Browser, az App Store és a Themes teljesen angol maradt. Nem tudom, hogy ez "hiba-e". Korábban a másik telómon már használtam MIUI-t, tudom, hogy nem teljes a fordítás, itt ott előfordulnak angol szövegek (melyek fokozatosan kopnak ki hétről hétre vagyula munkája által, ezért célszerű mindig a legfrissebb ROM-ot nyelvi forrásnak használni). Köszönöm a befektetett munkát, és a ROM-ot!!!

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

(#6990) A Peti válasza Bélabá86 (#6989) üzenetére


A Peti
csendes tag

Bocsi, akkor azokat én hagytam ki. :((
Korrigálom

(#6991) Bélabá86 válasza A Peti (#6990) üzenetére


Bélabá86
újonc

Ugyan már! El lehet boldogulni vele így is! Esetleg (és ne értsd félre, csupán csak kíváncsiságból kérdezem!) az 5.2.10. verziót tervezed kezelésbe venni? Elég sok javítást tartalmaz azért...
Folytatom a tesztelést... :)

Még egyszer köszönöm a befektetett munkát!

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

(#6992) A Peti válasza Bélabá86 (#6991) üzenetére


A Peti
csendes tag

Még csak próbálkoztam vele, de elakadtam az appok kicsomagolásánál...

(#6993) A Peti


A Peti
csendes tag

Akkor újra.....
Átnéztem, most minden magyar is...
A téma managert teljesen kicseréltem, remélem működik.

signed_MIUI_5.2.9_C8297W-4.4.Multi

[link]

(#6994) Cyborg válasza Cyborg (#6975) üzenetére


Cyborg
őstag

Valaki nézze meg nekem legyen szíves azt is, hogy a Mexel romban(nekem 01.03 van fent) zárképernyő alatt elindul-e a számológép. Nekem nem csinál semmit.
Köszi!

(#6995) mexel válasza Cyborg (#6994) üzenetére


mexel
veterán

02.09-ben elindul.

(#6996) janihunk válasza Bélabá86 (#6984) üzenetére


janihunk
senior tag

Na mik a tapasztalatok?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#6997) Bélabá86 válasza janihunk (#6996) üzenetére


Bélabá86
újonc

A frissített verzió tapasztalatai:
- A téma alkalmazás magyar lett, viszont csak xiaomi fiókkal lehet témákat letölteni. (a korábbiban működött fiók nélkül is)
- A Calendar, Browser és az App store továbbra is angol maradt teljes egészében

Egyéb problémát, hibát eddig nem tapasztaltam. Wifi OK, bluetooth OK, GPS OK, hangminőség OK. Még nyüstölöm, és referálok :)

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

(#6998) Cyborg válasza mexel (#6995) üzenetére


Cyborg
őstag

Király, akkor már csak rá kéne szánnom magam a cserére :-)
Köszi szépen!

(#6999) Hrabci válasza Bélabá86 (#6997) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Egyébként pedig a morelocal 2 nekem helyrerakta a fontokat valahogy, és teljesen jó ékezetes betűim vannak

(#7000) Bélabá86 válasza Hrabci (#6999) üzenetére


Bélabá86
újonc

Nekem alapból jók a fontok, minden féle bűvészkedés nélkül..
A Peti korábbi, leges legelső verziójánál tapasztaltam hibás fontokat, itt nem... szerencsére!

--- Xiaomi Redmi Note 2 Prime + Xiaomi Mi Pad 2 + Xiaomi Mi Band 1S ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.