Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) Anonymus23 válasza csongi (#7900) üzenetére


Anonymus23
veterán

A feleségemén ilyen van, ez elvileg 0,3mm, de ez is működik, kézben asztalon, mindenhol.
1,98 USD...

;) - The Power of the Light Side

(#7902) pècsimunkás válasza Turbobacsi (#7899) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Hát akkor sajnos ez rám nem vonatkozik .
Marad a MagyarTv . Ami nem baj , elvagyok vele !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7903) -PLevi- válasza pècsimunkás (#7902) üzenetére


-PLevi-
senior tag

+1
Túl szép volt hogy igaz legyen. :DDD

(#7904) zoli81


zoli81
csendes tag

Veletek előfordult már, hogy telefonálás közben lefagyott/újraindult a telefon? Az elmúlt egy hónapban kétszer is átéltem ezt. Egy régebbi mexel romon.

(#7905) csongi válasza Anonymus23 (#7901) üzenetére


csongi
veterán

Ezt nezegetem

[ Szerkesztve ]

(#7906) csongi válasza zoli81 (#7904) üzenetére


csongi
veterán

Volt ilyen. De nem halalos :).

(#7907) pècsimunkás válasza -PLevi- (#7903) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Na igen ! lol

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7908) Anonymus23 válasza csongi (#7905) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez mondjuk rohadtul drága...

;) - The Power of the Light Side

(#7909) csongi válasza Anonymus23 (#7908) üzenetére


csongi
veterán

Mihez kepest? Hazai ertekesites 2k plusz posta. Ez a H9 nekunk ismeretlen de eleg jo kis minoseg.

(#7910) Anonymus23 válasza csongi (#7909) üzenetére


Anonymus23
veterán

A többi kínai értékesítéshez képest. Mondjuk azért mert a kicsi kínai ráírja, hogy 0,23 vagy 0,3 mm, attól még nem biztos,hoyg annyi, érdemes lehet lecsekkolni :)
Én pl vettem 4-et ugyanattól az eladótól, 2 féle volt ami tőle jött, de a hirdetés ugyanaz maradt...

;) - The Power of the Light Side

(#7911) mundzuk válasza Anonymus23 (#7910) üzenetére


mundzuk
csendes tag

sziasztok,

én ezt a H9 et rendeltem meg nálam bevált ...addig mig nem lett levegős a felső részen de ez lehet h a az én hibám nem szakszerűen raktam fel vszínüleg

(#7912) Anonymus23 válasza mundzuk (#7911) üzenetére


Anonymus23
veterán

Melyik fajta van neked? Az amelyiknek ki van vágva a kamera résznél is, vagy amelyiknél nincs?

;) - The Power of the Light Side

(#7913) mundzuk válasza Anonymus23 (#7912) üzenetére


mundzuk
csendes tag

ki van vágva kamera résznél is

Item specifics
Use:Mobile PhonePackage:YesCompatible Model:For CoolPad F1 8297Thickness:0.26MMRadian:2.5DMaterial:Nippon Agc Sheet GlassHardness:9HLanding Test:40CM/130gFeatures:Anti Explosion,Anti Glare,Anti Scratch,Dirt Resist,WaterproofPrevention of Radiation:YesPreItem specifics

http://www.aliexpress.com/item/tempered-glass-screen-protector-for-coolpad-f1-8297-5-0-inch-9h-anti-scratch-protective-film/2030651560.html

(#7914) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Tudja valaki , milyen hang chip van a telefonban ? Wolfson DAC - os telefonokkal összehasonlìtva , nem marad alul .
Kis hangfallal vagy fülessel is nagyon szèpen szól .
Csak halk a telefon hangszórója , de ùgy , csak egyszer akartam hallgatni ...

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7915) Anonymus23 válasza mundzuk (#7913) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hmm, az akkor érdekes.
Az enyémen olyan van, amin nincs kivágva a kamera rész (csak egy lyuk van rajta a közelségérzékelőnek), és az nem vált fel, a feleségemén mos olyan van, amin ki van vágva, annak felül elvált róla az üveg.

;) - The Power of the Light Side

(#7916) zoli81 válasza pècsimunkás (#7914) üzenetére


zoli81
csendes tag

A legolcsóbb 5 ezer forintos bumszli sony fejhallgatóval remekül szól.
Viszont nekem xiaomi pistonnal enyhe csalódás volt. Bár lehet, hogy a xiaomi fülese van túlhájpolva és túl sokat vártam tőle, más agybadugós fülessel nem próbáltam. Nekem túl "sziszegős" a végeredmény, nem érzem benne az erőt. Bár lehet hozzáértőbbek ezt inkább tiszta hangzásnak neveznék.

(#7917) viktorhu válasza Anonymus23 (#7915) üzenetére


viktorhu
veterán

A leválás nem azon múlik, hanem a felrakás módján :) Ha nem sikerül 100%-ig párhuzamosan feltenni (és a Coolpad esetében nem igazán könnyű), akkor az egyik sarkánál kicsit beleér a telefon peremrészébe, és a merevsége miatt ezt az egyenetlenséget nem tudja kiegyenlíteni, ezért ott levegős lesz. Nekem az esetek jó részében így sikerül sajnos felraknom az üveget, az én telefonomon is így van már majdnem egy éve.

(#7918) Bernyó84 válasza zoli81 (#7916) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Én próbáltam két fülessel is:
Sony MDR-EX50LP
JBL J22
Egész tűrhetően szól mindkettővel... Bár ami előtte volt Lenovo A820, az egy picivel hangosabban szólt... A Coolpad-ot állítgattam Mobile Uncle Tools-al is, de a hang a fülhallgatóban valahogy hamarabb elkezd torzítani mint a Lenovo A820-nál. Persze az Coolpad F1 is bőven megfelel, mert az Lenovo-t sosem hallgattam max hangerőn, mert az már elviselhetetlen volt :).

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#7919) pècsimunkás válasza zoli81 (#7916) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Piston 2 - vel hallgatom a legtöbbet , nekem tetszik . Szóval zenei tèren is ( ! ) egèsz jó kis telefon .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7920) Bcy+ válasza -PLevi- (#7885) üzenetére


Bcy+
tag

gravitBox nem működik nálam...
keretrendszer nem válaszol leállás stb.. Azzal nem tudom kitenni. Egyéb megoldása ennek nincs?

||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||

(#7921) -PLevi- válasza pècsimunkás (#7919) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Nekem is Piston 2 van (pontosabban 2.1 :D ), személy szerint elégedett vagyok vele, de hozzáteszem hogy nem értek hozzá annyira. :D

(#7920) Bcy+
Xposed-del minden rendben? Először fel kell tenni az Xposed Framework-öt, majd azon belül letölteni a GravityBox-ot, szintén az Xposed-en belül engedélyezni azt, végül újraindítás után már jónak kell lennie a GravityBox-nak.

(#7922) mexel


mexel
veterán

A mindig tv-hez mi kellhet hogy működjön? Most szólt egy ismerősöm hogy nem megy, megnéztem és tényleg nem. ( közben olvastam itt is)
Roothoz nem lehet köze? Jó lenne megcsinálni, mondjuk időm erre 0. Milyen irányba kellene vajon elindulni hogy működjön a dolog?
(még az automata fényerőt is meg kellene piszkálni de az is idő)

(#7923) pècsimunkás válasza mexel (#7922) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Próbáljátok ki a MagyarTv appot. Sztem jobb mint a mindig tv . Külföldön is lehet nèzni .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7924) Turbobacsi válasza mexel (#7922) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

amelyik romot feltettem az is rootolt, mennek vele a tv csatornák, nem az lesz a gond
(nemcsak a mindigtv, hanem a tarr mobil tv de ment a mexel rommal: sötét képernyő volt az adás helyett)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#7925) mexel


mexel
veterán

Akkor nem a root a gond. Valami videocodecre gyanakszom, vagy legalábbis a lejátszóra. Elindul a videó betöltés de nem játsza le.

sky11: Melyik Magyar TV appra gondolsz? Kettőt találtam de nagyon lehúzzák az értékelők.

(#7926) pècsimunkás válasza mexel (#7925) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Èrdekes , nem találom az appot ...
Megnèztem az áruházban , nincs , de mèg a saját alkalmazások közt sem mutatja . Pedig a telefonomon fent van ès kipróbáltam most is : működik .
Egy fehèr hagyományos tv a jele az appnak .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7927) pècsimunkás válasza mexel (#7925) üzenetére


pècsimunkás
addikt

android.appepi.com/hungariantv-200-12110.html

Ezt nèzd meg . Erről az appról van szó . De lassan elfogy a mobilnetem nem tudom letölteni , kipróbálni . De az app , az biztosan ez !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7928) Bajzath


Bajzath
csendes tag

Sziasztok !
Romot szeretnék váltani , de van a mostanin egy több mint fél éve játszott játék amit megszeretnék tartani...
Lehetséges valahogy ? Előre is köszi :R

(#7929) pècsimunkás válasza Bajzath (#7928) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ha jól tudom , Titanium Backup - al tudod menteni az alkalmazást , ès ott folytatni , ahol abbahagytad .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7930) mexel válasza pècsimunkás (#7927) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Sajnos már nincs fent a playen és a linken sem :( Valahonnan megpróbálom megszerezni, vagy ha megvan valakinek feltöltené valahová az appot? (HungarianTv 2.0.0)

(#7931) pècsimunkás válasza mexel (#7930) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Hogyan kell feltölteni ? Vasárnap Magyarországon leszek , akkor feltöltöm a megára . Pontosabban hogy tudom az appot menteni ? utánna a feltöltès np !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7932) -PLevi- válasza pècsimunkás (#7931) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Telón Total Commanderrel vagy Root Explorer-rel ki tudod menteni a data/app alól. Illetve TC-ben a "Telepített alkalmazások" névre hallgató menüpont alatt még egyszerűbb.

(#7933) pècsimunkás válasza -PLevi- (#7932) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Közben eszembe jutott nekem is a TC .

https://mega.nz/#F!iR0g1IJQ!XqpOzWtBnSoN5yc9Y8a1zQ

Tettem egy próbát , tegyetek ti is . Próbáljátok ki . Ha nem jó , ìrjátok meg .

Pontosabban Titanium Backup - al próbálkoztam .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7934) -PLevi- válasza pècsimunkás (#7933) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Köszönöm szépen, nálam működik. :R

A három fájlból csak az egyikre van szükség, arra amelyik tartalmazza magát az apk-t. Ez értelem szerűen a legnagyobb és *.apk.gz névre hallgat. A maradék kettőben az TB által mentett adatok illetve az alkalmazás visszaállításához szükséges dolgok vannak.
Kicsomagoltam és feltettem dropbox-ra, hogy másnak már ne kelljen: [link]
Remélem nem haragszol az utóbbiért. :R

[ Szerkesztve ]

(#7935) mexel


mexel
veterán

Köszönöm, lejött a MagyarTV de nekem ugyanúgy nem működik :( Amint a tvre bökök, ugyanaz van mint a mindig tv-nél. Seregforog a kis karika és nincs semmi.

Azon a tableten amin működik a mindig tv is, azon a MagyarTV is jó. Sajnos a telefonon a mexel rommal egyik sem megy :( Azért erre figyelhettet volna annak idején aki összebuherálta. :(((

[ Szerkesztve ]

(#7936) pècsimunkás válasza -PLevi- (#7934) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Dehogy haragszok ! Örülök , h segìtettem .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7937) unskillful válasza mexel (#7935) üzenetére


unskillful
tag

LOL :DDD Azért még mindig a legjobb rom az általad "összebuherált" EMUI. szinte minden ígéretes romot kipróbálok, de mindig visszatérek a tiédre :R

Egyébként már van B258-as is pont most hétvégén fogom megnézni :K

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#7938) csongi


csongi
veterán

En nem tv- zek. Szoval nekem tokeletes ez a buheralt rom is. Szeeintem osszel, mikor lesz mar lolipop, vagy ujabb huwai rom akkor ujre lehetne egyet ossze kalapalni. :)

(#7939) unskillful válasza unskillful (#7937) üzenetére


unskillful
tag

B268-at akartam írni.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#7940) mexel


mexel
veterán

Láttam hogy van új rom, de nem tudom mivel hoz többet. A lollipop meg számomra nem túl ígéretes, asus-on és lg tableten használom, de igen sok gond van vele, aki teheti visszatér a 4.4-re. Valahogy nem annyira sikerült pár dolog. Ehhez a telefonhoz szerintem én már nem állok neki mégegyszer, használható végre így, mire elkészülne az új rom már jönnek újabb telefonok is. Sokkal többet már nem biztos hogy ki lehetne hozni belőle.
Van most nálunk céges lg és samu telefon is, de azok is hoznak hibákat gyári szoftverrel is :) Többet mint a coolpad, és ahhoz még hozzányúlni sem lehet, és így adják el nagy pénzért. Ehhez képest jók ezek a romok :) Ez a tv dolog viszont fura, nem tudom mi lehet a gondja.

(#7941) unskillful válasza mexel (#7940) üzenetére


unskillful
tag

Igen. Igaz hogy a lollival sok gond van, de az 5.1-es frissítés a nagy részét orvosolja a hibáknak ( memória kezelés, némítás stb.) + jóval jobb akkuidőről beszélnek... szóval sok a pozitívum is. A gyári 5.0 elvileg július 30-án jön az F1-re, az 5.1 meg rá egy hónapra. Ez már nem sok idő... hamarosan saját tapasztalatra fogunk tudni támaszkodni. Én is agyalok a telefon cserén, de ezt még biztosan kivárom. Nagyon szeretem ezt a telefont, és igazából teljesen kiszolgál, a legjobb választás volt az eddigi telefonvásárlásaim közül. Ami hiányzik: LTE, mégjobb kamera, picit jobb akkuidő...

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#7942) mexel válasza unskillful (#7941) üzenetére


mexel
veterán

Nekem az asuson az 5.1.1 is rossz sajnos. :( Amire használom nem találok olyan újítást ami számítana. Biztos van sokminden, de azokat nekem nem volt szükségem. Pl egy ilyen energiagazdálkodási és mindent figyelő progit belerakhatnának a gyári androidokba is ami az emui-ban, miui-ban, vagy lenovo-ban van. Azért a gyárira kíváncsi leszek :)

(#7943) csongi válasza A Peti (#7887) üzenetére


csongi
veterán

Betettem az összefoglalóba. köszi. :D

(#7944) tlala


tlala
addikt

Sziasztok,

Mexel emui 3-as alatt nem sikerült egyik böngészőt sem Java működésre bírni. (Cib mobilbankhoz pl.)
Tudnátok valami ötlettel segíteni?
Köszi.

(#7945) Jonesy84 válasza tlala (#7944) üzenetére


Jonesy84
tag

Sajnos android alatt nincs JRE támogatás ezért nem megoldható.

El is törném mondjuk annak a kezét aki ilyen programokat ír még, a meló helyen is állandóan szívunk miatta.

(#7946) tlala válasza Jonesy84 (#7945) üzenetére


tlala
addikt

Az AOSP alatt simán ment a java-s Cib mobilbank.

(#7947) Balazs66 válasza mexel (#7935) üzenetére


Balazs66
csendes tag

Kipróbáltam én is. Nálam is csak forgolódik a kis karika, és semmi nem történik.

(#7948) viktorhu válasza tlala (#7946) üzenetére


viktorhu
veterán

(#7949) tlala válasza viktorhu (#7948) üzenetére


tlala
addikt

De, a linkedről letöltődő mobilbank kézikönyvben a "Böngésző beállítása" részben a második pont ez: "Javascriptek engedélyezése".
De hiába engedélyezem a gyári böngészőben vagy a Chrome-ban, nem működik.

(#7950) tlala válasza tlala (#7949) üzenetére


tlala
addikt

Mindent visszavonok, Next browserrel sikerült!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.