Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) pècsimunkás válasza Cyborg (#7850) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Kitaláltam .lol

3 hèt múlva megyek haza nèmetből , majd akkor felrakok 1 ùj romot . Majd előtte lesz 1-2 kèrdèsem a rom - al ès a rom felrakkással kapcsolatban is . Mèg nem cserèltem sososem romot ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7852) viktorhu válasza pècsimunkás (#7848) üzenetére


viktorhu
veterán

Lehet, hogy egy sima factory reset segítene. Sajnos az Android ebben olyan, mint a Windows, telepítésről telepítésre változik, hogy épp mi nem sikerül, és előjön-e egy-egy bug :)

(#7853) viktorhu válasza viktorhu (#7852) üzenetére


viktorhu
veterán

ill. csak megnézhetnéd még azt a linket is, amit küldtem, mert ott azt írja, hogy 14 féle hangerőszint van, és mindegyikhez be lehet állítani, hogy milyen érték tartozzon hozzá.

Oda beírhatod, hogy a 14-es legyen 250, a 13-as 240, a 12-es 220 stb.

(#7854) pècsimunkás válasza viktorhu (#7852) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Megoldódott . Gondaltam , csinalok egy "fr"- et , de előtte kipróbálom mexel blogjábol a volumefix.zip- et . Bejött !
Kicsit halk a telefon , de legalább lehet fokozatosan állìtani a hangerőt . Nem èrtem mièrt ment el a fokozatos állìtás , pár napja jó volt , aztán egyszer csak nem ...
Az viszont èrdekes , hogy bele mentem a MUT - ba , ès ott az audio beállìtásokban minden ki van nullázva .
Level - nèl nincs semmi , value ès a hangerő pedig nullán áll .Beìrok egy èrtèket , kilèlèpek , majd vissza , ès ùjra nulla minden . Na , mindegy , egyszer ìgy marad !

szerk : ( #7853 ) viktorhu . azokat is próbáltam de semmi nem törtènt . valami bug volt...

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7855) GAbre válasza unskillful (#7787) üzenetére


GAbre
veterán

Nah jó kb 1 hónapja nem is írsz vissza.
Ezért megkérdeznék még utoljára valakit,tud-e td-romot?
Vagy cpb-ből hogy kell kiszedni mappát.
Köszöntem.

Avatar

(#7856) csongi válasza GAbre (#7855) üzenetére


csongi
veterán

Valaki egyszer mar linkelt egy oldalt, ahol folyamatosan jelennek meg a kinai romok, gyari es hegesztett is. Nem aa needrom. Szerintem ott lesz td s rom a listaba. Vissza kellene keresni, vagy a keresobe turkalni. Tuti van ilyen hsz, mert egyszer en is voltam mar azon az oldalon.
Innen szora keress ra, szerinte. Valamelyik link az lesz

[ Szerkesztve ]

(#7857) zoli81 válasza GAbre (#7855) üzenetére


zoli81
csendes tag

A modaco-n linkelt kínai oldalakon valószínűleg rengeteg TD-s rom van.

http://www.modaco.com/topic/372543-coolpad-f1-8297w-review-info-software-custom-roms/?fromsearch=1

(#7858) GAbre válasza zoli81 (#7857) üzenetére


GAbre
veterán

Köszi,ez végre jó,kicsit féltem miutól,mert már próbáltam,de úgy néz ki ez jó. :R

Másik kérdés:
Van 1 kínai telóm,azon vmiért a telenoroson kívül nem akar hálózatot találni imei van,pint beveszi,nem kér nck-t.És mégis.Van esetleg 5let? :B

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#7859) csongi válasza GAbre (#7858) üzenetére


csongi
veterán

Nem lehet, hogy a masik szolgaltato blokkolta az ime szamot?

(#7860) Bcy+


Bcy+
tag

Sziasztok!
AO AOSP 4.4.2 V4 ROM -ot használok és ki szeretném íratni az aktuális adat sebességet a tálcára.
Milyen programmal tehetem meg ?

||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||

(#7861) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok !

Avast foghatja a telefont ? Nemrèg letöltöttem az Avastot , ès az utóbbi pár napban vettem èszre , h a nèvjegyzèk , üzenetek , stb , elèg lassan nyìlik meg .
Vagy van esetleg olyan app , amivel ezt meg lehet nèzni , mi lassìtja a telefont . Törölni egyelőre nem akarom az Avastot , hátha nem az a problèma . Persze , ha az Avasta az letörlöm , eddig sem kellet ...
Link2sd - t töltöttem mèg le , de nem hinnèm , h ez lenne a problèma ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7862) viktorhu válasza pècsimunkás (#7861) üzenetére


viktorhu
veterán

Szia, nem kell állandóra antivírus az androidnak, és persze, lassítja a telefont. Ha az áruházból töltesz le telepítendőket, akkor felesleges - amikor meg egy-egy programot azon kívülről felraksz, akkor esetleg alkalmilag telepítesz valamit, hogy ellenőrizd (de elvileg a telefon maga is ellenőrzi telepítéskor). Email, weboldal stb. nem tud megfertőzni, csak ha fertőzött apk-t telepítesz külső forrásból.

A link2sd is belemászik a rendszerfolyamatokba - ha nem használod arra, amire első sorban való (belső memória kiterjesztése az SD kártyára), akkor érdemesebb leszedni. Ha viszont arra használod, az is lassít, ha fontos programokat azzal linkelsz - az SD-ről lassabban töltődnek a dolgok, mint a belső emmc-ről, és ez nem is olyan, mint amikor simán sd-re telepítesz egy programot, mert az adatokat is hozzálinkeli, vagyis folyamatos írás-olvasás van, nemcsak betöltés, mint egy app2sd módszernél. Szóval a link2sd lassít, meg kell válogatni, hogy milyen programokra használod, és mindenképpen kell egy class10-es sd kártya, ha pedig csak app2sd-ként vagy rendszerfájlok eltávolítására használod, akkor érdemesebb esetleg leszedni teljesen.

(#7863) GAbre


GAbre
veterán

Tegnap új rendszert raktam,minden faja ezzel,csak 1 a bajom,h a fényérzékelője nem az igazi.
Pl hivások fekete képernyősek maradnak néha!
Senzorja szerint szerintem egész jól megy.
Lehet ezt valahol kalibrálni?

Avatar

(#7864) pècsimunkás válasza viktorhu (#7862) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszi az infókat ! Törlöm mindkettőt akkor .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7865) csongi válasza GAbre (#7863) üzenetére


csongi
veterán

Néha nálam is vannak ilyen időszakok, aztán egyszer csak helyre áll, és semmi hiba.
Én a Viberre gyanakszom, rengeteg szemetet tud össze szedni. És állandóan a névjegyzékembe akar piszkálni :)
jah és WIFI-blutuh-mobilnet-gps együtt azért már néha összeakad. :(

[ Szerkesztve ]

(#7866) viktorhu válasza csongi (#7865) üzenetére


viktorhu
veterán

A Vibernek pont a névjegyzék az értelme :) végignézi a névjegyzékedet, hogy tudja, kik viber-felhasználók közülük, így nem kell külön felhasználóneveket regisztrálni meg küldözgetni meg hozzáadni kontaktokat :) De ez a hívásbeli elsötétített kijelzőből nem felébredés inkább romfüggőnek hangzik, gyári romokkal nekem egyszer sem fordult elő, viszont több főzött romnál annak idején az első panaszok egyike volt itt a fórumon.

(#7867) csongi válasza viktorhu (#7866) üzenetére


csongi
veterán

Nekem azota vannak anomaliak amiota viber fent van. Letiltottam minden jogosultsagot. Majd akit akarok felvezzek. Nem kell neki piszkalni a telefon konyvemben :)
Egyes frissitesek utan vanhogy legszivesebben kukaznam az egeszet. Lassan skype sorsara juk ez is.

(#7868) GeorgeKK


GeorgeKK
csendes tag

Sziasztok!

Aki esetleg romot keres annak ajánlom az AOSP V4 LAEK.17 romot.
Teljesen bug mentes, wifi stabil, gps olyan gyorsan talál műholdat hogy nem hittem a szememnek, szenzorok működnek, nincsenek benne kínai appok, google play-el sem kellett semmit csinálni, hogy működjön. Magyarul is tud. Hang is jó és alapból van benne egy app amivel tök jól személyre szabható a hangerő (a halk ciripeléstől a basszus mindjárt kiszakad a hangszóróig)

Imádom ezt a telót amúgy! :)

(#7869) csongi válasza GeorgeKK (#7868) üzenetére


csongi
veterán

Osszefoglalo? ;)
Egyebkent, igen az AOSP romok stabilak sallangmentesek. Kosonjuk a tapasztalatod megosztasat. A mexel romjaval meg kapsz egy emiui csodat. Sosem szerettem a csicsas romokat. De az AOSP rom utan ugyereztem kellene valami kis plusz vagy egy valami mas. Ez bejott. A gyari ui gelulet is nagyon jo. Sajnos kinaban nem doglalkoztak a Magyar nyelvvvel. Ha az benne lenne, nem sokan cserelgettunk volna romot. Sot mexel sem kezdett volna bele. :). Igen, valoban jo kis telefon, a forumon toredeke tulajdonos van jelen, es hibarol eddig talan egy alakalommal olvastunk. Vannak itt akik eleg sokat eladtak, es nincs panasz.

[ Szerkesztve ]

(#7870) viktorhu válasza csongi (#7869) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha viszont nem szükséges a magyar nyelv, aosp pártiaknak ajánlom az indiai gyári romot, nekem nagyon bejött :) minden tisztán angol, gyors, benne vannak a google szolgáltatások.

Én még mindig azt mondom, mint egy éve, amikor vettem, hogy eddig ez a legjobb telefonom. Fizikailag is masszív jó minőségű, szoftveresen is jóval kevesebb a bug, mint az ismert márkáknál, és messze nem olyan áron, ráadásul folyamatosan jönnek a frissítések is.

(#7871) Bernyó84 válasza GeorgeKK (#7868) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Én szeptemberben vettem egy ilyen telefont, októberben ment rá az AOSP LEAK17... Azóta is ez van rajta :) Gondolkodtam a Mexel romon, de nem volt kedvem minden alkalmazást újra feltelepíteni meg tökölni vele. Majd talán egyszer :)
A telefon nem vacakol, nem lassul, nem kötekedik, teszi a dolgát. A 2 GB RAM és a 8 magos CPU jó ideig kiszolgálja még az igényeimet :) A kamera bőven megfelel nekem, GPS-sel is elvagyok, a kijelző szép, nagyobbat pedig nem szeretnék... Még azon gondolkodom, hogy egy akkumlátort rendelek hozzá, hogy ha a gyári beadná a kulcsot, legyen tartalék.
Egyetlen gondom van, hogy a fényérzékelő este kicsit levehetné kisebbre a fényerőt. A Lenovo A820 az eléggé le tudta venni. Nem volt bántó éjszaka nézni a kijelzőt, a Coolpadnál kicsit erős a fény. De gondolom szoftveresen (mondjuk MobileUncleTools-ban) ez is állítható, csak még nem jártam utána.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#7872) csongi válasza Bernyó84 (#7871) üzenetére


csongi
veterán

Szoftveres hangolás, mexel romban és MIU-ban rendesen le lehet venni, automatán is szépen leveszi gyengére.

(#7873) Lidl


Lidl
senior tag

Még az asszonynak ilyet rendeltem, mert nem találtam jobb ár/érték arányú telefont.
Szóval 2 van a családban. ;)
A 8 éves lányom is ilyet akar, de azzal még várok. :D

Lidl

(#7874) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

ezek közül a mickvip romok közül használ valaki valamelyiket?
tapasztalat? verzió? (magyar?)
[link]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#7875) -PLevi- válasza viktorhu (#7870) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Nekem abban nem tetszik hogy már közvetlenül bekapcsolás után is 1GB fölött van a RAM használat, aztán még be sem laktam. Tudom, azért van belőle 2GB hogy használja, de az AOSP-k 300-500MB környékén szoktak kajálni "szűzen".

Jelenleg ezt az AOSP-t használom. Alkalmazások tekintetében nem vanilla AOSP, de ez könnyen orvosolható. Ráadásul van benne magyar nyelv is, ami sokaknak fontos lehet.
A személyre szabási vágyaimat pedig az Xposed + GravityBox párossal élem ki. Kimondhatatlanul hasznosak.
Azt sajnálom, hogy már régóta tudtam az Xposed-ről, de idáig halogattam a kipróbálását. Hiba volt. :)

(#7874) Turbobacsi
Nagyjából másfél hétig használtam az 5.5.29-es verziót, majd visszaváltottam AOSP-re, de csak azért mert én azt kedvelem a legjobban. Hibával nem találkoztam, működött minden amit próbáltam. Orosz a srác, ezért néhány helyen (jellemzően a GB vagy MB stringek például az alkalmazásváltó felületen) cirill betűvel jelentek meg angol nyelv alatt is. Ja igen, magyar az nincs, de ezt írja is. Plusz a szépen összeszedett és részletes changelog-ból is arra lehet következtetni hogy komolyan műveli a fejlesztést.

[ Szerkesztve ]

(#7876) Pixibaby


Pixibaby
csendes tag

Sziasztok !
Tudna valaki segíteni abban , hogy facebookon a chat ablakban levő animált matrica miért nem mozog ?
Emotion ui 2.3 by p-a-h-a v.8 final van fent .

(#7877) viktorhu válasza -PLevi- (#7875) üzenetére


viktorhu
veterán

Nálam most "0.98 GB used" úgy, hogy fut a háttérben egy csomó cucc (aliexpress, vpn unlimited, mobileuncle tools, viber, onedrive, netflix, spotify, google térkép stb - ezek nagy részének semmi keresni valójuk nem lenne a háttérben futó programok között :) )

És igen, a RAM azért van, hogy használja, mert onnan sokkal gyorsabban töltődnek be a cuccok, mint az EMMC-ről, szóval ha keveset használ belőle, az optimalizálatlanságot jelent.

(#7878) pècsimunkás válasza viktorhu (#7870) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Tènyleg nagyon jó telefon !
Eddig minden telefonom más márkáju volt , de Coolpadból vennèk mèg egyet , ha ennek lejár az ideje - remèlhetőleg 2-3 èv mùlva . Csak legyen ilyen megbìzható ,legyen ilyen kamerája , 4 g , OTG , mágneses szenzor , ès kb ennyi ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7879) viktorhu válasza pècsimunkás (#7878) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem nagyon látni a coolpadok között az utódot :( Nincs pl. 800 MHz-es 4G, ami valószínűleg a legfontosabb vidéki frekvencia lesz Magyarországon nemsokára (ahol nem nagyvárosi környezetben lefedettséget fognak fejleszteni, szinte biztosan ezt fogják már használni). Meg nagyon elkezdtek Qualcomm-ozni, ami drágább chipset az MTK-nál, és a felhasználó számára pont semmi előnye nincs, ha nem ragaszkodik a főzött romokhoz (ahhoz könnyebb csinálni, mert nyilvános a driverek forráskódja, nem kell hackelni)

(#7880) -PLevi- válasza viktorhu (#7877) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Tökéletesen egyetértek azzal amit írtál, de az akkor sem normális, ha a szűz rendszer indítás után egyből 1GB fölött fogyaszt, úgy hogy még nincs semmi megnyitva, csak a beállítások. Ez nyilván csak AOSP-re vonatkozik, összetettebb felületek értelem szerűen többet kérnek.
De ha ez nem jelent gondot menet közben, akkor semmi probléma. :)

(#7879) viktorhu
Számomra az MTK chipsetek (általánosságban) egyetlen hátránya pont a forráskód ki nem adása. Már lassan két éve -mióta először olvastam az MTK-ról- reménykedek benne hogy egyszer talán változás lesz ebben. :D

[ Szerkesztve ]

(#7881) viktorhu válasza -PLevi- (#7880) üzenetére


viktorhu
veterán

Igen, fájó dolog az MTK licencpolitikája (ugyanez van egyébként a Samsung SOC-nál is), de nem fogok a forráskód miatt annyival többet fizetni, szóval amíg nem lesz hasonló árkategóriában hasonlóan fejlett konkurensük, aki másképp döntene (pl. a Huawei), az MTK-nak biztonságosabb a zárt forráskód (nehezebb koppintás).

Most nem éri meg utánanézni, de szerintem ugyanez volt az Ericsson processzorokkal is, a régi xperiákat nem is lehetett 4.1 fölé update-elni, miután az Ericssont már nem érdekelte a további támogatás (miután a telefonokhoz már nem volt köze, de az SOC az övé maradt).

RAM ügyben meg értelek, arra gondolsz, hogy talán túl sok szemét fut a háttérben, ami nyilván igaz is lehet, de látod, én teletelepítettem mindennel, ami a háttérben "él és mozog", és nem változott tőle a ram foglaltsága :) Hozzáteszem, hogy kitakarított indiai kitkat romot raktam fel (dakok), szóval lehet, hogy nem ugyanarról a dologról beszélünk.

(#7882) Fater38 válasza Turbobacsi (#7874) üzenetére


Fater38
csendes tag

Kicsi-rigó megsértődött,mert nem kapott elég támogatást - 0 :) és kivette a nyelveket a romjaiból.De az 5.4.3-ban biztos van még magyar nyelv, használtam egy ideig,elég jó,egyedül akkor van gond ha témákat akarsz letölteni,na az nagyon lassú,vagy nem is megy.De ha az alap elég akkor egy próbát megér.Minden működik szépen,próbáld ki nyugodtan. :)

Hú hirtelen de sok olvasnivaló. :))
Igazából kerestem utódot a telefonnak,de hasonló értékben nem igazán van szerintem alternatíva.Jó telefon ez. :C

[ Szerkesztve ]

(#7883) magorov


magorov
csendes tag

Tisztelt coolpadosok.
Szeretném kérdezni hogy az F1 plushoz -8297 w01- van e már magyar ROM vagy rootolási lehetőség?

Köszönet!

(#7884) Bcy+


Bcy+
tag

Sziasztok!
AOSP 4.4.2 V4 ROM -ot használok és ki szeretném íratni az aktuális adat sebességet a tálcára. /mint ahogy a miui-k nál van/
Milyen programmal tehetem meg ?

[ Szerkesztve ]

||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||

(#7885) -PLevi- válasza viktorhu (#7881) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Innen töltöttem le, de már nem emlékszem, hogy az eredeti dakok félét vagy 77chedu módosított verzióját.
A dakok féle egyébként needrom-on is fent van.
Kétszer raktam fel próbaképpen, de hogy mikor melyiket arról fogalmam sincs. :D

(#7882) Fater38

Én úgy vagyok a rendszer nyelvével, hogy megszokás kérdése. Az AOSP-t magyarul szoktam meg, így gondban lennék pár napig az angollal. De a MIUI-nál fordítva van, ott az angol feliratok rögzültek be és a magyar jelentene problémát. :D
Azaz hiába ugyanaz az elrendezés és ugyanazok az ikonok (pl. beállításokban), ha egyszer "beégett", és tudja az agyam hogy milyen feliratot kell keresni, akkor meg tudok keveredni* ideig-óráig nyelvváltásnál, pedig egyik nyelv sem jelent gondot. :)
*Nyilván nem "eltévedek a rendszerben" meg hasonlók, hanem többszörös ideig tart mire megtalálom amit keresek.

Mi3-mat nézegettem az elmúlt héten, csak úgy eljátszottam a gondolattal, hogy mégis milyen telefont vennék most. Aztán mindig eszembe jutott, hogy fix tárhelyes. :D Ez mondjuk nem feltétlenül baj, de tervezem, hogy benevezek egy 32GB SD kártyára a közeljövőben. Igen, a képek és zenék mellett már nem férnek el a TWRP backup-ok (igazából egy darab sem) a mostani 8GB-oson. :DDD

(#7884) Bcy+

Xposed Framework -> GravityBox -> Állapotsáv módosítások -> Adatforgalom figyelő
Részletes beállítási lehetőségekkel: stílus, adatkapcsolat fajtája, kijelzésmód, pozíció, méret és inaktivitás mód.

(#7886) viktorhu válasza -PLevi- (#7885) üzenetére


viktorhu
veterán

Én is a needromról szedtem, amikor twrp-vel tölthető gyári kitkat romot kerestem, mert nem működött a flashelő program :)

(#7887) A Peti


A Peti
csendes tag

CoolUi 6.0 részben lefordítva, ha érdekel valakit....
Az eddigi fordításokon is van mit javítani, de ez van, kevés az időm..
8297W_044_P0_Hun:

[link]

Root kell.
Coolpad_Official_ROOT:

[link]
vagy
UPDATE-SuperSU-v2.46:

[link]

Nálam működik mind a kettő. Az officialt frissíteni kell.

És, ha érdekel valakit a Zuimei időjárás magyarul:

[link]

Sajnos ez csak akkor működik tökéletesen, ha rá van frissítve a coolpadosra.
Telepítés után be kell másolni egy fájlkezelővel az app mappába és újraindítás..
Próbálnak nyitni a nyelvek felé, de nem sikerült nekik, javítottam.
Nekem helykereséssel nem sikerült beállítani a helyet, de ha beírtam akkor megtalálta és működik tökéletesen.

(#7888) Turbobacsi válasza -PLevi- (#7875) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

na felettem ezt a rom-ot én is (mexel rom-ot váltottam le hosszú használat után)
(eddig minden tökéletesen működik)
egy gond volt: a Gmail Exchange fiók nem ment, de kis utánolvasás után megoldottam,
ezzel a rommal végre működik a mindigtv és tarrmobil tv nézés :-)
meghagytam a Nova launchert is, eddig go launchert használtam, de tetszik ez is

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#7889) mundzuk


mundzuk
csendes tag

Sziasztok ,

kiváncsi vagyok a CoolUi 6.0 rom ra ,töltöm és is

köszönet érte..

(#7890) Fater38 válasza A Peti (#7887) üzenetére


Fater38
csendes tag

Szia.

Mivel tudom feltenni?Mert a 2.6-os TWRP error-t dob.

[ Szerkesztve ]

(#7891) A Peti válasza Fater38 (#7890) üzenetére


A Peti
csendes tag

csak a 2.4-el lehet.

(#7892) csongi


csongi
veterán

A 0,26mm es H9 uveget probalta e valaki? Kihatassal van e a kezelo gombokra ha nem kezben, hanem aztalon vagy tartoba van. A0,3 vastag sajnos nalam ezekben a poziciokban nem engedte mukodni ezeket a gombokat.

(#7893) -PLevi- válasza Turbobacsi (#7888) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Nekem működött V4 laek.17-tel is a MinDig TV. A többi ROM-on pedig el sem indítottam, pedig fel volt rakta állandóan. (TiBi restore)

Ami a Nova Launcher-t illeti: Egy régebbi verzió van a ROM-ban, azóta már kint a material dizájnos (előtte bétaként volt elérhető), amit jelenleg is használok.

Erről a TARR MobilTV-ről mit kell tudni? Érdemes kipróbálni? Jelenleg a visszaigazoló SMS-t várom.

E-mail-t pont nem használok telefonon, gépen is csak néha nézem meg, hogy kitöröljem a spam-eket... :D

(#7894) Turbobacsi válasza -PLevi- (#7893) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

Tarr mobil tv: rengeteg adó (sajna eurosport pont nincs) műsor füzet. Egy acc.-al 5 eszköz, asztali gép is!

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#7895) Turbobacsi válasza -PLevi- (#7893) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

hogy tudom updatelni a Nova launchert? frissítéskor csomagaláírási hibát ír, meg hogy távolítsam el először : de azt meg nem lehet

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#7896) pècsimunkás válasza Turbobacsi (#7894) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ingyenes ? Ha igen regisztrálok rá , ha nem , akkor nem .
Nèmetországban MagyarTv alkalmazást használom . Egèsz jó . Mobilnetem van nèha 1x-1x bekapcsolom . Elvileg jùliustól korlátlan netem lesz , akkor többet nèzem majd talán .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7897) -PLevi- válasza Turbobacsi (#7894) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Jól hangzik, bár továbbra sem érkezett meg az SMS.

#7895

Nekem is ez volt, akartam is rá írni a megoldást az előbb, de valahogy kimaradt.
Mivel az egyetlen launcher és még ráadásul rendszer app is, nem fogod tudni frissíteni. Ráadásul ha jól emlékszem teljes verzió, ami ugye igencsak warez, szóval végképp nem fog menni a frissítés... (De ebben nem vagyok biztos hogy Prime-e vagy sem.)
Először le kell töltened a Play Áruházból ideiglenesen valamilyen launchert (teljesen mindegy hogy milyet), majd utána frissíteni próbálni.
Ha most sem megy, akkor töröld a Nova-t, Titanium Backup-pal vagy manuálisan a system/priv-app-ból, majd töltsd le újra.
Ha rendszer app-nak szeretnéd a Nova-t (sok értelme nincs egyébként, mert lehet hogy legközelebb ismét nem fogod tudni frissíteni), akkor miután telepítetted, helyezd át a data/app-ból a system/priv-app-ba, majd add meg neki a megfelelő jogokat: rw-r--r--, avagy 644.
Ha az alap Nova teljes verzió, azaz Prime, akkor persze csak a törlés segít.
Ezután már törölheted az ideiglenesen letöltött launchert. Ez arra kell, hogy mindig legyen egy működő launcher feltelepítve. Ha nincs, bebootol ugyan a teló, de nem tudsz vele semmit kezdeni. :D Erre a továbbiakban is figyelj! Az ilyen kellemetlen esetek (véletlen törlés) elkerülése érdekében ajánlott egy állandó launcher rendszer appként, erre a célra én a Trebuchet*-et használom.
*Ez a CyanogenMod AOSP-re épülő launchere, pár hasznos beállítási lehetőséggel.

(#7898) Anonymus23 válasza csongi (#7892) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem tudom, hogy az én telefonom lévő pontosan milyen vastag (0,26 vagy 0,3), de nekem semmilyen pozícióban sem jelent gondot a védőüveg, minden helyzetben korrekten reagál.

;) - The Power of the Light Side

(#7899) Turbobacsi válasza pècsimunkás (#7896) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

annak ingyenes a használat akinek van Tarr szerződése (Azt hiszem tv szerződés kell hozzá)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#7900) csongi válasza Anonymus23 (#7898) üzenetére


csongi
veterán

Igen tudom :). Neked nem volt vele bajod. Lehet beprobalom a 0,26 ot. Mert a folia tetszett amugy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.