Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) Robit Sakraf válasza mexel (#6750) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Jelenleg melóban vagyok és se gép se adatkábel. Ha estig nem teszteli senki akkor amint hazaérek megnézem.

(#6752) mexel válasza Robit Sakraf (#6751) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Addig ha van időm megnézem. Ha sikerül végre normálisan visszacsomagolnom a boot.img-t megnézem mit sikerült kreálni. Ha nem az egyszerűbbik ötletem jön be akkor egy kicsit jobban át kell nézni a beállításokat :(

(#6753) Hrabci válasza mexel (#6734) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Jóvanna, igazad van és gondoltam, hogy hasonlóan fogod lereagálni, de nem bírtam megállni... :-) ezzel csak jeleztem, hogy megoldható elég egyszerűen is bármiféle költözés, még ha a módszer meg is kérdőjelezhető... Ha felmerül bármi gond, az első az, hogy újrarakok mindent 0-ról. Egyébként szerintem aki abból amit leírtam meg is csinálja, az valszeg tisztában van azzal, hogy nem feltétlenül tiszta dolog ez. A volume akármi a databan van? Ez mondjuk meglepett most egy csöppet...

(#6754) mexel válasza Hrabci (#6753) üzenetére


mexel
veterán

Nézd meg pl totalcommanmderben a lementett data.ext4.win mappáfd tartalmát, ott mazsolázhatsz miket írsz felül :)

(#6755) Hrabci válasza mexel (#6752) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Nekem csatlakozik mindig, ha nem pipálok. Aztán a data miatt lehet, hogy nem vagyok mérvadó... ;-)

(#6756) mexel válasza Hrabci (#6755) üzenetére


mexel
veterán

:DDD Na igen. Lehet hogy azzal megjavítottad a problémát. csak kíváncsiságból megnézhetnéd hogy az MTKDT felismeri-e a telefont.

Az a baj hogy már nem tudom hogy melyik volt az amelyikben nem volt jó ez az usb csatlakozás? a 12.17 vagy az elődje? Csak vissza kell mennem hogy honnan keressek. A 258-as KV-s 01.03-ban már jó volt, azt tudom.

[ Szerkesztve ]

(#6757) Hrabci válasza mexel (#6756) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Simán.

(#6758) mexel válasza Hrabci (#6757) üzenetére


mexel
veterán

Simán mi? :D

(#6759) Hrabci válasza mexel (#6758) üzenetére


Hrabci
csendes tag

De tényleg. Szinte még rá se dugtam kábelre, már cimbiztek is. :-)

(#6760) mexel válasza Hrabci (#6759) üzenetére


mexel
veterán

Akkor azt nem írta felül, így van esély ha nem pipáljuk ki azt hogy ne emlékeztessen akkor jó lesz.
Elvileg remélem megvan a hiba csak nem tudom megcsinálni technikai okok miatt :)

(#6761) mexel


mexel
veterán

HTC-nél nem nézte valaki milyen a wifi? Stabil? Valaki írta hogy a wifi és a telefon adat kapcsolat nem stabil. Én nem néztem, csak hogy működik-e. Próbálta valaki?

(#6762) Lidl válasza mexel (#6756) üzenetére


Lidl
senior tag

Hali,

a 12.17-ben már jó volt, de az egyel előtte lévőben nem. Nekem még mindig a 12.17-es van fent és azt azért raktam fel, mert ott már jó volt az USB-s csatlakozás (ez az új 01.28-as is itt figyel a telón, de még nem tudtam áttelepülni rá)

Újfent köszi a munkát.
Lidl

(#6763) mexel válasza Lidl (#6762) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! akkor azt hiszem az a 12.11-es volt még ami nem volt jó. Mindenesetre kénytelen leszek azokat is mind feltenni hogy biztos lehessek benne. :(
Néhány embernek adtam a 01.03 ( azt hiszem az volt) KV-sat, az szinte teljesen az volt mint a 01.28, csak abban nem lehetett menteni mtkdt-vel. Ez lett véáltoztatva, más nem, de közben elszállt az usb csati dolog, most úgy kellene megcsinálni hogy mindkettő rész menjen :) Ötletem van csak nem boldogulok egy kis technikai részlettel :(

(#6764) Robit Sakraf válasza mexel (#6752) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Ha Hrabci nem bizonyul mérvadónak akkor jelentem hogy nálam is csatlakozik többször is ha nem pipálok.

(#6765) mexel válasza Robit Sakraf (#6764) üzenetére


mexel
veterán

Akkor amíg nincs megoldás ez kell maradjon :) Dolgozom a dolgon pedig ma nem akartam, de nem jutok előbbre egy f@szság miatt :W

[ Szerkesztve ]

(#6766) Fater38


Fater38
csendes tag

Nálam is tökéletes a 01.28. :K nem zavar,hogy bejön az USB kapcsolati módok képernyő,eddig egy emui-ban sem pipáltam ki,minek is.
Egyébként ha nem lehet javítani akkor nem egyszerűbb eltüntetni azt a sort?

A note 3 romról lehet tudni valamit?

[ Szerkesztve ]

(#6767) ekrisztian válasza mexel (#6763) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Hi!

Én is feltettem a 01.28-at.
Az elején nálam nem írja ki a wifi ssid-ket.Mikor kéri a wlan csatlakozást.
És most, hogy írtam e sorokat, vettem észre, hogy az összes régi mentett wifi csatlakozásom megmaradt!? Pedig én wipeoltam.
Ez, hogy lehet?
Soha nem állítok vissza mentéseket.
Nem értem.
Csak a google húzta vissza az appokat.
Na és a snapchat rebootolta a telefont.
Az is igaz, hogy előtte ezt nem probáltam a 01.03-on. :)

(#6768) Robit Sakraf


Robit Sakraf
tag

A btn led az mire jó? Kapcsolgatom itt ki-be de nem veszek észre semmi változást.

(#6769) ekrisztian válasza Robit Sakraf (#6768) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Alsó 3gomb világítás ki-be.

(#6770) mexel válasza ekrisztian (#6767) üzenetére


mexel
veterán

Csináltál format data-t is?

(#6771) ekrisztian válasza mexel (#6770) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Igen, mindent!
Ezért nem értem.

(#6772) mexel válasza ekrisztian (#6771) üzenetére


mexel
veterán

Ez tényleg fura akkor, nem tudom honnan vette.

(#6773) nixit válasza ekrisztian (#6767) üzenetére


nixit
csendes tag

Nekem is megmaradtak a wifi pw-k énis ugyanúgy formáztam mindent ahogy a leírásban szerepel én azt hittem ez normális de hát akkor nem. Szóval eddig neked és nekem is emlékezett a készülék a wifi jelszavakra :P

(#6774) Robit Sakraf válasza ekrisztian (#6769) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Én meg a beállítások menüben kapcsoltam vissza. 😃 Köszi a választ.

(#6775) janihunk


janihunk
senior tag

01.28 ban hogy lehet megváltoztatni a Wi-Fi. Észlelésének hangját? Pl ami az 01.25 ben volt?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#6776) ekrisztian válasza mexel (#6772) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szia!

Feltettem ezt a HTC romot.
Minden megy amit eddig próbáltam.
Amit nem próbáltam:
Bt
Hanghívás
Pc kapcsolat
Hangerők
Ami nem megy:
Playből a szokásos nem támogatott appok.
De ami furcsább az Antutu nem telepul! :)
Nem jó szerintem a tárhely méret kijelzése vagy kezelése.
Lehet az Antutu is ezért nem telepul?
Wifi ssid előzmények nem maradtak most!

:R

[ Szerkesztve ]

(#6777) erik88 válasza ekrisztian (#6776) üzenetére


erik88
aktív tag

Nekem is 12gigát írt...

(#6778) mexel


mexel
veterán

Ez a megmaradt wifi érdekes. Google nem tud menteni ilyet? A htc-t megnézem, van ötletem a tárhelyre, mert néztem hogy a telepítője érdekes.
Most az emui-val bohóckodok tovább, a hiba megvan de amikor javítom akkor a téma néhány újraindítás után elmegy és fekete kép, valamint nincs értesítési sáv :F Fárasztó kicsit már :(

Hrabci írta hogy van újabb miui v6 amiben már vannak javítások, meg kell lesni azt is :)

[ Szerkesztve ]

(#6779) ekrisztian válasza mexel (#6778) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nem tudom ment e ilyeneket.Sőt nekem minden google fiók install random vagy restoreézik vagy nem.
Itt a htc alatt nem hozta vissza az appokat.
Csak nyugodtan :)majd szép sorban meglesz minden rom.
Nekem a háttérkép is szétesett egyszer a 01.28-ba.
Egyébként nekem bejön ez a htc is.
Antutura van 5leted?
Érvénytelen URL a hibaüzenet telepítéskor.

[ Szerkesztve ]

(#6780) mexel válasza ekrisztian (#6779) üzenetére


mexel
veterán

Most azokra semmi ötletem, most még csak emui :) Vissza kell menjek a 01.03 KV-hoz. akik azt tesztelték azzal nem volt gond?

(#6781) robin112 válasza mexel (#6745) üzenetére


robin112
csendes tag

Szia! Tenyleg nem a titanium lehet ezert a ludas, az lehetett hogy a telepitese utan akartam pc-rol usb visszatolteni a biztonsagi menteseket. De korabban mar biztos tettem pipat. Orulok h. kiderult mi a hiba es h ennyi munkat forditassz a fejlesztesre! Most mar nem tudom elocsalni sehogy a felugro ablakot, tegyem ujra ezt a romot? Vagy inkabb a 12.17-est? Udv

(#6782) mexel


mexel
veterán

Van még valakinek fent a 01.03-as amit tesztelni küldtem el párotoknak? Ha igen abban kipróbálná valaki ha bejelöli az usb csatlakozásnál azt hogy ne felejtse el, akkor mi történik újraindítás után?
( csak akkor ha nem gond ha utána telepíteni kell.)
Kicsit kezdek belekeveredni a sok verzióba és nekem most a 01.03 folyamatosan hibázik. Úgy emlékszem azzal pedig nem volt gond a tesztek alatt.

(#6783) mexel válasza robin112 (#6781) üzenetére


mexel
veterán

Használj airdroidot amíg nem lesz megoldás szerintem, ezért ne tedd újra ha nem másolsz annyit pc-ről.

(#6784) ekrisztian válasza mexel (#6782) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nekem eddig nem volt gond vele.Tegnap szedtem le.Usb is jó volt.
Néha beakadtak az értesítések, nem kaptam meg csak képernyő feloldás után.

(#6785) robin112 válasza mexel (#6783) üzenetére


robin112
csendes tag

Egy par GB-ot masolnek es meg nem laktam be a romot, nem gond meg ha most cserelek. Ha visszatennem az Aosp romrol keszult backupot, ugy kell eljarni a restore elott, ahogy a blogodban a telepites elotti muveleleteket irtad azzal a kulobseggel h az instal zip lepes helyett a restore-t csinalok?

[ Szerkesztve ]

(#6786) Figur10


Figur10
tag

Sziasztok.
Feltettem mexel 1.28-as KV-s verziót megijedtem mert telepítés után gyorsabban merült mint szokott. De most megnyugodtam mert az első teljes töltés után ezeket az eredményeket hozta. Nagyon szépen köszönöm Mexel. :R

[ Szerkesztve ]

(#6787) mexel válasza ekrisztian (#6784) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Nem tudom melyiket küldtem el az a baj. Nincs meg neked valahol az a 01.03? Persze ha úton vagynem lenne egyszerű feltenni valahová :)

(#6788) ekrisztian válasza mexel (#6787) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Itthon vagyok.megan megvan.mindjárt megnézem hogy kell vissza osztani.

(#6789) mexel válasza ekrisztian (#6788) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, megjött. Érdekes módon ugyanaz szinte nálam is de szerintem itt már az átít ramos van azért nem jó. Most megnézem amit küldtél mit csinál. Utána abbahagyom mára mer már nagyon unom most :)
Sajnos vissza kell mennem valami olyan verzióig ami jól működött és onnan újból felépíteni azt ami új benne és utána jöhet a javítása a driver kérdésnek.
Ráadásul még az új gapps-al is kezdenem kellene valamit mert ez az új összeakad kicsit az emui varázslóval és duplán kér minden adatot. Nem lesz hiba belőle csak fárasztó.

[ Szerkesztve ]

(#6790) mexel


mexel
veterán

Na volt próba: a 01.03-nál ha az usb-nél kipipálom hogy ne felejtsen, akkor újraindítás után fekete képernyőt kapok. Tehát a szívás amit tegnap egész nap próbáltam kikerülni nem a tegnapi javítás hibája, hanem alapból ott van. Azaz a 01.03-ban sem működött elvileg ez az opció csak nem vettük észre.
( kellene egy listát csinálnom hogykb mi az a 20-30 opció amit le kellene ellenőrizni hogy működik-e)

Így a 01.28-as javítás várat magára, visszább kell mennem a verziókkal és kezdeni előlröl ezt a részt. Mára abahagyom, a jövő héten nekiállok és szólok ha van valami.
Ha esetleg valaki kipróbálná a 01.03-nál ezt az akár jó is lehetne, persze nem muszáj mert szerintem ugyanaz lesz a gond.

Ja, még valami: össze kellene szedni, a 01.28-al pontosan mik a bajok? Az usb pipa ok, azt megvan, a wifi beállítások elvileg megmaradnak. Ami van még az jöhetne.

[ Szerkesztve ]

(#6791) Robit Sakraf válasza mexel (#6790) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Nálam nem maradtak meg a wifi beállítások.😃

(#6792) mexel válasza Robit Sakraf (#6791) üzenetére


mexel
veterán

Nálam sem. Érdekes mitől lehet. Talán google mentheti ha be van pipálva hogy mentse az alaklmazások beállításait? Én nem szoktam bejelölni azt hiszem.
Ez mondjuk nem biztos hogy hiba akkor.

(#6793) Robit Sakraf válasza mexel (#6792) üzenetére


Robit Sakraf
tag

A googlet én is csak a kapcsolatok szinkronizálására használom. Még helyzetemet sem szoktam megadni ha kéri valami alkalmazás.

(#6794) A Peti


A Peti
csendes tag

Ezt éredemes kipróbálni:

Himaxhoz készült IMO Raptor rom.

[link]

Egy hibája van, hacsak nem szándékosan csinálták, a telefonmemóriához nem lehet hozzáférni, USB kapcsolaton keresztül sem látszik. Mondjuk az Xplore látja és kezeli is. Amúgy egy jól működő szép rom. Magyar nyelven is beszél, csak sajnos a tárcsázó és a névjegy alkalmazások nem. De szerintem ki lehet őket cserélni.

(#6795) Lidl válasza mexel (#6792) üzenetére


Lidl
senior tag

Szia,
én is most tettem fel a 01.28-at. Nekem sem jegyezte meg a WiFi jelszavakat.
Tuti, hogy a google backup menti azokat. Még meg is említi, hogy felhasználói adatokat ment (pl. WiFi jelszavakat)
Szerintem ne ennek a keresésével töltsd az idődet.

szerk: Ja, egyébként a KangVip-est tettem fel és gyorsabbnak tűnik, mint a 12.17-es.
Nekem elindult minden előzőreg Play-ről telepített alkalmazás telepítése. nem tudom, hogy miért.

Amúgy a HTC-s ROM-ot is feltettem, de csak pár percig volt fent.
2 hibát is találtam (ha érdekel még)
- Nem látszódott a számbillentyű, amikor be kellett írni a PIN kódot. De a gombok ott voltam, mert láthatatlanul be tudtam írni.
- Csak az 1-es SIM működött. A 2-es nem is kérte a PIN kódot.

Ezután inkább nem kísérleteztem többen ;)

Köszi
Lidl

[ Szerkesztve ]

(#6796) mexel válasza Lidl (#6795) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! ezzel nem is foglalkoztam, csak felmerült bennem hogy valamit nem töröl/telepít jól esetleg.

A Peti: ezt megnézem ha lesz időm, kíváncsi vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#6797) A Peti


A Peti
csendes tag

[L:/dl/upc/2015-02/01/529190_zgrxqxvdb6vnhgsp_2015_02_01_17_53_57.jpg](IMG:/dl/upc/2015-02/01/529190_zgrxqxvdb6vnhgsp_2015_02_01_17_53_57.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#6798) viktorhu válasza mexel (#6778) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem a Google csinált ilyet, az egyik telefonomon elfelejtettem kikapcsolni újratelepítéskor, és utána vagy negyed óráig töltögette le az appokat. Máskor meg persze nem állít vissza semmit, még a wifi jelszavakat sem :)

(#6799) tope válasza viktorhu (#6798) üzenetére


tope
addikt

Én is meglepődtem, hogy megjegyezte a telepített progikat, pedig azt hittem keresgélni kel majd, mert kihagyok valamit, de felkínálta, hogy ezek és ezek voltak, mi kell.

(#6800) mexel


mexel
veterán

érdekes ez. Most a 01.28-ba a legújabb gappsot tettem be a többibe nem ez volt. ( sajnos ez már google+ tól kezdve mindent akar), de ez nem jelzett hibát telepítéskor az emui varázslóval együtt futva, ez viszont akkor is előjön ha nem kapcsoljuk be a wifit. Ha megleszek a rommal akkor erre mégegyszer ránézek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.