Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) ekrisztian válasza WOT-H-A-C (#7249) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Kivéve ha nem volt progi indítva ami megfogja.
Mert progi nélkül az ok amit ír.

(#7252) ekrisztian válasza MatyiDeLudas (#7250) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nekem nem rémlik, hogy kell fastboot.
Majd otthon megnézem.

(#7253) WOT-H-A-C válasza ekrisztian (#7251) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Mire gondolsz?

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7254) ekrisztian válasza ekrisztian (#7252) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Gyári rom YGDP toolsal.
Ott az össze foglalóban.
Nincs olyan hogy fastboot.

(#7255) MatyiDeLudas válasza ekrisztian (#7254) üzenetére


MatyiDeLudas
újonc

Sziasztok!

Én Gyári Coolpad Downloadert használtam. Annál a készüléket FastBoot-ba kell indítani.
Végig is csinálja meg minden, de ugyanaz az eredmény.

Bootlop..... :(

[ Szerkesztve ]

(#7256) ekrisztian válasza WOT-H-A-C (#7253) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Fogom a telefont és leírás szerint akku ki, majd be és bekapcsolás nélkül feldugom a pc-re.
Akkor jön a pity puty (bimm/bamm) :)
És ha fut az YGDP tools akkor indul a flash.
Ha nem fut az YGDP tools akkor bimm bamm és eldobja a com portot.
Erre írtam, hogy ez természetes.
És mivel ő lát preloader com portot az eszközkezelőben, így a driver is jó és ez a port csak addig látszik még fogja egy progi a portot.Ha semmi nem fogja akkor elillan. :)
Amúgy ha az YGDP hibát dob, akkor dugd másik usb portba a telefont.( ezt már a kollégának írtam)
Lehetőleg alaplapi hátsó port.
Sokszor az előlapi portok nem jók.
(Nálam se jók)

(#7257) WOT-H-A-C válasza ekrisztian (#7256) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez így van, de ha vissza olvasol akkor látod, hogy én az Sp flahtoolsról beszéltem, ami nem egyenlő az ygdp toolsal... :) A kolléga említette, hogy próbálkozott Spflashtoolsal de nem indult el a flash.Arra reagáltam a Vcom driver hibával.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7258) ekrisztian válasza WOT-H-A-C (#7257) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Jah..
Vissza azt nem olvastam :D
De minek erőlködni spflashtoolsal, ha van gyári.
Ilyenkor beparázva amúgy is az a cél, hogy gyorsan gyári állapot legyen.
Arra meg itt az YGDP jó nem?
De a spflashtools is kényes az usb portra.
Sokszor jártam így 80%-os upnal dobta le a telefont.
Ezt megint nem neked írtam már :)

(#7259) MatyiDeLudas válasza ekrisztian (#7258) üzenetére


MatyiDeLudas
újonc

Köszönöm a fáradozást!

Az a helyzet hogy nem tudom mit tegyek, korábban Mibilszervíz csinálta a telefonomat, le a kalappal korrekt pontos meg minden, de nem érem úton kb 1 hete. :(

Sp Flash tools: áthozta haver az F1-ét és az övét tudom flashelni SP alatt, akkor az nem driver ugye? vagy attól még lehet?

Nincs telefonom, valahogy meg kéne csinálnom...... :(

A Peti / WOT-H-A-C / ekrisztian :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R RESPECT!!!!!!!!!

(#7260) janaman01 válasza MatyiDeLudas (#7259) üzenetére


janaman01
addikt

YGDB tool hoz mit szól a telód ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7261) mexel válasza MatyiDeLudas (#7259) üzenetére


mexel
veterán

Közben elértél oda amit javasolni akartam, csak kicsit fordítottan. Azt, hogy próbáljátok egy olyan gépen amin megy egy másik F1, de így is jó hogy a gépeden másik F1 működik. Szerintem is próbáld meg ekrisztián javaslatát is.
Egyébként éppen ilyen gonddal javították e telefont nem? Az a fura, hogy a recoveryd is mindig eltűnik. Valami full gyári cpb fájlt kellene megpróbálni felrakni.

Más:
MIUI V6-osoknak egy kis érdekesség: ha a kapacitív gombokon elhúzzuk oldalra az ujjunkat akkor amelyik oldalról húzzuk, úgy teszi 1 kezes ( vagy milyen nevű) módba a telefont :) Azt hittem a menüben lévő funkció nem működik hiába van ekapcsolva, de így máris hibátlanul megy :D
Egyébként eddig jók a visszajelzések az elkészült V6-ról, de még finomítok rajta ( 1 tuti kis hiba van) és ha kész a publikus akkor felteszem ide. Amíg nincs rendesen letesztelve nem akarom iderakni hogy a laikusabbaknak ne okozzon gondot. :)

[ Szerkesztve ]

(#7262) MatyiDeLudas válasza mexel (#7261) üzenetére


MatyiDeLudas
újonc

Szia!

Sajnos nem, betört a kijelzőm (le esett) vettem hozzá érintőt elvittem egy szervizbe és onnan már úgy kaptam vissza hogy szar, a leeséstől beszart teljesen. Jól átb@szott a szerelő a vesztendben, mert letörte a szalagkábelek zárját és azért nem indult el a telefon. De ez mind 1 én voltam a hülye mert gyári rommal kértem javítás után, mert azt hittem majd én megcsinálom. :(

Valakinek még ötlet?

Mexel, nem tudnál szólni Mibilszerviznek hogy kerestem, nem érem úton.

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#7263) mexel válasza MatyiDeLudas (#7262) üzenetére


mexel
veterán

Akkor én sem fogm utolérni, írj nekik. Akkor rosszul emlékeztem, de már dereng hogy másnál ment el a recovery amit javítottak.
Milyen romot tettél fel ami nem ment? Vagy inkább hogyan? Sehogy nem megy a dolog? Sajnálatos :(

(#7264) A Peti válasza MatyiDeLudas (#7262) üzenetére


A Peti
csendes tag

Ezerszer csináltam már a gyári downloaderrel és úgy kell ahogy leírtam.
Ez biztos és 100%. Szóval csináld meg nyugodtan.

(#7265) ekrisztian válasza MatyiDeLudas (#7259) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nem driver.
Illetve lehet az is.
Mert még nem írtad mit tettél rá és hogyan.
Lehet most mivel a preloader is cserélődőt már nem coolpadnak ismeri fel.
Próbáld APeti ajánlatát, vagy az YGDP toolst.
Vagy ha ezek, se mennek, akkor majd Mibilszerviz megírja a flasht direktbe.
Mert nagyon úgy tűnik csak ez segit.
Mert nála volt ilyen hibával egy rossz rommal feltöltött F1.
És vissza hozta, korrekt áron.

(#7266) mibilszerviz válasza ekrisztian (#7265) üzenetére


mibilszerviz
csendes tag

Sziasztok!

Elnézést mindenkitől, azoktól főként, akiknek nem válaszoltam az üzenetére! Nagyon elvagyok csúszva.
Legkésőbb holnap estig mindenkinek válaszolok.

ekrisztian: Jönnek a cuccaid a THL-hez és az utolsó üzenetedre is fogok még ma válaszolni.

akárki: Megjött az érintő a Coolpad F2-höz csütörtökön postázom a készüléket, pénteken nálad van. Remélem olvasod, mert én már nem keresem vissza a privát üzenetek közt. :)

MatyiDeLudas: Ha gyári felmegy az még nem jelenti azt hogy működni is fog sajnos. Megkérdeztem hogy milyen rommal küldjük vissza a készüléket. Szerintem nincs veszve semmi, csak gondolkodnom kéne a megoldáson, a többiek már a módszerek 99%-át leírták, próbáld őket végigcsinálni figyelmesen hátha valamit nem jól csináltál, vagy nem jó drivert használtál. Ha nem megy hívj.

a fórum öszetartásának :R :R :R :R bárcsak az átlag magyar tartana ennyire össze :R :R :R :R :R

Mexel: ismét köszönöm :R :R :R :R :R

!!! XIAOMI KIEGÉSZÍTŐK !!! méretpontos üvegfólia 1500 Ft | átlátszó szilikontok 1500 Ft | SIM kártya átalakító szett + tű 1000 Ft | Piston füles 6000 Ft | Powerbank 10.000mAh 5000 Ft | Powerbank 20.000mAh 8000 Ft

(#7267) A Peti


A Peti
csendes tag

Bátorkodtam beletenni a nyelveket a mickviprus romjába. :DD
Nem nyúltam bele, csak a böngészőt cseréltem ki, mert a baidus nem az igazi.
De amúgy nagyon jó kis rom.

signed_MIUI_v4.4.2_C8297W_5.2.27v3 Multil. :

[link]

(#7268) mexel válasza A Peti (#7267) üzenetére


mexel
veterán

Én is nézegettem, csak sajnos a romját nem látja a pc rendesen, pl az mtkdt fel sem ismeri. Ha valami gikszer lesz akkor nehéz lesz majd visszahozni a telefont :( Nem tudom miért nem csinálja meg, ráadásul a magyart szándékosan kihagyta pedig már kérték tőle :) Tedd fel az övé mellé hogy megcsináltad :DDD

Nekem is hamarosan kijön egy még inkább javított, a visszajelzések szerint a tesztpéldánnyal sincs baj de az újban még lesz javítás azért, már működik az is :)
Tökéletesen működő téma, gapps és pc csatlakozás, plusz egy-két extra móka :)

(#7269) A Peti válasza mexel (#7268) üzenetére


A Peti
csendes tag

Mindegyiket látja a droid tools, ha normálisan van rootolva, ezt is. Ennyi a trükkje. :)

Ha a tiéd jobb lesz, annak csak örülök. :)

(#7270) mexel válasza A Peti (#7269) üzenetére


mexel
veterán

Most néztem az orosz romját és egyáltalán nem ismeri fel, nem az a gond hogy a rootot nem látja, hanem teljesen üres az egész. A root az csak egy dolog hogy kell-e neki nyomni egy + rootolást, de az oroszét nálam nem ismerte fel. Lehet nálam van a gond :)
Azért kezdtem el ezt nézni mert volt egyszer itt egy olyan probléma a fórumon hogy valakinek elszállt telepítés után minden, a recovery is, és nem lehetett felismertetni pc-vel a telefont. Szerviz lett a vége. Persze lehet hogy az egyedi volt, de most mindig megnézem amikor tesztelek egy romot, hogy látják-e a progik. Van még egy másik program is amivel tesztelem és az sem látja az orosz romját sajnos. Az eszközkezelőben látszik hogy rá van dugva a gépre, de nem lehet pl menteni semmivel. ( mondom ez lehet hogy csak nálam rossz, akkor valami driver gondom van, több gépen nem néztem. Ha így van akkor csak örülök )
Remélem holnap végzek a rommal, egyébként fura módon kezd tetszeni, pedig az első verzióknál nagyon nem jött be :(
Még azt kellene megpróbálni, hogy az emuiból át kellene ültetni valami akksikímélő módot, mert ez szerintem jobban eszi az akksit, bár ez még csak megérzés. Szerintem ez a rom csak később lesz igazán jó, jó pár frissítés után.

[ Szerkesztve ]

(#7271) testo92


testo92
csendes tag

Sziasztok,

Ahogy vissza kerestem a HSz-eket nem találtam rá választ, így új probléma ( de a kisebbik fajta :D). Szóval ha telefonom 10 % alatt van és vakuval akarok fotózni kikapcsol, ma reggel egy 3D jaték közben kapcsolt ki random és szintén alacsony volt az akuszint. Találkozott már valaki ezzel ?
A másik kérdés, hogy rendelt e már valaki F1-hez új eredeti akkut és ha igen honnan ?

(#7272) WOT-H-A-C válasza A Peti (#7269) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

" Mindegyiket látja a droid tools, ha normálisan van rootolva, "

Ezen mit értesz? Mert ahhoz, hogy a telefon adatait lássa a droidtools, vagy akár scattert csinálj, nem is kell root!!! Ahhoz viszont, hogy legyen mentésed kell hogy subináris már meglegyen, ebben az esetben már meg lehet adni az ideiglenes rootot és mehet a mentés. 4.4 rendszer esetén van mikor ez sem megoldás , hiába van rootolva az eszköz, nem tudja megadni a droidtools az ideiglenes rootot!! Csak abban az esetben ha insecured kernelt cserélünk!!Ekkor már elérhető a backup is!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7273) Kloss válasza testo92 (#7271) üzenetére


Kloss
őstag

Elvileg 20% alá nem érdemes meríteni ezeket az akksikat. Az oké, hogy van benne védelem stb, de nem szereti a túlzott kisütést.
De a kérdésed kb olyan, mintha az autószerelőhöz viszed az autót, mert rángat amikor kifogy belőle a benzin :DDD

(#7274) mexel


mexel
veterán

Na egy kis érdekesség miui v6-ról. Tegnap elkészült egy újabb verzió, de amivel szívok az az egyszerű mód, vagy lite mode. Ha bekapcsoljuk bármelyik V6 romon akkor újra kellene indulnia és a kínaiaknál az úgynevezett " idős mód"-ban indulna el. Nagy ikonok ( metro szerű) és nagy betűk stb.
Sajnos ha ezeken a fordított vagy multi romokon indítjuk olyan szinten fagy a telefon, hogy sokszor még a factory reset sem segít csak az újratelepítés.
Miután minden romot kifagyasztottam már többször mert próbáltam a hibát megcsinálni, inkább elkezdtem utánakeresgélni. Kiderült hogy nem a mi romjainkban van a hiba, ez nem működik sok xiaomin sem ami multi rom, csak és kizárólag a kínai nyelvű romokon megy bizonyos készülékeken.
Azaz nem lesz működőképes ez a funkció ( egyelőre itt tart a dolog, persze változhat majd)
Amióta ezt megtudtam azzal molyolok hogy a menüt sikerüljön úgy megcsinálnom hogy ez a funkció ne legyen elérhető. Már majdnem jó, de a majdnem a semmi testvére, így még várni kell amíg ez meglesz, utána küldöm a romokat tesztelésre. A kis hibák közül pár javítva, és ha a menü kész még 2 dolgot fogok megcsinálni ha tudok, de ez majd ha kész lesz akkor lesz csak érdeke, addig nem nagyon.

(#7275) JoinR válasza Kloss (#7273) üzenetére


JoinR
senior tag

Amikor a teló kikapcsol, még bőven nincs "túlzottan kisütve", pont azért van benne védelem.
Ha a szoftvernek hihetünk, nálam most 5%-on még 3,4V-on van, szerintem nincs olyan altípusú Li-ion akksi, ami ekkora feszen károsodna, ahhoz legalább 3,2V-ra le kéne menni.

(#7276) Kloss válasza JoinR (#7275) üzenetére


Kloss
őstag

Én inkább a műszeres mérésnek hinnék, mint a szoftvernek.
Én azért nem szoktam javasolni az ilyen jellegű merítést, mert nem tudhatjuk, hogy hová állították be a mélykisütés elleni védelmet. Tehát lehet bizakodónak lenni, de talán jobb az óvatosság, mert ez nem NiCd vagy NiMh, amit kifejezetten meríteni kell.
De ettől függetlenül mindenki úgy használja a készülékét, ahogyan szeretné.
Én már évek óta vásárolok kínából, többek között az itthoni világítást is átcseréltem LED-re. Sok olyannal találkoztam, hogy a LED-et túlhajtják, vélhetően szándékosan, így rövidítve le az életét.
Ebből kiindulva én nem merítem a telefon akksiját. De lehet csak gyáva vagyok :D

(#7277) VenczelG válasza JoinR (#7275) üzenetére


VenczelG
tag

Szia! Én sajna egy miui6-al sem boldogulok, mert nem fogadja el a sim2 pinkódját. Van valami trükk amivel ez kiküszöbölhetõ?

(#7278) zoli81


zoli81
csendes tag

szeretem ezt a telefont, de azért most ideges vagyok: 3 hónap alatt 2 karc is lett a kijelzőn :W. Előző telefonomon 1 évet kellett erre várni, igaz fele ekkora kijelző, viszont nem hazudtak rá GG-t.

[ Szerkesztve ]

(#7279) mibilszerviz válasza zoli81 (#7278) üzenetére


mibilszerviz
csendes tag

Szia!

A kijelző nem karcolhatatlan, csak jobban ellenáll a karcolásoknak mint egy sima üveg!

Amúgy sima CGG van rajt, és nem hazudtak rá se többet se kevesebbet, sajnos így jött ki a lépés részedről.
A karcolások nem menetrend szerint jönnek.

De ha nagyon zavar cseréld le az érintőt. :)

Amúgy sok telefon ment át a kezem közt, messze az egyik legjobb készülék (ár érték arányban) az F1, ennél már csak az F2 a jobb! :)

[ Szerkesztve ]

!!! XIAOMI KIEGÉSZÍTŐK !!! méretpontos üvegfólia 1500 Ft | átlátszó szilikontok 1500 Ft | SIM kártya átalakító szett + tű 1000 Ft | Piston füles 6000 Ft | Powerbank 10.000mAh 5000 Ft | Powerbank 20.000mAh 8000 Ft

(#7280) zoli81 válasza mibilszerviz (#7279) üzenetére


zoli81
csendes tag

Szia! Oké neked elhiszem, hogy tényleg az van rajta. Úgy nézi ki ez a CGG ennyit tud. Az rejtély mi karcolhatja, a zsebemben nincs semmi, csak tapizás közben karchattam szét a körmömmel v. valami kosszal. Na mindegy nem a karcokat kell nézni, és akkor nem látszanak:)

[ Szerkesztve ]

(#7281) mexel válasza VenczelG (#7277) üzenetére


mexel
veterán

A miui v6 nak még ez az a hibája amit nem oldottak meg, ne is kísérletezz a 2 pinkóddal.

(#7282) janaman01 válasza mibilszerviz (#7279) üzenetére


janaman01
addikt

ha f2 tudná a hazai 800 as lte-t , már azt nyúznám , de sajna nem tudja :(

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7283) WOT-H-A-C válasza zoli81 (#7280) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Rém egyszerű.... pl a por+papírzsebkendő kombo!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7284) ekrisztian válasza mexel (#7274) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szia!

Ez miui nem akar nekem kedveskedni :)
Lenne mód arra, hogy mivel az emui jól kezeli a simeket, ezért ránéztek miben más ez a miui-ban?
Gondom a következő.
Miui szerint az aldis sim csak 2g képes.
A gsm foglalatban meg se indul a net.
A másik wcdma slotba meg csak 2g van.
Telenor megy mind két foglalatban.
Emuiban meg szoftból cserélhető oda vissza.
:R

(#7285) mexel válasza ekrisztian (#7284) üzenetére


mexel
veterán

Ez érdekes lesz, hamarosan megvan a rendszer ami működik, és utána ebbe bele lehet majd mélyedni. Nekem egy telenor kártya van csak benne, ott van 3g.
Térjünk vissza erre ha felrakom a nemsokára kész következő verziót aminek az alapjai már fixek lesznek.
Mindenesetre fontos infó, bár nem tudom mit kezdjek vele, ebben a sim témában nem vagyok túl jó :)

(#7286) Anonymus23 válasza zoli81 (#7280) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tényleg nem egy ökör ára a fólia rá, de ha nem szereted a fóliát, akkor ~3,5 USD-ból meg egy edzet üvegfólia is megvan, annak tényleg olyan a kinézete és érzete, mintha az eredeti képernyő lenne. Féléve rajta van, de karc nem látszik rajta....

;) - The Power of the Light Side

(#7287) ekrisztian válasza mexel (#7285) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Ok.Nekem is van még mára 350km. :)
Az lehet kiinduló pont, hogy nem is engedi állítani a preferált hálózatot?
Nem tudom ez a menüben hova olvasgat, hogy azt látja ez a sim csak 2g képes.
Dob is lent egy angol nyelvű üzenetet, hogy helló 3g lte nem működik, ha csak 2g a sim.
De ez az egykezes marokmarcsa mód nagyon jó :)

[ Szerkesztve ]

(#7288) erik88


erik88
aktív tag

Fiúk légyszi egy olyan romot mondjatok ami szerintetek nagyon jó akkuidőben. Mert ez "miui6" oltári szar ebben szerintem

(#7289) mexel válasza ekrisztian (#7287) üzenetére


mexel
veterán

Majd megnézem mindenképpen de előbb a többit megcsinálom. :) Még offline music kellene, a videó már offline, és akkor az sem lenne rossz :) Most a szolgáltatói kijelzéssel szenvedek, félig már megvan hogy ne írja ki a zárképernyőre.
Szerk: Most néztem, nekm van olyan hogy "Hálózati típus választása" itt lehet választani hogy 3G előnyben, 2G vagy 3G.
Ez nem az ami kell?

[ Szerkesztve ]

(#7290) zoli81 válasza Anonymus23 (#7286) üzenetére


zoli81
csendes tag

megnézem majd, köszi

(#7291) Hrabci válasza mexel (#7289) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Needromos továris megoldotta állítása szerint (nem néztem) a no carrier kijelzést a 27 v3-asában.

A 3g állítás csak az 1es slotra van, a 2esnél nincs ilyen opció

[ Szerkesztve ]

(#7292) ekrisztian válasza mexel (#7289) üzenetére


ekrisztian
senior tag

De ezt írtam.Aldis sim vissza ugrik csak 2g-re.
Telenor meg viszi mind3 opciót.

(#7293) mexel válasza Hrabci (#7291) üzenetére


mexel
veterán

Már készen van az enyémben is, azon már túl is léphetünk :DDD
Ne legyetek ilyen türelmetlenek :D
2 napja megállás nélkül csinálom a romot de nagyon sok kis apróság van amit szeretnék megcsinálni. Nyugi, jó lesz amennyire csak lehet, ha siettettek akkor kimarad valami.
Most megy bele még az új root, az offline musicot megpróbálom, a menüben a hibás menüpontokhoz írtam figyelmeztetést, a menüpontot nem tudtam eltüntetni mert hibát generált, kértem ahhoz egy kis segítséget mert rossz helyen kutattam, egy" illúzió" fájllal szívtam állítólag :DDD
Ha ezek megvannak akkor jön az új. A sim problémát majd meg kell nézni utána, meg kitalálni az akksifogyasztással mit lehet csinálni, de szerintem azzal házilag semmit.

A volumefix meg jó az ami az Emui-hoz volt, sajnos nem lehet beleépíteni az elv ugyanaz mint az emuinál. Ha beépítem warning error.
Tehát türelem, minden meglesz.

(#7294) VenczelG válasza mexel (#7293) üzenetére


VenczelG
tag

Szia! az emui 3 kész van? A te romodat használom. Tetszik, egy két gondom van csak vele. As email kliens a feladók neveiben az Á betû helyett egy kínai karaktert használ. Továbbá sem teljesképernyõs hivóképet nem lehet megoldani. Egy alkalmazás sem müködik, ami erre való, ugyan ez a helyzet a hívó nevét bemondó alkalmazásokkal.

(#7295) Hrabci válasza mexel (#7293) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Abszolút türelmes vagyok, csak jeleztem, hátha ad esetleg ötletet... ;-)

(#7296) mexel válasza Hrabci (#7295) üzenetére


mexel
veterán

Türelem romot terem, hamarosan felteszek egyet próbálni :)
Még megpróbálom ezt a sim dolgot de nem tudok vele sok mindent kezdeni simkártyák nélkül :)

VenczelG: melyiket használod?
A hanghívás az ki lett tárgyalva, vagy be is írtam, hogy azért került bele hogy működjön a menü, de lehet hogy kiveszem mert a magyar neveket és hangokat nem nagyon kezeli sajnos. Az email kliens elvileg egy külső kliens, fura hogy ilyet csinál, majd megnézem, de ha valakinek van kedve megnézheti ezt miért csinálja, vagy mindenkinek csinálja-e.
Hamarosan ha végzek a miuival talán mégegyszer ránézem az emuira is, de van egy új rom amit még meg kellene csinálnom mert még nincs belőle nagyon.

(#7297) puskas2


puskas2
csendes tag

Segítséget kérek tőletek. Ma egy romcsere után eltűnt az imei számom a telóról, gondoltam YGDP - vel felteszek egy gyári romot azzal megoldom a problémát(természetesen előtte próbáltam mentésből, és próbáltam manuálisan beírva, de nem ment egyik sem). Szóval ygdp-vel telepítés gyönyörűen végig ment, viszont bekapcs után coolpad logo, majd ezt követően fekete képernyő, bal felső sarkában kék négyzet benne a következő felirat '1.modem 1/1' . Jobb oldalon felirat egymás felett up, down. Ezek után csak aksi kivétellel lehet kikapcsolni, próbáltan gyári telepítővel ott is végig ment szépen ahogy illik, de ugyan ez a képernyő fogad.SP flashtool 10 másodperc után megáll a telepítés a következő hibával ' brom error: s_brom_cmd_jump_da_fail(2035)' .
Hajnalra viszont kell a telefon, két napra megyek el dolgozni.

(#7298) WOT-H-A-C válasza puskas2 (#7297) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Biztos, hogy a telóhoz van a rom amit megpróbáltál feltenni Spflashtoolsal?

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7299) Hrabci válasza mexel (#7296) üzenetére


Hrabci
csendes tag

A huawei gyári email kliens csinált ilyet a hőskorban, de az is csak akkor, ha vmi ékezeteket nem kezelő fontkészlet van beállítva a rendszerben, és valszeg a kiválasztott téma is befolyásolhatja.

(#7300) VenczelG válasza mexel (#7296) üzenetére


VenczelG
tag

8297W_Emui_3_B255_mex_12_17en.
Nem hanghívásra gondoltam, hanem olyan appra ami tts- el felolvassa ki hív. de ez annyira nem fontos. a rossz karakter kiatt próbáltam cserélni betûkészlet, de nem változott. Csak az email feladójánál írja rosszul. Mindenhol máshol jól írja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.