Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) puskas2 válasza WOT-H-A-C (#7298) üzenetére


puskas2
csendes tag

Igen biztos. A modaco oldaláról szedtem le anno, pont az ilyen esetekre. Most olvastam ugyan ott, hogy másnál is előjött ez a probléma, azt írta kb 40 próba után sikerült, hát próbálkozok én is.

(#7302) mexel válasza VenczelG (#7300) üzenetére


mexel
veterán

Kettővel előtte azt kérdezted az emui kész van-e. Te még mindig a 12.17-et használod, amiben a gyári huawei email kliens van amit hrabci ajánlására lecseréltünk egy jó mail kliensre. Az új emui most azt hiszem 02.09-es, abban már sok minden javítva van a 12.17-hez képest.
A pico tts benne van, ahogy a miui-ban is de feleslegesen, gondoltam ki is veszem hiszen a pico nem tud magyarul, helyette valami svox-ot vagy mit szoktak használni azt hiszem. Szerintem ki is fogom szedni mindegyik romból, feleslegesen foglalja a helyet.

Más:

Lehet hogy hamarosan kirakom ide is z új MIUI V6-ot., még egy teszt és akkor esetleg jön.

Ekrisztian: neked csináltam egy másikat hogy teszteld le a simkártyát, kíváncsi vagyok változik-e valami. Azt majdküldöm priviben.

(#7303) WOT-H-A-C válasza puskas2 (#7301) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Kértem egy kis segítséget az ügyedben.

Próbáld meg ezzel a flashtools verzióval.

SP_Flash_Tool_v5.1412.00_MT8127combo_mcp111

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7304) ekrisztian válasza mexel (#7302) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nagy vagy !!
:R

Én vocaliser t használok pico helyett.
Miui és emui is megeszi.

(#7305) VenczelG válasza mexel (#7302) üzenetére


VenczelG
tag

Kérhetek egy linket ahoz az emuihoz?

(#7306) tope válasza VenczelG (#7305) üzenetére


tope
addikt

(#7307) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

A következő rom kapcsán lenne kérdésem: [link]

Miképp lehetne beállítani, hogy duplaklikkre feloldjon/lezárjon a kijelző? A kapott tokban elég problémás, nehézkes a feloldás/lezárás.

És a telefon különben tökéletes egy kivétellel. A rezgője elég gyenge. Azon lehet valahogy szoftveresen erősíteni?

Jah és kiemelendő: Az akksi ááááááállat. Rengeteg kibír.

Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#7308) Hrabci válasza Louro (#7307) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Hi, a kangvipesben beállítható, hogy dupla notification bar tapicskolással lezárjon. A nyitásra csak álmegoldás van szvsz, külön progival megoldható, viszont azzal igazából aktív a kijelző (nem is fekete, hanem szürke) és így reagál a dupla érintésre.

(#7309) Louro válasza Hrabci (#7308) üzenetére


Louro
őstag

Köszi, akkor mégse az a megoldás, amit reméltem. Azt hittem duplán a kijelzőre kattintva feoldhatok és lezárhatok.

Mess with the best / Die like the rest

(#7310) puskas2 válasza WOT-H-A-C (#7303) üzenetére


puskas2
csendes tag

Semmi változás ugyan az a hiba , illetve 'UNSUPPORTED_VER_OF_DA' most ezt dobta fel hibának. Köszi, hogy segíteni akarsz, de ma estére befejezem, két óra múlva kelek.
Ui.:Legalább nem teljesen tégla csak fél hiszen van coolpad f1 logo bekapcsoláskor.

(#7311) mexel


mexel
veterán

Na itt a MIUI 6 tesztelésre.
Jó gapps, gmail, youtube, play beépítve, szinkronizál rendesen és nem backdoors :)
Videó és zene offline, nincs kínai online rész.
Témák tölthetőek és használhatóak, nem kell reg és semmi, és az európai szebb témák is jönnek :)
A záróképernyőn nincs segélyhívás meg hálózati kijelzés, "no carrier" :)
Legújabb 2.46 root beépítve, ha frissítik a play-en akkor frissíthető.
Miui fiók használható, sima emailcímmel regelhető és a cloud és KuaiPan tárhely is elérhető!
Led értesítési színek változtathatók. A fülhallgatóhoz működnek a beállítások, plusz elérhető egy-két rejtett menü is :) Akksi menüben a plusz infók is megtalálhatók.
Elvileg multi nyelv, egy-két helyen még hibázik a magyar de azt nem volt időm javítgatni, az még lassabb folyamat, de igen kevés helyen nem jó, azt nem muszáj mindet ide írni hogy itt-és itt angol, ez most ilyen.
A hanghoz ha halk, akkor a volume fixet fel kell tenni de csak akkor ha már legalább egyszer újraindítottuk a telefont, ha egyben telepítjük a rommal Warning Error lehet!
Remélem ez a fix jó lesz hozzá, de majd csinálok másikat ha ez nem jó, de ez elvileg az MTK-hoz jó. A MIUI-hoz még nem volt időm kipróbálni.
A PIN kód hiba valószínűleg még megvan, azt majd talán javítják valamikor, én nem tudok és nem is akarok ezzel foglalkozni.
A beállításokban 2 menüpont nem működik ( fentebb már írtam miért, most nem fogom), de figyelmeztetést írtam oda hogy ne használjuk. Ha lesz időm és sikerül is akkor majd kigyomlálom a menüket onnan, de eddig nem jött össze.

A rom még TESZT ROM, gyárilag sem tökéletes. Aki teszteli a hibákat ide írja, biztos lesznek még. Én csak annyit próbáltam megcsinálni hogy ami már működik az lehetőleg jó legyen, most olyan hibákat keressünk ami valós, ne akarjuk megváltoztatni a romot.
Valószínűleg sok frissítés jön majd de minden kis bizbaszt em fogok belepakolni csak ha fontos és jó dolog jön.
Aki stabil sokáig használható romot akar annak nem biztos hogy ez ajánlott, nem volt időm sokat tesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#7312) mexel


mexel
veterán

Ja, kimaradt: a telepítés a szokásos, mindent törölni! Format data is! :) Főleg ha más rom után tesszük fel, különben bármilyen hiba lehet.

Ja, plusz widgetek és ikonok, valamint plusz hangok is vannak.

[ Szerkesztve ]

(#7313) andras888


andras888
aktív tag

Hali, gyári cpb rom ami magyar, van valakinek, linkel ha lehet, mert nem találtam keresővel.
Végső esetben twrp ből telepíthető is jó, én már nem emlékszem melyikből van, jó és stabil rom az se baj, ha 4.2 es alapú.

(#7314) WOT-H-A-C válasza puskas2 (#7310) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

[link]

Próbáld meg majd ezzel is...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7315) ekrisztian válasza mexel (#7311) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Na biztos fogsz utálni.
Ezzel a rommal megy minden ami eddig nem.
Nincs fc semmi. Sdkarin videók képek látszanak.
Szolgáltató neve eltünt.Nagyon is :)
Megy az Aldi kártyám 3g-n.Nem is értem miért?
Dee...
Most nem vált a simek közt, eddig se szerintem, de nem is az a baj.
Hanem belekeveredik ki kivel van :)
Alapesetben:
Hang Telenor
Internet Aldi
Ezt bárhogy változtathatom csak az Aldi ad netet.
Viszont az adatkorlátok vagy a Nemzetközi barangolásnál hozzá adott kivételek mennek, ha a telenort állítom be internetre.
Gyakorlatilag ezt a részt jól csinálja, de ahelyett, hogy szólna, hogy az adatkapcsolat megszakadt mert barangolsz.( mert ugye a barangolás kikapcsolva.)
Ő tolja a netet ezerrel a másik simről.
Ip cím alapján eplus a szolgáltató, tehát elvileg nincs plussz költségem :)
Mert a telenor O2 hálón van.
Szóval itt van egy kis anomália.
Ja. Hívás és internet is telenor, kikapcsolom a telenor simet és a net jön akkor is.
De felhívni nem tudom a számot.
Még azt nem próbáltam ki, hogy az Aldit kikapcsolom ennél a verziónál mikor telenor mindkét helyen az alapértelmezett sim.
Azt is kipróbáljam, hogy mindkét sim off és hogy akkor van e net? :DD

:R

Ezer köszönet a sok melóért meg türelemért!!

[ Szerkesztve ]

(#7316) mexel válasza ekrisztian (#7315) üzenetére


mexel
veterán

Feltolok neked egy másik verziót ha sikerül, de tegnap lelassult este a mega, abban van 2 változtatás, meg kellene nézni azt is ha van kedved.
Az hogy viszont változott valamit az azt jelenti hogy majd lehet variálni, még van ötletem. Mivel éppen ez a rész nem tökéletes azért csak olyan telepítse akit nem zavar ha hiba lesz!

[ Szerkesztve ]

(#7317) TedThomas válasza andras888 (#7313) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Gyáriból nincs magyar. Az összes gyári Kínai/Angol csak.
Mexel emui romja full magyar: [link]

(#7318) mexel


mexel
veterán

Na hogy jobb legyen a dolog:
hajnalban eszembe jutott hogy mi lehet az oka hogy nem megy az "egyszerű mód" vagy ahogy a kínaiak hívják az "öreg mód" a telefonon. Ezt a menüpontot írtam hogy ne piszkáljuk, de most gyorsan sikerült megcsinálni :DDD
Sok xiaomis mondta hogy ez nem megy multi romon stb. Na itt most megy. Igaz hogy nagy része még angol, de legalább megy. Ez tulajdonképpen nem más, mint hatalmas metro szerű ikonok és betűk, hogy az öregek is tudják könnyedén használni a telefont.
Délután visszaírom a menüben a fordítást normálisra és felteszem az új verziót amiben már jó lesz.
Az updete funkció szándékosan van kilőve, az nem hiba, de nem szeretném hogy egy Coolpad telefonra érkezzen valami oda nem illő xiaomi frissítés :)

(#7319) andras888 válasza TedThomas (#7317) üzenetére


andras888
aktív tag

De emlékszem a gyári 015 os 4.2 es is magyar. Illetve egy kolléga is csinált 018 as 4.4 es 018 as magyar romot.
Csak nekem már nincsenek meg engem nem zavar az angol. De egy másik tulajjal beszélek privátba és ő kérdezte.

(#7320) TedThomas válasza andras888 (#7319) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Oké, lehet nem voltam egyértelmű. Gyári cpb az mindig angol/kínai.
Egyébként összefoglaló + Hungo leírása
Van ott elég rom.
Mi bajod van mexel romjával? Az a legegyszerűbb kb.

(#7321) mexel


mexel
veterán

Na itt az új MIUI V6 amiben működik az egyszerű mód is. Még nincs lefordítva az a rész, ha lesz időm megcsinálom, de nem nagyon fontos úgysem használja senki, viszont érdemes megnézni, valóban találó az "öreg mód".
A régebbi linkje törölve, a volumefix és a leírás ITT található.

Ekrisztián: megy privi egy külön rom linkjével ha van kedved kipróbálni, és déluztán lesz másik ha addigra van tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#7322) VenczelG válasza mexel (#7321) üzenetére


VenczelG
tag

Ezen már müködik a sim2 ?

(#7323) andras888 válasza TedThomas (#7320) üzenetére


andras888
aktív tag

Azt hittem hogy a 15 ös fentvan cpb be magyar nyelvel. De nem gond ha nem az csak már megmutattam a kollégának annak a telepítését és az megy neki, azért lett volna jobb.
Nincs bajom a maxel romjával, még ki se próbáltam csak bejön a gyári coolui. :-)
De megkérdezem a kollégát ő kiakarja e próbálni maxel romját végülis mindenki dícséri ő meg nem nagyon ért a romolgatáshoz lehet az lesz a legegyszerűbb/legstabilabb neki.
Köszi az segítséget! :R

(#7324) TedThomas válasza andras888 (#7323) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Nekem is nagyon bejött, csak gondoltam egyszer kipróbálom ezt az EMUI-t. Azóta nem vagyok hajlandó feltenni mást. Sőt nekem annyira bejött a rendszer, hogy gondolkodok egy Honor 6-ban is :)

Viszont ahhoz le kell cserélni a gyári recoveryt, TWRP-re mondjuk.
Ebben a leírásban van benne hogyan kell.

(#7325) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Hehe, nem is tudtam, hogy ilyen híres/ismert telefonunk van :)

Feleségem dokinál volt a váróteremben, mikor felhívtam, kiment telefonálni, és amikor visszajött és a táskájába tette a telefont a váróteremben volt ott egy srác a barátnőjével, és a srác odasúgta a barátnőjének, hogy "Coolpad"
:DDD
Mindezt úgy, hogy egy pofás kis fehér hard-rubber védő van a telón, ami teljesen eltakarja a telefon hátulját, ezzel együtt a feliratot :)
Mindez történt egy vidéki 30000-es kisvárosban.

;) - The Power of the Light Side

(#7326) Lidl válasza andras888 (#7323) üzenetére


Lidl
senior tag

Hali,

Itt találod hungobungo 018-as magyarított KK gyári ROM-ját: [link]

Én sokáig használtam és nem volt vele gondom. De aztán jött az EMUI és most az van fent. De ez is tökéletes volt.

Igaz nem CPB, de ezt is könnyű telepíteni. Szerintem könnyebb is.

Köszi
Lidl

(#7327) janaman01 válasza Anonymus23 (#7325) üzenetére


janaman01
addikt

:C

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7328) apic


apic
csendes tag

Sziasztok.
Felraktam a mexel féle MIUI V6-ot nem régóta tesztelgetem de eddig semmi nem jött elő nekem ami problémámra lenne, csak annyi hogy a messengeres chatfejeket nem rakja ki, ha rámegyek hogy chatfej megnyitás kidob a főoldalra és akkor se jelenik meg, erre esetleg nem tudtok valami megoldást? :B

(#7329) Hrabci válasza mexel (#7321) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Hi, kicsire állítottam a betűméretet, erre a systemui folyamatosan leállt. (leteszem a kisesküt, hogy nem nyúltam bele semmibe és minden wipeot végigcsináltam). Újraindítottam a telót, most jó, de valami volt.

Akksi kapcsán az eddigi verziókban a használatról fura adatok jöttek, a mostaniban már hihetőbb és részletesebb adatok vannak, a mobilhálózat és a wifi eszi a legtöbbet,nem tudom, hogy ezekre van-e rálátásod, vagy ezeken még hátha optimalizálnak.

A mostani verzió egyébként roppant smooth, kifejezetten jó használni, szép munka. :-)

[ Szerkesztve ]

(#7330) mexel válasza Hrabci (#7329) üzenetére


mexel
veterán

Kipróbáltam gyorsan, én is átraktam kicsire a betűt de semmi extra, működik. At hitem köze lehet ahhoz, hogy ebben a romban egy icipicivel kisebbre lett állítva minden betűméret, alig észrevehetően. Minden értékből egy kicsi lett lecsípve csak. Hirtelen azt hittem ez lehet a baj.
Nincs fent valami téma?
Sajnos azt írták hogy a témák el tudják rontani a telefont, mert it bele tud nyúlni mindenbe, menüt, tárcsázót, betűket is át tudja írni.
Ha még páran kipróbálnák ezt a betű dolgot az jó lenne, mert hasok helyen lesz hiba akkor visszaállítom eredetire.

Amit még nagyon próbálgatni kellene az a 2g/3g melyik foglalatban jó/nem jó, ezt a hálózatos dolgot kellene tesztelni, ne csak ekrisztián tesztelje :)

Hétvégéig még ráérek foglalkozni vele, utána át kell állítanom az agyam mert neki kellene állni építkezni :(

[ Szerkesztve ]

(#7331) Hrabci válasza mexel (#7330) üzenetére


Hrabci
csendes tag

A default témát használom és használtam ebben a 03.03as verzióban csak. Módosítgattam most oda-vissza a betűméretet, de nem tudtam reprodukálni ezt a systemui leállást, vmi egyszeri együttállás lehetett...

(#7332) ekrisztian válasza apic (#7328) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szia!
Menü
ott értesítéskezelő.
Messengert mindkét fülön engedélyezd.
Hátha jó lesz.
:R

(#7333) A Peti válasza apic (#7328) üzenetére


A Peti
csendes tag

A biztonsági appban engedélyezed neki az indítópultot és a felugróablakot, újraindítod és lám működik. :)

(#7334) Hrabci válasza Hrabci (#7331) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Utoljára egy aosp-ben tudtam beírni az 1es simem telefonszámát úgy, hogy meg is jegyezze, és most ebben a 03.03as miuiban ismét sikerült és meg is jegyzi. Apró örömök... :-)

(#7335) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

a mexel emuiban megy valakinek a hangerőszabályzó hívás közben?
Ha beszélek, és a fülemnél van a telefon, ugye kijelző kikapcsolva, akkor nálam nem megy a 01.03-ason.

Köszi

(#7336) Fater38


Fater38
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon jó a mexel miui rom,egy észrevételem van,ez a második rom ahol az engineer módban az audió beállításoknál minden érték nulla.Sajnos nem néztem a volume fix felrakása előtt,de még szerettem volna növelni a csörgetési hangerőt de így nem merek beírni semmit.Egyébként :C :C a rom.

(#7337) andras888 válasza TedThomas (#7324) üzenetére


andras888
aktív tag

Én majdnem megvettem egyszer a honor 6 ot magamnak, de nem láttam értelmét ez a telefon is kiszolgál egyedül az infra portra izgultam rá.
Azt beszéltem a kollégával hogy kipróbáljuk a emui-t.

(#7326) Lidl: Köszi! Én még tartom magam a coolui-nál hűséges típus vagyok, illetve várom az 5.0 át :)

(#7338) DonToni


DonToni
aktív tag

Üdv!
Tulajdonosok véleményére lennék kíváncsi, vásárlás előtt vagyok.... Minden érdekelne a készülékkel kapcsolatban, megbízhatóság, melegedés, rejtett hibák, pro és kontra, stb...
Illetve egy összehasonlítás is megnéznék, egy Xperia Z1 -el (mert hogy ez lenne a másik alternatíva).

Előre is köszönöm! :R

-Anti-

(#7339) TedThomas válasza DonToni (#7338) üzenetére


TedThomas
aktív tag

A telefon ezért az árért nagyon jó.
Nem szabad félni a romolgatástól, mert bele tart egy kis időbe mire az ember megtalálja azt, ami az ő szokásainak/ízlésének megfelelő rendszer. De szerencsére van választási lehetőség.

Xperia Z1 kezdő ára kétszer ennyi mint ennek a telefonnak, így nem sok értelme van összehasonlítani: [link]

Ha van pénzed a Z1-re és nem érdekel a dual sim akkor azt kell venni speci alapján

(#7340) apic válasza A Peti (#7333) üzenetére


apic
csendes tag

Köszönöm mindkettőtöknek, nem ez a módszer vált be viszont az engedélykezelőbe kikellett pipálni a felugró ablakok engedélyezését és működött is.
Mellesleg nekem tökéletesen szuperál a rom, volumefixet is felraktam amit mexel linkelt és így tényleg jó, amire nekem kell.
Szóval köszönöm :C :C

(#7341) bacsikacs


bacsikacs
csendes tag

Heló! vaklaki szakértő,vagy olyan segítsége kellene aki két simet használ. Mexel 12.17-es romját használom két hónapja minden tökéletesen működött(Hála Mexelnek érte).Sokar járok Lengyelbe és a lengyel barátom ajándékozott nekem egy Play( szolgáltató neve) simet,amit bele tettem a telóba.Így van benne egy Telekomos a sim 1 be és ez Play a sim 2 be.Most jöttem haza és azt vettem észre,hogy mind a két kártya csak a 2g hálózaton van soha nem váltott 3g-re.Még itthon sem így nem tudok a Telekomos kártyával 3g-n netezni.Ha kerestetek szolgáltatót nem külön külön keres a kártyákra hanem mind a kettőre és a Tekomosat is átteszi Play hálózatra.Odakin a Play kártyával a 2.slotba tudtam 2g-n netezni.Na lehet elég bonyolult voltam de szívesen vennék minden tanácsot.Ja és kétszer ami még soha nem történt meg magától újraindult a teló.

[ Szerkesztve ]

(#7342) DonToni válasza TedThomas (#7339) üzenetére


DonToni
aktív tag

Köszönöm a választ!
Igen, tisztában vagyok vele, hogy más árfekvés, utána olvasgattam mind a kettőnek, de "hivatalos" oldalakon ugye nem írják meg a több éves használatból keletkező tapasztalatokat! :)
Lényegében arra vagyok kíváncsi, hogy megéri -e a plusz költséget a Sony. (jelenleg Xperia SL -ről váltanék)
Továbbá tisztában vagyok azzal is, hogy a Sonynak megvannak a maga előnyei (kijelző felbontás, képpont sűrűség, jobb vga, stb, stb..) csak ott is ugye a "márkanevet" kell megfizetni részben. Mivel ez "kínai" nyilván olcsóbb. Vagyis inkább azt mondom, hogy nem annyira elterjedt hazánkban, nem ismerik... (nem akarom mondani, hogy "noname" mert nem az) ebből fakadóan kevesen veszik, kevés a felhasználói tapasztalat, ezért írtam épp ide. :)

-Anti-

(#7343) zoli81 válasza DonToni (#7342) üzenetére


zoli81
csendes tag

Dual sim kategóriában a Coolpad sztem best buy, a 2 giga ram nagyon ott van, a proci, gpu pont elég, romok terén elképesztő a kínálat, akku combos, atomstabil (nagyon durva dolgot kell ahhoz csinálni, hogy újrainduljon) a kamera használható arra amire kitalálták. Ja és lesz 5.0.
És most jöjjön az egyetlen engem enyhén zavaró dolog: a hátlap minősége (ezüst). Sztem nagyon csúszós, és talán már a 2. levétel után elkezdett recsegni enyhe nyomkodásra. Eleve nem egy masszív valami a hátlap, ráadásul sokat szenvedtem az első hátlaplevétellel, lehet akkor okoztam benne kárt.
Ugyanakkor csak kevesen panaszkodnak a recsegésre, gondolom a legtöbb embert ez nem is érdekli.
Most egy Bepak átlátszó kemény tokkal használom, ezzel jó a fogása, jól néz ki, a hátlap már nem recseg, viszont ropog a tok oldalt:)

Ha nem lett volna szükségem dual simre, én valszeg lg g2-t vettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#7344) pècsimunkás válasza DonToni (#7338) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Szerintem rendkìvül jó telefon , kitűnő ár- èrtèk aránnyal !
Amennyire tudom, túl sok telefont nem kellet visszaküldeni Kìnába műszaki problèmák miatt !
Jó a kamera , GPS, szèp a kijelzője ! Ha kèzben tartod tok nèlkül èrzed, hogy minősègi temèk, hogy " benne van az anyag "...

A negatìvum - legalább is nekem - , hogy nincs OTG , ès mágneses szenzor. Ezek kicsit hiányoznak nèha...

( #7343 ) zoli81 : Èrdekesek a hátlappal kapcsolatos , nekem meg pont minősègi termèknek tűnik...
De hát nem vagyunk egyformák ! lol

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7345) Fater38 válasza Fater38 (#7336) üzenetére


Fater38
csendes tag

Nos újratelepítettem és megszűnt a sok nulla az audio beállításoknál,lehet,hogy véletlenül nem töröltem mindent.:) Sajnos a data mentést ha visszaállítom újra nullás lesz,ezért az felejtős,azt lenne jó tudni,hogy mi okozhatta ezt a hibát.
Más.:
Láma kérdés lehet,de hol tudom állítani a kamera felbontást?-mexel miui.
Még másabb.
Cool Ui kedvelőknek.Ezt próbáljátok ki,szerintem nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#7346) ekrisztian válasza apic (#7340) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Mindketten ezt mondtuk :)

(#7347) TedThomas válasza DonToni (#7342) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Előttem leírták mi a jó benne akkor kicsit az engem zavaró dolgok:
- Nekem is recseg a hátlap. Kicsit zavar de tudok vele élni
- Nincs iránytű, meg egy két szenzor
- Nincs LTE (Pont ezért gondolkodok váltáson. Sonyban van)
- OTG hiány
- A gyári rom nagyon zabálta az akksit. Emui rommal sokkal jobb.

Tudom hogy ennyi pénzért ez jár, a Sony-val összehasonlításba vettem.
Belekérdezhetsz a Sony fórumban is de tuti azt mondják, hogy megéri a plusz pénzt. :)

Más: Közben nem bírtam magammal és én is felraktam a mexel_MIUI romot. Hát wow. Na ezt a felületet kéne mutogatni az alma rajongóknak. Egyszerű, letisztult, szép. Ha üzemidőben is hozza az elvártat akkor ezzel csalom az Emui romot.

Mexel For President! :R

Majd szólj mi a következő telefon amivel foglalkozol mert akkor olyat veszek :D

[ Szerkesztve ]

(#7348) Lidl válasza Cyborg (#7335) üzenetére


Lidl
senior tag

Szia,

Nekem működik.
Nálam az 01.28-as KangVip-es ROM van. Először nem volt rajta volume fix ezért nem nagyon állítgattam a hangot, maxon volt. De utána feltettem a fixet, így hangos lett és már vissza is kellett venni. Működik simán beszélgetés közben.

Köszi
Lidl

szerk: Nna, lehet, hogy ki kell próbálnom a MIUI-t is. Nagyon dícséritek ;)

[ Szerkesztve ]

(#7349) ekrisztian válasza bacsikacs (#7341) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szia!

Én a kv-s 02.09 mexel rommal használok Aldis és Telenoros simet.
Mindkettő megy 3g-n.
Persze mindig csak az a foglalat amit kiválasztasz internetre.
:R
Nézz bele a menu sim/egyeb alatt nincs bekapcsolva a use 2g only?

(#7350) VenczelG válasza mexel (#7330) üzenetére


VenczelG
tag

Nektek müködik a sim2? Nem fogadja pint. Én ezen a részen tovább sem jutok. így mi az értelmeme? Vagy ti egy kártyával használjátok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.