Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38801) KaiotEch válasza patomi (#38798) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ha van róla számla, minek állítana ki újat? :U

(#38802) Csupingo válasza KaiotEch (#38801) üzenetére


Csupingo
veterán

Hátha az egyiket elveszted. Igazán kedves tőle.

A memóriánál az mi, hogy ha elszállna, legyen benn csillesbe? Talán CS? Vagy ha az egyik tönkremegy, legyen tartalék?

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#38803) Vakegérke válasza KaiotEch (#38801) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy csak a plusz kiegészítőkre gondolt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38804) bigrock


bigrock
addikt

(#38805) Astroboy


Astroboy
őstag


Inkább azt üsse Brendonka, mint a billentyűzetet - mindenki jobban járna...

(#38806) Alg válasza Astroboy (#38805) üzenetére


Alg
veterán

Mindent meghallgat de leginkább a szintetizátort szereti hallgatni? :F ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#38807) Astroboy válasza Alg (#38806) üzenetére


Astroboy
őstag

Én azt nem vágom, mi lehet a halagtok. :F

(#38808) cbmfan válasza Astroboy (#38807) üzenetére


cbmfan
senior tag

hal agg tok esetleg? halak ezer éves búvóhelye akváriumban.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#38809) Astroboy válasza cbmfan (#38808) üzenetére


Astroboy
őstag

:DDD
Vagy lehet valagtokot akart írni...máshol nadrágnak hívják. ;]

(#38810) seniman


seniman
addikt

"A NAGY ÉRDEKLŐDÉSRE VALÓ TEKINTETTEL KÉNYTELEN VOLTAM EMELNI AZ ÁRAT"

Na az ilyen mentalitás miatt süllyed a béka segge alá az oldal szintje. :((( Már maga a tett is oltári parasztság,de ez még büszkén nagy betűkkel ki is írja a hirdetésébe.Undorító. :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#38811) olle


olle
senior tag

Nem apró de a facebook azt hiszem kicsit túlreagálja! :D :Y :W

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#38812) laskr99 válasza olle (#38811) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem múltkor kirakás után(admin még nem hagyta jóvá) az egér hirdetésem szedte le 1 perccel. Jelentettem,hogy sztem nem azonnal válasz sajnáljuk, visszaállítottuk.

(#38813) SUPREME7 válasza seniman (#38810) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ehh :D Nem tudom ez jobb vagy mint amit nekem tolt a helyi arc múltkor, hogy jegelve van a cucc, majd jófogásra feltette drágábban, ott ráírtam és azonnal vihettem volna drágábban :D Ez legalább nyíltan tróger...

(#38814) olle válasza laskr99 (#38812) üzenetére


olle
senior tag

Komolyan ennyi miatt törlik a hozzászólásom....ami valljuk be őszintén semmi olyat nem tartalmaz. Bezzeg sok mást enged. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#38815) Silεncε válasza SUPREME7 (#38813) üzenetére


Silεncε
őstag

Addigra meggondolta, akinek jegelte... Nem tudom, miért gondolsz ilyeneket bárkiről.. :U :D

(#38816) zolee5016 válasza seniman (#38810) üzenetére


zolee5016
őstag

Alapjában véve igazad van a módszer ellen....
de az oldal szintjét,csak a felhasználók szintje emelheti,ill degradálhatja....ehhez az üzemeltetőnek vajmi kevés a köze
szigorúbb módszerek persze lehetnének,(ne bannoljanak ha ráébresztesz egy két delikvenst a parasztságára),de spec ezzel a fenti mentalitással mit kezdenél???

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#38817) Vakegérke válasza seniman (#38810) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem, ez nem helyi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38818) Vakegérke válasza zolee5016 (#38816) üzenetére


Vakegérke
veterán

"... de spec ezzel a fenti mentalitással mit kezdenél???"

Úgy letiltanám (mondjuk) egy hétre a delikvenst, mint a huzat. Indoklás: etikátlan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38819) seniman válasza zolee5016 (#38816) üzenetére


seniman
addikt

Igazából semmit nem lehet vele kezdeni,de ritka gusztustalan húzás.Volt nekem is több olyan hirdetésem,amire jelentkeztek vagy öten.Mindig az kapta meg a cuccot,aki elsőnek jelentkezett és nem a feléből akart alkudni nyitásként.

(#38817) Vakegérke

De,sajnos igen.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#38820) KaiotEch válasza seniman (#38810) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mi ezzel a baj? Rájött, hogy ilyen áron rohadt sok embernek kell, ezért emeli az árat, ha kell annyiért is elviszik. :U

(#38821) seniman válasza KaiotEch (#38820) üzenetére


seniman
addikt

Ami piacképes áron van,az általában sok embernek kell.De ha az eddigi érdeklődőknek van egy csöpp esze,a környékére sem néznek.Ez a kiírás meg remélem elrettenti a többieket is attól,hogy érdeklődjenek.Mi a garancia arra,hogy ha kettőnél többen érdeklődnek rá,nem emel megint árat?

Mohó gusztustalan féreg az ilyen,semmi több.Ha nekem benyögte volna megegyezés után,hogy drágul a cucc,biztos szakítottam volna rá időt hogy a fejét a falhoz kocogtassam. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#38822) SUPREME7 válasza KaiotEch (#38820) üzenetére


SUPREME7
őstag

Remélem csak szarkazmus, mert ha komolyan úgy gondolod, hogy ez normális, akkor vagy te is ilyen mentalitású vagy, vagy balek.

seniman: egyébként mennyi volt az "eredeti ár"? Csak kíváncsi vagyok mennyiért csinál magából hülyét...

[ Szerkesztve ]

(#38823) KaiotEch válasza SUPREME7 (#38822) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát gondoljatok, amit akartok, de ha egy termék piaci ára 10k és én kirakom 5k-ra, hogy hagy vigyék, de 500-an bejelentkeznek rá, akkor én is feltolnám 7k-ra(1db-nál persze nem, de ha van belőle vagy 10-20 akkor igen), mert úgy is megveszik, nekem meg több lesz a zsebemben. Nincs rá sehol írott szabály, hogy nem szabad. Hányszor fordult elő, hogy egy webshop is "elírta" az árat és később javították, de természetesen nem kaptad meg.

[ Szerkesztve ]

(#38824) Kalandor válasza seniman (#38810) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nem szép, nem erkölcsös, nem felnőttes, nem közösségies, de nem nemzethalál. És nagyon nem is tudunk vele mit kezdeni.
Van gond, de ez csak egy sunyisanyiság, nagy ívben ki kell kerülni mint utcán a kutyagumit.

[ Szerkesztve ]

(#38825) Kalandor válasza KaiotEch (#38823) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én magam is emeltem már árat kint levő hirdetésen, de megírtam az addigi érdeklődőnek, hogy nekik a régi áron odaadom, mert még arra jelentkeztek, pedig még nem egyeztünk meg, csak jelentkeztek.

Gyerekkoromban árultunk piacon, nem volt fix ár, mindenki óránként írogatta át a papírokat kereslet/kínálat függvényében. 8-kor még 200 az alma, 9-kor már 300, de akinek már mérlegen van az almája, azt nem illik már megszívatni, az még a 200-ért kapja. Így tisztességes.

[ Szerkesztve ]

(#38826) SP4C3 válasza seniman (#38810) üzenetére


SP4C3
veterán

Ez a kapitalizmus. Mindennek annyi az ára/értéke, amennyit valaki hajlandó érte fizetni. :U #DealWithIt

Amúgy tényleg pofátlanság, meg zsugoriság, de ez van. Az ő "terméke", úgy árazza, ahogy akarja. :B

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#38827) Vakegérke válasza SP4C3 (#38826) üzenetére


Vakegérke
veterán

Árazza, de legalább ne írja ki nagybetűkkel a bicskanyitogató szöveget.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38828) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Hát nemtom, de nekem eddig itt csak akkor ment el cuccom, amikor idővel csökkenteni kezdtem az árat...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#38829) Gyuri27 válasza Kalandor (#38824) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ennek a nemzetnek az a baja, hogy nem tudunk urak lenni.
Ha egy lap pl 10 és jelentkeznek rá öten. Miért kérnék érte 11-12k-t? Kenyérre kell? Akkora nagy kasza az a +2 ezres. Megéri a becsületet elbaccni érte? Megéri, hogy a többi vásárló szarozzon meg szidjon?
Sokaknak igen. Ez a nagy baj.

Trailblazer: tesa nem kell 50%-al túlárazni és akkor nem lesz ilyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#38830) laskr99 válasza Trailblazer (#38828) üzenetére


laskr99
addikt

Én is inkább adom 3000-el olcsóbban csak menjen el, és elkerültem az alkudozást :D Nálam eddig sose alkudtak.

(#38831) seniman válasza Kalandor (#38824) üzenetére


seniman
addikt

Nem is azt mondtam,hogy azonnal tiltsátok ki,tudom hogy semmit nem lehet vele kezdeni.Csak a korrekt üzletelés íratlan törvényeinek a könyvére bronzol éppen a koma. :K

(#38822) SUPREME7

Azt sajna nem tudom,nekem csak ezen a kiíráson akadt meg a szemem.Most per pillanat a ház bolti ára alatt hirdeti kétezerrel,bár ad hozzá (saját állítása szerint) több mint tízezer értékű ventit pluszban.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#38832) Trailblazer válasza laskr99 (#38830) üzenetére


Trailblazer
addikt

Igen, nálam sem szoktak.

(#38829) Gyuri27: Ilyen nem történik. :N

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#38833) customer114 válasza KaiotEch (#38820) üzenetére


customer114
senior tag

Az a baj, hogy ő jelen esetben a vásárló lett volna.

Mindd ezt tennénk az eladó helyzeténben olyan körülmények között, amikor kell a pénz. (A szöveg tényleges kiírása a hirdetésbe azonban hencegés, táplálék a torz lelkének. Aki ezt nem látja az felháborodik rajta, provokációnak veszi személye ellen. DE szerencsére itt ez a topik, ahol a sorstársak azonos véleménykifejtése mellett bizonyos szintű megnyugvást kaphatunk.) #metoo

:))

szerk.: Most olvasom, hogy a politika is belejött, meg a régen mi volt téma. Komolytalan. Kár volt hozzászólni.

[ Szerkesztve ]

(#38834) Trailblazer válasza customer114 (#38833) üzenetére


Trailblazer
addikt

Te hol látsz itt politikát?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#38835) kenwood válasza Vakegérke (#38827) üzenetére


kenwood
veterán

Sose csinaltam ilyet,de ha a stilus nem is,az allaspont valahol ertheto.

Ha valoban sok a jelentkezo, akkor rosszul arazta be, onmagat csapta volna be.
Ha kamu, akkor ugyse fogja senki elvinni piaci ar felett.

Bicska max. annak a zsebeben nyilik, aki majdnem fogott egy madarat, de aztan megsem sikerult neki,es szomoru, hogy elbukta az aron aluli cuccot.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38836) Astroboy


Astroboy
őstag


-vizet vödörben hordja nekem a közkútról OK.
-kazánba fát hasogat és befűt nekem OK.
De, hogy egész nap egy lufival rohangáljon a MOL kút és a tűzhely között :(
:DDD

(#38837) 8th


8th
addikt

Édes f@xom... Facebook fogászat. :DDD

mod: garancia nincs rá, előre utalással. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#38838) oriic válasza Astroboy (#38836) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felreertetted a hirdetest.

A vizet es a gazt futi neked jo penzert. :DDD

Live-Die-Respawn

(#38839) Astroboy válasza oriic (#38838) üzenetére


Astroboy
őstag

Nekem gazzal ne fűtsön, befüstöli vele a fél falut. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#38840) _Karesz_ válasza Astroboy (#38836) üzenetére


_Karesz_
tag

Szerintem a gázt ő maga termeli.

(#38841) Rison77


Rison77
senior tag

Antik ajtó, komolyan mekkora szöveg már :D

(#38842) laskr99


laskr99
addikt

Iphone5 szeretet telomat el adnám van rajta egy pár karc meg repedt a kijelzöén de nem gátásol semibe + a tokom ingyen CSAK KOMOLY ÉRDEKLÖKET + csere androodos telora

(#38843) Astroboy válasza laskr99 (#38842) üzenetére


Astroboy
őstag

Ez a "szeretet telom" szerintem valami hitgyülis cucc lehet, ezen zaklatják egymást gátásolatlanul... :P

(#38844) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#38846) seniman válasza Astroboy (#38839) üzenetére


seniman
addikt

Tudtommal hőlégkeverés csak elektromos sütőnél van.......... :U

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#38847) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#38848) Kalandor válasza TaaT (#38847) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem ez korrekten le van írva, hogy mit tud és mit nem tud, nem a szokásos vetítés, nem zsákbamacska.

(#38849) Vakegérke válasza TaaT (#38847) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bruttó 170 ezret fizet? Érdemes megkeresni. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38850) SUPREME7 válasza TaaT (#38847) üzenetére


SUPREME7
őstag

Rendkívül előnyös és bizalomgerjesztő fotó. :D Mondjuk ez még mindig jobb, mint lopni, rabolni. Lehet már annyian vannak a nyócba, hogy 1-2 figura kiszorul, és rákényszerül a munkára.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.