Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106030) opr válasza fatpingvin (#106028) üzenetére


opr
veterán

Létezik ilyen egyáltalán? A nélkül, hogy elmész remetének valami harmadik világbeli shitholeba és levéllel törlöd a segged?
Valamennyi pénz kelleni fog, mindegy mi van, ha része akarsz lenni a civilizációnak.
Amúgy persze, de kinek mi. Nekem az, hogy csereberélni kelljen meg minden hülyegyereket tanítgatni meg mittudomén, az olyan szinten hangzik pokolnak, hogy inkább visszamennék az első melóhelyemre, cdak azt ne kelljen, pedig ha létezik undorító, lélekgyilkos multis robotolás, akkor az az volt. :D
De ha neked az jön be, akkor az jön be.

Nekem meg az, hogy olyat dolgozok, amit szeretek, olyan emberekkel, akikkel baromi jó együtt dolgozni, olyan beosztásban, amit szeretek (pl most H-CS 10 óra, péntek szabad a munkarendem), olyan témában, amit szeretek, úgy, hogy bőven elég pénzt keresek ahhoz, hogy baromi kényelmes legyen az élet, spórolni, számolgatni, barterkedni, ilyesmin görcsölni egy pillanatig ne kelljen.

Neked meg az az élmény. Kinek mi.
De a lényeg maradt ugyan az: annyi pénzed és/vagy vagyonod legyen, hogy a többit már úgy tudd intézni, ahogy neked személy szerint megfelelő, élvezed, szereted. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.