Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36901) Qbász válasza Oldman2 (#36900) üzenetére


Qbász
aktív tag

A többi is fog :) remélem :DD

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#36902) james001 válasza Nova96 (#36899) üzenetére


james001
veterán

Sztem a gép inkább 45e,mivel sok helyen használtan már 40-45-ért simán kapni. Bár ha garanciás még esetleg,akkor lehet 50 is. Meg persze attól is függ miket ad hozzá (hány joystick,kábelek,move,stb.) A játékok ára jó,de a Revelations is max 5ezret ér meg.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36903) TazLeacher válasza james001 (#36902) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

3 évesen kétlem, hogy garis lenne. Én ennyiért (53) vettem a fél éves slimet 1,5 és papíros Sony garival tavasszal, amikor még a gépek is olcsóbbak voltak.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#36904) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Milyen monitort vegyek ps3-hoz? Remélem tudtok segíteni, mert eddig nem nagyon kaptam segítséget. :(
Azt olvastam hogy csak valami HDCP-s monitorral működik, de igazából csak elvétve találok 1-2 ilyen monitort! Szóval akkor most hogy is van ez?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#36905) DM-Fan válasza sutyesz96 (#36904) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, csak HDCP-kompatibilis monitorral működik! Kizárólag ilyet válassz! Attól, hogy nincs külön feltüntetve, még a monitor tudhatja, a komolyabb monitorok mind HDCP kompatibilisek, utána kell olvasni a konkrét típus ismeretében, hogy az-e.

Get Moded!

(#36906) Damien.


Damien.
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy melyik Store-ra érdemes regisztrálni? Magyar vagy USA/UK? Csak mert én magyar-ra regisztráltam. Most vettem nemrég a gépet. Ha esetleg valami játékhoz leakarnék szedni DLC-t azt engedné magyaron keresztül? vagy rosszul tettem hogy a magyar store-t választottam? Remélem tudtok ebben segíteni. Előre is köszi.

(#36907) perge666 válasza Damien. (#36906) üzenetére


perge666
veterán

Itt a legtöbben az USA vagy UK storera esküsznek.
Nekem magyar van,még Plusra is előfizettem,tökéletesen megfelel!

(#36908) Damien. válasza perge666 (#36907) üzenetére


Damien.
tag

Értem! És ha tegyük fel veszek egy játékot a boltban amihez jár DLC is, akkor azt engedi a magyar store-on keresztül is leszedni?

(#36909) perge666 válasza Damien. (#36908) üzenetére


perge666
veterán

Gondolom igen!Jelenleg van 7 játékom,de már egy ideje nem vettem újat,mivel előfizettem a Plus szolgáltatásra.
A GTA5-ig lehet nem is veszek másik játékot,esetleg az UC3-at.

(#36910) Damien. válasza perge666 (#36909) üzenetére


Damien.
tag

Oké. Köszi a segítséget. Akkor majd kiderül. :) Csak mert nagyon szemezek a Far Cry 3-al. :K

(#36911) ldave válasza Damien. (#36910) üzenetére


ldave
félisten

FC3-ról nagyon jó értékelések születtek eddig, Eurogamer megadta rá a 10 pontot, igaz a PC-s verziót tesztelték.

Más: tegnap benéztem 576-ba megnézni a használt játékokat és egy Dragon's Dogma-val tértem haza este 7 óra körül aztán hirtelen azt vettem észre, hogy már éjfél van :) Grafika nem valami nagy szám, legalábbis a karakterek, a táj viszont szép, cserébe nem szaggat :)

A Slime draws near! Command?

(#36912) Damien. válasza ldave (#36911) üzenetére


Damien.
tag

Igen én is jókat olvastam a Far Cry 3-ról. Biztos jó lesz! De nem rossz ez a Dragons Dogma sem, most nézem én is a képeket róla. De még mindig nem tudtam meg sok mindent erről a Store dologról. Most akkor maradjak a magyaron vagy érdemes átmenni USA/UK Store-ra. Mert gondolom valahogy átlehet regisztrálni oda. Nektek mi a véleményetek? Magyar vagy Usa/UK??? És miért?

(#36913) supercow válasza Damien. (#36906) üzenetére


supercow
őstag

Nekem USA van, mert tudok olcsón szerezni Ebay-ről játékokat ottani ismerősön keresztül. Egyébként mindegy, a magyar Store-ban tudsz forinttal fizetni.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#36914) Damien. válasza supercow (#36913) üzenetére


Damien.
tag

Igen, de állítólag ha veszel boltban játékot akkor amit adnak hozzá DLC-t azt csak elméletileg az angol store-on keresztül tudod aktiválni. ezért nem mindegy mondjuk. ezért agyalok hogy lehet hogy átkellene regisztrálnom oda.

(#36915) ldave válasza Damien. (#36912) üzenetére


ldave
félisten

A magyar és az UK store kínálata ha jó tudom megegyezik, az USA és a japán store viszont más. Ha európai piacra megjelent játékokat fogsz venni dobozos formában, akkor mindegy, hogy UK vagy magyar, de a magyarnál jóval egyszerűbb a fizetés, hisz lehet simán bankkártyával.

A Slime draws near! Command?

(#36916) supercow válasza Damien. (#36914) üzenetére


supercow
őstag

"átregisztrálni" nem lehet. Ha nagyon kell akkor csinálsz felhasználót az összes Store-ba.
A DLC-s problémát tudom, én is belefutottam (Amalur Reckoning). De ha csinálok egy UK accot és azzal letöltöm a DLC-t és utána az összes felhasználó hozzáfér. Nem olyan nagy gond és meg lehet oldani.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#36917) Damien. válasza ldave (#36915) üzenetére


Damien.
tag

Értem! Köszi szépen a segítséget! Akkor maradok a magyar Store-on, ha így is működni fog minden.

(#36918) Damien. válasza supercow (#36916) üzenetére


Damien.
tag

Tehát ha esetleg nem fog menni a DLC magyar store-al, akkor csináljak egy új felhasználó profilt és azt állítsam UK-ra? És azzal a profillal szedjem le, És akkor működni fog, igaz?

(#36919) v!ct0y válasza Damien. (#36918) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az a legegyszerűbb ha UK-t csinálsz. azzal menni fog minden. Meg sokkal olcsóbb is mint a magyar.

(#36920) ldave válasza Damien. (#36918) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom, akkor magyar és UK között ilyen szempontból nincs különbség, közösek a DLC-k, de javítson ki valaki, ha tévednék. Az USA/japán játékokkal van ilyen gond.

A Slime draws near! Command?

(#36921) Damien. válasza v!ct0y (#36919) üzenetére


Damien.
tag

Csak már van magyar accountom. Úgyhogy akkor csinálok egy másikat ami UK lesz. És akkor az a tuti. Köszi mindenkinek!

(#36922) Dexar007


Dexar007
veterán

Nektek mennyi volt a max idő amit játszottatok a konzolon? Én tegnap nyomtam egy 4-5 órás maratont..csak kíváncsi lennék, hogy a konzol még mennyit tolerál ? Vagyis érdemes pihentetni közben,vagy nem lesz semmi baja ?

Give me your cum,bull!

(#36923) zzola válasza Dexar007 (#36922) üzenetére


zzola
félisten

Annyit én is szoktam. Ha túlmelegszik, úgy is lefagy...

(#36924) dilipok válasza Dexar007 (#36922) üzenetére


dilipok
veterán

ment mar 12 orat is. semmi baja nincs. Slim.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36925) MrPG8 válasza Dexar007 (#36922) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nekem is volt, hogy ment már kb egész nap. Persze nem játék volt végig, hanem filmek + letöltés is. Elég ha a hűtését figyeled. Ha felkapcsol hajszárítómódba, akkor már kezd melegedni. (Nem mellesleg meg már több mint 4 éves a gép :) )

(#36926) james001 válasza Dexar007 (#36922) üzenetére


james001
veterán

Nálam GT5 BSpec-nél ment néha marha sokat,de nem volt semmi baja. Ha levegős helyen tartod,akkor biztos hogy nem lesz gond vele.

Am ki próbálta már ki az új DmC demót? :) Nekem nagyon tetszik,attól hogy Dante nem fehér hajú,benne van a játékban az a jó kis feeling.
Szerk.: Na látom már írtak is észrevételt :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36927) ldave


ldave
félisten

Tegnap felkerült a demók közé az új DMC játék is, este mentem vele egy kört. Hogy jó lesz-e vagy sem, az nekem még nem tiszta, de a a látványvilág valami iszonyat jó lett és eléggé folyamatosnak is tűnt, nem vettem észre semmi lassulást. A harcrendszer is eléggé jónak látszik, nagyon pörgős, nekem úgy rémlik a régebbi DMC-k kicsit lassabbak voltak.

A Slime draws near! Command?

(#36928) Brian_GT válasza james001 (#36926) üzenetére


Brian_GT
őstag

B Specben én is szoktam így :) Főleg ha jó a kocsim és nem kell felügyelnem a versenyt...elindítom azt gooo 4 órás verseny. Addig játszok PC-n vagy filmet nézek.
Majd 4 órát ülök és bámulok csak mi...lóf****t :) :)

Am aki tart ott benne, a 24h verseny átszámolva mennyi? Úgy tudom nem valós 24h óra vagy igen?????

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#36929) james001 válasza Brian_GT (#36928) üzenetére


james001
veterán

De valós 24 órás :) Viszont van mentés benne,boxkiálláskor.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36930) supercow válasza Brian_GT (#36928) üzenetére


supercow
őstag

24 óra az, épp a múlt héten szörnyülködtem el ezen.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#36931) Dexar007 válasza supercow (#36930) üzenetére


Dexar007
veterán

,,Megkímélt, alig használt konzol eladó!" ;]

Give me your cum,bull!

(#36932) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Kb egy hete nyüstölöm a God of War 3-at. Isteni ez a Game! A Collection 1-et is végigtoltam már ha ez meglesz kell egy Collection Vol 2 is.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#36933) leslieke válasza Bogyi007 (#36932) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem is jó játék, csak időm nincs vele játszani. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#36934) Bogyi007 válasza leslieke (#36933) üzenetére


Bogyi007
veterán

Na megvan a befejezés! K***a jó game volt ez!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#36935) jookomak válasza leslieke (#36933) üzenetére


jookomak
őstag

Pedig (sajnos) a legrövidebb a nagygépes részek közül. Nem véletlen jó: sony saját játék. Amúgy kevés kimondottan rossz exkluzívot tudok mondani. Pedig szinte csak azokkal játszom.

(#36936) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Sziasztok, Call of Duty Black Ops játékkal játszom, kettő zombis trófea hiányzik, ha van valaki itt aki játszik a zombi részével és tudna segíteni nekem azt nagyon megköszönném!

Nem régóta van PS-em, van pár friendem, de aki játszik is a játékkal sajnos nem igazán akar segíteni, én meg nem könyörgök…

Köszönöm szépen előre is!

Aki gondolja, nézze meg a játékaimat, és ha játszik valamivel ami nekem is megvan, nyugodtan felvehet.

WinArpi

(#36937) perge666 válasza A`rpi (#36936) üzenetére


perge666
veterán

Látom neked is van Plus előfizetésed:)

(#36938) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hali!

Konzolstudióban ez van írva az alapgépekhez:

Garancia: 1 év (vásárlásnál kérje + 1 év meghosszabított garanciával 10% felárért!)

Ez most hogy van, vajon az alap 1 év az csak bolti garancia?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#36939) Sanyi.mTs válasza TazLeacher (#36938) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

a +1 év csak bolti gari.

[ Szerkesztve ]

(#36940) Dexar007 válasza TazLeacher (#36938) üzenetére


Dexar007
veterán

1 év Sony gari van minden gépre.

Give me your cum,bull!

(#36941) A`rpi válasza perge666 (#36937) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Igen, Plus-om van, én személy szerint meg vagyok a dologgal elégedve, nem bántam meg hogy befizettem rá, alapjába véve MotorStorm Apocalypse volt az egyik játék, másik a Borderlands, mondjuk kár érte hogy nem a DLC-se adták oda, Crysis 2 is tetszik, ennek már csak a multi része van hátra…

(#36942) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Köszi mindenkinek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#36943) perge666 válasza A`rpi (#36941) üzenetére


perge666
veterán

Én se bántam meg hogy előfizettem.Nekem az RDR a nagy kedvencem,de sok másikkal is játszok.Crysis2 most akarom kezdeni,még csak kipróbáltam,lehet holnap az lessz a program.Kár hogy nem magyar feliratos:(

(#36944) jookomak válasza Dexar007 (#36940) üzenetére


jookomak
őstag

Szerintem ebből az derül ki, hogy ebben az üzletben nincs sony garancia, csak bolti. Jobban jár az ember olyan hellyel, ahol sony garral adják a gépet.

(#36945) MasterMark válasza jookomak (#36944) üzenetére


MasterMark
titán

Igazából ahogy már mondták, egy év Sony garancia, és pluszba egy év bolti.

Switch Tax

(#36946) Edgeri válasza perge666 (#36943) üzenetére


Edgeri
senior tag

Majd írd le a véleményed a Crysis 2-ről, mert érdekelne, köszi.

Üdv, Edgeri

(#36947) #79125504 válasza Edgeri (#36946) üzenetére


#79125504
törölt tag

Szia ! én régebben a közepéig vittem a történetet. a grafikával és a játékmenettel megvoltam elégedve.
Olykor elég látványos képek tárulnak a játékos elé de számomra továbbra is a dzsungelbe játszódó crysis az igazi :DDD Tudomásom szerint az is elérhető PS3-ra digitális formában persze itt-ott kivettek a játékból dolgokat meg multiplayer sincs benne

(#36948) perge666 válasza Edgeri (#36946) üzenetére


perge666
veterán

A grafika nagyon tetszik,szerintem gyönyörű!!Kb. fél órát játszottam most vele,mert most valahogy nincs kedvem hozzá!!Több játékba is belekezdtem,de most egyik sem köt le,szóval bennem van most a hiba :F
Ez egy ilyen nap!

(#36949) james001


james001
veterán

Nem tudom van-e itt valaki aki játszik a Crysis első részével,de nála előfordult-e már olyan hogy lefagyott a játék? Nálam konkrétan a tankos résznél fagyott be vagy egy hete,de azóta tovább se tudok onnan jutni,mivel mikor visszatöltöm a játékot már a "loading" képernyőnél csak tölt tölt tölt... És nem lép tovább :F Ez mitől lehet? :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36950) v!ct0y válasza james001 (#36949) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem megvan de egyszer se fagyott le. Valószínű elszállt a mentésed. Chapter select nincs?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.