Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25401) Shadowfax válasza HUTCHG (#25400) üzenetére


Shadowfax
addikt

Itt.

(#25402) HUTCHG válasza Shadowfax (#25401) üzenetére


HUTCHG
csendes tag

köszönöm! :R

(#25403) heim


heim
tag

Sziasztok!
Nyílvános hálózaton nem tudok csatlakozni a PSN re? Horvátországban vagyok a szállodában van net és nem engedi.Van valami új megkötés? Régebben ment a nyílvános hálózatokon....

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#25404) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sziasztok!

Le fogom cserélni a PS-t egy nagyobbra.

Hogy a legegyszerűbb komplett mentést csinálni a vinyóról? Igazából ami kellene, az az összes játékmentésem, meg Store-ból letöltött cuccom (csak, hogy ne kelljen megint letölteni). Semmi más nincs raja. Mobil vinyó rendelkezésre áll.

(#25405) MrPG8 válasza TazLeacher (#25404) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hi!

Ugye csak a vinyót cseréled le? Vagy az egész PS3-t is? :N

Amúgy külső vinyóra át tudod másolni az egész vinyó tartalmát. [ÍGY] Beleértve a játékmentéseket, játékok, Store-os cuccok, beállítások, userek, jelszók (ha elvannak mentve) tehát mindent.

Elősször Backup-olod a külső vinyóra, utána meg restore.

[ Szerkesztve ]

(#25406) TazLeacher válasza MrPG8 (#25405) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Komplett PS3-at. FAT 40Gb -> Slim 320Gb.

Ez a megoldás tökéletesnek tűnik, köszönöm.

(#25407) MrTwister


MrTwister
őstag

Ma vagy holnap este aktiválnám a Welcome Back programot a PS3-amon még nem késtem el vele? Él még a program? :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#25409) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Másnak is ez jön be az UK honlap alatt bejelentkezéskor ? kép

PS4

(#25410) MrPG8 válasza mrhitoshi (#25409) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nekem megy.

(#25411) MrTwister válasza MrTwister (#25407) üzenetére


MrTwister
őstag

"How long do I have to get into the PlayStation Store and receive my content for Welcome Back?
A: Access to the Welcome Back content will be expiring on July 3. Once this date has passed, the Welcome Back section in the PlayStation Store will be removed."
:Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#25412) Vladi válasza MrTwister (#25411) üzenetére


Vladi
nagyúr

Húzzál bele.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25413) boygabi_ válasza mrhitoshi (#25409) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Nekem is ez van. Csak PS3-ról tudok bejelentkezni.

(#25414) ldave


ldave
félisten

Ha minden igaz, akkor jön PSN-re is (meg PC-n Steam-re) az XBLA-n nagy sikert elért Limbo című platoformer.

A Slime draws near! Command?

(#25415) MrTwister válasza Vladi (#25412) üzenetére


MrTwister
őstag

Ma este megcsinálom! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#25416) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Kis segítség kellene... :B

Tegnap megpróbáltam backup-ot csinálni a vinyóról. Megtaláltam a menüpontot, el is indítottam, és kiírta, hogy csatlakoztassam az eszközt. Rádugtam a külső vinyót (Sasmung 320Gb), láttam, hogy tölt egy pár mp-t, de utána nem történt semmi. Többször próbáltam, de semmi.

Nézelődtem neten, aztán láttam, hogy elvileg csak FAT32-t kezel, gondoltam ez a baj. De sajna a vinyómat nem sikerül leformázni FAT32-re. Normál esetben nem is ajánlja fel a lehetőséget, de megpróbáltam az "erőszakos" módszert, parancssorból DOS paranccsal, el is indult, volt nagy öröm, de nem ment végig, mert azt mondta, hogy túl nagy a kötet...

Azonban ma leesett, hogy én már használtam ezt a vinyót a PS3-hoz, konkrétan lementettem 2 játékmentésem, és ott f@szán működött. Csak az a gond, hogy nem emlékszem, hogy akkor még a vinyó gyári formázása volt-e rajta (ami fogalmam sincs, hogy milyen volt), vagy már újraformáztam akkor.

Röviden-tömören: hogy tudom megoldani, hogy megcsinálja a backup-ot?

(#25417) MrPG8 válasza TazLeacher (#25416) üzenetére


MrPG8
aktív tag

[link]
Probáld meg SwissKnife-al.

(#25418) TazLeacher válasza MrPG8 (#25417) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Közben sikerült leformázni FAT32-re Fat32Formatter-rel, majd megyek haza, és megnézem, hogy ez elegendő lesz-e hozzá, hogy felismerje rendesen.

(#25419) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

ha a welcome back lejárta előtt egy másik ps3-mal bejelenetkezne valaki, és leszedné a játékokat az accommal, később elérhető lenne a letöltés egy másik gépen?

(#25420) DM-Fan válasza r3dsnake (#25419) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, természetesen. Az egyszer az account-oddal letöltött tartalom később is elérhető az account-od alól, függetlenül attól, hogy másik gépen jelentkezel be az account-oddal, vagy hogy eredetileg egy másik gépen lett letöltve. A lényeg, hogy a Welcome Back lejárta előtt töltsd le - akár más gépén a profilodba belépve is - a kívánt játékokat és ezáltal azok később bármikor elérhetők lesznek, így a saját gépedre is le tudod majd húzni újra. Kivételt ez alól csak a PSN+ "próba"-játékok képeznek, amelyek ugye alapból lejárnak és a továbbiakban nem használhatók.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25421) olinka


olinka
csendes tag

Sziasztok!

Nektek működik a PSN account regisztráció?

(#25422) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Kipróbáltam a Resident Evil 5-öt és volna pár kérdésem:
- hogyan tudom, újratölteni a fegyverem anélkül, h nulla töltény lenne a fegyverben?
- mivel tudok coop alatt interakciókat csinálni? (need ammo, stb)

(#25423) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Tegnap megvolt a gépcsere. FAT 40Gb -> Slim 320Gb.

Egy dolog tűnt fel összesen: hangos az olvasója. A FAT-em teljesen kussban tette a dolgát, ennek meg hangja van, amikor elindítok egy játékot. Ez normális, vagy baj van?

(#25424) tomgabor válasza Sanyi.mTs (#25422) üzenetére


tomgabor
senior tag

L1 + X
Háromszög és R2-vel előhozod az ő dolgait, rámész az analog karral ami kell, X és aszem megint X.
Mit multizol a RE5-ben?

[ Szerkesztve ]

(#25425) SuNrisE010


SuNrisE010
tag

[link]Szerintetek ennyiért el tudom adni :F

[ Szerkesztve ]

(#25426) TazLeacher válasza SuNrisE010 (#25425) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha odaadod mellé a játékokat is, akkor igen. Most vettem (tegnap) egy fél év garis 100%-osan új állapotban lévő 320-ast 50K-ért. Alap gép + HDMI kábel. Nézegettem mostanában az eladó gépeket, 60K-ért 1 hetes csupasz gépeket adnak. Ha a játékokat adod hozzá, akkor pikk-pakk el fog menni, mind3 jó game, a 3 együtt szerintem egy 20-ast érhet...tehát a reális talán játékokkal olyan 70K lenne, de az már necces...

(#25427) SuNrisE010


SuNrisE010
tag

Ok kösz

(#25428) Qbász válasza TazLeacher (#25423) üzenetére


Qbász
aktív tag

Szerintem normális. Nekem olyan hangja van majdnem mintha egy flopy olvasó lenne! :D

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#25429) tomgabor


tomgabor
senior tag

Ki szeretnék probálni egy demot, de nem akarok hozzá acc.-ot készíteni, nem tudom valahonnan letölteni és átvinni a gépemre?

(#25430) Sanyi.mTs válasza tomgabor (#25424) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

az alap játékot coop-ban viszem. még szoknom kell így is. de könnyebb, mintha géppel csinálnám.

(#25431) tomgabor válasza Sanyi.mTs (#25430) üzenetére


tomgabor
senior tag

Milyen fokozaton? Valakivel vagy random asszem így mondják
Jaja a gép béna :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25432) TazLeacher válasza Qbász (#25428) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, nekem is. Csak fura volt, mert a FAT teljesen csöndben volt...de azért kérdeztem (és nem kezdtem el pánikolni), mert mintha már olvastam volna, hogy a Slim hangosabb.

(#25433) Sanyi.mTs válasza tomgabor (#25431) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

először amatör-ön viszem végig, majd a többin

(#25434) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

Lehet nem ide passzol, de szeretnék venni ps3-at, ha lehet minél több kiegészítővel a csomagban. Tudnátok ajánlani valami oldalt ahol jó áron be tudnám szerezni? Eddig a www.konzolokszervize.hu -n néztem. Ennél van komplettebb csomag? Gitár hírózni is akarok majd, kellene 2 gitár is.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#25435) Xmodule


Xmodule
őstag

Kane & Lynch 2 coop -ban benne lenne valaki valamikor? Vagy esetleg van olyan aki itt Portal 2 -vel játszik, vagy tervezi?:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#25436) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ez picit off, de gondoltam megosztom a véleményem. Szóval rendeltem 4 napja a Zavvi.com-ról 3 játékot, szinte fillérekért. 2 játékról érkezett visszaigazoló email, hogy feladták, és ma meg is érkezett az egyik, és amin összepipiltem magam, hogy nem kértek érte szállítási költséget, pedig olvastam itt a fórumban, hogy 1Font körül van a szállítási díj, de nem vettem észre, hogy 1 fontnyi szállítási díj is lett volna. Na szóval csak annyit, 4 nap alatt kiszállítottak egy játékot Angliából. :C Azt hiszem eddig elégedett vagyok ezzel az online bolttal. :R

PS4

(#25437) sl8r válasza mrhitoshi (#25436) üzenetére


sl8r
csendes tag

Igen. az átlag nekem is 4 nap.. és soha nem fizettem szallitasi ktsg-et.. asszem az csak régebben volt

(#25438) Xmodule válasza mrhitoshi (#25436) üzenetére


Xmodule
őstag

Mást én sem tudok hozzáfuzni. Legjobb bolt! Bár ilyen lenne minden bolt. Van egy UV csö amit angliábol rendeltem, már 2 hónapja uton van és még mindig nem ért ide...:S

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#25439) Pferi


Pferi
senior tag

Én is pár napja rendeltem a zavvi-ról az Enslaved-et, 3300 ft-ért. Ennyiért itthon tuti nem kapnám meg. Rendeltem már több játékot is, de mind ideért max 1 hét alatt. Ajánlott bolt.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#25440) Sundesz


Sundesz
őstag

Zavvi-nál az a gond, hogy van mikor használt játékot küldenek és ezt nem lehet előre kiszámítani.

Hörcsög Powa'

(#25441) ldave


ldave
félisten

Na, ezt nem hiszem el, múlt héten néztem egyik konzolbolt (platinumshop) kínálatában, hogy van FF13 collector kiadás még raktáron. Ma felhívom őket, erre mondják, hogy épp előttem rendelte meg valaki az utolsó példányt... Tudtok esetleg valahol boltot, ahol még lehet kapni? Első körben új példányt keresek, hátha.

A Slime draws near! Command?

(#25442) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Sziasztok!

Adott itthon egy firstgen PS3 (igen, PS2-kompatibilis fajta) 4-5 éve, természetesen csak BR-re meg pár exx játékra. Nem lényeg, de a kérdésem annál inkább:
A gép viszi a régiókódos BR filmeket? Szeretnék Amazonról pár sorozatos / itthon meg nem jelent filmes lemezt rendelni, de félek, hogy ezt itthon az egyébként PAL-os gépemmel nem tudnám lejátszani.

Szerintetek?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25443) DM-Fan válasza tDr1v3r (#25442) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ha itthon vetted a gépet, akkor csakis 2-es régiókódú BD-filmeket tudsz hozzá venni, ugyanis a filmek tekintetében a PS3 régiózáras. Itt írtam róla pár napja.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25444) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani PS3-ra jófajta rpg-t???? :F :F :F

(#25445) Ropapa


Ropapa
csendes tag

Hallihó!

Segítséget kérnék játék terén. Barátnőmmel keresünk valami mászkálós játékot, ahol egyszerre ketten tudunk játszani. A LittleBigPlanet-re rettentően rákattantunk, és relatíve valami hasonlót keresnénk. Csak nem találunk... Előre is köszike.

(#25446) bcrics válasza Ropapa (#25445) üzenetére


bcrics
tag

Ajánlom a Flower c. játékot nagyon klassz, igazi barátnővel mozgós Feeling..ami poén hogy magával a kontroller mozgatásával irányítod a ...Virágszirmokat, fura, beteg, de ötletes, relax játék,

Egyedüli baj vele hogy csak online tölthető , viszont ajánlom Iceakos forumtársat, tőle tudsz venni feltöltőkártyát 3.000 ft és már töltheted lefelé is a store-ról.
Ő pedig segít majd eligazodni az Online egyenleged feltöltése, majd a játék letöltése között.

(#25447) heim válasza Ropapa (#25445) üzenetére


heim
tag

LBP 2? Az is nagyon jó.

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#25448) PhoenixK válasza bcrics (#25446) üzenetére


PhoenixK
őstag

Bár az egyik kedvenc játékom, és csak ajánlani tudom (kötelező darab, must buy!), egy dologban nem felel meg a kritériumoknak: nincs benne többjátékos mód! :(

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#25449) MrPG8 válasza Ropapa (#25445) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Bármelyik Lego játék ilyen. Én azt szoktam játszani a barátnőmmel.

(#25450) r3dsnake válasza MrPG8 (#25449) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Sony Hacked!

aki ezek után is védi a sony-t, azt körberöhögöm :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.