Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) mrhitoshi válasza D1Rect (#25096) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A steam szerintem csak a Portal 2 alatt működik PS3-on. Szóval elötte össze kell valahogy kötni a játék alatt a steam és a psn fiókot.

PS4

(#25102) D1Rect válasza mrhitoshi (#25101) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez nem sok. :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#25103) ldave


ldave
félisten

Egy 3 éves 60gb-os PS3 45k-ért jó vételnek számít? Hallom, hogy a régi gépek közül sajna egyre több dobja be a kulcsot. PS2 támogatás miatt szeretnék ilyen típust első sorban.

A Slime draws near! Command?

(#25104) D1Rect válasza ldave (#25103) üzenetére


D1Rect
félisten

Én csak az új slim árát tudom alapul venni. Az kb 60. Te szempontjaidnak kell megfelelnie.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#25105) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

meglett GT5-ben a Ferrari F10. Egyedül a Japán Suzuka pálya az, ami nagyon felb*asz, nem tudom megcsinálni. a többivel nincs gond.

Érdekes dolgot tapasztaltam vasárnap 0:10 körül GT5 alatt. K*rva lassú lett a játék menüje. Kb több perc volt míg a GT mód kattintása és a további menü bejövetele között eltelt. sőőt, néha olyan lassan akart egyes versenykategóriákba belépni, h már meguntam a várakozást is. Tapasztalt más is hasonlót?

(#25106) ldave válasza D1Rect (#25104) üzenetére


ldave
félisten

Köszi!
Igazából amiatt aggódok, hogy reális esélye van-e annak, hogy hazaviszem a gépet és 1-2 hét alatt tönkremegy...

A Slime draws near! Command?

(#25107) nokia párti válasza Sanyi.mTs (#25105) üzenetére


nokia párti
őstag

Nekem is basszus, de tegnap nem volt 100%-as a Psn sem. Multiba is akadtak pár dolgok amik nem nagyon tetszettek, már féltem, hogy Ylodos lesz a kicsike. :)

[ Szerkesztve ]

(#25108) anulu válasza nokia párti (#25107) üzenetére


anulu
félisten

nálam 3x egymás után dobta el a kanalat NHL11-ben. a dühítő az, h mindíg a 3. harmadban, és a 3 meccs szumma gólaránya akkor volt 15:0 ide :O egyik meccs sem fejeződött be, úgyhogy a stat-jaimban nem látszik az, csak az ergyéb statok, de pontot nem kaptam érte :( mondjuk, szerencsére az egyéb igen, úh 30% körül van a PP és 85% a PK, ami szerintem annyira nem rossz :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25109) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

szerintetek megéri elcserélnem egy bontatlan ff13-at egy használt Red Dead Redemption-ra?

(#25110) PhoenixK válasza Sanyi.mTs (#25109) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ez tőled is függ, melyik game stílusa áll közelebb hozzád!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#25111) heihachi válasza Sanyi.mTs (#25105) üzenetére


heihachi
addikt

Ezt akkor csinálta a GT5, amikor a PSN éppen halálán volt. Mivel a menüben is folyton használja a hálózatot a játék (ne kérdezd miért), ezért ha a hálózat épp lassabban reagál, akkor a játék is. Megoldás az, hogy kikapcsolod a gépen a net elérést, és újra "villámgyors" lesz.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#25112) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

GT5 tulajok figyelem! Ha olvastátok a update részleteit, akkor láthatjátok, h a special event-ek jutalmai megtriplázódtak. :DD érdemes egy kicsit farmolni, akinek nincs elég pénze.

(#25114) dilipok válasza Anaconda3 (#25113) üzenetére


dilipok
veterán

Gran turismo mellett en nem eroltetnem a juiced "sorozatot", bar teny hogy teljesen mas elmeny. En amikor jatszottam vele, nem vettem eszre technikai hibakat (mondjuk nem is sokat toltam)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25115) tomgabor válasza Sanyi.mTs (#25109) üzenetére


tomgabor
senior tag

Csak akkor ha az FF platinum :DDD

(#25113) Anaconda3:Tokio Hotel Fan vagyok és ezt fellvállallom. Ne b..d meg. :U

Mit értesz az alatt hogy a Gran Turismo Sorozat :F

[ Szerkesztve ]

(#25116) tomgabor


tomgabor
senior tag

Megint itt:
Mennyire öli a fejet a karcos lemez? Használt játékokat szeretnék venni. Sony PlayStation 2-re.

A linket nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#25117) Zigur válasza tomgabor (#25116) üzenetére


Zigur
senior tag

Gondolom annyira öli mint bármely más optikai olvasót használó gépet...
semennyire.

(#25119) MrPG8 válasza tomgabor (#25116) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Attól még hogy valami használt nem biztos hogy karcos is. Károsítani nem fogja, maximum nem játsza le, fagy, akad, lassú.

(#25120) dilipok válasza Anaconda3 (#25118) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem meg kerdezted, hogy a psen is bugos-e :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25121) csab2


csab2
veterán

Most állítólag Törökországban is elkaptak pár Anonymus tagot.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#25123) MrPG8 válasza Anaconda3 (#25122) üzenetére


MrPG8
aktív tag

pontosan azt kérdezted, hogy konzolon bugos-e. a kolléga meg válaszolt rá hogy nem. erre meg mondod, hogy te a pc verzióról beszéltél?? :N :N :N :N

(#25124) dilipok válasza MrPG8 (#25123) üzenetére


dilipok
veterán

es megint ugyanazt elmagyarazza... feladom... :U

megint csak azt tudom mondani, hogy en nem talalkoztam problemaval, de nem is tul sokat jatszottam vele.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25125) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

A dobozos játékokat fel lehet valamiképpen pakolni a HDD-re, hogy olyan legyen, mintha a Store-ból töltöttem volna le?

(hely az van ugye rogyásig a vinyón, a lemezeket meg nem szeretem ki-be pakolgatni, cserélgetni + tapasztalatom szerint gyorsabb is az egész folyamat, ha kikerülöm az optikai meghajtót).

(#25126) D1Rect


D1Rect
félisten

PS3 + plazma vagy PS3 + LEDLCD?

Alapból a plazmára szavaznék, de már nagyon jók az LCD-k is...

50" FullHD lenne.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#25127) Sundesz válasza BLiNk3r (#25125) üzenetére


Sundesz
őstag

Nem lehet sajnos felmásolni a HDD-re a játékokat, muszály cserélgetni a lemezeket.

D1Rect: Plazma jó lesz, ebben DM-Fan biztos meg tud erőseteni.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#25128) mrhitoshi válasza D1Rect (#25126) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Akkor itt az a főbb kérdés, hogy kevesebb vagy többet egyen a TV. :P A plazmák a ledekhez képest sokat esznek.

PS4

(#25129) Sonja válasza D1Rect (#25126) üzenetére


Sonja
veterán

Azt azért nem mondanám, hogy nagyon jók lennének a LED-es LCD-k, egy plazmához képest (képminőség tekintetében). ;) Maradj csak a Panasonic plazmánál, ha most akarsz venni. Bővebbet a plazma topikban kérdez, ne itt beszélétek ki szvsz. :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#25130) Zigur válasza D1Rect (#25126) üzenetére


Zigur
senior tag

Én a plazmára szavaztam, nem vagyok kibékülve az LCD-k túl ragyogó színvilágával. A fogyasztás meg nem vészes, csak néhány oldschool hülye szerint eszik a plazma sokat, a valóságban már csak valamivel többet, és ha már 50-est veszel nem hiszem hogy az a évi 1000-es számít.

(#25131) Def26 válasza D1Rect (#25126) üzenetére


Def26
félisten

XBOX 360+ LCD. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25132) mrhitoshi válasza Zigur (#25130) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát lehet neked nem számít 100W fogyasztás beli különbség, de lehet másnak igen. :U

PS4

(#25134) Xmodule


Xmodule
őstag

Elkezdtem a Heavenly Sword -el játszani. Hát néhol elég könnyű de máshol meg már majdnem a földhöz vágtam a joy -t. A grafika azért nem olyan eget rengető, mint az hittem. De a fő gonosznak jó poénjai vannak:D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#25135) dilipok válasza Anaconda3 (#25133) üzenetére


dilipok
veterán

Ne haragudj, de en tenyleg nem ertelek. azt mondod hogy jo pelda meg a bugossagra a Street Racing Syndicate, de ettol fuggetlenul te a PC verziot fogod beszerezni?

TV meg amit a penztarcad elbir... Minimum nincs.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25136) Zigur válasza Anaconda3 (#25133) üzenetére


Zigur
senior tag

Szerintem a többiek azért értetlenkednek, mert nem is foglalkoznak a PC-s verzióval, meg nem is számít milyen ha PS3-on akarod játszani.

(#25138) dilipok válasza Anaconda3 (#25137) üzenetére


dilipok
veterán

nekem nem ezzel van bajom (sot bajom sincs), minossze azt jegyeztem meg, hogy nem ertem a logikadat, mikor azt mondod, hogy szarok a konzol portok, de ennek ellenere te pcre fogod megvenni. Es mindezt egy konzol topikban? Nem tartom magam az atlagnal butabbnak, de ezt nem birom/birtam megfejteni...

(hogy azt mar meg se emlitsem, hogy megkerdezed hogy PSen is bugos-e a jatek, mondom, hogy nem, erre kifejted hogy marpedig pc-n szar...)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25140) dilipok válasza Anaconda3 (#25139) üzenetére


dilipok
veterán

meg mindig nem ertem... bocs :F Ertelmezni tudom hogy mit irsz, de hogy pontosan mit akarsz vele mondani, azt nem

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25141) Zigur válasza Anaconda3 (#25139) üzenetére


Zigur
senior tag

Én itt most nyomok egy flatline-t :Y :F

(#25143) dilipok válasza Anaconda3 (#25142) üzenetére


dilipok
veterán

hogy a fenebe jon ez ebbe a topikba????? :F :W ha van valami kerdesed, tedd fel, megprobalok/unk segiteni, de ezzel tenyleg nem tudok mit kezdeni... Vagy volt kerdes, csak en nem ertettem? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25144) MrPG8 válasza dilipok (#25143) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Itt a fő probléma abból adódott, hogy megkérdezte hogy bugos-e a játék PS-en mert PC-n szar.

"Juiced 2 (a pc verzió megvan eredetiben de az tele van technikai hibákkal, a konzolos verziók viszont elvileg problémamentesek.)"

Erre te írtad, hogy nem bugos a PS3-mon (AMI A KÉRDÉS VOLT!).

"En amikor jatszottam vele, nem vettem eszre technikai hibakat (mondjuk nem is sokat toltam)"

Amire ez a válasz jött:

"De én a Pc verzióról beszéltem és az sajnos elég bugos."

Szerintem ideje lenne befejezni a dolgot, mivel nem ide való.

@Anaconda3: Kár nyomulni, hogy márpedig akkor is igazam van, amikor láthatod hogy nem teljesen logikus amit írtál.Ebből fajultak idáig a dolgok csak hogy tudd....
Nem biztos, hogy mindenki más a hülye és csak neked lehet igazad. Néha értelmes visszaolvasni és előre gondolkodni... :N

[ Szerkesztve ]

(#25146) dilipok válasza Anaconda3 (#25145) üzenetére


dilipok
veterán

orulok hogy segithettunk. Ha barmi mas kerdesed van, irj nyugodtan.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25148) dilipok válasza Anaconda3 (#25147) üzenetére


dilipok
veterán

ne feszitsd a hurt legyszives :((( . azt hiszem egy cseppet sem voltam turelmetlen. De ez tenyleg nem ide tartozik mostmar. Ha kerdesed van tedd fel (ertelmesen). Ennyi.

Mindenki mastol pedig elnezest az offert. :R
a szerket kesobb lattam:

Little Big Planet 1/2, Killzone, Infamous, Gran Turismo, God of War. Kb ennyi jut eszembe hirtelen.

Ezen kivul a multiplatform jatekok is jok. GOW stilusu a Castlevania Lords of Shadow. FPS Battlefield BC 2, vagy a COD reszek

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25150) dilipok válasza Anaconda3 (#25149) üzenetére


dilipok
veterán

mondjuk szerintem a sztori nem nagy kaland, de ahogy kinez... foleg a 3. + multiban is jo

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.