Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Ha a pokemonokat listázzuk van ott egy számláló, hogy pl. 39/250
De nekem a rendszer elnyelt a 39-ből 11-et. Mert ha összeadom őket csak 28 jön ki.
Magyarul ha az összeset transferálnám nem látnék pokemont, de a számláló azt írná, hogy van 11.
És ha ez így folytatódik és a 11 ghost vagy hogy nevezzem felkúszik 250-ig, akkor hogy fogok tudni játszani?
Nálatok stimmelnek a számok?

[ Szerkesztve ]

(#802) csasaKKP válasza draco31 (#795) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Gyakran előfordul, hogy lefagy az elkapás után a játék, programhiba. Azért 2-t ír, mert van egy a tojásban is. 5 percente lehet a PokéStop-ban cuccokat kipörgetni.

architect26: Nem.

Gyurma_13: A tojások is beleszámítanak. 9 db.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#803) whitezo88


whitezo88
nagyúr

A terkepen a felroppeno levelek csak disz? Odamentem de semmi.

(#804) csasaKKP válasza whitezo88 (#803) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Ott lehetnek Pokémonok, de nem garantált.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#805) Gyurma_13 válasza csasaKKP (#802) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Tényleg, köszi. Meg volt 2 transferem, amit picit később számolt, így meg van a matek.

(#806) Madwe válasza ¤Envy¤ (#750) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem napok kérdése s olvasható lesz pár interjú "Elköltözött nagyvárosba, mert túl ritkák volt a környékén a pokemonok" címmel :D

(#807) huntenseN


huntenseN
tag

Sziasztok, ti tudtok most játszani?
Nekem tegnap délután óta azt írja hogy nem megy a szerver.. Na de hétfő van, elvileg mindenki dolgozik, nem? :D

(#808) JanR válasza greenmaur (#800) üzenetére


JanR
addikt

En a westend mellett talaltam 2-t. :)

(#809) whitezo88 válasza huntenseN (#807) üzenetére


whitezo88
nagyúr

En par retry utan ma beleptem mar negyszer ebbol ketszer kidobott, tobbi pedig failed login. Elobb volt pont hogy talaltam egy madarat, csata elejen kidobott az app azota vissza se enged.

(#810) draco31 válasza csasaKKP (#802) üzenetére


draco31
veterán

Most fél óra után elmentem újra oda, de nem adott semmit.
Viszont ezt tényleg power bankkal kell játszani, sétáltam 500 métert, és 15% elsuhant az akkuból. :)
A Google térképpel össze van egyébként kapcsolódva a játék valahogy? Csak mert elég kis faluban lakok, és fotójuk is van a pokéshophoz tartozó világháborús szoborról.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#811) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ma reggeli tapasztalat: reggel 5 órakor már nyögvenyelős volt a játék. Betöltött meg minden, de minden kis fáziskéséssel. Most vagy azért mert nem tért még vissza a sokkból a játék, vagy reggel már annyian nyomták hogy kezdett tele lenni a játék. :D

Egyébként a termés elég gyér volt, a szokásos Pidgey-Rattata-Spearrow-Drowzee négyesen kív egy Machop, egy Caterpie meg egy Horsee esett. Nem nagy valami :D

Viszont a távolságmérő tuti bugzik. Beállítottam kettő 5KM-es tojást az inkubátorba, és kb 4-5 KM-re lehet a melóhelyem (légvonalban), erre a játék csak 1.2KM-et detektált. Hát anyád :DDD

All→M8

(#812) draco31 válasza callmeakos (#811) üzenetére


draco31
veterán

Az valóban nem pontos, én most a házam udvarán vagyok, a térképen meg jó 100 méterrel odébb rak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#813) RexpecT válasza callmeakos (#811) üzenetére


RexpecT
addikt

Gyalog mentél?

(#814) greenmaur válasza JanR (#808) üzenetére


greenmaur
tag

Köszi. Az még közelis van hozzám, majd körbe leskelődök. :)

(#815) Madwe válasza draco31 (#810) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az ingress nevű előző játkuk adatbázisát használja, felhasználók töltötték anno oda fel a helyeket képekkel.

Nekem 1 óra alatt visz le 20%ot, gps, képernyő folyamat aktív, kamerát is használom, szerintem érthető.

(#811) noxwill ne csak a mi időzónánkat nézd, valszeg oroszok is ugyanazon a szerveren csücsülnek mint mi s ott már 6-7 óra is lehetett :D

A távolságot bizonyos sebesség alatt nézi csak, ha bicikli, busz, autóval közlekedsz, azt nem számolja. (asszem 30kmph alatt számít csak a megtett táv) valamint az alkalmazásnak is nyitva kell lennie közben.

(#816) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Ez egy igen jó magyar leírás.
Facebookon jött velem szembe.
Hátha sokaknak jó lesz :)

(#817) szekra


szekra
őstag

A munkahelyen egy gym, és kb. 15 p-enként feljön egy pokemon úgy, hogy az íróasztalnál ülök. Ez igen. :D

(#818) DJGABI válasza huntenseN (#807) üzenetére


DJGABI
addikt

"reggel" 8-10 óra tájban teljesen jó volt, be is foglaltam pár gym-et, egy fél órája próbáltam belépni, már nem az igazi.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#819) Fortian


Fortian
tag

Végre jött pár poke ide Bp város szélére is. Fogtam 10-et az ebédszünetben :) Érdekesség hogy mind a 10 repülni képes pokemon volt. Reggeli fogással együtt 15/15 a repülni képes poke :) Érdekes.

(#820) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Még egy kérdés. Ha van két azonos poke, de kicsi CP viszont XL vagy nagy CP de XS melyiket adjam be transferre? A CP fontosabb mint a méret, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#821) Parson válasza draco31 (#795) üzenetére


Parson
addikt

A Pokéstopot annyiszor pörgeted ki, amennyiszer akarod. Persze csak ha mindig letelt az 5 perc várakozási idö egy-egy pörgetés után. Én vasárnap a játszótéren üldögélve (lányom játszott a homokozóban a többi gyerekkel) kb 10x egymás után kipörgettem, gyült is pár hasznos cucc... :DDD

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#822) selembeli


selembeli
csendes tag

Budapest városliget egy aranybánya, tele van balbasaurokkal, most fogtam egy 200+ CP-s drowzeet is vagy mit.. :) Kb. 2 óra alatt annyit fogtam, mint 13.-a óta máig összesen.. :)

Azok a pokéstopok miben másak, amiknél ilyen rózsaszín valamik szállnak? Azt vettem észre, hogy ott mindig van egy pokémon, de eddig más extrát nem találtam ezekkel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#823) Parson válasza selembeli (#822) üzenetére


Parson
addikt

Ott valszeg aktiválva van egy Lure, ami mindenkinek aki oda megy, vonzza a pokémonokat.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#824) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

(#825) TazLeacher válasza selembeli (#822) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Oda bedobtak egy Lure Module-t. Amíg ez aktív, addig oda jönnek bőszen a pokémonok. 30 percig aktív.

Szerk.:
Bocs, nem frissítettem rá, nem láttam, hogy már válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#826) greenmaur


greenmaur
tag

Valakinek valaki ötlete, hogy mobilnetrol miért nem akar elindulni? Ha wifirol inditom utána már megy mobilnettel, de ha simán mobilnetrol inditom akkor meg megakad 1/4 töltésnèl és nem is megy tovább... T-s elég jó mobilnetem van szóval elvileg azzal se lehetne probléma.

(#827) Chuzzlee803 válasza juhiimi (#787) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

:R

(#828) csasaKKP válasza TazLeacher (#825) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Úgy tűnik ilyen mudult nem lehet kipörgetni, akkor hogy szerezhető? Szintlépéssel? :R

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#829) greenmaur válasza csasaKKP (#828) üzenetére


greenmaur
tag

Szintlépésnèl kapsz Lure Modult igen. Bizonyos szintek után. Pl. 10 asszem

(#830) csasaKKP válasza greenmaur (#829) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Na, akkor takarékoskodni kell vele. :DDD

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#831) hardline


hardline
senior tag

Üdv,
Ha egy pokémonnal harcoltam és leesett a hp-ja 1-re, mit kell vele csinálni, hogy újra maximális életereje legyen?

(#832) Newlachka válasza hardline (#831) üzenetére


Newlachka
őstag

potionnal feltöltöd.
lehet lure-t is venni/gym foglalásból szerzett aranyért pl.

(#833) csasaKKP válasza hardline (#831) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Az Items (hátizsák ikon) -on belül a képen az első vagy a második. Ha 0 a HP, akkor a 3. ami az újraélesztés mellett félig tölti fel az életerőt.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#834) greenmaur válasza csasaKKP (#830) üzenetére


greenmaur
tag

Én eddig talán 1 incenset használtam el kíváncsiságból, de szerintem nagyobb szinten hasznosabb mert nagyobb CP pokemonokat tudsz elkapni.
(Persze ez csak az én véleményem :D )

[ Szerkesztve ]

(#835) Parson


Parson
addikt

Azért az kemény, mikor az irodában felhangzik a muzsika... :DDD

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#836) hardline válasza csasaKKP (#833) üzenetére


hardline
senior tag

Köszönöm!

(#837) csasaKKP válasza Parson (#835) üzenetére


csasaKKP
senior tag

És néznek rád nagy morcosan, mert tudják épp mit csinálsz. Mintha ők nem játszanának munka közben. :W :DDD ;]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#838) Parson válasza csasaKKP (#837) üzenetére


Parson
addikt

Spec rosszul irtam, mert nem derül ki belöle, hogy a boxokon hozzank áthallatszóra gondoltam, a kollegák meg mind vigyorognak mint a vadalma, és egyböl meg van a közös tema. :D

Egy havi 500 Megas mobilnet sztetek eleg ehhez a jatekhoz?

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#839) torik


torik
senior tag

Nnna, megvolt az első nagyobb kör a belvárosban, konkrétan egész délelőtt mentem :D tényleg sokkal több a stop, két különböző helyen is belebotlottam olyanba hogy egymás mellett volt 2-3 pokestop, mindegyiken incense, és legalább féltucat ember nyomkodta a telóját. amikor az incense lejárt a nép szétszéledt :D
lvl 7-re sikerült feltornáznom magam (reggel még lvl 2 volt). Alig várom hogy a két lvl 10 tojás kikeljen, már csak 5-6 kilométert kell legyalogolni hozzá :D

Kérdés: Van egy Pidgeyotto-m és mellé megvan az 50 candy, lépjek vele szintet? Lehet még azt a cukrot másra is felhasználni? Nekem úgy tűnt hogy csak erre lehet ellőni és ez tökéletes alkalomnak tűnik rá.

All that and a bag of chips

(#840) Sordoran válasza greenmaur (#800) üzenetére


Sordoran
addikt

Gondolom Budapest érdekel, de én azért megosztom, hogy Nyíregyházi állatparkban is találkoztam Evee-el, igaz sajna nem sikerült befogni mivel rádobtam labdát, és lefagyott az app, újraindítás után már nem volt ott. Később jelzett még a közelben, de sajna nem ugrott már elém, mielőtt elszálltak volna a szerverek.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#841) Jammalan válasza Sordoran (#840) üzenetére


Jammalan
tag

Én is kipróbáltam ezt az őrületet, de külön sétálgatni nem fogok miatta, viszont eléggé kicsesztem magammal és sárgának álltam, holott a környéken ami van 3 gym az mind piros de ilyen 500+os lényekkel. Így kb a játék egyetlen értelmétől vágtam el magam sajnos. :/ Sry, nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#842) greenmaur válasza Sordoran (#840) üzenetére


greenmaur
tag

Aha. Pesten gondoltam, de szerintem a community örömmel fogad minden "lelőhelyet" az ország egész területén. :)
Szóval köszönjük! És erre bátorítok mindenkit, hogy nyugodtan ossza meg ha van ilyen spot.

[ Szerkesztve ]

(#843) torik válasza greenmaur (#842) üzenetére


torik
senior tag

Eevee ritkaságnak számít? :D

All that and a bag of chips

(#844) bobooo válasza torik (#843) üzenetére


bobooo
addikt

Olyan szempontból igen, hogy 3 különböző Evolve-ja van.

(#845) greenmaur válasza torik (#843) üzenetére


greenmaur
tag

Annyira nem de eleg erős az evolvja és szeretném kiszedni mind a hármat hamar :D

(#846) Parson válasza torik (#843) üzenetére


Parson
addikt

Nekem van belöle kb 4 db is... amugy passz. :F

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#847) Rula válasza greenmaur (#826) üzenetére


Rula
tag

Nekem is ugyan ez a problémám, annyi, hogy kb kétszer képes még wi-fi után mobilnetrol betölteni, utána meg már megint csak itthon... :(

[ Szerkesztve ]

(#848) torik


torik
senior tag

Kérdés: Van egy Pidgeyotto-m és mellé megvan az 50 candy, lépjek vele szintet? Lehet még azt a cukrot másra is felhasználni? Nekem úgy tűnt hogy csak erre lehet ellőni és ez tökéletes alkalomnak tűnik rá.

^erre valaki nem tudja a választ esetleg? :F

All that and a bag of chips

(#849) sz_abika válasza torik (#848) üzenetére


sz_abika
addikt

A candy csak egy állaton belül költhető el, viszont a stardust költség miatt meggondolandó, hogy tényleg érdemes-e fejlesztened a Pidgey vonalat

PSN: xszabikax

(#850) callmeakos válasza RexpecT (#813) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Busszal.
De csak azért akadtam fent mert múlt héten is busszal mentem haza, és simán jegyezte mennyit tettem meg, illetve sikerült ki is keltenem így egy 5KM-es tojást. Azóta van maszat a lecsóban, mióta hivatalosan is megjelent a játék. :U

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.