Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) whitezo88 válasza callmeakos (#699) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kivéve ha a KV és a cigiszünetekben is vadásznak majd, vagy az irodaházban :D

(#702) Lesliegold válasza whitezo88 (#698) üzenetére


Lesliegold
tag

Fél kettőig működött, aztán nálam is lehúzták a rolót...

Xiaomi Redmi 3

(#703) Rula válasza csasaKKP (#700) üzenetére


Rula
tag

Előbb optimalizálni kellene megprobálni, mert egy gyengébb telefonnál kb a billentyűzet az első betű után bezárná magát, utána meg ezért hurrognák le...

(#704) Newlachka válasza csasaKKP (#700) üzenetére


Newlachka
őstag

go messenger a neve. és az is gps alapján dobja az üzeneteket..

(#705) csasaKKP válasza Rula (#703) üzenetére


csasaKKP
senior tag

No meg a szerverek se biztos, hogy bírnák. :D

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#706) tybsen válasza Rula (#703) üzenetére


tybsen
addikt

Igen, alaposan ráfér még az optimalizálás.. Az is elég rosszul van megoldva, ahogyan.az egyes pokemonokat visszaküldi az ember: ráklikk, akadozva legörget, klikk nagy nehezen a visszaküldésre (persze az X gomb miért is ne pont ott lenne útban végig), aztán vagy sikerül, vagy hibaüzenet. Mindezt extrém lassan, akadozva, a telefonom közben forró, akksit zabálja. Persze kezdetek meg minden, de ez így elég irritáló. Kb. mintha egy 512 memóriával rendelkező telefonon kellene csinálni valamit, úgy érzem, mintha éveket mentem volna vissza az időben, annyira akadozik minden :DDD

(De ingressben is elég rosszul van megoldva a meglévő eszköztár újrahasznosítása, egyszerűen nem hiszem el hogy itt nem lehetett volna átgondolni ezt)

[ Szerkesztve ]

(#707) Gotland


Gotland
csendes tag

[link]

Hát úgy tűnik futni pokémonok nélkül megyek.. :(

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#708) Sordoran válasza Lesliegold (#702) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem nagyjából negyed 4 körül adta meg magát, azóta Failed to authenticate vagy mit ír ki. Szerencsére addig szedtem 21 pokemont (Sóstó Zoo kirándulás közben :DDD ).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#709) DJGABI válasza Sordoran (#708) üzenetére


DJGABI
addikt

+1, négy körül jó idő lett, kimentem egyet, de már akkor is minden második labdára befagyott. egy fél órája meg beállt a szokásos napi leállás...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#710) Gotland


Gotland
csendes tag

Mindenhol leállt..Másodpercenként jönnek a hozzászólások..
[link]

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#711) techfan


techfan
csendes tag

Hasznos tippek magyarul a Pokémon GO-hoz

(#712) torik


torik
senior tag

Jó lenne ha helyrejönne sötétedés előtt, szeretnék még menni egy kört :(((

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#713) Hekxer válasza torik (#712) üzenetére


Hekxer
tag

Már többször találkoztam avval hogy ha befogás után megáll a játék akkor megjelenik a kép bal vagy jobb oldalán ez a jelzés, meg az alján egy szám, ez mit jelenthet?

Minden idelátogató kollégának: FEDEZET NÉLKÜL NINCS TELJESÍTÉS!

(#714) selembeli válasza torik (#712) üzenetére


selembeli
csendes tag

Annak én is örülnék, feltelepítettem a Szefi-féle módon, le is mentem az első pokéstophoz virtuálisan, ami itt van a környéken, de már kipörgetni nem tudtam, mert try againt írt mindegyikre...

(#715) Xaels válasza Hekxer (#713) üzenetére


Xaels
félisten

Azok a jelzések elvileg akkor jelennek meg ha AR módban a Pokémon kiesik a látómezőből(ebben a módban elvileg ki is tud mozogni belőle) és azt jelzik merre van. A számot azt passzolnám.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#716) P.mini válasza csasaKKP (#697) üzenetére


P.mini
aktív tag

Köszi, kiszedtem a pipát a "helyutánzatok engedélyezése"-nél. Ez az ugye? Majd ha a szerverek futnak, megpróbálom megint. :)

(#717) Hekxer válasza Xaels (#715) üzenetére


Hekxer
tag

Akkor ez csak a fagyás meg program hiba, mert nem játszom AR módban sosem, a szám meg rejtély, volt már minden féle.

Minden idelátogató kollégának: FEDEZET NÉLKÜL NINCS TELJESÍTÉS!

(#718) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah voltam egy óràcskàs "vadászaton" , és semmi. A "közelben" 8poke is volt, de egy óra alatt egy sem ugrott elém. Két pokestopig is eljutottam..onnan jött legalább 8laszti meg egy tojás. Nektek milyen gyakran ugrik az arcotokba valami?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#719) torik válasza selembeli (#714) üzenetére


torik
senior tag

Lassan kezd helyreállni, előbb online-t jelzett a weblap, most unstable. Ha 8ig helyreáll lehet megyek egy kört :D

All that and a bag of chips

(#720) aizen92 válasza Sirandrish (#718) üzenetére


aizen92
addikt

szerver hiba lesz.
Nálam is 8 poket jelzett 3-as rangen belül, egyik se csökkent le.
1 óra séta 0 catch, majd itt írtátok hogy szerver down, így hagytam a fenébe és hazajöttem :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#721) csasaKKP válasza P.mini (#716) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Igen, az volt az. Hátha jó lesz, Ingress-nél úgy nem működött.

Hekxer: Programhiba, nálam is előjön nem AR módban. :U

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#722) Sirandrish válasza aizen92 (#720) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja nálam is :)
Zsír..akkor feleslegesen mentem a levegőre? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#723) tybsen válasza aizen92 (#720) üzenetére


tybsen
addikt

Nálam meg furcsa módon négy különböző pokémont jelzett a közelben, erre egyszercsak előugrik egy teljesen más pokémon (Seeper).

(#724) selembeli válasza Sirandrish (#722) üzenetére


selembeli
csendes tag

Na pont ezért fogom használni gépen fake location megoldással a játékot... franc se fog feleslegesen szívni vele kint...ma is ebéd után elmentünk, naná, hogy nem ment, pedig mikor elindultunk még működött..

(#725) torik


torik
senior tag

Ma már nem hiszem hogy lesz ebből valami. Nekem igazából nem okozna késő éjjel menni egy kört, sőt még lenne is egy varázsa, de itthon kicsit furán néznének :D

All that and a bag of chips

(#726) Parson válasza torik (#719) üzenetére


Parson
addikt

Én is mennék, de a zasszony közösen akar filmet nézni. Ki kell találnom vmit amiért leugorhatnék a 'boltba'. :DDD

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#727) DJGABI válasza Hekxer (#713) üzenetére


DJGABI
addikt

a szám az aktuális típusú, még eldobható pokelabdák száma.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#728) Sirandrish válasza selembeli (#724) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor mi értelme?
Ennek pont ez lenne a lényege.. :K

Ennyi erővel inkább szedj le valami emut meg valami Poké játékot és annyi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#729) selembeli válasza Sirandrish (#728) üzenetére


selembeli
csendes tag

Az, hogy tiszta bug az egész, most is állok egy helybe, semmi pokéstop nincs előttem, és nem kellett legalább potyára kimennem, hogy ezt megtudjam... Na meg ha nincs kedvem lemenni vagy nem tudok akkor is tudok vele játszani.. :)

(#730) torik válasza selembeli (#729) üzenetére


torik
senior tag

Ez így tényleg alapjaiban teszi értelmetlenné az egész játékot, de ha így hát így :U

A bug meg egyéb problémák meg kis idővel úgyis ki lesznek gyomlálva.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#731) Sirandrish válasza selembeli (#729) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most jelent meg és rászabadult a fél világ. Várj 1-2 hetet...biztos sokat fog fejlődni a játék :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#732) DJGABI


DJGABI
addikt

elfogásnál a köröket vágja valaki? elvileg ha kisebb az a jobb, akkor kevésbé valószínű hogy megszökik. na nálam kb ez semmit nem tesz, ugyanúgy meglépnek akkor is. meg egyébként a "Nice" meg hasonló szövegeket akkor írja ha közel van a két karika egymáshoz.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#733) csasaKKP válasza selembeli (#729) üzenetére


csasaKKP
senior tag

PokéStop-ot és Gym-et tudsz beküldeni.

Az viszont finoman szólva is gusztustalan, hogy "mert nincs kedvem felállni a kényelmes székből/ágyból", cheat-hez folyamodsz. Olyan, mint az aimbot az FPS-ekben kb.

Egyenlőre a fejlesztők is türelemre intenek mindenkit, hirteken több millió játékost nem lehetséges kiszolgálni.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#734) Xaels válasza DJGABI (#732) üzenetére


Xaels
félisten

A lényeg, hogyha a nagyobban találod el akkor nice +10xp ha a kisebben ami színes akkor great +50xp. A szín meg a nehézséget jelöli, hogy milyen eséllyel ugrik ki a pokémon. A csavartlabda meg +10xp

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#735) draco31


draco31
veterán

Én feladom, 2 napja próbálgatom, egyszer sikerült valamikor éjjel belépnem, töröltem is inkább. Majd ha megcsinálják normálisan a szervereket, talán újra próbálkozom. Pedig meg van szinte az összes Pokémon kártyám még, szóval nem idegen számomra. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#736) selembeli válasza csasaKKP (#733) üzenetére


selembeli
csendes tag

Nme hinném, hogy ez cheat lenne. Ugyanazokat a pokéstoppokoat keresem fel, amit amúgy is felkeresnék, csak most virtuálisan.

(#737) Rula válasza selembeli (#736) üzenetére


Rula
tag

Akkor szépen menj oda gyalog, ne virtuálisan :U

(#738) Gotland válasza selembeli (#736) üzenetére


Gotland
csendes tag

Nem vagy te véletlenül politikus?

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#739) torik válasza selembeli (#736) üzenetére


torik
senior tag

Nekem totálisan csalásnak tűnik :D

All that and a bag of chips

(#740) ¤Envy¤ válasza selembeli (#736) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ez nekem sem tetszik. Én kifejezetten élvezem, hogy magamnak kell a helyszínekre mennem. Ott a bicikli, telót felkötni a kormányra, aztán go. Vannak bicós tokok, csak akkor kell figyelni rá, amikor sípol, hogy valami van a közeledben.

[ Szerkesztve ]

(#741) tybsen válasza torik (#739) üzenetére


tybsen
addikt

Mert az is. :DDD

Szerk: ¤Envy¤: milyen tokod van? Már én is gondolkodtam hogy veszek Ingresshez.

[ Szerkesztve ]

(#742) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Váltsunk témát. :R

Ha nincs közeledben PokéStop/Gym, akkor olvasd el: players can now suggest Gym and Pokestop locations

Niantic

Aki ismeri az Ingress nevű játékot, az küldhet be portálnak pl. köztéri alkotásokat, szobrokat, stb. Az adatbázis ugyan az, így a Pokémon Go-ban is megjelenhetnek PokéStop-ként vagy Gym-ként.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#743) ¤Envy¤ válasza tybsen (#741) üzenetére


¤Envy¤
tag

Első körben ilyet szereztem be, de még nem tudtam kipróbálni, mert rossz az idő.
De ha nem válik be bármi miatt, nézek másfajtát.

(#744) Corleone33


Corleone33
aktív tag

xperia sp alatt csak nekem jelenik meg a játék inkompatibilisként google play store-ban? (gyári FW)

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#745) csasaKKP válasza Corleone33 (#744) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Azért inkompatibilis, mert min. Android 4.4 követelmény. :( Lehet, hogy a HW is kevés lenne.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#746) Xaels válasza Corleone33 (#744) üzenetére


Xaels
félisten

Android 4.4 vagy újabb a követelmény. SP-re úgy tudom nincs...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#747) selembeli válasza torik (#739) üzenetére


selembeli
csendes tag

Akkor nézzük meg alaposabban a dolgot:

én kisvárosi vagyok, itt csak a város központjában (sétálóutcán) van sűrűbben pokéstop 6-7 db. Vannak kijjebb is néhány darab, a városban szerintem összesen 15 pokéstop lehet maximum. Én szerencsére közel lakom a városközponthoz, hamar oda tudok érni, de mi van azokkal, akik messzebb laknak tőle? Azoknak már nem olyan könnyű bejárni. Aki a fővárosban van, az miért van nagyobb előnyben egy vidékizhez képest? Lépten nyomon pokéstopba lehet ott botlani, akkor itt miért nem? A másik dolog: USA-ban, Ausztráliában brutális szintű pokémonokat ad be a usereknek, nekünk meg mekkora gagyikat már?...

(#748) Gotland


Gotland
csendes tag

Nektek működik? Nekem már 20 perce tökéletesen fut, fogtam is az udvaron egy rattata-t.

[ Szerkesztve ]

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#749) Lesliegold válasza torik (#739) üzenetére


Lesliegold
tag

És ha tudnád mennyien vesznek valós pénzért pokélabdát, játékénzt miegymást????
Ez ugyanolyan csalás, csak ugye ezt a fejlesztők beletették a játékba, mint a saját fizetős cheatjük....

Xiaomi Redmi 3

(#750) ¤Envy¤ válasza selembeli (#747) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nem tudom, szerintem várjunk még. Nagyon friss a megjelenés, könnyen lehet, hogy gyakoribbak lesznek a vidéki pokémon feltűnések is.
Jelzem, én is vidéki vagyok, kisváros. összesen NÉGY pokéstop van, és 2 gym... ergo nekem sem könnyű, itt is ritkák a jószágok, mégis élvezem. Igen a pesti ember előnyben van (mondjuk a debreceniek is, bőven), de mit lehet tenni??

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.