Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Scrake^;DD válasza kovsol (#149) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

mind1

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#152) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Az ausztál játékosok elég idegesek és keményen szidják az európai játékosokat amiért "tönkretesszük a szervereiket" és azzal fenyegetőznek hogy akik "illegálisan" szerezték meg a játékot azt a niantic bannolni fogja. Ezt egy ausztrál pokemon go csoportban olvastam :DD :K

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#153) Xaels válasza Scrake^;DD (#152) üzenetére


Xaels
félisten

Mert ezt ők döntik el... A Nintendo sem akar elbukni több százezer felhasználót. Azt el tudom képzelni, hogy esetleg lekorlátoznak minket vagy resetelnek de bannolni senkit nem fognak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#154) lkksioskdl3 válasza Xaels (#153) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Azért vicces volt tegnap este. 9. kerben egy térénél van egy gym 100 méterre, ahol lakom. Kb 22 óra felé valaki elhappolta és berakott egy gyenge pokémont.

Na mondom itt az én időm!!!

Leszaladok papucsban, telefonnal kézben, és próbálom megközelíteni gym-et (mivel felújítás alatt van, le van zárva az egész és a közepén van a gym). Egy helyen lehet olyan közel menni, hozzá hogy csatázni is lehessen.

Ott szobrozok 10 percig, mert nyilván ilyenkor szarnak be a szerverek. Látom messze feltűnik egy kínai csávó, nagyon babrálja a telóját. Egyszer csak felnéz, meg lát és nézi, hogy ohh épp próbálom megszerezni a gymet.
Sarkon fordul és a spotok mentén elmegy. Én meg tovább szarakszom, mert a szerverek továbbra sem akarják, hogy pokémon mester legyek.

Eltelik 5 perc megint jön egy csávó, ő is erősen megfigyel, de tovább megy spotok mentén.
NA itt adtam fel, mert eltelt fél óra és a szerverek továbbra sem működtek. Haza felé még láttam az utolsó csávót, hogy nem adja fel és még vadászik pár kört.

Funfact: Mindhármunk papucsban rohant le, hogy gym master lehessen.

Nektek is van hasonló sztoritok?

(#155) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!
Nem értem, egy ideig tudok begyűjteni pokémonokat, aztán, már nem engedi: mindig kiszaladnak a labdából.
PokéStop, meg nem ad már semmit. Se labdát, se tojást.

Ötlet? :R

(#156) Xaels válasza Tav-Csoves (#155) üzenetére


Xaels
félisten

PokéStop azért nem ad semmit csak Xp-t mert tele a hátizsákod valószínűleg. A Shopban tudod bővíteni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#157) Tav-Csoves válasza Xaels (#156) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

93/350 ezt írja. Amúgy 10cp-s pokémonok, zöld körrel is kiszöknek a labdából. :( [link]

(#158) greenmaur válasza Tav-Csoves (#157) üzenetére


greenmaur
tag

Esetleg szerver probléma lehet. Játék újraindítása segíthet talán.

(#159) csasaKKP válasza Tav-Csoves (#157) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Igen, szerver probléma, tegnap én is így jártam este.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#160) Tav-Csoves válasza csasaKKP (#159) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Igen, köszi nektek! Töröltem az apk adatait, akkor se javult meg, aztán egyszer csak kaptam labdákat, és akkor már be tudtam gyűjteni állatkát is. De most ismét nem.
Hát megdolgoztatjuk a szervereket... ;]

(#161) Rula


Rula
tag

Én vagyok az egyetlen, aki lusta sétálgatni? :D
Tegnap felraktam és még a 200 méterre lévő PokéStopig se mentem el, főleg nem ilyen melegben :DDD

(#162) Newlachka válasza Rula (#161) üzenetére


Newlachka
őstag

nem. kipróbáltam vagy 30 fake gps progit,de egyik sem jó sajnos...

Hogy fejlesszem a pokémonjaim ha nem tudok senki ellen harcolni,de a gymben meg 3x olyan erős dögök vannak mint nekem?
illetve potiont hogy tudok adni egy pokénak ha legyalulták?

[ Szerkesztve ]

(#163) greenmaur válasza Newlachka (#162) üzenetére


greenmaur
tag

Pokemont úgy tudsz fejleszteni ha ugyan olyat fogsz el, amiért dustot még candyt kapsz. Na ezek kellenek hozzá .
A gymben nem tudod fejleszteni, az csak arra jó ha birtoklod akkor 21 óránként kapsz goldot még dustot attól függően mennyi gymben vagy benne.
Potiont még valószínűleg azért nem tudsz adni neki, mert revivera van szüksége . Utána mehet a poti.

(#164) Newlachka válasza greenmaur (#163) üzenetére


Newlachka
őstag

csak rá kell valahogy feküdni erre a fake gps-re mert nincs nagy kedvem 10-20 km-t gyalogolni csak úgy :D

(#165) Armahun válasza Newlachka (#164) üzenetére


Armahun
addikt

Csííííter ;]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#166) Newlachka válasza Armahun (#165) üzenetére


Newlachka
őstag

hát figyelj van 7db poké stop és három gym.. ezt nem lehet beosztani..
de fogtam egy Hypno-t :D

(#167) Armahun válasza Newlachka (#166) üzenetére


Armahun
addikt

Nekem 2 shop egy terem.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#168) greenmaur válasza Newlachka (#164) üzenetére


greenmaur
tag

Őszintén én a helyedben lazára vennèm. Ez nem egy kompetitiv játék szerintem. Menj el kirándulni haverokkal vagy magadban, családdal esetleg. Be tudod járni a környezeted is. Persze unalmas mindig ugyan arra járni, de ha nincs jobb.
Fejlődgess szépen lassan, én is napi max 1-1 órát játszom, mert nincs erőm /időm munka mellett többre.
Fogj el minél több pigit, hogy lucky eggel majd evolvold őket nagy xp bónuszért.

(#169) lkksioskdl3 válasza Newlachka (#166) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Akkor te posztoltad az fb csoportba?

(#170) Newlachka válasza lkksioskdl3 (#169) üzenetére


Newlachka
őstag

én semmit sem posztoltam az biztos
pm-be elküldöd amit posztoltak?

[ Szerkesztve ]

(#171) Newlachka válasza Newlachka (#170) üzenetére


Newlachka
őstag

(#172) Rula


Rula
tag

Rávettem magam végre, hogy legalabb a PokeStoppig elmenjek egyszer, erre most nem akarja betölteni a játékot :DD

(#173) kovsol


kovsol
titán

Aki nem akar sétálni, az szerintem keressen más játékot.

May the Force be with you!

(#174) sz_abika válasza kovsol (#173) üzenetére


sz_abika
addikt

Vagy egy drónt :U

PSN: xszabikax

(#175) Oppenheimer válasza kovsol (#173) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem is. Persze biztos lesznek később csalások, de remélem kemény kézzel fellépnek majd ellenük.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#176) Rula válasza Rula (#172) üzenetére


Rula
tag

Újra raktam és bejelentkezni se tudok... Lehaltak a szerverek, vagy nalam van a ganya?

(#177) Xaels


Xaels
félisten

[link] ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#178) Draken


Draken
őstag

Play-en még nem látom, tudtok egy linket adni?

(#179) JanR


JanR
addikt

Na en is feltelepitettem droidra ezt a jatekot. Meg az irodaban megfogtam az elso pokemonomat. Viszont azt neztem, hogy a nyugati kornyeke szepen teli van mindenfele "ize"-vel :) Azt hiszem ma gyalog megyek edzeni es haza is :D

(#180) lkksioskdl3 válasza JanR (#179) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Pro tipp: Munkába indulj el fél órával hamarabb! :DDD

(#181) greenmaur válasza lkksioskdl3 (#180) üzenetére


greenmaur
tag

Jó lesz az egy órával előbb is :D

(#182) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Megbolondult a világ :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#183) oriic válasza JanR (#179) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"a nyugati kornyeke szepen teli van mindenfele "ize"-vel"

Meg elvileg Pokémonokkal is. ;]

Live-Die-Respawn

(#184) JanR válasza lkksioskdl3 (#180) üzenetére


JanR
addikt

Edzeni is gyalog megyek :D

(#185) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Csumi az mi hogy alatta állok annak a zöld baszásnak ahol mozgolódik a pokémon a térképen és nem jelenik meg? :(((

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#186) batai15


batai15
félisten

szevasztok! gondolom vidéki városba jó eséllyel nem nagyon fog pörögni a játék nem? (kevés látogatni való, meg játékos) vagy csak én gondolom így?

(#187) Scrake^;DD válasza Oppenheimer (#182) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Hatalmas! rákerestem a facebook profiljára és azóta privátra tette de még egy ilyet azért otthagyott a világnak

"Well...had to go private.

I Hope This all helps draw attention to the peshmerga and Dwehk. Sad that it takes pop culture to do that.

Half the articles are done with out consent including the first.

People know I'm not here for myself and I believe in what I do. This is no joke. I'll watch what i post. I don't need the coverage, the Kurds and Assyrians do.

I just made the picture post to be cheeky. I love pokemon. Woop de doo.

If you see the articles, comment about the peshmerga And Dwehk.

I'll try to use this to draw support for them best I can. I'd ask journalists to do the same."

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#188) Scrake^;DD válasza batai15 (#186) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Salgótarjánban ahol élek, nem egy nagy város miközben jöttem haza melóból 4 GYM et láttam a térképen és olyan 5-6 pokestop ot. később biztosan frissíteni fogják több helyre több dolgot fognak berakni de így is érdemes vele játszani:) tegnap egy 5 fős csoport jött el az ablakom alatt és éppen behúzták az egyik ott leselkedő pokémont ki is szóltam nekik hogy az az enyém lett volna :DD

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#189) csasaKKP válasza batai15 (#186) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nagyon sok játékos van közepes városokban is, pedig hivatalosan meg sem jelent még a játék.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#190) kovsol


kovsol
titán

Az normális, hogy transfer után is a pokémon számláló nem csökken?
Tojást egyszerre csak egyet tudok kelteni?

May the Force be with you!

(#191) Rula válasza Newlachka (#164) üzenetére


Rula
tag

Nem kell ide fake gps. Amilyen ócska a telefonomban a gps, amikor játszok, akkor elég egyet legyintenem és át is futott a karakter a másik utcába :DDD

[ Szerkesztve ]

(#192) Draken


Draken
őstag

Valaki vilagositson fel, a befogottakat hogy lehet edzeni?

(#193) csasaKKP válasza Draken (#192) üzenetére


csasaKKP
senior tag


Itt a Power Up-nál. Alatta pedig fejleszteni lehet.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#194) Scrake^;DD válasza Draken (#192) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Power up ra kattintasz akkor erősödnek vagy evolvolod őket akkor átalakulnak

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#195) Rula


Rula
tag

PokéStoppoknál kell valamit csinálni, vagy elég elmenni mellettük?
Illetve ha csalit használok,akkor elég az ágyamban fekudnom, vagy mozognom is kellene?

Xaels: remek, elmentem mellete párszor, meg is nyitottam, de nem jöttem rá, hogy csak ennyit kellet volna csinálnom, köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#196) Xaels válasza Rula (#195) üzenetére


Xaels
félisten

Rákattintasz és megpörgeted a közepén levő korongot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#197) Draken válasza csasaKKP (#193) üzenetére


Draken
őstag

És mi alapján tudom sűrűbben power up-olni? idő vagy megtett út alapján?

(#198) Xaels válasza Draken (#197) üzenetére


Xaels
félisten

Stardust meg Candy kell. Pokémon elkapással, transferrel meg GYM részesedéssel szerezhetsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#199) kovsol


kovsol
titán

Azt írja 15 Pokémonom van, de jól látszik, hogy nincs annyi. Másnál se csökkent transfer után vissza a számláló? Hosszú távon gondolkozva ez eléggé aggaszt.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#200) csasaKKP válasza Draken (#197) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Pontosan, Xaels írta. :R

kovsol (#199): És tényleg, nálam is többet mutat a számláló, mint amennyi valójában a Pokémonok száma.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.