Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) kovsol válasza felixo (#299) üzenetére


kovsol
titán

PokéStop pörgetéskor adhatja. Szerintem szinthez lehet kötve, de level 7-8 -on már elkezdi adni elég szép számban.

May the Force be with you!

(#302) Amur


Amur
addikt

Pokéstopokkal én vmit rosszul csinálhatok.
Egyetlen alkalommal kaptam 10 pokélabdát, azóta semmit. Akkor kocsiban ültem, és benyomtam a játékot, megnéztem mi van a közelben, behozott egy emléktáblát, ráböktem és rögtön kaptam a labdákat.
Azóta kb. 20(nem túlzok) különböző pokéstopot környékeztem meg. Felmásztam szobrokra, mert hiába jártam körbe semmi. Bementem galériába, állatkertben a tigris szobor hátára ültem Sostón, de semmi..
Megváltozik az alakja kockáról, körre, de ha rábökök, csak egy képet hoz be..
Mit cseszek el?

Egyébként lehet nem véletlen, de az állatkertben 1,5 óra alatt 8 pokémont fogtam be..
Valószínüleg szándokosan nagyobb ilyen helyeken a lénysűrűség.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#303) Xaels válasza Amur (#302) üzenetére


Xaels
félisten

Meg kell pörgetni azt a kört amiben a kép van...

Olvastam én már sok mindent. Hogy a vizi Pokémonokat víz közelében találjuk, az éjszakaiakat meg este, de nekem eddig egyetlen vizi Pokémonom sem a Duna partján jött, sőt Magmar-t találtam ott :DDD Zubat meg a leírás alapján nem bírja a fényt még is nappal orrvérzésig találok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#304) selembeli


selembeli
csendes tag

Ez a játék ott veszti el értelmét, hogy kell hozzá állandóan aktív internetkapcsolat.... ingyenes WiFi nem mindenhol van, mobilnet pedig nincs mindenkinek főleg ilyen mobilnet árak mellett... Vártam nagyon a játékot, de így totálisan értelmét veszti az egész... :((

[ Szerkesztve ]

(#305) Armahun válasza Xaels (#303) üzenetére


Armahun
addikt

A helyi terem melett, szinte mindig ül egy pidgi ugyan ott. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#306) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Bementem a saját színem által elfoglalt Gymbe, és ott csak egy bokszlesztyű volt, rámentem és az 500 HP-s pokémonom legyőzte egy 600. Nem úgy van, hogy a saját színed által elfoglalt gymbe te is beállhatsz úgymond védőként?
És hogy tudom visszaállítani a HP-jét a lesérült egyednek?
Itt látok az Itemsben potion,super potion, revive.
Ezek micsodák? Rájuk bökök, és üres a lista. Köszi a válaszokat! :R

(#307) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

a sárgák jó lenne ha összekapnák magukat, mert midmndhol piros és kék gymeket látok. ha ezt tudom előre, nem leszek sárga.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#308) callmeakos válasza selembeli (#304) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem kell aggódni, mert nem nagyon kell neki az adat. Én tegnap vagy 4 órát toltam, és vagy 40 megát fogyasztott. Az meg nem vészes.

All→M8

(#309) Xaels válasza Tav-Csoves (#306) üzenetére


Xaels
félisten

Ha van bent üres hely. Ha nincs, akkor fejleszteni kell edzéssel(boxkesztyű) a GYM-et és ha fejlődik lesz 1 üres plusz hely. Amjekkora szintű a GYM annyi Pokémont képes befogadni. Ma láttam egy 7. szintű termet.

A lesérült egyedet úgy tudod felgyógyítani, hogy az Items menüben rámész a Potion-re és ott automatikusan azokat a Pokémonokat fogja mutatni akiknek kell. GYM-be egyébként csak full HP-s lényt tehetsz be. Super Potion több HP-t gyógyít, Revive meg akkor kell amikor egy ellenséges csapattól kapsz ki és kipurcan a Pokémonod.

(#304) selembeli ennek a játéknak pont ez az értelme, hogy folyamatosan aktív és random. Attól függ minden, hogy te mit csinálsz a való életben. Ha ez nem tetszik akkor ott van emulátorral egy csomó Pokémon jRPG... Arról nem beszélve, hogy ez egy olyan alkalmazás ami szinte maradéktalanul kiaknázza a mai okostelefonokban levő funkciókat. A mobilnet meg olyan amilyen idehaza, nekem MyTariff XS + 3GB adatkeret havi 5k...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#310) kovsol válasza callmeakos (#308) üzenetére


kovsol
titán

Én level 9 vagyok, és kezdés óta összesen 49,5MB -t evett az applikáció. (iOS verzió) Egyébként el se tudnám képzeni, hogy okos telefonomon ne legyen mobilnet. Pár ezer forintot ki lehet bírni havonta.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#311) Armahun válasza Xaels (#309) üzenetére


Armahun
addikt

Az mitől függ, hogy egy termet mennyi pokemonnal lehet támadni?

Van ahol hatot is sorba lehet tenni, van ahol csak egyel lehet nekiugrani.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#312) kovsol válasza Armahun (#311) üzenetére


kovsol
titán

Ahol egyet listáz az saját csapatod terme. Az gyakorló mérkőzés csak, és azzal szintet léphet a terem.

IGN oldalán rengeteg hasznos dolog van összegyűjtve. Szerintem érdemes végig nézni: [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#313) selembeli válasza Xaels (#309) üzenetére


selembeli
csendes tag

Pont ez a bajom. 3GB-ért minek fizessek havi 5K forintot? (tiszta röhej)... Régebben volt mobilnetem, akkor sem használtam ki, így azóta lemondtam és tökéletesen megvoltam nélküle. Kétkártyás telefonom van, bármelyik szolgáltatónál lehetne kártyám, de egyiknél sincs megfizethető árú mobilnet számomra.
Végignéztem az összes itthoni szolgáltatót, telekomnál 200 MB 1090 ft (drága szerintem, feléért megérné), telenornál valami Klikk csomagot láttam, 1500 ft/hó havi 1 GB, az már elmegy, ez megérne kb 1000forintot havonta, vodafonnál meg 3000 Forint alatt nem is találtam mobilnetet... Vicc az egész, 2016-ban csillagászati árakon vehetsz mobilnetet nevetséges adatforgalmakkal. 5K-ért már gigabites diginetet veszek (még annyiba sem fáj talán), nem 150 Mbps-es vackot, ami ráadásul adatforgalomlimites.
Blue mobilenál havi 100 MB van havi 490 Ftért, ez még talán megérné, háromhavonta 1500 ft.

[ Szerkesztve ]

(#314) plus44


plus44
veterán

Srácok, semmit nem találok erről:

Valor csapat által birtokolt gym-ekbe miért nem lehet pokémont rakni, ha énis valor vagyok? Egy van benne, lehetne mellé rakni, még sincs opció, csak hogy támadjam meg. Miért?? Sőt: elfoglaltam egy gymet, srác rakott mellém egy pokémont. Az enyémet leverték, az övét nem és mégsem tudok újabbat rakni mellé. Ez nagyon furcsa...

szerk: a shop fél napja inaktív (rákkatintva semmi sem jön be) Kicsit bugos ez még..

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#315) Neojoker97 válasza kovsol (#301) üzenetére


Neojoker97
újonc

Valakinek volt már olyan, hogy a termek után a járadékát nem adta ki a shop? Hiába megyek rá, hogy ki vegyem, nem adja ki mit lehet csinálni?

(#316) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Tényleg egyre népszerűbb a játék, már az egyik magyar csatorna is beadta hírekben "Újra népszerű a Pokémon" címmel és kb 2 perces műsorral. :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#317) felixo


felixo
őstag

Nekem alapvetően az a legnagyob gondom, hogy egyáltalán nem vagyok képben a pokémonokkal (pedig lassan 40 éves leszek).
Maga a játék tetszik, csak fogalmam sincs, hogy melyik pokémon jó, melyik nem.
Jó lenne egy részletes leírás.

Redmi Note 9

(#318) Scrake^;DD válasza felixo (#317) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

lassan 40 és még pokémonnál tartasz? :DDD

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#319) Neojoker97 válasza Scrake^;DD (#318) üzenetére


Neojoker97
újonc

Valakinek volt már olyan, hogy a termek után a járadékát nem adta ki a shop? Hiába megyek rá, hogy ki vegyem, nem adja ki mit lehet csinálni?

(#320) Scrake^;DD válasza selembeli (#304) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Mi olyan drága neked a mobilneten? vannak különféle előfizetések pl a tmobilba hogy ha veszel egy feltöltőkártyát akkor 3 hónapra 1 GB netet kapsz

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#321) Armahun válasza Scrake^;DD (#318) üzenetére


Armahun
addikt

Az csak egy szám, nem jelent semmit.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#322) Scrake^;DD válasza Neojoker97 (#319) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Tiszta helpdesknek érzem már magam ha valaki nem kap választ akkor majd én kapok egyet :C

Neo kifejtenéd ezt tömörebben? :DD

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#323) Oppenheimer válasza Oppenheimer (#307) üzenetére


Oppenheimer
veterán

na ez kezd komolyan probléma lenni. pirosban és kékben nagyon komoly magas szintű gymek vannak, folyamatosan tápolódnak stardusttal. sárgáknak nincs szar se. legyetek sárgák és legyetek aktívak please! :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#324) Neojoker97 válasza Scrake^;DD (#322) üzenetére


Neojoker97
újonc

Belépek a játékba, szereztem két edző termet, amire vigyáznak a pokémonjaim, el is jártam ma újra ezekhez, ellenörizni, hogy ki nem öttötték e őket, mikor nem engedte, hogy kivegyem az aranyat és a fejlesztőt rá, de ott voltak, viszont a boltban hiába nyomok rá, hogy vegyem ki nem történik semmi. Valamint még a pokemonok megtalálásával sem stimmel valami, elivleg ha jó irányba fordulok, mint amerre van az a pokemon, zölden kellene pislogjon és egyre gyorsabban ha közeledek, de ez helyet nálam semmi nemtörténik random irányokban egyszer villan és kész...

(#325) anarchic


anarchic
tag

Esetleg valaki 13ker béke tér környéke? :)

etc..

(#326) selembeli válasza Scrake^;DD (#320) üzenetére


selembeli
csendes tag

Igen, és utána? Ha elfogy az 1 GB, vagy lejár a 3 hónap? Akkor ugyanúgy csillagászati árakon juthatok majd csak mobilnethez.

(#327) Hajas Mao válasza anarchic (#325) üzenetére


Hajas Mao
tag

Nagyatád -ról valaki?

Nekem 10gb netem van. Ha elfogy veszek még.

[ Szerkesztve ]

(#328) kovsol válasza selembeli (#326) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem ezzel a nyavalygással keress másik topicot.

May the Force be with you!

(#329) callmeakos válasza anarchic (#325) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

10 évvel ezelőtt mondtam volna hogy fél perc és ott vagyok.... :P

All→M8

(#330) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Pfff, kiugrottam a városba befoglalni egy Gym-et, mire hazaértem már ki is ütötték a Pokémonomat. :W :F

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#331) ricshard444 válasza csasaKKP (#330) üzenetére


ricshard444
veterán

En is igy voltam ma. Lattam egy jo alacsony Gymet (150 koruli) a várostól tavol, siman be is foglaltam a 300s lenyemmel, örültem, hogy végre jon majd penz, mire hazaertem mar el is vesztettem... :(((

Vannak dolgok...

(#332) Scrake^;DD válasza Neojoker97 (#324) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Szerintem szerver gond

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#333) Armahun


Armahun
addikt

Jó lenne egy üzenőfal a gymekben.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#334) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Hali!
Nekem nem sikerül telepíteni a játékot. Szerintetek amúgy menne az Xperia SP-men? Illetve 50 Megás net jó hozzá?(havonta ennyi van, ha elfogy, lassítják, de van :D)

[ Szerkesztve ]

(#335) Xaels válasza IMIIKE1998 (#334) üzenetére


Xaels
félisten

Android 4.4 vagy felette megy csak. Többi specifikáció is harmatos. A 2mag meg az 1GB RAM.

(#317) felixo nincs olyan, hogy ez a Pokémon jó az meg nem. Na jó Magikarp az fos :DDD de alapvetően minden lénynek meg vana gyengesége. A Kő Pokémonokra a víz Pokémonok extra effektívek. De adott fajta Pokémonból is sok féle van. Nem mindi ugyanazt a támadást tudja, más a sebzésük.

Én 30 múltam. Általános iskolás voltam mikor ez a mese örületet okozott.

(#324) Neojoker97 nem kell eljárni az edzőteremhez. Ha kiütötték akkor visszakerül rendesen a zsebedbe csak fel kell őket gyógyítani illetve a Shop-ban a pajzsban mutatja számmal mennyi GYM-ben vagy ott.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#336) greenmaur válasza ricshard444 (#331) üzenetére


greenmaur
tag

Ha nem vagy teljesen tápos (700-1000+ CP) akkor nem érdemes foglalkozni a gymekkel még. Ha látsz üresedést foglald el, claim-eld a rewardot és ennyi. Inkább fókuszálj a karaktered szintjének fejlesztésére, mert akkor találkozol majd magasabb Cp-jű pokemonokkal.

(#337) royalka


royalka
őstag

Nah haza értem kis városomba. úgy szakad az eső.. Hogy lesz igy poké vadászat.. :O. egy poke stoppot már láttam haza felé jövet, de mivel sprinteltem hogy ne azzak el igy a telo a taskaba volt és itthon láttam. Remélem a főteren lesz gym is. :D. Amugy én 27 vagyok szal jó olvasni hogy hason korúak is játszanak.. :D

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#338) banana_joe


banana_joe
tag

nem lehet vhogy megváltoztatni a teamet? pont mikor választhattam akkor szakadt össze a szerver és mire visszajöttem sárga lettem:S

PSN: bananosjoe84

(#339) Xaels válasza greenmaur (#336) üzenetére


Xaels
félisten

Ez butaság. Ha van pár GYM-ed akkor összejön annyi Stardust, hogy hamarabb tudsz felhúzni 1 Pokémont. A coinért megvehető extrákról nem is beszélve. Van akinek 13. szinten volt 1000+os lénye. Nekem 14. Szinten még a 800-as sincs meg. Aki jobb környéken lakik az előnyben marad és ha ki is sikerül paterolnod hamar vissza is fogja húzni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#340) Neojoker97 válasza Xaels (#339) üzenetére


Neojoker97
újonc

Valaki részletesen le tudná irni, hogy a pokemonok amiket jelez, hogy a közelben vannak, hogy lehet megtalálni?

(#341) Scrake^;DD válasza Neojoker97 (#340) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

egyszerűen, ránézel a térképre látod hogy ott fészkelődik ilyen zöld levél genyó és odamész és ha a hatótávolságodban benne lesz akkor felfedi magát és elkaphatod

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#342) kovsol válasza Neojoker97 (#340) üzenetére


kovsol
titán

0-3 között van lábnyom. Ha csökken a lábnyom akkor a pokémon fele haladsz, ha nő akkor távolodsz. 0-t akkor mutat amikor már kb rajta állsz, és bármikor felbukkanhat.

May the Force be with you!

(#343) royalka válasza Scrake^;DD (#341) üzenetére


royalka
őstag

Van hogy nincs is jelezve a hogy a közeledbe van csak látszik hogy fészkelődik valami a közeledbe.. Már értem miért mennek busz elé a z emberek. :(((

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#344) anarchic válasza Neojoker97 (#340) üzenetére


anarchic
tag

Az a nevezett "levélkupac mozgás" levél hullásos rész nem főképp tartalmaz mont :)

[ Szerkesztve ]

etc..

(#345) _Karesz_


_Karesz_
tag

A pokemon súlyának milyen szerepe van a játékban? Mert elkezdtem tápolni egyet, majd észrevettem, hogy a másiknak duplája a súlya, a pokekódex szerint pedig az a normális kb. Találkozott már valaki ilyennel?

[kép]
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#346) felixo


felixo
őstag

Hát én így állok jelenleg.
Gondolom ez még elég karcsú !?



Redmi Note 9

(#347) _Karesz_ válasza felixo (#346) üzenetére


_Karesz_
tag

Az egyformákból a gyengébbet transfereld el candy-re.

(#348) Oppenheimer válasza banana_joe (#338) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Maradj csak sárga, így is túl kevesen vagyunk. És legyél g*ci tápos! Remélem lesz wipe amikor megjelenik hivatalosan, mert így nagyon szopás, hogy minden gym piros és kék.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#349) greenmaur válasza Xaels (#339) üzenetére


greenmaur
tag

Szerintem nem . :)
Ezert is mondtam azt, hogy ha üreset vagy olyat látsz, amiben van hely azt befoglalhatod.
Én pest szerte jó párat elfoglaltam már de pár óránál többet egyiket sem tudtam megtartani. Arra még nincs időm, hogy naponta 3-4 gymet tamadjak és folyamatosan küzdjek érte.
Másik része még az hogy hogyan kellene elfoglalni őket ha 3-4 700+ CP pokemon védi? Nincs az a mennyiségű pokemon vagy revive/potion hogy elfoglald még ha van pár 500-as szintűd is.
Természetesen jó dolog a gym, mert kapsz xp-t, dustot, coint. Viszont alacsony szinten a dustot úgyis csak elpazarlod ha fejlesztesz belőle. Coin persze mindig jön, és a dustot is lehet gyűjteni.
Lényegében én ezért nem foglalkozók vele túlságosan. Ha találok üreset vagy helyet elfoglalom, de inkabb fejlődök a saját ütememben.

(#350) anarchic válasza _Karesz_ (#345) üzenetére


anarchic
tag

Nekem ennek így néz ki.
Ez xl
[link]

[ Szerkesztve ]

etc..

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.