Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) torik válasza selembeli (#747) üzenetére


torik
senior tag

Magyarázat mindenre van, a játékszabályokat ők szabják, ha fair ha nem, és ha nem az ő szabályaik szerint játszol akkor az bizony csalásnak minősül. Hogy mi igazságos és mi nem az egy teljesen más kérdés.

De mindegy, részemről lezártam a dolgot :)

All that and a bag of chips

(#752) Oppenheimer válasza selembeli (#747) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Eddig nem tűnt fel hogy egy unalmas kisvárosban élsz? Ha pezsgést akarsz, költözz Budapestre, és ez nem csak a játékra vonatkozik.

És minden földrészen ugyanazok a pokémonokat adja be.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#753) Lacka89 válasza Oppenheimer (#752) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Ez eleg ratyi beszolas volt. Ezek szerint te pesten elsz a pezsgesben...
Valaki szereti a nyugodt kisvarosi eletet. Inkabb kelek fel ugy egy szabadnapomon, h kinyitom az ablakot es nem a szmog csap meg hanem a fak friss illata..

[ Szerkesztve ]

(#754) Xaels válasza Lesliegold (#749) üzenetére


Xaels
félisten

Reklámokat szívesebben bámulnál? Egyébként magam részéről jobban örülnék ha nem IAP-os lenne, hanem szimpla egyszer megvevős lenne. A fejlesztőket támogatnám de ez az IAP...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#755) Oppenheimer válasza Lacka89 (#753) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ratyi vagy nem, ez van.

Xaels: szerintem nagyon korrektül van az IAP megoldva a játékban. Simán lehet perkálás nélkül is boldogulni.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#756) tybsen válasza ¤Envy¤ (#743) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi. :) Én is pont a napokban néztem egyet, annak volt egy merev hátlapja a tokba applikálva, gondolom az fekszik fel a bicikli vázra. De valahogy nem találtam túl jónak.

(#757) tomazin


tomazin
veterán

Sziasztok!

Du folymán kipróbáltam, de erősen félek tőle, hogy kuka lesz a játék.
Bementem a városközpontba, ahol ha mobilnettel próbáltam meg a pokestopot megpörgetni, akkor a képet sem töltötte be, nevet sem, és nem is kaptam semmit, de ha felcsatlakoztam a városi wifire akkor működött.
Nem elég neki egy 1/1Mbps-es net?

(#758) #81999360 válasza tomazin (#757) üzenetére


#81999360
törölt tag

Még nagyon friss, instabil az összes szerver. Pár nap múlva biztosan javul a dolog.

(#759) Xaels válasza Oppenheimer (#755) üzenetére


Xaels
félisten

Hát erre majd pár szint múlva visszatérünk. Ez a 14 hamar meglett, de azért már érezni néha már, hogy szorongat. Mint a Dungeon Keeper.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#760) freezer922


freezer922
aktív tag

Játszik itt véletlen valaki asus zenfone 2-ről / bármi intel alapú telóról?
Rossz nézni, hogy -már amikor jók a szerverek- majdnem mindenkinek megy, de nekem 20-30perc játék után mindig meghal a gps signal not found cuccal és már ott tartok, hogy vagy a telóval az apk nem elég jó még (lévén, hogy csak a legutóbbi frissítés óta támogatott), vagy magával a készülékkel van valami de idegesítő :D

(#761) torik válasza tomazin (#757) üzenetére


torik
senior tag

Nem kell eltemetni egyből az egészet, egy ilyen kaliberű játéknál időbe telik mire stabilak lesznek a szerverek és rendesen fog működni (nem csak itt van ez így, hanem kb. minden nagyobb kaliberű online játéknál kevés kivétellel. Ki emlékszik még mi volt a Diablo 3 indulásánál? :D pedig az sem egy névtelen valami).

Türelem itt a jelszó.

All that and a bag of chips

(#762) callmeakos válasza freezer922 (#760) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem az Intel SoC alapú telefonokat még mindig nem szereti túlzottan a játék. Megjelenés előtti verzióban például nem is volt támogatottak. Gondolom majd még reszelgetnek a dolgon.

All→M8

(#763) DJGABI válasza Lesliegold (#749) üzenetére


DJGABI
addikt

azért nem egészen ugyanaz a kettő...

(#747) selembeli fentebb írták,ott a hivatalos űrlap, lehet kérni még pokestopokat, meg minden.

csinálhatod, de ne lepődj meg ha bannolva lesz az acc. gyanítom baromi könnyen kiszűrik h egyik pillanatban itt vagy, másikban több 100m-rel arrébb

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#764) Oppenheimer válasza Xaels (#759) üzenetére


Oppenheimer
veterán

18-as vagyok, és nem érzem, hogy bármiért is fizetni kéne. Igaz vettem 3 inkubátort forintért, de csak mert részeg voltam, és ennyit amúgy is megért nekem, hogy több tojás keljen párhuzamosan. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#765) tomazin válasza torik (#761) üzenetére


tomazin
veterán

Az rendben is van, nekem a wifin ok, mneten meg nem volt a fura. De akkor türelmes leszek :)

(#766) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Tipp: Aki holnap munka előtt Pokémonozni akar, legalább fél órával előbb induljon. :DDD

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#767) Oppenheimer válasza csasaKKP (#766) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Fél?? 2 órával korábban kelek :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#768) whitezo88 válasza csasaKKP (#766) üzenetére


whitezo88
nagyúr

feltéve ha lesz szerver, nekem még mindig offline... :( failed to login egésznap.

mondjuk az állapota is "Pokémon Go Server Status: Offline! (or very unstable)"

[ Szerkesztve ]

(#769) callmeakos válasza csasaKKP (#766) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Fasza, akkor kelhetek hajnali 4 kor. Juhééééé :DDD :DDD

All→M8

(#770) #75376384


#75376384
törölt tag

gondoltam futás közben kikelesztek egy tojást 5 km-es tojást. természetesen úgy ahogy van halott az egész játék. :D
legalább a hibaüzenet "új" volt.

ezt már a végén lőttem, de egész végig ezt produkálta.. az elmúlt két napot nézve, ezek után nem szidom a blizzard-ot, ha új hs kieget adnak ki.

[ Szerkesztve ]

(#771) Hekxer válasza #75376384 (#770) üzenetére


Hekxer
tag

Én azt unom hogy ha nagy nehezen sikerül bejelentkezni és megfogok egy pokémont utána kifagy és pokémon nincs a labdák meg mennek a lecsóba, így több ritka pokémont buktam már és eléggé idegesítő...

Minden idelátogató kollégának: FEDEZET NÉLKÜL NINCS TELJESÍTÉS!

(#772) torik


torik
senior tag

Nagyon remélem reggelre lesznek szerverek, holnap délelőtti program a nagyvárosban való ügyintézés, rengeteg caplatás..jó lenne kikeltetni azt a 10 kilométeres tojást + bezsebelni pár cuccot a stopokban :C

Ma egész délelőtt teljesen korrektül ment (nekem), valószínűleg akkor még nem akkora a roham a szervereken. Ezt remélem holnapra is.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#773) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Ilyen egy 20as szint:

20as szinttől bejön a Great ball mellé az ULTRA ball, is mellyel 500+ CP-s pokemont is elkaphatsz.

(#774) selembeli válasza Tav-Csoves (#773) üzenetére


selembeli
csendes tag

Wow, szép! És mi történik, ha megszerzed mind a 250 pokémont? Vége a játéknak? :D

(#775) Oppenheimer válasza Tav-Csoves (#773) üzenetére


Oppenheimer
veterán

huh, remélem 20-ason nekem lesz 1200+os pokém és több ezresem, 1080-as már most is van, és még kell 2 szint. :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#776) csasaKKP válasza selembeli (#774) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nem, a gyengéket elküldheti a Prof.-nak, az erőseket fejlesztheti tovább.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#777) Lanash válasza Tav-Csoves (#773) üzenetére


Lanash
aktív tag

Bulbasaurt merre találtál? Én Buda külkerületében lakom és van sok fás rész és rét, de nem találkoztam még vele.

(#778) csasaKKP válasza Lanash (#777) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Ritka Pokémon, nehéz találni egyet, lehet, hogy tojásból hamarabb kapsz, mint találsz.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#779) tybsen


tybsen
addikt

Helyzet változatlan.. annyi, hogy most elkapás után a labdás-lefagyott képernyő ellenére megmarad a pokémon :) valószínűleg még napokig ez lesz

(#780) tomazin


tomazin
veterán

Jelentem mobilnetrol ok. 1.nel kifagyott, 2.at elkaptam.

(#781) #75376384


#75376384
törölt tag

Hol találok listát arról hogy melyik lény milyen ritka?
Most találtam egy nidorino-t. 127 cp ami az eddigi lényekhez képest elég erősnek tűnik. Most vagyok lvl4.

(#782) Charx


Charx
senior tag

A pokéstopokat újra meglehet látogatni, ha már 1x szedtem ott cuccot? És a pokémon hogy kell nevelni, mit csináltok vele?

(#783) Xaels válasza Charx (#782) üzenetére


Xaels
félisten

5percenként újraindul. A Pokémon neveléséhez candy meg stardust kell. Ezeket akkor kapod ha befogsz Pokémont.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#784) Charx válasza Xaels (#783) üzenetére


Charx
senior tag

de a power up-ot kell nyomni neki? És ha több ugyanolyan pokémonod van akkor mit csináljak velük? Engedjem szabadon?

[ Szerkesztve ]

(#785) Xaels válasza Charx (#784) üzenetére


Xaels
félisten

A Power Up-tól az adott szinten fog nőni a CP-je. Az Evolve-tól meg átalakul magasabb szintre.
A gyengébbeket Transfer-eld akkor Candy-t kapsz helyettük.

Zseniális 3D nyomtaóval készült Pokédex tok

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#786) Tav-Csoves válasza Lanash (#777) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

A Városligetben. Valaki itt mondta, hogy sok van arra, hát kimentem. :)

(#787) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Srácok, aki szív a 4.4 -nél régebbi androidok maitt ezt a módszert próbálja ki: [link]. Barátnőm Xperia L-jén probléma nélkül(a szerver leállásokat nem beleszámítva) működik.

(#788) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Tudtok Budapesten jó squirtle-fogó helyet?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#789) Lanash válasza Oppenheimer (#788) üzenetére


Lanash
aktív tag

7. kerület István utcában már fogtam 2 darabot reggelente.

(#790) JanR


JanR
addikt

Csak sikerult vegre :DDD
tojasbol

(#791) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Incubatort lehet szerezni vagy csak a boltból vehető meg?

(#792) Xaels válasza juhiimi (#791) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet szerezni. Szintlépéssel kaptam már. De Pokéstopból nem emlékszem, lehet ott is ad.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#793) Oppenheimer válasza Lanash (#789) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Köszi, majd ránézek.

Érdekes, hogy víz mellett még alig fogtam. Se Duna parton, se városligetben... :(

Pokéstop nem ad inkubátort.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#794) Fortian


Fortian
tag

Reggel elkezdtem én is pokemonokat vadászni, mint egy zombi úgy mentek körülöttem az emberek...mondtam magamba kipróbálom :))
Reggelente 500-600m-t sétálok melóhelyre a város szélén és a termés 5 db kis pokémon :) Gondolom ez is a belvárosiaknak kedvez mert ott több van ahogy olvasom. Munkahelyem környékén nincs semmi gymn és stop sem legalább 2km körzetben :( Maradok casual zombi :)

(#795) draco31


draco31
veterán

Csak kipróbáltam megint. Lett egy tojásom, inkubátorba raktam, így is le kell tolni az 5Km-ort? Illetve fogtam egy Pidgey-t, vagyis eldobtam a lasztit, belement, aztán lefagyott a játék. Most azt írja, hogy 2 pokémonom van, de csak egyet mutat, amit még a szobában fogtam Balbasaur.
Illetve a Pokéstop-ba hányszor lehet menni? Nekem csak 1 van a környéken, elsőre adott 5 lasztit, másodikra 10 perc múlva 4 laszti és egy tojás.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#796) juhiimi válasza draco31 (#795) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Csak akkor számolja a km-eket ha inkubátorban van a tojás, jah es az app is nyitva kell legyen hozza.

(#797) Lanash válasza Tav-Csoves (#786) üzenetére


Lanash
aktív tag

Kösz, reggelente ott megyek el mellette, majd korábban indulok és ránézek. :)

(#798) draco31 válasza juhiimi (#796) üzenetére


draco31
veterán

Ahogy látom nem túl pontos a térkép, ablaknál van a telefonom, meg sem mozdítom, de már 200 métert sétáltam. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#799) architect26


architect26
aktív tag

Lehet ezt a jatekot endomondoval osszekotni?

Per aspera ad astra

(#800) greenmaur


greenmaur
tag

Evee "lelőhelyet" tudtok? Ahol legalább párat találok normális rendszerességgel.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.