Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) skyli


skyli
senior tag

Nálatok mivé fejlődnek az Eeveek és melyik csapatban vagytok? Nekem már 3 Jolteonom is van és sárga vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#452) fpatrik17 válasza skyli (#451) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Jessszus, hanyas vagy és mennyit játszol? :D

• Honor Magic5 Pro •

(#453) skyli válasza fpatrik17 (#452) üzenetére


skyli
senior tag

19-es :D de az a lentebbi Lapras sokkal erősebb :o az egy erősebb pokemon? én fogtam egy laprast, de csak 644-es.

[ Szerkesztve ]

(#454) Sordoran


Sordoran
addikt

Na nagy nehezen én is csatlakoztam, bár eddig csak a kezdő Pokemon van meg idő hiányában (majd hétvégén kalandozok :U ). Annyi kérdésem lenne tapasztaltabbak felé, hogy mennyire fogyasztja a játék a mobilnetet? Gondolok itt adatforgalomra, illetve ha abból kifut ember, a korlátozott (32kbps) sebesség elég-e neki?

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#455) Mythsardan válasza kovsol (#434) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

& (#442) banana_joe

20-as szinten vagyok :)) Mondjuk lehetne jobb is, csak a szerverek :(

(#447) jer1cho válasza

Én nem pazarolnám el kis szinten a stardustom... jól fog az még jönni később, illetve 20-as szintig relatíve könnyű eljutni, innentől viszont eléggé belassul :o 50e xp a következő szint, 21-22-re 75e xp, stb. 25-26ra már 190e, szóval oda kellene fig a stardust rendesen, ha belassul a játék

Jelenleg így állok:

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#456) Amur válasza Sordoran (#454) üzenetére


Amur
addikt

a korlátozott net semmire sem jó, még egy weboldalnak is percek kellenek.
Nem eszik egyébként sokat. Inkább akksit húzza. Ha nincs legalább 3ezres akkud, akkor szerezz be egy power bankot.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#457) csasaKKP válasza Sordoran (#454) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Lassítva játszhatatlan.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#458) Xaels válasza Amur (#456) üzenetére


Xaels
félisten

Operával egész használható, asztalin még BF4-et is tolok a lassított Hipernettel.

Pokémon Go viszont buszon/villamoson játszhatatlan vele. Nem tudja a Pokéstopokat meg Gymeket betölteni időben, néha még a Pokémon is késik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#459) ViharVadász válasza Sordoran (#454) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én ma több mint 1 óráig vadászgattam, 5,1 MB adatot használt fel. Szerintem nem vészes. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#460) banana_joe


banana_joe
tag

most csináltam meg ezt a Pidgey evolvolós XP szerzést 1,5 szintet adott:) nem tudom már ki ajánlotta :R

PSN: bananosjoe84

(#461) Sordoran válasza Amur (#456) üzenetére


Sordoran
addikt

Még szerencse, hogy nemrég nyertem egy 12.000 mAh-s hordozható akksit. :DDD Csak 200 MB-s netem van, de mondjuk nem is fogok sűrűn olyan helyen járni most, majd később úgyis bővíteni akarom, de akkor nem vészes ezek szerint, remek. (itt falun meg ahogy nézem nincs semmi, ráadásul 3G nincs, a 4G-t meg gyengén veszi) Köszi mindenkinek az infót.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#462) TazLeacher válasza banana_joe (#460) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hogy lehet Candy-t szerezni hozzá? Transfer nélkül...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#463) Menslee válasza TazLeacher (#462) üzenetére


Menslee
tag

Ha egy tojásból olyan kel ki akkor ad mellé relatíve sok candy-t is :K

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#464) banana_joe válasza TazLeacher (#462) üzenetére


banana_joe
tag

én ahol csak tudtam befogtam őket akkor ad 3at, plusz a transfer persze

PSN: bananosjoe84

(#465) sayCet válasza csasaKKP (#457) üzenetére


sayCet
aktív tag

Jatszhato, ha a szerverek is engedik.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#466) TazLeacher válasza banana_joe (#464) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez így már érthető. :))

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#467) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Üdv! akinek olyan hibája van, hogy kb az 1/4 nél megfagy a töltés miközben lépne be a játékba itt egy fix:
kilépsz, kikapcsolod a netet (wifi/mobilnet) elindítod az appot és miután kiírja, hogy "no internet connection" akkor kapcsolod be az internetet és elméletileg be fog dobni :)

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#468) Scrake^;DD válasza csasaKKP (#440) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Szia! eléred az ötös szintet ha találsz egy üres gym et odamész és beteszel egy pokémont, ha nem üres akkor le kell győznöd a pokémont aki jelenleg benn van.

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#469) Scrake^;DD válasza fpatrik17 (#403) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Hali! látom nem kaptál választ ezért most írok, ha az elkapásnál kifagy az applikáció az vagy az interneted miatt van, vagy nem bírja a telefon. Milyen telefonnal játszol? Pro guide igazából nincsen, annyi, hogy mész és elkapod őket a többi meg jön magától.

@Xaels köszi a linket már írom is a request-et :R

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#470) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Valakinek sikerült összehozni 4.3-as androidon a játékot? Huawei G6 (4G)-m van és nem akarok belegányolni nem hivatalos frissítéssel. Hátha valahogy meglehetne oldani. :B

(#471) f1alonso


f1alonso
aktív tag

Erre valaki tud valami megoldást? i5 ios 8.3 se google, se trainer clubbal nem tudok belépni. [link]

[ Szerkesztve ]

(#472) Scrake^;DD válasza f1alonso (#471) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

mit ír ki mikor google val próbálsz belépni?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#473) f1alonso válasza Scrake^;DD (#472) üzenetére


f1alonso
aktív tag

Azt ami ott van a linken, [link]

Trainer Clubbal meg nem történik semmi.

(#474) DJGABI válasza Janoo_07 (#470) üzenetére


DJGABI
addikt

inkább gányolt/vírusos APK-val próbálkoznál? van rá (fél)hivatalos 4.4, tessék szépen frissíteni

(#473) f1alonso délután/estefele le szoktak halni a szerverek. de gyanús ez az üzenet, milyen forrásból szedted le? az eredeti hibaüzenet így néz ki: [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#475) Scrake^;DD válasza DJGABI (#474) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Iphone-ra csak az ausztrál appstore trükk lehetséges.

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#476) f1alonso válasza DJGABI (#474) üzenetére


f1alonso
aktív tag

Mivel Jailbreakelt így Appcakeról , de nagyon sok programot szedtem már onnan és egyik se volt soha kamu vagy ilyesmi. Ha USA apple-id-vel töltöm le az app store-ról akkor meg indulásnál kifagy :D

(#477) Janoo_07 válasza DJGABI (#474) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Nézegettem már Huaweies topikban, csak ennél a típusnál nagyon eltalálták a rendszert. Több mint egy éve nyúzom és nincs lassulás. Androidnál ez nem jellemző. De ha ez kell, lehet ma vagy holnap rápergetem a 4.4-et.

(#478) Scrake^;DD válasza f1alonso (#476) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

akkor ott a baj ;] ;] ;] papi akkor az nem is fog működni nyugodj bele

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#479) DJGABI válasza Scrake^;DD (#478) üzenetére


DJGABI
addikt

"pokemon go has a jailbreak check" :( [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#480) Scrake^;DD válasza DJGABI (#479) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

megmondtam ;]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#481) f1alonso válasza DJGABI (#479) üzenetére


f1alonso
aktív tag

Akkor a jb miatt nem megy az rendes usa appstore-s pokemon go se ?

(#482) Scrake^;DD válasza f1alonso (#481) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Ha jailbreakelted a telefonodat akkor az appstore nem működik :)) azért van az a másik kamus store hogy onnan tudd letölteni a 3 verzióval előtti játékokat :DDD

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#483) f1alonso válasza Scrake^;DD (#482) üzenetére


f1alonso
aktív tag

A rendes appstore ugyanúgy működik jailbreakelt telefonnal is. Az appcake az csak plusz opció..de nem kötelező....de akkor tudom hogy a jb miatt nem megy a játék. Hát annyit nem ér. Köszi a válaszokat!

(#484) Sordoran válasza Janoo_07 (#470) üzenetére


Sordoran
addikt

Én találtam egy módosított apk-t (elvileg csak az API követelmény van átírva), és megy 4.3-on, de xda szerint root kell hozzá. Első pokemont befogtam vele, szépen ment játék, csak idő hiány miatt nem toltam tovább.

Ugyanakkor most valami gebasz van, nem tudom ez-e az oka. Ma próbálnék belépni, de nem fogadja el jelszót, se telefonon, se PC-n a Pokemon Trainer Club. Kérek új jelszót, megváltoztatom, beírom telefonon, megint nem fogadja el, és kidob 15 percre, majd utána megint próba, se telefonon, se PC-n nem tudok belépni, és most amikor új jelszót kérnék, azt írja ehhez az e-mail címhez nincs regisztrált account. Lehet gond, hogy mo.-t adtam meg országnak Pokemon Trainer Club regisztrációnál, és törölték volna? Vagy simán még mindig instabil a rendszer?

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#485) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Mi a f*sszal eteti ez a jampi a Laprasát? :Y :D

All→M8

(#486) Mythsardan válasza callmeakos (#485) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Én is megetettem az enyém :U

Kíváncsi voltam mennyi kimaxolva, de úgy néz ki megérte azt a -20k dustot :DDD

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#487) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Na jó, ez a játék kezd kegyetlen magasságokba emelkedni. Konkrétan megyek az utcán most és velem szembe az emberek maguk előtt tartják a telefont és pöckölgetik felfele a képernyőt. Mindenki ezt tolja. Az egyik csajjal össze is mosolyogtam, és mit kiderült ugyan azt a Golbatet vadásztuk. Döbbenet. Le vagyok sokkolva.

RoLyHun
Najó, akkor megyek és elbújok egy barlangba a 611es Laprasommal :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#488) Sordoran válasza Sordoran (#484) üzenetére


Sordoran
addikt

Újabb jelszó reset, majd újra nem fogadja el. Nem apk probléma, mert most egész procedúrát asztalin csináltam végig. Mivel csak 1 pokemont fogtam be eddig, így végül is nem gáz, ha új fiókot kell csinálni, de azért ez fura.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#489) Armahun


Armahun
addikt

Gyerekek szemét ez a játék.

Nem ad egy nyamvadt darab piros tápot egyik shop sem, labda meg sárga revit van már dögivel, de a másikból ami kellene egy darab sincs.

Amikor elkezdtem játszani először azt hittem, hogy ez is a pokelabda pénzes vásárlására lesz kiélezve, de nem.

Jó lenne, ha lehetne itemeket átkonvertálni.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#490) DJGABI válasza Armahun (#489) üzenetére


DJGABI
addikt

nyugi, nekem a labdáim fogytak el. volt 200, tele lett a hátizsák. mondom 100-150et kidobálok, úgyis lesz még. aha. kb csak reviveot meg potit ad azóta, ilyen 10-20 pokelabdával szenvedek.. :(((

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#491) Scrake^;DD válasza DJGABI (#490) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Azt hitte már ingyen van :DD :DD

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#492) kovsol válasza DJGABI (#490) üzenetére


kovsol
titán

Pont a labdát kellett volna meghagyni és a többiből kidobálni.

May the Force be with you!

(#493) skyli válasza Mythsardan (#486) üzenetére


skyli
senior tag

Hol fogtál ennyi Laprast? :o légyszi mond meeeg ^^

(#494) Xaels


Xaels
félisten

Azért srácok nem gondoltátok, hogy szimplán adományokból szedtek össze az első héten valami 14M zsetont ebből a játékból :DDD Tipikus IAP-os szemétség. Eljutsz egy bizonyos szintig, ráfüggsz és aztán jön az ellehetetlenítés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#495) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Frissítenék miuit (flashelve). Az adatokat a felhőbe menti az app vagy kell biztonsági mentés?

(#496) Amur válasza r6man123 (#495) üzenetére


Amur
addikt

google fiókhoz köti, és felhőbe ment.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#497) dejaris válasza DJGABI (#490) üzenetére


dejaris
addikt

Fel lehet szedni a labdat, ha nem talalod el vele a kis dogoket.

(#498) freezer922 válasza dejaris (#497) üzenetére


freezer922
aktív tag

:D
Nem lehet, ha megnézed mennyi labdád volt/lett akkor látni fogod. Csak az animációt kerülöd ki amíg gurulna a labda.

(#499) skyli válasza dejaris (#497) üzenetére


skyli
senior tag

hogy? :o

(#500) Armahun válasza DJGABI (#490) üzenetére


Armahun
addikt

Tipp:

Ha saját teremnél edzés közben ha veszít a poéd, akkor nem hal meg, marad egy pici ereje és ilyenkor csak a piros orvossággal lehet gyógyítani, ami darabonként 20 ponot jelent.

Viszont ha elmész egy rivális csapat terméhez és ott megöleted a már majdnem halott pokemont, akkor a sárga meddel a fele erejéig fel tudod gyógyítani.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.