Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) torik


torik
senior tag

Az hogy melyik pokemon hol és mikor tűnik fel mi alapján dől el? Random vagy van valami rendszer mögötte? Csak azért kérdem mert így fél11 táján feltűnt egy Ghastly, és szívesen befognám de kizárt dolog hogy most induljak neki :D lehet hogy a szellemek csak éjjel elérhetőek például?

All that and a bag of chips

(#602) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Nekem meg mindig nem megy :( ilyenkor is jo sokan loghatnak rajta.

(#603) bobooo


bobooo
addikt

Mikor késő du beírtam, hogy nálam megy, azóta én betudok lépni. Fogtam állatokat, pokestopokba voltam stb. Nálam remekül megy du óta. US App Store-ból van ottani megjelenés óta a játék

(#604) Gotland


Gotland
csendes tag

Azzal találkozott már valaki, hogy mind súlyra, mind méretre XL-es pokemont fejleszt (evolve), és a fejlesztett pokémon már nem lesz XL-es?
Tehát a Pidgey például még méretre és súlyra is XL-es, de a Pidgeotto már nem lesz XL-es?

Mert ha ez erre nincs semmi szabály, csak random az egész, akkor felesleges figyelni a pokémonok méreteit..

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#605) selembeli


selembeli
csendes tag

Nekem sem akar most belépni. Kb 9óta kint volt ablakba, járkált magától, meglett így egy 2 km-es tojás, beraktam egy 5km-est, nézegetem néha, régóta 0,3 km volt már a tojásnál, ilyenkor általában kell neki egy restart, de jóváírja a megtett utat ígyis, mert közben a karakter mozgott, resiztem nem akar beengedi, pedig lementem volna, itt van nem messze pár pokéstop, de így, hogy nem tudok bejelentkezni nem fogok kint bóklászni feleslegesen éjszaja. :D Most tesóm mobilja van az ablakba, járkáljon magának :D

(#606) Karma válasza Gotland (#604) üzenetére


Karma
félisten

Nekem eddig mindhárom fejlesztett XL-es pokémonom XS lett az evolúció után :( Másnál is láttam ezt, de ebből azért még nem vonnék le következtetést.

“All nothings are not equal.”

(#607) Gotland válasza Karma (#606) üzenetére


Gotland
csendes tag

Én már csak nevetek, mert nem értem..
Ebben a percben fejlesztettem egy Pidgey-t amely méretre és súlyra is XL-es volt..
A Pidgeotto mérete maradt XL-es, viszont a súlya 2,85 kg-ről, (most figyelj!) 0,09 kg-ra csökkent :D

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#608) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki tolja valami falun? Igaz hogy ott alig találni valamit?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#609) Xaels válasza Sirandrish (#608) üzenetére


Xaels
félisten

Helytől függő, de jellemzően tényleg sokkal ritkábbak a faluk, külvárosok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#610) ViharVadász válasza Sirandrish (#608) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én ahol lakok ott falunak meg városnak is mondják: mindenesetre nagyon kevés dolog van itt, egy Gym van, 2 PokéStop - abból is az egyik egy buszmegálló. :D

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#611) Lesliegold


Lesliegold
tag

Sziasztok!

Egy pokestop "lefarmolása" után bizonyos időnek, vagy megfelelő eltávolodásnak/megtett méternek kell következnie, hogy ismét pörgethess? És mennyinek? köszi!

Xiaomi Redmi 3

(#612) Armahun válasza Lesliegold (#611) üzenetére


Armahun
addikt

Elég ha vársz 5-10 percet, de látod is, pörgetés után a pirosas árnyalatú lesz a hely színe, ha megint pörgethetsz visszakékül.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#613) Lesliegold válasza Armahun (#612) üzenetére


Lesliegold
tag

Sosem várok ennyit. Acélvárosban bringával 10 perc alatt már újabb kettőhöz elértem és kipörgettem, szigorúan figyelvén, hogy lassan guruljak.

Xiaomi Redmi 3

(#614) Sirandrish válasza ViharVadász (#610) üzenetére


Sirandrish
legenda

És hol laksz? 2 elég kevésnek tűnik...bár lehet ahol én vagyok ott egy sincs :D

Xaels Értem, köszi.

Szerk: És ezeken a Pokestopokon amik újratermelődnek, mik vannak?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#615) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Jézus, mennyi Candy kell már Magikarp átlakulásához.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#616) Amur


Amur
addikt

Ez az incense nagyon lutri..
Lementem a sarki boltba, közben fogtam 4 pokémont.(szerintem emeltek a launch után a sűrűségen),
hazajöttem, leraktam egy incense-t és fél óra alatt kettőt vonzott oda..
Ha sétálgatok többet fogok ennyi idő alatt..többet vártam azért.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#617) csasaKKP válasza Sirandrish (#614) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Összefoglalóba benne van. :R A PokéStopokon pokélabdák, gyógyszerek, kaják, tojások pörgethetők ki.

corvette: Az mozogva ér valamit, egy helyben nem érdemes ellőni.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#618) tybsen


tybsen
addikt

Nalatok whatsapp / youtube ( bt zenehallgatas vagy barmi mas ami hanggal kapcsolatos,pl. egy e-mail ertesites hangja, nem zavar be a jatek zenejebe?

Nalam ha elinditom az appot, megy a jatek zeneje - aztan ha jon egy whatsapp uzenet vagy nezek egy yt videot, vagy valami ertesites jon, stb, mar nem megy tovabb a jatekban a hang. (Nexus 6)

[ Szerkesztve ]

(#619) csasaKKP válasza tybsen (#618) üzenetére


csasaKKP
senior tag

De, jön egy e-mail vagy SMS, már akkor is abbamarad a játék zenéje, amíg újra nem indítom a játékot.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#620) Armahun


Armahun
addikt

Ugye transfer elött ti is elhasználjátok a pokemonok életerejét a saját gymben edzésre?
1 HP-val is egy cukorkát ad utána, de ha elég erős kapsz XP-t is meg a termed is erősődik.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#621) tybsen válasza csasaKKP (#619) üzenetére


tybsen
addikt

Koszi, remelem megoldjak majd egy frissitessel.

Amugy gondolom erdemes befogni-visszakuldeni a professzorhoz a pokemonokat, hogy az ember igy szerezzen cukrokat? Az en kornyezetemben rengeteg madar meg kukac van :DDD Taubsi meg Hornliu. Ezeket gondolom mind erdemes folyamatosan begyujteni-visszakuldeni?

(#622) Xaels válasza tybsen (#618) üzenetére


Xaels
félisten

Engem kicseszettül zavar a játék hangja, idegesítő a zenéje is. Inkább kikapcsoltam és saját mp3-ak mennek a háttérben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#623) #75376384 válasza Sirandrish (#608) üzenetére


#75376384
törölt tag

falun lakok és 2 gym, 2 stop van egy kupacon. kb 15 méterre egymástól.

elmentem sétálni, pár lényt sikerült befogni. a gond inkább abból jött, hogy szerver gondok voltak. egyébként a házunkban is már vagy 3-4 lényt sikerült szerezni. szóval falu se másabb szerintem. max a területek száma kevesebb.

(#624) tybsen válasza Xaels (#622) üzenetére


tybsen
addikt

Engem is csak a hibajelenseg miatt erdekelt :) Nalam irritacio szinten kb a regi ps-es lomax zenejevel van hasonlo szinten, ha ez mond valamit :DDD (yt link a zenehez, erre gondolok) Amugy tipikus videojatek zene, jol megcsinaltak, de hosszu tavon idegesito.

[ Szerkesztve ]

(#625) Sirandrish válasza #75376384 (#623) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem. Köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#626) ViharVadász válasza Sirandrish (#614) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nagymegyeren lakom, 8800 fős lakosú városban. :) Bocsi ha magyar lakhelyre kérdeztél.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#627) Sirandrish válasza ViharVadász (#626) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindegy hogy hol van, csak olvastam hogy sokan panaszkodnak arra hogy pl a Pestiek mekkora előnyben vannak, mert hogy ott sokkal sűrűbben élnek a Pokemonok...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#628) #75376384 válasza Sirandrish (#625) üzenetére


#75376384
törölt tag

most látom milyen magyaros lett amit írtam, reggel van még bocs. :D
a falu olyan 2500 fős lehet max.

egyébként a pokestopok milyen sűrűn látogathatók újra? tegnap mindegyikből kétszer tudtam kiszedni a jutalmat és volt vagy fél óra különbség a két látogatás között.

(#629) Sirandrish válasza #75376384 (#628) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megértettem szóval gond, nem volt :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#630) jansky1


jansky1
senior tag

Ki akartam próbálni, hogy mi ez a felhajtás a játék körül. Eredmény: folymatos GPS signal not found. Nem enged be, különböző hibaüzenetek belépésnél. Ha sikerül is belépni, megszakad a kapcsolat a szerverrel egy idő után. Kamera nézetnél kiírja, hogy nem tudja merre néz a kamera, kapcsoljam ki az AR módot. Részemről be is fejeztem :P . Huawei P8 Lite, 5.0 droiddal próbálkoztam.

(#631) Sirandrish válasza jansky1 (#630) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hol kell bekapcsolni a kamera módot? Csak azért kérdezem mert én is P8lite-al nézném majd meg délután.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#632) Xaels válasza jansky1 (#630) üzenetére


Xaels
félisten

Gyro szenzor? Anélkül nem megy az AR...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#633) jansky1 válasza Sirandrish (#631) üzenetére


jansky1
senior tag

Mikor rányomsz egy lényre bekapcsol magától. Ezen a képen jobb felső sarokban látod, hogy hol lehet ki, be kapcsolni a kamera nézetet.

(#634) Sirandrish válasza jansky1 (#633) üzenetére


Sirandrish
legenda

:R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#635) jansky1 válasza Xaels (#632) üzenetére


jansky1
senior tag

Értem. Viszont a többi hibára mi a magyarázat?

(#636) Rula válasza csasaKKP (#615) üzenetére


Rula
tag

A mesében is nehezen alakult át, de akkor egy nagyon erős Pokémonná :D

(#637) ViharVadász válasza #75376384 (#628) üzenetére


ViharVadász
őstag

5 percenként újra látogatható, ha jók a megfigyeléseim. :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#638) Rula


Rula
tag

Ha egy incenset elhasznál az ember, akkor az csak rá hatásos, vagy a körülötte lévő emberekre is?

Közben megtaláltam a választ, csak a lure module képes erre

[ Szerkesztve ]

(#639) P.mini válasza #75376384 (#623) üzenetére


P.mini
aktív tag

Én egy kis városban lakok, és ott ez a helyzet. :(
Lények akadnak, de semmi más. Se GYM, se más...

(#640) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Üdv. Miert van az h allandoan elszoknek a pokemonok? Mar 5szinten cagyok de az elmult 1oraban nem zudok eggyet sem elfogni... Mi lehet a baj?

(#641) Armahun válasza Lacka89 (#640) üzenetére


Armahun
addikt

Fake gps védelem.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#642) vgyuri válasza P.mini (#639) üzenetére


vgyuri
őstag

Idővel biztos be lehet majd jelenteni új gym-eket, pl. étterem, kocsma, könyvtár, iskola...

(#643) Xaels válasza vgyuri (#642) üzenetére


Xaels
félisten

Már most is lehet...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#644) Buster17 válasza P.mini (#639) üzenetére


Buster17
addikt

Örülj neki. Nekem még ennyi sincs. Sőt semmi. 2 utca az egész nincs semmiből stopot vagy gymet lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#645) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Én is faluban lakok.
Nálam így fest a dolog
Ennyi dolog található összese a faluban. Pokemon sincs túl sok...

(#646) vgyuri válasza Buster17 (#644) üzenetére


vgyuri
őstag

(#643) Xaels: Köszönöm az infót.

Ingress-nél csak látnivalót lehetett bejelenteni, Go-ban szerintem sokkal nagyobb lesz a szabadság, pl. ha van patak (water), utca (earth), villanyoszlop (electric), temető (ghost), focipálya (grass), nagyobb kő (rock), kocsma (poison), fagyizó (ice), pékség (fire), utca végén az öregasszony (dragon), buszmegálló (?) : fényképezz, jelentsd be.

(#647) Xaels válasza vgyuri (#646) üzenetére


Xaels
félisten

[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#648) vgyuri válasza Xaels (#647) üzenetére


vgyuri
őstag

...with one of the options being "No Pokestops or Gyms near me." - Köszönöm, főleg ha azért is lehet gym-et létrehozni mert nincs a közelben akkor a kisebb településen élők sem maradnak ki ebből.

(#649) MokkaP


MokkaP
újonc

Sziasztok!

Melyik hoz több pokemont a konyhára? A incense vagy a lure?

(#650) #33253120 válasza Cseri0058 (#645) üzenetére


#33253120
törölt tag

Dettó.
Egy helyre mehetek pörgetni otthon.
:)
Viszont amikor reggel megyek a betűs busszal dolgozni, akkor egy alkalommal 30 perc buszút alatt jön 5-8 pokémon. Sajnos pörgetni nem tudok, mert pont ott nem áll meg a busz. :) De azt meg majd míg megyek a busztól a munkahelyig.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.