Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) greenmaur válasza Rula (#847) üzenetére


greenmaur
tag

Igen. Kb ugyanez van nálam is. Már írtam a fejlesztőknek, de tuti nem fognak válaszolni.
A választ meg senki sem tudja, és igy kicsit körülményes játszani főleg, hogy kifagy néha...

(#852) torik válasza sz_abika (#849) üzenetére


torik
senior tag

Az evolve nem kerül stardust-ba csak 50 candy-be és annyi. Viszont ha másra nem is tudom elkölteni akkor kézenfekvőnek találom azt hogy elköltsem rá :)

All that and a bag of chips

(#853) Madwe válasza torik (#852) üzenetére


Madwe
nagyúr

Célszerű olyat evolveolni, amelyik eleve jól áll cp-ben (karakter felett a körív - s így nem kell rá majd stardustot áldoznod) s xl-es lehetőleg. Amúgy igen, nem kerül stardustba az evolve.

(#854) Newlachka válasza bobooo (#844) üzenetére


Newlachka
őstag

és nekem megvan mind a három Evee evolv :)

(#855) tomazin válasza Parson (#838) üzenetére


tomazin
veterán

Nekem 1nap alatt 110mb...
wifi vs. mobilnet: tegnap este nekem is csak wifin ment, ma mobilneten ok

[ Szerkesztve ]

(#856) Gotland


Gotland
csendes tag

Kis infó..A Margit-sziget "tele van" venusaurokkal..10 perc alatt kettőt is láttam, kérdőjeles CP-vel..Mivel (gondolom) csak nyolcas szintű vagyok, nem is tudtam elkapni, mert folyamatosan kiugrott, de aki erősebb, az próbálkozhat. - Illetve a Nyugati pályaudvarnál is láttam egyet..
Amúgy mindkettő a Margit híd felőli oldalon volt.

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#857) TazLeacher válasza torik (#852) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én biztos nem foglalkoznék vele, hacsak nem 4-500-as.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#858) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én Balbasaur kezdtem...ma a buszon sikerült elkapnom életem első vad Pokéját egy Pidgey-t.
Két kedvenc Pokem Venusaur és Pidgeot..az alapok már megvannak...hamarabb "akasztom" a játékot mint gondoltam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#859) torik válasza Madwe (#853) üzenetére


torik
senior tag

Thx, akkor még várok kicsit hátha belebotlok egy jobb statokkal rendelkező Pidgeyotto-ba, de ha nagyon nem jön szembe akkor ellövöm, sokat nem veszthetek vele :U

All that and a bag of chips

(#860) TazLeacher válasza Jammalan (#841) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Rossz gondolat. Én szimpátia szerint álltam a sárgákhoz, és nálunk az egyetleg közelben lévő torony piros volt. 2 dolog miatt nem volt hiba:
1. Vidéken ilyen 4-600 körül vannak gymekben, tehát egyáltalán nem valami elérhetetlen
2. Nálunk tegnap pl. tőlem teljesen függetlenül sárga lett. Erről ennyit. Ennyi erővel, ha a pirosat választom, akkor most abba kéne hagynom a játékot?

Másrészről szerintem a játék értelme egészen biztosan nem az, hogy berakok harmadiknak egy pokémont a gymbe, aztán nézek, mint hal a szatyorban, hanem pont az, hogy megy az adok-kapok. Úgy kell játszani, hogy bánják meg ők, hogy nem a sárgát választották.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#861) Newlachka válasza TazLeacher (#860) üzenetére


Newlachka
őstag

itt nálunk 5 gym van összesen amikor csapatot választottam akkor mind piros volt. aztán egy kis idő elteltével az összes kék lett../igen én voltam,de mit tehetnék ha nem edzenek eléggé.
Az igazság az,hogy napi 5-10km sétával nagyon messzire lehet jutni. és ez nem is akkora irgalmatlan távolság./mondjuk barátnőm nem ezt mondaná szerintem tekintve,hogy a a boltba járás oda-vissza pokémon vadászat lett.
PL: ha van a gymben 2x600-as poké azt simán lerendezed 1db 800+ossal vagy két 700-assal.
Ergó folyamatosan fejlődni kell a gymeket meg powerelni,hogy minél több edző férjen be

[ Szerkesztve ]

(#862) draco31


draco31
veterán

Délelőtt nem nagyon volt időm, de mindig betöltött. Most lenne időm, persze hogy nem tölt be. :(

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#863) Jammalan válasza TazLeacher (#860) üzenetére


Jammalan
tag

Értem amit mondasz csak mivel se befogásnál sem csak úgy az utcán valaki ellen (duel) harcolni nem lehet erre az egyetlen lehetőség a gym így az számomra nagyon fontos lenne. De már most 9 szintet rám húzott endless idejű kölykök foglalták el így nekem lehetőségem harcra nem nagyon lesz. Nekem a legnagyobb pokemonom 150cp amíg ők már (most néztem) 633 és egyebeket raknak be a gymbe. Csak vágóhídra mennék. :D De bízok benne, hogy lesz a környéken sárga aki többet tud foglalkozni a dologgal és akkor rárepülhetek én is. :)

[ Szerkesztve ]

(#864) torik válasza draco31 (#862) üzenetére


torik
senior tag

Itt a délutáni roham, ebből már csak késő éjjel de leginkább holnap lesz valami :(

All that and a bag of chips

(#865) callmeakos válasza Sirandrish (#858) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pidgeot elég gyorsan meglesz mert Pidgeyből annyi van mint sz*ron a légy :DDD
Venosaur már meredekebb. A három alap pokemon kifejlett példányaiból eddig egyetlen egy Charizardot láttam egy Gyben, az se volt túl acélos azokhoz képest, amit eddig láttam.

All→M8

(#866) Sirandrish válasza callmeakos (#865) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amennyi időm nekem van erre az őrületre, egy évig tuti el leszek ezzel a 2 döggel :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#867) #33253120 válasza Cseri0058 (#652) üzenetére


#33253120
törölt tag

39 vagyok. Megnyugodtál? :)

(#868) torik válasza Jammalan (#863) üzenetére


torik
senior tag

Itt a kisvárosban a 2 gym-ből az egyiket egy 160 körüli Pidgeyotto védi, gondolom megtalálta egy srác és azt hagyta ott. Esélyesnek tartom ha nagyon gym-ezni akarsz akkor keress valami kisebb települést erre a célra, ott fix nem lesz akkora versengés mint egy nagyvárosban.

Én hazafelé jövet a város szélén láttam egy gym-et amire még senki nem ment rá egyszer sem, ott árválkodott. Ha nem kocsiban ülve vettem volna észre le is csapok rá :D

All that and a bag of chips

(#869) Gotland válasza torik (#864) üzenetére


Gotland
csendes tag

Nektek nem működik? Akkor hamarosan nekem se fog..bár még ebben a percben fogtam egy Kakuna-t..

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#870) #33253120 válasza torik (#868) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kisfalumban egy gym sincs, de a bekötőúton van egy emlékmű, na ott ugyanez van. Ha jobb idő lesz, és tudok kerékpározni, akkor tuti benyelem. :)

(#871) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

A felső két Upgrade elem mire való? :R

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#872) szekra válasza csasaKKP (#871) üzenetére


szekra
őstag

A táska +50 férőhelyet ad az itemeknél, a mellette lévő pedig ugyanezt pokemonból.

(#873) torik válasza #33253120 (#870) üzenetére


torik
senior tag

Egyébként itt érvényesül az amit nyer a réven elveszti a vámon effektus, igaz hogy kisebb településeken nincs sok pokestop és gym is csak alig, viszont nincs is nagy konkurencia. Ha valaki szentel rá kis időt simán tud érvényesülni olyan pokemonokkal amikkel felkapottabb helyeken esélytelen lenne.
Igaz ha valaki bejön a nagyvárosból minden szó nélkül csapná szét bármelyik gym-et, de azért nem hiszem hogy ez lesz a jellemző :D

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#874) #33253120 válasza csasaKKP (#871) üzenetére


#33253120
törölt tag

Engem meg az érdekelne, hogy az Incense mire jó. Meg a lila bedugós kinézetű cucc. (Valami miatt nem akar bejönni most a shop. )

(#875) #33253120 válasza torik (#873) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez így igaz. De mivel kicsi a konkurencia, és gyakorlatilag mindig ugyanazokat lehet elkapni, gyakorlatilag egy idő után az adott fajtákhoz szinte végtelen kaja gyűlik....
:D

(#876) csasaKKP válasza #33253120 (#874) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Előbbivel egy füst jelenik meg a karaktered körül, amivel magadhoz vonzod a közeli pokémonokat. Utóbbi a PokéStop-okhoz való, hatása ugyanaz. Mindkettő fél órán át működik.

szekra: Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#877) #33253120 válasza csasaKKP (#876) üzenetére


#33253120
törölt tag

Köszi.

(#878) selembeli


selembeli
csendes tag

Ma a városliget ellátott bőségesen bulbasaurral, így állok belőlük:

CP: 94 , 117xs , 122xl , 169xl , 172xl , 200 (ez csak sima).
Van 38 Bulbasaur candym és 19746 stardustom.
Hogyan lenne érdemes fejleszteni a bulbasaurokat?

(#879) Gotland


Gotland
csendes tag

Nem tud valaki arról valami infót, hogy lesz-e lehetőség valamikor cserélgetni a pokémonokat?

Ebben a percben vennék egy rakat Venonatot, mert a város tele van Hypno-val, és ellene a venonat elég erős.. :DD

[ Szerkesztve ]

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#880) torik


torik
senior tag

Kis segítség azoknak akik rá akarnak menni egy gym-re ;]

All that and a bag of chips

(#881) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah megint megyek egy kis karikát..hátha ma se lesz semmi, és akkor le is törlöm a francba :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#882) Sirandrish válasza torik (#880) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erről eszembe jut amikor még toltuk a TCG-t...istenem de imádtam.
Aztán elkezdték a Japók kitalálni az újabb és újabb Pokekat és elvesztettem az érdeklődésemet...
Hiába..az első 15(1) az igazi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#883) TazLeacher válasza Gotland (#879) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Elvileg tervben van.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#884) szekra


szekra
őstag

Ha azonos csapat gym-be akarok rakni pokemont akkor a kicsiket erdemes vagy a nagy cp-seket? Vagy mindegy?

(#885) callmeakos válasza torik (#880) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jézusom, már olyan faj is van hogy Fairy. Nagyon lemaradtam :DDD

All→M8

(#886) szabacsik


szabacsik
őstag

Miért van az, hogy a Trainer Club-os accountommal nem tudok bejelentkezni míg a google-al csatoltal simán? Más szerveren lenne és épp haldoklik a Trainer club-os?

/\____/\

(#887) torik válasza szabacsik (#886) üzenetére


torik
senior tag

Na basszus, én meg csak a trainer clubosat használtam eddig :(( nem akaródzik előről kezdeni az egészet :(((

All that and a bag of chips

(#888) Gotland válasza szekra (#884) üzenetére


Gotland
csendes tag

Gondolom minél erősebb CP-vel rendelkezőt raksz be a gym-be, annál nehezebb lesz kiütni téged..Illetve amire érdemes figyelni, hogy mondjuk egy olyan gymnél, amelybe 3 pokémon fér már, 3 különböző típusú pokémon kerüljön. Mondjuk bogár-tűz-talaj pokémonok, így már is előnybe kerültél a: Psychic,fű,sötét, bogár, jég, acél, elektromos, tűz, méreg, szikla pokémonok ellen. (Ez ha jól számolok 11 típus a 18-ból, ami elég jó arány.)

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#889) Parson válasza szekra (#884) üzenetére


Parson
addikt

Nekem inkabb az lenne a kerdesem, hogy egyaltalan hogyan kell edzeni... Biztos nem nagy ördöngösseg, de nekem nem sikerült.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#890) Parson válasza tomazin (#855) üzenetére


Parson
addikt

110 Mega az cseszettül sok... kikapcsoltad az többi app 3G-s elérhetöségét? Letöltötted offline módba a google térképet? :F

Erröl jut eszembe, egy kicsit mélyebb szintü kérdés: Ha ez a játék müködik offline google térképpel, akkor fontos, hogy az a térkép a játékba bejelentkezett google felhasználóval legyen letöltve, vagy nem? :F :F

(èn egy másodlagos google accounttal vagyok bejelentkezve a játékba, es egy elsödleges van beregisztrálva minden google appba.)

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#891) Armahun válasza torik (#873) üzenetére


Armahun
addikt

Bizony, van egy termem amit 4 napja egy 16 cp-s pidgi tart. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#892) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Pénteken du egy sms szerint 10mb netem maradt, előzőleg itthon letöltöttem a Liget térképét wifin, és az elvileg 10 mega netemmel mentem vadászni. 4 órát vadásztam, 3 szintet léptem.
Ha valóban 10 megám volt csak (márpedig az sms szerint ennyim volt), akkor az offline térkép nagyon sokat számít...

Ja igen. A 4 órás vadászat után, hazafelé jött az sms, hogy teljesen elfogyott.
Így az biztos, hogy közben nem voltam korlátozva.

[ Szerkesztve ]

(#893) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Kihagyott ziccer, hogy nem lehet random csatázni bárkivel bárhol és bármikor... és bármennyit... Ez nagyon fáj egyébként zseniális, 7-8 évesen napokig hisztiztem volna a játékért, de még így is majdnem több mint tíz évvel később is szórakoztat! :C :DDD

A fent említett csatákat tervezik a fejlesztők? Mert így Pest mellet (2km-re) egy szem Gym az egész városban... (város?!... pff..) Azért a csata lehetne picit összetettebb, több skill stb! :)

Friendlist szerűségen vagy saját csapaton gondolkoznak? :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#894) draco31 válasza torik (#887) üzenetére


draco31
veterán

Én újrakezdtem, sok veszteni valóm nem volt, mert csak 1 napja csinálom, csak második szinten voltam. Így már van legalább Pikachu-m, most azzal kezdtem. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#895) draco31 válasza ¤Envy¤ (#892) üzenetére


draco31
veterán

Már töltöm is lefelé a környékemet, köszi! :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#896) torik válasza draco31 (#894) üzenetére


torik
senior tag

Én lvl 7-en majdnem 7000 porral és egy-két potenciálisan jóféle pokemonnal a zsebemben már nem kezdem újra, inkább várok míg stabilizálódnak a szerverek. előbb-utóbb csak helyrepofozzák őket :U

All that and a bag of chips

(#897) Madai95


Madai95
tag

Sziasztok
van tippetek arra hogy miért van az hogy barátnőmmel egymás mellet állunk debrecen főterén ő Sony z2 tablettel minden pokestoppot lát ami csak van , én pedig a Sony m4 aquámmal egyetlen egyet sem , persze ha én a z2 tabletről jelentkezek be akkor látok én is mindent ,
a telómon rootolt stock rom van álhelyek engedélyezése kikapcsolva ,valamint 4g mobil internet wifi és gps-egyszerre megy

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#898) szabacsik válasza Madai95 (#897) üzenetére


szabacsik
őstag

Szerintem simán a kijelző méretbeli különbségek miatt van így.

/\____/\

(#899) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ma mar eljutottam hogy neha nagynehezen beenged de aztan csomoszor crashel az app. Vagy capture elejen, vagy vegen, de elobb belement a ballba, aztan semmi. Kamera mozog, a ball a lennyel is ott marad a foldon, de ennyi. Kileptem persze nem regisztralta. Aztan meg megint nem tudok belepni. Mas tapasztalt ilyeneket?

(#900) torik válasza whitezo88 (#899) üzenetére


torik
senior tag

Dettó ugyan így jártam, egyszer tegnap meg ma is. Csak tipp, de mindkét alkalommal lehet hogy kimozogtam a lény hatósugarából. A mai után direkt egészen biztosan elég közel maradtam hozzájuk, nem mentem tovább előre, megálltam elkapni. Ettől fogva mindet így csináltam és semmi ilyesmi nem történt azóta.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.