Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Xaels válasza kovsol (#199) üzenetére


Xaels
félisten

Ne aggasszon. Indítsd újra az alkalmazást. Egyébként szervergondok meg Beta állapot. Majd javítják lassacskán.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#202) Armahun válasza kovsol (#199) üzenetére


Armahun
addikt

A tojást is bele számolja.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#203) Scrake^;DD válasza kovsol (#199) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

7 pokémonod van és 8 még tojásban van 7+8 = 15 illuminati confirmed

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#204) csasaKKP válasza Armahun (#202) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Jáj, ezt jó tudni, tényleg. :D :C :R

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#205) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az első tojásomból ez jött. Hooooooogy szakadna rá az ég :DDD

All→M8

(#206) Armahun


Armahun
addikt

Voltam ma egy két teremnél.
Érdekes, hogy van ahol 2-3 mester is benn van.
Azt jól láttam, hogy annyiszor kell elverni mindenkit a terem foglaláshoz ahány ezer pontos a terem?
Foglaltam egy egy személyest, ott kétszer kellett küzdeni.
Viszont teljesen elfoglaltam és nem ketten lettünk, vagy csak azonos színek lehetnek többen?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#207) greenmaur válasza Armahun (#206) üzenetére


greenmaur
tag

Prestige rendszer van a gymben. Lényegében minden sikeres védés , tamadasnal kapsz vagy veszteség belőle. Bizonyos prestige szintnél szintet lép a gym és akkor tud bele plusz ember rakni pokemont. Vagy veszít és akkor kiesik valaki.
Nagyvonalakban ez a rendszer. :)

És csak azonos teamben lehet több

[ Szerkesztve ]

(#208) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

nálam kezd meghalni a szerver. :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#209) Scrake^;DD válasza Oppenheimer (#208) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

nem jó hír most készülök sétára...

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#210) callmeakos válasza Oppenheimer (#208) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nálam sem okés. Folyamatosan újra be kell jelentkeznem. Lehet mára hagyom.

All→M8

(#211) greenmaur


greenmaur
tag

Budapesten (esetleg Cegléden) Dratini vagy annak bármelyik fejlődését talált már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#212) callmeakos válasza greenmaur (#211) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Dragonite? Azért az elég rare Pokemon :Y

All→M8

(#213) JanR


JanR
addikt

Elso seta termese :D
Amibol ketto van, azt el lehet adni, vagy valamire bevaltani? Latom, hogy van "transfer"-re lehetoseg, de nem igazan ertem az mire jo :U

(#214) Xaels válasza JanR (#213) üzenetére


Xaels
félisten

Nem olyan rég le lett írva már. Beváltja Candy-re azt a Pokémont és nem kaphatod utána vissza már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#215) JanR válasza Xaels (#214) üzenetére


JanR
addikt

Mar mint masikat talalhatok ugyan abbol a fajtabol, ugye? Csak kifejezetten azt nem kaphatom vissza, amit becserelek.

Bocs telefonrol vagyok es nem olvastam a korabbi hozzaszolasokat.

(#216) Xaels válasza JanR (#215) üzenetére


Xaels
félisten

Persze, másikat találhatsz ugyanabból a fajtából csak azt az egyet nem kaphatod vissza. Meg is fogod unni ezeket amik most vannak annyit fogsz találni belőlük.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217) Xaels


Xaels
félisten

[link] Csavartlabda bónusz megy-e nektek?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Majdnem elkaptam egy kibaszott ritka pokémont "Mystic" besorolású és akkor állt le a szerver....

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#219) kovsol


kovsol
titán

Érdekes, hogy azonos fajta pokémonok között mekkora hatalmas eltérés van erőben néha. pl Rattataból fogtam cp 10 és cp 54 -est is, vagy Zubatból és Pidgeyből is találtam cp 64 példányt is.

May the Force be with you!

(#220) zharkanyi


zharkanyi
tag

Mi alapján érdemes kiválasztani, hogy melyik pokemont fejlesszük? Ugyanazon fajta minden egyede egyformán fejleszthető, vagy figyelni kell, hogy a több tucat egyforma közül melyiket tápoljuk fel?

(#221) Scrake^;DD válasza zharkanyi (#220) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

nyilván azt tápolod aminek legtöbb a CP je

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#222) zharkanyi válasza Scrake^;DD (#221) üzenetére


zharkanyi
tag

Azt teszem, de elgondolkodtam, hogy minek van a súly és magasság adat, illetve a HP érték.

Esetleg a többi értékben jobb pokemont nagyobb CP-re lehet fejleszteni?

(#223) kovsol válasza Scrake^;DD (#221) üzenetére


kovsol
titán

Hogy hány kg a jószág az nem számít? Mert vannak XL-es nagydarab pokémonok is, nem lehet hogy azt tovább lehet tápolni?

May the Force be with you!

(#224) Scrake^;DD válasza kovsol (#223) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

elképzelhető van egy csík a fejük fölött ha rámész és ha power up olod az a csík töltődik fel és szerintem addig lehet max upgradelni. Arra hogy a többi statja mit takar még én sem jöttem rá. Lehet ha minél nagyobb akkor több ideig lehet power upolni

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#225) Scrake^;DD válasza zharkanyi (#222) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Megéri de csak a ritkább pokémonokat power up old mivel azok ritkák ezért kevés van belőlük szóval kicseszett hosszú idő mire összeszedsz mondjuk 50 candyt. A testsúlyt azt leírtam fenti kommentbe a HP érték azért számít hogy ha GYM ben harcolsz és minél több a HP ja a pokémonodnak annál több ideig húzza ki.

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#226) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Tájékoztatom a nagyérdeműt, hogy:
Aki fake gsm-el, és nagy távolságokat ugrál, a rendszer büntet: nem tudod elkapni a pokemonokat, és nem tudod kipörgetni a PokeStop-ból a lasztikat málnákat, stb...
Magyarul a játék használhatatlanná válik.
Kipróbáltam, sikerült átverni a rendszert, de nem javaslom senkinek sem, mert 2 accountom bánja. 3. már nem szórakázok...
A harmadik accountban nem csaltam, és órákon keresztül rendesen működött. Így mindenkit óvatosságra intek!!

(#227) zharkanyi


zharkanyi
tag

Az Evolve alatti értékek mit takarnak?

Számít pl. Gym támadásnál/védésnél?

(#228) Neojoker97 válasza Menslee (#1) üzenetére


Neojoker97
újonc

Sziasztok, valaki tudna segiteni nekem, mire jó ha egy teremben, az én pokemonom felügyel? Hogy tudom kivenni, ha szeretném őt erősiteni, tudnátok kicsit segiteni?

(#229) bzsolt99 válasza Neojoker97 (#228) üzenetére


bzsolt99
tag

Rámész a shopra majd ott a fent jobb sarokba van egy pajzs jel. 24 oránként kapsz 10 aranyat és 500-at ami a fejlesztéshez kell. Minél több gymed van annél több upgradedhez szükséges extrát kapsz naponta. Az arany az fix ahogy én észerevettem

(#230) Scrake^;DD válasza Neojoker97 (#228) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Ha benn van a GYM be a pokémonod akkor a shopban rákattintasz a pajzsra és 24 óránként asszem pénzt kapsz amíg benn van a pokémonod kivenni csak akkor tudod ha kiütik

*megelőztek* 2 másodpercel :W

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#231) Neojoker97 válasza Scrake^;DD (#230) üzenetére


Neojoker97
újonc

Köszi srácok, és még egy valami tipp, hogy lehet charmandert meg az alap három pokemont valahogy megszerezni, mert a 133 ból ami a pokekodexembe van 15 őt befogtam, és ugye ez azt jelenit mindegyik 3 szintet léphet szóval 45 re van esélyem hogy meglegyen jelenleg, de olyan pokemont amit szeretnék találni sehol se kapok, valami tipp? Pl olvastam, hogy az elején lehet pika-t buggolni és megszerzed, de charmander is annyira a szivem csücske mint ő, vagyis jobban, és kéne még egy jó pár belőle, hogy fejlődhessen ügyesen :) Valamint tojást hogy lehet szerelni? És mire jó ha a város hires épitményeit kipörgetem?

[ Szerkesztve ]

(#232) Scrake^;DD válasza Neojoker97 (#231) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

benne van a válasz a kommentedben. Tojást a pörgetés által tudsz szerezni. Van 2 5 és 10 km es "gyaloglós" tojás aminek a lényege hogy sétálj. Aztán a tojás megtörik és egy random pokémont kapsz belőle. persze az 5 és a 10 km es tojások jóval ritkább pokémonokat fognak dobni mint a 2 km es. Más pokémonokat a megszokottakon kívül is találhatsz csak azok ritkák beleértve a Charmandered is. Már linkeltem de itt
van ismét, hogy-hogy vannak kiosztva a pokémonok milyen ritkasági sorrendbe. A te charmandered kérlek szépen a special részlegben van! :)) szóval kellemes keresgélést :R

De egyébként a pörgetőkből nem csak tojás esik hanem pokélabdák és ha jól tudom poti is esik, és nem feltétlen híres építmények. Pl nálunk egy leharcolt régi koszos szökőkút az egyetlen pokéstop a lakótelepen és egy marihuána van rá graffitizve :DD

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#233) Neojoker97 válasza Scrake^;DD (#232) üzenetére


Neojoker97
újonc

Értem köszi, és mi van akkor ha van egy olyan pokemonom amit nem látok a listán? :)) Van egy Nidoranom, ő már valakből fejlődőtt? vagy csak rohadt szerencsés vagyok vele? meg egy Parasom? Vagy ez a lista nem teljes?

(#234) Scrake^;DD válasza Neojoker97 (#233) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Mind a kettő a képen van a Paras a Very common részlegnél a második ikonka a Nidoranból van nőstény és hím egyed is mind a kettő a képen van Common 3. ikonka.
A lista teljes egyedül az evolved változatok nincsenek rajta

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#235) Neojoker97 válasza Scrake^;DD (#234) üzenetére


Neojoker97
újonc

Köszi értem akkor a két legritkábbam amit én kaptam el, az mind a Uncommonba van egy Spearow és egy Geodude :P hmm jó tudni és ha már egy pokemonom fejlődőtt, azaz csináltam egy pidgetot az erősebb egy azonos CP vel renelkező de viszont nem második szintü pokémonnal? ( itt arra értem, hogy leverne egy olyan a teremben vagy nem? ) THX

(#236) Scrake^;DD válasza Neojoker97 (#235) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Pidgey-ből Pidgeotto-t vagy Pidgeotto-ból Pidgeot ot csináltál? :DDD
nem feltétlenül erősebb és nem biztos hogy leverné. De az tény hogy ha evolvolsz egy pokémont annak a következő szintel jobb statja lesz

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#237) kovsol válasza Scrake^;DD (#236) üzenetére


kovsol
titán

Lehet befogni eleve magasabb szintű pokémont is. Én már nem egyet fogtam be, és tényleg van ami olyan gyenge volt, hogy az alacsonyabb verziója is leverte volna.

Lista. Itt látszik miből mi lesz.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#238) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

hogy pont akkor jövök haza telefont tölteni amikor a szomszéd spotra luret tesznek... :C 😭

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#239) sayCet válasza Oppenheimer (#238) üzenetére


sayCet
aktív tag

ez Pest? :D

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#240) Oppenheimer válasza sayCet (#239) üzenetére


Oppenheimer
veterán

aha

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#241) kovsol


kovsol
titán

Egyébként az aksi kímélő mód azt takarja, hogy mikor fejjel lefelé tartjuk a telefont, vagy a zsebünkbe úgy rakjuk akkor elfeketedik a kijelző, de a játék továbbra is előtérben fut, és ha megjelenik egy pokémon akkor rezeg a mobil. Ilyenkor csak újra rendesen kell tartani és világos is a kijelző. Szóval igazából a kijelző fényerejével spórol így. Másik mód, hogy spóroljunk az, hogy a kamerát kikapcsoljuk.

May the Force be with you!

(#242) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sracok foglalja mar ossze valaki, hogy mire jo ez az alkalmazas. Megyek az utcan es begyujtom ezeket a pokemonokat vagy mi ? :D Illetve hogy kell iranyitani ? Sajnos nem otthon vagyok :(

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#243) Xaels


Xaels
félisten

[link] eszerint semmit nem ér ha letöltöd a maps térképet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#244) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

munkába menet foglaltam egy gymet, és találtam 3 spotot ahol lure module volt :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#245) kovsol válasza Oppenheimer (#244) üzenetére


kovsol
titán

Felétek a Gymben milyen pokémonok vannak? Csak mert meló helyem körül ilyen 1000+os jószágok védenek, nekem meg 350-500 között vannak a legerősebbek.

May the Force be with you!

(#246) Rula válasza Xaels (#243) üzenetére


Rula
tag

Nekem mobilnettel csak így akart működni a játék, előtte nem talált meg, csak wifivel

[ Szerkesztve ]

(#247) tuki2200 válasza Oppenheimer (#244) üzenetére


tuki2200
senior tag

Hajnal 2kor még 9GYM-em volt, most reggel 8-ra amire fel tudnám venni belőle a cuccot maradt 4... :))

(#248) batai15


batai15
félisten

Csapott labdát hogy kell dobni ?

(#249) kovsol válasza tuki2200 (#247) üzenetére


kovsol
titán

Éjjeles voltam, így itt az infopark környékén mászkáltam kicsit (kikelt egy 5km-es tojásom annyi volt az a kicsi :B ), és még hajnali 4 kor is összefutottam emberrel aki játszott rajtam kívül! :D

May the Force be with you!

(#250) Xaels válasza batai15 (#248) üzenetére


Xaels
félisten

Meg kell pörgetni a labdát az ujjaddal és ha forog akkor dobhatod. 10xp plusz jár érte.

Amerre én járok már ilyen 20. szintű mesterek 1000+os lényei vannak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.