Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Menslee válasza greenmaur (#98) üzenetére


Menslee
tag

Elvileg Batyin van Magmar. Deákon láttam már Gengar-t és Electabuzz-t is. De amúgy tényleg full random. Ja meg még ott az állatkert is ahol aztán van minden mint a bolhapiacon...

noxwill: Lehet, egy Ratatát pl megfelelő mennyiségű Ratata Candy-vel evolvolhatsz Raticate-é. Ehhez nem kell stardust, de ha upgradeled akkor ugye csak a CP-je nő de nem fejlődik át. Ehhez kell Candy és Dust is. (Érdemes előbb erősíteni és utána átfejleszteni)

[ Szerkesztve ]

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#102) Menslee válasza Xaels (#100) üzenetére


Menslee
tag

Mond ezt a 400 candy-s Magikaprnak :DD

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#103) csasaKKP válasza callmeakos (#99) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Itt feljeszthető:

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#104) greenmaur válasza Menslee (#101) üzenetére


greenmaur
tag

Kb. a fél várost bejártam már, hanem többet de a Nyugatinál találkoztam csak Haunterrel, meg Hypno-val, Zsálya utcai troli megállónál meg Staryu. Tulajdonképp ezért gondolom, hogy lehet valami minta, ami alapján spawn-olnak, bizonyos területen több egy fajtából.

Azért próbálkozom tovább hátha :D

(#105) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Nem tudom észrevettétek-e, a beállításokban található egy akkukímélő pont. Hát, bekapcsolva is ugyanúgy meríti a telefont első tapasztalatom szerint. :DDD

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#106) Menslee válasza greenmaur (#104) üzenetére


Menslee
tag

Én úgy veszem észre hogy nagyon függ nem csak a helytől de az időtől is, nem csak az hogy este vagy nappal de azon belül is hogy hány órakor vagy ott. Jókor jó helyen ugyebár :D

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#107) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

melyik a jobb taktika? power upolni a Pokémont amíg lehet, aztán evolve-olni, vagy gyűjteni a candyt aztán evolve-olni amilyen hamar csak lehet?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#108) Xaels válasza Oppenheimer (#107) üzenetére


Xaels
félisten

Jó kérdés. Én nem evolve-olnék fel egy gyenge Pokémont. Mivel később orrvérzésig találhatsz erős/erősebb alapszintűt is amit felevolve-olva sokkal erősebb lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#109) Menslee válasza Oppenheimer (#107) üzenetére


Menslee
tag

Én azt mondom hogy ha mondjuk van több Pidgey-d akkor azt tartsd meg amelyik nehezebb/nagyobb még akkor is ha kevesebb CP-je van. Erősítsd fel és utána evolvold :K

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#110) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszönet a válaszokért.
Egy kérdés: S6-ra honnét tudom leszedni? Nem biztos hogy tudok várni a hivatalos megjelenésig :D

All→M8

(#111) oriic válasza callmeakos (#110) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Keress rá az apk-ra.

Live-Die-Respawn

(#112) Armahun válasza callmeakos (#110) üzenetére


Armahun
addikt

pszzt

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#113) greenmaur


greenmaur
tag

Vagy Qooapp-ot is használhatsz ha esetleg kell még más game, ami nincs EU-ban.

(#106) Menslee: Majd tesztelem a következő napokban hátha találok valamit. Persze ha a szerver is úgy akarja. Sokszor mobil nettel nem tölti be nekem, csak wifivel, pedig elég erős mobil netem van...

[ Szerkesztve ]

(#114) callmeakos válasza oriic (#111) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszi.
Azért kérdeztem rá mert hallottam hogy nagyon sok lett a kamu apk, ami tele van vírussal, ami konkrétan átveszi a hatalmat a telefonom felett. Azért annyira nem kell :D

All→M8

(#115) Menslee válasza greenmaur (#113) üzenetére


Menslee
tag

Én is pártolom hogy megosszuk egymással az ilyen infókat :C
Nálam hál' istennek a szerver gondok megszűntek egy pár napja. Legalábbis, már akkor játszom vele amikor akarok :D

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#116) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Charmander megvan, eddig nem rossz. Viszont a szomszédban van egy Gym. Derossz :DDD

All→M8

(#117) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kíváncsi leszek hogy itt Londonban mennyire lesz elvetemült ez a játék. Hétvégén bemegyek a belvárosba, és belevetem magam :D
Van 10000mAh-es powerbankom, szóval felkészült vagyok ;]

All→M8

(#118) greenmaur válasza Menslee (#115) üzenetére


greenmaur
tag

Hát nálam nem szűntek meg a bajok. Amíg belvárosban vagyok betölt mobil nettel is és onnantól nincs baj, de amit kimegyek a 14 kerületbe melóhelyre és kilépek a játékból, mintha elvágták volna. Semmit nem akar...Nem hiszem hogy a T ilyen szar lenne azért. :D
Rendben, elkezdem gyűjteni mit hogyan találtam és akkor meglássuk hasznos -e :)) Majd kialakul idővel, addig is: Hajrá Team Mystic! :DD

(#119) Menslee válasza greenmaur (#118) üzenetére


Menslee
tag

Elszóltam magam...
Nem enged bejelentkezni, server error........

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#120) callmeakos válasza Menslee (#119) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Elkaptam egy Zubatet, és kivágott. Remélem azért megmaradt :D

MOD: Most már ok.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#121) Armahun válasza callmeakos (#120) üzenetére


Armahun
addikt

Szintén. :DDD

Volt már ilyenem, nem maradt meg.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#122) m0h0senator válasza Xaels (#100) üzenetére


m0h0senator
őstag

100 candy-ert is lehet upgradelni :DD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#123) Scrake^;DD válasza callmeakos (#120) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Nekem ezt iphone on csinálta

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#124) greenmaur válasza callmeakos (#120) üzenetére


greenmaur
tag

Nem marad meg ja. Pont ma estem el Evee-től meg egy pár másik ritkább pokemontól ilyen miatt...

[ Szerkesztve ]

(#125) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jah, nem maradt meg. Az anyja köcsögit ;]

All→M8

(#126) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Ki akartam menni a városligetbe vadászni, de így offos... :( igazán skálázhatnák a szervereket.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#127) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Itt is meghaltak a szerverek.

Egyébként itt lehet a szerverek állapotát megnézni: Server Status Check

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#128) greenmaur


greenmaur
tag

Az írják amúgy reddit-en (ha bárkit érdekel), hogy elvileg lehet gyorsítani a játékot ha Google Mapsban leszeded offline-ra azt a részt ahol játszani akarsz.
(Maps - Beállítások - Offline területek - Plusz jel - Kiválasztod milyen terület majd leokézod)

Elvileg ettől gyorsabb lehet, illetve kevesebb adatot eszik. Nem próbáltam még, szóval nem tudom hatásos -e de hátha.

Szerk.: Persze online szerverek sem ártanak hozzá :D

[ Szerkesztve ]

(#129) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Nem hiszem el hogy ti mennyire gyorsan fejlődtök én ma nem is tudtam játszani mert a szerverek be voltak hallva.. leszedtem ma iphonera is a játékot mert azon van mobilnetem de szerintem ha 1 órát játszok vele már megenné az egész aksit.. valaki tapasztalat ájfónnal??

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#130) m0h0senator válasza Scrake^;DD (#129) üzenetére


m0h0senator
őstag

5S iOS beta 10 zabálja rendesen az akksit. fogok is venni egy powerbankot :DDD

(#131) Arni: Igen és igen. Nem tudod fejleszteni visszahozni sem tudod csak ha elverik vagy te elvered egy másik pokemonoddal.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#131) Armahun válasza Scrake^;DD (#129) üzenetére


Armahun
addikt

Ha beteszek egy pokemont egy terembe, akkor azt nem lehet fejleszteni?
Másik, ha cserélni akarom, akkor el kell verni egy másikkal?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#132) #81556480


#81556480
törölt tag

annyi mémem van erről a játékról hogy megőrülsz :DDD

nem voltam soha pokémonos, de ez a játék elég nagy FUN faktor

[ Szerkesztve ]

(#133) Scrake^;DD válasza Armahun (#131) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

hát ha beteszel egy pokémont a terembe az ott marad és akkor kerül vissza hozzád ha elverik

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#134) kovsol válasza m0h0senator (#130) üzenetére


kovsol
titán

Én már az Ingress-hez is használtam power bankot. Aztán ott a kamera nincs is használatban.

May the Force be with you!

(#135) Scrake^;DD válasza m0h0senator (#130) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

mennyi idő alatt mennyi megy le az aksiból ? :DD

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#136) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

:W :W :W

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#137) Menslee


Menslee
tag

Jó hogy van server status check csak nem épp releváns :D
Mindent online-nak jelez de a játék máshogy gondolja...

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#138) kovsol válasza Menslee (#137) üzenetére


kovsol
titán

Ha megnyugtat már a check is piros :D

May the Force be with you!

(#139) Illuminált


Illuminált
újonc

Két napja játszok a játékkal, máig egy tab s 8.4-gyel toltam (valamiért furán néztek rám az emberek :D ). Most iphone-on használom, először japán apple ID-vel próbáltam letölteni, de ott valamiért nem volt elérhető. Amerikai ID-vel ment minden, mint a karikacsapás. A két eszköz pompásan szinkronizál.
Aki droidon használná és naprakészen szeretné tudni az appot, annak én is ajánlom a QooApp-ot.
Jelenleg egy hajszál választ el az 5-ös szinttől, de már kezdek besokallni a Rattatákból. :D

(#140) #81556480


#81556480
törölt tag

(#141) tuki2200 válasza csasaKKP (#105) üzenetére


tuki2200
senior tag

Az csak arra van, hogy "mindig figyelj" ha lehuzod a háttérbe az appot nem jelez, meg kell lennie nyitva folyamatosan ha vadaszol, na ha ezt bekapcsolódott es fejjel lefelé teszed a telefont(zsebre rakod) akkor kilövi a kijelzőt játék kozben de rezeg meg csiripel ha kapás van

[ Szerkesztve ]

(#142) Menslee


Menslee
tag


"Everything has changed, when the Niantic nation attacked."

[ Szerkesztve ]

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#143) Cranium


Cranium
tag

Hali, valaki tapasztalt már, és esetleg talált megoldást arra a problémára, hogy elkapok egy Pokémont, aztán nem mozdul tovább a játék, és újra kell indítani az app-ot? Néha aztán kijelzi hogy elkaptam, de néha nem. Elég frusztráló tud lenni.

(#144) Newlachka


Newlachka
őstag

vagy arra,hogy sok sétálás nélkül meg lehetne oldani a dolgokat.
pl nálam összesen 5stop van viszont a vpn-ek meg a fake gps-ekkel nem lehet jól játszani..
utazzak 65km-t pestig?

(#145) Xaels válasza Cranium (#143) üzenetére


Xaels
félisten

Az elkapás még hagyján de nekem Gym foglalásnál is megesik... Igazából azt se felejtsük, hogy a jelenlegi verzió még Beta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#146) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Egész könnyen megy ah eleje. Munkába beérve már elértem az 5. Szintet. Eddig ami nem patkány és nem galamb amit fogtam az egy Machop meg egy Shellder. Egy Jynxet elbénáztam. Buszról nem olyan könnyű ám :DDD

All→M8

(#147) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

A ***csába, egy Tauboss-al találkoztam munkába menet, és nem sikerült elkapni. 120 labdámba került. :(( :W :DDD

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#148) Xaels válasza callmeakos (#146) üzenetére


Xaels
félisten

Én buszon kikapcsolom az AR-t. Nem szívesen forgolódom a kamerával, úgy könnyebb.

Drone-nal akart vadászni menni, de nem jött össze.
0 legjobb metál Pokémon főcímdal feldolgozás

(#147) csasaKKP basszus hirtelen nem vágtam aztán látom, hogy te németül tolod. Engem a Zubat-ok tudnak felidegesíteni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#149) kovsol


kovsol
titán

Mind1 melyik csapatot választja egyébként az ember?

May the Force be with you!

(#150) greenmaur


greenmaur
tag

Most munkába menet elkaptam kettő Hitmon Leet még egy Ryhornt. Elég jó kezdés volt erre most lefagyott és mobilnetrol nem akar betölteni. :W

Ja, akit érdekel a Rózsák terénél vagy 3-4 Hitmon Leevel találkoztam ilyen 5 percen belül.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.