Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Madai95 válasza szabacsik (#898) üzenetére


Madai95
tag

mármint hogy olyan távol lenne hogy nekem nem fér be a kijelzőbe? sajos ez kizárható mert én a pokestopp mellet álva sem látom , de pokemonokat és gym-eket se látok , pokemont szerezni egyedül incense használatával tudtam

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#902) Armahun válasza Madai95 (#901) üzenetére


Armahun
addikt

Nem válasz akart lenni

Pirosak, mindenhol pirosak.

Ma végre láttam egy sárga tornyot eddig ez volt az első. ( kék vagyok)

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#903) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Vidéken tényleg nem egyszerű pokemonokat fogni. Kb. 6k-s település, kicsit sötétebb némely rész, vigyázni kell hova visz az app be :D . 1 óra bringás hajsza után 9 pokemont sikerült elkapni, lvl3. Pesten gondolom ez kicsit gyorsabb. Na meg most tudtam meg hogy képesek beragadni a pokemonok 3 lábnyomosan. Na nálam is ez volt egyiknél sem csökkent a távolság valahogy. Pedig volt 3-4 ritka pokemon a környéken, de nem lettek meg :/

[ Szerkesztve ]

(#904) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kérdés:
Van egy jól bejáratott környék ahol a Pokemon GO előtt is sokat sétálgattam asszonnyal.
Mivel bevált(séta szempontjából), ezért erőltetném is. Kérdésem hogy ezen a területen van X pokemon és csak azokat lehet elkapni, vagy gyakorlatilag bármit beadhat?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#905) torik


torik
senior tag

Helyrejött a trainer club, persze hogy eleredt a rohadt eső, mintha dézsából öntenék :W pedig van egy tuti pokemonom hogy befoglaljam a gym-et :D áááhhh gyerünk már :D

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#906) #33253120 válasza Madai95 (#897) üzenetére


#33253120
törölt tag

Debreceni vagyok, ha gondolod fussunk bele.
Van mobilnetem, van wifim, rá tudunk tesztelni arra, hogy mi a baj....

(#907) Madai95 válasza #33253120 (#906) üzenetére


Madai95
tag

Köszönöm a felajánlást nekem ma már késő van , de jó lenne a héten valamikor én délután 3 tól ráérek egész héten

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#908) freezer922


freezer922
aktív tag

Hali,

Láttam valaki említette, hogy a Margit-szigeten vannak Vulvasaurok (ami jó hír mert még balbát se szereztem de holnap megyek a Margit-szigetre vadászni :D).
Olyan kérdésem lenne, hogy esetleg valahol láttatok frekventáltabban evee-ket? Látom mennyire OP karakter de valahogy Csepelen/9. kerület és környéke amerre eddig próbálkoztam sosem terem olyat. Egyszer láttam árnyékként de akkor is buszról :D

(#909) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ha már szóba kerültek a Gymek. Sokat ma nem tudtam játszani a bugok és az offline szerverek miatt, de pár utcára van 2 gym is ahol lakom, dél körül piros és sárga volt, most mind2 sárga. Mikor tudok majd csapatot választani?

(#910) Armahun válasza whitezo88 (#909) üzenetére


Armahun
addikt

Ha elérted az ötös szintet, az első gymbe lépéskor lehet választani.
A választás végleges.

Tényleg láttatok már gymet amiben pont harcolnak, csak úgy szikrázik a teteje.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#911) aizen92 válasza freezer922 (#908) üzenetére


aizen92
addikt

Ma városligetben vadásztam egy erős eevet.
Hozzáteszem tele volt ilyen 3-8 fős poké vadász csapatokkal az egész városliget.( köztük mi is munkatársaimmal )
Nagyon hangulatos, hogy így kimozdul mindenki.
Volt egy 3as poi a híd után azt trubozta fel valaki, mindenki ott farmolt.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#912) freezer922 válasza aizen92 (#911) üzenetére


freezer922
aktív tag

Jól hangzik, akkor a Margit-sziget után a Városliget lesz a következő cél :x

(#913) Bári válasza whitezo88 (#909) üzenetére


Bári
tag

Level 5 elérésekor enged választani.

Budapesten tud valaki olyan stop-ot, helyet, akármit, ahol wifi+gps-el együtt lehet vadászni? Mobilnetre nem fizettem elő eddig. Amit a rendster meg a ház mellé dobott, azt már elfogtam (drowzee, hypno, zubat...).

Illetve lvl6 ként, nem látogattam pokestop-ot és elfogyott a labda. Ezt tlnyleg vásárolni kell majd, vagy csak én voltam nagyon idióta?

(#914) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Őt ugyan megéri már Up-olni? :) Jól jönne még Candy hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#915) Lanash válasza Bári (#913) üzenetére


Lanash
aktív tag

Stopok-ból jön rendesen. Én úgy, hogy sokat vadászok van 200 labdám.

[ Szerkesztve ]

(#916) freezer922 válasza csasaKKP (#914) üzenetére


freezer922
aktív tag

Úgy tudom jobban megéri előbb evolve-olni aztán upgrade, csupán azért mert ugyan azt a candy-t használod el és evolve-ra több kell.
Meg aztán lehet szerencsés leszel és találsz később egy 500as evee-et... Nekem ugyan eddig a legjobb egy 490es pidgeot volt, de sok ~1500assal van tele a reddit :D

Btw akartam még kérdezni, hogy ti milyen "magasabb" cp-s pokémonokat szoktatok találni és mekkora szint mellett?

(#917) csasaKKP válasza freezer922 (#916) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Pont ma reggel jött egy 601 CP-s Zubat evolve-olt változata (nem jut eszembe a neve... :B ), piros körös volt, Great Ball-al is nehéz volt elkapni, sokszor kiugrott belőle. Majdnem az összes labda ráment. 12-es szint.

Mindeközben: Pokemon Go Plus
Az az ár már, jópár MiBand kijönne belőle.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#918) freezer922 válasza csasaKKP (#917) üzenetére


freezer922
aktív tag

Oh, én még csak 11vagyok majdnem 12 de még nincs is csak sima labdám. Gondolkoztam is mikor lesz következő fajta és mire érdemes tartani...Lévén, hogy néha egy semmire kellő pidgey is elfut, máskor egy bebogyózott gastly sem akar megmaradni...

(#919) callmeakos válasza csasaKKP (#917) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Mi a retek akar ez lenni? :D

Amúgy amire gondoltál az Golbat. :)

All→M8

(#920) Madai95 válasza Madai95 (#907) üzenetére


Madai95
tag

Flashtoolal újratettem a teló, lássanak csodát működik, működött míg ismét fel nem tettem a xposed frameworkot és az abban használt modjaim, úgy hoz az lehetett a probléma, most ismét újra tettem és tökéletesen működik viszont minden pokemon 3 lábnyomos :/

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#921) csasaKKP válasza Madai95 (#920) üzenetére


csasaKKP
senior tag

A "3 lábnyomos hiba" nem csak nálad van, programhiba.

freezer922: Ismerős szitu. :DDD A 12-es szinttel jön az új labda, szintlépésnél rögtön kapsz 20-at. Kipörgetni is könnyű, 1 mindig jön általában.

noxwill: Elvetemülteknek... [link]

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#922) werszomjas


werszomjas
őstag

Jól értem, ha a google accounttal lépek be, akkor használja az offline letöltött google maps térképet és nem fogyaszt mobilnetet?

Ugyanez a poke accounttal nem megy?

üdv

(#923) whitezo88


whitezo88
nagyúr

van, ahol a zsaruk jobban figyelnek a forgalmasabb helyekre! wow [link]

(#924) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Most nézem hogy a Pokemonok CP csíkja szintlépéskor nő?

All→M8

(#925) Nova96 válasza werszomjas (#922) üzenetére


Nova96
őstag

Ez jo lenne az 1 gb hamar elfog igy fogyni. :/

(#926) tomazin válasza Parson (#890) üzenetére


tomazin
veterán

110 csak a pokemon. Ill. igen a fel megye megvan offlineba. Btw ma fel nap alatt csak 30mb ment el, tegnap szedtem le a mapsot.

(#927) Parson


Parson
addikt

No gyerekek, ma sikerült szintet ugranom. Legyalogoltam vagy 4,5 km-t, marha jól esett, közben kipörgettem jópár poke stop-ot, aztán észrevettem h az egyik gym mellet ket poke stopre is ledobtak 1-1 Lure-t... Rohanas oda, hatalmas tömeg (helyi szinten kb 25-30 ember mar annak számit, mindenki tolja ezerrel... Kb 40(!) pokemonnal zartam, aztan meg egy gym-ben is megtanultam harcolni, es el is foglaltam... :))

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#928) torik


torik
senior tag

Na, bevettem az első gym-emet, a harc elég kaotikus, veszettül kell tappolni a képernyőt és akkor is csak pár másodpercig tart egy csata, speckót nem is nagyon volt idő eltolni (legalábbis így lvl 7 vs lvl 10 csatában így volt). Kitérni elég macerás de megoldható, rá kell érezni a dologra.
Jött egy minimális jutalom is mert otthagytam egy lowbie Pidgey-t :D persze 20 perc nem telt bele és máris elfoglalta egy harmadik tag :)

All that and a bag of chips

(#929) tomazin válasza Parson (#927) üzenetére


tomazin
veterán

Grat :)
Ez videk amugy? Mert en ma leptem meg az 5ot es mindenhol 3-400+os cuccok voltak bpn.
mellesleg mekkora cp kulonbsegnel van ertelme belekezdeni harcolni? Vagy tokmind1, mert ha kikapok is jon xp?

(#930) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Jólvan emberek beálltam a sorba ahoz képest, hogy Én kicsit ellene voltam a játéknak. A barátnőmmel elsétálgattunk meló után... :D
Mind1 jó volt sétálni, itt pesten meg találkoztunk egy pár párral akik ugyanezt csinálták. Mindig megmosolyogtuk egymást :)
Na a lényeg hogy nem rossz móka ez.
Kérdés hogyha letöltöm az offline google maps térképet, az Nekem jó valamire?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#931) freezer922 válasza tomazin (#929) üzenetére


freezer922
aktív tag

Elvileg van egy olyan gym tolós taktika, hogy mikor kezdődik a harc van egy kis "villanás" rá 1 másodperc és támad a gym pokémonja szóval a villanás után rögtön nyomj a pokémonodtól balra/jobbra, hogy dodge-oljon.
Elvileg ha nem is minden sebzést de így sokat elkerülhetsz.
A dodge után rögtön 1 jó esetben 2 támadást benyomhatsz majd újra vársz villanásra és folyt. köv.
Elvileg azt írták ezzel egy ~200cp-s különbségben lévő gym-et is simán le lehet verni de én igazából még csak egy gym-ben próbáltam ott is szarul ment a dodge xD
És elvileg legyőzött pokémonok után kapsz xp-t, per pokémon 150 és elvileg a max 750 per kör.

(#932) csasaKKP válasza Parson (#927) üzenetére


csasaKKP
senior tag

+40 Pokémon, úgy, hogy még 30-an szintén vadásztak? Nem semmi. :Y

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#933) Parson válasza tomazin (#929) üzenetére


Parson
addikt

Köszi! Igen, ez vidéki kis Dorf Kölntől északra. Ha hazajövök Pestre, kipróbálom ott is. Meglátjuk mi lesz. :)

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#934) Parson válasza csasaKKP (#932) üzenetére


Parson
addikt

Nagyon komoly volt, tinédzserek, anyukák, apukák, biciklisek, párocskák! A 40-et a komplett tura során azedtem össze, a Poke Stop-oknál kb 25-öt. Most nagyon rákaptam az izére, de azért maradok hobby szinten. :)

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#935) draco31


draco31
veterán

Ha a bal sarokban pörög a labda, akkor tölt a játék? Csak mert az nekem szinte állandóan pörög, most az ablakban ülök már 20 perce wifi-vel, de csak pörög állandóan.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#936) Armahun válasza draco31 (#935) üzenetére


Armahun
addikt

Ilyenkor ha folyamatosan pörög akkor beragadt. Lökd ki és indítsd újra.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#937) Madwe válasza csasaKKP (#921) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem már az is elég lenne ha küldene notit a telefonom zárt képernyőn h van pokemon akit elkaphatok (pokestop nem érdekel)

(#931) freezer922 Dodgeolni nem érdemes, csak akkor amikor specialel támad az ellen.

(#932) csasaKKP Ha megjelenik egy pokemon, az másoknak is ugyanott lesz, s mind fel tudjátok venni, nem kell érte küzdeni - ellenkező esetben már vér is folyt volna sztem egyes helyeken :D

(#938) DJGABI válasza csasaKKP (#917) üzenetére


DJGABI
addikt

amúgy ez pontosan mire jó? most csak rezeg ha pokestop/pokemon van a közelben vagy elkapásra is? ha csak előbbi azért bőven sok a 15k "You'll only be able to throw a Poké Ball using Pokémon GO Plus if you've caught the Pokémon before" háát amúgy amennyire kiszámíthatatlan a catch rate... hmm

(#924) noxwill itt is nekiálltak az egyik spawn pontnál cirkálni.

(#922) werszomjas
(#930) Kölyök1990

urbánus legenda úgymond [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#939) szekra


szekra
őstag

Nálam meghalt a szerver. :(

(#940) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Abba tudna segíteni nekem valaki tanácsot adni, hogy ha egy Pokémonból van sok (jellemzően Pigeonból), akkor azokkal mit érdemes csinálni? Professzornak leadni (egyáltalán ennek van értelme, és mit kapok érte?), vagy valami más? :)

(#941) Armahun válasza _adaml21_ (#940) üzenetére


Armahun
addikt

Igen érdemes a gyengébbeket a profnak elküldeni, darabonként kapsz érte candit amit egy erős fejlesztésére tudsz használni.

Én transfer előtt mindig elmegyek egy saját gymhez és ott leharcolom őket.
Ha sikerül nyernie erősödik a terem és életerő nélkül is megkapod érte a cukorkát.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#942) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Így néz ki most a felhozatalom. 1 órába telt mire visszaküldtem a profnak 250 CP10es Pokemont :DDD

All→M8

(#943) whitezo88 válasza szekra (#939) üzenetére


whitezo88
nagyúr

engem most elsőre beengedett és el is kaptam egy Venonatot crash nélkül. Közben a két közeli látható Gym sárgáról kékre váltott :D

de elég sokat teker a kis ikon jobb fent, nem valami stabil a szerver.

(#944) _adaml21_ válasza Armahun (#941) üzenetére


_adaml21_
őstag

Szóval akkor érdemes mindegyikből csak 1-1-et megtartani (praktikusan a legerősebbet), és az értük kapott izékből azt tovább evolve-olni?

(#945) selembeli válasza callmeakos (#942) üzenetére


selembeli
csendes tag

Az igen! Hol fogtad ezeket? :Y

(#946) Armahun válasza _adaml21_ (#944) üzenetére


Armahun
addikt

Igen, pidgey-ból, rattataból és zubatból lesz minden sarkon 1

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#947) callmeakos válasza selembeli (#945) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Munkába menet és vissza :P

:R

All→M8

(#948) jansky1


jansky1
senior tag

Hogy lehet beállítani, hogy ne váltson feketére a képernyő, ha fut a játék? android 5.0

Más nem találkozott azzal a hibával, hogy a játék nem hajlandó, csak wifin elindaulni? Mobilnettel nem tudok csatlakozni a szerverhez (player datás hiba).

[ Szerkesztve ]

(#949) selembeli válasza callmeakos (#947) üzenetére


selembeli
csendes tag

Területileg merre? Én ma egész nap a városligetben nyomultam, de 1-2 kivétellel nem nagyon szereztem olyan húdejó Pokékat.

(#950) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Öh..... London. :B :B

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.