Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63901) Byk01 válasza Mercutio_ (#63892) üzenetére


Byk01
senior tag

Én inkább hét közben fordultam meg ott, ráadásul '93 után.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#63902) t_a_m_a_s válasza #31733248 (#63900) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én csak egyet linkelnék, de az jó hosszú: [link]

Hallgattam én is sokmindent, de valahogy a Kispál iránti rajongásból maradt a legtöbb így 2017-re.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#63903) Freddy76 válasza #31733248 (#63900) üzenetére


Freddy76
addikt

Épp elegen nemzetieskednek nélkülük is. Az Aleister által linkelt cikkben történetesen semmi nemzetietlent nem látok, tényeket közöl. Márpedig az tény, hogy bármennyire be van állítva ez az "igazi csíki sör" vita Dávid és Góliát harcának, vagy éppen a székely furfang és a nemzetközi nagyvállalat összecsapásának, ez egy szimpla üzleti-jogi vita. Tele ferdítéssel, éppen az igazi csíki sör részéről.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#63904) #31733248 válasza Freddy76 (#63903) üzenetére


#31733248
törölt tag

Az a baj a cikkeikkel, hogy vonalasan egy irányba mutatnak. A cég 50 százaléka helyi tulajdonban áll, saját honlapja szerint közel 100 székelyt foglalkoztat, nyugodtam drukkolhatunk nekik, nem kell, hogy egy ilyen "leleplezés" miatt másképp gondoljuk. A cég sokkal "székelyebb", mint amennyire például az OTP magyar (ami mindössze 28 százalékban magyar tulajdon).

[ Szerkesztve ]

(#63905) Mercutio_ válasza #31733248 (#63904) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem hanyagoljuk a politikát, de a tulajdonosi kör mint tudjuk csak 1 dolog, lásd. CBA és Svájcban kikötő osztalék, stb..... ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63906) aleister válasza föccer (#63899) üzenetére


aleister
veterán

Nemigen értelek. Két fronton zajlott a pereskedés. Egyrészt Romániában, másrészt az EU márkahivatalban. Hollandiában nem.

(#63900) Econ:
Véleményem szerint pont a nemzeti szemellenző, ami miatt sokan gondolkodás nélkül bojkottálják a Heinekent. Várható volt, hogy a Románok így fognak dönteni. Mert, mert tudjuk milyenek...
Ettől függetlenül az általam linkelt cikk tényszerű, és ez tetszik.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#63907) Mercutio_ válasza Ear001 (#63896) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kösz!:R

cdl: A végén kiderül, hogy minden út Rómába Debrecenbe vezet :D

aleister: Ezt te nem érted, még csattogóslepkéztél amikor ezek a zenék aktuálisak voltak :DDD

Econ: Az a baj ezekkel a zenékkel, hogy ha sokáig hallgatom őket mindig rádöbbenek milyen rég volt mindez. (Mondjuk a hazai rock (Box, mobil, stb.) helyét nálam elég gyorsan átvette az alternatív (PUF, Sziámi, kontroll, balaton, bizottság, kispál, stb.) vonal, és a grunge (Nirvana, Soundgarden, Alice in chains, stb.) ami simán megfért a DM-mel és az EBM zenékkel. Én amúgy is elég zenei vegyesfelvágott voltam/vagyok.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63908) #31733248 válasza aleister (#63906) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#63906) aleister

Én gondolkodom, éppen ezért drukkolok a magyar cégnek. Minden normális országban így tesznek a hazaival. Az pedig, hogy a tulaj kampányt épít a márkája védelmében? Azzal hibázna, ha nem tenné.

(#63907) Mercutio_

Én is hasonlóan vagyok ezzel, szinte minden műfajban van kedvencem.

(#63909) Mercutio_ válasza #31733248 (#63908) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na, de romániában mi is számít hazainak? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63910) j.bravo


j.bravo
addikt

Hadd tereljek témát :D

Van olyan repjegykereső, ami ajánlott, vagy éppenséggel ellenjavallott?

repjegy.hu, bravofly, skyscanner, cheapflights.com, google.com/flights, stb?

véletlen belefutottam pl a bravofly-ról oldalakon keresztül panaszkodó cikkbe és hozzászólásokba, igaz ezek több évesek.

Nem sima A->B és vissza, B->A utat szeretnénk, hanem A->B->C->D->A lenne az igazi.
Persze lehet ezeket külön-külön is, csak kényelmes lenne egyben.

Szóval, ha valakinek van negatív élménye mert lehúzták, bibi voltés elérhetetlenek voltak, nem segítettek; vagy éppen pozitív élménye (rugalmasság, segítőkészség stb), mondja! :R

Whatever.

(#63911) Novics válasza j.bravo (#63910) üzenetére


Novics
senior tag

Épp a napokban futottam bele egy cikkbe, hogy ~26ezerből megfordultak az Azovi-szigetekről, gondoltam nézni kéne már ilyen lehetőségeket. Az utazomajomnak van ezekről bejegyzése, a momondo-t emelte ki azt hiszem.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#63912) aleister válasza Mercutio_ (#63907) üzenetére


aleister
veterán

Ebben igazságod lehet. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#63913) zolka78 válasza #31733248 (#63904) üzenetére


zolka78
senior tag

A tulajdonosoktól eltekintve engem az érdekelne a leginkább, hogy valaki miért nem a sörök és a sörök eredetisége körül keresi a tényeket. Az igazi csíki nagyon az eredetíségre akar alapozni, csak ezt érdemben nem tudja igazolni se. Fellelhető dokumentumok alapján csak az igazolható, hogy a 16. századtól biztosan történt sörfőzés a körzetben. Ezt több dokumentum is igazolja, de csak annyira, hogy volt ilyen is. Arra semmi érdemleges feljegyzés nincs, hogy ez az adott kornak megfelelően valamilyen "céges" vagy családi formában történt volna, esetlegesen egyedi terméket, márkát vagy hagyományt teremtve. Az első ilyen csak a 19. században jelenik meg amikor is egy sörfözdét alapítanak Csíkszerdán, természetesen nem székely magyarok. Onnantól kezdve van ténylegesen, visszaigazolhatóan, helyi körzetre vetíthető ipari sörgyártás. És ezekre az akkori alapokra kezdett sörgyártásnak a mai végkifejlete az ottani sörgyártás és a heineken a ciuc sörrel, amihez már ők is csak később csatlakoztak. Az ok. hogy valaki akar emellé még egy kis manufaktúrát, ami próbál valami eredetiséget produkálni, csak ez nincs meg. Pusztán csak próbálnak meglovagolni egy olyan lovat ami nem volt az övék, és lehet nem is lovakról volt szó. Persze egészen jól megtalálta a megszólítást a legmegfelelőbb körhöz, és ezzel rögtön nagyot durrantott. Persze ha csak a régi helyi kiskaliberű főzést támasztotta volna fel úgy, hogy emellett székely magyar sörként beilleszti magát a piacra, és nem rángatni akarja az oroszlán bajszát, akkor egy igazán maradandó dolgot alkothatott volna ha az a sör kiváló is egyben, és nem a körítés viszi a pálmát.

Egyébként a tesco onlineon akciósak az üveges staropramenek, ha már sör.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#63914) konyi79 válasza Mercutio_ (#63909) üzenetére


konyi79
addikt

Na a probléma pont ezzel van, mi számít, vagy mi nem annak.
Mert tökre igaza van Freddynek abban amit leírt, ha kívülről nagyon objektíven akarjuk nézni. Hogy most tulaj részéről mennyire valós, meg etikus a nemzeti kártya kijátszása annak sincs jelentősége, ha az ottani magyarok magukénak érzik és a román-székely helyzet látják bele, ezért is rakta be ide a témát jjeahh. Mert nem csak ebben, mindenben ez megy ott. És akkor már csakazértis csíki sör, ami lehet így nem több egy szimbólumnál, de ezt elvitatni nem szabad a határon kívüliek helyzetének figyelembe vétele nélkül.
Tudom hülyén jön ki mert akárhogy is, így szétszedtek minket igencsak megdolgozott az ország érte ahogy nem kezelte a nemzetiségi kérdést, de még ehhez képest is túltolják a románok lassan 100 éve.

(#63915) Freddy76 válasza zolka78 (#63913) üzenetére


Freddy76
addikt

Teljesen egyetértek a leírtakkal. Én is ezt próbáltam ügyetlenebbül megfogalmazni.

Azért nem tudok azonosulni, szimpátiát érezni az igazi csíki sör iránt, mert az is egy átverés.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#63916) Mercutio_ válasza konyi79 (#63914) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem csak azért rakta be, mert nem kapni a kedvenc barnáját.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63917) jjeahh válasza Mercutio_ (#63916) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pont ezt akartam írni, számomra ez a legfontosabb. A barnát imádom :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63918) konyi79 válasza Mercutio_ (#63916) üzenetére


konyi79
addikt

Éééés igen! :DDD
A világ ezek szerint jóval egyszerűbb.

(#63919) cdl válasza j.bravo (#63910) üzenetére


cdl
senior tag

A mátrix javasolt.

(#63920) Studi válasza Freddy76 (#63915) üzenetére


Studi
addikt

Srácok, amire Freddy válaszolt az törölve lett? Zolka tuti nincs nálam tiltva, de nem látom a hozzászólást.

(#63921) Studi


Studi
addikt

Amúgy pedig az egykék a világ legönzőbb teremtményei, óvakodjatok, ha beházasodik egy a családba... Főleg, ha domináns nőstényegyed. Faszkivan.

(#63922) konyi79 válasza Studi (#63920) üzenetére


konyi79
addikt

Nem, ott van a #63913

(#63923) rbalint88 válasza Studi (#63921) üzenetére


rbalint88
addikt

Raddumalta magat az asszony? ;]

(#63924) Mercutio_ válasza rbalint88 (#63923) üzenetére


Mercutio_
félisten

:DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63925) #31733248 válasza zolka78 (#63913) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#63913) zolka78

"A tulajdonosoktól eltekintve engem az érdekelne a leginkább, hogy valaki miért nem a sörök és a sörök eredetisége körül keresi a tényeket."

A tények már ismertek, a legtöbb ember számára az a kérdés, hogy drukkol-e a magyar félnek a jogvitában. Hogy mennyire számítanak originális terméknek a székely sörgyártó sörei, az számomra kevésbé fontos, a cég magyarokat foglalkoztat és félig magyar tulajdonban is van, kedvesebb tehát a szívemnek, mint a Heineken.

Másrészt érdemes azt is megnézni, ki rángatja valójában a másik bajszát. Ugyanis a Heineken támadta meg a kisebb céget és nem fordítva.

(#63914) konyi79

Messzire vezető történelmi vita lenne, ha belemennénk a nemzetiségi kérdés kezelésébe és sajnos a történelem oktatás több generációt is félreinformált már e tekintetben. A király személye, mint intézmény nemzetek feletti, s a királynak egy több nemzetiség által lakott országban felül is kellett emelkednie egy-egy nemzetiség nézőpontján, mivel nemzetiségétől függetlenül mindenkiért felelt, aki a birodalmában élt. A különböző uralkodóházak tagjai pedig gyakran egymás közt házasodtak, mivel a keresztényi hit sokkal, de sokkal fontosabb összekötő kapocs volt a nemzetiségi hovatartozásnál, hiszen ez adta meg összetartozásuk közös (spirituális) alapját. Ez nagyon-nagyon sokáig jól is működött. A változást éppen az hozta el, hogy új mozgalmak alapultak az elitellenességre és a tudatosan gerjesztett nacionalizmusra alapozva. A többségük nyíltan nacionalista mozgalom lett és tevékenységük erős külső segítséggel a korábbi birodalmak széteséséhez vezetett (lásd az Osztrák-Magyar Monarchia sorsát), más részük kommunista ideológiára váltott (mint a '48-as ifjúság által kiszabadított Táncsics). Ez azonban nem a nemzetiségi kérdésben történő szigorítás miatt következett be, éppen ellenkezőleg, az 1868-as nemzetiségi törvény az addiginál sokkal szélesebb jogköröket biztosított a tekintetben.

(#63926) Studi válasza rbalint88 (#63923) üzenetére


Studi
addikt

Dehogy... De ismerek olyan puhány alakot, aki eljegyzésre készül! :P :DDD

Sógor felesége kavarja a sz@rt a hagyatéki eljárásban. Mert az szerinte jó. Addig ütném, amíg pislog. :(

(#63922) konyi79: köszi, ez a gáz a tiltással, hogy hiába csak a trollt tiltom, értelmes emberek hozzászólásai is kiesnek emiatt. :(

(#63927) Mercutio_ válasza #31733248 (#63925) üzenetére


Mercutio_
félisten

"A tények már ismertek, a legtöbb ember számára az a kérdés, hogy drukkol-e a magyar félnek a jogvitában.'
Legtöbb? Biztos?:D
Szerintem értelmes embert a tények érdeklik és nem hagyja magát néhány hívószó hatására befolyásolni. Avagy szentesíti-e a törvénytelenséget ha annak hasznából áttételesen (állások) a nekünk kedvesebbek is részesülnek?
Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy egy akkora cég mint a Heineken nem ad sok magyarnak munkát...
"Ugyanis a Heineken támadta meg a kisebb céget és nem fordítva."
Öhm, a csíki bepróbálkozott egy levédett név törvénytelen használatával, majd amikor ez nem jött be jó esetben spontán (rosszabban már eleve erre készülve) elővették a jó öreg báncsákakisebbséget kártyát.

"A különböző uralkodóházak tagjai pedig gyakran egymás közt házasodtak, mivel a keresztényi hit sokkal, de sokkal fontosabb összekötő kapocs volt"
Hagyjuk ezt a keresztény maszlagot. A házasságok szimpla megerősítései voltak különböző hatalmi paktumoknak.
A bazinagy spirituális kötelék pedig emlékeim szerint már jóval az "új mozgalmak" megjelenése előtt szakadozni látszott, lásd belviszályok , uralkodóházon belüli gyilkosságok, más házakkal összeesküvések a hatalmon lévő ellen, stb.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63928) #31733248 válasza Mercutio_ (#63927) üzenetére


#31733248
törölt tag

"Legtöbb? Biztos?:D"

Igen, a legtöbb ember számára azért kérdés a kérdés, mert a betiltással végződő jogvita egyik szereplője magyar, ezt könnyű belátni. Ha egy bukaresti román cég viaskodna a Heinekennel, egy lapszéli jegyzetet nem ért volna meg az egész sztori, ez nyilvánvaló. A cég hovatartozása miatti szimpátiát pedig szembe állítani az értelemmel nem érdemes. Ahhoz, hogy magyarként a magyarnak drukkolj, az égvilágon semmilyen hívószó nem kell - ezt sem nehéz belátni. Mint ahogyan azt sem, hogy az emberek egy részét nem nehéz érzelmileg elfordítani ettől az állásponttól, ha sikerül kiváltani belőlük a "leleplező" cikkekkel, azaz a tények vonalas megválogatásával egyfajta elutasító reakciót. Ez napi szinten működik a marketingben és szépen hat is az emberekre. Ugyanúgy, ahogyan egyébként a "magyar kártya" előhúzása is.

Törvénytelenség - írod, miközben európai színtéren nem számított annak. Az pedig, hogy a magyar kisebbséget valóban érik hátrányok Romániában, ténykérdésnek tekinthetjük és igencsak esélyes, hogy az európai jogi állásfoglalással ellentétes román döntés mögött is vannak hasonló szempontok.

"Hagyjuk ezt a keresztény maszlagot. A házasságok szimpla megerősítései voltak különböző hatalmi paktumoknak."

Szerintem érdemes volna kevésbé offenzív stílusban tolnod, de gondolom, ezt hiába mondom... Élőszóban valószínűleg nem így menne. :) Mielőtt keresztény maszlagot emlegetnél, érdemes volna felidézni, milyen jelentős szerepe volt a kereszténységnek az európai történelemben. És igen, ettől még hatalmi paktumok köttettek, de az arisztokrácia gyakorlatilag nemzetek feletti volt, nagyon sokan nem is beszélték a magyar arisztokrácia tagjai közül a magyar nyelvet.

(#63929) Mercutio_ válasza #31733248 (#63928) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem itt zárjuk le, ez a topic nagyon nem erre való, és a csíkisörös téma tekintetében Freddy már leírta a lényeget:R

Vallás, kereszténység témát is skippelném, de ajánlanék 1-2 könyvet: 1, 2

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63930) Studi válasza Mercutio_ (#63929) üzenetére


Studi
addikt

(#63931) rbalint88 válasza Studi (#63930) üzenetére


rbalint88
addikt

Szerintem p*na. Aki szerint meg nem, az buzi.

(#63932) Lassú Víz válasza rbalint88 (#63931) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Esetleg lehet nő is.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#63933) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Fészbukkosok! Másnál sem működik a követés leállítása? Hiába megyek rá az ismerős profiljára, és ott hiába állítom le a követést, utána az alapértelmezésre ugrik vissza... Faxom kivan má ezzel :W

Holnap majd jól beletépünk...

(#63934) #31733248 válasza Mercutio_ (#63929) üzenetére


#31733248
törölt tag

Végülis mindkettő a tömegek befolyásolására alkalmas marketing termék, az is, a székely kártya előhúzása és az átlátszó fiúk témaválasztása is. És sokszor az is felül egyiknek, vagy másiknak, aki azt gondolja, hogy nem, mert ő ennél sokkal okosabb. :)

Moldovát már olvastam, a másikat pedig ebben a témában sem érdemes komolyan venni.

(#63935) Novics válasza t_a_m_a_s (#63933) üzenetére


Novics
senior tag

Én már mindenkinek leállítottam a követését szinte. Kipróbáljam rajtad? :D

szerk: Kipróbáltam, tényleg visszaugrik.

[ Szerkesztve ]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#63936) Studi válasza Novics (#63935) üzenetére


Studi
addikt

"Rendes kis f@sz vagy!" :DDD

Nekem van olyan csoport-ember páros, akinek minden oda írt hozzászólásáról értesítést kapok, bárhogy állítom...

(#63937) t_a_m_a_s válasza Studi (#63936) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Pont ez a bajom nekem is...

Köszi Novics, rendes kis f@sz vagy ;)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#63938) Studi válasza t_a_m_a_s (#63937) üzenetére


Studi
addikt

Lehet dobni kéne a csoportot, és visszajelentkezni? Full nem értem amúgy az egészet, hogy miért van, minden követés le van véve a csoportról, és a (két) emberről is, mégis jönnek az értesítések.

(#63939) t_a_m_a_s válasza Studi (#63938) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én csak embereknél vettem észre, kukázni azért nem akarom őket... Csak megszerelik majd...

Holnap majd jól beletépünk...

(#63940) Ear001 válasza Studi (#63938) üzenetére


Ear001
addikt

Facebook. Ha dolgozol is vele, tapasztalhatod, hogy nap-mint-nap újabb és újabb bugok kerülnek elő, amit aztán vagy pár óra alatt, vagy csak hónapokkal később javítanak meg. Néha linket nem lehet beilleszteni, néha képet nem méretez, néha a statisztikák keverednek össze. Facebook na.

(#63941) jjeahh válasza t_a_m_a_s (#63939) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Sajnos vannak hibák, amik nem akarnak javulni. Nálam pl fél éve csak azok a képek láthatóak, amiken be vagyok jelölve, meg amik frissek, a többi csak akkor, ha elkezdem a mappákat túrni. Mondjuk annyira nem zavar, de másnál is észrevettem már ezt a hibát és a facebooknak is jelentettem, de semmi reakció...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63942) Novics válasza t_a_m_a_s (#63937) üzenetére


Novics
senior tag

Az úttörő ahol tud segít, és önként szolgálja a közösséget. :DDD

Állítólag a chrome-ban van olyan kieg, hogy az egész faladat lenullázza, és csak azoknak a baromságait látod, akiknek megnézed a falát. Vagy mit. A Dagadt Köcsög mondta.
Nálam kb az összes volt munkatársam le van tiltva, meg azok, akik sok baromságot posztolnak, de nem családtagok. Azt hiszem, hogy más nem is írhat semmit az üzenőfalamra, csak én. De legalábbis ezt be akartam állítani. :D Nem tagadom, viszonylag sokszor felnézek - főleg ha nagyon unatkozok - de nem töltök fent sok időt. Nem sok érdekes dolog van fent. Legalábbis számomra.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#63943) Studi válasza Novics (#63942) üzenetére


Studi
addikt

Az a baj, hogy már a facebook sem a régi. :( Kegyetlen módon cenzúrázza, hogy mit látsz, és valamiért olyan cuccok kerülnek sokszor előtérbe, amik teljesen irrelevánsak. Én speciel sokkal jobban örülök az olyan kiírásoknak, hogy X ismerősöm gittelt egy egészségeset és megkönnyebbült, minthogy Y ismerősöm számomra ismeretlen Z ismerőse eljegyezte a számomra szintén ismeretlen Micikét. Vagy a cikkek, hogy a citrom gyógyítja a rákot. Meg hasonló faszságok.

Szóval az ismerőseim azért az ismerőseim, mert elsősorban az ő bejegyzéseiket szeretném látni. Ezért regisztráltam anno a fészre. Aztán kellenek még dudák. Bár ezen asszony kiakadt, így a dudákat inkább az instán nézem telefonon, azt nem látja. :DDD

(#63944) Novics válasza Studi (#63943) üzenetére


Novics
senior tag

Legtöbbet én is csak a fotós, képelős topikot csoportot nézem meg, az egyetemi csoport kihalt mióta végeztünk, korábban még ott volt pörgés. Anyu néha megosztja a "a kis Józsika halálos beteg volt, de aztán olyat tett, hogy nem hiszed el..." vagy hasonló baromságokat. Na, őt azért nem tiltom, de ha egy random ismerős kezd ilyeneket megosztani, akkor annyi. Húgom zenéibe szoktam belehallgatni, ha nem ismerem, amit megosztott, az MKKP posztjait nézem, és persze ami még nagyon fontos, az a Sünbarát Alapítvány. :K

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#63945) Mercutio_ válasza Novics (#63944) üzenetére


Mercutio_
félisten

" és persze ami még nagyon fontos, az a Sünbarát Alapítvány. "
Készülsz a nyugdíjra mi?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63946) aleister válasza Ear001 (#63940) üzenetére


aleister
veterán

Ne is mondd!
Nem kevés pénzt lapátolunk az FB hirdetéseibe, és annyira bugos még a biznic felülete is, hogy az olyan alap funkciók, mint a bejegyzések kezelése is állandóan hibát generál.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#63947) #31733248 válasza aleister (#63946) üzenetére


#31733248
törölt tag

Én most akarom picit jobban beleásni magam, bár az egész Facebookot úgy, ahogy van, nem igazán szeretem, :( még regisztrációm sem volt sokáig. A magánoldalam már régen átment hivatalosba, de fizetett hirdetésem még soha nem volt. A Google AdWords‎ szolgáltatásaival korábban nagyon elégedett voltam, de a FB egyáltalán nem tetszik.

(#63948) aleister válasza #31733248 (#63947) üzenetére


aleister
veterán

Mi mindkét felületen hirdetünk, 60% AW, 40% FB arányban. Érdekes, mert bizonyos oldalainkra nagyságrendekkel több látogatót hoz az FB, másokra meg az AW. Nem jelenthető ki, hogy az egyik, vagy a másik jobb lenne.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#63949) Studi


Studi
addikt

ÉNB Bori. Furcsák ezek a nevek. De ez nem lenne akadály... :K

(#63950) *Ropi* válasza Studi (#63949) üzenetére


*Ropi*
félisten

cOxErÉkNéL készült, a Rooms-ban - eszerint ő az újdonsült fotós ismerős. :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.