Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62801) madgie válasza Ear001 (#62800) üzenetére


madgie
titán

Nem iszom én már annyit, huszonévesen volt ez az F1-durmolás móka :)

(#62802) Lassú Víz válasza madgie (#62801) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Vasárnapi ebéd után is nagyon király. Csak ha van valami esemény mindig felvernek a hülye riporterek a kiabálásukkal :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#62803) aleister válasza Studi (#62797) üzenetére


aleister
veterán

:DDD
Eddig sosem gondoltam bele, hogy valójában egy korvett leszármazottat vezetek, de most, hogy mondod. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#62804) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Tudtok olyan jegyirodát, ahol elfogadnak Erzsébet kultúra utalványt?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#62805) zolka78 válasza aleister (#62803) üzenetére


zolka78
senior tag

Nem inkább úgy kéne nevezni, hogy az örökbe fogadott testvér? :P

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#62806) Ear001 válasza Studi (#62797) üzenetére


Ear001
addikt

A Corvette már egy jó ideje csak magában Corvette, és nem Chevrolet Corvette, szóval az a rokonság egyre távolibb. ;)

(#62807) aleister válasza zolka78 (#62805) üzenetére


aleister
veterán

Ne vedd el a kedvem! Így is elég kellemetlen néha a hetvenvalahány lóerő. Így, hogy mondogathatom, hogy korvett-korvett, tán majd jobb lesz. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#62808) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#62802) üzenetére


Mercutio_
félisten

Utáltam is Paliklacit piszkosul :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#62809) Lassú Víz válasza aleister (#62807) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Még a végén elhiszed és nem tudsz befejezni egy előzést. Inkább mondogasd, hogy ez csak egy Aveo, ez csak egy Aveo. Én is így vagyok vele, 8 szelepes Swift, 8 szelepes Swift... :DDD

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#62810) spanyoll válasza Mercutio_ (#62808) üzenetére


spanyoll
addikt

Pedig ő volt az utolsó érdekes f1 kommentátor a gyulával. A mostani hamiltonbuzi szujó, meg a nekem kicsit száraz wéber kombó laposabb, mint egy elpukkant kerék.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#62811) Studi válasza spanyoll (#62810) üzenetére


Studi
addikt

Kicsit száraz Wéber azért kell oda, mert ő tudja, miről beszél. :K A Palik/Wéber páros szerintem nagyon jó volt, amikor néha összekerültek, csak Palik nem viselte jól, ha Wéber kijavította. Ezért inkább Gyulát választotta maga mellé, akit tudott indokolatlanul szivatni. A közvetítés stílusában jó volt Palik, életet adott az egésznek, de emberileg egy sz@rkupacnak tűnt még képernyőn keresztül is.

(#62812) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#62804) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nincs itt egy jegymester sem?! :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#62813) spanyoll válasza Studi (#62811) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja persze, wéberrel nincs bajom, ő legalább tényleg ért hozzá, amiről beszél.
A palik meg egy szarkupac volt, de vicces szarkupac. Rendesen volt olyan, amikor hallottam, hogy rágyújt, meg, ahogy szívja a cigit, és akkor csak a gyula beszélt kb 5 percig :D
Rögtön jobb volt, mint a mostani felállás. Bár ha kibasznák a töketlen szujót és jönne a helyére valami nagypofájú érdekes ember, akkor végre érdekelne a kommentár is.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#62814) Studi válasza fi:zi'k (#62812) üzenetére


Studi
addikt

Az kizárt dolog, mert nem tudom. Nekem csak a joghurtomban van kultúra. :DDD

(#62815) Studi válasza spanyoll (#62813) üzenetére


Studi
addikt

A Terminator 2 Palikkal megvolt? Kötelező darab, sírva röhögős! :D

(#62816) spanyoll válasza Studi (#62815) üzenetére


spanyoll
addikt

Megvan, de újranéztem és még mindig kurvajó :D
Angol közvetítéseket ismered valamennyire? Azt tudom még elképzelni, hogy abból lehetne valami érdekes, bár azokat meg főleg nem követem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#62817) aleister válasza Lassú Víz (#62809) üzenetére


aleister
veterán

Kinőttem én már abból. Ezért volt jó fiatal koromban az alfa. Azzal ki tudtam száguldozni magam.

Mondjuk ez a kurva 175 lovas Mazda 6 november óta nem hagy nyugodni. De egyrészt pénzem sincs rá jelenleg, másrészt értelme sincs sok számomra. De egyszer tuti lesz egy ilyenem, ha már az észérvek nem számítanak az anyagiakkal szemben. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#62818) Studi válasza aleister (#62817) üzenetére


Studi
addikt

...ha már az észérvek nem számítanak az anyagiakkal szemben...

Az van, hogy nagyon sokan öregednek meg erre várva. :D Pedig ez az állapot rohadtul a fiatalkor sajátja, az élet előrehaladtával egyre kevésbé valószínű, hogy újra előfordul. :)

(#62819) aleister válasza Studi (#62818) üzenetére


aleister
veterán

Igazándiból a gyerek előtt szerintem még beleférne nekem. Most járt le a Fundamentám, valamint jövő ilyenkorra lejár két befektetés alapú életbiztim. Szóval letudom minden havi fix fizetési kötelezettségem. Már csak a rezsi számlák maradnak. Szóval 1 év múlva be tudnék vállalni némi anyagi terhet.
A nagyobb probléma az, hogy egy ilyen autót nem csak megvenni nehéz, hanem biztonságban tudni is. Nem tudnám kint hagyni a panelrengetegben a parkolóban, mert szétbassza a sok mordori. Szóval dukálna neki egy garázs...mondjuk valami ikerházban. :)

Ki van ez találva. Már csak az a része nem tiszta, hogy miképp jutunk el egy 54 nm-es panelből, egy zöldövezeti ikerházba. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#62820) Studi válasza aleister (#62819) üzenetére


Studi
addikt

Hát a Mazdával! :Y Kombit vegyél, azzal jobb lesz cuccolni! :DD

(#62821) aleister válasza Studi (#62820) üzenetére


aleister
veterán

Az biztos, de a sedan jobban tetszik, és ugyebár a megmozdulás szlogenje a "no észérvek!". :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#62822) Freddy76 válasza aleister (#62821) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem kicsit volt ez kérdés nálam is... A kombi is nagyon jól néz ki, ez az egyetlen autó, aminek a kombija nem egy kocka hátul, hanem érezhetően foglalkoztak a formával. A szedánnal az a baj, hogy az autóhoz képest picsányi a csomagtartója. A Passattal is szenvedtem sokszor, egy síelésnél vagy két hetes nyaralásnál az anyósülésen is cuccok voltak, a mazda 6 szedán csomagtartója pedig nem csak jóval kisebb a Passaténál (560 vs 470 liter), a nyílása olyan, mint egy persely.

Nekem is a szedán tetszett jobban, de itt engedtem az észérveknek. Itt, mert amúgy lesz@rtam őket, ezért vettem csúcsmodellt 192 lovas 2,5 literes benzinmotorral, 19-es felnikkel... Amúgy is van abban valami bájos, amikor a pirosnál a szép piros családi autó egyszer csak felbőg, és nekiindul a ménes.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#62823) aleister válasza Freddy76 (#62822) üzenetére


aleister
veterán

Jaja, a kombi fényévekkel praktikusabb az tény. Amíg ketten vagyunk, bőségesen elég egyébként ez is. Ha belegondolok, hogy eddig Matiz, Ignis és most Aveo is ki tudott szolgálni, ahhoz képest ez a pakolási lehetőségek tárháza. :)

Ami miatt kicsit tanácstalan vagyok az az üzemanyag típusa. Alapban dízelt vettem volna, de a Mazda topikban eléggé lesújtó a dízelekről a vélemény. Nem konkrétan a Mazdák esetében, hanem úgy általában a technológiáról.
Azt írtad, hogy eddig dízel kocsikat hajtottál. Valóban ennyire rossz a helyzet? Ellenérvként az elóbb-utóbb biztosan meghibásodó részecskeszűrőt és kettős tömegűt hozták fel. Tudtommal az új Mazdákban nincs turbo, szóval az nem lehet hibaforrás.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#62824) rbalint88 válasza aleister (#62823) üzenetére


rbalint88
addikt

Dizelben turbo, kettostomegu, reszecskeszuro es a magasabb nyomason uzemelo uzemanyagrendszer a fo problemak. Ez igy egy milla.

(#62825) aleister válasza rbalint88 (#62824) üzenetére


aleister
veterán

Ebben szerintem nincs turbo. A többi meg gondolom nem egyszerre romlik el.
A kettős tömegűre is 180-200k üzemidőt írnak. Ez kb 10 év használat. Kb 300k az új. Ha ennyit kell csak rááldoznom ennyi idő alatt, akkor ezzel még ki is egyeznék.

Kicsit elkezdtem egyébként olvasgatni a témában. Ennek a cikknek az alján van pár komment. Elég érdekes dolgokról írnak. Nevezetesen több cég is foglalkozik már a kettős tömegű lendkerék kiváltásával. Sima lendkereket szerelnek be hozzá, valamint egy átalakítót kap a kuplungszerkezet is.
Árban kb fele annyi, kérdés, hogy mennyire jó megoldás.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#62826) Freddy76 válasza aleister (#62823) üzenetére


Freddy76
addikt

A dízel előnye, hogy relatíve keveset fogyaszt. A turbódízel emellett eszméletlen nyomatékos, megy, mint a barom. A Passat 1700 körül kezdett el húzni, és 2700-nál fogyott el a nyomaték. Hátránya a dízelnek, amit Bálint írt, részecskeszűrők, turbó, kettőstömegű, ezek bejelentkeznek legkésőbb 200.000 km-ig, és egy milliót minimum a szerelőnél hagysz. Ami engem a dízelben különösen zavart, az a paraszt hangja, az a bunkó kopogás, különösen télen, és az a fekete mocsok, amit induláskor kitolt magából mindig. Mintha egy szőke bombázóval mennél társaságba, aki rendszeresen a kezébe fújja az orrát, és beletörli a ruhájába, emellett fingik is.

Ma nagyon divat a kis benzines motor, nagy dögöket (Passat, Superb, Mondeo) szerelnek 1,6, vagy akár 1,4 benzinmotorral, amiben van turbó. Ezekkel az a baj, hogy ha nyomod, akkor zabál rendesen, 1,6 motor megeszik 8-10 litert, emellett csúcsra van járatva a gép, ergo hamarabb jönnek az öregkori bajok. Ez a kismotor-nagyturbó mánia 4-5 éve indult el, és most látható, hogy bizony 150-200e km-nél itt is kurva sokat kell a szerelőnl hagyni.

A Mazda abszolút különutas, soha nem fejlesztett kis turbós benzinmotort, egyedüliként ragaszkodott ahhoz, hogy a benzinmotorjainak a teljesítményét nem a turbó, hanem a nagy lökettérfogat adja. Hátránya, hogy itt alacsony a nyomaték, ha ki akarod használni az összes lóerőt, pörgetni kell, 4000 fölé (cserébe nyomhatod neki 7000-ig akár). Meg kell tanulni váltani, tudnod kell, hogy mikor kell egyet, akár kettőt is visszaváltani egy előzéshez. Azért a kétliteres 160 lóerőssel már el lehet menni, a 2,5 literes 192 lóerős motor pedig már kimondottan erős, itt a nagy lökettérfogat már bőven ellensúlyozza a turbó hiányát, pláne a nagyon jól hangolt automatával, ami sportfokozatban folyamatosan 4000 felett tartja a fordulatot. A Mazda dízel pont olyan, mint bármelyik dízel...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#62827) Studi válasza aleister (#62823) üzenetére


Studi
addikt

Milyen éves futásteljesítményben gondolkozol? újból nagyjából évi ~30e km az, ami fölött már megtérülhet a dízel felára, és többlet fenntartási költsége. Használtban ugye kisebb a felár, viszont nagyobb a kockázat, hisz a használt dízeleket jellemzően sokat hajtani vette valaki. 15-20e éves futáshoz én inkább vennék benzinest.

(#62828) Balinov válasza spanyoll (#62813) üzenetére


Balinov
félisten

ezert nezem BBC/Sky/meg identol Channel4-en. Culthardal, Eddie Jordannel messze hitelesebbek, mint a szujok..Bar Weber nem vitas, tudaj mirol beszel, nincs az az elragado stilusa.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#62829) aleister válasza Freddy76 (#62826) üzenetére


aleister
veterán

Remek hasonlat! :)
Amikor nekikezdtél, akkor rögtön a fingás ugrott be nekem is. Látom nem hagytad kihasználatlanul a témában lévő potenciált. :)

Ugyanígy viselkedett egyébként a jó kis 155-ös, 1.8-as alfa is. Az is 4000 fölött talált magára. És milyen gyönyörű hangja volt ebben 4000-6000-es tartományban! Tény, hogy ez a férfi alá való tökös érzet.

A 175 lovas Mazda6-nak érdekes módon egyáltalán nem volt normál menetben dízeles hangja. Meg kellett néznem a forgalmiban, hogy tényleg azt kaptam-e. Viszont amikor elkezdtem taposni, akkor nagyon dögösen dorombolt. Szerintem pont fordítva vagyunk ezzel, mert mindig is benyás autóim voltak. Tán ezért jobban tetszett a dízel kivitel hangja.

Tán már írtad, de lusta vagyok visszakeresni, mennyit eszik a gépsárkány?

(#62827) Studi
Kb 20e várható reálisan.

Ahogy nézem, azonos váltó esetén nagyjából fél liter előnye van a dízelesnek 100-on. Szóval ez valóban karcsú. Évi kb 30-40k megtakarítás. Szóval, ha 10 év után megadja magát a kettős tömegű, akkor pont kijön a cseréje. :)
Bezzeg a régi szép időkben, amikor olcsóbb volt a dízel, mint a 95-ös.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#62830) Freddy76 válasza aleister (#62829) üzenetére


Freddy76
addikt

Tíz liter körül, de sokat használom városban, városon kívül pedig nem szoktam kímélni...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#62831) aleister válasza Freddy76 (#62830) üzenetére


aleister
veterán

Városban nem is vészes az a 10 littyó a cartárs adatait nézve.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#62832) rbalint88 válasza Freddy76 (#62830) üzenetére


rbalint88
addikt

Nekem a dizel alfa eszik 9-et foleg varosban, mondjuk ez is ki van hasznalva. De legalabb lassan 200 lo ez is ;) bar amiota budaorsre jarok melozni, lement 7,5-8 koze. Vicces, hogy az 1.2 szivobenzin suzuki splash pont ugyanennyit eszik :)

(#62833) aleister válasza rbalint88 (#62832) üzenetére


aleister
veterán

Jaja. Vannak nagyon vicces fogyasztási adatok. Az 1.3-as Ignis nálunk is simán megevett 7 litert, miközben a 130 lovas Alfa Romeo 155 meg 9-et. Azt is gázból. Szóval olcsóbb volt tankolni egy 93-as szörnyet, mint egy 2000 utáni japán kisautót. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#62834) spanyoll


spanyoll
addikt

Ostoba kérdés: hogy számoltok átlagfogyasztást? (attól eltekintve, hát megtett út / fogyasztott üzemanyag)
Mármint akkor, ha ezt az autó nem jelzi kis fedélzetin, akármin és annyi infom van, hogy a tank KB félig van, vagy most jelzett, hogy tankolni kéne, stb.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#62835) fi:zi'k válasza spanyoll (#62834) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha nem jelzi, akkor mindenképpen kellene tudni, hogy mennyit mentél és kb mennyi fogyott (vagy teletankhoz viszonyítva mennyi tankolsz).

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#62836) aleister válasza spanyoll (#62834) üzenetére


aleister
veterán

Nekem anno mákom volt, mert az LPG gázos kocsinál ez pofonegyszerű mérőműszer nélkül is. Ha ugyanannál a kútnál tankolsz, akkor fullra kell tankolnod, azaz amíg a nyomásérzékelő le nem old. Nullázod az aktuálisan megtett kilométert, és kész.
Azért jó a full tankolás, mert akkor azt is ki tudod szúrni, ha esetleg a kútnál okoskodnak.
Pl papíron sosem ugyanannyi ment bele két különböző kútnál.

Hasznos ezt nézni, mert észre ehet venni, ha valami nincs rendben. Van, aki külön írni is szokta. Az általam párral lentebb linkelt oldal tökéletes a fogyasztás vezetésére. Neked is hasznos, és más usereknek is. Be lehet állítani az évszakot, használt gumit, klímahasználatot, közlekedés fajtáját (városi, autópálya, városon kívül, stb).

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#62837) spanyoll válasza fi:zi'k (#62835) üzenetére


spanyoll
addikt

Amire én gondoltam, hogy telitank, azzal pedig addig megyek, amíg nem jelez, hogy tankolni kéne. Így van egy kb pontos fogyasztási adatom (azt lehet tudni, hogy hány liternél jelez kb) és egy pontos távolságadatom. Csak ugye ezzel meg nem mondom, hogy mennyi városban meg pályán, mert megyek itt is ott is.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#62838) fi:zi'k válasza spanyoll (#62837) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tehát egy kombinált fogyasztási értékből szeretnéd visszafejteni a városi és országúti/pályás fogyasztást?! Sok sikert! :DDD

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#62839) aleister válasza fi:zi'k (#62838) üzenetére


aleister
veterán

Bár spanyoll kolléga érdeklődése valóban kicsit átgondolatlan, de -valljuk be- ennek nem lenne szabad gondot okozni manapság már. Simán tudhatná a fedélzeti számítógép külön kezelni ezeket. Akár full manuálisan (értem ez alatt, hogy a sofőr adja meg, hogy milyen útszakaszon halad épen), akár automatikusan (pl lecsökken a sebességed 130-ról 100 alá, 100-ról 60 alá, stb).
Az más kérdés, hogy erre félthetően nincs igény. :)

Ha valaki nagyon kíváncsi erre, akkor nulláz egyet a pálya/város előtt, aztán életében egyszer megnézi, hogy mennyi volt az átlagfogyasztása az adott szakasz végén, és jóidő. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#62840) Lassú Víz válasza spanyoll (#62837) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Általában tele tankolok és napi km számláló nullázva. Aztán következő tankoláskor megnézem mennyi ment bele, és osztok. Téli városi használat Róbert Károly krt. felújítással fűszerezve a bassza meg, nyári városon kívüli főút (90-es tempóval) pedig az örülünk Vincent. Az én lábammal ez kb. 5,3 és 7,3 közti átlagot, és mögöttem sok türelmetlen embert jelent. Pedig többnyire én szoktam pöpecül elkapni a Szentendrei úton a következő lámpa zöldjét, aki meg nyomja, az lassulhat állóra.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#62841) Mercutio_ válasza aleister (#62833) üzenetére


Mercutio_
félisten

És 4-5 éven át fenntartani is az alfát olcsóbb ;]

spanyoll: 2 kb hiteles mért értéked van a megtett út és a betöltött üzemanyag (feltételezve, hogy minden tankolás fullig történik és akkor nullázod is a számlálót. A tank mérete lényegtelen, mert csak azt tudod, hogy annál kevesebb megy bele mint a gyári adat, de, hogy mennyivel az autónként változó, a műszer jelzésére pedig pláne nem lehet hagyatkozni az benzin tól-ig szinteket jelez.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#62842) aleister válasza Mercutio_ (#62841) üzenetére


aleister
veterán

Nekem biztos, mert már vagy 2 éve áll szegény. :)

Egyébként tökre nem volt vészes normál üzem alatt sem. Alfa amore-n van egy Marklar nevű érdi bontos srác. Van neki mindig mindene. Majdnemsógor meg a Volánnál műszakvezető, szóval volt 40% kedvezmény mindig a Bárdihoz, UNIXhoz. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#62843) spanyoll válasza aleister (#62839) üzenetére


spanyoll
addikt

97-es golfnál nincsenek ilyen elvárásaim. Aztán simán lehet, hogy a kis fedélzeti is tud ilyet, csak át kéne mókolnom, hogy mit mutasson :D
Majd megolvasom szépen a manualt.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#62844) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#62843) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én leszarom. Attól, hogy mindig tizedliterre kimatekolom, még nem fog kevesebbet enni. Az én 1,4-es benyás erőgépem sok rövidtávval 7 fölött eszik. Ismerek olyat aki hallott már ilyanról akinek az ugyanilyen fiestája öt alatt eszik, de azt meg ugye élből nem hiszem el, mert csodák azok nincsenek...

Holnap majd jól beletépünk...

(#62845) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#62844) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja persze, oka van annak, hogy rendesen még nem néztem utána vagy matekoztam ki. Ha kijön egy xy érték, attól még nem fogok 90-nel menni a pályán.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#62846) rbalint88


rbalint88
addikt

na, tankoltam, most 8,2 lett a nyunyukin. meglátszik a hideg meg a türelmetlenség :DDD

(#62847) j.bravo válasza fi:zi'k (#62750) üzenetére


j.bravo
addikt

A lidlis chuck-eye jó volt.
Öntöttvas wok lapos aljában sütötte Viki mire megjöttem.

Whatever.

(#62848) Mercutio_ válasza j.bravo (#62847) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mikor van nálatok ügyfélfogadás? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#62849) rbalint88 válasza Mercutio_ (#62848) üzenetére


rbalint88
addikt

Egy miata a belepo ;]

*sajat, az nem er, ha m3ss visz el

(#62850) j.bravo válasza j.bravo (#62847) üzenetére


j.bravo
addikt

Helyesbítenem kell, nem öntöttvas, hanem lemez wok. A tegnapi birs hibája, na.
A lényeg hogy sima oldszkúl vas edény, semmi gyári bevonat, csak ami a beavatás és a használat során keletkezik rajta.

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.