Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45701) t_a_m_a_s válasza madgie (#45692) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Meg Várdán lakik (lakott) Várdai Évi. Nem ismered véletlenül? :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#45702) rbalint88 válasza Balinov (#45699) üzenetére


rbalint88
addikt

hát nemtom, én kurva ritkán találok bármit is, ami jó rám, pedig nincsenek szélsőséges méreteim. a 186 centimhez tartozó 90 kilómmal híztam bele a slim fit ingekbe kb, nadrágból meg alig találok olyat, ami derékban és hosszban jó és nem feszül rá a lábamra. úgy tűnik, hogy kb vagy a kis emós ropigyerekekre vagy a papamaci+++ alkatokra gyártanak ruhát 180cm felett.... de ha valaki tud normális árfekvésben olyan boltot, ahol értelmes ruhákat lehet kapni mind szabás, mind anyagminőség tekintetében, ne tartsa magában!

(#45703) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, nincs valakinek ismerose, akinek lenne kiado szallasa balatonon 4-6 felnottnek meg egy 1eves pocsosnek 2-3 ejszakara? Eszaki part, Almadi/Fured es kornyeke elonyben. :R

rbalint88: 2-3x voltunk az egyik gyori turiban, azidotajt kezdtek el terjendi, ugy 2006-2007 korul, ebbol a 2-3 alkalombol lett az az 1db Next ing, egyebkent en is ruhellem a tulakodast...

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#45704) fi:zi'k válasza Balinov (#45703) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egy dátum ismeretében biztos többet tudnak majd segíteni. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#45705) Balinov válasza fi:zi'k (#45704) üzenetére


Balinov
félisten

bocsanat, augusztus 110-i vagy 17-i heten, hetkoznap a lenyeg (7vegeg be vannak tablazva)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#45706) Mercutio_ válasza Balinov (#45699) üzenetére


Mercutio_
félisten

Úgy-úgy :K

necro: Ez egy sport egyeseknél.

wertzui: Komoly kincsek vannak ott :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#45707) aleister válasza Balinov (#45705) üzenetére


aleister
veterán

Alsóörsön van spannak kiadó nyaralója. Rákérdek majd.
Mondjuk az augusztus 110-ét nem garantálom. ;]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#45708) Balinov válasza aleister (#45707) üzenetére


Balinov
félisten

ize...nem tom mi van velem, biztos a 23C-s hohullam az oka, de ma csomo elirasom van... :B

szoval 32-ik vagy 33-ik het, Alsoors meg jo is lenne (jo kis Dexion....) Ha megkerdezned? :R :R :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#45709) aleister válasza Balinov (#45708) üzenetére


aleister
veterán

Nocsak! Egy szakértő! Igen, a Dexion valóban kellemes retro emlékeket ébreszt bennem.
Megkérdem mindenképp. Jelzek, ha válasz érkezett.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#45710) Real_Necro válasza rbalint88 (#45702) üzenetére


Real_Necro
veterán

190/96-hoz tudok csak... :D

Igaz nálam a napi melós viselet általában farmer meg ing/galléros póló. Ezek többségét utóbbi időben Vögele-ből vettük, esetleg Premier Outletben is van pár bolt ahol használható ingek meg gatyák vannak (persze 10-től indul az áruk).

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#45711) rbalint88 válasza Real_Necro (#45710) üzenetére


rbalint88
addikt

10-ért bármikor tudok inget venni, az nem kunszt :) és még az outletbe se kell kimenni érte. idejét nem tudom, mikor vettünk utoljára valamit az outletben (ja de, kabátot dec. végén), egész egyszerűen siralmas a kínálat. persze ha díszbuzinak akarnék felöltözni, akkor tobzódhatnék, de ahhoz a banánhoz keressenek másik majmot.

Múltkori naaaaagy szezonváltó leárazáskor bementünk springfieldbe, ott tudtam venni pár jó minőségű inget 3,5-5k/db áron, de egy nyamvadt nadrágot nem találtam, aminek nem volt gyengébb az anyaga, mint az anno 3ezerért vásárolt, széthordott darabomé és ettől nagyon szomorú lettem hirtelen, mert az rendben van, hogy az árak emelkednek, de az szerintem nagyon nincs, hogy mellé a minőség ugyanebben a mértékben még romlik is.

(#45712) L4mie válasza rbalint88 (#45702) üzenetére


L4mie
veterán

H&M általában jó, csak ott is sok a kis tök nélkül élő fiucskáknak gyártott slim gatya?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#45713) rbalint88 válasza L4mie (#45712) üzenetére


rbalint88
addikt

H&M, Zara már rég kiesett, a most kifogyott 34/34-es nadrágom már csúszik le deréktájon, de a combomon még feszül. A Zarásokat meg fel se tudom húzni általában, annyira ropilábra vannak :DDD

(#45714) L4mie válasza rbalint88 (#45713) üzenetére


L4mie
veterán

nekem van frankó H&M gatyóm még téli kollekcióból, azóta csak felsőket vettem :(
talán GAS :) vagy Levi .... ami nem lett buzis márka. csak karvadrágák....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#45715) Real_Necro válasza rbalint88 (#45711) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ingeket 4-8 kozott szoktam venni Vogeleben. Farmerbol nekem 38/34es kell. 7-11kozott szoktam venni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#45716) Mercutio_ válasza Real_Necro (#45710) üzenetére


Mercutio_
félisten

Minek bumlizzak ki az outletbe, amikor az Alleeban lévő Van Graaf boltban is kapok 10k-ért Olymp ingeket, akcióban 5-8k-ért is kifogható 1-2 normálisabb színű/kinézetű.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#45717) daniduke


daniduke
tag

Az utóbbi pár évben nem vettem 500 forintnál többért ruhát (kivéve cipőt ugye) de nagy átlagban 150-300 forintért darabját és mégse nézek ki hajlesznek (remélem :DDD ) Szóval lehet ügyesen is csinálni.

https://www.flickr.com/photos/133492723@N03/

(#45718) Balinov válasza aleister (#45709) üzenetére


Balinov
félisten

siman, rengeteget jartunk regen balatonra, foleg almadi, atugorva alsoorsre, aztan kesobb csopak,fured. Dexionba 2x keszultunk, 1x nem engedtek be terdgatya, matrozcipo, ing-be, jol be is basztunk nagyfroccstol a soron, masodjara mar bejutottunk, igen klafa hely volt, csak haver osszeszedett valami siofoki pinnat, hazavitte a csajt megkurni, mi meg ott stoppoltunk hajnalig, mire valaki megallt hogy visszavigyen minket almadiba :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#45719) *Ropi* válasza Real_Necro (#45685) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ez nem nentség a nem tudásra, mert ezt mindenki tudja. ;) :P :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#45720) Real_Necro válasza Mercutio_ (#45716) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van Graaf? Árkádban egyszer benéztünk, de nem értettük miért bóklásznak annyira kevesen... aztán megláttam a téli kabátokat 130-ért... :Y Olymp ingem nekem is van, azt Törökbálinton vettük, szép piros karcsúsított. De csak egyszer volt rajtam... :DDD

Daniduke:

"és mégse nézek ki hajlesznek"

...te így érzed. ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#45721) Freddy76 válasza daniduke (#45717) üzenetére


Freddy76
addikt

Képet.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#45722) L4mie válasza daniduke (#45717) üzenetére


L4mie
veterán

font? :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#45723) Real_Necro válasza Freddy76 (#45721) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csak erős idegzetűeknek! :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#45724) zool1


zool1
őstag

Szep estet! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45725) zolka78


zolka78
senior tag

Nálunk a feleségem rendszeresen vásárol a hádában, ennek részben örülök is. Neki is meg van az az átlagos női baja, hogy pár hónapos cucc már nem jó, kell a másik, viszont ez így sokkal olcsóbb, és szemetet még nem hozott haza. Egyébként én azt vettem észre, hogy a női cuccok mindig sokkal jobb állapotban vannak mint a férfi cuccok. Valszeg azért mert a nők hamar akarnak váltani, nyugatabbra meg talán még jobban, a férfiak meg szeretik a végletekig hordani a holmijukat. Én sosem találtam még nekem való cuccot, bár lusta is vagyok a sok ruhás sort teljesen végig nézni.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#45726) Mercutio_ válasza Real_Necro (#45720) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem azt mondtam, hogy mindent ott érdemes venni, konkrét termékekről beszéltem.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#45727) TayRol válasza rbalint88 (#45713) üzenetére


TayRol
veterán

Reserved. Nekem most az az új kedvenc. 190/83 vagyok.

(#45728) j.bravo válasza TayRol (#45727) üzenetére


j.bravo
addikt

Akinek úgy tűnik, nem kell az immáron nem dőltbetűs PH!otóstalis pólója :D
Elküldjem postán? :)

Whatever.

(#45729) TayRol válasza j.bravo (#45728) üzenetére


TayRol
veterán

Bazzz... Küldjed.:)

1051 Bp, Vörösmarty tér 1. IV. emelet. (melóhelyen tuti átveszem.:) )

(#45730) Balinov válasza j.bravo (#45728) üzenetére


Balinov
félisten

Ha neki nem kell és XL vagy XXL-es augusztusban atvennem

Mas:nikonos topikban látom megvan a nemmondjukkianevet utódja... Tájképre 35/1.8, makrora 40mm az ajánlott, dx vázra. 40mm még aszondom, de a fix 35 tájra....

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#45731) TayRol válasza Balinov (#45730) üzenetére


TayRol
veterán

De kell. Főleg, hogy rajta van a nevem.:D

(#45732) Balinov válasza TayRol (#45731) üzenetére


Balinov
félisten

Úgy mindjárt más a leányzó fekvese...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#45733) madgie válasza t_a_m_a_s (#45701) üzenetére


madgie
titán

Nem ismerem, bár lehet itunk már együtt :D

(#45734) aleister válasza Balinov (#45718) üzenetére


aleister
veterán

Ez egy szép történet volt. Amolyan tipikus balcsis, bulizós :)
Egyébként miért nem gyalogoltatok át? 6km az egész. Ha kiléptek, megvan egy óra alatt.

Egyébként miért nem jó FX-re a 35 tájra? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#45735) Balinov válasza aleister (#45734) üzenetére


Balinov
félisten

Mert be voltunk baszva 😀meg akadt társaság is

35-ost meg a srác d5x00an ajánlotta tájra, nem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#45736) aleister válasza Balinov (#45735) üzenetére


aleister
veterán

Én szeretek bebaszcsizva gyalogolni. Kijózanodok mire hazaérek, és kevésbé vagyok másnapos. :)

Már nem emlékszem. Egyébként szerintem arra is jó. :)
Panorámát pl direkt célszerű ekv 50 körül lőni szerintem.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#45737) Balinov válasza aleister (#45736) üzenetére


Balinov
félisten

Panoráma ok, de egyébként...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#45738) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Urak, beálltam én is a kétgyerkőcös apukák sorába! Fél 4-kor megszületett Abigél lányunk :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#45739) Studi válasza t_a_m_a_s (#45738) üzenetére


Studi
addikt

:C :C :R :R :C :C

(#45740) TayRol válasza t_a_m_a_s (#45738) üzenetére


TayRol
veterán

:C :))

(#45741) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#45738) üzenetére


Freddy76
addikt

Gratula! Én már tegnap este ittam rá!

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#45742) Ear001


Ear001
addikt

Ilyenkor csak én érzem magam egy kicsit átverve? Mazda MX-5 teszt, ketten voltak rajta itthonról, Csikós a Totalcartól meg Gajdán Miki a vezess.hu-tól. Lássuk egy részletet a nagymesélő Csikótól:

"A hang rettentő fontos eleme az új MX–5-élménynek. Gázadáskor kis fordulaton van egy finom, fúvó suhogás, ami közepes fordulat fölött átcsap egy elég agresszív, száraz trombitálásba, a karaktere hasonlít a régi Alfa Twin Spark motorokéhoz, kicsit sánta, kicsit mechanikus, kontrolláltan nyers. Gázelvételre kap az ember egy mélyebb tónusú öblögetést, ez megint csak Alfa-hang, igaz, régebbi, a Nord kétvezértengelyesek szóltak így. És az egész átverés.

A tiszta égésű Skyactiv-motorok maguktól nem szólnak túl izgalmasan, még viszonylag nyitott rendszeren át sem. Lent ezt a tiszta zajt halljuk, feljebb viszont már tényleg nem volt elég goromba a jelleg. A mérnökök rájöttek, hogy a tiszta a motorhangot az adja, hogy az alapzajnak mindig egész számú harmonikusai keverednek hozzá az összhangzathoz. Honnan vegyenek plusz morajt, amivel lehet játszani?

A kartertérből. Meglékelték a szelepfedelet, ezt az ágat hozzákerverték a szívócső lékeléséhez, s amit kaptak, gumicsöveken a műszerfal vázának tartójához vezették, de közbeiktattak egy membránt."

Szóval értitek, zseniális hangokat hallhatunk, a mérnök urak ezt is megoldották, oda voltunk a tesztúton a boldogságtól. És mindez a nagyobb motortól, hiszen:

"Persze, ez a nagyobb, a kétliteres, 160 lóerős. Az 1,5-ös Skyactiv alapmotor csak 131 lovas lenne, 200 helyett csak 150 newtonméter a nyomatéka, de az még ennél is jobban pörög a papírforma szerint, kár, hogy nem férünk hozzá ma. De legalább a kétliteres szemét kinyomtuk, ráadásul ehhez a sperrdiffit is adják, a kisebbhez olyan nincs."

Vagy talán mégsem? Merthogy van egy ilyen képaláírás a vezess.hu-s cikkben:

Ennyire hátratolták a motort. (Ez speciel a kétliteres.) természetesen van toronymerevítés, nincs viszont rezonátoros szíváshang erősítő. Az lehet, hogy csak a másfél litereshez jár

Szóval akkor mit is hallott a Csikós? :N :O

[ Szerkesztve ]

(#45743) Lassú Víz válasza t_a_m_a_s (#45738) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Üdv a klubban! Figyelj jobban a nagyobbra mint eddig, és ne b*szd el úgy mint én annak idején. Anyukát úgyis leköti a kicsi, a szoptatás meg minden. Most neked kell jobban helyt állnod. Sajnos ezt csak egyszer lehet csinálni, akkor meg jól kell(ene).

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#45744) aleister válasza t_a_m_a_s (#45738) üzenetére


aleister
veterán

Gratula Tamásom! :C

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#45745) fi:zi'k válasza t_a_m_a_s (#45738) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Gratula innen is!

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#45746) madgie válasza t_a_m_a_s (#45738) üzenetére


madgie
titán

Gratula!

(#45747) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#45738) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gratulálunk még egyszer. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#45748) L4mie válasza t_a_m_a_s (#45738) üzenetére


L4mie
veterán

Gratu :D :C

van eladó AK-74 em, ha érdekel :D :C

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#45749) Larry303 válasza t_a_m_a_s (#45738) üzenetére


Larry303
addikt

hehe még friss az élmény nekem is szal nagy gratula...annyit elárulok, nem lineárisan emelkedik a "szopófaktor" -és itt most nem az anyatejci habzsolására gondoltam :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#45750) L4mie válasza Ear001 (#45742) üzenetére


L4mie
veterán

O.o huh nem értek a kocsikhoz, de mi a gond? :D
egyik író mást írt mint a másik, na meg, hogy csak ketten mentek el?
Csikós az a fura hajú nem?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.