Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Real_Necro #34193 üzenetére

    apro kosza gondolat fogalmazodott meg bennem. Navigaciot tervezo/ertekesito cegek most aztan jol meg vannak love....6eves Navigon-ban is van olyan opcio, hogy avoid tolled roads. Namost aki otthon hasznalja a gps-t, es eddig nagyjabol egyenes tervezett utat latott a route valasztonal, az most vakarhatja a fejebubjat, ha fizetos utak elkerulese opciot bekapcsolja..lesznek ott olyan cikkcakkok, hogy ihaj!

    amugy meg Kutyus/Tamas eszrevetelevel egyetertek. szopjanak le egy kamion lovat.

    Engem nem erint, csak annyiban,hogy inkabb kifizetem azt a 6-7k/fo/irany repteri transzferre, mintsemhogy megkerjem szuleimet, vagy ayosomekat, hogy jojjenek ki a pozsonyi repterre ertunk. Nem lesz konnyes olelkezes, mikor kijovunk a terminalbol, de legalabb nem fognak szegenyek stresszelni, hogy most akkor mi merre...

    Gondoljatok bele, ha itt, kockak, kozott nem egyertelmu a mi,hogyan, merre akkor egy atlag embernek, vagy a gyokereknek mekkora gondot okoz kisakkozni. Vagy csak en latom rosszul?

    szerk: Aleister, itt a link

    [ Szerkesztve ]

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés