Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3165) Throme válasza philoxenia (#3161) üzenetére


Throme
veterán

Veled egyet tudok érteni. Anno megvettem a fullHD tv-t (2008) de teljesen feleslegesen. HDready bőven elég lett volna. 37" méretben most valami 1080 vagy 720 az teljesen mindegy.
5.1-ben jön a hang (ez is sokat dob az élményen) és a dvd minőség bőven elég. Ha egy film jó akkor nem zavar hogy nem full hd, ha meg szar akkor felőlem lehet 3D fullHD, karcolhat mint a penge akkor se nézem meg.
Legutóbb egy LG-t (pontos típust nem tudok) láttam. 3D meg alkalmazás letölthetőség volt, és full hd, passzív szemüveggel. Ez kb 170k. Ha most vennék ilyet, akkor kb 1 év múlva érne 80-at, utána meg már nekem kéne fizetnem, hogy elvigyék...
Felesleges sok zsét ezekbe őlni, hacsak nem ez valakinek az élete és egész nap a tv-t nézi...

Freddy: miért nem veszel 600-800k értékben vagy akár - MM-ben láttam - 1,8 millásat? Azok biztos a legjobbak, legújabb "technolodzsi".
250k-t tv-re elkölteni, főleg úgy hogy alig fogod nézni....hát Te tudod.
Kislányod is a kedvenc meséit egy 150k-s tv-n ugyan úgy fogja élvezni, mint a 250k-s tv-n.
Ha meg már veszel egy drága masinát, azért nem ártana egy 5vagy6vagy7.1-es hangrendszer a moziélményért. Ez megvan? Lehet ilyen kis hangszórós csattogókat kapni, meg mondjuk rádióerősítővel rendes hangfalakkal is kiépítheted további 200-250k-ból. És máris ott vagyunk hogy vehetnél helyette egy D600-at vagy D700-at....na csak sikerült eljutnom a D700-ig :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.