Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25114) zolka78 válasza aleister (#25112) üzenetére


zolka78
senior tag

Ha az adott útszakaszon, vagy ahhoz közel van bicikli út ami az utat követi, akkor azt kell használni. Nem tudom, hogy ez a kreszben, hogy van megfogalmazva. Ráadásúl a legtöbb esetben hiába van bicikli út, nem tudod, hogy merre van, vagy hol kell rá menni, esetleg több kilométerrel arrébb visz mint amerre haladni kell. Vagy esetleg haladsz egy főúton, és egyszer csak tábla, hogy innen tovább nem. De nincs lehetőséged hova menni, vagy szabálytalankodsz, vagy visszafordulsz. Én a hétvégén voltam úgy, hogy mentem a fő úton, és egyszer csak becsatlakozott mellé a bicikli út, ami valahonnan jött. De ráhajtani már nem tudtam, csak ha átcipelem egy árkon a bringát. Nem tudom, hogy általában kik azok az álatok akik ezeket így tervezik, de 2 forintot nem adnék nekik egy csep gondolatukért. Legszebb az Eurovelo 6 budapesti szakasza, ami nemzetközi bringa útvonal lenne, ez közröhely. Az a barom amelyik ezt beletervezte a Római part sétányára. Eleve szar a murvás út, ráadásul délutánonként, főleg hétvégén, több ezren sétálgatnak ugyan ott.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.